Zakupy na ELF Cosmetics II - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 19:13   #2401
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Do mnie też przesyłka doszła , ale z zamówionych przeze mnie 7 rzeczy dostałam tylko 4

Tak wyglądało moje zamówienie :

1) e.l.f. Studio Eyeshadow "C" Brush
http://www.eyeslipsface.com/studio/e...shadow_c_brush
3$
2) e.l.f. Studio Corrective Concealer
http://www.eyeslipsface.com/studio/f...tive_concealer
3$
3) e.l.f. Studio Pressed Powder - Color Sand #83152
http://www.eyeslipsface.com/studio/f...pressed_powder 3$

4) e.l.f. Studio Translucent Matifying Powder
http://www.eyeslipsface.com/studio/f...ifying__powder 3$


5) e.l.f. Studio SPF 45 Sunscreen UVA/UVB
http://www.eyeslipsface.com/studio/f...uvb_protection 6$
6) e.l.f. Studio Contour Brush
http://www.eyeslipsface.com/studio/b.../contour_brush
3$


7) e.l.f. Studio Endless Eyes Pro Mini Eyeshadow Palette – Limited Edition
http://www.eyeslipsface.com/studio/e...imited_edition - Color Warm #71562 5$

SZTUK 7
Koszt bez obniżki - 26 $
Koszt z 50% zniżką – 13 $


Rzeczy , które zaznaczyłam na czerwono nie otrzymałam ..

W rozliczeniu , które dostałam przed wysyłką , było napisane 5 sztuk , ale prawdę mówiąc dopiero teraz zwróciłam na to uwagę ...

Nie było pędzelków ? I korektora ?

Szkoda , że nie napisałaś mi tego wcześniej zamówiłabym te rzeczy gdzie indziej ...

Mam jeszcze prośbę o wysłanie mi rozliczenia dokładnego , wraz z tym ile wyniosły koszty przesyłki do każdej sztuki ...

Edytuję :


I jeszcze jedno pytanie .
W trakcie zamówienia , gdy pytałyśmy , dlaczego aż po 2 $ za każdą sztukę , nawet ,gdy jest to tylko mały pędzelek , odpowiadałaś , że jest to :
po pierwsze : uśredniony koszt , bo są małe i duże przedmioty zamawiane i to jest średni koszt
po drugie : koszt WRAZ Z PRZESYŁKĄ do nas - już w kraju ....

A w rozliczeniu na PW doliczasz dodatkowo 5 zł za wysyłkę w kraju .... ???

Sorry , że tak mędzę i dopytuję , ale lubię jak wszystko jest jasne i klarowne ....( skrzywienie zawodowe )

Edytowane przez Tigerr
Czas edycji: 2012-01-27 o 19:28
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 21:00   #2402
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Kazdemu wyslalam dokladne wyliczenia na mail. Nic nie pisalam , ze jest to koszt z wysylka w kraju. Jezeli masz jeszcze jakies pytania napisz PW. Pisalam na forum ze nie bylo pedzli.
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 22:32   #2403
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez VeroniczkaA Pokaż wiadomość
Kazdemu wyslalam dokladne wyliczenia na mail. Nic nie pisalam , ze jest to koszt z wysylka w kraju. Jezeli masz jeszcze jakies pytania napisz PW. Pisalam na forum ze nie bylo pedzli.
Cytat:
Napisane przez Luna83
Rozumiem, że to już są całkowite koszty, tj. z przesyłką krajową i wg aktualnego kursu ( w razie podwyżki dopłacamy po zakupach
Jeśli tak - na 100% jestem gotowa na szybkie zakupy i jutrzejszą wpłatę.


dokladnie -

post 2287 ( "dokłądnie" to Twoja odpowiedź Veroniczko)

Czyli "całkowite koszty,tj z przesyłką krajową" nie są całkowitymi kosztami .....



Takie dostałam od Ciebie wyliczenie na PW :

Wyliczenia:

8,5$ + 5 sztuki * 1,96$ (koszt wysylki jednej sztuki, duze palety, czy duze zestawy pedzli ze wzgledu na swoj rozmiar i miejsce ktore zajmuja w paczce koszt ich wysylki liczony jest jak 2ch sztuk tj 2*1,96)= 18,3$ *3,53 (kurs dolara) = 64,60zł + 5zl wysylka w PL = 69,60zl


Wyraźnie było wcześniej na wątku napisane , że koszt wysyłki za KAŻDĄ rzecz jest 2$ , bo zamawiane są rzeczy duże i małe.... - że to jest UŚREDNIONY koszt.....


chodzi o to, ze koszt wysylki jest dzielony na sztuki, sredni koszt wysylki 1 szt z usa to 2$, ale bylo o tym pisane juz wielokrotnie, wiec cofnij sie kilka stron wczesniej to wszystko znajdziesz - tak piszesz w poście 2222




koszty licze tak jak zawsze czyli od sztuki,
koszt przypadajacy na sztuke zalezy od ilosci produktow w paczce. srednio wynosi 1,8-2,1 $, kurs dolara . A kurs dolara mozna sprawdzic w google wpisujac kurs dolara
- tak piszesz w poście 2161


Nic nie znalazłam wcześniej na wątku , że za np palety cieni , koszt wysyłki liczysz x 2 ....

A tymczasem dostaję w rozliczeniu, że za wysyłkę paletki cieni ( nota bene , nie jest to DUŻA paleta , wg mnie puder SUNSCREEN zajmuje objętościowo dużo więcej miejsca ) mam zapłacić prawie 4 dolary .....
Paleta ta kosztowała 2,5 $ ( jak duża może być paleta cieni za 2,5 $ ?) ...jakbym wiedziała, że wysyłka za nią będzie kosztowała mnie 4 $ , to bym jej nie zamawiała .....

Świadomie zamawiałam pędzeli za 1,5 $ i koszt wysyłki za 2 dolary ......rozumiejąc, że są większe produkty zamawiane i że to jest po prostu ( wiem , powtarzam się ) UŚREDNIONY koszt .........
Okazuje się jednak , że to nie jest koszt uśredniony ...
Że za pędzelek za 1,5 $ płaci się 2$ za wysyłkę, a za paletkę cieni 4 $.....


Chodzi mi o to , że zostajemy wprowadzone w błąd .....
Liczę sobie jakieś koszty .....tak ? A potem okazuje się , że jednak są inne ....

No i jak przychodzi paczka z USA i brakuje jakichś kosmetyków , czy akcesoriów, to powinno się robić listę czego nie ma żebyśmy wiedziały co dostaniemy w paczce faktycznie ....
Z Twojego PW z rozliczeniem nie wynikało CO dostanę w paczce ....


Biorę udział w innych rozbiórkach i zawsze mam pełną jasność .........Co dostanę , czego brak , jakie dokładnie są koszty wysyłki ....

Napisałaś , że brak pędzelków ,wtedy , gdy jedna z zamawiających napisała, że brakuje jej w paczce pędzelka ......

Druga zaś dziewczyna napisała , że nie wszystkich , bo w jej paczce , zamawiany przez nią pędzelek był ....

Nie napisałaś ani bezpośrednio do mnie w PW rozliczeniowym , ani w wątku , że nie ma korektorów .
Naprawdę ciężko było napisać w PW rozliczeniowym oprócz gołych cyfr i wiadomości o podwójnym naliczaniu kosztów wysyłki ,np . " nie ma pędzelków i korektorów , które zamawiałaś "

Tylko napisałaś :

8,5$ + 5 sztuki * 1,96$ (koszt wysylki jednej sztuki, duze palety, czy duze zestawy pedzli ze wzgledu na swoj rozmiar i miejsce ktore zajmuja w paczce koszt ich wysylki liczony jest jak 2ch sztuk tj 2*1,96)= 18,3$ *3,53 (kurs dolara) = 64,60zł + 5zl wysylka w PL = 69,60zl

Nie zrozumiałam z tego nic , wtedy ...
5 sztuki....... 8,5 $ 1,96$ ......
Te liczby nijak się miały do mojego zamówienia zarówno liczbowo , jak i kwotowo ......
Pomyślałam wtedy , że to może jakaś pomyłka ... i że nie będę zawracać Ci głowy ..... Poczekam na paczkę ....Pewnie wszystko jest ok , bo jakby czegoś brakowało , to pewnie byś dała znać ....


Dodam tylko , że w zamówieniu rozbiórkowym u agabil1 , biorę udział już któryś raz ......ostatnio brało w nim udział 51 dziewczyn i naprawdę wszystko było jasne ....
Od początku do końca .....





Przykro mi , że musiałam to wszystko napisać .....ale lubię jasnośc , a tu jasności brak ....
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 22:12   #2404
paula000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 93
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

mineral eyeshadow primer in sheer 1,5s
http://www.eyeslipsface.com/products.asp?dept_id=1388


studio eyeshadow c brush 1,5s
http://www.eyeslipsface.com/products.asp?dept_id=2097

essential wet gloss and brow mascara in crystal 1s
http://www.eyeslipsface.com/products.asp?dept_id=1043

studio complexion brush 1,5s
http://www.eyeslipsface.com/products.asp?dept_id=2094

studio lip stain in heartbreaker 1,5s
http://www.eyeslipsface.com/products.asp?dept_id=2058

to byla moja lista a dostalam jedynie lip stain i eyeshadow primer
czy to pomylka czy nic wiecej nie doszlo z us?
zaplacilam za wszystkie pozostale produkty bo maila niestety nie otrzymalam z
indywidualnym rozliczeniem. prosze o jakies info...
paula000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 22:32   #2405
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Rzeczywiscie niedokladnie przeczytalam wiadomosc Luny. Mianowicie "...czyli x$ plus wysylka..." co potwierdzilam, moj blad , za co przepraszam.

Ostatnio cierpie na brak czasu i na wizazu tez jestem w biegu, w zwiazku z tym nie mam czasu , aby kazdemu wypisywac czego nie bylo w jego zamowieniu. Jednak jezeli ktos pisze mi PW odnosnie tego czego brakowalo u niego badz pyta o wyliczenia bo czegos nie rozumie ZAWSZE ODPOWIADAM. W zwiazku z tym wystarczylo tylko przeczytac dokladnie wyliczenia i zapytac co przyjdzie do Ciebie w paczce.

Odnosnie szczegolowosci wyliczen, fajnie ze agabi robi dokladniejsze, ale bralam tez udzial w zamowieniach , gdzie organizatorka pisala tylko kwote jaka nalezy doplacic i nikt nie mial do niej pretensji. Zawsze wydawalo mi sie, ze wyliczenia ktore rozsylam sa jasne i klarowne, zreszta nikt wczesniej nie mial do mnie jakis "ALE".

W kazdym razie na przyszlosc proponowalabym , ze zanim bedziesz miala do kogos pretensje to najpierw przyjrzyj sie sobie - jako JEDYNA nie podlas mi adresu, co uniemozliwilo mi wysylke wszystkich paczek za jednym razem.
Gdyby nie moje dobre checi i latanie kilka razy na poczte reszta dzieczyn musialaby czekac na wysylke, az laskawie wyslesz mi swoj adres.

To samo z danymi do przelewow - wszystkie dziewczyny potrafily sie dostosowac i wyslalay mi dane. Ty jako JEDYNA nie.


Reszte przelewow zrobilam, wiec jutro powinnyscie miec pieniazki
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 08:55   #2406
becia_hehe
Raczkowanie
 
Avatar becia_hehe
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 275
GG do becia_hehe
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Ja też byłabym chętna na kolejne zamówienie jeśli mnie przyjmiecie
__________________

Zapraszam na mojego bloga: http://beaaatka21.blogspot.com/
becia_hehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 11:40   #2407
angela_6
Rozeznanie
 
Avatar angela_6
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 745
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

ja w sumie też mogłabym kupić kilka rzeczy
angela_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 13:09   #2408
pizmak007
Rozeznanie
 
Avatar pizmak007
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 517
GG do pizmak007
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Najbardziej się opłaca zamawiać jak jest promocja -50%, bo dochodzą do zamówienia jeszcze koszty wysyłki, także trzeba będzie jeszcze poczekać aż coś się pojawi
__________________
Chciałem tyle ci dać
Tyle zrobić
O gdybym tylko mógł
Zmieniłbym ten cały świat
Wysadziłbym jakiś bank
I z wiatrem puścić cały szmal
pizmak007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 15:48   #2409
Cornette
Raczkowanie
 
Avatar Cornette
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 259
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Luna83
Rozumiem, że to już są całkowite koszty, tj. z przesyłką krajową i wg aktualnego kursu ( w razie podwyżki dopłacamy po zakupach
Jeśli tak - na 100% jestem gotowa na szybkie zakupy i jutrzejszą wpłatę.


dokladnie -

post 2287 ( "dokłądnie" to Twoja odpowiedź Veroniczko)

Czyli "całkowite koszty,tj z przesyłką krajową" nie są całkowitymi kosztami .....



Takie dostałam od Ciebie wyliczenie na PW :

Wyliczenia:

8,5$ + 5 sztuki * 1,96$ (koszt wysylki jednej sztuki, duze palety, czy duze zestawy pedzli ze wzgledu na swoj rozmiar i miejsce ktore zajmuja w paczce koszt ich wysylki liczony jest jak 2ch sztuk tj 2*1,96)= 18,3$ *3,53 (kurs dolara) = 64,60zł + 5zl wysylka w PL = 69,60zl


Wyraźnie było wcześniej na wątku napisane , że koszt wysyłki za KAŻDĄ rzecz jest 2$ , bo zamawiane są rzeczy duże i małe.... - że to jest UŚREDNIONY koszt.....


chodzi o to, ze koszt wysylki jest dzielony na sztuki, sredni koszt wysylki 1 szt z usa to 2$, ale bylo o tym pisane juz wielokrotnie, wiec cofnij sie kilka stron wczesniej to wszystko znajdziesz - tak piszesz w poście 2222




koszty licze tak jak zawsze czyli od sztuki,
koszt przypadajacy na sztuke zalezy od ilosci produktow w paczce. srednio wynosi 1,8-2,1 $, kurs dolara . A kurs dolara mozna sprawdzic w google wpisujac kurs dolara
- tak piszesz w poście 2161


Nic nie znalazłam wcześniej na wątku , że za np palety cieni , koszt wysyłki liczysz x 2 ....

A tymczasem dostaję w rozliczeniu, że za wysyłkę paletki cieni ( nota bene , nie jest to DUŻA paleta , wg mnie puder SUNSCREEN zajmuje objętościowo dużo więcej miejsca ) mam zapłacić prawie 4 dolary .....
Paleta ta kosztowała 2,5 $ ( jak duża może być paleta cieni za 2,5 $ ?) ...jakbym wiedziała, że wysyłka za nią będzie kosztowała mnie 4 $ , to bym jej nie zamawiała .....

Świadomie zamawiałam pędzeli za 1,5 $ i koszt wysyłki za 2 dolary ......rozumiejąc, że są większe produkty zamawiane i że to jest po prostu ( wiem , powtarzam się ) UŚREDNIONY koszt .........
Okazuje się jednak , że to nie jest koszt uśredniony ...
Że za pędzelek za 1,5 $ płaci się 2$ za wysyłkę, a za paletkę cieni 4 $.....


Chodzi mi o to , że zostajemy wprowadzone w błąd .....
Liczę sobie jakieś koszty .....tak ? A potem okazuje się , że jednak są inne ....

No i jak przychodzi paczka z USA i brakuje jakichś kosmetyków , czy akcesoriów, to powinno się robić listę czego nie ma żebyśmy wiedziały co dostaniemy w paczce faktycznie ....
Z Twojego PW z rozliczeniem nie wynikało CO dostanę w paczce ....


Biorę udział w innych rozbiórkach i zawsze mam pełną jasność .........Co dostanę , czego brak , jakie dokładnie są koszty wysyłki ....

Napisałaś , że brak pędzelków ,wtedy , gdy jedna z zamawiających napisała, że brakuje jej w paczce pędzelka ......

Druga zaś dziewczyna napisała , że nie wszystkich , bo w jej paczce , zamawiany przez nią pędzelek był ....

Nie napisałaś ani bezpośrednio do mnie w PW rozliczeniowym , ani w wątku , że nie ma korektorów .
Naprawdę ciężko było napisać w PW rozliczeniowym oprócz gołych cyfr i wiadomości o podwójnym naliczaniu kosztów wysyłki ,np . " nie ma pędzelków i korektorów , które zamawiałaś "

Tylko napisałaś :

8,5$ + 5 sztuki * 1,96$ (koszt wysylki jednej sztuki, duze palety, czy duze zestawy pedzli ze wzgledu na swoj rozmiar i miejsce ktore zajmuja w paczce koszt ich wysylki liczony jest jak 2ch sztuk tj 2*1,96)= 18,3$ *3,53 (kurs dolara) = 64,60zł + 5zl wysylka w PL = 69,60zl

Nie zrozumiałam z tego nic , wtedy ...
5 sztuki....... 8,5 $ 1,96$ ......
Te liczby nijak się miały do mojego zamówienia zarówno liczbowo , jak i kwotowo ......
Pomyślałam wtedy , że to może jakaś pomyłka ... i że nie będę zawracać Ci głowy ..... Poczekam na paczkę ....Pewnie wszystko jest ok , bo jakby czegoś brakowało , to pewnie byś dała znać ....


Dodam tylko , że w zamówieniu rozbiórkowym u agabil1 , biorę udział już któryś raz ......ostatnio brało w nim udział 51 dziewczyn i naprawdę wszystko było jasne ....
Od początku do końca .....





Przykro mi , że musiałam to wszystko napisać .....ale lubię jasnośc , a tu jasności brak ....
Masz całkowitą rację, ja też spodziwałam się dostać puder a tu przyszła sama paletka i w dodatku ZERO informacji od zamawiającej, ze pudru elf po prostu nie wysłał. Po drugie informuje się przed zamówieniem, ze za wysyłkę płaci się więcej niż za samą paletkę a nie gdy już się wyśle pieniądze.
Myślę, ze jak ktoś się już bierze za robienie zamówienia to powinien tego dopilnować.
No nic. Dzięki jednak za zamówienie.
__________________

Cornette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 00:21   #2410
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Może jakieś zamówienie ? ; ))
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 09:17   #2411
anouszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 29
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

też bym była chętna
__________________
BURBERRY BRIT EDP

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post31672859
anouszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 01:16   #2412
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Nie byłam jedyna , która nie wysłała Ci adresu ....

Poza tym , ponieważ byłam przekonana , że jednak ten adres wcześniej Ci wysłałam, czekałam na paczkę .....Wysłałaś paczki do reszty dziewczyn , nie napisałaś przez b. długi czas , że nie masz mojego adresu ....Wystarczyłoby krótkie PW , przed wysłaniem pierwszych paczek i nie musiałabyś biegać dwa razy na pocztę ...

W dalszym ciągu nie wyjaśniłaś , dlaczego najpierw twierdzisz , że wysyłka 2$ jest kosztem uśrednionym za małe i duże kosmetyki , a potem liczysz prawie 4$ za paletkę , która waży nie więcej niż puder i która kosztuje prawie dwa razy mniej niż jej wysyłka .... A za małe kosmetyki nie liczysz po 1$ np . , tylko za małe po 2$ a za, wg Ciebie większe, po 4 $.....
Nadal uważasz , że to ok ?

I , że oficjalnie potwierdzasz na wątku , że to koszt RAZEM z wysyłką w kraju , a potem doliczasz tę wysyłkę , do i tak kosmicznych kosztów wysyłki , kwotę wysyłki w Polsce ........ A jak zareagowałam na to i zacytowałam Ci odpowiedni post , gdzie tak piszesz , to odpisujesz , że SIĘ POMYLIŁAŚ ?!


Nie wiem ile dziewczyn brało udział w tym zamówieniu ......Chyba kilkanaście .... Nawet jak brało tylko 10 osób , gdzie koszt wysyłki każdą kosztował średnio ok .30 zł , to wychodziłoby, że wysyłka paczki z USA do Polski kosztowała 300 zł...
Bo wysyłka na terenie USA jest bezpłatna przecież ...



Bez urazy , ale o wiele uczciwiej byłoby napisać , że np : " Dziewczyny , za fatygę , pracę przy dzieleniu , pakowaniu paczek, bieganie na pocztę itd . liczę dla siebie tyle i tyle ......... " I sprawa byłaby jasna i klarowna ....Jest to w końcu Twoja praca i stracony czas ....masz prawo .....jak najbardziej ....
Tylko wszystko się DOKŁADNIE ustala wcześniej ...

Wg mnie powinnaś , zaraz jak doszła do Ciebie paczka z USA, napisać ile kosztowała wysyłka i jak rozkładają się koszty ...

I błagam Cię Veroniczko , nie pisz , że wszystko jest jasne , bo nic nie jest ...
Nie napisałaś ile ważyła i kosztowała paczka z USA , ile było w niej sztuk kosmetyków....nie napisałaś czego nie dostaniemy - czego brakuje ( nota bene sporo brakowało - pudrów , pędzli , korektorów.... Ja - z zamówionych 7 rzeczy dostałam 4 )
Wszystko oiwane jest tajemnicą , łącznie z tym dlaczego liczysz po 2 i po 4 $ za wysyłkę każdego kosmetyku ... Przepraszam , nie po 2$ , tylko po 1,96 $ , żeby ładniej wyglądało .....że to dokładnie roliczone jest ...








P.S. Odpisuję teraz , bo byłam na feriach i dziś wróciłam dopiero ....
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 20:39   #2413
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Tigerr prosze o dane do zwrotu, chce sie z Toba rozliczyc...
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 21:42   #2414
pizmak007
Rozeznanie
 
Avatar pizmak007
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 517
GG do pizmak007
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Proponuję, że jak komuś nie pasuje liczenie takie jak teraz jest to niech po prostu nie bierze udziału w zamówieniach. I wcale bym się nie zdziwiła, gdyby VeroniczkaA zrezygnowała z organizacji zamówień...
__________________
Chciałem tyle ci dać
Tyle zrobić
O gdybym tylko mógł
Zmieniłbym ten cały świat
Wysadziłbym jakiś bank
I z wiatrem puścić cały szmal
pizmak007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 22:18   #2415
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez pizmak007 Pokaż wiadomość
Proponuję, że jak komuś nie pasuje liczenie takie jak teraz jest to niech po prostu nie bierze udziału w zamówieniach. I wcale bym się nie zdziwiła, gdyby VeroniczkaA zrezygnowała z organizacji zamówień...

Masz absolutną rację.
Nie będę brała udziału więcej w zamówieniach u Veroniczki...

Ale mimo wszystko chciałabym się dowiedzieć dlaczego tak zawyża koszty przesyłki ... Inne ustalenia przed zamówieniem , a inne koszty po zamówieniu ......

Ale chyba się nie dowiem ....

Veroniczko ,wysyłam Ci nr konta ..... To dokładnie to samo konto , z którego wysyłałam Ci pieniądze na zamówienie .....
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 12:38   #2416
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez VeroniczkaA Pokaż wiadomość
Tigerr prosze o dane do zwrotu, chce sie z Toba rozliczyc...

Numer konta wysłany 5 lutego ......

Zwrotu nadpłaty ani widu , ani słychu ...



No i oczywiście ani słowa wyjaśnienia o wprowadzaniu nas w błąd odnośnie kosztów wysyłki ...
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 23:16   #2417
maroooda
Raczkowanie
 
Avatar maroooda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 400
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

hej dziewczyny,

Dostałam dziś kod - 50 na studio Ktoś chetny?
maroooda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 09:55   #2418
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez pizmak007 Pokaż wiadomość
Proponuję, że jak komuś nie pasuje liczenie takie jak teraz jest to niech po prostu nie bierze udziału w zamówieniach. I wcale bym się nie zdziwiła, gdyby VeroniczkaA zrezygnowała z organizacji zamówień...

Dziekuje

Chociaz, ktos mnie rozumie
Rzeczywiscie poki co mam dosyc, dla mnie organizacja tskirgo zamowienia jest dosc pracochlonna, wiec jezeli mam jeszcze pozniej wysluchiwac pretensji to ja dziekuje Ale nos do gory moze znajdzie sie organizatorka , ktora lepiej ogarnie temat

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Numer konta wysłany 5 lutego ......

Zwrotu nadpłaty ani widu , ani słychu ...



No i oczywiście ani słowa wyjaśnienia o wprowadzaniu nas w błąd odnośnie kosztów wysyłki ...
Ja skonczylam juz z Toba dyskuje, pieniadze przelalam i tyle w tym temacie. Gdybys podala dane jak wszystkie inne uczestniczki juz dawno bys miala zwrot, wiec nie miej pretensji , ze musialas poczekac.
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 15:48   #2419
pizmak007
Rozeznanie
 
Avatar pizmak007
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 517
GG do pizmak007
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez VeroniczkaA Pokaż wiadomość
Dziekuje

Chociaz, ktos mnie rozumie
Rzeczywiscie poki co mam dosyc, dla mnie organizacja tskirgo zamowienia jest dosc pracochlonna, wiec jezeli mam jeszcze pozniej wysluchiwac pretensji to ja dziekuje Ale nos do gory moze znajdzie sie organizatorka , ktora lepiej ogarnie temat
Ludziom nigdy nie dogodzisz, chociaż nie wiem jakbyś się starała to i tak zawsze będą marudzić. Ja brałam kilka razy w zamówieniu z Veroniczką i nie było problemów z liczeniem, każda uczestniczka zamówienia zgadzała się na takie warunki.
W każdym razie jeszcze raz dzięki za organizację, jeżeli w przyszłości będziesz coś jeszcze zamawiać to ja zawsze będę chętna do wzięcia udziału w Twoich zamówieniach
__________________
Chciałem tyle ci dać
Tyle zrobić
O gdybym tylko mógł
Zmieniłbym ten cały świat
Wysadziłbym jakiś bank
I z wiatrem puścić cały szmal
pizmak007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 17:26   #2420
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez pizmak007 Pokaż wiadomość
Ludziom nigdy nie dogodzisz, chociaż nie wiem jakbyś się starała to i tak zawsze będą marudzić. Ja brałam kilka razy w zamówieniu z Veroniczką i nie było problemów z liczeniem, każda uczestniczka zamówienia zgadzała się na takie warunki.
W każdym razie jeszcze raz dzięki za organizację, jeżeli w przyszłości będziesz coś jeszcze zamawiać to ja zawsze będę chętna do wzięcia udziału w Twoich zamówieniach
Popieram Ja też jestem bardzo zadowolona i bardzo wdzięczna Veroniczce za poświecony czas
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 12:56   #2421
baniakania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 6
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

na paatal.pl tez mają kosmetyki elf
baniakania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 13:10   #2422
angela_6
Rozeznanie
 
Avatar angela_6
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 745
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez baniakania Pokaż wiadomość
na paatal.pl tez mają kosmetyki elf
Po pierwsze jest ich tam mało i jak na każdej polskiej stronie z tymi produktami-są droższe.
angela_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 11:57   #2423
Sanu
Raczkowanie
 
Avatar Sanu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 272
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Hej Dziewczyny, dopiero znalazłam ten wątek a sama jestem również zainteresowana kosmetykami z Elfa mam tylko pytanie, bo albo nie widziałam, albo nie doczytałam, czy pieniążki wpłacamy organizatorce w walucie polskiej???? Czy jak to jest robione? Byłabym wdzięczna za pomoc bo chętnie dołączę do zamawiania. A czy np z NYX też ktoś robi takie zamówienia?
Sanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 13:32   #2424
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez Sanu Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, dopiero znalazłam ten wątek a sama jestem również zainteresowana kosmetykami z Elfa mam tylko pytanie, bo albo nie widziałam, albo nie doczytałam, czy pieniążki wpłacamy organizatorce w walucie polskiej???? Czy jak to jest robione? Byłabym wdzięczna za pomoc bo chętnie dołączę do zamawiania. A czy np z NYX też ktoś robi takie zamówienia?
Tak, wpłacamy w polskiej walucie Wydaje mi się, że z NYX robi ktoś zamówienia, ale nie jestem pewna, bo nigdy nie brałam udziału
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 13:59   #2425
angela_6
Rozeznanie
 
Avatar angela_6
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 745
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Cytat:
Napisane przez Sanu Pokaż wiadomość
A czy np z NYX też ktoś robi takie zamówienia?
Tak https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=379279
angela_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 06:06   #2426
Sanu
Raczkowanie
 
Avatar Sanu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 272
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Super dzięki za pomoc z miłą chęcią zrobię z Wami zakupy w Elfie
Sanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 21:28   #2427
maroooda
Raczkowanie
 
Avatar maroooda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 400
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

oo a teraz jest - 50 na Minerals ...
maroooda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 13:45   #2428
elwajra
Raczkowanie
 
Avatar elwajra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 71
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

Oh, ja bym była bardzo chętna na małe zakupki
elwajra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 13:54   #2429
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

jesli mozna sie dolaczyc, to ja tez cos chetnie bym kupila
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 07:34   #2430
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics II

od kiedy to na wizazu organizatorki licza sobie cos za fatyge? bo czytaja ost posty cos takiego wywnioskowalam?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-09 13:29:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.