Jasny podkład - zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-03, 17:54   #721
aYnOa
Raczkowanie
 
Avatar aYnOa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Dot.: Jasny podkład do cery z trądzikiem

A coś dobrego do 20 złotych powiedzmy? Bo jestem całkowicie spłukana a w potrzebie(
aYnOa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 12:13   #722
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Ooooo... to u mnie 58 nie było, ale skoro "Rose", to może ma tonację różowawą? Napisz, jak wypadły testy
Trochę zapomniałam o tym wątku, ale już piszę. Tak, nr 58 ma tonację różowawą. Właśnie zużyłam sporą próbkę i stwierdzam, że jednak jest dla mnie trochę za różowy. Mógłby być też jaśniejszy. Używałam go w minimalnych ilościach i musiałam dobrze rozsmarowywać, inaczej widać było różnicę w wyglądzie twarzy i szyi. Swoją drogą, myślałam, że jednak jestem mniej blada, a tu, latem, na zdjęciach na tle białej ściany nie widać mojej twarzy, tylko ciemne oczy i włosy. Tak samo jest w rzeczywistości. Obawiam się, że 58 może być trochę za różowa dla ekstremalnych, chłodnych bledziochów. Może ten kolejny odcień, 59, będzie lepszy, skoro, jak napisałaś, nie ma śladów różowości. Za kilka dni opiszę dalsze testy.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 23:46   #723
natallie87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 29
GG do natallie87
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Hey! dobry watek! właśnie zastanawiam się nad kupnem podkładu na lato, nie chcę aby był zbyt kryjący, ale coś tam żęby krył też mam jasną, ale dość suchą karnację i dziwne bo na ciele raczej w odcieniu żółtym, lecz twarz przez cerę naczynkową raczej wpada w róż, ale tak czy inaczej przełamuję ją żółtawymi podkładami. ale dość opisu mojej skóry, wiecie coś o LOreal invisible Perfection 16( nude beige) ? u nas w Polsce juz go wycofali, ale jeszcze na allegro sprzedaja. z góry dzieki dziewczęta. pozdrowionka
natallie87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 11:22   #724
bellamuerte
Przyczajenie
 
Avatar bellamuerte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 15
Porcelanowa Twarz

Na makijaż większego zapotrzebowania nigdy nie miałam... Chociaż teraz coś się odwidzało. Zastanawiam się, jakich kosmetyków użyć, by mieć 'porcelanową twarz'. Najbardziej ciekawi mnie to, jak SKUTECZNIE zatuszować cienie pod oczami - zauważyłam, że podkreślenie oczu czarną kredką tylko je uwydatnia. więc co poradzacie?
Dodaję zdjęcie z ową ('interesującą' mnie) twarzą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg china.jpg (94,9 KB, 305 załadowań)
__________________
y ahora me muero de amor si no estas, me muero y no puedo esperar...
bellamuerte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 12:04   #725
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: Porcelanowa Twarz

Skuteczne krycie to ja polecam dermacol, ten najjaśniejszy da mniej więcej efekt porcelany, ale to też zależy od tego jak jasną masz cere.
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 12:43   #726
bellamuerte
Przyczajenie
 
Avatar bellamuerte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 15
Dot.: Porcelanowa Twarz

za odpowiedź dziękuję. sądzę, iż do tego przyda się także róż (na policzki), prawda?
a moja twarz:
http://img104.imageshack.us/img104/528/jagh6.png
przepraszam, że podałam jako link, ale objętość jest dość duża.
__________________
y ahora me muero de amor si no estas, me muero y no puedo esperar...
bellamuerte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 12:56   #727
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Porcelanowa Twarz

Ze zdjęcia wynika że masz dosyć opaloną buzię ( tzn.do bladzioszków nie należysz) - podstawą napewno powinien być dobry korektor( np. Maybelline) w płynie lub jak koleżanka wyżej radziła dermacol. Jasny podkład plus delikatny bladoróżowy blush.
Napewno jeśli masz duże cienie ostrożnie z takimi kolorami jak fiolet, zieleń i czerwień na oczach.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-01, 13:04   #728
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Porcelanowa Twarz

Cytat:
Napisane przez bellamuerte Pokaż wiadomość
za odpowiedź dziękuję. sądzę, iż do tego przyda się także róż (na policzki), prawda?
a moja twarz:
http://img104.imageshack.us/img104/528/jagh6.png
przepraszam, że podałam jako link, ale objętość jest dość duża.
Ale ty ładna jesteś... w zasadzie nie musisz używac zadnych podkladow, bo twoja buzia wyglada i bez nich pięknie
Żebym ja była taka ładna...:/
Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 13:09   #729
bellamuerte
Przyczajenie
 
Avatar bellamuerte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 15
Dot.: Porcelanowa Twarz

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Ale ty ładna jesteś... w zasadzie nie musisz używac zadnych podkladow, bo twoja buzia wyglada i bez nich pięknie
Żebym ja była taka ładna...:/
haha, za ładną się nie uważam.. tak czy owak, za komplement dziękuję. chociaż i tak pewnie jesteś ładniejsza.

żurawinka, choć zdjęcie robione było na początku lipca, to powiem Ci, że wcale taka opalona nie jestem... szybko tracą opaleniznę, więc buźkę mam dość jasną. nie bladą, choć JASNĄ.
a czy po zatuszowaniu cieni będę mogła używać czarnej kredki? bardzo podoba mi się makijaż typu 'smokey eye', nie wiem, jak to przetłumaczyć na polski... 'przyciemnione oko'?
__________________
y ahora me muero de amor si no estas, me muero y no puedo esperar...
bellamuerte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 19:38   #730
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: Porcelanowa Twarz

bellamuerte przydymione oko bd mogła dermacol kryje b.dobrze, więc zatuzuje cienie pod oczami. Nawet jeśli Ci zeszła opalenizna, to raczej cięzko bd Ci uzyskać efekt porcelany. Raczej wyrówna kolor skóry. Napisz potem czy pomógł dermacol i jak make up wygląda pzdr
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 19:48   #731
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Porcelanowa Twarz

Cytat:
Napisane przez bellamuerte Pokaż wiadomość
haha, za ładną się nie uważam.. tak czy owak, za komplement dziękuję. chociaż i tak pewnie jesteś ładniejsza.

żurawinka, choć zdjęcie robione było na początku lipca, to powiem Ci, że wcale taka opalona nie jestem... szybko tracą opaleniznę, więc buźkę mam dość jasną. nie bladą, choć JASNĄ.
a czy po zatuszowaniu cieni będę mogła używać czarnej kredki? bardzo podoba mi się makijaż typu 'smokey eye', nie wiem, jak to przetłumaczyć na polski... 'przyciemnione oko'?
Jejku ty uwazasz ze jestes nieładna?! Chyba nierealne...nie jestem z tych najgorszych, najbrzydszych, ale ladniejsza od ciebie nie jestem
Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-01, 19:50   #732
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Porcelanowa Twarz

'Porcelanowa twarz' to w sumie przy dzisiejszym wyobrze podkładów nei problem,ale jaki podkłąd wybrac,który nie zatyka porów?Używałam różnych kremów,podkładów,moja twarz zdaje się na wszystko reagować tak samo - pory są rozszerzone,wągrów to mam hurtownie i takie tam inne wydziwianki mi serwuje ta cera
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 20:04   #733
bellamuerte
Przyczajenie
 
Avatar bellamuerte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 15
Dot.: Porcelanowa Twarz

xxkaciaxx, ja właśnie marzyłam o porcelanowej twarzy, jaką ma ta dziewczyna na zdjęciu... ale pobróbuję i zobaczę. za dwa dni wyjeżdżam, jak wrócę, to się z cerą pobawię - efekty napiszę. tak czy owak, już teraz bardzo bardzo dziękuję Ci za pomoc.
PS - a tak na marginesie, czy ten dermacol jest dostępny w sklepach typu Rossmann czy Sephora?

Wizazanka492, nie widziałam Cię, więc nie wiem, ale... naprawdę, za ładną się nie uważam. przeciętna jestem. ^^ chociaż mam nadzieję, że z ową 'porcelanową' twarzą coś ze mnie wyjdzie.

marthusia, zdaję sobie sprawę, że niestety make up nie działa zbawiennie na skórę... ale czasem warto się poświęcić.
__________________
y ahora me muero de amor si no estas, me muero y no puedo esperar...
bellamuerte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 20:10   #734
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Porcelanowa Twarz

Tak tak,rozumiem,dlatego pytam,czy ktoś może odkrył jakiś podkład,który jednak nie zapycha,bo takiego poszukuję i przyłączam się do twojego postu
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 21:26   #735
!Ingrid!
Przyczajenie
 
Avatar !Ingrid!
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 2
Dot.: Porcelanowa Twarz

Sluchajcie dzieczyny jesli chodzi o podklady nie zapychajace porow to testujac na wlasnym przykladzie moge polecic firme Lirene .. jak dla mnie super , tylko trzeba dobrac odpowiedni kolorek.Sprobujcie moze akurat , uwazam go za pierwszy podklad ktory tak naprawde spelnia moje oczekiwania (m.in. pod tym wzgledem), lekki i swietnie matujacy... w kazdym razie jak dla mnie ... , pzdr.!!
!Ingrid! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 23:11   #736
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Porcelanowa Twarz

Cytat:
Napisane przez bellamuerte Pokaż wiadomość
haha, za ładną się nie uważam.. tak czy owak, za komplement dziękuję. chociaż i tak pewnie jesteś ładniejsza.

żurawinka, choć zdjęcie robione było na początku lipca, to powiem Ci, że wcale taka opalona nie jestem... szybko tracą opaleniznę, więc buźkę mam dość jasną. nie bladą, choć JASNĄ.
Jesteś ładna i ja bym na twoim miejscu nie wymyślała, ale młodość ma swoje prawa...

Bardzo jasny-najjaśniejszym podkładem z palety jest nr 11, Porcelanowy >> klik, kilk <<< Gosh; Podkład kryjący o długotrwałym działaniu

Dermablend-kolor Opal-równie jasny. I z tymi podkładami na pewno uzyskasz efekt porcelanowej cery... Przynajmniej powinnaś go uzyskać.

Dermacol jest też bardzo dobrze kryjący, ale musisz trafić w odpowiedni kolor. ja używałam 213 i był dla mnie o ton za ciemny. Może tobie by podpasował nr 211? Musiałabyś sobie sprawdzić jeśli będą gdzieś testery w sklepie [z tego co ja wiem są z tym problemy].
Cytat:
a czy po zatuszowaniu cieni będę mogła używać czarnej kredki?
Jeśli dobrze zakryjesz cienie pod oczami to spokojnie możesz malować oczy czarną kredką uważając przy tym, aby sobie nie narobić kolejnych cieni tym razem kosmetykami.

Cytat:
bardzo podoba mi się makijaż typu 'smokey eye', nie wiem, jak to przetłumaczyć na polski... 'przyciemnione oko'?
może, przydymione.

Cytat:
Napisane przez !Ingrid! Pokaż wiadomość
Sluchajcie dzieczyny jesli chodzi o podklady nie zapychajace porow to testujac na wlasnym przykladzie moge polecic firme Lirene .. jak dla mnie super , tylko trzeba dobrac odpowiedni kolorek.Sprobujcie moze akurat , uwazam go za pierwszy podklad ktory tak naprawde spelnia moje oczekiwania (m.in. pod tym wzgledem), lekki i swietnie matujacy... w kazdym razie jak dla mnie ... , pzdr.!!
Który konkretnie podkład?
Ponadto LIrene to nie firma, a nazwa. Zaś podkład jest firmy Eris.

Miałam podkład rozświetlający z Lirene i był kiepski, no i ma mało i dość ciemnych kolorów, a odcień najjaśniejszy był dla mojej jasnej cery za ciemny!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 06:12   #737
asdf123
Raczkowanie
 
Avatar asdf123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 497
Dot.: Jasny podkład do cery z trądzikiem

Witajcie,

Owszen dermacol jest dobry i tani. Moim zdaniem jest jednak lepiej pozbyć się tych niedoskonałośći z naszych twarzy w czym może poóć benzacne 10 % ( ok. 10 zł) w aptece. Naprawdę działa.
asdf123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 08:58   #738
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: Porcelanowa Twarz

bellamuerte dermacol nie jest dostępny w sieciach typu rossmann, raczej w jakis małych sklepach kosmetycznych. Ja znalazłam przypadkiem w jakiejś budzie. Popatrz w wątku o dermacolu, bo widziałam, że gdzies dziewczyny pisały, gdzie można znaleźć, popatrz może pisze gdzie u ciebie można taki kupić A jak nie to internet pozostaje. pzdr

A co do podkładów, tyle wypróbowałam,ale jeszcze nie znalazłam takiego który by nie zapychał porów, a krycie było cóż, kiepskie, musiałam nawalić tyle warstw, że łoooho. A dermacol kłąde cieniutko i jest super. Może i maska jest, ale podoba mi się tak
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 16:42   #739
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Porcelanowa Twarz

Dokałdnie, dermacol kryje bardzo porządnie. Ja mam prawie najjaśniejszy- 217.
Wystarczy że lekko potrę palcem o wylot tubki i juz mam bo na paluchu tyle, że idalnie zakrywam to co do zakrycia jest . Zobaczymy czy w takiej ilosci też będzie zapychał.
Na całatarz to już wyglada neinaturlanie, pzoa tym, kolor jest za jasny zeby go tak używać.
Tu masz paletę
http://esentia.pl/Dermacol_Makeup_Co...acy_p22926.htm
A drugą w załaczniku

Zajrzyj tez tu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...60#post1030760

A do pęłni szczęścia jeszcze "cieliste usta"
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=105722
(ja polecam sposób z korektorem zamiast szminki- ewentualnie na porządnym błyszczyku, dobrze się rozsmaruje i wygląda w miare naturalnie).

Pozdrawiam, takze mam ostatnio "fazę" na taki makiajż (własnie kupiam sobie czarny cień satin matt bell, za 6 zł mam bossski cień )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DERMACOL.jpg (111,1 KB, 84 załadowań)
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-02, 17:45   #740
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Porcelanowa Twarz

a ja tam cię wcale z taką porcelanową cerą nie widzę
podobasz mi się w wersji delikatnie opalonej, w ciepłej tonacji
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 14:05   #741
aYnOa
Raczkowanie
 
Avatar aYnOa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Dot.: Jasny podkład do cery z trądzikiem

Łatwo powiedzieć-trudno zrobić.A ja na przykład mam jutro wesele, a akurat na nosie porobiły mi się czerwone plamki (dwie dokładnie) i na brodzie krosta, którą wycisnęłam i jest czerwony ślad...:/ Masakra...A zaskórniki? Podono są plastry na nosek które jakoś to wyciągają czy coś, nie wiem...Działa to?
aYnOa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-05, 07:41   #742
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jasny podkład do cery z trądzikiem

Dla mnie jasny podkład, dobrze kryjący, to z pewnością Mary Kay Full Coverage, kolor 105 niestety niedostępny jest ten kolor w Polsce, ale można go spotkać czasem na allegro, być może i z tych kolorów dostępnych w Polsce jest coś dosyć jasnego.
Bo podkład dobry, świetnie kryje.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 14:46   #743
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Podklad dla jasnej cery z zaznaczeniem chlodny/cieply - podsumowanie.

Przetestowałam Hydralight nr 59 (Ivory Beige) i jest faktycznie taki, jak napisała Gosik.s w poście nr 43. Ten odcień jest neutralny, b. podobny do odcienia Porcelain podkładu X-Ceptional Wear. Nie wiem, czy jest na pewno od niego jaśniejszy, bo Porcelain mi się skończył i nie mogę porównać, ale na oko Hydralight 59 wydaje się nieco jaśniejszy. W każdym razie jest dobry dla b. jasnej chłodnej karnacji, ładnie stapia się ze skórą i nie ciemnieje w ciągu dnia. Wygląda na to, że moim kolejnym podkładowym nabytkiem będzie właśnie 59.

Edytowane przez annemon
Czas edycji: 2007-08-08 o 14:35 Powód: literówka
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 23:28   #744
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Najbardziej żółty ale jaśniutki podkład jaki znacie.

Mam pytanie: nie znacie dziewczyny jakiegoś podkładu, który miałby odcień podobny do starego odcienia Nude z Calming Effects Avonu? Odkąd zamienili nazwy odcieni nie jestem w stanie znaleźć podobnego odcienia do tamtego starego Nude. Kupiłam kiedyś ten nowy w ciemno po nazwie (nie wiedząc, że Avon zmienił nazwy) i okazało się, że teraz Nude to jest jakiś blady, różowy kolor
Ten stary Nude był dla mnie idealny. Dodam, że nie był bardzo jasny, ale też nie był ciemny.
Miała może któraś z Was podobną sytuację?
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 00:43   #745
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Najbardziej żółty ale jaśniutki podkład jaki znacie.

L'Oreal True Mach Vanilla!!!! Najlepszy na świecie!!!
Delikatna konsystencja, nie zatyka porów ladnie kryj i matuje i jest właśnie idealny na przebarwienia i zaczerwienienia - więc przy naczynkach też się sprawdzi!!!! Polecam - na allegro można kupić już za 25 zł - jesli z sprowadzony z Niemiec to bedzie miał nr W1!!!!! A L'Oreal Infallible też ma vanille i porcelanke!!!!! Pisałam już dziś o tym w innym wątku - poszukaj i poczytaj!!!
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 14:40   #746
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jasny podkład do cery z trądzikiem

hm hm hm a nie lepiej kupic DOBRY KRYJACY KOREKTOR?? podklad swoja droga oczywiscie ... ale ja bym bardziej przywiazywala uwage do korektorow
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 12:15   #747
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ja od siebie mogę polecić jasne podkłady:
- Mary Kay, Full Coverage, dostępny w USA kolor 105, neutralny jasny kolor, bez domieszki żółci, neutralny beż
- Lancome, Teint Idole ultra, 010, dość jasny beż
- Maybelline Dream Matte Mousse, Cameo, lekki, raczej nie kryje
- L'oreal, Ideal Balance w sztyfcie kolor Pale

Najjaśniejszy z IsaDory w musie jest dość ciemny więc odradzam
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 12:29   #748
aniolnawygnaniu87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

a ja Wam wszystkim gorąco polecam max factora podklad flawless perfection kolor 45 warm almond super kazdemu sie podoba ) w drogeriach kosztuje od 45 zl (udalo mi sie wczoraj taki znalezć hehe drogeria douglas) do ok 59 drogeria rossman no ale mozna kupic tez na allegro tez probowalam cena od 25 do 30 zl nie widze roznicy miedzy tymi z drogerii a tymi z allegro a uzywam do od hohoho i jeszce troche ostatnio kupilam sobie max factor colour adapt ale jest dla mnei za jasny oj stanowczo za jasny bo ivory czy jakos tak no i troszke pieniazki w blotko wywalone :\
pozdrawiam
Magda
aniolnawygnaniu87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 12:41   #749
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

ja bym chciala kiedys jakims podkladzie powiedziec "za jasny" od czasu do czasu uzywam True Matcha C1, ale moglby byc jasniejszy i mniej rozowy. Czy któraś uzywała C1 i Colorstaya z Softflexem Revlonu do cery mieszanej Ivory i moze porównać, który jest jaśniejszy?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 12:58   #750
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Bardzo jasnym kolorem jest Porcelain z Gosha X-Ceptional Wear.
Mam go i jest naprawdę jasny!

Dermablend kolor Opal, też baardzo jasny.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.