MMowe plotki:) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-14, 21:44   #511
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: MMowe plotki:)

Rany, jak mogłam zapomnieć...
EMILKO !! Piękne zdjęcie, wyglądasz na nich zjawiskowo !
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.






ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 21:49   #512
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Mam wrazenie ze jeszcze cos miałam napisac.... hmmmm

Ach Tylkokasia kupiłam dzis polecane przez Ciebie mleczko do demakijazu, jeszcze nie uzywałam, zaraz dopiero bede probowac

Cos chyba jeszcze......

Nie wiem
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 22:08   #513
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: MMowe plotki:)

Ale napisałyście xP.

gioseppe, tak zaczynam od września przez 6msc, podobno u nich jest ciężko i bardzo dużo osób rezygnuje więc musi to cos oznaczać . Mam nadzieję, że czegoś mnie nauczą ^^

KUFEREK dostałam nowy w tamten piątek (jak było 36*) byłam po niego ^^.

Ilona, to jest tak płacisz 200zł za rozmowę a jak się dostaniesz to 1100 wpisowego w czym dają Ci zestaw 7pędzleków które sa ponoć zaprojektowane przez Kozłowską.

gosada79 ja bym sie nie zmieściła w tym kuferku xP.

EMALIO!!! Ty seksie jeden! Wodzisz na pokuszenie .. ale ciiii niech mój TŻ o tym nie wie xP
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 22:20   #514
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Ale napisałyście xP.

gioseppe, tak zaczynam od września przez 6msc, podobno u nich jest ciężko i bardzo dużo osób rezygnuje więc musi to cos oznaczać . Mam nadzieję, że czegoś mnie nauczą ^^

KUFEREK dostałam nowy w tamten piątek (jak było 36*) byłam po niego ^^.

Ilona, to jest tak płacisz 200zł za rozmowę a jak się dostaniesz to 1100 wpisowego w czym dają Ci zestaw 7pędzleków które sa ponoć zaprojektowane przez Kozłowską.

gosada79 ja bym sie nie zmieściła w tym kuferku xP.

EMALIO!!! Ty seksie jeden! Wodzisz na pokuszenie .. ale ciiii niech mój TŻ o tym nie wie xP
Wiem OE ze ty bys potrzebowala kilku takich kuferkow jak moj, ale o czegos trzeba zaczac Super ze dali Ci nowy kufer...porzadna firma
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 22:46   #515
czikiczikita91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z bajki
Wiadomości: 352
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Mam wrazenie ze jeszcze cos miałam napisac.... hmmmm

Ach Tylkokasia kupiłam dzis polecane przez Ciebie mleczko do demakijazu, jeszcze nie uzywałam, zaraz dopiero bede probowac

Cos chyba jeszcze......

Nie wiem
Ja uzywam tego mleczka od dawna, zuzylam juz chyba ze 3 opakowania naprawde fajne, dokladnie zmywa makijaz, jak zadne inne mleczko przy tym nie podraznia i nie pachnie.
czikiczikita91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 23:18   #516
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: MMowe plotki:)

Nie nadrobię Was

Emalio - http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1276466311
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1276466311
Te dwa mnie dosłownie PO_WA_LI_ŁY!! Rewelacyjne!!

I zbieram się spać, dziś dzień pełen wrażeń, niechcący i z nienacka kupiłam netbooka :P Idę go oblookać, chyba się naładował już.
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 23:21   #517
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe plotki:)

a o jakim mleczku dyskutujecie??
nie doczytałam :P

Olu no odezwała się ta,ktora seksowna nie jest!
Ty bez takich sztuczek fotograficznych jestes ! masz cudowne rysy a oczko jak pomalujesz to samo w sobie kusi
ciesze sie,ze wymienili Ci ten kuferek!

raz jeszcze dziekuje wszystkim za przemile opinie! BUZIAKI!

tak sie ciagle czaje na pedzelki Kozlowskiego
teraz w czwartek bedzie moja mama na 2 tyg (tak sie ciesze) i przywiezie mi te nie zachwalane przez Was Lancrone,ale dalam za nie ok 60 ponad zl
wiec jesli nawet nie podejda to nie taka wielka strata
nie wiem jakiej szerokosci tego Kozlowskiego by sie zdaly najbardziej i jakie jak i ile
moze podpowie ta ,ktora z nimi pracuje zawodowo i nie zawodowo??bede wdzieczna
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 23:24   #518
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość

Marakuja
ja kupiłam teraz nowa butle La Roche i wydaje mi sie ze oni cos zmienili w systemie aplikacji bo teraz jest bardziej taka mgiełka- nowa butla nowa szata graficzna, tak poznasz
Jak praca?
Dziękuję pięknie za wiadomość - przy najbliższych zakupach, jak tylko wykończę Avenkę, wypróbuję tę polecaną przez Ciebie Jak mówisz, że leczy, to może i dla mnie stanie się zbawieniem na liczne niestety niespodziewanki i potem ślady po nich...
A praca oki, w czwartek jadę odebrać swój rozdział od poprawy a aktualnie ślęczę nad wynikami badań Widzę dla siebie światełko w tunelu Dziękuję za pamięć
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 06:30   #519
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Bry
i znów piękne słonko

Karo masz rację, dziewczyny tutaj tworzą cuda

Olu trzymam kciuki za rozmowę
i własnie, dobrze Emi pisze, Ty nawet jedno oko które pokazujesz bije seksem po naszych oczach


kurka mój mały gnomik uczy się stawać, wsaje wszędzie gdzie tylko można: o doniczki, szuflady, pudełka, już całą głowę ma obitą
niedługo posądzą mnie o przemoc domową
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 07:59   #520
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: MMowe plotki:)

Dzięn dobry
Mam do was pytanie. Może ktoś mi powie co oprócz pędzli, cieni, powinnam mieć w swojej kosmetyczce żeby malować??
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 08:09   #521
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Pokaż wiadomość
Dzięn dobry
Mam do was pytanie. Może ktoś mi powie co oprócz pędzli, cieni, powinnam mieć w swojej kosmetyczce żeby malować??
powiem Ci na swoim doświadczeniu, co używam przy każdym makijażu
na początek baza pod makijaż, podkład, puder, korektor, baza pod cienie, cienie, eyeliner, tusz, jakieś malowidło do brwi albo kredka albo paletka cieni, róż do policzków, coś na usta i rozświetlacz no ale to przy pełnym makijażu
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 08:10   #522
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: MMowe plotki:)

Witam kochane,

własnie wstałam obudzona ciężkim sprzętem, typu wielka zapakowana ciężarówka która co 5min jeździ w tą i z powrotem... Oczyszczają stare forty (bardzo duża wolna przestrzeń) bo najprawdopodobniej będzie tam wielkie centrum handlowe (coś jak Arkadia) z jednej strony to dobrze (może pracę będe miała naprzeciw domku x)) a z drugiej strony jak pomyslę o tym szumie itp.....

Dziewczyny nie przesadzajcie xP.


Ja dzisiaj jestem 'mamą' Tyśki bo jesteśmy same, własnie po nią poszłam do zagrody (jak ładnie spała w budzie :słodziak i teraz leży na tarasie (tam lubi najbardziej).

ramoncia217, bardzo dużo dobrych podkładów (może być jeden albo dwa rodzaje: cera sucha i tłusta) ale przynajmniej dwa kolory. Najjaśniejszy z możliwych a także jeden z ciemniejszych. Jeśli chodzi ci o malowanie ludzi na różne imprezy to najlepiej mieć dobre bazy zarówno pod cienie jak i na twarz a także pudry fixyjące i matujace. Dobrze mieć paletkę róży, brązerów i chociaż jeden rozświetlacz. No i oczywiście dobre korektory (paletka :P). MÓWIĘ tu oczywiście o malowaniu innych a nie siebie. Bo jeśli chodzi o malowanie siebie to napewno dobrze dobrany podkład (jeśli masz z tym problem bo jesteś za jasna to dodaj białej bazy z Inglota do podkładu), korektor pod oczy, róż i brązer, jeśli lubisz błysk (ja kocham x)) to rozświetlacz a także dobrze utrwalający/matujący puder (jeśli masz cerę tłustą jeśli masz suchą to nakładaj bardzo małą ilość ponieważ pudrownie podkreśla skórki).
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 08:15   #523
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: MMowe plotki:)

Dzien dobry
Ja już po sniadanku a pózniej po wyniki
Nic mi sie nie chce, brzydka pogoda słonecka nie ma
Pozniej za sprzatanko musze sie wziac
Miłego dnia dziewczyny
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 08:17   #524
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Witam kochane,

własnie wstałam obudzona ciężkim sprzętem, typu wielka zapakowana ciężarówka która co 5min jeździ w tą i z powrotem... Oczyszczają stare forty (bardzo duża wolna przestrzeń) bo najprawdopodobniej będzie tam wielkie centrum handlowe (coś jak Arkadia) z jednej strony to dobrze (może pracę będe miała naprzeciw domku x)) a z drugiej strony jak pomyslę o tym szumie itp.....

Dziewczyny nie przesadzajcie xP.


Ja dzisiaj jestem 'mamą' Tyśki bo jesteśmy same, własnie po nią poszłam do zagrody (jak ładnie spała w budzie :słodziak i teraz leży na tarasie (tam lubi najbardziej).

ramoncia217, bardzo dużo dobrych podkładów (może być jeden albo dwa rodzaje: cera sucha i tłusta) ale przynajmniej dwa kolory. Najjaśniejszy z możliwych a także jeden z ciemniejszych. Jeśli chodzi ci o malowanie ludzi na różne imprezy to najlepiej mieć dobre bazy zarówno pod cienie jak i na twarz a także pudry fixyjące i matujace. Dobrze mieć paletkę róży, brązerów i chociaż jeden rozświetlacz. No i oczywiście dobre korektory (paletka :P). MÓWIĘ tu oczywiście o malowaniu innych a nie siebie. Bo jeśli chodzi o malowanie siebie to napewno dobrze dobrany podkład (jeśli masz z tym problem bo jesteś za jasna to dodaj białej bazy z Inglota do podkładu), korektor pod oczy, róż i brązer, jeśli lubisz błysk (ja kocham x)) to rozświetlacz a także dobrze utrwalający/matujący puder (jeśli masz cerę tłustą jeśli masz suchą to nakładaj bardzo małą ilość ponieważ pudrownie podkreśla skórki).
OE a jakie podklady polecasz do malowania innych?z jakiej firmy?
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 08:28   #525
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: MMowe plotki:)

dzień dobry u nas super pogoda, słonko świeci ale nie ma skwaru takiego nieznośnego smażę sobie omlecik i lecę na zajęcia miłego dnia dziewczęta
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 08:29   #526
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
OE a jakie podklady polecasz do malowania innych?z jakiej firmy?
Właśnie jakie polecasz??
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 08:44   #527
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość

Ja dzisiaj jestem 'mamą' Tyśki bo jesteśmy same, własnie po nią poszłam do zagrody (jak ładnie spała w budzie :słodziak i teraz leży na tarasie (tam lubi najbardziej).
Hej z rana..wszystkim

Strasznie mi sie podoba ta Twoja Tyska..taki ladny pieseczek.. lubie duze wlochate pieski..a jaki bedzie ladny jak bedzie duzy

Z wiesci u mnie.
Siostra urodzila dzidzie w nocy-chlopiec 4200 (ma juz corke 11 lat)


W ogole to mialam isc na miasto bo chcialam sztuczne rzesy kupic i henne sobie(bo sie skonczyla)ale sie podrapalam i jestem czerwona po twarzy i troszke odczekam..
A poza tym pranie reczne moze zdaze zrobic



A jaka polecacie baze pod makijaz twarzy?zeby nie byla droga jeszcze i raczej nawilzajaca zeby mi suche skorki poznikaly.
(baze pod cienie mam dobra)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"


Edytowane przez ilo16na
Czas edycji: 2010-06-15 o 08:46
ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 08:59   #528
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez czikiczikita91 Pokaż wiadomość
Ja uzywam tego mleczka od dawna, zuzylam juz chyba ze 3 opakowania naprawde fajne, dokladnie zmywa makijaz, jak zadne inne mleczko przy tym nie podraznia i nie pachnie.
Ja mam zapachowe, ale jest na opakowaniu napisane ze zapach w nim to nowosc , w kazdym razie pachnie bardzo delikatnie wiec jest ok .
Emalia mowimy o mleczku do demakijazu które polecała Tylkokasia w swoim filmiku

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Dziękuję pięknie za wiadomość - przy najbliższych zakupach, jak tylko wykończę Avenkę, wypróbuję tę polecaną przez Ciebie Jak mówisz, że leczy, to może i dla mnie stanie się zbawieniem na liczne niestety niespodziewanki i potem ślady po nich...
A praca oki, w czwartek jadę odebrać swój rozdział od poprawy a aktualnie ślęczę nad wynikami badań Widzę dla siebie światełko w tunelu Dziękuję za pamięć
Bo Ty kochana to powinnas isc do kosmetyczki z problemami skornymi i tam je zwalczac- regularne wizyty a do tego czasami chodz sobie na zabieg darsonwala- koszt około 10zł a przyspiesza gojenie. W domu uzywaj olejku z drzewa herbacianego , jest silnie bakteriobojcze.
Jak masz pytania to pisz

Aska a własnie jak tam olejek? Kupiłas? Uzywasz? Pomaga.... choc na to trzeba poczekac

Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Pokaż wiadomość
Dzięn dobry
Mam do was pytanie. Może ktoś mi powie co oprócz pędzli, cieni, powinnam mieć w swojej kosmetyczce żeby malować??
Do malowania siebie masz na mysli czy innych?

OE powiedz mi kochana jak Ty tej białej bazy Inglotowej uzywasz? Mieszasz z podkładem czy najpierw baza potem podkład? Bo jak ja probuje baza na twarz i podklad na to, to mi sie strasznie marze po twarzy wszystko

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Ilona pogratuluj siostrze
Jezeli chodzi o baze pod makijaz to ja uzywam silikonowej (mam tłusta cere)- wczesniej miałam DAXa teraz mam Inglota.
Ta z DAXa była bardzo dobra, Inglot jest tez dobry ale chyba wroce do tej 1
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 09:01   #529
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: MMowe plotki:)

Hmmm....

Podkłady to zależy na czym chcecie pracować(tanie czy drogie) ja osobiście pracuję zarówno na tych niskopółkowych a jak i na tych wysoko. Z nisko półkowych polecam Maybelline Satin liquid ma naprawdę dobre krycie. Lubię Revlona do suchej skóry. Z wyższych MACa Studio Scult za krycie a także Lancome Photoghenic ma naprawdę fajne wykończenie. Ale często używam kamuflaży z Coastal Scents (paletka 12 kamuflaży)

Co do bazy, ja lubię swoją silikonową Inglota ponieważ nie podkreśla skórek (mam cere suchą). Bardzo polecane bazy są z Smashboxa. Chociaż ja uważam że ważniejszy jest dobry puder fixujący tutaj używam ArtDeco Fixing Powder.

Mloda mieszam na dłoni tak aż powstanie odpowiedni kolor i fru na twarz
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html

Edytowane przez OE6
Czas edycji: 2010-06-15 o 09:02 Powód: dopisek
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 09:11   #530
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

OE6, Młodziutka, asiu Witajcie! widzę, że już dużo naskrobałyście..
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 09:19   #531
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość


Bo Ty kochana to powinnas isc do kosmetyczki z problemami skornymi i tam je zwalczac- regularne wizyty a do tego czasami chodz sobie na zabieg darsonwala- koszt około 10zł a przyspiesza gojenie. W domu uzywaj olejku z drzewa herbacianego , jest silnie bakteriobojcze.
Jak masz pytania to pisz

Ilona pogratuluj siostrze
Jezeli chodzi o baze pod makijaz to ja uzywam silikonowej (mam tłusta cere)- wczesniej miałam DAXa teraz mam Inglota.
Ta z DAXa była bardzo dobra, Inglot jest tez dobry ale chyba wroce do tej 1
Kto ma problemy skorne?ja jako przyszla kosmetyczka moge cos doradzic i odradzic Bo samej mi nie wiele rzeczy pomaga I jestem na nie jesli chodzi o oczyszczanie skory(z autopsji)

A z siostra i jej chlopcem zobacze sie na chrzcinach i pozniej oni pojada za granice i tyle ich bede widziec (zawsze sie widywalismy 3,4 razy w roku)

Dzieki za odp z baza

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Hmmm....

Podkłady to zależy na czym chcecie pracować(tanie czy drogie) ja osobiście pracuję zarówno na tych niskopółkowych a jak i na tych wysoko. Z nisko półkowych polecam Maybelline Satin liquid ma naprawdę dobre krycie. Lubię Revlona do suchej skóry. Z wyższych MACa Studio Scult za krycie a także Lancome Photoghenic ma naprawdę fajne wykończenie. Ale często używam kamuflaży z Coastal Scents (paletka 12 kamuflaży)

Co do bazy, ja lubię swoją silikonową Inglota ponieważ nie podkreśla skórek (mam cere suchą). Bardzo polecane bazy są z Smashboxa. Chociaż ja uważam że ważniejszy jest dobry puder fixujący tutaj używam ArtDeco Fixing Powder.

Mloda mieszam na dłoni tak aż powstanie odpowiedni kolor i fru na twarz
Dzieki za rady z baza
No wlasnie ten Dax mi sie przewinal ze on jest dobry,chyba na zajeciach kolezanka mi nakladala.

OE6- ja mam Revlona do suchej skory i wszystkie skorki podkresla
Albo ja jestem jakas nie typowa bo mam tlusta cera ktora sie luszczy i przydaje sie krycie nawilzanie itd
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 09:22   #532
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Hmmm....

Podkłady to zależy na czym chcecie pracować(tanie czy drogie) ja osobiście pracuję zarówno na tych niskopółkowych a jak i na tych wysoko. Z nisko półkowych polecam Maybelline Satin liquid ma naprawdę dobre krycie. Lubię Revlona do suchej skóry. Z wyższych MACa Studio Scult za krycie a także Lancome Photoghenic ma naprawdę fajne wykończenie. Ale często używam kamuflaży z Coastal Scents (paletka 12 kamuflaży)

Co do bazy, ja lubię swoją silikonową Inglota ponieważ nie podkreśla skórek (mam cere suchą). Bardzo polecane bazy są z Smashboxa. Chociaż ja uważam że ważniejszy jest dobry puder fixujący tutaj używam ArtDeco Fixing Powder.

Mloda mieszam na dłoni tak aż powstanie odpowiedni kolor i fru na twarz
Dziekuje Olu za odpowiedz...zanotowalam

A jeszcze jedno pytanko...a co myslisz o pudrze fiksujacym Kryolanu? porownywalny z tym z ArtDeco? chce jeszcze kupic fixing spray ale nie wiem czy sie zdecydowac na Ben nye (jest tanszy) czy kupic ten zachwalany Kryolan...pomocy

Edytowane przez gosada79
Czas edycji: 2010-06-15 o 09:27
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 09:58   #533
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: MMowe plotki:)

Gosadko, nie miałam pudru fixujacego z Kryolanu ale bardzo się zawiodłam u nich na palecie korektorów i stwierdziłam że ich 'renoma' to pic na wodę i teraz nic u nich nie kupuje xP
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 10:05   #534
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Gosadko, nie miałam pudru fixujacego z Kryolanu ale bardzo się zawiodłam u nich na palecie korektorów i stwierdziłam że ich 'renoma' to pic na wodę i teraz nic u nich nie kupuje xP
Acha...a co z paleta korektorow jest nie tak? bo tez mnie kusi wlasnie

Przepraszam ze Cie tak zameczam pytaniami
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 10:14   #535
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: MMowe plotki:)

Witajcie dziewczyny
Robiłyście już tak zwane wiosenne porządki? Zabieram się do nich jak pies do jeża... Może znacie jakieś stronki w necie z motywującymi poradami?
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 10:24   #536
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe plotki:)

witam sie z Wami

skoro Gosadka meczy nam Ole to i ja poprosze o wypisanie pedzli ktore z Kozlowskiego musza byc bez 2 zdan ,bede kochaniutka wdzieczna

Nonas ja nie robilam i w sumie nie robie
sprzatam na bierzaco ,wiec nie ma biedy

Ilona ja mam problemy skorne tzn zaskorniki na brodzie i w kolo nosa ,skora sucha,po nalozeniu podkladu widac z bliska to wszystko
jakie kremy po 30-stce
no i takze skora wrazliwa mam
moze cos poradzisz
kazdy podklad zamiast wygladac na buzi jedwabiscie wyglada zle a sprawdzilam nie jeden

Marakujko ciesze sie,ze swiatelko widzisz uda sie,uda,jak nie jak tak!

milego dnia dziewuszki

Edytowane przez emalia30
Czas edycji: 2010-06-15 o 10:26
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 10:27   #537
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: MMowe plotki:)

Hej dziewczyny! Jaki piękny dzionek
Nonah pewnie masz na myśli porządki makijażowe jeśli chodzi o normalne to ja mam różową biblię gospodyń domowych hehe czyli książkę Perfekcyjna Pani Domu by Anthea Turner. I jest super. Masz ochotę zrobić mega porządki po niej.

Ja mam fixing spray i fixing medium z kryolana. Co do sprayu to chyba nie potrafię go używać, bo nie zauważyłam żeby makijaż trzymał się całą noc. Co prawda używałam do kilka razy tylko bo to na wielkie okazje.
A puder moim zdaniem jest super, wcześniej mi się róż nie trzymał na miejscu a teraz się trzyma i jest super wydajny, bo mam go z mamą na pół i używam codziennie od dwóch lat... więc się opłaca. Ale jak się skończy to może spróbuję art deco bo wydaje mi się że generalnie te kosmetyki są wydajne.

A co do problemów skórnych to ja mam na czole i brodzie takie grudki w kolorze ciała, których nawet jakbym chciała to nie mogę wycisnąć. A jak to na czole próbuję to zawsze potem mam syfka... Używam brevoxylu i trochę pomaga ale bez szału. Idę w środe do dermatologa, ale mam w sumie 5 problemów do skonsultowania więc nie wiem czy zdążymy wszystko
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 10:32   #538
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: MMowe plotki:)

Paula, chodzi mi właśnie o porządki w tradycyjnym sensie "Różowej biblii" zazdraszczam potwornie! Szukałam jej po necie w wersji elektronicznej, ale nie ma... Przydałaby mi się taka Anthea nad głową, od razu bym się wzięła do roboty
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 10:35   #539
ImmortalWoman
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalWoman
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 877
Dot.: MMowe plotki:)

cześć dziewczyny

Podglądam często wasze makijaże, ale sama się nie udzielam bo żadna ze mnie "wizażystka"

mam takie pytanie do was a raczej prośbę. Wybieram się na wesele i chciałam jakoś wyglądać tzn. chodzi mi o makijaż. myślałam o "przydymionych" oczach (tak to się chyba mówi) smokey eyes? heh no ale ani pędzli nie mam sprzęt średniej jakości... doradźcie mi da się zrobić takie coś zwykłymi aplikatorami ? mam sukienkę czarno/ bordową coś w tym stylu i poszukuję odpowiedniego makijażu pomożecie mi?

piszę tutaj bo po co zakładać nowy wątek jak jest plotkowy?
ImmortalWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 10:37   #540
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Robiłyście już tak zwane wiosenne porządki? Zabieram się do nich jak pies do jeża... Może znacie jakieś stronki w necie z motywującymi poradami?
Ja nie moge patrzec na swoje okna. Gdy teraz wiecej slonca to wole zaslonic zaluzje i na nie nie patrzec. Strasznie nie chce mi sie nic robic. A jak posprzatam po dziecku w jednym pokoju to juz w nasteonym mam znow bałagan. I tak w kołko. Przydaloby się tez by mnie ktos zmotywował
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.