Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-09, 18:19   #2851
acom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sugarbomb Pokaż wiadomość
Dekoloryzatory najlepiej działają na farby utleniające, może spróbuj zmyć ten toner szamponem przeciwłupieżowym Nizoral?
Farby utleniającej nawet nie ruszył...
Toner trochę ruszył, bo widziałam po kolorze wody, że to ten toner się wypłukuje. Ale w niektórych miejscach jeszcze zostało.
Będę jeszcze 2 razy robić deko z profesjonalnym szamponem, może coś ta farba zwykła drgnie chociaż...
A jak nie, to tak jak mówisz, będę działała z szamponem przeciwłupieżowym, rozjaśnianie... muszę je rozjaśnić, żeby spokojnie móc zapuszczać swoje włosy. I porzucam wszelkie farbowanie
acom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 00:04   #2852
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madzia62432zz Pokaż wiadomość
Cześć Od dłuższego czasu przeglądam ten temat i w końcu zdecydowałam się na dekoloryzacje. Od ok 4 lat farbuje włosy na czarno od jakiegoś roku farbą Syoss. Wczoraj byłam u fryzjera (oferta na grouponie dekoloryzacja z farbowaniem 89zl zamiast 290) i facet stwierdził ze nie ma szans na dekoloryzacje ze albo rozjasni sie kolor o 1 ton albo będę miała nieziemskie plamy (nawet po zafarbowaniu) i zniszczone włosy bo rzekomo farby syoss ani palette nie można w taki sposób dobrze ściągnąć .... zaproponował mi stopniowe schodzenie z koloru farbujac odrost na nieco jaśniejszy kolor niż reszta włosów. Efekt jest taki ze mam włosy czarne z rudawo brązowym odrostem jestem totalnie wściekła bo myślałam ze uda mi się uzyskać miedziany rudy i strasznie się zawiodłam. Dlatego postanowiłam kupić na allegro dekoloryzator Chantal i do tego szampon Selective post color i razem z koleżanka spróbujemy dekoloryzacji domowej zobaczymy co z tego wyjdzie farbę do wyrównania koloru kupie jak zobaczę co z tego wyjdzie to będzie mój pierwszy krok z kruczo czarnych włosów do platynowego blondu Mam nadzieje po 2 akcjach uda mi się go uzyskać jeśli chodzi o fryzjerów to straciłam do nich całkowicie zaufanie! Niestety nie są bardziej kompetentni od przeciętnego zainteresowanego nieco tematem człowieka i boją się zaryzykować! Nie mówię że wszyscy ale ja niestety tylko z takimi się wielokrotnie spotkałam u nas w Szczecinie
Czekam na Twoje rezultaty tez farbuje wlosy na ciemno od dlugiego czasu nawet nie wiem ile to lat wiec troszke sie boje. Mam poczucie, że źle robie i znowu daje sie poniesc a bede tego żałować... ale z drugiej strony jakby się udało to bym się chyba popłakała ze szczescia
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 09:16   #2853
Elizenda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 16
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez acom Pokaż wiadomość
Farby utleniającej nawet nie ruszył...
Toner trochę ruszył, bo widziałam po kolorze wody, że to ten toner się wypłukuje. Ale w niektórych miejscach jeszcze zostało.
Będę jeszcze 2 razy robić deko z profesjonalnym szamponem, może coś ta farba zwykła drgnie chociaż...
A jak nie, to tak jak mówisz, będę działała z szamponem przeciwłupieżowym, rozjaśnianie... muszę je rozjaśnić, żeby spokojnie móc zapuszczać swoje włosy. I porzucam wszelkie farbowanie
Tutaj faktycznie może być wina henny, mimo, że użyłaś tylko raz
Czytałam na jakimś forum, że henny nie ruszy.

Mi wyciągnęło kolor, używałam przeważnie dwóch farb Safiry i Pallete. Wyciągnęło ładnie równomiernie.
Elizenda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 10:13   #2854
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

A ja mam pytanko, miałam ciemny odrost własny i blond końcówki i pomalowałam ciemnym blondem, który początkowo wyszedł mi brązowy. Teraz się sprał, ale na bardzo brązowo - rudo, generalnie jaśniej niż mam własne. Czy dekoloryzator ruszy te chyba jednak rozjaśnione włosy i przywróci naturalny? chyba nie....

a może pozbedę się jakoś tego rudego? wszystko jedno jak, niech będa ciemne, bure, jasne blond, byleby nie miały tej rudej poświaty
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 10:51   #2855
aassaapp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sugarbomb Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę żeby ktoś osiwiał przez dekoloryzację, tym bardziej po 3 latach od dekoloryzacji jeżeli dobrze rozumiem, to był sierpień/wrzesień 2011? Poszukaj na allegro "odsiwiacz" który przywróci naturalny kolor włosów, ale nie działa na stałe i na pewno nie na cebulki.
nie nie 2011 ale dwa miesiące po dekoloryzacji. jak zaczęły mi rosnąć/odrastać nowe włosy. z tym odsiwiaczem to nie wypali bo wróciłam do koloru bordo za ktorym zatęskniłam, ale teraz moje odrosty sa bardzo szybko widoczne, bo to siwy błysk na mojej głowie.
aassaapp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 12:08   #2856
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Aha, rozumiem, może pomiędzy farbowaniami wypróbuj barwiący sztyft do odrostów Golden Rose:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-up-stick.html
nie wiem tylko jak z kolorami, bo bordo chyba nie ma, ale brązowe odrosty zawsze będą lepsze od siwych. Jeszcze widziałam kiedyś na allegro maskary do odrostów "Cover your gray" i "NJD Cosmetics Hair Mascara Express Touch".
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 13:36   #2857
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko, miałam ciemny odrost własny i blond końcówki i pomalowałam ciemnym blondem, który początkowo wyszedł mi brązowy. Teraz się sprał, ale na bardzo brązowo - rudo, generalnie jaśniej niż mam własne. Czy dekoloryzator ruszy te chyba jednak rozjaśnione włosy i przywróci naturalny? chyba nie....

a może pozbedę się jakoś tego rudego? wszystko jedno jak, niech będa ciemne, bure, jasne blond, byleby nie miały tej rudej poświaty
Mam ten sam problem. Moje włosy początkowo (po dekoloryzacji z brązu) były rude, a teraz (po drugim zabiegu) są groteskowo żółte...prawie pomarańczowe. W sumie w rzeczywistości dużo się nie różnią od koloru tej ikonki ->

Marne doświadczenie mam, ale wynika z niego jedno - po dekoloryzacji czerwony pigment jest bardziej widoczny.

Sama chcę dojść do zimnego blondu/beżu i nie wiem jak to zrobić.
__________________
"Nie zamartwiaj się jednak przyszłością. Dzień dzisiejszy wystarczy ci aż nadto."

~Xbox & rock fan
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 13:45   #2858
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

żółte i pomarańczowe tony niwelujesz fioletowymi i niebieskimi.
uzyj mieszanki joanny gołębi popiel+ szlachetna perła
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 14:03   #2859
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
żółte i pomarańczowe tony niwelujesz fioletowymi i niebieskimi.
uzyj mieszanki joanny gołębi popiel+ szlachetna perła
Czyli po dekoloryzacji można też takich płukanek użyć bez problemu? Potem - jak te żółcienie i pomarańcz przygasną - mogę na włosy nałożyć taki typowy zimny blond?

Dopytuję, bo mnie fryzjerzy przerazili wizją zielonkawych włosów.
__________________
"Nie zamartwiaj się jednak przyszłością. Dzień dzisiejszy wystarczy ci aż nadto."

~Xbox & rock fan
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 14:10   #2860
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

nie no ja mówie o zmieszaniu 2 odcieni farb joanny teraz.
zieleń to niebieski+żółty, ale nie wyjdzie Ci taki, bo mieszanka popielu i perly ma wyeliminowac żółć i pomarańcz. nie boj się zieleni
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 14:31   #2861
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Aaa - ja myślałam, że chodzi o płukankę, a nie o farbę.

Już rozumiem i dziękuję za pomoc.
__________________
"Nie zamartwiaj się jednak przyszłością. Dzień dzisiejszy wystarczy ci aż nadto."

~Xbox & rock fan
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 14:46   #2862
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

ta mieszanka jest genialna w przypadku żółto-pomarańczowego blondu, wszystko tuszuje
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 16:02   #2863
ChybaGoKocham
Raczkowanie
 
Avatar ChybaGoKocham
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kg
Wiadomości: 51
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cześć pisze do Was żeby się pochwalić. Od pewnego czasu chodziła za mną myśl żeby zostać rudzielcem ale nie wiedziałam jak tego dokonać ponieważ od ok 5 lat farbowałam się czarną farbą z Palette więc zaczęłam czytać ten wątek i postanowiłam zaryzykować z dekoloryzacja Chantalem. Kupiłam na wszelki wypadek 2 opakowania i postanowiłam że pierwszy raz zrobię i zobaczę czy mocno ściemnieje i ogólnie jak moje włosy to zniosą. Po zmyciu dekoloryzatora przeżyłam chwilowy szok, włosy było żółto pomarańczowe no ale trudno, wiedziałam że ściemnieją więc się nie przejęłam.
Drugiego dnia włoski lekko mi się przyciemniły, głównie końcówki ale ogólnie przez kilka kolejnych dni włosy były rude z ciemniejszymi końcami, więc nałożyłam rozjaśniacz na ok 5 min. na końcówki i później ok 5min. na całość.
Kolor jaki wyszedł to coś w stylu naturalny blond, dałam odpocząć trochę moim włosom i po ok miesiącu nałożyłam farbę Jesienny Liść Joanny i w końcu mam kolor jaki chciałam zdjęcie obecnego koloru w załączniku.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6020293.jpg (34,9 KB, 108 załadowań)
__________________
ChybaGoKocham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:30   #2864
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

siedzę właśnie z chantalem na głowie już trochę czasu, nie dość ze śmierdzi jak szambo to jeszcze nic się nie dzieje... Po jakim czasie coś zaczyna się dziać czy efekt widać dopiero po spłukiwaniu?
Źle wymierzyłam i została mi ociupinka go w miseczce to przykryłam go folią spozywczą, bedzie sie jeszcze nadawał?
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:45   #2865
ChybaGoKocham
Raczkowanie
 
Avatar ChybaGoKocham
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kg
Wiadomości: 51
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
siedzę właśnie z chantalem na głowie już trochę czasu, nie dość ze śmierdzi jak szambo to jeszcze nic się nie dzieje... Po jakim czasie coś zaczyna się dziać czy efekt widać dopiero po spłukiwaniu?
Źle wymierzyłam i została mi ociupinka go w miseczce to przykryłam go folią spozywczą, bedzie sie jeszcze nadawał?
Nie chce Cie straszyć ale śmierdzieć to będzie jeszcze długo, u mnie po każdym myciu włosów musiałam wietrzyć łazienkę
A efekt widać dopiero jak spłuczesz
__________________
ChybaGoKocham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:47   #2866
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ChybaGoKocham Pokaż wiadomość
Nie chce Cie straszyć ale śmierdzieć to będzie jeszcze długo, u mnie po każdym myciu włosów musiałam wietrzyć łazienkę
A efekt widać dopiero jak spłuczesz
Ach ten smród przeżyję, ale włsanie się bałam że nic nei widać jeszcze i w ogóle, bo na ulotce pisze, że co ileś minut sprawdzać, więc myslałam że coś widać.
Ale coś już zauważam są mniej czerwone niż były.
Zaraz idę spłukiwać, zobaczymy co z tego wyszło, w razie wu mam jeszcze jedną porcję w buteleczkach.

edit: zmyłam i tak dużo nie zeszło z koloru. wszystkie raczej wyrównaly sie do rudego. jak je jakos rozczesze to zrobię drugą dekolorkę. Potem walna rozjaśniacz na odrosty i jak coś zostanie to na resztę włosów.
Szczerze mówiąc tak dużo razy nie farbowałam włosów, zaczęłam jakoś w kwietniu i tak mniej więcej co miesiac.

edit2: warto jednak zainwestować w te oczyszczające szampony, bo po h&s nieco mi wracał kolor i po drugiej deko miałam takie jak po pierwszej, mimo tego ze nim zaczęłam je spłukiwać były dużo jaśniejsze. No i jak pech to pech - rozjaśniacz w sam raz starczył na odrosty a mało co na resztę, będę miała różnokolorową kupę xD, może jeszcze się kolor wypłucze po tym rozjaśnianiu.

Edytowane przez xblackxshadowx
Czas edycji: 2011-11-11 o 00:07
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 11:02   #2867
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nie no ja mówie o zmieszaniu 2 odcieni farb joanny teraz.
zieleń to niebieski+żółty, ale nie wyjdzie Ci taki, bo mieszanka popielu i perly ma wyeliminowac żółć i pomarańcz. nie boj się zieleni
A jak się miesza 2 odcienie farb? zwyczanie wszystko do jednego pojemnika po połowie?
Czyli jeśli po deko chcę uzyskać jasny brąz w chłodnym odcieniu to powinnam kupić farbę średni bądź ciemny bląd w odcieniach popielu? Zakładając oczywiście, że wyjdzie mi rudy bądź żółty na włosach ale bardziej spodziewam się rudości.
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 15:48   #2868
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

tak jak mówisz, zrób mieszanke w jednej miseczce dwóch farb joanna szlachetna perła i gołębi popiel, tym zgasisz rudości i żółcie, na uzyskany kolor połóz sobie chlodny średni blond
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 13:06   #2869
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

A gdyby wyszły czerwone to też moge tę mieszankę położyć?
Myślisz, że taka farba była by ok po tym http://www.garnier.pl/img/our_produc...01-81-pack.png ?
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 16:38   #2870
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

na czerwień kładziemy kolor zielony więc to by nic nie dalo.

tak, moze byc ok
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 23:45   #2871
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Dziewczyny, potrzebuję porady: siwieję dość intensywnie, mimo moich 20 latek - teraz mam 2 cm odrostu siwiutkiego na większości głowy. Reszta jest obecnie w mroźnym beżu z casting (farba w musie) i jakiś czerwieniach wellatonu.
Chciałabym, ze względu na siwe, dojść do blondu (kiedyś już blondyną jasną byłam) - czy warto je całe zdekoloryzować, czy zciąć jakąś ilość, resztę zdekoloryzować czy robić np. pasemka od nasady tych siwych i tak iść do blondu?

Muszę zaznaczyć, że mam b. gęste, grube, zdrowe włosy, które rosną też szybko, co sprawia, że jak farba się spłukuje od skóry, to odrosty robię średnio co 6-8 tyg.
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-12, 23:48   #2872
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witam.

Rzuciłam okiem na te farby w sklepie i pewnie je kupię, ale zwróciłam też uwagę na szampon fioletowy/granatowy(?), który ma niwelować żółte refleksy.

Sprawdziłam recenzje na Wizazu i znalazłam podobnego rodzaju kosmetyki:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ch.html&next=1

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...oo.html&next=1

Czy mogę spróbować umyć moje zdekoloryzowane włosy takim cackiem, czy lepiej nie kombinować i po prostu zafarbować farbami Joanny popiel + perła?

No i czy potem mogę używać takich szamponów? Faktycznie jest to dobry sposób na zniwelowanie żółtka?
__________________
"Nie zamartwiaj się jednak przyszłością. Dzień dzisiejszy wystarczy ci aż nadto."

~Xbox & rock fan
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 00:58   #2873
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

szampon moze pomóc w utrzymaniu chłodnego odcienia po farbowaniu, najlepszy z mariona jest ultramocny
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 09:06   #2874
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witam mam pytanie czy ktoś miałtaki przypadek jak ja z blondu przyciemniłam do sredniego brazowego blondu pozniej do ciemnego brazowego blondu bo pewne kosmyki nie chciały złapac pigmentu i co plamy nie równo jak na foto zilonkowate pasma rudości przy głowie jest brzydko nie równo ehhhhh

HELP HELP HELP
zastanawiam sie nad color peelem prosalon juz go kiedys stosowałam foto 7 i uzyskałam kolor jak na foto 5 z ciemnego brazu farbujac srednim blondem essential zastanawia mnie czy takie przejscie mozliwe i nie ucierpią włoski za bardzo?tzn czy rowno by zafarbowały ehhh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05919.jpg (88,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05942.jpg (65,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05943.jpg (88,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05944.jpg (92,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03820.jpg (114,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04642.jpg (67,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LGIM0002.jpg (106,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 181596_1_Schwarzkopf_Essential_Color_215_Midden_Blond.jpg (11,4 KB, 11 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 13:52   #2875
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

prosalon ściagnie Ci na miodowy blond podejrzewam kolor, potem musisz umyć specjalnym szamponem wlosy z odpowiednim ph 2-krotnie. jesli włoski nie ściemieją to farbuj, ja bym proponował zafrabowac 8 albo 7
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 15:35   #2876
xxcherry90xx
Zakorzenienie
 
Avatar xxcherry90xx
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 736
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witam , mam pytanie .. Moj naturalny kolor wlosow to rudy , od 5 lat farbuje włosy na czerń , najpierw pallete teraz joanna , mam dosc cienkie wlosy ale szybko rosna , co miesiac farbuje odrosty , czy jest mozliwosc wrocenia do swojego kolorku a raczej po prostu zaczac farbowac na zblizony do naturalnego , nie mam typowej marchewki mam mozna powiedziec kasztanowe naturalne chcialabym jakis fajny rudy sobie zrobic, juz mi sie znudzily moje wloski. Czy jest taka mozliwosc czy raczej nie probowac bo nie zostanie mi pol wlosow

ps. nie stac mnie na fryzjera dodaje zdjecie włosków :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10381.jpg (21,8 KB, 43 załadowań)
__________________
wymianka : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1259580
xxcherry90xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 16:33   #2877
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez xxcherry90xx Pokaż wiadomość
Witam , mam pytanie .. Moj naturalny kolor wlosow to rudy , od 5 lat farbuje włosy na czerń , najpierw pallete teraz joanna , mam dosc cienkie wlosy ale szybko rosna , co miesiac farbuje odrosty , czy jest mozliwosc wrocenia do swojego kolorku a raczej po prostu zaczac farbowac na zblizony do naturalnego , nie mam typowej marchewki mam mozna powiedziec kasztanowe naturalne chcialabym jakis fajny rudy sobie zrobic, juz mi sie znudzily moje wloski. Czy jest taka mozliwosc czy raczej nie probowac bo nie zostanie mi pol wlosow

ps. nie stac mnie na fryzjera dodaje zdjecie włosków :P
dekoloryzator renee blanche w ruch a po tym szampon oczyszczający z odpowiednim ph do wlosów po takich zabiegach.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 18:09   #2878
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

No właśnie mam takie jak idfrit po malowaniu poziomem 8.1. ( a miałam ciut ciemniejsze niż na ostatnich dwóch zdjęciach, oczywiście też były rozjaśniane) I to po płukaniu już kilkukrotnym myciu i sodą oczyszczającą. jak zejść do blondu? poziom 9, 10?
i jeszcze jedno.. czy soda oczyszczona na naturalny odrost rozjaśni włosy? Bo być moze jedyna nadzieja to trzeba przecierpieć, by zrosły te wszędowyłażace rudo-brązowe i rude, żółte...
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 18:44   #2879
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

soda sprawi że działanie szamponu będzie mocniej myjące, nie rozjaśnia.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 21:16   #2880
xxcherry90xx
Zakorzenienie
 
Avatar xxcherry90xx
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 736
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dekoloryzator renee blanche w ruch a po tym szampon oczyszczający z odpowiednim ph do wlosów po takich zabiegach.

ok a myslisz ze ten preparat tylko wystarczy czy cos jeszcze zakupic ? i zejdzie od razu ? i potem jaka farbe najlepiej czy szampon?
__________________
wymianka : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1259580
xxcherry90xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.