Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-17, 18:16   #1501
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

oto zawartosc dzisiejszej paczuszki z iherb mam nadzieje, ze i tym razem spodoba wam sie moja kompozycja bo bardzo sie staralam
od lewej kolejno:
Hugo naturals migielka pomarancza wanilia to juz 2 buteleczka kazda fanka wanilii powinna ja miec
Merry Hempsters pomadka waniliowa, taka mialam nadzieje jak ja zamawialam, jakie bylo moje zdziwienie kiedy ja otworzylam a tam zielonawa maz o zapachu niezbyt przypominajacym wanilie coz sie okazalo ... jest to pomadka zawierajace konopie siewna dobrze, ze na clo jej nie wzieli bo bym poszla siedziec
dla zainteresowanych sklad:
*Cannabis sativa (hemp) seed oil, euphorbia cerifera (candelilla) wax, *vanilla planifolia (vanilla) extract (vanilla planifolia (vanilla) beans infused in *helianthus annuus (sunflower) oil), *calendula officinalis flower extract (calendula officinalis flowers infused in *helianthus annuus (sunflower) Oil), *helianthus annuus (sunflower) oil, *rosmarinus officinalis (rosemary) extract, d-a tocopherol (vitamin E).
*Denotes Certified Organic
  • Contains 10 ug/g or less THC
  • Contains over 70% certified organic ingredients

nastepnie Now foods olej z rozy za olejkiem pedzel z EcoTools.
Odzywki do wlosow BeeCeuticals, tonik do lokow Beautiful Curls pieknie pachnie mam nadzieje, ze okaze sie moim number one w kategorii stylizacji lokow
W ostatniej kolumnie od dolu:
Beautiful Curls srodek do sylizacji lokow na bazie shea - cos na wzor pomady JMO.
BeeCeuticals smarowidlo do rak oraz na samym szczycie Bee Naturals balsam pod oczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg iherb.jpg (32,1 KB, 85 załadowań)
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 18:36   #1502
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Fioluś - agawa tak jak Gayenka pisała, do słodzenia

Effa - wow!!! Piękności same , kompozycja tez cudna
A powiedz mi dobra kobieto, do czegu używasz mgiełki hugo?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 18:52   #1503
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Fioluś - agawa tak jak Gayenka pisała, do słodzenia

Effa - wow!!! Piękności same , kompozycja tez cudna
A powiedz mi dobra kobieto, do czegu używasz mgiełki hugo?
dziekowac mgielka jest uniwersalna ja uzywam sobie ja po hydrolacie ale mozna uzywac ja do ciala, wlosow a nawet jak odswiezacz powietrza Jest w 100% naturalna
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 19:02   #1504
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dziekowac mgielka jest uniwersalna ja uzywam sobie ja po hydrolacie ale mozna uzywac ja do ciala, wlosow a nawet jak odswiezacz powietrza Jest w 100% naturalna
No własnie - ona mi sie wyłącznie z użytkiem "domowym" kojarzyła. Odświeżacz powietrza, czy do ciuchów
Ale już wiem dlaczego - głupia baba (czytaj: anula) przeczytała tylko poczatek opisu producenta, który zaczął od funkcji odświeżacza powietrza , uznała, że całkiem jej to nie interesuje i więcej się mgiełkami hugo nie interesowała
Dorzucam do wish listy ale napewno nie wanilia....czyli lawenda
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 19:21   #1505
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Miałam olejek. Bardzo go lubię za względu na nawilżenie, zmiękczenie i wygładzenie skóry. Efekt jedna ujędrniający jest delikatny.
Hmm... jak to pięknie i oględnie ujęłaś

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Takie perfumy to się nie liczą przy poście, co?
Miałam ograniczac pielegnację...... ?
No nie, no takie perfumy się nie liczą

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A ja własnie dostałam od Małgosi próbki edm jojoba, które razem zamawiałysmy
Małgosia - Twoja Córcia jest świetna! Człowiek by ją tulił i całował, a potem całował i tulił Przepiękna blondyneczka, cała mamusia!
No tak, wręcz się wzruszyłam, ale z tym, że ona jest jednocześnie przepiękna i do mamusi podobna to Anula troszkę przesadziła chyba

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Jako maniak włosowy od razu pomyślałam: która to maska???? A tu mnie olśniło, że chodzi o tą do twarzy Też poproszę o Twoje opinie, bo się czaję na maseczkę.
Służę opinią, ale dopiero po wakacjach Nadmieniam, że mam w domu kilka otwartych maseczek a jako punkt w pielęgnacji, powiedzmy: miesięcznej - nakładanie maski u mnie prawie nie występuje To moja pięta achillesowa, zdecydowanie.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
oto zawartosc dzisiejszej paczuszki z iherb mam nadzieje, ze i tym razem spodoba wam sie moja kompozycja bo bardzo sie staralam
Brawa za tą kompozycję
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 19:28   #1506
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No nie, no takie perfumy się nie liczą

No tak, wręcz się wzruszyłam, ale z tym, że ona jest jednocześnie przepiękna i do mamusi podobna to Anula troszkę przesadziła chyba
Dzięki, dzięki - jak Promolcia obwącha to może sobie kupię

Nie, absolutnie nie przesadziłam, dobrze się wyraziłam
Strasznie fajna dziewuszka
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 19:31   #1507
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
że tak głupio zapytam....... flaty Cię interesują same w sobie, czy ten konkretny co ma Effa?
ten konkretnie, bo kiedyś tak o nim gadałyśmy, no i macałam go w rossie i taki sympatyczny mi się wydaje. Do tego co rusz słyszę zachwyty na jego temat. A flata mam (od effy ), takiego małego edm i bardzo go lubię.
Kabuki-nie-flata jeszcze nie próbowałam, póki co
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dokładnie!
podaj zakres, który ma być objęty wsparciem a resztą my się zajmiemy
kocham cię
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
oto zawartosc dzisiejszej paczuszki z iherb
supcio , kompozycja oczywiście wymiata

jak poużywasz daj znać jak się będzie spisywać ta a'la pomada (zapodałabyś lineczkę do niej )
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 19:37   #1508
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
ten konkretnie, bo kiedyś tak o nim gadałyśmy, no i macałam go w rossie i taki sympatyczny mi się wydaje. Do tego co rusz słyszę zachwyty na jego temat. A flata mam (od effy ), takiego małego edm i bardzo go lubię.
Kabuki-nie-flata jeszcze nie próbowałam, póki co

kocham cię
odwzajemniam uczucie Twe
A o pędziel to tak pytałam, bo w razie jakbyś nie miała flata a miałabyś ochotę się z nim zapoznac to mogłabym Ci oddać
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 20:01   #1509
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

a ja ciągle zapominam-moje mydełko alepp 5-8% z organique (odcięłam kawałeczek, zostało 180g) jest do wzięcia,
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 20:39   #1510
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
oto zawartosc dzisiejszej paczuszki z iherb mam nadzieje, ze i tym razem spodoba wam sie moja kompozycja bo bardzo sie staralam
od lewej kolejno:
Hugo naturals migielka pomarancza wanilia to juz 2 buteleczka kazda fanka wanilii powinna ja miec
Merry Hempsters pomadka waniliowa, taka mialam nadzieje jak ja zamawialam, jakie bylo moje zdziwienie kiedy ja otworzylam a tam zielonawa maz o zapachu niezbyt przypominajacym wanilie coz sie okazalo ... jest to pomadka zawierajace konopie siewna dobrze, ze na clo jej nie wzieli bo bym poszla siedziec
dla zainteresowanych sklad:
*Cannabis sativa (hemp) seed oil, euphorbia cerifera (candelilla) wax, *vanilla planifolia (vanilla) extract (vanilla planifolia (vanilla) beans infused in *helianthus annuus (sunflower) oil), *calendula officinalis flower extract (calendula officinalis flowers infused in *helianthus annuus (sunflower) Oil), *helianthus annuus (sunflower) oil, *rosmarinus officinalis (rosemary) extract, d-a tocopherol (vitamin E).

*Denotes Certified Organic
  • Contains 10 ug/g or less THC
  • Contains over 70% certified organic ingredients

nastepnie Now foods olej z rozy za olejkiem pedzel z EcoTools.
Odzywki do wlosow BeeCeuticals, tonik do lokow Beautiful Curls pieknie pachnie mam nadzieje, ze okaze sie moim number one w kategorii stylizacji lokow
W ostatniej kolumnie od dolu:
Beautiful Curls srodek do sylizacji lokow na bazie shea - cos na wzor pomady JMO.
BeeCeuticals smarowidlo do rak oraz na samym szczycie Bee Naturals balsam pod oczy
ależ to wszystko ładniutkie
kcem znać opinie o podróbie podocznej gaji...
orginał już wypróbowany...niedługo sama ukręcę coś podobnego

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dzięki, dzięki - jak Promolcia obwącha to może sobie kupię

Nie, absolutnie nie przesadziłam, dobrze się wyraziłam
Strasznie fajna dziewuszka

no nie wiem czy sobie kupisz...z moim węchem...
były tylko 4 perfumy w kremie w palisandrowej szkatułce
wg mojego nosa wyglądało to następująco:
- aphrodesia - lekko kwiatowy, słodkawy, całkiem ładny
- precious sandal - typowo orientalny, ale nie duszący
- neroli - kwiatowy, ale nie ładny
- budda delight - delikatny, świeży, lekko cytrynowy, chyba najbardziej mi sie podobał, ale Ci nie kupiłam bo się bałam, że mnie posądzisz o zapach odświeżacza do toalet
tak, tak - szłam z zamiarem zakupu, ale na nic nie potrafiłam się zdecydować
poza tym do wąchania przeznaczone były te same szkatułki co do kupienia, mało tego - było na nich widać slady paluchów (ktoś już tam się nimi wypaćkał) a to zupełnie mnie zniechęciło
pod koniec przyszłego tygodnia ma być nowa dostawa zapaszków, opowiadałam właścicielce, że są jezcze inne np w kamiennych pudełeczkach i powiedziała, że zobaczy co da się zrobić

w przyszłym tygodniu pewnie spotkam się z Fiolką po odbiór szczoteczki...
jak mi się ją uda namówić na wycieczke do proeko to może jej nozdrza wywęszą coś odpowiedniego dla Ciebie
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 20:46   #1511
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

no nie wiem czy sobie kupisz...z moim węchem...
były tylko 4 perfumy w kremie w palisandrowej szkatułce
wg mojego nosa wyglądało to następująco:
- aphrodesia - lekko kwiatowy, słodkawy, całkiem ładny
- precious sandal - typowo orientalny, ale nie duszący
- neroli - kwiatowy, ale nie ładny
- budda delight - delikatny, świeży, lekko cytrynowy, chyba najbardziej mi sie podobał, ale Ci nie kupiłam bo się bałam, że mnie posądzisz o zapach odświeżacza do toalet
tak, tak - szłam z zamiarem zakupu, ale na nic nie potrafiłam się zdecydować
poza tym do wąchania przeznaczone były te same szkatułki co do kupienia, mało tego - było na nich widać slady paluchów (ktoś już tam się nimi wypaćkał) a to zupełnie mnie zniechęciło
pod koniec przyszłego tygodnia ma być nowa dostawa zapaszków, opowiadałam właścicielce, że są jezcze inne np w kamiennych pudełeczkach i powiedziała, że zobaczy co da się zrobić

w przyszłym tygodniu pewnie spotkam się z Fiolką po odbiór szczoteczki...
jak mi się ją uda namówić na wycieczke do proeko to może jej nozdrza wywęszą coś odpowiedniego dla Ciebie

Jesteś cudowna! Strasznie Ci dziękuję
Promolcia kochana, Ty sobie nie zawracaj głowy i inych części ciała kupowaniem i wysyłaniem - jak będe wiedziała co mnie nie zemdli to zamówię na helfach. Bo pewnie wezme też ten z wiciokrzewem jesli juz będę zamawiac.....
Ale jakbyście z Fiolką poszły obwąchać razem to by było fantastycznie - co dwa nosy to nie jeden a ja nie mam gdzie takich cudeniek wąchnąć osobiście.

Odświeżacz do toalet chyba najbardziej mnie zaintersował z Twojego opisu ani słodki, ani mocno orientalny...
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-07-17 o 20:52
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 21:11   #1512
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Jesteś cudowna! Strasznie Ci dziękuję
Promolcia kochana, Ty sobie nie zawracaj głowy i inych części ciała kupowaniem i wysyłaniem - jak będe wiedziała co mnie nie zemdli to zamówię na helfach. Bo pewnie wezme też ten z wiciokrzewem jesli juz będę zamawiac.....
Ale jakbyście z Fiolką poszły obwąchać razem to by było fantastycznie - co dwa nosy to nie jeden a ja nie mam gdzie takich cudeniek wąchnąć osobiście.

Odświeżacz do toalet chyba najbardziej mnie zaintersował z Twojego opisu ani słodki, ani mocno orientalny...
dla mnie takie rzeczy to sama przyjemność...jestem do usług
zobaczymy co na to Fiolka... biedna nie wie, że tu coś kombinujemy za jej plecami...
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:15   #1513
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
dla mnie takie rzeczy to sama przyjemność...jestem do usług
zobaczymy co na to Fiolka... biedna nie wie, że tu coś kombinujemy za jej plecami...
ano nie wie........
ale czy nam można odmówić????

Dla Ciebie przyjemnośc, ale dla mnie wielka przysługa
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:39   #1514
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No własnie - ona mi sie wyłącznie z użytkiem "domowym" kojarzyła. Odświeżacz powietrza, czy do ciuchów
Ale już wiem dlaczego - głupia baba (czytaj: anula) przeczytała tylko poczatek opisu producenta, który zaczął od funkcji odświeżacza powietrza , uznała, że całkiem jej to nie interesuje i więcej się mgiełkami hugo nie interesowała
Dorzucam do wish listy ale napewno nie wanilia....czyli lawenda
Za 2$ grzechem jest nie sprobowac takiego cuda

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No nie, no takie perfumy się nie liczą
Brawa za tą kompozycję
kus kus dalej Anule to wygram zaklad
dziekowac dziekowac oczywiscie bardzo sie staralam, zeby sprostac wyzwaniu i wpasowac sie w panujace trendy i wasze gusta jesli chodzi o kompozycje

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
ten konkretnie, bo kiedyś tak o nim gadałyśmy, no i macałam go w rossie i taki sympatyczny mi się wydaje. Do tego co rusz słyszę zachwyty na jego temat. A flata mam (od effy ), takiego małego edm i bardzo go lubię.
Kabuki-nie-flata jeszcze nie próbowałam, póki co

kocham cię

supcio , kompozycja oczywiście wymiata

jak poużywasz daj znać jak się będzie spisywać ta a'la pomada (zapodałabyś lineczkę do niej )
Dam Ci znac cioctka jak potestuje. Pomady moge Ci troche dac przy okazji naszej wymiany bo chyba do konca zycia jej nie zuzyje

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
ależ to wszystko ładniutkie
kcem znać opinie o podróbie podocznej gaji...
orginał już wypróbowany...niedługo sama ukręcę coś podobnego
smarowidlo pod oczy zapowiada sie calkiem calkiem probowalam na rece. Szkoda tylko, ze nie ma jakiegos konkretnego zapachu bo to zdecydowanie bardziej zacheca mnie do uzywania A jak tam po testach oczetowej Gai??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 22:51   #1515
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy podkład living nature nadaje sie jako korektor pod oczy? chciałam kupić sam korektor ale cena podobna do podkładu więc może się skuszę na podkład
mi podklad living nature wystarcza pod oczy, ale ja zadnych korektorow pod oczy nie uzywam, bo zwyczajnie nie potrzebuje. podklad nie jest jakis mocno kryjacy, wyrownuje koloryt i na pewno co nieco zasloni, ale jesli masz jakies since, to lepiej wez korektor

a propos living nature - przyszly dzisiaj moje 3 pomadki od nich oczywiscie zaraz uzylam i baaaardzo przyjemne uczucie na ustach, wydaje mi sie, ze beda trwale, bo sobie winko popijam, a usta nieobklejone, ale dalej maja kolor i sa mieciutkie! mniam!
foty postaram sie strzelic jutro rano, bo teraz to troche ciemno
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 23:06   #1516
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Za 2$ grzechem jest nie sprobowac takiego cuda


kus kus dalej Anule to wygram zaklad
dziekowac dziekowac oczywiscie bardzo sie staralam, zeby sprostac wyzwaniu i wpasowac sie w panujace trendy i wasze gusta jesli chodzi o kompozycje


Dam Ci znac cioctka jak potestuje. Pomady moge Ci troche dac przy okazji naszej wymiany bo chyba do konca zycia jej nie zuzyje


smarowidlo pod oczy zapowiada sie calkiem calkiem probowalam na rece. Szkoda tylko, ze nie ma jakiegos konkretnego zapachu bo to zdecydowanie bardziej zacheca mnie do uzywania A jak tam po testach oczetowej Gai??
tylko raz użyłam...na noc
długo się wchłaniało, ładnie nawilżyło skórę
ale żebym dla siebie coś takiego kupiła to nieee...mam dużo olejów i kilka maseł...sama ukręcę coś podobnego
ale na teściowej jej imię na słoiczku zrobiło wrażenie
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 23:16   #1517
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
tylko raz użyłam...na noc
długo się wchłaniało, ładnie nawilżyło skórę
ale żebym dla siebie coś takiego kupiła to nieee...mam dużo olejów i kilka maseł...sama ukręcę coś podobnego
ale na teściowej jej imię na słoiczku zrobiło wrażenie
mi powoli konczy sie kremik z Gaia, ale za duzo mam teraz smarowidel do ryjka wiec jak pozuzywam wszystko to bede rozwazala ponowy zakup No chyba ze do tego czasu znowu wynajdziecie cos ciekawego grzechu wartegoA jak tam odzywka z AO ? testowalas ??
Ale zeby nie bylo tak pieknie 2 dni temu przyszla moja woda morska nie do konca naturalna wiec nie chwalilam sie na watku. Dlugo sie nia nie nacieszylam bo dzis moj kochany piesio mi ja ukradl i rozlal tudziez wypil to chyba jakis znak, zeby trzymac sie tylko naturalnych kosmetykow Mam tylko nadzieje, ze bidokowi nic sie nie stanie przez ta chemie jak ja wypil
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 23:24   #1518
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
mi powoli konczy sie kremik z Gaia, ale za duzo mam teraz smarowidel do ryjka wiec jak pozuzywam wszystko to bede rozwazala ponowy zakup No chyba ze do tego czasu znowu wynajdziecie cos ciekawego grzechu wartegoA jak tam odzywka z AO ? testowalas ??
Ale zeby nie bylo tak pieknie 2 dni temu przyszla moja woda morska nie do konca naturalna wiec nie chwalilam sie na watku. Dlugo sie nia nie nacieszylam bo dzis moj kochany piesio mi ja ukradl i rozlal tudziez wypil to chyba jakis znak, zeby trzymac sie tylko naturalnych kosmetykow Mam tylko nadzieje, ze bidokowi nic sie nie stanie przez ta chemie jak ja wypil
jestem dzisiaj po pierwszym użyciu iiii...
wystarczy mi na drugie
wtedy coś napiszę sensowniejszego
a zdążyłaś chciaż cokolwiek psiknąć na włosy? tak, tak to znak żeby chemie omijać szerokim łukiem...kochana psina wie co robi...mam nadzieję, że wszystko będzie dobzie
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 23:35   #1519
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
jestem dzisiaj po pierwszym użyciu iiii...
wystarczy mi na drugie
wtedy coś napiszę sensowniejszego
a zdążyłaś chciaż cokolwiek psiknąć na włosy? tak, tak to znak żeby chemie omijać szerokim łukiem...kochana psina wie co robi...mam nadzieję, że wszystko będzie dobzie
czyli szalu nie ma d...upy nie urywaJakby Ci miala zaszkodzic to nie uzywaj Tak 2 razy uzylam i mi sluzyl wlasnie Mam nadzieje, ze jednak tego nie wypil i nic mu nie bedzie a jak go brzuch poboli troche to sie moze nauczy, zeby nie krasc swojej panci kosmetykow
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 00:14   #1520
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
oto zawartosc dzisiejszej paczuszki z iherb mam nadzieje, ze i tym razem spodoba wam sie moja kompozycja bo bardzo sie staralam
od lewej kolejno:
Hugo naturals migielka pomarancza wanilia to juz 2 buteleczka kazda fanka wanilii powinna ja miec
Merry Hempsters pomadka waniliowa, taka mialam nadzieje jak ja zamawialam, jakie bylo moje zdziwienie kiedy ja otworzylam a tam zielonawa maz o zapachu niezbyt przypominajacym wanilie coz sie okazalo ... jest to pomadka zawierajace konopie siewna dobrze, ze na clo jej nie wzieli bo bym poszla siedziec
dla zainteresowanych sklad:
*Cannabis sativa (hemp) seed oil, euphorbia cerifera (candelilla) wax, *vanilla planifolia (vanilla) extract (vanilla planifolia (vanilla) beans infused in *helianthus annuus (sunflower) oil), *calendula officinalis flower extract (calendula officinalis flowers infused in *helianthus annuus (sunflower) Oil), *helianthus annuus (sunflower) oil, *rosmarinus officinalis (rosemary) extract, d-a tocopherol (vitamin E).
*Denotes Certified Organic
  • Contains 10 ug/g or less THC
  • Contains over 70% certified organic ingredients

nastepnie Now foods olej z rozy za olejkiem pedzel z EcoTools.
Odzywki do wlosow BeeCeuticals, tonik do lokow Beautiful Curls pieknie pachnie mam nadzieje, ze okaze sie moim number one w kategorii stylizacji lokow
W ostatniej kolumnie od dolu:
Beautiful Curls srodek do sylizacji lokow na bazie shea - cos na wzor pomady JMO.
BeeCeuticals smarowidlo do rak oraz na samym szczycie Bee Naturals balsam pod oczy
I kompozycja mi się podoba i zakupy. Zaciekawiłaś mnie niektórymi produktami, a pędzel z ET będzie Ci na pewno dobrze służył- mam go i jest moim ulubieńcem. Świetnie się nim nakłada minerałki oraz inne sypkości.
Kusi mnie iherb, ale na razie poczekam, bo mnie cło zje w tym miesiącu, bo zamówiłam produkty Physicians Formula na ebayu
Dzisiaj właśnie przyszedł do mnie serduszkowy róż i już się w nim zakochałam, od pierwszego wejrzenia i użycia
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 01:26   #1521
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jeden iherb przyszedł, ten zamawiamy ostatnio.
- wielki syrop z agawy mało kosmetyczny, ale za to organiczny
- minaturki:szampon andalou, szampon i odżywka hugo
- gratisy
Piękna paczuszka. Jestem ciekawa tej odżywki Hugo. I trzymam kciuki, żeby przyszła druga paczka.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
oto zawartosc dzisiejszej paczuszki z iherb mam nadzieje, ze i tym razem spodoba wam sie moja kompozycja bo bardzo sie staralam
od lewej kolejno:
Hugo naturals migielka pomarancza wanilia to juz 2 buteleczka kazda fanka wanilii powinna ja miec
Merry Hempsters pomadka waniliowa, taka mialam nadzieje jak ja zamawialam, jakie bylo moje zdziwienie kiedy ja otworzylam a tam zielonawa maz o zapachu niezbyt przypominajacym wanilie coz sie okazalo ... jest to pomadka zawierajace konopie siewna dobrze, ze na clo jej nie wzieli bo bym poszla siedziec
dla zainteresowanych sklad:
*Cannabis sativa (hemp) seed oil, euphorbia cerifera (candelilla) wax, *vanilla planifolia (vanilla) extract (vanilla planifolia (vanilla) beans infused in *helianthus annuus (sunflower) oil), *calendula officinalis flower extract (calendula officinalis flowers infused in *helianthus annuus (sunflower) Oil), *helianthus annuus (sunflower) oil, *rosmarinus officinalis (rosemary) extract, d-a tocopherol (vitamin E).
*Denotes Certified Organic
  • Contains 10 ug/g or less THC
  • Contains over 70% certified organic ingredients

nastepnie Now foods olej z rozy za olejkiem pedzel z EcoTools.
Odzywki do wlosow BeeCeuticals, tonik do lokow Beautiful Curls pieknie pachnie mam nadzieje, ze okaze sie moim number one w kategorii stylizacji lokow
W ostatniej kolumnie od dolu:
Beautiful Curls srodek do sylizacji lokow na bazie shea - cos na wzor pomady JMO.
BeeCeuticals smarowidlo do rak oraz na samym szczycie Bee Naturals balsam pod oczy
Kompozycja pierwsza klasa! Bałwanek ze słoiczków zrobił na mnie wrażenie. Czekam na wieści z frontu dotyczące niby-pomady.

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Kusi mnie iherb, ale na razie poczekam, bo mnie cło zje w tym miesiącu, bo zamówiłam produkty Physicians Formula na ebayu
Dzisiaj właśnie przyszedł do mnie serduszkowy róż i już się w nim zakochałam, od pierwszego wejrzenia i użycia
Kiedyś prawie kupiłam na Allegro ten róż, ale ktoś mnie przelicytował. Śliczne cacuszko, lubię takie.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 08:02   #1522
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
mi podklad living nature wystarcza pod oczy, ale ja zadnych korektorow pod oczy nie uzywam, bo zwyczajnie nie potrzebuje. podklad nie jest jakis mocno kryjacy, wyrownuje koloryt i na pewno co nieco zasloni, ale jesli masz jakies since, to lepiej wez korektor

a propos living nature - przyszly dzisiaj moje 3 pomadki od nich oczywiscie zaraz uzylam i baaaardzo przyjemne uczucie na ustach, wydaje mi sie, ze beda trwale, bo sobie winko popijam, a usta nieobklejone, ale dalej maja kolor i sa mieciutkie! mniam!
foty postaram sie strzelic jutro rano, bo teraz to troche ciemno
już rano!
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
tylko raz użyłam...na noc
długo się wchłaniało, ładnie nawilżyło skórę
ale żebym dla siebie coś takiego kupiła to nieee...mam dużo olejów i kilka maseł...sama ukręcę coś podobnego
ale na teściowej jej imię na słoiczku zrobiło wrażenie
Przynajmniej tyle
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 08:22   #1523
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

no Anula, juz rano oto moje slicznosci z living nature: pomadki w kolorach
- morning sun
- warm wood
- sandstone

gratisy: czekolada 80% kakao nadziewana kremem czekoladowo-miodowym (manuka) i hydrating toning gel + nourishing day cream
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00991.jpg (48,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00992.jpg (47,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00995.jpg (43,2 KB, 26 załadowań)
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 08:28   #1524
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Effa wygrałaś!
Dałam ciała z postem i to przez swoją wrodzoną złośliwość
Weszłam wczoraj na allegro i patrzę a tam mój najukochańszy w świecie krem tonujący madary sunflower jest licytowany! Cena, która była obecna przy nim tak mnie zdenerwowała, że dla podniesienia temperatury na all wpisałam 30zł. To tak tylko było, na odczepnego, bo mnie mała cena raziła a że krem kosztuje prawie 100 to zalicytowałam i zapomniałam, bo uznałam, że szanse na wyrwanie kremu za 30% jego wartości sa równe zeru..... DOdam, że to była pierwsza licytacja w jakiej brałam udział.
A dzisiaj rano znalazłam na poczcie maila..... wygrałam licytację mam krem tonujący madary sunflower za 30 i jeszcze go dzisiaj osobiście odbiorę
Normalnie jak znalazł, bo obecnie jest to dla mnie idealny kolor kremu tonującego a podkładów teraz nie używam
Nie sądziłam, że przegranie zakładu i złamanie danej samej sobie obietnicy narobi mi tyle radości!

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no Anula, juz rano oto moje slicznosci z living nature: pomadki w kolorach
- morning sun
- warm wood
- sandstone

gratisy: czekolada 80% kakao nadziewana kremem czekoladowo-miodowym (manuka) i hydrating toning gel + nourishing day cream

nareszcie sie doczekałam
I którą się dzisiaj umalowałas???
Gratisy boskie!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-07-18 o 08:29
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 08:31   #1525
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

nareszcie sie doczekałam
I którą się dzisiaj umalowałas???
Gratisy boskie!
Anula, moje rozgrzeszenie masz!
a dzisiaj jeszcze nie wiem, wlasnie ide do wanny, a potem zobacze, co mi do ciuchow bedzie pasowalo (ktore sa glownie biale, szare, czarne lub bezowe... )
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 08:38   #1526
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cloche ładne te pomadki Jeśli zaś chodzi o oklory w szafie to o dziwo mam podobnie
Anula a który to odcień Ci tak pasuje? Po targowisku krążą oba... i krążą... i tak wgl gratulacje wygranej licytacji
Zapomniałam wczoraj napisać: po wyjściu z metra mnie olśniło, że to Twój nowy kolor po hennowaniu zrobił na mnie takie wrażenie!!!
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 08:42   #1527
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
I kompozycja mi się podoba i zakupy. Zaciekawiłaś mnie niektórymi produktami, a pędzel z ET będzie Ci na pewno dobrze służył- mam go i jest moim ulubieńcem. Świetnie się nim nakłada minerałki oraz inne sypkości.
Kusi mnie iherb, ale na razie poczekam, bo mnie cło zje w tym miesiącu, bo zamówiłam produkty Physicians Formula na ebayu
Dzisiaj właśnie przyszedł do mnie serduszkowy róż i już się w nim zakochałam, od pierwszego wejrzenia i użycia
Ja wczoraj moj wypralam wiec dzis mam nadzieje, ze uda sie go przetestowac. Ja mam swojego ulubionego flata z lucy minerals, ale niestety juz sie troche sypie
Tez mnie kiedys kusilo Physicians Formula ale w skladzie ma dimethicone i talk wiec zrezygnowalam Aczkolwiek wyglad tych kosmetykow to cudo taki masz roz http://www.iherb.com/Physician-s-For...-oz-11-g/41434 ??

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Piękna paczuszka. Jestem ciekawa tej odżywki Hugo. I trzymam kciuki, żeby przyszła druga paczka.


Kompozycja pierwsza klasa! Bałwanek ze słoiczków zrobił na mnie wrażenie. Czekam na wieści z frontu dotyczące niby-pomady.


Kiedyś prawie kupiłam na Allegro ten róż, ale ktoś mnie przelicytował. Śliczne cacuszko, lubię takie.
dziekuje staralam sie jak moglam zeby moja kompozycja wam sie przypodobala Tonik i pomada dzis juz poszly w ruch, loki ladne ale troche napuszone nie wiem czy to wina pogody czy kosmetykow, musze jeszcze troche poczekac z opinia na ich temat
Za to smarowidlo pod oczy mimo, ze tluscioch straszny to wchlonelo sie blyskawicznie
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Effa wygrałaś!
Dałam ciała z postem i to przez swoją wrodzoną złośliwość
Weszłam wczoraj na allegro i patrzę a tam mój najukochańszy w świecie krem tonujący madary sunflower jest licytowany! Cena, która była obecna przy nim tak mnie zdenerwowała, że dla podniesienia temperatury na all wpisałam 30zł. To tak tylko było, na odczepnego, bo mnie mała cena raziła a że krem kosztuje prawie 100 to zalicytowałam i zapomniałam, bo uznałam, że szanse na wyrwanie kremu za 30% jego wartości sa równe zeru..... DOdam, że to była pierwsza licytacja w jakiej brałam udział.
A dzisiaj rano znalazłam na poczcie maila..... wygrałam licytację mam krem tonujący madary sunflower za 30 i jeszcze go dzisiaj osobiście odbiorę
Normalnie jak znalazł, bo obecnie jest to dla mnie idealny kolor kremu tonującego a podkładów teraz nie używam
Nie sądziłam, że przegranie zakładu i złamanie danej samej sobie obietnicy narobi mi tyle radości!
: jupi: hehe to takie zlamanie postu z zaskoczenia wiec nie wiem czy sie liczy W kazdym badz razie gratuluje pierwszej wygranej aukcji oraz upolowania kremu w tak okazyjnej cenie klaski:

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-07-18 o 08:51
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 09:00   #1528
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Anula, moje rozgrzeszenie masz!
a dzisiaj jeszcze nie wiem, wlasnie ide do wanny, a potem zobacze, co mi do ciuchow bedzie pasowalo (ktore sa glownie biale, szare, czarne lub bezowe... )
Dzięki
No to faktycznie łatwo nie będzie którąś wybrac....... bo w sumie wszystkie pasują
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Cloche ładne te pomadki Jeśli zaś chodzi o oklory w szafie to o dziwo mam podobnie
Anula a który to odcień Ci tak pasuje? Po targowisku krążą oba... i krążą... i tak wgl gratulacje wygranej licytacji
Zapomniałam wczoraj napisać: po wyjściu z metra mnie olśniło, że to Twój nowy kolor po hennowaniu zrobił na mnie takie wrażenie!!!
ale grzywka tez nowa
Małgosiu - a czy na żywo kolor włosów mam taki jak na wklejanych zdjęciach? Bo ja mam ciągle wrażenie, że mój aparat kłamie i to sporo.... Jak możesz porównać to będę wdzięczna - zdjęcia mam w albumie, żebys nie szukała w wątku.
Mój kolor kremu tonującego madary to sunflower - dla mnie targowisko było tylko bardzo krótkim epizodem nie potrafie sie tam poruszać.... Ale 30zł za nowy, nieużywany i z datą wazności do przyszłego roku krem madary to naprawdę dobry biznes!
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
: jupi: hehe to takie zlamanie postu z zaskoczenia wiec nie wiem czy sie liczy W kazdym badz razie gratuluje pierwszej wygranej aukcji oraz upolowania kremu w tak okazyjnej cenie klaski:
dzięki, dzięki
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 11:12   #1529
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Melya doszedł do ciebie mój e-mail, który kilka dni temu napisałam?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 11:22   #1530
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ale grzywka tez nowa
Małgosiu - a czy na żywo kolor włosów mam taki jak na wklejanych zdjęciach? Bo ja mam ciągle wrażenie, że mój aparat kłamie i to sporo.... Jak możesz porównać to będę wdzięczna - zdjęcia mam w albumie, żebys nie szukała w wątku.
Mój kolor kremu tonującego madary to sunflower - dla mnie targowisko było tylko bardzo krótkim epizodem nie potrafie sie tam poruszać.... Ale 30zł za nowy, nieużywany i z datą wazności do przyszłego roku krem madary to naprawdę dobry biznes!
No właśnie grzywka mnie trochę wytrąciła i stąd niezbyt bystry wgląd jeśli chodzi o całość Twojej fryzury
Niestety ja mam dość daleko posunięty daltonizm, więc nie powinnaś brać tak na serio tego, co napiszę na temat koloru, ale moim skromnym zdaniem kolor na żywo jest ciemniejszy i jest takim chłodnym odcieniem brązu; żadnych rudawych refleksów widocznych na foto na żywo nie dostrzegłam; inna sprawa, że było niezbyt słonecznie


A no właśnie, bo ten drugi to Moonflower
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.