Pomadkomaniaczki - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-03, 18:13   #1951
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Żeby tylko jedna....

Największy pociąg odczuwam do Celii utlenialnej (niebieskiej lub zielonej, ewentualnie szarej), potem też Celii z kolagenem, a na końcu z kwasem hialuronowym, też Celii
Kup, kup, kup, wszystkie trzy
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 18:16   #1952
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Pomadkomaniaczki

A mi dzisiaj wpadła w oko szminka Nicki Minaj dla MAC Twórczość tej pani nie jest mi znana, jej image do mnie nie przemawia, ale kolor tej pomadki już tak i dobrze, że nie ma u mnie sklepu MAC, bo dzięki temu nie mam ani jednej szminki tej firmy, a tyle mnie już kusiło...
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 18:28   #1953
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Kup, kup, kup, wszystkie trzy
To kwestia czasu....

Od prawie miesiąca nie kupiłam żadnej szminki. Ostatnią (na początku kwietnia) była słodka śliwka z Hean, która mnie zamroczyła na zdjęciach/swatchach

A chciałam zaznaczyć, że przed nią nie miałam długo, długo nic! Nie pamiętam już, co to było To znaczy, że było to baaardzo dawno.... Chyba zimą Więc chyba jestem jak najbardziej usprawiedliwiona? I wyposzczona!
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 18:30   #1954
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Pomadkomaniaczki

Jezzzuuuusie, ale sie nakręcacie. Nie wyrabiam jak czytam ten wątek
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 19:21   #1955
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez il_Madrina Pokaż wiadomość
Rozumiem, jak najbardziej. A można wiedzieć gdzie widziałaś? Sklep internetowy czy stacjonarny? Ja w żadnej Naturze, Rossmannie, SP nie widziałam.
W sklepie internetowym Agito są jeszcze serc łamacze po 17 zł
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 20:50   #1956
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Pomadkomaniaczki

A ja w końcu kupię to cudeńko:
YSL, Vernis a Levres Rouge Pur Couture (Pomadka - lakier do ust)
Dostałam od dziewczyn na urodziny bon do Douglasa i będzie jak znalazł. I na wesele się przyda, do poprawek.
Tylko muszę przemyśleć kolor.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 21:35   #1957
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
A mi dzisiaj wpadła w oko szminka Nicki Minaj dla MAC Twórczość tej pani nie jest mi znana, jej image do mnie nie przemawia, ale kolor tej pomadki już tak i dobrze, że nie ma u mnie sklepu MAC, bo dzięki temu nie mam ani jednej szminki tej firmy, a tyle mnie już kusiło...
Zawsze możesz się mną posłużyć :P
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-03, 22:08   #1958
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Zawsze możesz się mną posłużyć :P
Wiedziałam, że forum to złoo
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 23:03   #1959
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Pomadkomaniaczki

A ja ostatnio zakupiłam Chanell Allure - czerwoną !
Dogadałam się z allegrowiczką i sprowadzi dla mnie dwie szminki takie: http://www.musingsofamuse.com/2012/1...-swatches.html kolor berry ready i last for blush. Już się nie mogę ich doczekać.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 23:04   #1960
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Odp: Pomadkomaniaczki

Przepraszam, że się wtrącam, ale liczę na to, że skoro jesteście miłośniczkami szminek itd., to może będziecie umiały mi pomóc lub wskazać inny wątek

Szukam flamastra do ust [lip tint, lip stain - różne nazwy spotykam], który nadawałby kolor nasyconej malinowej czerwieni. Może ktoś się z takowym spotkał?
Zaznaczam, że interesuje mnie niska lub średnia półka cenowa.

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 23:08   #1961
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A ja ostatnio zakupiłam Chanell Allure - czerwoną !
Dogadałam się z allegrowiczką i sprowadzi dla mnie dwie szminki takie: http://www.musingsofamuse.com/2012/1...-swatches.html kolor berry ready i last for blush. Już się nie mogę ich doczekać.
Jaki masz odcień? Czy rzeczywiście szminka jest warta swojej ceny?
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-03, 23:38   #1962
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że forum to złoo
My tu rozwijamy swoje pasje, a to nie zło No i wiesz, pomoc drugiej wizażance, zwłaszcza takiej spragnionej nowych pomadek to sama dobroć A i wspiera się gospodarkę
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 00:18   #1963
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A ja ostatnio zakupiłam Chanell Allure - czerwoną !
Dogadałam się z allegrowiczką i sprowadzi dla mnie dwie szminki takie: http://www.musingsofamuse.com/2012/1...-swatches.html kolor berry ready i last for blush. Już się nie mogę ich doczekać.


Dlaczego u nas tego nie maaaa..... Albo nawet jak jest to wybrakowane

Pochwal się kolorem chanelki - wrzuć zdjęcia ust ubranych w tą czerwień - ku pokuszeniu nas wszystkich
Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wtrącam, ale liczę na to, że skoro jesteście miłośniczkami szminek itd., to może będziecie umiały mi pomóc lub wskazać inny wątek

Szukam flamastra do ust [lip tint, lip stain - różne nazwy spotykam], który nadawałby kolor nasyconej malinowej czerwieni. Może ktoś się z takowym spotkał?
Zaznaczam, że interesuje mnie niska lub średnia półka cenowa.
Jeśli lip tint/stain i malinowa czerwień, i do tego niska półka cenowa to jedyne co mi się nasuwa na myśl to Essence Mam na myśli lip stein z You Rock i lip tint z Vampire's Love, ale to były limitki, więc już raczej nie do zdobycia... Wiem, mocno pomogłam... Oba mam i one właśnie dają taki efekt

Ale to nie wszystko, na szczęście. Nie tylko lip tinty essencowo-limitkowe dają taki efekt - jest jeszcze polskie Bell Oni mają w ofercie lip tinty w dość sporej gamie kolorystycznej, więc na pewno będzie tam taki odcień, o który Ci chodzi -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-w-plynie.html

Ze swojej strony mogę odradzić lip tinty z Catrice - oba te w pisaku i w żelu, kiepska trwałość.

Essence też wprowadziło do stałej oferty wraz z wiosenną zmianą asortymentu lip tinty w żelu (w 3 odcieniach), ale o ich jakości się nie wypowiadam, bo nic nie wiem.
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 10:16   #1964
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Odp: Pomadkomaniaczki

Z You Rock miałam, jeden był zbliżony do tego czego szukam, ale mi się skończył.
Generalnie mam szminkę w takim odcieniu, ale ciągle muszę się pilnować, żeby czegoś [zęby, chustka/szalik] lub kogoś [TŻet i jego koszule] nie ubrudzić więc potrzebuję czegoś trwałego. Ten z You Rock trzymał się ładnie skóry i nawet jak go pokryłam pomadka ochronną tak nie brudził wszystkiego wokół.


Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 14:49   #1965
il_Madrina
Raczkowanie
 
Avatar il_Madrina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 330
Dot.: Pomadkomaniaczki

Hej, dziewczyny! Przeglądałam sobie filmiki na yt odnośnie makijażu prezentowanego na pokazach/w kampaniach Victoria's Secret (Aniołek wanna be ) i strasznie spodobała mi się pomadka użyta w tym filmiku:

dokładnie w 4:55 min., nazywa się Spotlight. Może znacie jakieś zamienniki takiej szminki? Raczej w rozsądnej cenie...

Wrrr, coś nie tak z filmikiem. Rzucam link:
http://www.youtube.com/watch?v=mEuzJNot4Ak
__________________
Młoda mama.


wymiana - kosmetyki & akcesoria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=683128



65 - 64 -63 -62 - 61 - 60 - 59

Edytowane przez il_Madrina
Czas edycji: 2013-05-04 o 14:51
il_Madrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 15:39   #1966
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Jaki masz odcień? Czy rzeczywiście szminka jest warta swojej ceny?
Mam kolor Palpitante tu moje zdjęcia: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=295 , a tu cafemakeup: http://cafemakeup.com/2012/09/06/cha...in-palpitante/ Szminka w rzeczywistości bardziej wpada w czerwień. Ja kupiłam ją na dniach vip i nie jest warta swojej ceny. Jak na razie jedyną wartą swojej ceny jest szminka z Guerlain Rouge G.
Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość


Dlaczego u nas tego nie maaaa..... Albo nawet jak jest to wybrakowane

Pochwal się kolorem chanelki - wrzuć zdjęcia ust ubranych w tą czerwień - ku pokuszeniu nas wszystkich


Jeśli lip tint/stain i malinowa czerwień, i do tego niska półka cenowa to jedyne co mi się nasuwa na myśl to Essence Mam na myśli lip stein z You Rock i lip tint z Vampire's Love, ale to były limitki, więc już raczej nie do zdobycia... Wiem, mocno pomogłam... Oba mam i one właśnie dają taki efekt

Ale to nie wszystko, na szczęście. Nie tylko lip tinty essencowo-limitkowe dają taki efekt - jest jeszcze polskie Bell Oni mają w ofercie lip tinty w dość sporej gamie kolorystycznej, więc na pewno będzie tam taki odcień, o który Ci chodzi -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-w-plynie.html

Ze swojej strony mogę odradzić lip tinty z Catrice - oba te w pisaku i w żelu, kiepska trwałość.

Essence też wprowadziło do stałej oferty wraz z wiosenną zmianą asortymentu lip tinty w żelu (w 3 odcieniach), ale o ich jakości się nie wypowiadam, bo nic nie wiem.
Wstydzę się . Obiecałam sobie, że nie wstawię nigdy na wizażu zdjęć twarzy, usta też sobie odpuszczam, bo mam bardzo charakterystyczną skazę na nich . Ona jest ciut intensywniejsza niż na tych zdjęciach: http://www.bagfulofnotions.com/a-gli...alpitante-102/
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 17:48   #1967
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Z You Rock miałam, jeden był zbliżony do tego czego szukam, ale mi się skończył.
Generalnie mam szminkę w takim odcieniu, ale ciągle muszę się pilnować, żeby czegoś [zęby, chustka/szalik] lub kogoś [TŻet i jego koszule] nie ubrudzić więc potrzebuję czegoś trwałego. Ten z You Rock trzymał się ładnie skóry i nawet jak go pokryłam pomadka ochronną tak nie brudził wszystkiego wokół.
Więc myślałyśmy o tym samym Trzeba było napisać, że chodzi o odpowiednik - ale 100-procentowego odpowiednika nie znam

Spróbuj z Bell I sprawdź te essencowe lip tinty ze stałej oferty, a nuż, widelec to będzie to, czego szukasz...

Jeszcze przyszło mi do głowy, jeżeli szukasz czegoś trwałego, nie zostawiającego śladów - pomadka utlenialna z Celii -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...tlenialna.html
Tylko, ze ją właśnie wycofali... Mam żółtą (barwi bardzo delikatnie), a chciałam zieloną (lub niebieską, lub szarą), ale już nie było Więc musiałam się zadowolić, tym co było. Ale jeśli gdzieś uda Ci się trafić to bierz, bo warta tego Właśnie zielona/niebiestka/szara dają intensywny różowo-fuksjowy kolor. I jeszcze brązowa, a najmocniejsza była bordowa - ta dawała intensywnie róż0wo-czerwony kolor Tylko że ja się go trochę przestraszyłam i wzięłam zółtą, która utlenia się na moich ustach bardzo delikatnie...

Dlaczego wycofują to, co jest tak świetne?!

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mam kolor Palpitante tu moje zdjęcia: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=295 , a tu cafemakeup: http://cafemakeup.com/2012/09/06/cha...in-palpitante/ Szminka w rzeczywistości bardziej wpada w czerwień. Ja kupiłam ją na dniach vip i nie jest warta swojej ceny. Jak na razie jedyną wartą swojej ceny jest szminka z Guerlain Rouge G.
Tu wygląda jak rasowa malina, piękna, ale za mało czerwieni, a za dużo różu... Chociaż ten kolor dla mnie wręcz idealny I weź tu dogódź babie... Za to Pirate... http://cafemakeup.com/wp-content/upl...Extatique3.jpg

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Wstydzę się . Obiecałam sobie, że nie wstawię nigdy na wizażu zdjęć twarzy, usta też sobie odpuszczam, bo mam bardzo charakterystyczną skazę na nich . Ona jest ciut intensywniejsza niż na tych zdjęciach: http://www.bagfulofnotions.com/a-gli...alpitante-102/
Za to tu, ten odcień wygląda rewelacyjnie, tak właśnie jak mi się podoba Myślę, że olbrzymią rolę w tym jak dana czerwień się prezentuje (dobrze czy źle) odgrywa karnacja i typ rody - u tej babeczki ten odcień wygląda świetnie, bardzo jej pasuje No i w tym sęk, bo jakaś tam czerwień może mnie oczarować u kogoś - na kim będzie wyglądać tak cudnie, że zapragnę taką mieć, a u mnie może wyglądać już okropnie...

Ale nie musisz twarzy, wystarczą ustka
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2013-05-04 o 17:49
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 21:05   #1968
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Odp: Pomadkomaniaczki

Ta z You Rock była bliska tego czego szukam, choć nie idealna. 100% odpowiednika mojej ulubionej szminki nie znajdę i to wiem. Nawet znalezienie konturówki do niej przysparza mi problemów.

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 22:22   #1969
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Więc myślałyśmy o tym samym Trzeba było napisać, że chodzi o odpowiednik - ale 100-procentowego odpowiednika nie znam

Spróbuj z Bell I sprawdź te essencowe lip tinty ze stałej oferty, a nuż, widelec to będzie to, czego szukasz...

Jeszcze przyszło mi do głowy, jeżeli szukasz czegoś trwałego, nie zostawiającego śladów - pomadka utlenialna z Celii -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...tlenialna.html
Tylko, ze ją właśnie wycofali... Mam żółtą (barwi bardzo delikatnie), a chciałam zieloną (lub niebieską, lub szarą), ale już nie było Więc musiałam się zadowolić, tym co było. Ale jeśli gdzieś uda Ci się trafić to bierz, bo warta tego Właśnie zielona/niebiestka/szara dają intensywny różowo-fuksjowy kolor. I jeszcze brązowa, a najmocniejsza była bordowa - ta dawała intensywnie róż0wo-czerwony kolor Tylko że ja się go trochę przestraszyłam i wzięłam zółtą, która utlenia się na moich ustach bardzo delikatnie...

Dlaczego wycofują to, co jest tak świetne?!



Tu wygląda jak rasowa malina, piękna, ale za mało czerwieni, a za dużo różu... Chociaż ten kolor dla mnie wręcz idealny I weź tu dogódź babie... Za to Pirate... http://cafemakeup.com/wp-content/upl...Extatique3.jpg

Za to tu, ten odcień wygląda rewelacyjnie, tak właśnie jak mi się podoba Myślę, że olbrzymią rolę w tym jak dana czerwień się prezentuje (dobrze czy źle) odgrywa karnacja i typ rody - u tej babeczki ten odcień wygląda świetnie, bardzo jej pasuje No i w tym sęk, bo jakaś tam czerwień może mnie oczarować u kogoś - na kim będzie wyglądać tak cudnie, że zapragnę taką mieć, a u mnie może wyglądać już okropnie...

Ale nie musisz twarzy, wystarczą ustka
Nie odważę się. Mam na nich ślad po wypadku z dzieciństwa. Jak się patrzy na całą twarz to tego nie widać, ale przy zoomie na usta będzie to widoczne, a nie mam photoshopa żeby to ogarnąć .
W linku, który wkleiłam jest jeszcze jedna zakupiona przeze mnie szminka - Joko. Ma ją, któraś z was? Bo wydaje mi się dość miękka i nie wiem jak będzie się zachowywała w okresie letnim.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 19:43   #1970
MoniA0306
Raczkowanie
 
Avatar MoniA0306
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 240
Dot.: Pomadkomaniaczki

kolejny blyszczyk bezowy-takiego jeszcze nie bylo Natura ...chcialabym trafic na jakas fajna naturalna,bezowa pomadke w przystepnej cenie...moze jakies propozycje??
__________________
Bo tylko Ty sprawiasz, że mój uśmiech jest inny niż zawsze K.
MoniA0306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 19:44   #1971
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez MoniA0306 Pokaż wiadomość
kolejny blyszczyk bezowy-takiego jeszcze nie bylo Natura ...chcialabym trafic na jakas fajna naturalna,bezowa pomadke w przystepnej cenie...moze jakies propozycje??
Dla mnie beż to nie jest naturalny kolor, ale ok . Ze swojej strony polecam Essence In the nude i Rimmel Lasting Finish by Kate Moss nr 14.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 20:01   #1972
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dla mnie beż to nie jest naturalny kolor, ale ok . Ze swojej strony polecam Essence In the nude i Rimmel Lasting Finish by Kate Moss nr 14.
Ja bym z tych dwóch polecała Rimmela. Pomadki od Essence są moim zdaniem słabe - przynajmniej te, które mam leżą odłogiem :P
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 20:01   #1973
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Pomadkomaniaczki

Naprawdę nie rozumiem, o co tylu szumu wokół pomadki Celia Nude. Kupiłam ją, bo myślałam, że rzeczywiście rzuci mnie na kolana i sprawi, że będę wychwalała tak samo jak wiele dziewczyn, ale myliłam się I tu już nawet nie chodzi o kolor (posiadam odcień 601). Szminka wcale nie ma wspaniałej, masełkowatej konsystencji - rozprowadza się na normalnie, bez rewelacji. Nie nawilża ust, ani ich nie przesusza - w tym aspekcie również obyło się bez fajerwerków. Trwałość? Wcale od niej nie oczekiwałam 6 godzinnego trwania w niezmienionym stanie i wiedziałam, że zetrze się przy pierwszym kontakcie z kubkiem - nie myliłam się. Jestem zawiedziona i żałuję wydanych 12 zł
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 20:05   #1974
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Ja bym z tych dwóch polecała Rimmela. Pomadki od Essence są moim zdaniem słabe - przynajmniej te, które mam leżą odłogiem :P
Essence jest średnia, ale ma piękny kolor i przez takie trochę bardziej mokre wykończenie wygląda na ustach bardziej naturalnie niż Rimmel. Ale pod względem trwałości to może Kate czyścić buty.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Naprawdę nie rozumiem, o co tylu szumu wokół pomadki Celia Nude. Kupiłam ją, bo myślałam, że rzeczywiście rzuci mnie na kolana i sprawi, że będę wychwalała tak samo jak wiele dziewczyn, ale myliłam się I tu już nawet nie chodzi o kolor (posiadam odcień 601). Szminka wcale nie ma wspaniałej, masełkowatej konsystencji - rozprowadza się na normalnie, bez rewelacji. Nie nawilża ust, ani ich nie przesusza - w tym aspekcie również obyło się bez fajerwerków. Trwałość? Wcale od niej nie oczekiwałam 6 godzinnego trwania w niezmienionym stanie i wiedziałam, że zetrze się przy pierwszym kontakcie z kubkiem - nie myliłam się. Jestem zawiedziona i żałuję wydanych 12 zł
Ja ją lubię i planuję zakup kolejnego koloru . Może nie ma konsystencji masełek z Revlonu czy L'oreal, ale jest jakby dużo rzadsza i lżejsza niż przeciętne szminki. Dla mnie to w sumie taki balsam z kolorem
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 22:57   #1975
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

Ja macałam dziś jakieś pomadki Celii i jak dla mnie to one koloru w ogóle nie miały. Ale nie mogłam obmacać wszystkich testerów, bo panie miały potrzebę ze mną rozmawiać (głównie o moim lakierze i co myślę o kosmetykach Barbry) i Tż stał nade mną...
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 23:02   #1976
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość

Ja ją lubię i planuję zakup kolejnego koloru . Może nie ma konsystencji masełek z Revlonu czy L'oreal, ale jest jakby dużo rzadsza i lżejsza niż przeciętne szminki. Dla mnie to w sumie taki balsam z kolorem
Ja tam uwielbiam pomadki Celii i będę je wychwalać pod niebiosa!!!!!!!!

Co nie przeszkadza mi rozwijać szminkomaniactwa dalej, wielbić inne szminki i robić skoki na boki w mojej szminkomanii
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2013-05-06 o 23:03
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 14:18   #1977
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Pomadkomaniaczki

Ja kupiłam ostatnio szminke która lepiej wygląda w opakowaniu niz na ustach
Jest to Essence Glow neon glow - w opakowaniu neonowy bajer, a na ustach jak zwykła wazelina
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 19:15   #1978
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Pomadkomaniaczki

Dla ożywienia wątku wrzucam zdjęcie mojego dzisiejszego nabytku Zakup na poprawę nastroju, nienaruszona paletka jest tak ładna, że żal używać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_13722.jpg (111,2 KB, 29 załadowań)
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 20:44   #1979
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Dla ożywienia wątku wrzucam zdjęcie mojego dzisiejszego nabytku Zakup na poprawę nastroju, nienaruszona paletka jest tak ładna, że żal używać
Cudo . Ciekawe jak na ustach.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 21:31   #1980
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Dla ożywienia wątku wrzucam zdjęcie mojego dzisiejszego nabytku Zakup na poprawę nastroju, nienaruszona paletka jest tak ładna, że żal używać
Ale piękna Ile zapłaciłaś za całość?
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-08 18:26:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.