Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-14, 22:21   #4381
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

No to może ktoś mi też pomoże .

1. Jak się opalasz - bardzo wolno, na twarzy praktycznie w ogóle, ale jak już mnie złapie to trzyma bardzo długo

2. Kolor oczu - brązowo - zielone. Dookoła źrenicy jest brąz, a dookoła brązu zielony

3. Piegi - nie posiadam

4. Cera - strasznie blada, nie mogę nigdy dobrać podkładu.

5. Naturalny kolor włosów- bardzo ciemny brąz

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - ciemny róż

7. Czuję się dobrze w czerwieni

No i nie mogę określić swojego typu urody, bo mam baaaardzo ciemne włosy i ciemne oczy, rzęsy co kwalifikuje się do typu ciepłego, ale mam bardzo jasną karnację i to już zupełnie inna bajka. Niestety

Edytowane przez Stace
Czas edycji: 2011-10-14 o 22:24
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 12:33   #4382
Minariko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 100
Smile Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

probowa - Bardzo Ci dziękuję Nigdy nie myślałam, że w ostatecznym rozrachunku okażę się być latem Jeszcze raz wielkie dzięki
Minariko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 13:50   #4383
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

ekhem
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 14:37   #4384
nie z tej bajki
Zadomowienie
 
Avatar nie z tej bajki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 408
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz?
opalam się bardzo, bardzo wolno. Kilka pierwszych spotkań ze słońcem kończy się lekkimi poparzeniami ( mimo częstej aplikacji filtra).Po zejściu "raczka" jestem lekko beżowa.

2. Kolor oczu- niebieskie

3. Piegi- mam, na twarzy, rękach, dekoldzie. Jasno brązowe.

4. Cera- blada, zimna.

5. Naturalny kolor włosów- rudy

6. Kolor ust- jasny róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Nie dotwarzy mi w czerwonym, pomarańczowym, białym. DObrze czuje się w brązach, zieleniach, odcieniach żółtego, niebieskiego.

Bardzo proszę o analizę

Edytowane przez nie z tej bajki
Czas edycji: 2011-10-15 o 14:40
nie z tej bajki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 15:43   #4385
ledan
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 11
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Określenie typu urody to nie taka prosta sprawa. Nie zrobi się tego na forum. Tu potrzeba fachowca
ledan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 18:42   #4386
Louve23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 53
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1.Jak się opalam? Najpierw na czerwono potem brązowieje...mam problemy z opaleniem twarzy. Dawno się nie opalałam i ciężko mi stwierdzić jaki mam odcień opalenizny ale wydaje mi się że taki przykurzony( nie pamiętam).

2.Kolor oczu? Zielono-piwne raczej ciemne. Wokół źrenicy piwny pierścień potem zieleń i ciemniejsza obwódka (taka jakby ciemno szara albo ciemno zielona) ciężko określić. Ciemna oprawa oczu właściwie to czarna.

3. Mam dużo pieprzyków na plecach, ramionach dla mnie są one ciemno brązowe chociaż są też takie które wyglądają na rudawe.

4. Cera delikatna prześwitująca, widać żyłki, naczynka na całym ciele. Mnie się wydaje różowawa (chłodna) ale czasami mam wrażenie że jest lekko żółta. Jak się występują rumieńce to czerwone (przeważnie buzie mam lekko zaróżowioną).

5. Włosy? Średni raczej chłodny brąz ( kiedyś czarne). Ostatnio znalazłam kilka jaśniejszych pasm.

6. Usta mają kolor blado czerwony.

7. Dobrze czuje się czerwieniach, gorzkiej czekoladzie,ciemnej chłodnej zieleni, niektórych fioletach, wrzosie, graficie.
Louve23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 11:33   #4387
JaKate
Rozeznanie
 
Avatar JaKate
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 652
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez JaKate Pokaż wiadomość
You scored 16% on spring, higher than 14% of your peers.
You scored 44% on summer, higher than 59% of your peers.
You scored 17% on autumn, higher than 16% of your peers.
You scored 74% on winter, higher than 90% of your peers.


wcześniej dałam swoje fotki .
Kochana probowa napisała, że jestem Zima.
Zrobiłam teste też tak wyszło
Tu moje zdjęcie jak byłam mała, bo któraś pisała, że to też może sie liczyc kolor wlosow itp

A dodam jeszcze cos o kolorach i typach
moze ktoras skomentuje... ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CCF20111017_00002.jpg (97,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CCF20111017_00003.jpg (152,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CCF20111017_00001.jpg (178,8 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CCF20111017_00000.jpg (172,7 KB, 47 załadowań)
__________________
Popatrz, biegniemy za szczęściem, choć nie możemy go dopaść.
Wciąż ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni...?

JaKate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 19:09   #4388
oklaski_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - Najpierw na różowo, który później przechodzi w brązowy, taki złotawo-brązowy nawet.

2. Kolor oczu - Ciemnobrązowe z ciemną obwódką bez żadnych plam; rzęsy i brwi jaśniejsze

3. Piegi - brak.

4. Cera - jasna; jak się zawstydzam tworzą się różowe rumieńce.

5. Naturalny kolor włosów - kasztanowy, średni brąz.

6. Kolor ust - ciemny, przybrudzony róż.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - Chyba w każdym się dobrze czuję. Najlepiej w różach, czerwieniach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (42,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja1.jpg (45,6 KB, 15 załadowań)
oklaski_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 22:44   #4389
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dziewczyny, a ja? Cale zycie zylam w przekonaniu, ze jestem latem, ale ostatnio, jak zobaczylam złoty odcien na naturalnych wlosach, zaczelam miec watpliwosci. Opalam sie jak lato, ale moje wlosy i oczy, hmm. Czyżby jednak wiosna? Co myslicie?

1. Jak się opalasz - O dziwo, mimo jasnej, czerwieniejacej karnacji, bardzo dobrze, zawsze na złoty brąz, nigdy przenigdy nie jestem opalona na czerwono ani spalona

2. Kolor oczu - Zielono-brazowe, czyste. Oprawa oczu srednia - ani jasna ani ciemna

3. Piegi - od slonca mi wychodza, delikatnie brazowe.

4. Cera - dosc jasna, naczynkowa, rozowe policzki czesto, bardzo szybko się robie czerwona

5. Naturalny kolor włosów - no naturalny to ciemny blond - przy czym zawsze z rozpędu mowilam, ze mysi, ale ostatnio sie naogladalam zdjec i znalazlam stary warkocz i maja wybitnie złotawy odcień

6. Kolor ust - średni róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - Lubie nosic sie intensywno, ale wiekszosc osob mowi, ze dobrze mi w pastelach. Ale jak dla mnie to jednak w intensywnych. Bardzo zle sie np czuje w pomadkach typu Nude - lubie czerwienie. Oczy maluje na brazik, roz, zielony, szary. Nie lubie sie w czerni. Lubie w bieli.

Na fotach wlosy farbowane, off course. I usta tez
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A.Korecińska.jpg (12,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sierp 10.jpg (140,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tozm.jpg (23,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 004mm.jpg (83,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 003.jpg (84,7 KB, 17 załadowań)
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2011-10-18 o 12:10
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 10:46   #4390
probowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 69
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez brownayes Pokaż wiadomość
Probowa tak pytałam o farbę. Z natury mam mysi ciemny blond,obecnie baleyage i poszukuje odcienia farby dla siebie.. Mówisz chłodny blond, ale jaki konkretnie?
Taki jak ma Gwen Stefani, Scarlett Johansson, Claudia Schiffer.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez paula005 Pokaż wiadomość
witam prosze o okreslenie mojego typu urody. bede bardzo wdzieczna

1. Jak się opalasz - opalam sie bardzo szybko odrazu na braz w cieplym odcieniu


2. Kolor oczu - bardzo ciemny braz, prawie czarne, jest duzy kontrast pomiedzy teczowkami a bialkiem,oprawe oczu mam ciemna

3. Piegi - brak


4. Cera - sniada, w cieplym odcieniu


5. Naturalny kolor włosów - bardzo ciemny braz wpadajacy w czern


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) czerwien, intensywny kolor


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
- w naturalnych kolorach, beze szarosci, brazy, zielenie, czern, biel, zle sie czuje w czerwieni, fiolecie, bordo
Zimą jesteś

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
No to może ktoś mi też pomoże .

1. Jak się opalasz - bardzo wolno, na twarzy praktycznie w ogóle, ale jak już mnie złapie to trzyma bardzo długo

2. Kolor oczu - brązowo - zielone. Dookoła źrenicy jest brąz, a dookoła brązu zielony

3. Piegi - nie posiadam

4. Cera - strasznie blada, nie mogę nigdy dobrać podkładu.

5. Naturalny kolor włosów- bardzo ciemny brąz

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - ciemny róż

7. Czuję się dobrze w czerwieni

No i nie mogę określić swojego typu urody, bo mam baaaardzo ciemne włosy i ciemne oczy, rzęsy co kwalifikuje się do typu ciepłego, ale mam bardzo jasną karnację i to już zupełnie inna bajka. Niestety
Bardzo ciemne włosy i ciemne oczy to zimny typ urody. Obstawiam zimę, spróbuj zrobić jeszcze test

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez nie z tej bajki Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz?
opalam się bardzo, bardzo wolno. Kilka pierwszych spotkań ze słońcem kończy się lekkimi poparzeniami ( mimo częstej aplikacji filtra).Po zejściu "raczka" jestem lekko beżowa.

2. Kolor oczu- niebieskie

3. Piegi- mam, na twarzy, rękach, dekoldzie. Jasno brązowe.

4. Cera- blada, zimna.

5. Naturalny kolor włosów- rudy

6. Kolor ust- jasny róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Nie dotwarzy mi w czerwonym, pomarańczowym, białym. DObrze czuje się w brązach, zieleniach, odcieniach żółtego, niebieskiego.

Bardzo proszę o analizę
Typowa jesień i tu nie ma wątpliwości

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Louve23 Pokaż wiadomość
1.Jak się opalam? Najpierw na czerwono potem brązowieje...mam problemy z opaleniem twarzy. Dawno się nie opalałam i ciężko mi stwierdzić jaki mam odcień opalenizny ale wydaje mi się że taki przykurzony( nie pamiętam).

2.Kolor oczu? Zielono-piwne raczej ciemne. Wokół źrenicy piwny pierścień potem zieleń i ciemniejsza obwódka (taka jakby ciemno szara albo ciemno zielona) ciężko określić. Ciemna oprawa oczu właściwie to czarna.

3. Mam dużo pieprzyków na plecach, ramionach dla mnie są one ciemno brązowe chociaż są też takie które wyglądają na rudawe.

4. Cera delikatna prześwitująca, widać żyłki, naczynka na całym ciele. Mnie się wydaje różowawa (chłodna) ale czasami mam wrażenie że jest lekko żółta. Jak się występują rumieńce to czerwone (przeważnie buzie mam lekko zaróżowioną).

5. Włosy? Średni raczej chłodny brąz ( kiedyś czarne). Ostatnio znalazłam kilka jaśniejszych pasm.

6. Usta mają kolor blado czerwony.

7. Dobrze czuje się czerwieniach, gorzkiej czekoladzie,ciemnej chłodnej zieleni, niektórych fioletach, wrzosie, graficie.
Raczej też jesteś zimą. Pewna nie jestem.

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja? Cale zycie zylam w przekonaniu, ze jestem latem, ale ostatnio, jak zobaczylam złoty odcien na naturalnych wlosach, zaczelam miec watpliwosci. Opalam sie jak lato, ale moje wlosy i oczy, hmm. Czyżby jednak wiosna? Co myslicie?

1. Jak się opalasz - O dziwo, mimo jasnej, czerwieniejacej karnacji, bardzo dobrze, zawsze na złoty brąz, nigdy przenigdy nie jestem opalona na czerwono ani spalona

2. Kolor oczu - Zielono-brazowe, czyste. Oprawa oczu srednia - ani jasna ani ciemna

3. Piegi - od slonca mi wychodza, delikatnie brazowe.

4. Cera - dosc jasna, naczynkowa, rozowe policzki czesto, bardzo szybko się robie czerwona

5. Naturalny kolor włosów - no naturalny to ciemny blond - przy czym zawsze z rozpędu mowilam, ze mysi, ale ostatnio sie naogladalam zdjec i znalazlam stary warkocz i maja wybitnie złotawy odcień

6. Kolor ust - średni róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - Lubie nosic sie intensywno, ale wiekszosc osob mowi, ze dobrze mi w pastelach. Ale jak dla mnie to jednak w intensywnych. Bardzo zle sie np czuje w pomadkach typu Nude - lubie czerwienie. Oczy maluje na brazik, roz, zielony, szary. Nie lubie sie w czerni. Lubie w bieli.

Na fotach wlosy farbowane, off course. I usta tez
Ja bym powiedziała, że jednak wiosna.

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez oklaski_m Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - Najpierw na różowo, który później przechodzi w brązowy, taki złotawo-brązowy nawet.

2. Kolor oczu - Ciemnobrązowe z ciemną obwódką bez żadnych plam; rzęsy i brwi jaśniejsze

3. Piegi - brak.

4. Cera - jasna; jak się zawstydzam tworzą się różowe rumieńce.

5. Naturalny kolor włosów - kasztanowy, średni brąz.

6. Kolor ust - ciemny, przybrudzony róż.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - Chyba w każdym się dobrze czuję. Najlepiej w różach, czerwieniach.
Kochana, nie mam pojęcia, napisz coś więcej. Gdzieś w poprzednim wątku dodałam nowe pytania, spróbuj na nie odpowiedzieć, bo każdy typ mi pasuje po tym co tutaj napisałaś.

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez JaKate Pokaż wiadomość
wcześniej dałam swoje fotki .
Kochana probowa napisała, że jestem Zima.
Zrobiłam teste też tak wyszło
Tu moje zdjęcie jak byłam mała, bo któraś pisała, że to też może sie liczyc kolor wlosow itp

A dodam jeszcze cos o kolorach i typach
moze ktoras skomentuje... ?
Fajnie opisane typy. Krótko i na temat. To z jakiejś książki?

To ja pisałam, że liczy się kolor włosów z dzieciństwa :P Cieszę się, że w teście wyszło tak samo
__________________
razem od 09.08.2005
zaręczeni od marca 2011
ślub 09.06.2012
probowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 12:41   #4391
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez probowa Pokaż wiadomość


Ja bym powiedziała, że jednak wiosna.

Dzieki za odpowiedz Zakochalam sie w mocno złocistych blondach ostatnio i sie do nich przymierzam, a obawialam sie, ze jednak moge byc latem i by potem byla masakra.
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-19, 20:22   #4392
JaKate
Rozeznanie
 
Avatar JaKate
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 652
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

probowa:

Te opisy to z takich mini broszurek- ksiązek o makijażach,... taki jakby wstęp o urodzie
__________________
Popatrz, biegniemy za szczęściem, choć nie możemy go dopaść.
Wciąż ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni...?

JaKate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 21:09   #4393
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Bardzo prosiłabym o pomoc w określeniu mojego typu, bo ja niestety nie wiem. Nawet nie jestem w stanie ustalić pewnych cech na potrzeby tego testu... Ślepa jakaś jestem albo zwyczajnie nie potrafię spojrzeć na siebie obiektywnie. Chociaż... może lato?

1. W zasadzie nie opalam twarzy wcale (ze względu na naczynkowo&trądzikową cerę), ciała raczej też nie. Jeśli już to opalenizna jest brudna, taka brzydka. Na początku zazwyczaj jestem czerwona.

2. Oczy... Jasne, takie zielono-niebiesko-szare. W zależności od kąta patrzenia, pory dnia/roku, koloru cienia do powiek, itd. Obwódka ciemnozielona. Plamek nie ma, jak się tak przyglądam, to widzę, że obwódka ma kolor, a potem oczy są zielone/niebieskie, ale prawie białe. Zamotałam. I przy źrenicy znowu ciemna obwódka.
Oprawa oczu raczej jasna... Brwi i rzęsy nie niby takie jaśniutkie, ale jest ich niewiele i oceniłabym na bardziej jasne niż ciemne.

3. Piegów chyba nie mam, raczej sporo przebarwień, one są szaro-brązowe.

4. Nie mam niestety pojęcia jaką mam cerę. Tyle wiem, że jasną. Ślepa jestem i już... Ale wydaje mi się, że raczej odcień chłodny, lekko różowy (choć możliwe, że tak się widzę ze względu na naczynka i blizny). Rumienię się na intensywny kolor, ale... chyba różowy. Porażka z tą odpowiedzią...

5. Kolor włosów - ciemny blond. Taki mysi jak pół Polski ma. A przebłyski mam i popielate i rudawe, choć raczej popielate, kasztanowe na głównie na słońcu. Jesli to ma znaczenie, to dodam, że jako dziecko miałam takie rudawe włosy (choć "rudawej urody" na pewno nie).

6. Usta jasne, różowe.

7. Nie wiem w jakich kolorach wyglądam najlepiej... Wcześniej lubiłam wyraźne, energetyczne kolory, ale chyba nie do końca mi pasowały, obecnie skłaniam się bardziej w stronę stonowanych, zaczęły mi się podobać brązy, szarości. Ale to raczej nic nie znaczy takie lubienie... Wiem, że w czarnym przy twarzy wyglądam jak trup.
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2011-10-20 o 16:41
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 09:58   #4394
oklaski_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - Najpierw na różowo, który później przechodzi w brązowy, taki złotawo-brązowy nawet.

2. Kolor oczu - Ciemnobrązowe z ciemną obwódką bez żadnych plam, mogłabym nawet zaryzykować stwierdzenie czekoladowe ;D; rzęsy i brwi jaśniejsze

3. Piegi - brak.

4. Cera - jasna; jak się zawstydzam tworzą się różowe rumieńce.

5. Naturalny kolor włosów - kasztanowy, średni brąz.

6. Kolor ust - ciemny, przybrudzony róż.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - Chyba w każdym się dobrze czuję. Najlepiej w różach, czerwieniach.

Co do koloru włosów z dzieciństwa. Miałam jaśniejsze. Mogłabym zaryzykować, że był to ciemny blond. Czyli z wiekiem ściemniały.

Refleksy we włosach. Jak wcześniej napisałam, mam kasztanowe włosy, czyli są one takie miedziane, miedziano-czerwone. Czasem pojawiają się złote, ale to latem bardziej. W słońcu.

Odcień gałki ocznej. Hmmm... Raczej czysto biały. Nie dostrzegam, żeby to był brudny biały czy nawet przechodzący w żółty. Od czasu do czasu nabiera zabarwienia błękitnego. Ale to pewnie przez soczewki, które noszę, bo są zabarwienia niebieskiego.

Intensywny kolor mają moje oczy.
oklaski_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 10:04   #4395
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Chyba łatwiej będzie, jeśli wstawię zdjęcia, choć w naturalnym kolorze włosów nie mam

1. Jak się opalasz - ciężko, najpierw na czerwono, odcień opalenizny jest ciepły, złoty, opalam się bardzo słabiutko, taka lekka brzoskwinia, potem lekko, ale LEKKO ciemnieje na rudo

2. Kolor oczu - raczej jasne, chyba chłodne, niebiesko-stalowe, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, chyba są plamki, same oceńcie, bo ja naprawdę się nie znam, a próbuję siebie okreslić od kilku lat; oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna, rudawa; gałki oczne "brudne", zamglone.

3. Piegi - bardzo dużo, nawet zimą, chyba ciepłe, rude.


4. Cera
- chyba złotawy, rumienię się rzadko (raczej blada jestem mimo piegów), na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - jasny. Nie mam zdjęć naturalnego koloru włosów, tylko te odrosty na zdjęciu w dzieciństwie miałam białe włosy, z wiekiem przeszły w średni blond. nie wiem, jakie to sa refleksy, zawsze myślałam,że popielate.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, blady (na zdjęciu mam lekka pomadkę)


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Wiem, że nie powinnam nosić czerni, ale czuję się w niej "pewnie" (oczywiście kiedy mam włosy przefarbowane na czarno). Źle wyglądam w janych kolorach, lubię nasycone odcienie, ciemno: -niebieski, -fiolet, -czerwony. Nie znoszę żółci, pomarańczy i błękitów, nienawidzę brazów, sa nudne i nieciekawe. Lubię zestawienia kolorów wyrazistych, paski, kratkę. Palta i kurtki czarne albo czerwone.

No i co?
jestem zbyt skomplikowanym typem urody? nikt nie pomoże?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 16:38   #4396
probowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 69
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Bardzo prosiłabym o pomoc w określeniu mojego typu, bo ja niestety nie wiem. Nawet nie jestem w stanie ustalić pewnych cech na potrzeby tego testu... Ślepa jakaś jestem albo zwyczajnie nie potrafię spojrzeć na siebie obiektywnie. Chociaż... może lato?

1. W zasadzie nie opalam twarzy wcale (ze względu na naczynkowo&trądzikową cerę), ciała raczej też nie. Jeśli już to opalenizna jest brudna, taka brzydka. Na początku zazwyczaj jestem czerwona.

2. Oczy... Jasne, takie zielono-niebiesko-szare. W zależności od kąta patrzenia, pory dnia/roku, koloru cienia do powiek, itd. Obwódka ciemnozielona. Plamek nie ma, jak się tak przyglądam, to widzę, że obwódka ma kolor, a potem oczy są zielone/niebieskie, ale prawie białe. Zamotałam. I przy źrenicy znowu ciemna obwódka.
Oprawa oczu raczej jasna... Brwi i rzęsy nie niby takie jaśniutkie, ale jest ich niewiele i oceniłabym na bardziej jasne niż ciemne.

3. Piegów chyba nie mam, raczej sporo przebarwień, one są szaro-brązowe.

4. Nie mam niestety pojęcia jaką mam cerę. Tyle wiem, że jasną. Ślepa jestem i już... Ale wydaje mi się, że raczej odcień chłodny, lekko różowy (choć możliwe, że tak się widzę ze względu na naczynka i blizny). Rumienię się na intensywny kolor, ale... chyba różowy. Porażka z tą odpowiedzią...

5. Kolor włosów - ciemny blond. Taki mysi jak pół Polski ma. A przebłyski mam i popielate i rudawe, choć raczej popielate, kasztanowe na głównie na słońcu. Jesli to ma znaczenie, to dodam, że jako dziecko miałam takie rudawe włosy (choć "rudawej urody" na pewno nie).

6. Usta jasne, różowe.

7. Nie wiem w jakich kolorach wyglądam najlepiej... Wcześniej lubiłam wyraźne, energetyczne kolory, ale chyba nie do końca mi pasowały, obecnie skłaniam się bardziej w stronę stonowanych, zaczęły mi się podobać brązy, szarości. Ale to raczej nic nie znaczy takie lubienie... Wiem, że w czarnym przy twarzy wyglądam jak trup.

Dodaję zdjęcie, może one pomogą, bo zapewne moje odpowiedzi nie bardzo. Uwaga.
Wg mnie jesteś latem, a lubienie wiele znaczy. Podświadomie wybieramy kolory, w których jest nam dobrze

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez oklaski_m Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - Najpierw na różowo, który później przechodzi w brązowy, taki złotawo-brązowy nawet.

2. Kolor oczu - Ciemnobrązowe z ciemną obwódką bez żadnych plam, mogłabym nawet zaryzykować stwierdzenie czekoladowe ;D; rzęsy i brwi jaśniejsze

3. Piegi - brak.

4. Cera - jasna; jak się zawstydzam tworzą się różowe rumieńce.

5. Naturalny kolor włosów - kasztanowy, średni brąz.

6. Kolor ust - ciemny, przybrudzony róż.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - Chyba w każdym się dobrze czuję. Najlepiej w różach, czerwieniach.

Co do koloru włosów z dzieciństwa. Miałam jaśniejsze. Mogłabym zaryzykować, że był to ciemny blond. Czyli z wiekiem ściemniały.

Refleksy we włosach. Jak wcześniej napisałam, mam kasztanowe włosy, czyli są one takie miedziane, miedziano-czerwone. Czasem pojawiają się złote, ale to latem bardziej. W słońcu.

Odcień gałki ocznej. Hmmm... Raczej czysto biały. Nie dostrzegam, żeby to był brudny biały czy nawet przechodzący w żółty. Od czasu do czasu nabiera zabarwienia błękitnego. Ale to pewnie przez soczewki, które noszę, bo są zabarwienia niebieskiego.

Intensywny kolor mają moje oczy.
Ale mam z Tobą problem Pasuje mi jesień ze względu na kolor włosów i refleksy. Oczy też pasują najbardziej do jesieni. Mogłabyś być zimą, ale jako dziecko byłaś ciemną blondynką. Z drugiej strony gałkę oczną masz czysto białą... i intensywny kolor oczu. Zima też może mieć brązowe oczy... Do lata jakoś mi nie pasujesz, za bardzo wyraźna jesteś, nie masz zamglonych oczu.
Chyba nie pomogę w tym przypadku. Zapewne jesteś typem mieszanym. Próbowałaś zrobić test?

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
jestem zbyt skomplikowanym typem urody? nikt nie pomoże?
Widziałam wcześniej jak pisałaś, że wyszło Ci w teście lato. Moim zdaniem, na 70% jesteś jesienią
__________________
razem od 09.08.2005
zaręczeni od marca 2011
ślub 09.06.2012
probowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 18:45   #4397
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - czerwona jestem jedynie dlatego że mam pewne dysfunkcje sercowe ale generalnie gdy wejde z prażącego słońca do cienia albo domu tooo czerwień znika, wiec raczej chyba tego nie powinnam brac pod uwagę czyli od razu na brąz [brudny] (chyba ze czerwony epizod też sie liczy )

2. Kolor oczu - jak na zdjęciu

3. Piegi - chyba brak

4. Cera - gdy nie opalona to wpadająca w niebieski takie mam wrazenie

5. Naturalny kolor włosów - jak na zdjeciu ( przy oknie , bez lampy)

6. Kolor ust - średni róż , sama nie wiem - tak jak na zdjeciu , czasami mam baaaaaaaaaardzo czerwone ... ale nie wiem od czego to zalezy ( nie od choroby , nie od temperatury,,, po prostu ..czasami tak mają;D)

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - w czarnym i granatowym(zielonomodrym) chyba wyglądam najlepiej i w intensywnych różach , koral, biały, niebieski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (24,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00945.JPG (36,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC2375.jpg (30,1 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez camillie
Czas edycji: 2011-10-20 o 18:47
camillie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 15:13   #4398
oklaski_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

probowa
a jak zrobić ten test? gdzie on jest dostępny?
oklaski_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 15:34   #4399
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz?
Twarz, ramiona i dekolt opalają się dosyć szybko na ciepły odcień jakby brzoskwiniowy (po zejściu raczka). Resztę słońce opala wolno. Opalenizna nigdy nie trzyma się długo na mojej skórze. To samo po solarium.
2. Kolor oczu:
Szaro-niebieskie z domieszką zieleni (w zależności od pory dnia i oświetlenia raz są bardziej niebieskie,a raz zieleńsze). Oprawa oczu nie jest ciemna, ale nie jest też jasna. Rzęsy nie są zbyt długie. Białka wydają się wpadać w błękit.
3. Piegi:
Trzy, maleńkie ledwo widoczne na nosie, beżowe.
4. Cera:
Blada, ziemista z widocznymi naczynkami, rumienię się na dość intensywny róż. Duża skłonność do wyprysków.
5. Naturalny kolor włosów:
Średni blond raczej chłodny. W dzieciństwie miałam bardzo jaśniutkie.
6. Kolor ust:
Jasne raczej koralowe.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Źle czuję się w brązach, pomarańczowym, ciemnych odcieniach niebieskiego i czerni. Uwielbiam pastele, biel, róże, czerwienie, turkus i zielenie.

Bardzo proszę o analizę.

Edytowane przez Kamila_Blondi
Czas edycji: 2011-10-21 o 19:52
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 21:28   #4400
probowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 69
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez oklaski_m Pokaż wiadomość
probowa
a jak zrobić ten test? gdzie on jest dostępny?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=305855
daj znać jaki Ci wyszedł wynik
__________________
razem od 09.08.2005
zaręczeni od marca 2011
ślub 09.06.2012
probowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 08:26   #4401
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez probowa Pokaż wiadomość
Widziałam wcześniej jak pisałaś, że wyszło Ci w teście lato. Moim zdaniem, na 70% jesteś jesienią
ten test ze stronki jest dziwny
zresztą, wiele razy słyszałam,że jestem typem mieszanym, ale ciepło-zimnym, albo Wiosna z wpływem Lata,abo odwrotnie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 09:58   #4402
oklaski_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez probowa Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=305855
daj znać jaki Ci wyszedł wynik
Wyszło mi, że jestem jesienią w 50%. Później zima w 36%, lato w 35%, no i reszta dla wiosny ;p
Co o tym myślisz?
oklaski_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 12:25   #4403
probowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 69
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez oklaski_m Pokaż wiadomość
Wyszło mi, że jestem jesienią w 50%. Później zima w 36%, lato w 35%, no i reszta dla wiosny ;p
Co o tym myślisz?
wynik prawdopodobny sama podobnie typowałam Przeważa jesień, ale kolory możesz sobie podbierać też od innych typów skoro taka z Ciebie mieszanka

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
ten test ze stronki jest dziwny
zresztą, wiele razy słyszałam,że jestem typem mieszanym, ale ciepło-zimnym, albo Wiosna z wpływem Lata,abo odwrotnie
A dla mnie masz dużo z jesieni. Piegi, rudawa oprawa oczu, problemy z opalaniem, kolor cery i pewnie fajnie byś wyglądała w jakimś rudym kolorku.
__________________
razem od 09.08.2005
zaręczeni od marca 2011
ślub 09.06.2012
probowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 15:20   #4404
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez probowa Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=305855
daj znać jaki Ci wyszedł wynik
Mi wyszło w 84%, że jestem latem
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 19:21   #4405
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez probowa Pokaż wiadomość
wynik prawdopodobny sama podobnie typowałam Przeważa jesień, ale kolory możesz sobie podbierać też od innych typów skoro taka z Ciebie mieszanka

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------



A dla mnie masz dużo z jesieni. Piegi, rudawa oprawa oczu, problemy z opalaniem, kolor cery i pewnie fajnie byś wyglądała w jakimś rudym kolorku.
jeśli mówisz o rudych włosach, to zaje-biście wyglądam w rudych w czerwonych już nie. w malinowych - owszem.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 22:01   #4406
probowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 69
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
jeśli mówisz o rudych włosach, to zaje-biście wyglądam w rudych w czerwonych już nie. w malinowych - owszem.
tak, miałam na myśli włosy z marchewkowym próbowałaś?
__________________
razem od 09.08.2005
zaręczeni od marca 2011
ślub 09.06.2012
probowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 10:10   #4407
anamia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Hej dziewczyny, a mi moglybyscie poradzic jakim typem jestem?
w ogole nie moge sie opalic bo tylko na czerwono, mam jasne rzesy, jasne brwi, kolor wlosy jasny braz/rudy. moja cera jest blada, i dlatego w wiekszosci czasu wygladam jak wamp. naprawde bylabym wdzieczna za pomoc. ja osobiscie wacham sie pomiedzy jesienia a latem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4753 modified.jpg (88,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4837 modified.jpg (84,0 KB, 15 załadowań)
anamia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 12:15   #4408
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

ja też up up ! w tym tescie wyszlo mi 84% zimy ... ale raczej nie jestem krolewną śnieżką ale chyba południową tymbardziej
camillie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 13:25   #4409
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

93% zima - raczej się zgadza
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 19:46   #4410
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez probowa Pokaż wiadomość
tak, miałam na myśli włosy z marchewkowym próbowałaś?
niezupełnie, ale mialam oczoj-✂✂✂ny rudy i malinowy. w ostrej czerwieni moja cera brzydko wygląda...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.