Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-27, 12:26   #3631
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Tak ma aktywator rozjasniacza ale wychodzi żółto.U mnie tez tak było.
o nie to jednak rezygnuję za dużo osób mówi że żółto dzięki Dziewczynki
a ten syoss co Ewcia nim robi boję się że wyjdzie mi za chłodno już sama nie wiem...
XXLki wróćcie

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2010-10-27 o 12:31
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 12:31   #3632
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Tak ma aktywator rozjasniacza ale wychodzi żółto.U mnie tez tak było.

Właśnie nie wiem od czego to zależy :/

Ewcia robiła deluxe i wychodziło jej żółtko, a ja zrobiłam skandynawskim i miałam prawie tak białe jak po XXL.
Nie wiem czy to kwestia farby (odcienia) czy włosów (poziomu, podatności na rozjaśnianie).

Spróbuj gdzieś na pasemku..
Poza tym już Ci pisałam, że masz tak jasne swoje naturalne włosy - że nie rozumiem dlaczego tak je katujesz takimi mocnymi farbami ???
Przecież abyś miała swój wymarzony kolor wystarczy jakaś lżejsza farba przy tak jasnym odroście

Ja na Twoim miejscu kupiłabym syoss'a tego najjaśniejszego i spróbowała go na pasemku zrobić gdzieś pod spodem i tyle - wtedy jak nie wyjdzie to będziesz mogła pomyśleć o czymś "cięższym"
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 12:35   #3633
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Melduje się po farbowaniu dla przypomnienia: testowałam L'oreal Excell 10' - 9.13 bardzo jasny lodowy blond

Dziewczyny, noo jestem po prostu zachwycona

zachwyty pózniej, póki co do rzeczy
->wymagany czas trzymania 10 min-trochę przeraża, ale pomogła mi koleżanka i dałyśmy rade
->w opakowaniu są dwa aplikatory-jeden cienki(do odrostow) drugi z grzebieniem(do nakładania na długość)
->instrukcja przewiduje dwa warianty:
1)włosy naturalne lub farbowane ponad 3 mies temu - kładziemy farbe na 10 min za pomocą tej końcówki z grzebieniem
2)włosy farbowane mniej niż 3 mies temu-kładziemy farbe na 5 min na odrosty(cienki aplikator-suuuper) i po 5 min zmieniamy aplikator i kładziemy na reszte włosów.

My zrobiłyśmy wg tej drugiej opcji, nie powiem, ze speeda miałysmy mega, i adrenalinka była niezla w zwiazku z tym krótkim czasem

jeśli chodzi o farbę to:
->miesza się wszystko w takiej tubie (cos jak w Castingach)
->w ogóle nie śmierdzi a zaryzykowałabym nawet, że pachnie
->nic nie szczypie w głowę, rękoma też spokojnie można dotknąć (tak jak ja) także bardzo łagodna
->łatwo się zmywa ew.mazniecia na twarzy
->dobrze się nakłada, konstystencja idealna..bardzo podobna jak przy Castingach

po 10 minutach, dosłownie z zegarkiem w ręku zmyłam, potem nałożyłam dołączoną odżywke "Aksamitny Balsam z masłem kakaowym" i wysuszyłam

przede wszystkim wielkie brawa za tą odżywkę, nie wiem co w niej takiego jest ale włosy są tak mega miekkie, lśniące, delikatne, pachnące, nawet są trochę w lepszym stanie niż przed farbowaniem, serio szkoda, że pewnie nie można jej osobno dostać

a teraz kolor
dla przypomnienia:
moje włosy przed to: 1cm odrost średni popielaty blond(poziom 7) a na długości kolor jak na pudełku 9.13 z tym, że jakieś 5 cm od nasady w cieplejszym odcieniu.
włosy po- odrost pięknie rozjaśniony, to cieplejsze pasmo przy nasadzie super zgaszone, jest chłodniejsze i się dobrze wtapia w reszte, która jest dalej jak na pudełku no ale to ten sam poziom był wiec zależało mi tylko na pokryciu odrostu +tego rudawego pasma
jestem baaaardzo zadowolona

całość prezentuje się bardzo podobnie jak na pudełku naprawde polecam Excellke bo się spisała na medal

hehe się rozpisałam trochę, ale uznałam, że Snow i Adzi łatwiej będzie podjąć decyzje
chciałam zrobić dużo fotek i Wam pokazać, ale okazało się że battery empty! dodam pozniej, póki co zrobiłam komórką bez flasha, przy oknie, kolor 100% jak w realu
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 12:35   #3634
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Witam blondyneczki

Princesska dziękuję te pierwsze fajne, ale swoją cenę też mają

Snow a czemu następnym razem bierzesz merz special??

Dziewczyny proszę mi tutaj nie kombiniwac z rudościami, czerwonościami itp.

Bunny ja też tak mam, jak umyje włosy to odrost się prawie nie różni, dopero po 3 dniach tak gdzieś lepiej na tym zdjęciu co wkleiłaś

enchanted te soczewki są super no nie??
ale ja też raczej nie kupię fioletowych, ale zdecyduje się chyba na jasny niebieski i zielony

infatuated pięknie pięknie i jeszcze raz pięknie!!!

Lady syoss Ci na pewno nie wyjdzie szaro siwo itp...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-27 o 12:38
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 12:35   #3635
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mezzo, pokazałas fotke określajac kolor włosów, jako żółty- a na fotce jest lekko orzechowy średni blond. Jak nałozysz mroxny bez, bedziesz miała bardziej rude. O to Ci chodzi? bo mozesz nałozyc szampon koloryzujący, ale potem bedziesz miałą odrosty i nałozenie znow tego szamponu i tak nie zakryje roznicy miedzy odcieniem odrostow a reszty. reszta bedzie jasniejsza.

nie wprowadzaj nerwowej atmosfery, nawet jeśli zależy Ci na czasie. posty pozostają bez odpowiedzi, gdy się jej nie zna. po co pisac 'nie wiem' to nic nie wnosi.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 12:37   #3636
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem od czego to zależy :/

Ewcia robiła deluxe i wychodziło jej żółtko, a ja zrobiłam skandynawskim i miałam prawie tak białe jak po XXL.
Nie wiem czy to kwestia farby (odcienia) czy włosów (poziomu, podatności na rozjaśnianie).

Spróbuj gdzieś na pasemku..
Poza tym już Ci pisałam, że masz tak jasne swoje naturalne włosy - że nie rozumiem dlaczego tak je katujesz takimi mocnymi farbami ???
Przecież abyś miała swój wymarzony kolor wystarczy jakaś lżejsza farba przy tak jasnym odroście

Ja na Twoim miejscu kupiłabym syoss'a tego najjaśniejszego i spróbowała go na pasemku zrobić gdzieś pod spodem i tyle - wtedy jak nie wyjdzie to będziesz mogła pomyśleć o czymś "cięższym"
Ja muszę jeszcze dodać ze zazwyczaj wychodził mi kurczak na głowie po tej farbie skandynawski palett ale raz mi się zdarzyło ze wyszło biało i wtedy mnie to zastanowiło dlaczego?
Podejrzewam ze miły tu wpływ moje hormony bo byłam krótko przed okresem.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 12:37   #3637
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem od czego to zależy :/

Ewcia robiła deluxe i wychodziło jej żółtko, a ja zrobiłam skandynawskim i miałam prawie tak białe jak po XXL.
Nie wiem czy to kwestia farby (odcienia) czy włosów (poziomu, podatności na rozjaśnianie).

Spróbuj gdzieś na pasemku..
Poza tym już Ci pisałam, że masz tak jasne swoje naturalne włosy - że nie rozumiem dlaczego tak je katujesz takimi mocnymi farbami ???
Przecież abyś miała swój wymarzony kolor wystarczy jakaś lżejsza farba przy tak jasnym odroście

Ja na Twoim miejscu kupiłabym syoss'a tego najjaśniejszego i spróbowała go na pasemku zrobić gdzieś pod spodem i tyle - wtedy jak nie wyjdzie to będziesz mogła pomyśleć o czymś "cięższym"
Kochane problem w tym tkwi że strasznie się boję tych popieli bo mam do nich uraz a ten syoss co Ewcia nim robi wydaję mi się właśnie taki bardzo chłodny. Jak zafarbuję jakieś pasemko to nie będę widziała różnicy bo mam bardzo białe włosy i jak farbuję całość to robię to bardzo rzadko na prawdę. Jedynie farbuję odrost jak już wspominałam wcześniej. Kiedyś farbowałam całe ale już doszłam do tego że wszystkie końcóweczki i po długości są rozjaśnione na jednolity kolor bez jakichkolwiek refleksów więc nie ma potrzeby ich katować.
Owszem mogłabym użyć lżejszej farby bo mam jasne naturalki ale te lżejsze jak wspominałam szybciej mi się wypłukują i krócej kolor mi się utrzymuję dlatego wolę użyć tej mocniejszej i mieć spokój na dłuższy czas. Wydaję mi się że to rozsądne wyjście.Jak uważacie?

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Witam blondyneczki
Lady syoss Ci na pewno nie wyjdzie szaro siwo itp...
Ewcia no to może się skuszę skoro tak mówisz ale jednak troszkę się boję bo tak jak patrze na opakowanie w sklepie to mnie mrozi :P

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2010-10-27 o 12:42
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 12:37   #3638
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem co to będzie po tych excell-kach.Zycie pokaże.Na razie czekam na relacje od infatuated.No po tym exellence jest piękny kolor tylko tak strasznie szybko się wypłukuję.No ale niema co się dziwić po tak rozjaśnianych włosach.
Też jestem ciekawa jak jej poszło
Tylko, że mnie jak już 8.13 by interesowała. Ale w 10minut wątpie, że się uwinę, nawet z pomocą Mamy, a włsów mało nie mam.
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 12:38   #3639
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Tlu o to chodzi że ten kolor się nie wymywa... On po prostu farbując co miesiąc odrosty w pewnym momencie jaśnieje do białego! I dlatego jest taki kontrast. U mnie o dziwo kolory nigdy się nie wymywały choćbym nie wiadomo co robiła- za to jaśnieją na maxa.
I na avku widać też, że dalej białe a odrost żółty.
Bunny to Ty jestes specem ja tylko spekuluje, ale moze gdybys polozyla na reszte wlosow (juz po zrobieniu odrostu) farbe z woda rozcienczona do 3% to reszta wlosow bylaby ciemniejsza? Albo sprobuj jakichs glossow bezowych (cos jak fioletowy szampon tylko w odcieniu bezu) miedzy farbowaniami. Albo, jesli we fryzjerskich nie znajdziesz glosu, to moze jakas farbe bez amoniaku miedzy farbowaniem moglabys klasc metoda glossing czyli na 10 minut i ze slabsza woda? Mysle, ze cos w tym jest ze tz'towi podoba sie bardziej ta farba - nie widze twarzy wiec nie moge ocenic ze 100% pewnoscia, ale mam wrazenie, ze z tym ciemniejszym kolorem wygladasz bardziej swiezo, dziewczeco. A sama jak wolisz?

Infatuated - bardzo ladnie wyszlo - brawa dla pierwszej odwaznej

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-10-27 o 12:42
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 12:40   #3640
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Melduje się po farbowaniu dla przypomnienia: testowałam L'oreal Excell 10' - 9.13 bardzo jasny lodowy blond
Pięknie !!!

Ach te lodowe blondy
Ciekawe jak będzie się utrzymywał na włoskach
Ślicznie naprawdę pozazdrościć
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 12:45   #3641
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Angry Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Melduje się po farbowaniu dla przypomnienia: testowałam L'oreal Excell 10' - 9.13 bardzo jasny lodowy blond

Dziewczyny, noo jestem po prostu zachwycona

zachwyty pózniej, póki co do rzeczy
->wymagany czas trzymania 10 min-trochę przeraża, ale pomogła mi koleżanka i dałyśmy rade
->w opakowaniu są dwa aplikatory-jeden cienki(do odrostow) drugi z grzebieniem(do nakładania na długość)
->instrukcja przewiduje dwa warianty:
1)włosy naturalne lub farbowane ponad 3 mies temu - kładziemy farbe na 10 min za pomocą tej końcówki z grzebieniem
2)włosy farbowane mniej niż 3 mies temu-kładziemy farbe na 5 min na odrosty(cienki aplikator-suuuper) i po 5 min zmieniamy aplikator i kładziemy na reszte włosów.

My zrobiłyśmy wg tej drugiej opcji, nie powiem, ze speeda miałysmy mega, i adrenalinka była niezla w zwiazku z tym krótkim czasem

jeśli chodzi o farbę to:
->miesza się wszystko w takiej tubie (cos jak w Castingach)
->w ogóle nie śmierdzi a zaryzykowałabym nawet, że pachnie
->nic nie szczypie w głowę, rękoma też spokojnie można dotknąć (tak jak ja) także bardzo łagodna
->łatwo się zmywa ew.mazniecia na twarzy
->dobrze się nakłada, konstystencja idealna..bardzo podobna jak przy Castingach

po 10 minutach, dosłownie z zegarkiem w ręku zmyłam, potem nałożyłam dołączoną odżywke "Aksamitny Balsam z masłem kakaowym" i wysuszyłam

przede wszystkim wielkie brawa za tą odżywkę, nie wiem co w niej takiego jest ale włosy są tak mega miekkie, lśniące, delikatne, pachnące, nawet są trochę w lepszym stanie niż przed farbowaniem, serio szkoda, że pewnie nie można jej osobno dostać

a teraz kolor
dla przypomnienia:
moje włosy przed to: 1cm odrost średni popielaty blond(poziom 7) a na długości kolor jak na pudełku 9.13 z tym, że jakieś 5 cm od nasady w cieplejszym odcieniu.
włosy po- odrost pięknie rozjaśniony, to cieplejsze pasmo przy nasadzie super zgaszone, jest chłodniejsze i się dobrze wtapia w reszte, która jest dalej jak na pudełku no ale to ten sam poziom był wiec zależało mi tylko na pokryciu odrostu +tego rudawego pasma
jestem baaaardzo zadowolona

całość prezentuje się bardzo podobnie jak na pudełku naprawde polecam Excellke bo się spisała na medal

hehe się rozpisałam trochę, ale uznałam, że Snow i Adzi łatwiej będzie podjąć decyzje
chciałam zrobić dużo fotek i Wam pokazać, ale okazało się że battery empty! dodam pozniej, póki co zrobiłam komórką bez flasha, przy oknie, kolor 100% jak w realu
O matko ale ślicznie:love :
No kochana spisałaś się na medal.Gratuluje i ciesze się ze znalazłaś farbę która Ci podeszła.
U mnie to ona raczej nie da rady bo widać ze jest dość jasna wiedz moje odrosty na pewno nie pokryje.
Jak znajdziesz chwilkę to wyślij mi na e.mail jak komponuje się z twarzyczka i pokaz mi odrost jak wygląda.Będę wdzięczna.
I jeszcze raz gratuluje.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 12:47   #3642
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

Owszem mogłabym użyć lżejszej farby bo mam jasne naturalki ale te lżejsze jak wspominałam szybciej mi się wypłukują i krócej kolor mi się utrzymuję dlatego wolę użyć tej mocniejszej i mieć spokój na dłuższy czas. Wydaję mi się że to rozsądne wyjście.Jak uważacie?

Ewcia no to może się skuszę skoro tak mówisz ale jednak troszkę się boję bo tak jak patrze na opakowanie w sklepie to mnie mrozi :P
Rozumiem Cię w 100%, ja tez boję się kombinować co i rusz z nową farba by włosów nie męczyć. Ale wiesz - z tą trwałością to nie zależy od tego czy farba ma aktywator rozjaśniania czy nie - to zależy od samej farby.

Mówiąc pasemko miałam na myśli - że jak już pojawi Ci się odrost - taki trochę dłuższy, żeby było go widać, wówczas bierzesz syosska bierzesz jakieś pasmo spod spodu którego nie widać jak masz rozpuszczone włosy czy kitkę i kładziesz na sam odrost - by zobaczyć jak farba sobie poradzi - no i czy kolor Ci odpowiada

Choć mimo tej obawy przed farbowaniem myślę, że mogłabyś jej spróbować po całości - po 1 dlatego, że jest delikatna i szkody większej Ci nie zrobi - a po 2 nawet jak nie będzie to wymarzony kolor to wtedy możesz zawsze użyć mocniejszej farby
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 12:47   #3643
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

paulcia ja bym sobie darowała dekolor przy tak jasnych włosach. Spierz dobrze kolor myjąc co dzień włosy a potem połóż jakąś farbę 9.3 i będziesz mieć efekt inoa
dzięki wiedziałam, że moge na Was liczyć chyba nikt nie ma do mnie tyle cierpliwości co Wy no i TŻ... reszta już nie może słuchać o moich włosach co do efektu inoa, nie wiem czy mnie zrozumiałaś to taka farba profesjonalna loreala użyłam jej raz farbując na brąz i bardzo mi się spodobała, w ogóle nie niszczy włosów, dlatego zaczęłam się zastanawiać nad blondami, tylko nie wiem jak to będzie z rozjaśnianiem a to zdjęcie co Wam podałam link to jest poziom 9? bo ja niby też mam teraz kolor włosów na takim poziomie a wydają mi sie ciemniejsze... teraz musze tylko odczekać troche żeby włosy odpoczęły.. buziaki

Edit: z tego wszystkiego zapomniałam zapytać bunny czy żeby sprać farbę zamiast codziennego mycia (myje co 3-4 dni i wolałabym aby tak zostało, bo jak później zaczną mi sie przetłuszczać) moge myć włosy szamponem przeciwłupiezowym? robiłam tak kiedy chciałam troche sprać brąz, ale nie wiem czy przy blondach tez się to sprawdza?

infatuated śliczne włoski, ale troche bardziej wyglądają jak ciepłe?
coraz bardziej zaczynam załować że nie wziełam tej excell 10,0 chyba dziś po pracy zajde do rosmana tym razem wezme ja bez zastanowienia, za takie pieniądze to może sobie nawet lezeć...

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-10-27 o 13:03
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 12:51   #3644
awekis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 7
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cześć dziewczyny
Jestem "tu" nowa ale mam nadzieję, że jakoś się przyjmę
Odkąd poszłam do liceum, farbowałam włosy na wszelakie odcienie brązów, czerni a nawet czerwieni, mimo iż nturalnie jestem śrdenia blondynką... Uważałam, że ciemny kolor dodaje mi charakteru, sprawia, ze jestem bardziej "widoczna"...
Minęło 7 lat i troche się pozmieniało...
W maju przyszłego roku wychodzę za mąż i postanowiłam wrócić do prawdziwej siebie...
miesiąc temu ściągnęłam kolor u fryjerki i przez miesiąc byłam jasnym rudzielcem (nie było źle) co ukazało mi, że ciepłe kolory są dla mnie jak najbardziej...

Wczoraj ściągnęłam jeszcze raz kolor...
i w końcu moje włosy mają wspaniały odcień ciepłego, beżowego blondu...

To początek mojeje metamorfozy, jeszcze zapuścić włosy i zrzucić parę kilo i cel zostanie osiągnięty w 100 %
Ja tam jestem pełna nadzieii i ciesze się, że mogłam się z kimś tym podzielić

Pozdrawiam was ciepło -Natalia
awekis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 12:54   #3645
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Melduje się po farbowaniu dla przypomnienia: testowałam L'oreal Excell 10' - 9.13 bardzo jasny lodowy blond

Dziewczyny, noo jestem po prostu zachwycona

zachwyty pózniej, póki co do rzeczy
->wymagany czas trzymania 10 min-trochę przeraża, ale pomogła mi koleżanka i dałyśmy rade
->w opakowaniu są dwa aplikatory-jeden cienki(do odrostow) drugi z grzebieniem(do nakładania na długość)
->instrukcja przewiduje dwa warianty:
1)włosy naturalne lub farbowane ponad 3 mies temu - kładziemy farbe na 10 min za pomocą tej końcówki z grzebieniem
2)włosy farbowane mniej niż 3 mies temu-kładziemy farbe na 5 min na odrosty(cienki aplikator-suuuper) i po 5 min zmieniamy aplikator i kładziemy na reszte włosów.

My zrobiłyśmy wg tej drugiej opcji, nie powiem, ze speeda miałysmy mega, i adrenalinka była niezla w zwiazku z tym krótkim czasem

jeśli chodzi o farbę to:
->miesza się wszystko w takiej tubie (cos jak w Castingach)
->w ogóle nie śmierdzi a zaryzykowałabym nawet, że pachnie
->nic nie szczypie w głowę, rękoma też spokojnie można dotknąć (tak jak ja) także bardzo łagodna
->łatwo się zmywa ew.mazniecia na twarzy
->dobrze się nakłada, konstystencja idealna..bardzo podobna jak przy Castingach

po 10 minutach, dosłownie z zegarkiem w ręku zmyłam, potem nałożyłam dołączoną odżywke "Aksamitny Balsam z masłem kakaowym" i wysuszyłam

przede wszystkim wielkie brawa za tą odżywkę, nie wiem co w niej takiego jest ale włosy są tak mega miekkie, lśniące, delikatne, pachnące, nawet są trochę w lepszym stanie niż przed farbowaniem, serio szkoda, że pewnie nie można jej osobno dostać

a teraz kolor
dla przypomnienia:
moje włosy przed to: 1cm odrost średni popielaty blond(poziom 7) a na długości kolor jak na pudełku 9.13 z tym, że jakieś 5 cm od nasady w cieplejszym odcieniu.
włosy po- odrost pięknie rozjaśniony, to cieplejsze pasmo przy nasadzie super zgaszone, jest chłodniejsze i się dobrze wtapia w reszte, która jest dalej jak na pudełku no ale to ten sam poziom był wiec zależało mi tylko na pokryciu odrostu +tego rudawego pasma
jestem baaaardzo zadowolona

całość prezentuje się bardzo podobnie jak na pudełku naprawde polecam Excellke bo się spisała na medal

hehe się rozpisałam trochę, ale uznałam, że Snow i Adzi łatwiej będzie podjąć decyzje
chciałam zrobić dużo fotek i Wam pokazać, ale okazało się że battery empty! dodam pozniej, póki co zrobiłam komórką bez flasha, przy oknie, kolor 100% jak w realu
Ha! już wiemy jak jej poszło Myślałam, że tylko pasemko zrobisz, a Ty zaszalałaś i na całość położyłaś no ale dobrze, po co sie cackać

Ślicznie jak będziesz mogła to powrzucaj nam więcej fotek

Kusisz kusisz tą excellką! Same zachwyty Nakręciłaś na maxa, bynajmniej mnie
Ciekawe jakby wyszła ta 8.13
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 12:56   #3646
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

paulcia dobrze zrozumiałam. Także jak robisz 9.3 to osiagniesz mniej więcej taki kolor. Tak to jest poziom 9.

infatuated bardzo fajnie ci wyszło
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 12:57   #3647
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez awekis Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Jestem "tu" nowa ale mam nadzieję, że jakoś się przyjmę
Witamy w gronie blondyneczek

Pokaż zdjęcia pochwal się
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 13:01   #3648
awekis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 7
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

W tej chwili jestem w pracy wiec ze zdjęciem będzie problem ale mój kolor świetnie oddaje złocisty beż z loreala http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...ansowanie.aspx choc mój jest odrobinę jaśniejszy
awekis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 13:06   #3649
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Pięknie !!!

Ach te lodowe blondy
Ciekawe jak będzie się utrzymywał na włoskach
Ślicznie naprawdę pozazdrościć
dziekuje bardzo no mam nadzieje, że dość długo się utrzyma

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
O matko ale ślicznie:love :
No kochana spisałaś się na medal.Gratuluje i ciesze się ze znalazłaś farbę która Ci podeszła.
U mnie to ona raczej nie da rady bo widać ze jest dość jasna wiedz moje odrosty na pewno nie pokryje.
Jak znajdziesz chwilkę to wyślij mi na e.mail jak komponuje się z twarzyczka i pokaz mi odrost jak wygląda.Będę wdzięczna.
I jeszcze raz gratuluje.
dzieki kochana no farbka wyszła jasno, jak na pudełku takze obalam mit, ze wychodza ciemniej..tamte dziewczyny musialy trzymac za długo odrosty dobrze się rozjaśniły zrobie potem pare fotek i Ci wysle moze spróbuj 8.13 skoro wychodzą jak na pudełku to powinnaś być zadowolona


Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ha! już wiemy jak jej poszło Myślałam, że tylko pasemko zrobisz, a Ty zaszalałaś i na całość położyłaś no ale dobrze, po co sie cackać

Ślicznie jak będziesz mogła to powrzucaj nam więcej fotek

Kusisz kusisz tą excellką! Same zachwyty Nakręciłaś na maxa, bynajmniej mnie
Ciekawe jakby wyszła ta 8.13
haha, taaak odrazu na całość jakoś zaufałam tej farbie
no naprawde super ta farbka, miałam przyciemniać a jestem tak zadowolona że pochodzę z tym 9.13 za jakiś czas moze zrobie 8.13

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
infatuated bardzo fajnie ci wyszło

dziekuje
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 13:08   #3650
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez awekis Pokaż wiadomość
W tej chwili jestem w pracy wiec ze zdjęciem będzie problem ale mój kolor świetnie oddaje złocisty beż z loreala http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...ansowanie.aspx choc mój jest odrobinę jaśniejszy
No i bardzo ładny
Rozumiem, że w pracy jesteś, ale jak wrócisz to i tak pochwal się fotkami. Masz także zdjęcia w trakcie dochodzenia do blondu? Jak tak to też wrzuć Bedziemy mieć kolejny materiał dydaktyczny
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 13:11   #3651
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez awekis Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Pozdrawiam was ciepło -Natalia
Witamy i zapraszamy do aktywności
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 13:15   #3652
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez awekis Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Jestem "tu" nowa ale mam nadzieję, że jakoś się przyjmę
Odkąd poszłam do liceum, farbowałam włosy na wszelakie odcienie brązów, czerni a nawet czerwieni, mimo iż nturalnie jestem śrdenia blondynką... Uważałam, że ciemny kolor dodaje mi charakteru, sprawia, ze jestem bardziej "widoczna"...
Minęło 7 lat i troche się pozmieniało...
W maju przyszłego roku wychodzę za mąż i postanowiłam wrócić do prawdziwej siebie...
miesiąc temu ściągnęłam kolor u fryjerki i przez miesiąc byłam jasnym rudzielcem (nie było źle) co ukazało mi, że ciepłe kolory są dla mnie jak najbardziej...

Wczoraj ściągnęłam jeszcze raz kolor...
i w końcu moje włosy mają wspaniały odcień ciepłego, beżowego blondu...

To początek mojeje metamorfozy, jeszcze zapuścić włosy i zrzucić parę kilo i cel zostanie osiągnięty w 100 %
Ja tam jestem pełna nadzieii i ciesze się, że mogłam się z kimś tym podzielić

Pozdrawiam was ciepło -Natalia
Witamy kolejna jasnowłosą

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

[QUOTE=infatuated;22907551]dziekuje bardzo no mam nadzieje, że dość długo się utrzyma



dzieki kochana no farbka wyszła jasno, jak na pudełku takze obalam mit, ze wychodza ciemniej..tamte dziewczyny musialy trzymac za długo odrosty dobrze się rozjaśniły zrobie potem pare fotek i Ci wysle moze spróbuj 8.13 skoro wychodzą jak na pudełku to powinnaś być zadowolona


Będę bardzo wdzięczna.No właśnie nie wiem czy się opłaca zaczynać z 9.13 skoro mam poziom nie cały 6 a ty masz 7 wiec te dwa tony dały Ci śliczny blondzik.No przemyśle jeszcze sprawę.Dziękuje.:cm ok:
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 13:19   #3653
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
paulcia dobrze zrozumiałam. Także jak robisz 9.3 to osiagniesz mniej więcej taki kolor. Tak to jest poziom 9.
ok, w takim razie dziękuje jeszcze raz ostatnie pytanko, edytowałam poprzedni post i tam je zadałam, ale być może nie zauważyłas czy zamiast codziennego mycia moge myć szamponem przeciwłupieżowym? kurcze tak bym chciała już pofarbować te moje włosy
no i witam wszystkie nowe dziewczyny
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 13:22   #3654
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

paulcia możesz myć przeciwłupieżowym. ale nie farbuj wcześniej niż po miesiącu od ostatniego farbowania.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 13:27   #3655
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

awekis-witamy

TLU-dziekuje tak-jestem królikiem doświadczalnym Excellek

paulcia666- 9.13 to wg numerkow-1-popiel 3 złocisty i tak własnie wyszło. Wg mnie ani chłodno ani ciepło-coś pomiedzy a co do poziomu 10 to w rossmanie znajdziesz tylko do 8 włącznie..także musisz szukać w carrfourach, tesco itp

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Będę bardzo wdzięczna.No właśnie nie wiem czy się opłaca zaczynać z 9.13 skoro mam poziom nie cały 6 a ty masz 7 wiec te dwa tony dały Ci śliczny blondzik.No przemyśle jeszcze sprawę.Dziękuje.:cm ok:
hmm..jak masz 6 to też powinno chwycic, najwyzej na złoto by wzieło, ale jakbyś miała mały odrost to by się nie rzucało w oczy ale kochana Tobie slicznie jest w poziomie 8 wiec ja bym to 8.13 brała
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 13:30   #3656
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

infatuated jaki boski kolor po prostu piekny nie bialy a taki cieply przyjemny dla oka zazdroszcze bo sama jestem na etapie rozmyslania o odp kolorze blondu tyle ze ja nie robie sama a u fryzjerki dlatego podziwiam

dziewczyny mi wszelkie czerwienie na glowie kojarza sie ze starszymi paniami
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 13:31   #3657
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

paulcia666- 9.13 to wg numerkow-1-popiel 3 złocisty i tak własnie wyszło. Wg mnie ani chłodno ani ciepło-coś pomiedzy a co do poziomu 10 to w rossmanie znajdziesz tylko do 8 włącznie..także musisz szukać w carrfourach, tesco itp
kochana własnie wiem, że teraz tak zrobili, ale pare stron wcześniej pisałam, że w moim rosmanie na półce "cena na dowidzenia" własnie dojrzałam jedną jedyną excel 10,0 za niecałe 9zł więc jeśli tylko jeszcze dziś będzie to ją biore
bunny dzięki mam nadzieje, że uda mi się powstrzymac od wcześniejszego farbowania bo tak mnie korci, a od ostatniego minęły dopiero 4dni... normalnie dzięki Wam dziewczyny za wszystko a jak za miesiąc będę miała już wreszcie taki kolor jaki chce to będe Was po nogach całować

Edit: dziewczyny nie mogłam się powstrzymać zwolniłam sie na chwile z pracy i poleciałam do rosmana (dobrze, że mam blisko) i kupiłam tę farbę za... 8,39zł 10,0 bardzo jasny blond, pudełko otwierało się troche ale zajrzałam do środka i albo nie zauwazyłam, albo nie było tylko tego aplikatora grzebyka, a że nie on jest najważniejszy a reszta była to wzięłam teraz musze tylko wrzucić ją do szafy żeby mnie nie kusiła

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-10-27 o 13:59
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 14:04   #3658
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

o dopiero teraz zobaczyłam zdjęcie, infatueted.. przepieknie!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 14:33   #3659
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo no mam nadzieje, że dość długo się utrzyma

dzieki kochana no farbka wyszła jasno, jak na pudełku takze obalam mit, ze wychodza ciemniej..tamte dziewczyny musialy trzymac za długo odrosty dobrze się rozjaśniły zrobie potem pare fotek i Ci wysle moze spróbuj 8.13 skoro wychodzą jak na pudełku to powinnaś być zadowolona

haha, taaak odrazu na całość jakoś zaufałam tej farbie
no naprawde super ta farbka, miałam przyciemniać a jestem tak zadowolona że pochodzę z tym 9.13 za jakiś czas moze zrobie 8.13

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

dziekuje
A powiedz mi, jakim cudem uwinęłaś się z tym tak szybko? Ta Twoja koleżanka to chyba jakaś błyskawica może nam ją pożyczysz do nakładania excellek?
Trzymałaś na odrostach 5minut i na całości 5, licząc od nakładania? Czy jednak przedłużyłaś troszke ten czas?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 15:04   #3660
28Ania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 44
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

witajcie blondyneczki
jeśli można zostanę tu na dłużej u Was - bo bardzo mi się tu podoba i wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć
ja jestem naturalną blondynką. od dwóch lat zaczęłam farbować włosy bo marzą mi się jasne blondziki - jakieś 3 miesiące temu farbowałam Matrixem - piaskowy blond
zawsze jednak robiłam to u fryzjera więc nie obchodziło mnie jak - byleby efekt był zadowalający muszę przyznać, że zawsze po wyjściu od fryzjerki miałam złe samopoczucie bo kolor miał pomarańczową poświatę - nie wiem dlaczego tak się działo - potem ten kolor chłodniał.
oczywiście każda taka wizyta była dośc kosztowna dlatego postanowiłam sama farbować włosy. mam o tym niewielkie pojęcie dlatego myślę, że u Was znajdę oparcie i wsparcie w mojej nauce i w drodze do uzyskania wymarzonego kolorku..

ostatnio zafundowałam sobie piankę perfect mousse - perłowy blond 1000 -włoski fajne, jednak odrosty ruszyły się minimalnie..

powiedzcie mi czy żeby odrosty miały taki sam kolor co reszta włosów trzeba koniecznie je rozjaśniac czymś dodatkowym czy po prostu użyć jakiejś innej, mocniejszej farby ? bo z tego co wiem, ta pianka to raczej taka lekka farbka ?! hmm..
dziękuje za wszelakie podpowiedzi
__________________

..nie wiem..
może jestem obłąkana, może wszystko to jest snem..
a może zdarza się to tylko raz..
28Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.