Kupujemy BB Creamy III - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-29, 22:47   #1861
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Dziewczyny to ja Wam zycze spokojnej nocy. Dzisiaj musze troche odespac, nie bede siedziec do 3 bo cierpi na tym moja praca.
dobrej nocki ^^
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 23:39   #1862
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
I zagladajacie w zakladke "podsumowania", Xiah umiescila tam zbiorcza liste tego ile z danego opakowania zostalo, nie trzeba przewijac calej listy rozbiorkowej zeby sie polapac
Zaglądamy

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
MIZON Banana Milk Moisture Mask Pack 10ml
Czy można mnie wypisać z bananowej maseczki Mizona, która jest w propozycjach, a ja przygarnęłabym te 10ml wolnych?
I czy można prosić 2ml Lioele Triple Solution?

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

I Azuki no kona 5g też poproszę
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 23:39   #1863
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Czy zawsze kiedy nie zaglądam tutaj przez 1 dzień to musicie tak szaleć z tymi postami?? Potwierdzam że nadal chcę tego su:m37 mam tylko prośbę, może to być dopisane do 14 zamówienia?? Idę robić przelew
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 00:27   #1864
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

SKIN79 Vital Super Plus BB Cream 2ml poproszę
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 07:43   #1865
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
kontynuując dyskusję, co do powyższych wpisów, nie zapominajcie, że inne wątki są monotematyczne, np. kosmetyki mineralne danej firmy i już... tutaj mamy WSZYSTKO! i to dosłownie, tyle, że azjatyckie. W dodatku wszystko dzieje się spontaniczne, nie planowane przez tygodnie zamówienie. Zwykle rozbieramy nowości, lub rzeczy na które jest sporo chętnych.
Wg mnie system działa jak należy. Jedyny minus to brak regularnych wpłat. Nie widzę innych. Nie chcę czekać 3 tygodni na propozycję rozbiórki, nie chcę limitu 15 rzeczy i już... Bo niby kto miałby je zaproponować? Przecież my razem tworzymy ten wątek, a zygmus z wielkiego serca nam umożliwia realizację naszych propozycji.
Co więcej trudno porównywać się do innych wątków, gdzie zamówienie zwykle składa się w jednym sklepie np. na 15 podkładów albo na 20 par butów. A tu? Różni sprzedawcy. Różny termin dostaw. Różny czas zamówienia (w zależności od jego rozebrania!!! a nie zamknięcia CAŁEGO zamówienia np.15). Bo nazwa zamówienia jest tu dość UMOWNA, służy nie wydłużaniu arkusza w nieskończoność...
Ja też jeszcze czekam na parę rzeczy z zam.11 i szczerze nie wiem czemu, czy nie zostało kupione bo nie ma wpłat? Czy są inne powody (np.BRTC Jasmin BB)?
Wydaje mi się, że po wyeliminowaniu zalegających wpłat powinno pójść szybko.

I nie wiem skąd te nerwy, jakieś osobne wątki, pomysły by podliczać się samemu. Gdzie dotychczas co chwila ktoś prosi by go podliczyć, bo sam sobie nie poradzi... No to mamy, każdy może się szukać w arkuszach gdzie ma czarne na białym. Ctrl+F wpisac swój nick i już się widzimy :P Już widzę te pytania czy aby dobrze się ktoś podliczył....... zygmus ma i tak za dużo roboty. Moje zdanie - jestem na NIE. .___.

zygmus puściłam dziś kolejny przelew, nie wiem czy widziałaś, ale mam niezlikwidowaną niedopłatę na 4.95zł w zam.13, a nadpłatę w zam.14... Żeby potem te 5zł się nie zgubiło ^^
Wiesz co, to nie jest jakaś wyższa matematyka, by po podaniu ceny ml i kosztów wysyłki wstępnie samemu policzyć ile mam wpłacić. Zasugerowałam to, by uniknąć takich tłumaczeń w stylu - nie wpłacam kasy, bo nikt mi nie napisał ile dokładnie mam wpłacić i na czyje konto.

Co do ilości rozbieranych rzeczy to ok, jeśli nie chcecie, to nie. Moja propozycja wynikła z tego, że duża ilość pootwieranych zamówień wywołuje pewnego rodzaju bałagan. Bo gdybym brała udział w 18 rozbiórkach z czego część nie jest zamknięta, to nie wiedziałabym czy już mam przelewać kasę, czy nie, czy czekać aż się całość rozbierze.

Co do osobnego wątku, to uznałam, że byłoby to pewnym ułatwieniem, gdyby był osobny z samymi zamówieniami. Gdzie pisałoby się wyłącznie to co się chce i w jakiej ilości. Myślałam, że może to ułatwi kontrolę i podliczenie kasy. Jak widzę - myliłam się.

I powtarzam. Był problem - zaproponowałam rozwiązanie wzorując się na rozbiórkach w innych wątkach. Jeżeli moje przemyślenia się nie podobają to ok. Nie było tu żadnego "nerwa". Jest mi tylko żal Ani, która w tym momencie jest na minusie ponad 400 zł.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 07:53   #1866
Do_La
Raczkowanie
 
Avatar Do_La
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 227
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

to dla mnie
Lioele Triple Solution BB Cream 10ml (lub to co zostało)

Holika Holika Medi-Medi Vita C Pack 5ml


Do_La jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 08:05   #1867
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
I powtarzam. Był problem - zaproponowałam rozwiązanie wzorując się na rozbiórkach w innych wątkach. Jeżeli moje przemyślenia się nie podobają to ok. Nie było tu żadnego "nerwa". Jest mi tylko żal Ani, która w tym momencie jest na minusie ponad 400 zł.
Zgadzam się z quench. Wczoraj już o tym pisałam, ale zostałam zakrzyczana
Co do podliczeń za siebie...przecież i tak każdy (albo prawie każdy) to kontroluje i dość często zdarza się, że coś zostało źle wpisane do arkusza (bądź on sam świruje - na niekorzyść dla niego) i zostaje poprawiane po uprzednim zwróceniu uwagi w oddzielnym wątku nie byłoby takich 'zonków'
Zrobił się bałagan, którego już się nie ogarnia...a co będzie za chwilę - strach myśleć. Nie chce mi się już o tym pisać i tak decyzja należy do zygmus
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 08:10   #1868
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Czytam Was od wczoraj, szukam i jestem całkowicie zielona, bo tak dużo tych kremów
Bardzo proszę, czy mogłybyście mi doradzić, które z aktualnie rozbieranych kremów są bardziej beżowe niż żółte??
Chciałabym wypróbować te cuda, ale szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że jest ich tak dużo
A ceny za 1ml podane są w dolarach, tak?
Z góry bardzo wam dziękuję za pomoc
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 08:54   #1869
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

mała82, w złotówkach (chyba że ja o czymś nie wiem )
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 08:57   #1870
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmuś a ja mam takie pytanie, czy wysłałaś coś do mnie ostatnio? Bo jeśli zapomniałaś o tym, to wydaje mi się, że poczekam na resztę (z zamówienia 15go) i wyślesz wszystko razem, bo nie planuję nic domawiać. A jeśli wysłałaś to ok, jest pretekst do następnych zamówień

No i chciałam jeszcze napisać, że przelew za zamówienie 15 zrobię początkiem stycznia, bo wtedy dostanę pieniądze na konto :P
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 09:03   #1871
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Dla mnie jeszcze poproszę:
Uguisu no fun 5g
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 09:04   #1872
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Informuję, że uregulowałam zam 14 i zam 15. Z małą górką (serio małą ).

A i proszę o usunięcie mnie z tych BB kremów (o ile nie są już zamówione, ale chyba nie są, bo leżą nierozebrane ):
Lacvert Yuna Queen's BB Cream
Nature Republic The Secret of Snow BB Cream
Isa Knox Ageless Serum Blemish Balm
Innisfree Eco Safety BB Cream for Man

Koniec z szastaniem pieniędzorów Miałam sobie Meteoryty kupić

Edytowane przez Kayako
Czas edycji: 2011-12-30 o 09:13
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 09:17   #1873
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Do mnie dotarło zamówienie 12 pierwsze próby za mną, dziękuję ślicznie za przesyłkę, nic się nie rozwaliło, wszystko w całości dotarło. Chociaż tutaj moja osobista sugestia - przy takich małych ilościach opłaca się wysyłać to w pudełeczku? Rozumiem, że jak dziewczyny mają więcej rzeczy to pewnie tak, ale w przy takich małych ilościach też były wcześniej problemy i coś sie działo z przesyłkami?
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 10:06   #1874
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Ja tak dosłownie na chwilę, dostałam maila o zwrocie pieniędzy i że anulowano zakup The Saem Silk Finish BB, co dziwne, bo jest dostępny. Zastanawiam się do kogo mam pisać w tej sprawie.

Zwrot dotyczy tylko kremu, o tym, że miało to wpływ na koszty przesyłki, to już nie pomyśleli...

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Do mnie dotarło zamówienie 12 pierwsze próby za mną, dziękuję ślicznie za przesyłkę, nic się nie rozwaliło, wszystko w całości dotarło. Chociaż tutaj moja osobista sugestia - przy takich małych ilościach opłaca się wysyłać to w pudełeczku? Rozumiem, że jak dziewczyny mają więcej rzeczy to pewnie tak, ale w przy takich małych ilościach też były wcześniej problemy i coś sie działo z przesyłkami?
Nie kupuję teraz kopert w ilościach hurtowych, a pudełka wychodzą taniej niż koperty kupowane np. na poczcie, dlatego 99% zamówień leci w pudełkach.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Zygmuś a ja mam takie pytanie, czy wysłałaś coś do mnie ostatnio? Bo jeśli zapomniałaś o tym, to wydaje mi się, że poczekam na resztę (z zamówienia 15go) i wyślesz wszystko razem, bo nie planuję nic domawiać. A jeśli wysłałaś to ok, jest pretekst do następnych zamówień

No i chciałam jeszcze napisać, że przelew za zamówienie 15 zrobię początkiem stycznia, bo wtedy dostanę pieniądze na konto :P
Jeszcze nie wysłałam, ale na to co masz w 15 długo czekać nie będziesz, Mizon i sum kupowane na GM, więc powinno pójść szybko.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 10:16   #1875
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wysłałam, ale na to co masz w 15 długo czekać nie będziesz, Mizon i sum kupowane na GM, więc powinno pójść szybko.
Więc poczekam na całość
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 10:18   #1876
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
W sumie trochę się zgadzam. Już widzę te kłótnie i 'przekrzykiwanie się' bo każdy będzie chciał w 'magicznej' 15 tylko te produkty na ktorych mu zależy, każdy co innego i będą jakieś spory, albo prośby do Zygmusa na pw by kupiła toi tamto.
Moim zdaniem trzeba określić termin wpłat, i okres przez jaki dana rzecz jest w rozbiórce. Np. jeśli nie rozbierze się przez 1-2tyg to wypad. Wtedy na pewno będzie mniej rzeczy, a i bardziej przemyślane.
Zygmus i tak robi dla nas niesamowicie duzo, zrob tak zeby Ci bylo jak najwygodniej

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Miałam sobie Meteoryty kupić
Odsypke sobie kup. I tak starczą na wieki
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 10:32   #1877
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość


Odsypke sobie kup. I tak starczą na wieki
Chciałam ładną pusię :<
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 10:50   #1878
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Chciałam ładną pusię :<
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 10:59   #1879
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Jestem okropną sroką, wiem
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 11:01   #1880
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Chciałam ładną pusię :<

Rozumiem doskonale, zbieraj na całe opakowanie i rób ludziom odsypki. ;]
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 11:23   #1881
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Rozmowy o opóźnieniach w wpłatach spowodowały, że w ciągu dwóch dni wpłynęło ponad 500zł, zrobiłam duże zakupy
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 11:26   #1882
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 11:33   #1883
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Mój przelew właśnie poszedł. Zrobiłam ze sporą górką ale i tak będę jeszcze zamawiać, więc się nie zmarnuje.
__________________
Bloguję
--> [recenzja] NYX The Caribbean Collection - 5 Color Eyeshadow Palette - 07 I dream of Jamaica
--> [recenzja] Garnier Hydra Adapt - matujący

----
Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
(...)skończyłam szkołę, idę na studia, mam zdaną maturę, mam rok pracy za sobą - i to wszystko z makijażem i bez błony dziewiczej!
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 11:39   #1884
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Rozmowy o opóźnieniach w wpłatach spowodowały, że w ciągu dwóch dni wpłynęło ponad 500zł, zrobiłam duże zakupy


Zygmus, dopisz mi proszę w wolnej chwili te dwie próbki Skin79, Lioele Water Drop i odlewkę Mizon Aqua Bank Watermax Moisture BB - bo czuję, że zapomnimy o tym i chętnie wypróbuję tą próbkę z myjadłem aloesowym Skinfooda (pisałam jakieś kilka stron temu parę dni temu).
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 11:55   #1885
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
kontynuując dyskusję, co do powyższych wpisów, nie zapominajcie, że inne wątki są monotematyczne, np. kosmetyki mineralne danej firmy i już... tutaj mamy WSZYSTKO! i to dosłownie, tyle, że azjatyckie. W dodatku wszystko dzieje się spontaniczne, nie planowane przez tygodnie zamówienie. Zwykle rozbieramy nowości, lub rzeczy na które jest sporo chętnych.
Wg mnie system działa jak należy. Jedyny minus to brak regularnych wpłat. Nie widzę innych. Nie chcę czekać 3 tygodni na propozycję rozbiórki, nie chcę limitu 15 rzeczy i już... Bo niby kto miałby je zaproponować? Przecież my razem tworzymy ten wątek, a zygmus z wielkiego serca nam umożliwia realizację naszych propozycji.
Co więcej trudno porównywać się do innych wątków, gdzie zamówienie zwykle składa się w jednym sklepie np. na 15 podkładów albo na 20 par butów. A tu? Różni sprzedawcy. Różny termin dostaw. Różny czas zamówienia (w zależności od jego rozebrania!!! a nie zamknięcia CAŁEGO zamówienia np.15). Bo nazwa zamówienia jest tu dość UMOWNA, służy nie wydłużaniu arkusza w nieskończoność...
Ja też jeszcze czekam na parę rzeczy z zam.11 i szczerze nie wiem czemu, czy nie zostało kupione bo nie ma wpłat? Czy są inne powody (np.BRTC Jasmin BB)?
Wydaje mi się, że po wyeliminowaniu zalegających wpłat powinno pójść szybko.

I nie wiem skąd te nerwy, jakieś osobne wątki, pomysły by podliczać się samemu. Gdzie dotychczas co chwila ktoś prosi by go podliczyć, bo sam sobie nie poradzi... No to mamy, każdy może się szukać w arkuszach gdzie ma czarne na białym. Ctrl+F wpisac swój nick i już się widzimy :P Już widzę te pytania czy aby dobrze się ktoś podliczył....... zygmus ma i tak za dużo roboty. Moje zdanie - jestem na NIE. .___.
Zgadzam się całkowicie z Xiah. Wszystko super hula, tylko brakuje regularnych wpłat. A to jest proste - bo jak się produkt całkowicie rozbierze w tabeli masek lub kremów BB, które uzupełnia Xiah i ma cały czas w podpisie, Evek i Zygmuś wpisują do tabel z zamówieniami, Zygmuś uzupełnia ceny i czeka na wpłaty, po wpłatach kupuje, rozdziela, sporzy się ze sprzedawcami, miętoli z pocztą itp sprawy...

To działa, bo dziewczyny wykonują świetną robotę i same mają z tego radość. Rozwiązania zaproponowane przez Quench zdałyby egzamin, ale nie przy takiej różnorodności, bo np. tylko Zygmuś wie do jakich słoiczków wrzuci dany krem i ile on kosztował - stałej ceny nie ma, takich samych słoiczków również nie. I już tutaj widzę chociażby problem z samopodliczaniem się..


Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Wiesz co, to nie jest jakaś wyższa matematyka, by po podaniu ceny ml i kosztów wysyłki wstępnie samemu policzyć ile mam wpłacić. Zasugerowałam to, by uniknąć takich tłumaczeń w stylu - nie wpłacam kasy, bo nikt mi nie napisał ile dokładnie mam wpłacić i na czyje konto.
Nikt się tak nie tłumaczył, wszystkie dane do przelewu i ile wpłacić są w arkuszach Zygmuś i Evek. Cały czas. Tu nie ma tłumaczenia, bo coś. Ktoś się zapisuje, widzi podliczenie tzn. trzeba zapłacić i tyle.

Samemu się nie zrobi, chociażby z powodu różnorodności kremów, słoiczków, opakowań, ilości przesyłek itp, nad czym czuwa właśnie Zygmuś.

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Co do ilości rozbieranych rzeczy to ok, jeśli nie chcecie, to nie. Moja propozycja wynikła z tego, że duża ilość pootwieranych zamówień wywołuje pewnego rodzaju bałagan. Bo gdybym brała udział w 18 rozbiórkach z czego część nie jest zamknięta, to nie wiedziałabym czy już mam przelewać kasę, czy nie, czy czekać aż się całość rozbierze.
Nie wiem w czym problem. Jeśli jesteś w tabeli Zygmuś, którą ma w podpisie - z podliczoną kwotą do wpłaty, to wpłacasz. Inne tabele są do rozbiórek, tam czekamy na chętnych, a tabela Zygmuś (i Evek) jest tylko z rozebranymi produktami, które się kupują i za które już TRZEBA zapłacić.


Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Co do osobnego wątku, to uznałam, że byłoby to pewnym ułatwieniem, gdyby był osobny z samymi zamówieniami. Gdzie pisałoby się wyłącznie to co się chce i w jakiej ilości. Myślałam, że może to ułatwi kontrolę i podliczenie kasy. Jak widzę - myliłam się.
Bo byśmy się pogubiły, a i tak nie da się wtrącić kilku groszy i w rezultacie miałybyśmy kilka wątków o jednym. Jest wątek o kremach BB, i jeszcze gdzieś o ogólnej pielęgnacji azjatek, ale i tak tu się wszystko skupia, więc po co się rozczwarzać?

Zamówienia piszemy niebieskim kolorem, są w daleka widoczne. Natomiast gdy odbiegamy od tematu, to pismo wyszarzamy - można to sobie omijać i nie czytać

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
I powtarzam. Był problem - zaproponowałam rozwiązanie wzorując się na rozbiórkach w innych wątkach. Jeżeli moje przemyślenia się nie podobają to ok. Nie było tu żadnego "nerwa". Jest mi tylko żal Ani, która w tym momencie jest na minusie ponad 400 zł.
Nikt nie ma do Ciebie żalu przecież, chcesz dobrze, tylko tutaj to się nie sprawdzi, bo jest duża różnorodność. Ja np. widzę tu dwie sprawy do przemyśleń, żeby lepiej to szło:
- długo nierozebrane produkty, które wiszą - moja propozycja: jeśli np. się nie rozbiorą przez dwa tyg. od daty wpisania na listę Xiah - dajemy info tutaj na kilka dni, jeśli dalej nic - usuwamy ten kosmetyk z listy i mamy czysto.

- regularne wpłaty - to już zależy od nas - sprawdzajmy co jakiś niedługi czas, np. co tydzień, czy na liście u Zygmuś jesteśmy podliczeni i wpłacajmy tą kasę. Deklarujemy się na zakupy WSPÓLNE, to wspólnie ich pilnujmy. Zwłaszcza wpłat, bo zwykli userzy tylko się deklarują i wpłacają, potem odbierają przesyłkę, To dziewczyny wszystko załatwiają, za co ogromne dzięki!

Acha, mam jeszcze argument za tym, że nie przejdzie przy tylu osobach edycja arkuszy, bo zwyczajnie już przy tych co są się googlowskie wieszają i pętlą, to przy zwiększonej ilości wolno puszczonych edycji byłoby ... strasznie.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana

Edytowane przez naila
Czas edycji: 2011-12-30 o 12:03 Powód: O mamamija, alez się wypisałam!
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 13:12   #1886
2303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 223
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość

Ale wcale nie ciężko. Ciężko jak ktoś zna tylko Misshe, Skin79 i SkinFood. Żółtych jest sporo: Hada-Labo, Cezanne, Naris, Sana, Kiss Me, Elizabeth Tenshihada, Arezia, Lollynne, Purederm. Nowe Skin79 też są żółte, niektóre Good Afternoony Skinfooda też są żółte.
Dzięki. To zaraz sprawdzam w listach rozbiórkowych czy któryś z tych żółtków które wymieniłaś właśnie się rozbiera i jak tylko coś jest to biorę na testy

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Znalazłam !!!!
Bardzo proszę dopisać do mojego zamówienia
Cezanne Japan BBcream foundation SPF 23 PA ++ nr. 2 - 3ml

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Dziewczyny, aby się zrewanżować za to że mogę tu u Was zamawiać próbki to informuję że 20-go przyjeżdża do mnie siostra, która jest kosmetyczką w Niemczech i kończyła szkołę Dr.Schrammeck (dobrze słyszałam że dr.Szrammeck jest twórczynią BB???). Dla absolwentów tej szkoły Dr.Schrammeck sprzedaje produkty w specjalnych cenach także gdyby były chętne mogę poprosić siostrę aby podała cenę ich BB i ewentualnie kupiła. Gdyby ktoś chciał dajcie znać
__________________
mobile

Edytowane przez 2303
Czas edycji: 2011-12-30 o 12:07
2303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 13:22   #1887
isztar33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 37
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Czesc dziewczyny, jestem tu totalnie nowa. Przekopalam watek i miej wiecej wiem jak to wszystko dziala, ale mam pytanie, czy bylaby mozliwosc wysylki do UK (zwykla, nierejestrowana, ryzyko biore na siebie). Zrozumie jezeli powiecie ze to za duzo ceregieli
isztar33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 13:54   #1888
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość


Dziewczyny, aby się zrewanżować za to że mogę tu u Was zamawiać próbki to informuję że 20-go przyjeżdża do mnie siostra, która jest kosmetyczką w Niemczech i kończyła szkołę Dr.Schrammeck (dobrze słyszałam że dr.Szrammeck jest twórczynią BB???). Dla absolwentów tej szkoły Dr.Schrammeck sprzedaje produkty w specjalnych cenach także gdyby były chętne mogę poprosić siostrę aby podała cenę ich BB i ewentualnie kupiła. Gdyby ktoś chciał dajcie znać
bb dr schrammeck z tego co widzialam jest wlasnie w ciemnych odcieniach, odcien honey i jeszcze chyba mocca, wiec spytaj ile by kosztowaly, moze znajda sie chetne Ja mam problem z bb po urlopie bo wszystkie sa za jasne, wiec ciemniejszy by mi sie nadal
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 14:05   #1889
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Z ponownej rozbiórki zostało:

Uguisu 6g
Innisfree Anti Sebum Cleansing Foam 30ml
OHUI White-Skin Science White Perfection 10szt
Hera HD Foundation SPF15#21 Natural Beige 5szt
Canmake Japan Perfect Serum Makeup BB Cream 2ml
Miura Sakura Magic Makeup BB Cream 5ml
HERA Derma Wrinkle Clear Serum 5szt
Sulwhasoo Extra Refining Cream 2szt
MIZON Night Repair Metling Rich Cream 5ml

evek, zygmus - chętne na rzeczy z ponownej rozbiórki dopisałam na listy z odpowiednią adnotacją kolorem brązowo-złotym
__________________

Edytowane przez xiah
Czas edycji: 2011-12-30 o 14:08
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 14:12   #1890
2303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 223
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
bb dr schrammeck z tego co widzialam jest wlasnie w ciemnych odcieniach, odcien honey i jeszcze chyba mocca, wiec spytaj ile by kosztowaly, moze znajda sie chetne Ja mam problem z bb po urlopie bo wszystkie sa za jasne, wiec ciemniejszy by mi sie nadal
OK. Już piszę maila do siostry
__________________
mobile
2303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.