berendowicz-kublin, darmowa fryzura - DYLEMAT - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-03, 15:22   #31
soniacz
BAN stały
 
Avatar soniacz
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 202
Dot.: berendowicz-kublin, darmowa fryzura - DYLEMAT

no zrobiłam tak jak mówiłaś.. heh.. w sumie byłam pewna, że format bmp też może być... człowiek jednak cały czas się uczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po.JPG (11,1 KB, 813 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po2.JPG (9,1 KB, 737 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po3.JPG (11,6 KB, 757 załadowań)
soniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 16:36   #32
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: berendowicz-kublin, darmowa fryzura - DYLEMAT


Piękna fryzurka,świetnie dopasowana super wyglądasz
Gdzie są tacy fryzjerzy w P-niu?
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 18:39   #33
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: berendowicz-kublin, darmowa fryzura - DYLEMAT

Fajna, "normalna" fryzura Niepotrzebnie się bałaś, że zrobią Ci szaleństwo na głowie Masz zdjęcia sprzed zmiany? To jest tylko obcięcie, czy masz zafarbowane włosy?
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 10:07   #34
soniacz
BAN stały
 
Avatar soniacz
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 202
Dot.: berendowicz-kublin, darmowa fryzura - DYLEMAT

heh.. nie farbowali mi włosów, kolor jest mój
soniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 13:01   #35
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: berendowicz-kublin, darmowa fryzura - DYLEMAT

Świetna fryzura. Wyglądasz w niej uroczo.
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 21:07   #36
alternatywka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 15
Dot.: berendowicz-kublin, darmowa fryzura - DYLEMAT

jestem juz zdecydowana na darmowa wizyte u nich ale mam jedno pytanie ( moze 2) dzwonilam umowic sie tam ale pani, ktora odebrala kazala mi przyjsc umowic sie osobiscie..stad tez pytanie czy trzeba spelniac jakies wymogi zeby cie wzieli na modelke??a drugie pytanie to czy za te 5 zl klada tez farbe , bo cos mi sie nie wydaje( przeczytalam we wczesniejszych postach ze tak)
alternatywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 12:25   #37
Kiasmina
Raczkowanie
 
Avatar Kiasmina
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 55
Dot.: berendowicz-kublin, darmowa fryzura - DYLEMAT

Dziewczyny zazdrozczę Wam udanej wizyty w akademii. Mnie tak wcieli ze unikam luster. Mialam piekne geste wlosy, mieli mi je pocieniowac zeby sie lepiej ukladaly, a zostawili mi na glowie jakies piorka. Tak mi wlosy sciachali ze plakac mi sie chce. Oczywiscie mowilam wyraznie czego chce a czego nie ale zlekcewazyli to. Nie, sorry zostawili mi wlosy na dlugosc taka jak chcialam, dlugosc jest tylko ze prezentuja ja jakies 2 -3 pasma, no MASAKRA. Mam na glowie jakąs kopułe z wycieniowanych wlosow i kilka cienckich dlyzszych pasm. Te ich cholerne "awangardy" ciekawe kto sie tak bedzie czesal na codzien, potem szkola fryzjerow ktorym sie mowi ze chce podciac koncowki a oni tna Ci kilkanascie cm!

No zalamka, dziewczyny ktore lubia swoje wlosy i chca tylko delikatnej zmiany przestrzegam zeby tam nie szly! Oni maja w dupie zdanie "modela". Nie ryzykujcie bo bedzieczie ryczec tydzen jak ja.

Polecam tym, ktore sa odwazne i nie zal im wlosow, ich dlugosci i objetosci.

---------- Napisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Sorry za chaos wypowiedzi, ale jak sobie przypomne to. . . . . nerwica
__________________
Wszystko jest możliwe, jeśli tylko o to walczysz!
Kiasmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 15:51   #38
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: berendowicz-kublin, darmowa fryzura - DYLEMAT

a obcinał Cię stażysta przy fotelu czy technik na scenie?
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 11:08   #39
Kiasmina
Raczkowanie
 
Avatar Kiasmina
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 55
Dot.: berendowicz-kublin, darmowa fryzura - DYLEMAT

wlasnie gdyby obcinala mnie stazystka to mysle, ze byloby ok, bo ona sluchala tego co mowie. Niestety co chwile podchodzil do nas technik i kazal jej "docieniowywac", albo sam nozyczkami majstrowal. Ech jak pech to pech. . .
__________________
Wszystko jest możliwe, jeśli tylko o to walczysz!
Kiasmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 14:26   #40
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: berendowicz-kublin, darmowa fryzura - DYLEMAT

w gruncie rzeczy nawet siedzac juz na fotelu przed stazystą można wtrącic swoje zdanie jesli cos jest nie tak jak mialo byc ale chyba najgorszą opcją jest dostanie się na scenę - jeśli tam obcicna Cię technik to jeszcze pół biedy, gorzej jak dostaniesz się np. w ręce samego Kublina. kiedys na ten przyklad dziewczynie ktora miala piękne jasne wlosy prawie do pasa ciachnął caly jeden bok na wysokosci szczęki i po jej minie bylo ewidentnie widac, ze nie byla na to przygotowana i nie tego chciala...
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 15:53   #41
alessandrija
Przyczajenie
 
Avatar alessandrija
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: berendowicz-kublin, darmowa fryzura - DYLEMAT

a dziewczyny była któraś z Was w Berendowiczu w Opolu ? bo właśnie planuję tam ściągnąć brązową farbę z głowy i przejść na blond.
alessandrija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 13:18   #42
patusiatko
Raczkowanie
 
Avatar patusiatko
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 31
GG do patusiatko Send a message via Skype™ to patusiatko
Dot.: berendowicz-kublin, darmowa fryzura - DYLEMAT

A czy był ktoś w salonie B&K w Gliwicach? bardzo mnie interesuje jak tam ścinają ;-) też interesuje mnie ta ... 'promocja' ^^
__________________
"Miłość [...]
Wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma"
patusiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 18:17   #43
ita1986
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 18
Dot.: berendowicz-kublin, darmowa fryzura - DYLEMAT

Moje zdanie jest takie, że warto spróbować
Sama byłam w Akademii parę razy i generalnie zawsze fajnie mi strzygli moje włoski
Jedyny problem polegał na tym, że jak już chciałam je zapuścić i chodziłam np żeby podcięli mi końcówki, dla odżywienia fryzury to z powrotem miałam krótkie..
więc nie polecam dziewczyną, które chcą zapuszczać włosy.
A jeśli chodzi o długie to też nie ma obaw, że zetną Cię na krótko, jeśli naprawdę tego nie chcesz. Moje znajome tam chodzą już od paru lat i nadal mimo wszystko długość zachowują

Co do farbowania to w ogóle ewenement, bo tam dobiorą Ci kolor który naprawdę pasuje do Ciebie. Ja gdy się farbowałam miałam świetny odcień, którego nigdy więcej nie znalazłam w sklepowych farbach.

Oni tam pracują na kosmetykach Loreala, więc to dodatkowy +

cytat:
"ale chyba najgorszą opcją jest dostanie się na scenę - jeśli tam obcicna Cię technik to jeszcze pół biedy, gorzej jak dostaniesz się np. w ręce samego Kublina."

mnie raz dorwała Beata Berendowicz.. i racja.. miała wizję.. ale naprawdę dobrze mi było w tej fryzurce.. mimo, że była "inna" nietypowa.. i farbowanie też było "inne" zrobiła mi tzw. flesz na grzywce..

Ja jestem na duże TAK dla Akademii
P.S. Chodziłam do Katowic

A jak chcesz się umówić to nie prosisz o darmowe strzyżenie tylko o wizytę w Akademi
Strzyżenie 5 zł
Farbowanie 60zł
To naprawdę tanio jak na salon takiej rangi
ita1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 10:23   #44
ankon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: berendowicz-kublin, darmowa fryzura - DYLEMAT

itam,
byłam wczoraj w Akademii. fryzurka całkiem normalna, zresztą nikt z grupy nie wyszedł z irokezem, czy czymś takim. obcinała mnie kursantka z Irlandii, a pilnował sam Kublin. generalnie bez fajerwerków, po prostu tanie fachowe obcięcie (ale 75 zł bym za to w życiu nie zapłaciła). skorzystam ponownie na pewno. trzeba tylko zarezerwować więcej czasu, ok. 2-2,5 h
ankon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 17:59   #45
panno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: berendowicz-kublin, darmowa fryzura - DYLEMAT

Cytat:
Napisane przez alternatywka Pokaż wiadomość
jestem juz zdecydowana na darmowa wizyte u nich ale mam jedno pytanie ( moze 2) dzwonilam umowic sie tam ale pani, ktora odebrala kazala mi przyjsc umowic sie osobiscie..stad tez pytanie czy trzeba spelniac jakies wymogi zeby cie wzieli na modelke??a drugie pytanie to czy za te 5 zl klada tez farbe , bo cos mi sie nie wydaje( przeczytalam we wczesniejszych postach ze tak)
podbijam temat ))
bardzo zależy mi na uzyskaniu odpowiedzi na pytania powyżej chcę się wybrać do akademii, ale nie bardzo wiem jak to wygląda...jak się umówić? dzownić? iść osobiście? mogą nie chcieć mnie wziąć? są jakieś wymogi? troszkę się też boje że za bardzo sobie poszaleją na moich włosach... ;-)
panno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 19:35   #46
ed8e7ebf78e49b1a45fc3895febd2c1711dc606c_5fbc4d167eb77
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: berendowicz-kublin, darmowa fryzura - DYLEMAT

Byłam niedawno w akademii w Katowicach i muszę powiedzieć, że jestem mega zadowolona. Przede wszystkim na początku b. długo fryzjerka (praktykantka) rozmawiała ze mną i się pytała, po kolei, co bym chciała, czy miałam grzywkę, jak się czułam w niej, czy próbowałam tego, tego, etc. Ja powiedziałam, co mi się nie podoba w mojej fryzurze teraz, co bym chciała, na co ona zaproponowała mi fryzurę nieco inną niż moja propozycja, ale bazującą na niej (w końcu na szkoleniu trzeba się pewnie wykazać kreatywnością, a może pewne rzeczy mniej by mi na głowie się sprawdziły ). Potem podeszła prowadząca kurs i fryzjerka zaczęła jej dokładnie mówić, co chce zrobić na mojej głowie i tu +10 do komfortu psychicznego, bo dokładnie słyszałam co ma być zrobione na mojej głowie i dlaczego, i jak by pasowało. Normalnie fryzjer nie mówi tak szczegółowo tylko sobie pomyśli, a tu praktykantka musiała myśleć głośno, bo musiała się wytłumaczyć prowadzącej ze swojego pomysłu. Prowadząca przyjrzała się, poprawiła kilka spraw w tym pomyśle i zaczęło się już samo cięcie. Teraz jestem zadowolona z mojej fryzury, bo dostałam to czego chciałam.

Generalnie osobom, które chcą tylko podciąć końcówki czy grzywkę, akademii bym nie polecała, bo tam raczej fryzjerzy muszą zrobić coś więcej. Nie mówię o irokezach, czy jakichś ekstrawagancjach, ale chodzi o samą zmianę. Ja poszłam z zamiarem zmiany fryzury na inną, tylko nie miałam do końca pomysłu na jaką i tu się sprawdziła fryzjerka, która pytała i dopasowała b. dobrze.
Czy są tam jakieś wymagania co do włosów? Chyba żadnych. Osoby z włosami "na grzybka" (jeśli chodzi o długość) też tam były i też coś z nimi zrobiono.

Także polecam tym, którzy chcą jakichś korzystnych zmian na głowie. : )
ed8e7ebf78e49b1a45fc3895febd2c1711dc606c_5fbc4d167eb77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 16:17   #47
lurpak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: berendowicz-kublin, darmowa fryzura - DYLEMAT

czy mozna sie umowic na samo farbowanie?
lurpak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 13:05   #48
Artemida1989
Raczkowanie
 
Avatar Artemida1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 73
Dot.: berendowicz-kublin, darmowa fryzura - DYLEMAT

Witajcie dziewczyny,
byłam raz na darmowym wizycie w tym miejscu i nie mam zamiaru zgadzać się na to ponownie. Moja pierwsza wizyta przebiegła super ,ponieważ byłam modelką fryzur i do pewnego momentu odpowiadało mi to jakie fryzury na mojej głowie tworzył fryzjer. Chyba miał na imię Krzysiek. Wtedy miałam jeszcze długie włosy więc byłam wręcz idealną osobą. Jednak już przy siódmym upięciu miałam już dość tego ciągnięcia włosów , podkręcania i prostowania więc miło było jak mogłam wyjść. Dostałam jakieś drobiazgi w prezencie więc opłacało się.Ostatecznie udało się mi wyjść z hiszpańskim kokiem i aż za bardzo podkręconą krzywką padającą na prawą stronę twarzy.

Nie mile wspomniana wizyta w tejże akademii miała miejsce ,kiedy został zaskoczona na ulicy i mając w miarę pozytywne nastawienie zgodziłam się. Niestety. Miałam długie cieniowane włosy ,które sięgały mi do połowy pleców a wyszłam z włosami do szyi tak mocno wycieniowanymi ,że kiedy tylko mogłam to ukrywałam to co miałam na głowie chustami i czapkami ( na szczęście była zima). Nie miałam pretensji o to ,że młody fryzjer ściął mi włosy na krótko ,ponieważ potrzebowałam zmiany . Jednak dobiło mnie to ,że moje włosy zostały tak mocno wycieniowane ,że musiałam czekać dobrych kilka miesięcy zanim mi odrosły i przestały przypominać szopę po myciu. Moja koleżanka była zadowolona z podobnej co ja miałam na głowie fryzury ,ale ja nie!

Jeżeli chodzi o kwestie podejścia do klienta to w tym temacie nie mam nic negatywnego do powiedzenia. Salon widać ,że jest czysty ; obsługa miła i znam wiele osób ,które mają bardzo dobrą opinię na temat akademii. Ceny mają wygórowane ,ale jeżeli ktoś chce przejść metamorfozę to nie ma sensu oszczędzać. Obecnie zapuszczam włosy i stronie od fryzjera jak tylko mogę i już nie chce ,żeby ktokolwiek na nich uczył się z tego powodu ,że zbyt wolno mi rosną włosy a ściąć je łatwo.

Pozdrawiam
Artemida1989
Artemida1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.