Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-11-16, 20:49   #2131
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 856
GG do dafreen
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
wygl±da na to ¿e tak ,sama nie wiem bo w³a¶nie dzisiaj mi go kto¶ poleci³- na opakowaniu zdjêcie czarnej rzepki. Te¿ mam krêcone w³osy.
to jutro go obejrzê i zakupiê, musze odsilikoniæ moje w³oski. a do codziennego kupiê sobie chyba jaki¶ dzieciêcy szamponik.
moje to w³a¶nie takie g³upawe, ani proste ani krêcone... raczej wywijaj± sie we wszystkich kierunkach i to dopiero od wysoko¶ci koñca ucha, takie nie wiadomo co.
__________________
..... przyjaciele s± jak anio³y, które podnosz± nas kiedy nasze skrzyd³a nie chc± ju¿ d³u¿ej lataæ.....

Bruno ju¿ w domku
dafreen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 21:01   #2132
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

[QUOTE=dafreen;23285839]to jutro go obejrzê i zakupiê, musze odsilikoniæ moje w³oski. a do codziennego kupiê sobie chyba jaki¶ dzieciêcy szamponik.
moje to w³a¶nie takie g³upawe, ani proste ani krêcone... raczej wywijaj± sie we wszystkich kierunkach i to dopiero od wysoko¶ci koñca ucha, takie nie wiadomo co.[/QUOT

...ja te¿ próbowa³am dzieciêcymi, ale strasznie pl±cz± w³osy wiêc jak siê zdecydujesz na taki to najlepiej myc pian± (rozpu¶ciæ szampon z wod± w butelce po szamponie), inaczej ciê¿ko. Ja te¿ jutro siê rozejrzê za tym szamponem. Mam nadziejê ¿e zapach do zniesienia, je¶li nie to chyba kupiê jaki¶ szampon Barwy albo Malwy (do usuwania silikonów) - te¿ s± polecane.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 21:13   #2133
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 856
GG do dafreen
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

[/QUOTE]
...ja te¿ próbowa³am dzieciêcymi, ale strasznie pl±cz± w³osy wiêc jak siê zdecydujesz na taki to najlepiej myc pian± (rozpu¶ciæ szampon z wod± w butelce po szamponie), inaczej ciê¿ko. Ja te¿ jutro siê rozejrzê za tym szamponem. Mam nadziejê ¿e zapach do zniesienia, je¶li nie to chyba kupiê jaki¶ szampon Barwy albo Malwy (do usuwania silikonów) - te¿ s± polecane.[/QUOTE]

MALWY to chyba nawet mia³am dzisiaj w ³apkach, tak my¶la³am czy zakupiæ bo mia³ ten SLS o którym pisa³a¶ i dosyæ krótki sk³±d wiêc to chyba dobrze, ale w koñcu siê nie zdecydowa³am, zobacze go jeszcze raz jutro

z dzieciêcymi to w³asnie tak by³o o ile pamiêtam w moim przypadku, ¿e w³osy robi³y mi siê ju¿ kompletnie niepos³uszne... nic z nimi zrobiæ nie mog³am, mia³am je wszêdzie dos³ownie... porozgl±dam siê jeszcze za czym¶ do codziennej pielêgnacji
__________________
..... przyjaciele s± jak anio³y, które podnosz± nas kiedy nasze skrzyd³a nie chc± ju¿ d³u¿ej lataæ.....

Bruno ju¿ w domku
dafreen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 21:46   #2134
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¶widnik
Wiadomo¶ci: 611
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Dziewczyny, dzieki za odpowiedz ! w najblizszych dniach wypróbujê deliê.obecny kolor wyp³ukuje siê z dnia na dzien i juz nie jestem wi¶niowa, wiêc liczê choæby na rudy odcieñ. juz nie bede sama uzywaæ farb, pójdê do specjalisty albo zapytam Was
jesli o octow± plukankê chodzi stosowa³am kiedy¶ przy blondzie jeszcze 1 ³yzke sto³ow± zwyk³ego octu na litr wody - niewiele tyo dawa³o, ale moze warto sprawdzic inne proporcje.
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 21:50   #2135
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Dafreen
...z tych co u¿ywam to mogê poleciæ ,,Fitomed,, do koloryzowanych - w sklepach zielarskich, ma sles ale daleko w sk³adzie wiêc w³a¶ciwie nie szkodzi w³osom ani skórze za to doskonale myje w³osy i nie obci±¿a, w³a¶ciwie jak go u¿ywam od lipca to skóra g³owy siê nie przet³uszcza no i fajna cena, trafi³am na niego przez przypadek szukaj±c szamponu z rumiankiem, ¿eby nadac w³osom z³otej barwy.

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyBane Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, dzieki za odpowiedz ! w najblizszych dniach wypróbujê deliê.obecny kolor wyp³ukuje siê z dnia na dzien i juz nie jestem wi¶niowa, wiêc liczê choæby na rudy odcieñ. juz nie bede sama uzywaæ farb, pójdê do specjalisty albo zapytam Was
jesli o octow± plukankê chodzi stosowa³am kiedy¶ przy blondzie jeszcze 1 ³yzke sto³ow± zwyk³ego octu na litr wody - niewiele tyo dawa³o, ale moze warto sprawdzic inne proporcje.
ja da³am 2 ³y¿ki na 1/2 litra - mo¿e dlatego pomog³o
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 22:09   #2136
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 856
GG do dafreen
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Dafreen
...z tych co u¿ywam to mogê poleciæ ,,Fitomed,, do koloryzowanych - w sklepach zielarskich, ma sles ale daleko w sk³adzie wiêc w³a¶ciwie nie szkodzi w³osom ani skórze za to doskonale myje w³osy i nie obci±¿a, w³a¶ciwie jak go u¿ywam od lipca to skóra g³owy siê nie przet³uszcza no i fajna cena, trafi³am na niego przez przypadek szukaj±c szamponu z rumiankiem, ¿eby nadac w³osom z³otej barwy.

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------



ja da³am 2 ³y¿ki na 1/2 litra - mo¿e dlatego pomog³o
w³a¶nie sprawdza³±m we wcze¶niejszych Twoich postach, jaki szampon poleca³a¶ i ju¿ mam stronê tego Fitomedu. du¿o fajnych szamponów maj± i od¿ywek, ale te¿ inne kosmetyki naturalne, zreszt± zajrzyj sobie na ich stronê http://www.fitomed.pl/strona-glowna/cms_s/?ids=1
__________________
..... przyjaciele s± jak anio³y, które podnosz± nas kiedy nasze skrzyd³a nie chc± ju¿ d³u¿ej lataæ.....

Bruno ju¿ w domku
dafreen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-17, 10:42   #2137
Nieartystka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Pragn±c uzyskaæ rudy kolor wypróbowa³am nastêpuj±ce farby:

1. Loreal Preference Feria - Kolor Mango 74

Kolor ciekawy, g³êboki, ale do¶æ szybko siê wyp³ukuje. Kondycja w³osa po tej farbie nie by³a za ciekawa.
U¿y³am 2 opakowania i zrezygnowa³am

2. Garnier 100% Color - Kolor Z³ocisty Miedziany Blond 743

Kolor za bardzo jednak wchodzi³ w czerwieñ, wyp³ukiwa³ siê ekspresowo. Kondycja w³osa lepsza ni¿ po Lorealu.
U¿y³am ko³o 6 opakowañ.

3. Palette Color XXL - Kolor P³omienny Feniks

Kolor prawdziwy rudy, bez czerwono¶ci. Trwa³y jak na rudo¶æ, wyp³ukuje siê daj±c naturalnie wyglad±j±cy rudy. Na pocz±tku kondycja w³osa wydawa³a siê dobra. Zmiana nastêpowa³a niezauwa¿alnie, a¿ w koñcu zorientowa³am siê nagle, ¿e mam zniszczone w³osy. By³y suche, cienkie i puszy³y siê strasznie.
U¿ywa³am tej farby jako¶ 2,5 roku, pozostawi³a moje w³osy bardzo kiepskiej kondycji, ale szybko uda³o siê je doprowadziæ do dobrego stanu.
__________________
Nie rozja¶niam w³osów przed farbowaniem.
Kolor wychodzi ciemniejszy ni¿ na pude³ku, ale mniej siê wymywa, jest bardziej unikalny i bardziej naturalny.
Nieartystka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 11:02   #2138
al10dona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z bloku :D
Wiadomo¶ci: 77
rudo¶ci

Witam. Ponad rok tamu mia³am czarne w³osy nie chcia³am ich rozja¶niaæ bo mam cienkie w³osy i ba³am sie ¿e wypadn±, wiec po prostu ich nie farbowa³am. Po oko³o roku nie farbowania musia³am co¶ z nimi zrobiæ ( bo od po³owy w³osów mia³am je czarne) poniewa¿ mia³am byæ chrzestn±. Uda³am sie do fryzjera, powiedzia³am ze chce rozja¶niæ od po³owy w³osy. Rozja¶niacz trzyma³a mi tylko 15 min mo¿e mniej i ju¿ mia³am takie zó³te w³osy. Na³o¿y³a mi dwie farby zmieszane wellaton , chyba karmel i jeszcze jaki¶. Kolor by³ cudny nie zniszczy³o mi w³osów prawie wcale to by³o w kwietniu. farbuje w³osy co miesiac lub wiecej. jeszcze 3 razy farbowa³am z welli ale kolor trzyma³ sie oko 2 tyg. pozniej wyp³ukiwa³ sie. teraz farbuje castingiem trzyma sie yle samo ale moge miec rozne kolory , nie nieszcza wlosow, co farbowanie mam inny kolor i jestem zadowolona.

doradzcie mi jaki kolor moge zrobiæ na w³osach zeby wyszed³ mi taki piêkny rudy kolor ale nie marchewa.
al10dona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-17, 12:04   #2139
al10dona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z bloku :D
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Witam. Ponad rok tamu mia³am czarne w³osy nie chcia³am ich rozja¶niaæ bo mam cienkie w³osy i ba³am sie ¿e wypadn±, wiec po prostu ich nie farbowa³am. Po oko³o roku nie farbowania musia³am co¶ z nimi zrobiæ ( bo od po³owy w³osów mia³am je czarne) poniewa¿ mia³am byæ chrzestn±. Uda³am sie do fryzjera, powiedzia³am ze chce rozja¶niæ od po³owy w³osy. Rozja¶niacz trzyma³a mi tylko 15 min mo¿e mniej i ju¿ mia³am takie zó³te w³osy. Na³o¿y³a mi dwie farby zmieszane wellaton , chyba karmel i jeszcze jaki¶. Kolor by³ cudny nie zniszczy³o mi w³osów prawie wcale to by³o w kwietniu. farbuje w³osy co miesiac lub wiecej. jeszcze 3 razy farbowa³am z welli ale kolor trzyma³ sie oko 2 tyg. pozniej wyp³ukiwa³ sie. teraz farbuje castingiem trzyma sie yle samo ale moge miec rozne kolory , nie nieszcza wlosow, co farbowanie mam inny kolor i jestem zadowolona.

doradzcie mi jaki kolor moge zrobiæ na w³osach zeby wyszed³ mi taki piêkny rudy kolor ale nie marchewa.
al10dona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-17, 12:10   #2140
mika123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Siemka dziewczyny mam ma³e pytanko, mam tlenione pasemka na blond i chcia³abym siê zafarbowaæ na rudo a dok³adnie tak± farb± http://http://www.syoss.pl/index.php?id=135
czy mog³y by¶cie mi powiedzieæ czy mi wyjdzie taki kolor
mika123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-17, 12:14   #2141
al10dona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z bloku :D
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Nieartystka Poka¿ wiadomo¶æ
Pragn±c uzyskaæ rudy kolor wypróbowa³am nastêpuj±ce farby:

1. Loreal Preference Feria - Kolor Mango 74

Kolor ciekawy, g³êboki, ale do¶æ szybko siê wyp³ukuje. Kondycja w³osa po tej farbie nie by³a za ciekawa.
U¿y³am 2 opakowania i zrezygnowa³am

stanu.
co do tego koloru to wyszed³ mi czerwony, a nie rudy, kolor trzyma³ mi sie na w³osach jak na z³osæ ok 3 tyg ;/
¼le sie czu³am w tym kolorze, chcia¿ kazdy twierdzi³ ze mi ³adnie ...
nie zniszczy³ mi w³osów

Edytowane przez al10dona
Czas edycji: 2010-11-17 o 12:22
al10dona jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 14:26   #2142
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 846
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

a czy mo¿e która¶ z Was od¶wie¿a³a kolor szamponetk± Joanny - p³omienny rudy? Dzi¶ taka zakupi³am w drogerii i zamierzam j± za nied³ugo u¿yæ. Na opakowaniu pisze, ¿e to jest nowy odcieñ ja siê z nim pierwszy raz spotka³am i postanowi³am zakupiæ ostatnio od¶wie¿a³am miedzi± z mariona ale jak dla mnie wyszed³ za czerwony. w za³±czniku dodajê zdjêcie.
meeedzik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-17, 15:05   #2143
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomo¶ci: 2 398
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez meeedzik Poka¿ wiadomo¶æ
a czy mo¿e która¶ z Was od¶wie¿a³a kolor szamponetk± Joanny - p³omienny rudy? Dzi¶ taka zakupi³am w drogerii i zamierzam j± za nied³ugo u¿yæ. Na opakowaniu pisze, ¿e to jest nowy odcieñ ja siê z nim pierwszy raz spotka³am i postanowi³am zakupiæ ostatnio od¶wie¿a³am miedzi± z mariona ale jak dla mnie wyszed³ za czerwony. w za³±czniku dodajê zdjêcie.
ooo no to piêknie chyba te¿ nied³ugo wypróbujê !!
Veronic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-17, 15:06   #2144
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kathy wlasnie mam straszny dylemat bo olejowanie wlosow bardzo lubie, z drugiej strony jesli mialabym miec czerwonanow-brazowawy kolor to nie jestem przekonana. mysle, ze sprobuje jak pisze dafreen dac wlasnie 8 i kontrast plus ocet, jesli zacznie schodzic zwyczajnie wroce do 7 kathy wiesz moze ile sie wymywaja silikony z wlosow??

dafreen nie ma czego zazdroscic moje wlosy odmawiaja nawet wywijania koncowek jesli ich nie spale
a z szamponow dzieciacych lubie ten rozowy z rossmana, fajnie sie pieni i mam po nim zywe wlosy, plus dodatkowy bonus w postacie wlosow lekko uniesionych
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-17, 15:18   #2145
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

julianna

...no to ty lubisz ten szampon dla ksiê¿niczek?
je¶li chodzi o silikony i ich wymywanie to najpierw przemy¶l w czym (od¿ywka, maska, pianka, lakier) ich u¿ywa³a¶ i jak czêsto wymywa³a¶. Zwykle jak widzê ¿e w³osy po myciu s± têpe to wydaje mi siê ¿e nie ma na nich silikonów. Je¶li mia³a¶ który¶ z nw silikonów w 2 lub 3 produktach to wymyj 2 x.
- simethicone
- trimethicone
- trimethylsilylamodimethic one
- trimethylsiloxysilicates

dafreen

rzepy nie kupi³am w Rossmannie, po prostu nie mogê znie¶æ tego zapachu, zaopatrzê siê w Barwê pokrzywow± widzia³am w sklepach Spo³em

meeedzik

a to mi³a niespodzianka ¿e jest ju¿ w sprzeda¿y szamponetka p³omiennej iskry, jak bêdê widzia³a to kupiê - dziewczyny bardzo chwali³y farbê o tej nazwie. Swoj± drog± jak która¶ u¿yje to niech zda relacje please
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-11-17 o 15:20
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-17, 15:40   #2146
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kathy lubie ten dla ksiezniczek i hipp. niestety uzywalam odzywki z silikonami, lakier ( chociaz to dosc rzadko raczej) i te wszytskie nieszczesne badziewne sera na koncowki . moja wlosy sa "tepe" po umyciu, problem w tym ze nie dotyczy to wylacznie kocnowek wlasnie tych partii z ktorych farba znika ekspresem

no ciekawa ta saszetka, wreszcie ktos mysli ze rudzielce tez musza kolor poprawiac miedzy farbowaniami
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-17, 16:00   #2147
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 846
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

No w³a¶nie kupi³am jedna a w drogerii zosta³y 4 sztuki jakbym mia³a pewno¶æ, ¿e jest faktycznie dobra to wykupi³abym wszystkie, bo pewnie zaraz znikn± z drogerii zamierzam siê w pi±tek farbowaæ, ale jak nie wytrzymam to jutro to zrobiê jak co¶ to wstawiê fotki jak fajnie wyjdzie to polecê do sklepu i wykupie resztê tych szamponetek te¿ by³am zdziwiona jak j± zobaczy³am, w koñcu kto¶ pomy¶la³ z farby Joanny p³omienna iskra jestem zadowolona, zobaczymy jak bêdzie z tym.

Edytowane przez meeedzik
Czas edycji: 2010-11-17 o 16:01
meeedzik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-17, 16:11   #2148
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Julianna

Nie przejmuj siê silikonami, trzeba tylko wiedzieæ które z nich omijaæ i co jaki¶ czas zmyc z w³osów (osobi¶cie nie jestem za tym ¿eby u¿ywac silikony w szamponach) i bêdzie git - ja nie mam zamiaru rezygnowaæ z silikonów bo mam po nich fajne w³osy.No i oczywi¶cie nie zapominac o prawdziwej regeneracji przynajmniej 1 x w tygodniu - wiem ¿e tak robisz.

meeedzik

tylko mi wszystkiego nie wykup
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-11-17 o 16:19
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-17, 16:49   #2149
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez meeedzik Poka¿ wiadomo¶æ
a czy mo¿e która¶ z Was od¶wie¿a³a kolor szamponetk± Joanny - p³omienny rudy? Dzi¶ taka zakupi³am w drogerii i zamierzam j± za nied³ugo u¿yæ. Na opakowaniu pisze, ¿e to jest nowy odcieñ ja siê z nim pierwszy raz spotka³am i postanowi³am zakupiæ ostatnio od¶wie¿a³am miedzi± z mariona ale jak dla mnie wyszed³ za czerwony. w za³±czniku dodajê zdjêcie.
O, dobra wiadomo¶æ! Oby wychodzi³ ³adny rudy bez czerwieni. Koniecznie poprosze o zdjêcie po.
Ja w czwartek lub pi±tek bêde robi³a espresso vitalitys i zobaczymy jak wyjdzie.

Do prawdziwej pielêgnacji zmêczonych w³osów polecam kerastase cement termiczny. W szczególno¶ci dla tych z nas, które u¿ywaja prostownicy lub suszarki, poniewa¿ w³a¶nie pod wp³ywem ciep³a uaktywniaja siê sk³adniki i efekty widac po pierwszym u¿yciu. W³osy jak z reklamy, b³yszcz±ce, g³adkie, zero puszenia
Zamiennie dobra jest te¿ ampu³ka (i tañsza) z alfaparf serum termoaktywne. Doskonale regeneruje w³osy zniszczone zabiegami fryzjerskimi, wzmacnia je i dodaje im si³ a dodatkowo pielêgnuje , nadaje po³ysk i chroni przed dzia³aniem wysokiej temperatury.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-11-17 o 16:58
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 16:58   #2150
agniuszka87
Rozeznanie
 
Avatar agniuszka87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 737
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez meeedzik Poka¿ wiadomo¶æ
a czy mo¿e która¶ z Was od¶wie¿a³a kolor szamponetk± Joanny - p³omienny rudy? Dzi¶ taka zakupi³am w drogerii i zamierzam j± za nied³ugo u¿yæ. Na opakowaniu pisze, ¿e to jest nowy odcieñ ja siê z nim pierwszy raz spotka³am i postanowi³am zakupiæ ostatnio od¶wie¿a³am miedzi± z mariona ale jak dla mnie wyszed³ za czerwony. w za³±czniku dodajê zdjêcie.

noooooooo wreszcie joanna dodala rudosc
a farba taka tez jest?
__________________
Aguniaaaa....











agniuszka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-17, 16:58   #2151
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kathy dzieki , ja niestety chce calkiem zrezygnowac z silikonow bo moje wlosy sa po nich obciazone i w ogole zero w nich zycia w dodatku sa przetluszczone na czubku glowy bardzo . na razie martwie sie o koncowki bo srednio sie prezentuja,

wyobrazcie sobie taka scenke z zycia- wszytskie uczestniczki watku w jednej drogeri w wyscigu po rude saszetki
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-17, 17:17   #2152
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy dzieki , ja niestety chce calkiem zrezygnowac z silikonow bo moje wlosy sa po nich obciazone i w ogole zero w nich zycia w dodatku sa przetluszczone na czubku glowy bardzo . na razie martwie sie o koncowki bo srednio sie prezentuja,

wyobrazcie sobie taka scenke z zycia- wszytskie uczestniczki watku w jednej drogeri w wyscigu po rude saszetki
.....to by by³a jazda;-), swoj± drog± u mnie w Rossmannie jej nie mieli
je¶li chodzi o przet³uszczenie u nasady to mi bardzo pomóg³ Fitomed do koloryzowanych jasnych - ju¿ d³ugo przy nim zostanê, mo¿e zetnij trochê te koñce no ja niestety po czerwcowej dekoloryzacji musia³am, teraz bêdzie zima e tam...czapki chustki , a na wiosnê urosn± piêkne i nowe...mo¿e powcieraj ,,Jantar,, w skalp - u mnie nie zmywa farby - a w³oski bêd± ros³y grubsze....no i farbowanie co 6 tygodni

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
O, dobra wiadomo¶æ! Oby wychodzi³ ³adny rudy bez czerwieni. Koniecznie poprosze o zdjêcie po.
Ja w czwartek lub pi±tek bêde robi³a espresso vitalitys i zobaczymy jak wyjdzie.

Do prawdziwej pielêgnacji zmêczonych w³osów polecam kerastase cement termiczny. W szczególno¶ci dla tych z nas, które u¿ywaja prostownicy lub suszarki, poniewa¿ w³a¶nie pod wp³ywem ciep³a uaktywniaja siê sk³adniki i efekty widac po pierwszym u¿yciu. W³osy jak z reklamy, b³yszcz±ce, g³adkie, zero puszenia
Zamiennie dobra jest te¿ ampu³ka (i tañsza) z alfaparf serum termoaktywne. Doskonale regeneruje w³osy zniszczone zabiegami fryzjerskimi, wzmacnia je i dodaje im si³ a dodatkowo pielêgnuje , nadaje po³ysk i chroni przed dzia³aniem wysokiej temperatury.
kiedy¶ u¿ywa³am (2 lata temu u¿ywa³am ca³± seriê ³±cznie z szamponem) - ale tego normalnego , nie termicznego, na bardzo zniszczone rzeczywi¶cie pomaga tak samo jak ampu³ka...lubi³am te¿ ampu³ki z Alfaparfu nawil¿aj±ce Seduction.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-17, 17:26   #2153
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 856
GG do dafreen
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez meeedzik Poka¿ wiadomo¶æ
a czy mo¿e która¶ z Was od¶wie¿a³a kolor szamponetk± Joanny - p³omienny rudy? Dzi¶ taka zakupi³am w drogerii i zamierzam j± za nied³ugo u¿yæ. Na opakowaniu pisze, ¿e to jest nowy odcieñ ja siê z nim pierwszy raz spotka³am i postanowi³am zakupiæ ostatnio od¶wie¿a³am miedzi± z mariona ale jak dla mnie wyszed³ za czerwony. w za³±czniku dodajê zdjêcie.
o jaki ³adny rudzielec, mam nadziejê ¿e bez czerwieni

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy wlasnie mam straszny dylemat bo olejowanie wlosow bardzo lubie, z drugiej strony jesli mialabym miec czerwonanow-brazowawy kolor to nie jestem przekonana. mysle, ze sprobuje jak pisze dafreen dac wlasnie 8 i kontrast plus ocet, jesli zacznie schodzic zwyczajnie wroce do 7 kathy wiesz moze ile sie wymywaja silikony z wlosow??

dafreen nie ma czego zazdroscic moje wlosy odmawiaja nawet wywijania koncowek jesli ich nie spale
a z szamponow dzieciacych lubie ten rozowy z rossmana, fajnie sie pieni i mam po nim zywe wlosy, plus dodatkowy bonus w postacie wlosow lekko uniesionych
mnie siê zawsze w³a¶nie takie proste w³osy bardzo podoba³y

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
julianna

...no to ty lubisz ten szampon dla ksiê¿niczek?
je¶li chodzi o silikony i ich wymywanie to najpierw przemy¶l w czym (od¿ywka, maska, pianka, lakier) ich u¿ywa³a¶ i jak czêsto wymywa³a¶. Zwykle jak widzê ¿e w³osy po myciu s± têpe to wydaje mi siê ¿e nie ma na nich silikonów. Je¶li mia³a¶ który¶ z nw silikonów w 2 lub 3 produktach to wymyj 2 x.
- simethicone
- trimethicone
- trimethylsilylamodimethic one
- trimethylsiloxysilicates

dafreen

rzepy nie kupi³am w Rossmannie, po prostu nie mogê znie¶æ tego zapachu, zaopatrzê siê w Barwê pokrzywow± widzia³am w sklepach Spo³em
to mo¿emy sobie rêke podaæ bo ja te¿ Barwê pokrzywow± zakupi³am w spo³em , w rossmanie rzepki nie by³o, ale jak ¶mierdzi to i lepiej
a na codzieñ kupi³am sobie na razie nivea baby od¿ywczy zobaczymy, najwy¿ej synkowi oddam . poszukam jeszcze tego ró¿owego rossmana dla ksiê¿niczek

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Do prawdziwej pielêgnacji zmêczonych w³osów polecam kerastase cement termiczny. W szczególno¶ci dla tych z nas, które u¿ywaja prostownicy lub suszarki, poniewa¿ w³a¶nie pod wp³ywem ciep³a uaktywniaja siê sk³adniki i efekty widac po pierwszym u¿yciu. W³osy jak z reklamy, b³yszcz±ce, g³adkie, zero puszenia
Zamiennie dobra jest te¿ ampu³ka (i tañsza) z alfaparf serum termoaktywne. Doskonale regeneruje w³osy zniszczone zabiegami fryzjerskimi, wzmacnia je i dodaje im si³ a dodatkowo pielêgnuje , nadaje po³ysk i chroni przed dzia³aniem wysokiej temperatury.
u mnie siê nie sprawdza³ niestety, do dzi¶ mam jeszcze szampon, od¿ywkê i cement termoochronny czy jak to siê tam nazywa³o.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy dzieki , ja niestety chce calkiem zrezygnowac z silikonow bo moje wlosy sa po nich obciazone i w ogole zero w nich zycia w dodatku sa przetluszczone na czubku glowy bardzo . na razie martwie sie o koncowki bo srednio sie prezentuja,

wyobrazcie sobie taka scenke z zycia- wszytskie uczestniczki watku w jednej drogeri w wyscigu po rude saszetki


Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
.....to by by³a jazda;-), swoj± drog± u mnie w Rossmannie jej nie mieli
je¶li chodzi o przet³uszczenie u nasady to mi bardzo pomóg³ Fitomed do koloryzowanych jasnych - ju¿ d³ugo przy nim zostanê, mo¿e zetnij trochê te koñce no ja niestety po czerwcowej dekoloryzacji musia³am, teraz bêdzie zima e tam...czapki chustki , a na wiosnê urosn± piêkne i nowe...mo¿e powcieraj ,,Jantar,, w skalp - u mnie nie zmywa farby - a w³oski bêd± ros³y grubsze....no i farbowanie co 6 tygodni

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------



kiedy¶ u¿ywa³am (2 lata temu u¿ywa³am ca³± seriê ³±cznie z szamponem) - ale tego normalnego , nie termicznego, na bardzo zniszczone rzeczywi¶cie pomaga tak samo jak ampu³ka...lubi³am te¿ ampu³ki z Alfaparfu nawil¿aj±ce Seduction.
a co to ten Jantar ¿e siê tak zapytam????
__________________
..... przyjaciele s± jak anio³y, które podnosz± nas kiedy nasze skrzyd³a nie chc± ju¿ d³u¿ej lataæ.....

Bruno ju¿ w domku
dafreen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-17, 17:30   #2154
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

dafreen

no zapach tej rzepki jest bardzo nie mi³y, a skoro jest inna alternatywa i wybór to trzeba wybierac te przyje¼niejsze opcje


https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=169
jak by¶ chcia³a poczytaæ o sk³adzie cementu
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-11-17 o 17:33
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-17, 17:48   #2155
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
dafreen

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=169
jak by¶ chcia³a poczytaæ o sk³adzie cementu
A to ja nie o tym cemencie mówiê. Mówiê o cemencie termicznym, bez sp³ukiwania http://skleploreal.pl//index.php?pro...uct&prod_id=93
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-17, 17:48   #2156
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

darfeen

jantar wcierka do skalpu Farmony, na porost kondycjê itd, bardzo fajny sk³adzik, zapach te¿ u¿ywam od paru dni, wcze¶niej mêczy³am siê z Redicalem - i wcieraniem ampu³ki 5 ml w ca³y skalp codziennie przez 3 tygodnie, wyobra¼ sobie przy moich d³ugich krêconych w³osach...no ale dziêki temu jak ostatnio farbowa³am to jako¶ du¿o mi farby zosta³o...praktyka czyni cuda.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-17, 18:02   #2157
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 10 846
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kathy zostawiê jedna dla Ciebie hehe
agniuszkafarby nie widzia³am, chyba ¿e ju¿ wykupili Tam gdzie mieszkam jest 5 drogerii i w ka¿dej rude farby wykupione a jak s± to ostatnie sztuki :/ a co najlepsze to w czterech tych drogeriach pracuj± rude ekspedientki, wiêc wiecie, mo¿e to one bior± dla siebie wszystkie rude farby jakie przychodz± do sklepów ¿eby czasem dla nich nie zabrak³o :/
meeedzik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-17, 18:14   #2158
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez meeedzik Poka¿ wiadomo¶æ
kathy zostawiê jedna dla Ciebie hehe
agniuszkafarby nie widzia³am, chyba ¿e ju¿ wykupili Tam gdzie mieszkam jest 5 drogerii i w ka¿dej rude farby wykupione a jak s± to ostatnie sztuki :/ a co najlepsze to w czterech tych drogeriach pracuj± rude ekspedientki, wiêc wiecie, mo¿e to one bior± dla siebie wszystkie rude farby jakie przychodz± do sklepów ¿eby czasem dla nich nie zabrak³o :/

...to masz jak w banku ¿e ekspedientki wykupuj±
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-17, 18:39   #2159
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

dafreen oddam za wlosy z lekkim chocby skretem, adres poprosze

agusiaki i to na Ciebie dobrze dzialalo?? ja ta cala serie kupilam po spaleniu wlosow przy nieszczesnym powrocie do rudosci chyba niecale 3 lata temu, wydalam kilka stow a efekt byl lepszy po helen seward. jak dla mnie cemetn nie robi wrazenia, ampulki sa najlepsze, ale wole helen seward serie

kathy jestes zywa skarbnica wiedzy, lubie czytac Twoje posty bo zawsze cos nowego wpadnie do glowy
jak farbowac co 6 tygodni to dla mnie bedzie bardzo trudne i watpie czy kolor na poziomie 8 by to przezyl

dobra czekam na recenzje saszetki, kto sie poswieci??
a ja dzisiaj chcialam kupic zapas saszetek delii i co?? brak w obu rosmanach, za to tez sa rude ekspedientki
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-17, 18:47   #2160
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

julianna - tak, na moje w³osy dzia³a fenomenalnie. jestem po prostu zachwycona!! Moje w³osy w ci±gu ostatniego roku przesz³y ze mn± sporo. Headlines (jak trwa³a), dekoloryzacja a potem namiêtne farbowanie co 2 tyg az dosz³am do w³asciwego odcienia. Nic nie zregenerowa³o ich tak jak cement i ampu³ki alfaparfu.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.