Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-06, 19:17   #1621
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jak ukręcić jakis tonik z gluconalactonem 14% ?
Tonik będzie prawdopodobnie dość mocno lepki.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 13:18   #1622
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Przede wszystkim chciałam sie przywitać, bo to mój pierwszy post na forum A teraz mam pytanie -tak sobie myślę nad zamówieniem serum oczyszczającego, ale zastanawiam się, czy stosując to serum na noc, przy obecnej mglistej i pochmurnej pogodzie, muszę zabezpieczać się w dzień dodatkowo filtrami? Czy tez ten kwas jest na tyle łagodny, że można sobie odpuścić? Wydaje mi się, że czytałam, że przy serum lemon z Bu, filtry nie są konieczne i zastanawiam się czy z tym serum jest podobnie?
Z góry dziekuje za odpowiedź i pozdrawiam
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 14:56   #1623
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Hejka, od dłuższego czasu czytam Wasze porady, jesteście genialne tyle świetnych przepisów na kosmetyki i naprawde skutecznych, kilka rzeczy wypróbowałam ale jak narazie podstawowe bo bardziej skomplikowane przepisy jeszcze chyba nie dla mnie, musze sie dokształcić od Was

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
Przede wszystkim chciałam sie przywitać, bo to mój pierwszy post na forum A teraz mam pytanie -tak sobie myślę nad zamówieniem serum oczyszczającego, ale zastanawiam się, czy stosując to serum na noc, przy obecnej mglistej i pochmurnej pogodzie, muszę zabezpieczać się w dzień dodatkowo filtrami? Czy tez ten kwas jest na tyle łagodny, że można sobie odpuścić? Wydaje mi się, że czytałam, że przy serum lemon z Bu, filtry nie są konieczne i zastanawiam się czy z tym serum jest podobnie?
Z góry dziekuje za odpowiedź i pozdrawiam
co do tego serum oczyszczającego to nie miałam i nie wiem ale chyba dobrze by było zastosowac filtry
Mam to z BU Lemon i stosuje filtry zreszta ja zawsze uzywam filtry niekoniecznie po kwasach, ale czy koniecznie Ty musisz po tym serum lepiej jak się wypowiedzą specjalistki
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 23:58   #1624
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Tonik będzie prawdopodobnie dość mocno lepki.
a można jakoś zmniejszyć tą kleistość np dodając PEG 400?
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 01:10   #1625
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

hej, mam zamiar kupic cos na ZSK i to bedzie moj pierwszy raz
mam kilka pomyslow na kremy i chcialabym sie dopytac osoby, ktore sa bardziej zaawansowane, czy dobrze to robie (bede robila):

zel hialuronowy + hydrolat oczarowy jako nawilzajacy zel do twarzy
olej tamanu stosowany samodzielnie na wypryski
zel hialuronowy + olej rozany jako krem na noc

mam jeszcze pytania:

- czym rozcienczyc mocznik?
- czy przy stosowaniu zelu HA trzeba stosowac filtry?

dziekuje z gory, jesli te odpowiedzi juz sie pojawily to powiedzcie
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 06:55   #1626
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Mi olej tamanu nic nie dawał, lepszy był z pachnotki.

Żel hiarulonowy z hydrolatem wyjdzie bardzo rzadki.
Mocznik to jest proszek, który rozpuszcza się w wodzie.
Filtry trzeba stosować zawsze
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 07:05   #1627
MAZIE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 41
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Mocznik rozpuszcza się w wodzie , przy stosowaniu HA nie trzeba stosować filtrów, bo nie złuszcza skóry.

Nie bardzo rozumiem jak chcesz z żelu HA i hydrolatu zrobić żel. Moim zdaniem wyjdzie Ci tonik.

Jeśli chcesz stosować HA to proponuję go z czymś pomieszać, np . z porcją kremu albo tak jak planujesz na noc z jakimś olejem. HA zastosowany samodzielnie ściąga skórę, bo nie ma warstwy okluzyjnej, która zatrzyma wodę w naskórku.
MAZIE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 10:56   #1628
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

dzieki dziewczyny po prostu trzeba czyms rozcienczyc zel HA wiec zaproponowalam hydrolat wyobrazam sobie jak to moze dla was smiesznie brzmiec czytalam tez ze po zwilzeniu twarzy mozna go nakladac bez rozcienczania... super ze nie trzeba filtrow stosowac
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 11:14   #1629
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

żel hialuronowy mieszam z kremami, olejkami, maskami i tak nakładam na twarz,
mam tez hydrolat oczarowy- świetny, napewno zamowie go jeszcze, tylko musze zuzyc hydrolat z kwiatu pomaranczy tez oki ale oczarowy duzo lepszy jak dla mnie
no właśnie jak z tym mocznikiem? Zamowilam go i mam zamiar dodawac do balsamow do ciała, trezba malą ilość rozpuścic w wodzie a nastepnie dodac do balsamu?? bo nie wiem? w jakich proporcjach?
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 11:36   #1630
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny po prostu trzeba czyms rozcienczyc zel HA wiec zaproponowalam hydrolat wyobrazam sobie jak to moze dla was smiesznie brzmiec czytalam tez ze po zwilzeniu twarzy mozna go nakladac bez rozcienczania... super ze nie trzeba filtrow stosowac
Kwasu HA nie trzeba niczym rozcieńczać - może być stosowany sam, tylko niewielu osobom to służy (dokładnie tak, jak napisała MAZIE - samodzielnie może wysuszyć), trzeba sprawdzić na sobie.
Chyba, że chodzi Ci o HA w proszku - wtedy możesz rozpuścić w hydrolacie.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 21:33   #1631
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

rowno tydzien, od poprzedniego wtorku czekalam na paczke no ale wreszcie jest plus 3 probeczki
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 22:54   #1632
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
Kwasu HA nie trzeba niczym rozcieńczać - może być stosowany sam, tylko niewielu osobom to służy (dokładnie tak, jak napisała MAZIE - samodzielnie może wysuszyć), trzeba sprawdzić na sobie.
Chyba, że chodzi Ci o HA w proszku - wtedy możesz rozpuścić w hydrolacie.
chodzilo mi wlasnie ze moze wysuszyc stosowany bez rozcienczenia
wolalabym stosowac go nie dodajac kremow, bo boje sie ze zapchaja (kremy) ... mysle ze kupie jakis lekki olej i bede je mieszac... tylko jakie proporcje? :/
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 07:12   #1633
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
chodzilo mi wlasnie ze moze wysuszyc stosowany bez rozcienczenia
wolalabym stosowac go nie dodajac kremow, bo boje sie ze zapchaja (kremy) ... mysle ze kupie jakis lekki olej i bede je mieszac... tylko jakie proporcje? :/
Najlepiej metodą "prób i błędów" dobrać najlepsze dla siebie - ja stosuję pół na pół.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 16:13   #1634
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

wybrobowalam olej macademia. jak on smiesznie pachnie tak jakos kukurydziano orzeszkowo, jakos jak cos chrupiacego do jedzienia. malo kosmetyczny zapach w sumie ale da sie przezyc, wchlania sie ladnie bardzo
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 17:12   #1635
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Moja paczka przyszła z błędami - nie dostałam gliceryny i jedwabiu, za to HA przyszło podwójnie. :/

Czy mogłybyście mi polecić jakiś fajny (nie ziołowy) olejek eteryczny? palmaroza przyprawia mnie o mdłości...
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 17:23   #1636
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez ulisia1 Pokaż wiadomość

Czy mogłybyście mi polecić jakiś fajny (nie ziołowy) olejek eteryczny? palmaroza przyprawia mnie o mdłości...
Cytrynowy lubie , palmaroza też mnie wykańcza
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 18:49   #1637
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

a czy po cytrynowym nie będę pachnieć jak płyn czyszczący?
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 19:14   #1638
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

nie będziesz.. w ogóle cytrusowe są przyjemne
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 12:59   #1639
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Koleżanka prosiła mnie o zrobienie pielęgnacyjnego balsamu do ust więc na szybkiego opracowałam przepis i... tak mi sie spodobał , że zrobiłam też dla siebie. Chyba to będzie mój KWC

oto on:
1 jednostka (np łyżeczka) wosku pszczelego
1 jednostka wosku Candelilla
2 jedn. masła shea
2 jedn masła kokosowego (to się chyba nazywa olej kokosowy ale jest w masłach. ja wybrałam ten Virgin White - cudnie pachnie kokosem)
po 1 jednostce olei: jojoba, migdał, rycyna, śliwka.

cudny zapach, cudnie natłuszcza.

zrobilam też wariację na temat tego przepisu - kiedy mieszanina zaczęła stygnąć dodałam kroplę miodu i pantenolu - dodatkowo nawilża i smakuje miodem tylko trudno to wymieszać...
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 17:20   #1640
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Właśnie przed chwilą zarejestrowałam się w serwisie "zrobsobiekrem" a teraz czaję się na pewne specyfiki jednocześnie czytając wasze uwagi....Oj trochę mi zejdzie zanim przeczytam cały wątek..
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 20:57   #1641
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez andzelika666 Pokaż wiadomość
Właśnie przed chwilą zarejestrowałam się w serwisie "zrobsobiekrem" a teraz czaję się na pewne specyfiki jednocześnie czytając wasze uwagi....Oj trochę mi zejdzie zanim przeczytam cały wątek..
Witaj! jakbyś czegoś potrzebowała to śmiało pytaj!
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 18:52   #1642
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Hej dziewczyny, co słychać? Dawno nikt tu nie zaglądał...

ZSK od wtorku ma przerwę świąteczną więc jak ktoś chce dostać paczkę jeszcze przed sylwestrem to się musi śpieszyć...

A ja właśnie zrobiłam kolejny krem... Już 7my chyba... kiedy ja to zużyje...?
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 14:12   #1643
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

ja na np zlozylam,. mam nadzieje ze wysla przed przerwą teraz zrobilam sobie krem na zimno na masle shea taki tlusty ochronny
a fakt ze by sie robilo jeden za drugim mi mama pomaga zuzywac
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 14:26   #1644
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

ultrafiolet - podaj proszę przepis... wśród tych wszystkich moich ochronnego jeszcze nie mam...
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 12:03   #1645
dafne75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 46
Smile Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Hej dzieczyny nie zabardzo wiedziałam jak wykorzystac elastyne i kolagen wiec wymyslilam takie serum ,jestem zadowolna z efektów ale moze macie jakies propozycje co dodac co odjac ewentualnie zmienic ilość????????
20 ml Ha , 1 ml retinolu roślinnego ,2 ml 1 ml hydratu lawendowego, szczypta witB, 0,5 ml jedwabiu, 1 ml kolagenu i elastyny, pare kropli pantenolu i ekstraktu na naczynka, 1 ml eks ujędrniającego mikroliposomu1 ml, 3 szczypty mocznika.
Z gory dziekuje za opowiedz i propozycje pozdrawiam funki naturalnych kosmetków
dafne75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 15:00   #1646
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez ulisia1 Pokaż wiadomość
ultrafiolet - podaj proszę przepis... wśród tych wszystkich moich ochronnego jeszcze nie mam...

alez to nic odkrywczego posmawilam na maslo shea i kakaowe, panthenol i kilka kropel jojoby, d o tego kompleks ceramidowy i, troche mocznika i NMF, ekstrakt z soji z tym ze baaardzo malo hydrolatu dalam do rozpszczenia fazy wodnej a duzo masel. troche emulgatora i gotowe poprostu ciezki tlusty krem na policzki czolo i nos
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 20:26   #1647
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

a na jakim emulgatorze to robiłaś?
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 13:43   #1648
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

dotarła do mnie paczucha taka olbrzymia ale niestety probek nie dostałam ani jednej,mimo że zamawiałam u nich duzo kosmetyków bo ponad 20 buteleczek liczyła paczuszka tylko dorzucili mi gratisy przyznawane w prezencie swiatecznym przyznawane wszystkim do zakupów ale zawsze dobre i to
ale byłam szczesliwa jak zobaczyłam listonosza z paką
__________________

Edytowane przez oczko1205
Czas edycji: 2009-12-22 o 13:51
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 14:19   #1649
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez oczko1205 Pokaż wiadomość
dotarła do mnie paczucha taka olbrzymia ale niestety probek nie dostałam ani jednej,mimo że zamawiałam u nich duzo kosmetyków bo ponad 20 buteleczek liczyła paczuszka tylko dorzucili mi gratisy przyznawane w prezencie swiatecznym przyznawane wszystkim do zakupów ale zawsze dobre i to
ale byłam szczesliwa jak zobaczyłam listonosza z paką
A prosiłaś o jakies probki? Ja jak poproszę to zawsze dostaję nawet jak robię małe zamówienie.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 15:29   #1650
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

miał już ktoś bazę kremową? planuję jej zakup przy najblizszej okazji.ciekawa jestem czy jest ona tłusta i czy nie zapycha ?
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.