Sanotint naturalne farby do włosów - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-13, 07:23   #241
TatsianaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez flowersevil Pokaż wiadomość
Fryzjer nazywa się : SANOTINT LOCHERBER INSTITUTE.. kupiłam na gruponie , nie znalałam wcześniej tego fryzjera ani tych farb myslałam, że to może takie bardziej fryzjerskie( profesjonalne) a potem patrze, że dość tanio można je kupić więc może sama będę sie farbowac zamiast 200zł wydawać co dwa miesiące .. tylko własnie mówicie , że jak ciemnie odrosty to nie farbą jasny blond tylko tym ich rozjasniaczem balejaż robić.. tylko żeby za jasne nie wyszły kurde a nie pamietam ile ona mi kazała trzymać to na głowie
Jasny blond na pewno nie zafarbuje ci ciemne odrosty. Musisz nałożyć rozjaśniacz, ale teraz kwestia jak długo go trzymać, bo w moim przypadku miałam tak jasne odrosty, że farba blond nie chwyciła...jak dla mnie eksperyment z Sanotint był porażką, ponieważ trochę zniszczyłam sobie włosy tym rozjaśniaczem i się zraziłam do tej farby, teraz to już nigdy w życiu, bo zaczęła się od tej przygody na dodatek alergia na farbę, której nigdy w życiu nie miałam!
TatsianaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 10:30   #242
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez TatsianaD Pokaż wiadomość
Jasny blond na pewno nie zafarbuje ci ciemne odrosty. Musisz nałożyć rozjaśniacz, ale teraz kwestia jak długo go trzymać, bo w moim przypadku miałam tak jasne odrosty, że farba blond nie chwyciła...jak dla mnie eksperyment z Sanotint był porażką, ponieważ trochę zniszczyłam sobie włosy tym rozjaśniaczem i się zraziłam do tej farby, teraz to już nigdy w życiu, bo zaczęła się od tej przygody na dodatek alergia na farbę, której nigdy w życiu nie miałam!
no własnie ! tak dużo czytałam negatywnych opinii że po prostu nie wypróbuje tej farby nawet za darmo!
A co do zakupów z gruponu to w życiu nie kupię kuponu do kosmetyczki fryzjera albo jakiejś kliniki!!!!
Jak mozna iść w niesprawdzone miejsce który nikt nie polecił nie przetestował ? nie chce być tą pierwszą Po drugie za taką marże co robi grupon to kosmetyczka musi niezły bubel wciskać

Edytowane przez leana1
Czas edycji: 2013-06-20 o 09:04
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 10:33   #243
Netka_
Przyczajenie
 
Avatar Netka_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 8
Question Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Jestem tu nowa i pierwszy raz piszę komentarz.
Jestem w ciąży i boję się chemicznej farby. Kupiłam sanotint light kolor 79 natural blonde. Przez przypadek weszłam na tą stronę i teraz boję się jej użyć. Jedni chwalą inni jadą równo na te farby.
Dotąd farbowałam włosy farbą Nutrisse kolor 101 piaskowy blond (to farba mocnorozjaśniająca). Mój naturalny kolor to mysi blond. Teraz mam mega odrosty (w 1 trymestrze nie farbowałam) teraz weszłam w 2 trymestr i marzę żeby coś ze sobą zrobić. Bo odrostu już wielkie.
Postanowiłam wrócić do naturalnego koloru stąd mój wybór na sanotint light 79. Boje się co to wyjdzie Ale i tak spróbuje. Napiszę co wyszło. Trzymajcie kciuki, ale się boje...
Netka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 13:38   #244
Netka_
Przyczajenie
 
Avatar Netka_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

No i jestem po farbowaniu.
Konsystencja farby baardzo gęsta. Dla mnie na minus ciężko się nakłada -na krótkie włosy pewnie super, ale na moich (trochę za ramiona) bardzo ciężko się nakładała i cały czas się denerwowałam czy równo pokryje włosy i czy wszędzie dotarła. Nie dotarła wszędzie, dzięki czemu wyszły delikatne refleksy, czy też mini balejaż. Zużyłam całe opakowanie.
O dziwo odrostów mi prawie nie chwyciła..., ale przy tym kolorze prawie tego nie widać. Kolor wyszedł ładny, choć spodziewałam się innego, patrząc na próbnik w internecie. Ogólnie czuję się w tym kolorku ok, mężusiowi i mojej mamie też się podoba. Jutro usłysze komentarze w pracy
Podrażnienia nie odczuwam, ale nie jestem alergiczką.
Odżywka bardzo rzadka, ciężko było ją nałożyć i nie starczyła na całą długość (przez to, że poleciała mi prawie cała na czubek głowy i musiałam dołożyć jedwabiu. Chyba to moja wina bo jestem przyzwyczajona do gęstych balsamów po farbowaniu.
Zapach może być. Na pewno nie dusi jak moja poprzednia Nutrisse 101, ale mi trochę przeszkadzał - zresztą ja jestem wrażliwa na zapachy.
Ogólny efekt - włosy w dobrej kondycji, błyszczące, kolor bardzo ciekawy, jak od fryzjera (nie pokrył równomiernie i są refleksy z poprzedniej farby jakby mini balejaż).
Czy kupię tą farbę ponownie? Sama nie wiem jest droga - z wysyłką zapłaciłam 74zł . No zastanowię się jeszcze bo odrostów jednak prawie nie chwyciła i ciężko się nakłada. Ma jednak swoje plusy.
PODSUMOWUJĄC: ogólnie jestem zadowolona bo nie widać tych moich wielkich odrostów co mnie dobijało. No i zmieniłam image ale spodziewałam się bardziej powalającego efektu za tą kasę i lepszego pokrycia włosów, co przy tej gęstości farby jest trudne. Może gdyby nie mój rozjaśniany blond i suche włosy efekt byłby inny.
Spróbujcie jednak, co osoba to opinia.
Netka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 16:02   #245
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez Netka_ Pokaż wiadomość
No i jestem po farbowaniu.
Konsystencja farby baardzo gęsta. Dla mnie na minus ciężko się nakłada -na krótkie włosy pewnie super, ale na moich (trochę za ramiona) bardzo ciężko się nakładała i cały czas się denerwowałam czy równo pokryje włosy i czy wszędzie dotarła. Nie dotarła wszędzie, dzięki czemu wyszły delikatne refleksy, czy też mini balejaż. Zużyłam całe opakowanie.
O dziwo odrostów mi prawie nie chwyciła..., ale przy tym kolorze prawie tego nie widać. Kolor wyszedł ładny, choć spodziewałam się innego, patrząc na próbnik w internecie. Ogólnie czuję się w tym kolorku ok, mężusiowi i mojej mamie też się podoba. Jutro usłysze komentarze w pracy
Podrażnienia nie odczuwam, ale nie jestem alergiczką.
Odżywka bardzo rzadka, ciężko było ją nałożyć i nie starczyła na całą długość (przez to, że poleciała mi prawie cała na czubek głowy i musiałam dołożyć jedwabiu. Chyba to moja wina bo jestem przyzwyczajona do gęstych balsamów po farbowaniu.
Zapach może być. Na pewno nie dusi jak moja poprzednia Nutrisse 101, ale mi trochę przeszkadzał - zresztą ja jestem wrażliwa na zapachy.
Ogólny efekt - włosy w dobrej kondycji, błyszczące, kolor bardzo ciekawy, jak od fryzjera (nie pokrył równomiernie i są refleksy z poprzedniej farby jakby mini balejaż).
Czy kupię tą farbę ponownie? Sama nie wiem jest droga - z wysyłką zapłaciłam 74zł . No zastanowię się jeszcze bo odrostów jednak prawie nie chwyciła i ciężko się nakłada. Ma jednak swoje plusy.
PODSUMOWUJĄC: ogólnie jestem zadowolona bo nie widać tych moich wielkich odrostów co mnie dobijało. No i zmieniłam image ale spodziewałam się bardziej powalającego efektu za tą kasę i lepszego pokrycia włosów, co przy tej gęstości farby jest trudne. Może gdyby nie mój rozjaśniany blond i suche włosy efekt byłby inny.
Spróbujcie jednak, co osoba to opinia.
Netka dla czego nie zrobiłaś testu na skórze!!!! Tym bardziej w ciąży powinnaś to zrobić bo wtedy jesteś szczególnie narażona na różne działania
nieporządne. ale bardzo się ciesze że masz zafarbowane włoski!
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 06:27   #246
Netka_
Przyczajenie
 
Avatar Netka_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 8
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Leana1 nie zrobiłam testu bo tu praktycznie nie ma co uczulić, a ja alergiczką nie jestem. Do tej pory używałam naprawdę "ostrej" super-rozjaśniającej farby - Natea Nutrisse 101 i nigdy mnie nie uczuliła. Wg. mnie Sanotint Light jest delikatny jak szampon koloryzujący nawet już mi się trochę zmył (( Co mnie zaczyna denerwować. Wiem, że z blondu będzie się zmywać, ale nie sądziłam że tak szybko... A farba jest naprawdę droga. I nie wiem czy ryzykować i kupić ponownie, a poprzednie farbowanie potraktować jako bazę??? Mam w domu Loreal Casting Mroźny Beż i chyba za 2 tygodnie zrobię sobie nim włosy. Podobno trzyma do 28 myć, jest bez amoniaku, czas trzymania tylko 20 min... nie zaszkodzi mi raczej. Wybierając farby myślę o oparach (przez co też o składzie). Przed ciążą nie zwracałam na to uwagi.
Może ktoś farbował sanotintem light na wcześniej rozjaśniane włosy i coś doradzi???
Pozdrawiam )))
Netka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 12:25   #247
collinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Ja się skusiłam w zeszłym roku na kolor natural brown z sanotint classic, który się szybko wypłukał, również miałam rozjaśniane włosy.Niedawno ścięłam rozjaśniane włosy i skusiłam się na kolor ash brown, niestety również szybko się wypłukał! Moim zdaniem farba nie warta wydanych pieniędzy! Jedyny plus to włosy są dobrej kondycji. Próbowałam farby biokap w międzyczasie, jest rewelacyjna, jednak nie ma popielatego odcienia brązu więc szukałam dalej i moje najnowsze odkrycie to Herbatint. Kolor świetny, włosy w doskonałej kondycji, lśniące, farbowałam 2 dni temu więc dopiero zobaczę czy szybko się wypłukuje
collinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 02:25   #248
Ametys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Naturalne farby do włosów (nie henna)

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:32
Ametys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 13:12   #249
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Naturalne farby do włosów (nie henna)

Cytat:
Napisane przez Ametys Pokaż wiadomość
Dziewczyny od razu zaznaczę że nie chodzi mi o hennę do włosów.

Czy istnieje jakaś farba do włosów która nie zawiera henny? chodzi mi o to że nie chce farbować włosów henną ponieważ nie idzie po niej jak wiemy zafarbować włosów zwykłą chemiczną farbą, oblepia włos i tak dalej a ja nie chce tego.

Jedni są za henną inni przeciw, ja wiem tylko tyle że nie chce kolejny raz jej próbować

I stąd właśnie pytanie, czy istnieją jakieś farby ziołowe, które nie zawierają henny ani też zachowujących się jak henna wyciągów?
zamiast gadać głupoty to najpierw może poszukaj na ten temat informacji a nie piszesz bzdury ...
henna nie oblepia włosa po pierwsze, a po drugie jeśli używasz dobrej henny, czyli np Khadi to możesz normalnie po tym farbować farbami chemicznymi.....
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 14:34   #250
Ametys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: Naturalne farby do włosów (nie henna)

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:32
Ametys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 14:57   #251
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Naturalne farby do włosów (nie henna)

Cytat:
Napisane przez Ametys Pokaż wiadomość
Bardzo dziwne to co mówisz bo z tego co słyszałam od wielu osóbm od wielu zródel itd henna oblepia włos. Sama też farbowałam włosy henną i nie mogłam potem jej zafarbować dobrze i co dziwne nawet po rozjaśnianiu włosy bardzo tępo się robiło jeśli chodzi o włosy.

Ja uważam że to są fakty i mity, ale na hennę namówić się najpewniej nie dam, chyba że pokażesz mi dowód/osobę która faktycznie to potwierdzi.
Najchętniej zafarbowałabym też henną, ale to że może będę miała problem z włosami że henna będzie musiała zejść dopiero to ja dziękuję.


I nie produkuj się tak bo temat nie wiem czemu skoro pisałam O WSZTSTKICH FARBACH A NIE O JEDNEJ przenieśli mi tutaj z czego nie jestem zadowolona.
a co to za henna była? jeśli jakaś venita czy inna drogeryjna to nic dziwnego, że się nie dało zafarbować bo to nie są w ogóle henny
Nic w tym dziwnego nie ma bo napisałam same fakty, zapraszam Cię na wątek o farbowaniu henną to sama się przekonasz
link: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=536867
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 17:58   #252
Ametys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: Naturalne farby do włosów (nie henna)

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:32
Ametys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 18:41   #253
Netka_
Przyczajenie
 
Avatar Netka_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 8
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez collinka Pokaż wiadomość
Ja się skusiłam w zeszłym roku na kolor natural brown z sanotint classic, który się szybko wypłukał, również miałam rozjaśniane włosy.Niedawno ścięłam rozjaśniane włosy i skusiłam się na kolor ash brown, niestety również szybko się wypłukał! Moim zdaniem farba nie warta wydanych pieniędzy! Jedyny plus to włosy są dobrej kondycji. Próbowałam farby biokap w międzyczasie, jest rewelacyjna, jednak nie ma popielatego odcienia brązu więc szukałam dalej i moje najnowsze odkrycie to Herbatint. Kolor świetny, włosy w doskonałej kondycji, lśniące, farbowałam 2 dni temu więc dopiero zobaczę czy szybko się wypłukuje
Collinka napisz proszę jak odczucia z Herbatintem? Jak się trzyma kolorek itd. Zastanawiam się nad zakupem tej farby, już bym się pofarbowała ale ze względy na ciąże wytrzymam do świąt wielkanocnych. Kolor już znacznie mi się wypłukał (z rozjaśnianych włosów na odroście się trzyma nawet jako tako...) i nie zamierzam wywalić kolejnych 74 zł (farba+przesyłka) na Sanotint... Wg mnie to fajny szampon koloryzujący, a nie farba... A ja chce trwale pokryć włosy, a nawet nie zrównały mi się kolorystycznie odrosty i rozjaśniana część włosów. A chce się pozbyć tego jasnego blondu na jakiś dłuuuższy czas. Wiem Collinka, że Ty już nie masz rozjaśnianych włosów, ale chociaż napisz jak na naturalkach się trzyma. Buźka
Netka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 10:30   #254
Netka_
Przyczajenie
 
Avatar Netka_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 8
Dot.: Sanotint nie dla mnie, Harbatint tak.

No i stało się ) Wreszcie pofarbowałam włosy i wyglądam jak człowiek. Ten Sanotint to miałam na głowie może 2 tygodnie... a później tak się wypłukał, że patrzeć na siebie nie mogłam... 1 kwietnia pofarbowałam włosy farbą Herbatint kolor 7N. Konsystencja żelowa jest bardzo fajna. Odżywka też jest super. Zapach może być, nie jest duszący, ale po 20 min nieco mi przeszkadzał (tyle że ja tak mam - wrażliwiec na zapachy). Kolor chwycił niesamowicie. Nie widać gdzie miałam odrost, a gdzie rozjaśniane włosy. Zrównały się O to mi właśnie chodziło!!! Kolor wyszedł ciemniejszy niż na próbniku (ale producent informuje o tym na stronie int). Po pierwszym myciu od farbowania kolor nieco zjaśniał i teraz mi odpowiada. Od farbowania myłam włosy już jakieś 5 razy włosy i kolorek się trzyma. Nawet jeśli nieco zjaśniał to ja tego nie widzę. Najważniejsze, że kolor jest jednolity, a farba znacznie tańsza niż Sanotint (który dla mnie jest szamponem koloryzującym do ok 10 myć...). Od pofarbowania myje włosy szamponem normalizującym herbatint, ich odżywka Royal też jest fajna, następnym razem sobie kupię. Podsumowując - farbę Herbatint zakupię ponownie bo sprostała moim wymaganiom. Zobaczymy jak kolorek będzie wyglądał za 2, 3 tyg. (napiszę o tym). Buziaczki kobietki
Netka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 19:38   #255
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: Sanotint nie dla mnie, Harbatint tak.

Cytat:
Napisane przez Netka_ Pokaż wiadomość
No i stało się ) Wreszcie pofarbowałam włosy i wyglądam jak człowiek. Ten Sanotint to miałam na głowie może 2 tygodnie... a później tak się wypłukał, że patrzeć na siebie nie mogłam... 1 kwietnia pofarbowałam włosy farbą Herbatint kolor 7N. Konsystencja żelowa jest bardzo fajna. Odżywka też jest super. Zapach może być, nie jest duszący, ale po 20 min nieco mi przeszkadzał (tyle że ja tak mam - wrażliwiec na zapachy). Kolor chwycił niesamowicie. Nie widać gdzie miałam odrost, a gdzie rozjaśniane włosy. Zrównały się O to mi właśnie chodziło!!! Kolor wyszedł ciemniejszy niż na próbniku (ale producent informuje o tym na stronie int). Po pierwszym myciu od farbowania kolor nieco zjaśniał i teraz mi odpowiada. Od farbowania myłam włosy już jakieś 5 razy włosy i kolorek się trzyma. Nawet jeśli nieco zjaśniał to ja tego nie widzę. Najważniejsze, że kolor jest jednolity, a farba znacznie tańsza niż Sanotint (który dla mnie jest szamponem koloryzującym do ok 10 myć...). Od pofarbowania myje włosy szamponem normalizującym herbatint, ich odżywka Royal też jest fajna, następnym razem sobie kupię. Podsumowując - farbę Herbatint zakupię ponownie bo sprostała moim wymaganiom. Zobaczymy jak kolorek będzie wyglądał za 2, 3 tyg. (napiszę o tym). Buziaczki kobietki
Kochana wklej proszę zdjęcie włosków jaki wyszedł kolor. Ja też zastanawiam się nad tym odcieniem, ale tyle się naczytałam, że nie wiem czy użyć tylko 7N czy zmieszać go jeszcze z innym kolorem. Nie chce aby na włosach mi wyszły jakieś miedziane refleksy, a dotąd ciągle tak właśnie było, której farby blond nie użyłam
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 20:41   #256
Netka_
Przyczajenie
 
Avatar Netka_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 8
Dot.: Sanotint nie dla mnie, Harbatint tak.

Judysia teraz jestem miesiąc po farbowaniu i kolor się trochę wypłukał (ja mam pod spodem rozjaśniany jasny blond + swoje odrosty). Więc nie sugerowałabym się moim odcieniem po farbowaniu bo pewnie Tobie wyjdzie całkiem inny.
Jednak kolor 7N jest świetny i ma 0% miedzianych refleksów. Mi na początku chwycił bardzo mocno i był dosyć ciemny, po 3 myciach już mi się podobał i długo się utrzymywał. Teraz się trochę wypłukał, ale to przez wcześniejsze rozjaśnianie. Jestem w szoku, że tyle się trzyma -nadal nie widać mojego blondu i włoski są ładnie zrównane z moimi odrostami. Nie wiem jaki Ty masz kolor włosów, ale jak nie są rozjaśnione na blondzik to długo się kolorek utrzyma. Jadnak musisz wiedzieć, że włoski po farbach naturalnych nie błyszczą się tak jak po chemicznych, wyglądają bardzo naturalnie i nie są zniszczone. Ja polecam Ci 7N na 100% nie ma rudych refleksów. Co do mieszania kolorów to dzwoniłam do przemiłej Pani z Heratintu i wiem, że mieszanie kolorów jest wskazane jeśli masz siwe włosy lub bardzo rozjaśnione. Ja nie mieszałam. Jeśli chcesz pomieszać to daj 3/4 koloru 7N i 1/4 wybranego koloru też z 7 na początku - tak ta Pani radziła. Jak masz wątpliwości zadzwoń tam i wszystkiego się dowiesz. Ja też się teraz zastanawiam czy nie pomieszać 7N z 7D żeby kolorek był jaśniejszy. W każdym razie na około 2 tyg. się pofarbuje to mogę fotki wrzucić. Pozdrowionka ))
Netka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 20:43   #257
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Netka, jestem chętna na fotki po farbowaniu. Czekam z niecierpliwością. Sama się waham i nie wiem już jaką farbę wybrać. Ostatnio ciągle farbowałam z Loreal i tak mi włoski poniszczyła, że już z pół roku doprowadzam je do normalności i jeszcze do końca nie dałam rady. a farbować muszę, bo niestety siwe wychodzą
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 14:33   #258
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Myślę że każda farba ze składnikami naturalnymi będzie dobra pod warunkiem jak nie masz uczulenia.

Edytowane przez leana1
Czas edycji: 2013-06-20 o 09:01
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 06:32   #259
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
no własnie ! tak dużo czytałam negatywnych opinii że po prostu nie wypróbuje tej farby nawet za darmo!
A co do zakupów z gruponu to w życiu nie kupię kuponu do kosmetyczki fryzjera albo jakiejś kliniki!!!!
Jak mozna iść w niesprawdzone miejsce który nikt nie polecił nie przetestował ? nie chce być tą pierwszą Po drugie za taką marże co robi grupon to kosmetyczka musi niezły bubel wciskać
ale brednie...

przeciez o to chodzi, to jest reklama dla salony, a myslisz ze jak idziesz na sciecie albo farbowanie to fryzjerka nie ma z tego mega marzy?
z grouponu idziesz na taki zabiec nawet -70 % taniej a ona i tak wychodzi na czysto, a przy okazji ma reklame, nastepnego kuponu juz raczej nie bedzie, a Ty tam moze wrocisz - i wlasnie nie zrobi nic na odwal sie.. bo to nie o to w tym chodzi..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-06, 10:52   #260
Netka_
Przyczajenie
 
Avatar Netka_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 8
Herbatint - dla Judysi

Judysiu obiecane fotki (wiem że późno, ale dopiero pod koniec czerwca pofarbowałam włosy).
Niestety kolor na zdjeciach nieco inny niż w realu (nie sposób uchwycić...).
W każdym razie pytałam kilka osób i nikt nie dopatrzył się rudawej poświaty. Wyszedł średni blond.
Mieszałam 2 farby Herbatint 7N i 8N.
Dałam 2/3 koloru 7N + 1/3 koloru 8N
Musisz sama spróbować bo każde włosy są inne i nikt Ci nie zagwarantuje co Tobie wyjdzie na głowie Nie bałabym się, że tą farbą zrobisz sobie krzywdę.
Napewno kolory z grupy N są naturalne = neutralne bez poświat rudych czy innych.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (49,6 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (84,1 KB, 71 załadowań)
Netka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 14:21   #261
oshee55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Farby SANOTINT

Witam. Słyszałam od znajomych o farbach do włosów bez zawartości amoniaku i innych substancji chemicznych... Czy ktoś z was może się podzielić ze mną opinią na temat tych farb i ogólnie produktów tej marki... ?
oshee55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 14:14   #262
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Farby SANOTINT

dziewczyny będę farbować włosy pierwszy raz farbą Sanotint, do tej pory używałam casting 400 mój kolor to bardzo ciemny chłodny brąz, jaki kolor z Sanotint powinnam wybrać, żeby osiągnąć podobny kolor może być nieco jaśniejszy, ale bez rudych refleksów?
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 13:13   #263
top2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Witam.
To jak jest z tym składem farb Biokap ? bezpieczne? Dzięki
top2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 15:27   #264
top2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Kolory z Herbatint rewelacyjne, przynajmniej na próbniku
A czym rozjaśnić włosy przed farbowaniem tymi farbami? Czy potem można nałozyć tę farbę? Proszę o poradę.
Blondy piękne! ale ja niestety mam brązowawo-rude średnio ciemne i bardzo chciałabym uzyskać taki BLOND 7N. Piękny kolor... Proszę Was o radę jak to zrobić.
top2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 08:49   #265
Netka_
Przyczajenie
 
Avatar Netka_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 8
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Wiesz nie szukaj tutaj porady tylko u specjalisty zadzwoń do Pani Elżbiety Sanojca tel. kom. 602 76 00 92 - jest konsultantką firmy Herbatint. Super Ci wszystko wytłumaczy. Ja miałam rozjaśniany blond (bardzo jasny) i chciałam wrócić mniej więcej do swojego koloru (naturalny mam mysi blond). Zadzwoniłam tam i ta Pani powiedziała mi co zrobić, żeby włosy wyszły ładnie. Teraz już przeszło rok farbuje włosy własnie kolorem 7N i jestem bardzo zadowolona. Musisz jednak wiedzieć, że to farba ziołowa i szybciej się wypłukuje niż te drogeryjne, nie błyszczy się też tak mocno. Efekt jest naturalny wg. mnie bardzo ładny. Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam
Netka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 17:10   #266
BIOKasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Dziękuję a gdzie zaopatrujesz się w te farby? Od roku farbuję drogeryjnymi preparatami i widzę masakrę na głowie, ale obawiam się, że te naturalne farbki nie będą w ogóle chwytały moich siweczków.
A czy któraś z Was korzystała z nich w ciąży? Podobno są polecane...
Tak dla kobiet w ciąży są ekstra. Zwłaszcza polecam tą serię Light bez PPD. Sama korzystam na zmianę z Henną Khadi i jestem zachwycona.

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
dziewczyny będę farbować włosy pierwszy raz farbą Sanotint, do tej pory używałam casting 400 mój kolor to bardzo ciemny chłodny brąz, jaki kolor z Sanotint powinnam wybrać, żeby osiągnąć podobny kolor może być nieco jaśniejszy, ale bez rudych refleksów?
Proponuję zadzwonić do Pani Kasi z Sanotint (606233319) i ona Ci doradzi. Mi doradziła świetnie. Stosuję Light 74 i jestem zachwycona.
BIOKasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 20:59   #267
lalolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Byłam chętna kupić tę farbę, ale przeczytałam prawie cały wątek. Osoby wychwalające farbę to głównie osoby z małą ilością postów.
Wnioski z tego to oczywiście tylko domysły. Ostatecznie zrezygnowałam z zakupu po tym jak zobaczyłam na stronie naturalnefarby.pl, że za zestaw składający się z plastikowej miseczki, grzebienia i pędzelka do nakładania farby trzeba zapłacić 49,90. Śmiech na sali. To mi powiedziało wszystko. Skoro przepłaca się za taki zestaw, to z pewnością tak samo przepłaca się za farbę, która jest pewnie tyle samo warta co ten plastikowy zestaw i wcale nie musi być lepsza od innych tańszych ziołowo-chemicznych farb. Po prostu producent ma taki styl - przywalić wysoką cenę. Dziękuję.

Edytowane przez lalolka
Czas edycji: 2014-10-18 o 21:00
lalolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 01:04   #268
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Dziewczyny a ktorym odcieniem mozna osiagnac chlodny sredni braz ?
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 04:27   #269
ORIENT Music
Raczkowanie
 
Avatar ORIENT Music
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 177
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Witajcie

Ktorym odcieniem farby sanotint uzyskam odcien "kakao" bez czerwonych refleksow?
ORIENT Music jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-11 05:27:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.