Jeansy - Zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-05, 15:28   #151
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Jeansy Wrangler lub inne?

Mój TŻ od wielu wielu lat kupuje dżinsy tylko tej firmy, bo najlepiej na nim leżą, może dobrać idealną długość. Większość modeli zakupiona w outlecie, ale i tak praktycznie nie do zdarcia, choć małżonek z tych nie dbających o ubrania. Ładnie i delikatnie się spierają, kolana nie rozciągają się. Tylko kieszenie się niszczą, ale na moje oko to już zależne od użytkownika
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 20:41   #152
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: Jeansy - Zbiorczy

A ja poszukuję modelu dzinsów z regularną talią i z nogawkami które są lekko zwężane ku dołowi. Może ktoś poleci mi jakis taki model? Problem jest taki,że teraz spodnie są albo slim fit o bardzo wąskich nogawkach albo straight leg a ja bym chciała coś pośredniego. Mam masywną łydkę (ale też nie na tyle masywą by nie nosić cygaretek) i niektóre spodnie slim fit na mnie po prostu nie pasują a inne wyglądają jak legginsy. Znów typowo prosta nogawka jest za szeroka. Jak do tej pory udało mi sie kupić takie spodnie z 5 lat temu w Diversie ale dawno już sie wysłużyły. Oglądałam na zalando dzinsy i nawet modele Lee prezentują sie całkiem nieźle tylko jak z szerokościa tej łydki...ehhh...Jakieś propozycje?
jmzar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 20:55   #153
nerveuse
Raczkowanie
 
Avatar nerveuse
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 482
Dot.: Jeansy Wrangler lub inne?

Cytat:
Napisane przez tosiazosia1 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o jakości jeansów wrangler, czy są to spodnie warte swojej ceny? Mam na myśli zakup w autoryzowanym salonie. A jeśli nie to jakie inne polecanie dobrej jakości, takie które wytrzymałyby co najmniej rok półtora. Gdzie same kupujecie jeansy?
nie są, wytrzymują tyle samo co przeciętne jeansy - przy zakupie te typu spodni należy zwracać uwagę, na grubość materiału, czym grubszy tym wytrzymalszy (najlepiej czysta bawełna bez dodatków)

Cienkie i udziwniane to proszenie się o krótszą trwałość, a niestety takich jest najwięcej na rynku, szczególnie jeśli chodzi o damskie jeansy.
nerveuse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 14:28   #154
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Jeansy - Zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jmzar Pokaż wiadomość
A ja poszukuję modelu dzinsów z regularną talią i z nogawkami które są lekko zwężane ku dołowi. Może ktoś poleci mi jakis taki model? Problem jest taki,że teraz spodnie są albo slim fit o bardzo wąskich nogawkach albo straight leg a ja bym chciała coś pośredniego. Mam masywną łydkę (ale też nie na tyle masywą by nie nosić cygaretek) i niektóre spodnie slim fit na mnie po prostu nie pasują a inne wyglądają jak legginsy. Znów typowo prosta nogawka jest za szeroka. Jak do tej pory udało mi sie kupić takie spodnie z 5 lat temu w Diversie ale dawno już sie wysłużyły. Oglądałam na zalando dzinsy i nawet modele Lee prezentują sie całkiem nieźle tylko jak z szerokościa tej łydki...ehhh...Jakieś propozycje?
Z Lee kupuję model Scarlett - i te, jesli masz masywną łydkę - odradzam.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 08:31   #155
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: Jeansy - Zbiorczy

Ja od zawsze jestem fanką spodni klasycznych Big Star (https://bigstar.pl/kobieta/jeans/basic.html)
Dobrze czuje się też w boyfriendach ale tylko do wysokich obcasów i oczywiście skinny w połączeniu z trampkami np
__________________
waste not want not
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 09:31   #156
Liliana700
Przyczajenie
 
Avatar Liliana700
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Rurki - Jak w nich wytrzymać ? :)

Cześć, może mi któraś coś poradzi...
Nie nosiłam do tej pory typowych rurek, raczej takie spodnie, które w łydkach nie były jakoś super obcisłe ani w kostkach. Taki straight leg ale jeszcze węższy. Ostatnio chciałam sobie kupić podobne i za namową pani w sklepie kupiłam jeszcze bardziej zwężane. I to rozmiar mniejsze niż zawsze, bo się rozciągną. To prawda, zawsze moje w rozmiarze 28 po jakimś czasie to mi na kolanach wisiały, to pod tyłkiem. No i teraz mam 27. Są opięte nawet w łydkach. I ja nie wiem, czy nie jestem przyzwyczajona, czy co... ale w tym się okropnie chodzi! Nie są to spodnie jakieś kiepskiej jakości, bo Lee a mam takich sporo i jestem z nich zadowolona. Ale w takich dopasowanych na całej długości czuję się, jakby mnie ktoś bandażem elastycznym obwiązał.
W ogóle na nogach się nie ruszają one, więc jak usiadłam to mnie w kolanach ciągnęło. W brzuch tak się wbijały, że jak siadałam to automatycznie oponkami się robiła. Miałam wrażenie, że skóra w ogóle w nich nie oddycha (tym bardziej w kroku, gdzie czułam ciągle gorąco pokazuje język). A po zdjęciu mam odciski nawet od szwów na całych nogach.
I nie, spodnie nie są na mnie za małe, bo nigdzie mi się nie wrzynają. Nawet dziś byłam znowu w tym sklepie przymierzyć rozmiar większe i rzeczywiście są deczko za luźne, więc rozmiar dobry.
Powiedzcie, jak Wy wytrzymujecie w takich spodniach?
Liliana700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 09:49   #157
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Rurki - Jak w nich wytrzymać ? :)

Cytat:
Napisane przez Liliana700 Pokaż wiadomość
Cześć, może mi któraś coś poradzi...
Nie nosiłam do tej pory typowych rurek, raczej takie spodnie, które w łydkach nie były jakoś super obcisłe ani w kostkach. Taki straight leg ale jeszcze węższy. Ostatnio chciałam sobie kupić podobne i za namową pani w sklepie kupiłam jeszcze bardziej zwężane. I to rozmiar mniejsze niż zawsze, bo się rozciągną. To prawda, zawsze moje w rozmiarze 28 po jakimś czasie to mi na kolanach wisiały, to pod tyłkiem. No i teraz mam 27. Są opięte nawet w łydkach. I ja nie wiem, czy nie jestem przyzwyczajona, czy co... ale w tym się okropnie chodzi! Nie są to spodnie jakieś kiepskiej jakości, bo Lee a mam takich sporo i jestem z nich zadowolona. Ale w takich dopasowanych na całej długości czuję się, jakby mnie ktoś bandażem elastycznym obwiązał.
W ogóle na nogach się nie ruszają one, więc jak usiadłam to mnie w kolanach ciągnęło. W brzuch tak się wbijały, że jak siadałam to automatycznie oponkami się robiła. Miałam wrażenie, że skóra w ogóle w nich nie oddycha (tym bardziej w kroku, gdzie czułam ciągle gorąco pokazuje język). A po zdjęciu mam odciski nawet od szwów na całych nogach.
I nie, spodnie nie są na mnie za małe, bo nigdzie mi się nie wrzynają. Nawet dziś byłam znowu w tym sklepie przymierzyć rozmiar większe i rzeczywiście są deczko za luźne, więc rozmiar dobry.
Powiedzcie, jak Wy wytrzymujecie w takich spodniach?
Są ewidentnie za małe.
Noszę często rurki i nie mam takich problemów jak te, które opisujesz.
Prawdopodobnie są po prostu na Ciebie za wąskie.
I to nie jest kwestia 28 za duże, więc 27 muszą pasować, bo może być tak, że ten model ma dużą różnicę między rozmiarami, a Ty wypadasz gdzieś pomiędzy.
Rurki powinny przylegać do nogi, ale na pewno nie obciskać na tyle, żeby przy siadaniu ciągnęły się na kolanach.
Więc po prostu ten model Lee nie jest dla Ciebie. Jeśli chcesz rurki, pochodź po innych sklepach i poprzymierzaj. Na pewno gdzieś trafisz na takie, które będą komfortowe w noszeniu.


edit. W dobrze dopasowanych rurkach nie mam problemu, żeby siedzieć nawet po turecku, gdzie nogi w kolanach są bardzo mocno zgięte.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2017-04-13 o 09:52
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-13, 09:57   #158
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Rurki - Jak w nich wytrzymać ? :)

Albo kup bardziej elastyczny model z cieńszego materiału. Ja w niektórych nie dawałam rady, w innych było jak w legginsach.
Tak czy siak rurek nie lubię, wolę właśnie legginsy.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 10:26   #159
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: Jeansy - Zbiorczy

Nie ktore spodnie sa nietrafione. W takim wypadku dobrze by bylo aby jeansy mialy domieszke strechu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 08:30   #160
twiggy99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 23
Dot.: Jeansy - Zbiorczy

Myślę, że są za małe jak na materiał, z którego zostały zrobione - w bardzo elastycznych rurkach chyba nie ma szans, żeby czuć się tak, jak opisujesz. To ściskanie, o którym piszesz kojarzy mi się z tym, jak po zimie zwykle tak minimalnie przytyję i później ubieram jasne letnie rurki (ja z kolei lubię sztywniejsze spodnie, zawsze wybieram te z najmniejszą ilością lycry) i czuję się w nich podobnie jak Ty w swoich, odciskają mi się na nogach, itd., dopóki nie uda się zgubić zbędnych cm. Też myślę, że pewnie jesteś gdzieś pomiędzy rozmiarami - w te się mieścisz, ale są minimalnie za małe i nie czujesz się komfortowo, a rozmiar większe są za duże.
twiggy99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-29, 11:12   #161
ochmoniczka
Przyczajenie
 
Avatar ochmoniczka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 23
Dot.: Jeansy - Zbiorczy

Drogie panie, a jak jest ze spodniami z tych powiedzmy mniej markowych firm? No bo wiadomo, że w szafie każdej baby mustangi być muszą, dopasowane bigstary też koniecznie. Ale na przykład coś tańszego, lżejszego, bardziej elastycznego? To skąd takie cuda wziąć? Siecówki wydaje mi się, że lecą na wyścigi cenowe, a jakościowo coraz większa bida się robi..
ochmoniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-29, 11:20   #162
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jeansy - Zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ochmoniczka Pokaż wiadomość
Drogie panie, a jak jest ze spodniami z tych powiedzmy mniej markowych firm? No bo wiadomo, że w szafie każdej baby mustangi być muszą, dopasowane bigstary też koniecznie. Ale na przykład coś tańszego, lżejszego, bardziej elastycznego? To skąd takie cuda wziąć? Siecówki wydaje mi się, że lecą na wyścigi cenowe, a jakościowo coraz większa bida się robi..
Właściwie każda marka z jeansami ma teraz w ofercie mnóstwo elastycznych modeli.
Ja nie umiem na siebie znaleźć nic w sieciówkach typu H&M, Zara, Reserved, Mango. Wszystko jakoś tak nieforemnie na mnie leży.
Moje ulubione jeansy mam z Wranglera i Only.
Ja co prawda tam nie dobrałam nigdy, ale wiem, że niezłe (a tańsze) są też z Cross Jeans.
Do Big Stara nawet nie wchodzę, bo nogawki mają dla osób chyba od 165 cm. Ja mam ponad 10 cm mniej i dobre kilka cm musiałabym uciąć z ich najkrótszych rozmiarów Gdzie z innych marek udaje mi się kupić i nie skracać.


Jak masz Peek & Cloppenburg gdzieś w okolicy, to polecam zajrzeć.
Można dorwać dżinsy różnych marek od nawet 120 zł i wyglądają i leżą o niebo lepiej niż te z sieciówek wymienionych powyżej.


Mój chłopak kupuje też w TK Maxx i złapał już kilka fajnych modeli w niewielkich cenach (jak na ich markę i jakość, bo niektóre kupił za 100 zł, inne za 250)

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2018-05-29 o 11:23
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-30, 09:29   #163
ochmoniczka
Przyczajenie
 
Avatar ochmoniczka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 23
Dot.: Jeansy - Zbiorczy

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Właściwie każda marka z jeansami ma teraz w ofercie mnóstwo elastycznych modeli.
Ja nie umiem na siebie znaleźć nic w sieciówkach typu H&M, Zara, Reserved, Mango. Wszystko jakoś tak nieforemnie na mnie leży.
Moje ulubione jeansy mam z Wranglera i Only.
Ja co prawda tam nie dobrałam nigdy, ale wiem, że niezłe (a tańsze) są też z Cross Jeans.
Do Big Stara nawet nie wchodzę, bo nogawki mają dla osób chyba od 165 cm. Ja mam ponad 10 cm mniej i dobre kilka cm musiałabym uciąć z ich najkrótszych rozmiarów Gdzie z innych marek udaje mi się kupić i nie skracać.


Jak masz Peek & Cloppenburg gdzieś w okolicy, to polecam zajrzeć.
Można dorwać dżinsy różnych marek od nawet 120 zł i wyglądają i leżą o niebo lepiej niż te z sieciówek wymienionych powyżej.


Mój chłopak kupuje też w TK Maxx i złapał już kilka fajnych modeli w niewielkich cenach (jak na ich markę i jakość, bo niektóre kupił za 100 zł, inne za 250)
No i ja własnie mam taki problem, że to wszystko jest jakby niedoszyte.. nie należę do jakichś nieforemnych osób, ale z zakupów spodniowych wychodzę załamana zazwyczaj, bo albo w kroku coś nie dochodzi, albo robi się dziubek z suwaka.. masakra! Dzięki za podpowiedź, rozejrzę się baaaardziej tam gdzie wskazałaś
ochmoniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-01, 12:02   #164
olimpiachmaj
Przyczajenie
 
Avatar olimpiachmaj
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 11
Dot.: Jeansy - Zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ochmoniczka Pokaż wiadomość
No i ja własnie mam taki problem, że to wszystko jest jakby niedoszyte.. nie należę do jakichś nieforemnych osób, ale z zakupów spodniowych wychodzę załamana zazwyczaj, bo albo w kroku coś nie dochodzi, albo robi się dziubek z suwaka.. masakra! Dzięki za podpowiedź, rozejrzę się baaaardziej tam gdzie wskazałaś
Ooo skąd ja to znam, z tym krokiem, a ja w rozm 36 chodzę i niby nie powinno być takich problemów wielkich z tym! i bym jeszcze do zestawu dorzucila fabrykę jeansów, udalo mi sie u nich przeprowadzic kilka dobrych transakcji z ktorych jestem zadowolona i zadnych dziubków ani wgnieceń w kroku!
olimpiachmaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-02, 08:53   #165
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Jeansy - Zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ochmoniczka Pokaż wiadomość
Drogie panie, a jak jest ze spodniami z tych powiedzmy mniej markowych firm? No bo wiadomo, że w szafie każdej baby mustangi być muszą, dopasowane bigstary też koniecznie. Ale na przykład coś tańszego, lżejszego, bardziej elastycznego? To skąd takie cuda wziąć? Siecówki wydaje mi się, że lecą na wyścigi cenowe, a jakościowo coraz większa bida się robi..

Ja sobie chwalę jeansy z mango. Oczywiście nie każde są super, niektóre są szmatlawe albo za bardzo udziwnione ale mam kilka par spoko jeansów od nich
A i polecam TK Maxxa jak już ktoś wyżej pisał. Mam stamtąd Diesle, Levisy i żadna para nie kosztowała więcej niż 100zł. Tylko, że to taka loteria, nie ma że wchodzisz i kupujesz. Czasami trzeba pójść kilka razy, żeby coś trafić.


Mocno odradzam natomiast H&M - wszystkie jeansy od nich wyglądają dobrze godzinę od założenia, potem wszystko się wypycha i wisi.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 08:59   #166
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Jeansy - Zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Ja sobie chwalę jeansy z mango. Oczywiście nie każde są super, niektóre są szmatlawe albo za bardzo udziwnione ale mam kilka par spoko jeansów od nich
A i polecam TK Maxxa jak już ktoś wyżej pisał. Mam stamtąd Diesle, Levisy i żadna para nie kosztowała więcej niż 100zł. Tylko, że to taka loteria, nie ma że wchodzisz i kupujesz. Czasami trzeba pójść kilka razy, żeby coś trafić.


Mocno odradzam natomiast H&M - wszystkie jeansy od nich wyglądają dobrze godzinę od założenia, potem wszystko się wypycha i wisi.
Też lubię dzinsy z Mango- mam Oliwvię i Electrę już jakiś czas i obie pary bardzo sobie chwalę
Jeszcze bardziej lubie dzinsy z Orsaya z wysokim stanem- nigdzie nie dobiorę na siebie tak świetnego kroju, za cenę 150 zł, pewnie bym ich nie kupiła, ale często wpadają na wyprzedaż, lub można je złapać z kodem -50 zł. Są naprawdę super- mam 6 par i ochotę na więcej.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 09:19   #167
katarzynalesniewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 56
Dot.: Jeansy - Zbiorczy

Też parę razy kupowałam jeansy na mango. Ostatnią parę dałam siostrze jako prezent na urodziny. Była zadowolona więc polecam ten sklep.
katarzynalesniewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 17:33   #168
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: Jeansy - Zbiorczy

Ja jestem bardzo zadowolona z jeansów Big Star. Kiedyś nie przepadałam za tą marką ale kiedy na wiosnę kupiłam jedne skinny nie rozstaję się z nimi. Co prawda zapłaciłam około 200 zł ale nic się z nimi nie dzieje, są bardzo wygodne. W przyszłości pewnie jeszcze nie jedne kupię.
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 21:14   #169
Madame_Rose
IG => @madamerose1111
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 353
Dot.: Jeansy - Zbiorczy

Dżinsy...temat rzeka. Już nawet przestałam sobie obiecywać, że nowo kupiona para to ta ostatnia. Mam chyba cały przekrój marek, jeśli chodzi o jeansy. Diesel, Levis, Wrangler, Lee, Calvin Klein Jeans, Zara Mango, Mohito, Massimo Dutti, C&A, Pepe Jeans, New Look..i pewnie jeszcze kilka marek by się znalazło. Lubię szczególnie Line 8 Levisa, bo to chyba najlepiej skrojony fason na moją sylwetkę. Wspomniana linia Olivia Mango też jest bardzo dobra za niewielkie pieniądze. Wbrew pozorom jeansy z sieciówek też są całkiem przyzwoitej jakości.
Madame_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-29, 13:03   #170
BasQa
Przyczajenie
 
Avatar BasQa
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 6
Dot.: Jeansy - Zbiorczy

Ja mam jedną parę Lee wypatrzoną niedawno w TK Maxx i jak na razie są nie do zdarcia! Oprócz tego jeszcze z 7 lub 8 par Levis ale mam wrażenie, że ich jakość ostatnio mocno spada :/
BasQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 17:16   #171
pyton1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 58
spodnie jeansy jak rozciągnąć

Hej
Zamówiłem sobie przez internet w h&m rurki super skinny rozmiar M
Niestety są trochę przyciasne:-( Nie wiem może uda się jakoś rozciągnąć. Szkoda mi ich zwracać bo były w dobrej cenie. Jakie macie sposoby na rozciągnięcie spodni

Fakt że to są moje pierwsze super skinny
pyton1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 13:26   #172
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: spodnie jeansy jak rozciągnąć

Cytat:
Napisane przez pyton1990 Pokaż wiadomość
Hej
Zamówiłem sobie przez internet w h&m rurki super skinny rozmiar M
Niestety są trochę przyciasne:-( Nie wiem może uda się jakoś rozciągnąć. Szkoda mi ich zwracać bo były w dobrej cenie. Jakie macie sposoby na rozciągnięcie spodni

Fakt że to są moje pierwsze super skinny
Lepiej oddać.
Spodnie rozciągną się podczas chodzenia na pewno, ale po każdym praniu znów będą ciasne, wręcz ciasniejsze niż teraz. I tak w kółko
Nie ma sensu kupować za ciasnych spodni.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 06:44   #173
pyton1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 58
Dot.: spodnie jeansy jak rozciągnąć

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Lepiej oddać.
Spodnie rozciągną się podczas chodzenia na pewno, ale po każdym praniu znów będą ciasne, wręcz ciasniejsze niż teraz. I tak w kółko
Nie ma sensu kupować za ciasnych spodni.
Przyznam że chodzę w nich drugi dzień i tak jakby się rozciągnęły trochę (są opięte super skinny takie chyba powinny być) Ale nie wrzynają mi się nigdzie.
Najgorzej na początku było w udach i pasie, albo przy siadaniu.

Zaryzykowałem i zostawiłem ich sobie bo cena śmieszna była 31,90zł Ale nie żałuje jak kupił bym L zamiast M To mogłyby wisieć na mnie i gorzej by to wyglądało.
pyton1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 12:46   #174
bernedetta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 10
Dot.: Jeansy - Jaka firmy najlepsza?

Ja mam fioła na punkcie jeansu, wszystko dosłownie, torebki, buty, kapelusze
__________________
Windą do nieba
bernedetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-04, 04:27   #175
wann(d)a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 129
jeansy

Witajcie

Jeansy, bol mojego zycia)) Czy mozecie poradzic jakie firmy, sklepy,modele . Moj odwieczny problem to brak dopasowania w tali, zawsze , ZAWSZE jak sa dobre w biodrach to sa za duze w tali, mam bardziej odstajacy tylek niz szerokie biodra . Szukam modelu dopasowanego ale nie skinny , 64talia/93biodra/166wzrost. I wogole jakiej porady jeansowej))

pozdrawiam
wann(d)a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 12:52   #176
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Jeansy na dużą pupę i wąska talię

Hej drogie Wizażanki! Od kilku miesięcy szukam jeansów idealnych ale jak się okazuje moja figura nie wpasowuje się w klasyczny typ. Teoretycznie noszę rozmiar 27/30 ale w praktyce nie znalazłam ani jednych jeansów które leżałyby tak jak powinny. Jak są dobre w udach i w pupie to odstają w talii, ewentualnie w talii są ok i bestialsko spłaszczają tyłek. Przeszłam wszystkie podstawowe sieciówki i nic nie znalazłam.

Jestem bardzo wąska w talii i szeroka w biodrach i pupie, do tego mam mocno rozbudowane uda (talia: 60cm, biodra na wysokości kolców biodrowych przednich górnych: 74cm, w pupie: 95cm i udo: 52cm. Szukam jeansów mocno dopasowanych ze średnim lub wysokim stanem, elastycznych. Może przychodzi wam do głowy jakiś sklep internetowy lub konkretny sklep stacjonarny? Może coś jeszcze pominęłam.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 19:39   #177
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Jeansy na dużą pupę i wąska talię

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Hej drogie Wizażanki! Od kilku miesięcy szukam jeansów idealnych ale jak się okazuje moja figura nie wpasowuje się w klasyczny typ. Teoretycznie noszę rozmiar 27/30 ale w praktyce nie znalazłam ani jednych jeansów które leżałyby tak jak powinny. Jak są dobre w udach i w pupie to odstają w talii, ewentualnie w talii są ok i bestialsko spłaszczają tyłek. Przeszłam wszystkie podstawowe sieciówki i nic nie znalazłam.

Jestem bardzo wąska w talii i szeroka w biodrach i pupie, do tego mam mocno rozbudowane uda (talia: 60cm, biodra na wysokości kolców biodrowych przednich górnych: 74cm, w pupie: 95cm i udo: 52cm. Szukam jeansów mocno dopasowanych ze średnim lub wysokim stanem, elastycznych. Może przychodzi wam do głowy jakiś sklep internetowy lub konkretny sklep stacjonarny? Może coś jeszcze pominęłam.
TOPSHOP linia MOTO.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-05, 07:56   #178
MagdaPiatek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jeansy - Zbiorczy

Polecam crossy . Są niezniszczalne. Mega wygodne i do tego super wyglądają
MagdaPiatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 11:53   #179
pszczolka6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 14
Dot.: Jeansy - Zbiorczy

ma krótkie wranglery. nic się z nimi nie dzieje od 3 lat. Faktem jest , że noszę je tylko latem. Stradivarius- śliczne ale cienki jeans. Porobiły się dziury już kilka miesięcy po zakupie. najlepiej trzymają mi się Big stary . jedyny ich minus to to, że po kilku godzinach siedzenia w pracy mam powypychane kolana i zjeżdżają mi z pupy
pszczolka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-28, 11:37   #180
sylvana0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 73
Dot.: Jeansy - Zbiorczy

zara - jedne spodnie z wyprzedaży , po około 3 latach moje ulubione
levis - dwie pary : bodajże model 512 , juz teraz po drugim razie noszenia materiał się rozciąga i łapie paprochy, czuję się w nich jak w taniochach z placu
big stary: przymierzyłam dość dużo modeli - na tyłku leżą okropnie;-- chyba mam za mały na tą markę ;-)
mustangi powiedziałybyście, że najlepsze jakościowo?

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Hej drogie Wizażanki! Od kilku miesięcy szukam jeansów idealnych ale jak się okazuje moja figura nie wpasowuje się w klasyczny typ. Teoretycznie noszę rozmiar 27/30 ale w praktyce nie znalazłam ani jednych jeansów które leżałyby tak jak powinny. Jak są dobre w udach i w pupie to odstają w talii, ewentualnie w talii są ok i bestialsko spłaszczają tyłek. Przeszłam wszystkie podstawowe sieciówki i nic nie znalazłam.

Jestem bardzo wąska w talii i szeroka w biodrach i pupie, do tego mam mocno rozbudowane uda (talia: 60cm, biodra na wysokości kolców biodrowych przednich górnych: 74cm, w pupie: 95cm i udo: 52cm. Szukam jeansów mocno dopasowanych ze średnim lub wysokim stanem, elastycznych. Może przychodzi wam do głowy jakiś sklep internetowy lub konkretny sklep stacjonarny? Może coś jeszcze pominęłam.
a mierzyłaś Big stary? mi się modele podobały , ale to własnie dla wąskich ale z większym tyłkiem
sylvana0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-09 12:18:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.