Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsiakaja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-16, 19:25   #1
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278

Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsiakaja


Moze macie jakis sposob patent co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe czy to podklad ,puder ,roz,brazer mega szybko ZNIKAJA z twarzy wsiakaja w nia jak w gabke ?

ZAZNACZAM: ze moja skora jest bardzo wrazliwa :nie lubi wielu warstw ,ani obciazenia bo jeszcze gorzej na to reaguje ,staje sie bardziej zaczerwieniona -podrazniona-przetluszczona

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-06-16 o 19:27
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 21:39   #2
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
Moze macie jakis sposob patent co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe czy to podklad ,puder ,roz,brazer mega szybko ZNIKAJA z twarzy wsiakaja w nia jak w gabke ?

ZAZNACZAM: ze moja skora jest bardzo wrazliwa :nie lubi wielu warstw ,ani obciazenia bo jeszcze gorzej na to reaguje ,staje sie bardziej zaczerwieniona -podrazniona-przetluszczona
bazy
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 22:33   #3
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
Moze macie jakis sposob patent co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe czy to podklad ,puder ,roz,brazer mega szybko ZNIKAJA z twarzy wsiakaja w nia jak w gabke ?

ZAZNACZAM: ze moja skora jest bardzo wrazliwa :nie lubi wielu warstw ,ani obciazenia bo jeszcze gorzej na to reaguje ,staje sie bardziej zaczerwieniona -podrazniona-przetluszczona
Zadbaj o pielęgnację cery, o odpowiedni krem pod makijaż.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 00:41   #4
gosiax 21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

jakich kosmetyków używasz ? - dyplomowana wizażystka
gosiax 21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 01:51   #5
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

sadze ze bazy przy mojej skore bardzo wrazliwej mieszanej w kierunku tradziku rozowatego predzej zaszkodza....

Uzywam podkladow przewaznie mineralne( bare minerals,une)
-podklady Clinigue lecz one powoduja powstawanie grudek...

Zbyt ciezkich podkladow typu revlon lub Este Lauder moja skora nie znosi... DUSI sie zapycha..i wygladaja u mnie na mojej skorze jak maska +podkreslaja bardzie niedoskonalosci -nirownosci skory-blizny + postarzaja -moja skora w tych podkladach wyglada na starsza niz bez ...
.. nawet jak naloze podklad mineralny malo to i tak u mnie go widac...a po jakis 30 minutach prawie znika jakby wsiakaja jak gabka..

Rankiem Myje skore zelem SVR do skory atopowej
Pod podklad stosuje krem z filtrem Bioderma AKN 30
lub krem AVENE Cleance + podklad +puder Clinique blended lub puder prasowany UNE-ostatnio ,czasami prysne woda termalna
-raz w tygodniu peling enzymatyczny +maseczka z glinki zielonej
-na noc raz nic raz olejek jojoba

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-06-17 o 01:55
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 10:21   #6
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

nie możesz na noc ''nic'' przy takiej wrazliwej skórze,połóz chociaż penthen-krem,cos co łagodzi i podleczy przez noc,możesz mieszac z olejkiem jojoba..avene to praktycznie żadne nawilżanie jak dla mnie.. do tego silnie matujący filtr dla skóry problematycznej ...i masz gotową odpowiedz dlaczego skóra reaguje nadwrażliwie...czyli generalnie masz za mało nawilżenia i ochrony-praktycznie zero lipidów! ,stąd może tez brac się przetłuszczanie...nadal skóra nie jest uregulowana..stąd wsiąkanie kolorówki...dokup ten krem Sylveco brzozowy-rokitnikowy na noc,kosztują grosze.
...
po sprawdzeniu jeszcze zjade ten żel do mycia dla atopowców niby...parafina,glikole,p egi..... szał.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-06-17 o 10:24
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 18:00   #7
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

moja skóra, mimo iż na nią chucham i dmucham, nawilżam i dbam o to, żeby się nie wysuszyła, też jest wrażliwa i z trądzikiem od jakiś 7 lat mniej więcej. Jak cera jest wrażliwa z natury (czy też uwrażliwiona np. przez walkę z trądzikiem), to utrzymywanie nawilżenia nie sprawi, że przestanie być wrażliwa
Choć też bym zalecała dołożyć coś nawilżającego - choćby żel hialuronowy i mieszać z nim olejek jojoba. Sam olej nie nawilży skóry, tylko ją natłuści - natłuszczanie jest po to, by zatrzymać wilgoć w skórze

A przetłuszcza ci się skóra? bo jak nie, to możliwe, że sypkie kosmetyki, jak podkład mineralny, róż itp. po prostu się osypują Wtedy trzeba by albo znaleźć bardziej kremową formułę minerałów albo coś treściwszego pod nie, żeby miały się do czego przykleić
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-17, 20:05   #8
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

...
przetłuszcza się motylkowi skóra,zmiana kosmetyków nie cofnie nadwrażliwosci całkowicie,jednak może dużo pomóc w złagodzeniu stanu.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 21:59   #9
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
nie możesz na noc ''nic'' przy takiej wrazliwej skórze,połóz chociaż penthen-krem,cos co łagodzi i podleczy przez noc,możesz mieszac z olejkiem jojoba..avene to praktycznie żadne nawilżanie jak dla mnie.. do tego silnie matujący filtr dla skóry problematycznej ...i masz gotową odpowiedz dlaczego skóra reaguje nadwrażliwie...czyli generalnie masz za mało nawilżenia i ochrony-praktycznie zero lipidów! ,stąd może tez brac się przetłuszczanie...nadal skóra nie jest uregulowana..stąd wsiąkanie kolorówki...dokup ten krem Sylveco brzozowy-rokitnikowy na noc,kosztują grosze.
...
po sprawdzeniu jeszcze zjade ten żel do mycia dla atopowców niby...parafina,glikole,p egi..... szał.
Dzieki darko1 a jaki krem z filtrem mi polecisz zamiast Biodermy akn 30 bo juz nie mam pomyslu , a ten sylveco gdzie moge kupic?

co do zelu SVR Topailyse kurcze palce za niego okolo 80 zl^-starcza na jakies 4 miesiace myje nim tylko twarz i po nim niezauwazylam czegos zlego nie narusza bariery skory bardzoo delikatny jest

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
m Sam olej nie nawilży skóry, tylko ją natłuści - natłuszczanie jest po to, by zatrzymać wilgoć w skórze

A przetłuszcza ci się skóra? bo jak nie, to możliwe, że sypkie kosmetyki, jak podkład mineralny, róż itp. po prostu się osypują Wtedy trzeba by albo znaleźć bardziej kremową formułę minerałów albo coś treściwszego pod nie, żeby miały się do czego przykleić
podklad mineralny o kremowej konsystencji
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 22:39   #10
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
Dzieki darko1 a jaki krem z filtrem mi polecisz zamiast Biodermy akn 30 bo juz nie mam pomyslu , a ten sylveco gdzie moge kupic?

co do zelu SVR Topailyse kurcze palce za niego okolo 80 zl^-starcza na jakies 4 miesiace myje nim tylko twarz i po nim niezauwazylam czegos zlego nie narusza bariery skory bardzoo delikatny jest

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------


podklad mineralny o kremowej konsystencji
ta bioderma akn jest ponoc w porzadku, spf 30 bardzo dobry jest tez Aknicare Sun, ale chyba tylko przez internet go kupisz jak nie stosujesz zadnej kuracji przeciwtrądzikowej i sie nie opalasz, to filtr spf 50 moim zdaniem nie jest konieczny, zwlaszcza ze chroni on niewiele lepiej niz spf 30;-)

tylko koniecznie zadbaj o nawilżanie. też od wewnątrz, bo mozesz byc odwodniona i o tym nie wiedziec, a wpływa to fatalnie na skore, ktora jest jednoczesnie wysuszona i sie przetluszcza.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 22:58   #11
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ta bioderma akn jest ponoc w porzadku, spf 30 bardzo dobry jest tez Aknicare Sun, ale chyba tylko przez internet go kupisz jak nie stosujesz zadnej kuracji przeciwtrądzikowej i sie nie opalasz, to filtr spf 50 moim zdaniem nie jest konieczny, zwlaszcza ze chroni on niewiele lepiej niz spf 30;-)

tylko koniecznie zadbaj o nawilżanie. też od wewnątrz, bo mozesz byc odwodniona i o tym nie wiedziec, a wpływa to fatalnie na skore, ktora jest jednoczesnie wysuszona i sie przetluszcza.
tak dla mnie 30 spf wystarczy ,a kuracje przeciwtradzikowa juz bardzo dawno stosowalam ,nie mam tradziku juz ,tylko raz na jakis czas gule ,ale za to male grudeczki czesto mi sie robia

MOGE BYC ODWODNIONA? czyli za malo wody pije?
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-17, 23:14   #12
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

no pewnie, ze mozesz byc odwodniona;-) co nie znaczy, ze byloby to zrodlem wszystkich problemow z cerą. warto pilnować, żeby pić naprawde duzo wody, zwlaszcza latem
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 00:18   #13
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
no pewnie, ze mozesz byc odwodniona;-) co nie znaczy, ze byloby to zrodlem wszystkich problemow z cerą. warto pilnować, żeby pić naprawde duzo wody, zwlaszcza latem
ja pije zawsze 4 szkalnki maxymalnie ,nie chce mi sie pic nie czuje pragnienia wiecej picia,a czasmi mi sie zdarza ze nawet 3 szkaleczki wypije i nie chce mi sie wiecej nie czuje pragnienia

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
dokup ten krem Sylveco brzozowy-rokitnikowy na noc,kosztują grosze..
gdzie go dostane ? slyszalam o dobrym dzialaniu oleju z rokitnika(zolty mocny odcien mowia na niego samoopalacz ) stosowalas go ?

---------- Dopisano o 01:10 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
nie możesz na noc ''nic'' przy takiej wrazliwej skórze,połóz chociaż penthen-krem,cos co łagodzi i podleczy przez noc,możesz mieszac z olejkiem jojoba..avene to praktycznie żadne nawilżanie jak dla mnie.. do tego silnie matujący filtr dla skóry problematycznej ...i masz gotową odpowiedz dlaczego skóra reaguje nadwrażliwie...czyli generalnie masz za mało nawilżenia i ochrony-praktycznie zero lipidów! ,stąd może tez brac się przetłuszczanie...nadal skóra nie jest uregulowana..stąd wsiąkanie kolorówki...dokup ten krem Sylveco brzozowy-rokitnikowy na noc,kosztują grosze.
...
po sprawdzeniu jeszcze zjade ten żel do mycia dla atopowców niby...parafina,glikole,p egi..... szał.
a ktory zel mydlo polecisz do mycia?

---------- Dopisano o 01:18 ---------- Poprzedni post napisano o 01:10 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..avene to praktycznie żadne nawilżanie jak dla mnie.. do tego silnie matujący filtr dla skóry problematycznej ...i masz gotową odpowiedz dlaczego skóra reaguje nadwrażliwie...czyli generalnie masz za mało nawilżenia i ochrony-praktycznie zero lipidów! ,stąd może tez brac się przetłuszczanie...nadal skóra nie jest uregulowana..stąd wsiąkanie.
jak uzupelnic te lipidy jakim kremem lub olejem? i dlaczego AVENE CLEANCE to prawie zadne nawilzanie

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-06-18 o 00:08
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 00:57   #14
gosiax 21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

Uważam że do skóry trądzikowej spf 30 jest za mocny. Przecież słońce też jest potrzebne naszej cerze i wspomaga leczenie trądziku ! 15 ewentualnie 20 przy skórze wrażliwej na słońce jest wystarczające. Nasza skóra w dzień "odpoczywa" więc bez sensu nawilżać ją drogimi kremami w ciągu dnia. Wszystkie kuracje na cerę nawilżające, przeciwzmarszczkowe itp polecam robić po 18 wtedy będą najbardziej skuteczne ! W dzień należy chronić tylko skórę przed NADMIERNYM nasłonecznieniem i zbyt dużym wysuszeniem czyli wystarczy tylko nakładać ochronny krem . do peelingu polecam robić maseczkę oczyszczającą pory tylko nigdy tego samego dnia wtedy narażamy skórę na podrażnienie. a co do podkładu jest taka firma Artistry i produkują kosmetyki z naturalnych składników do każdego rodzaju cery. 0 chemii i nie podrażniają skóry. ja używam jeszcze serii do codziennej pielęgnacji mydła do twarzy toniki maseczki i muszę powiedzieć że mój trądzik - 50% co najmniej poprawy w pierwszym miesiącu i teraz po stosowaniu stale po kilku miesiącach praktycznie nie mam już trądziku !
gosiax 21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 11:51   #15
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

Cytat:
Napisane przez gosiax 21 Pokaż wiadomość
Uważam że do skóry trądzikowej spf 30 jest za mocny. Przecież słońce też jest potrzebne naszej cerze i wspomaga leczenie trądziku ! 15 ewentualnie 20 przy skórze wrażliwej na słońce jest wystarczające. Nasza skóra w dzień "odpoczywa" więc bez sensu nawilżać ją drogimi kremami w ciągu dnia. Wszystkie kuracje na cerę nawilżające, przeciwzmarszczkowe itp polecam robić po 18 wtedy będą najbardziej skuteczne ! W dzień należy chronić tylko skórę przed NADMIERNYM nasłonecznieniem i zbyt dużym wysuszeniem czyli wystarczy tylko nakładać ochronny krem . do peelingu polecam robić maseczkę oczyszczającą pory tylko nigdy tego samego dnia wtedy narażamy skórę na podrażnienie. a co do podkładu jest taka firma Artistry i produkują kosmetyki z naturalnych składników do każdego rodzaju cery. 0 chemii i nie podrażniają skóry. ja używam jeszcze serii do codziennej pielęgnacji mydła do twarzy toniki maseczki i muszę powiedzieć że mój trądzik - 50% co najmniej poprawy w pierwszym miesiącu i teraz po stosowaniu stale po kilku miesiącach praktycznie nie mam już trądziku !
...
to w Artisty takie herezje opowiadają,że słońce leczy skóre trądzikową? kurcze....noooo nie wiem co powiedzieć,lepiej tego nie rozpowszechniaj dalej. Reszta też nieco kontrowersyja.

motylek..duzo pytań,odpisze ci w wolnej chwili na pw.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-06-18 o 11:53
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 12:55   #16
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

ŻADEN dermatolog nie zaleca wystawiania trądziku na słońce, wręcz przeciwnie. Chyba że jakiś niedouczony, który nie wiem, jakim cudem skończył studia, bo szkodliwość słońca jest znana od dawna.
Zresztą, post gosiax21 wygląda na reklamę
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 19:03   #17
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

Dziewczyny co sadzcie o kremie do twarzy -EUCERIN 12% OMEGA ,darko1 moze juz go wytestowalas? JAKO nawilzanie na noc ?

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
m Sam olej nie nawilży skóry, tylko ją natłuści - natłuszczanie jest po to, by zatrzymać wilgoć w skórze
czyli oleje olejki wogole nie nawilzaja skory ,tylko ja zatluszczaja? to po co je wogole stosowac juz lepiej postawic na samo nawilzanie

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-06-18 o 19:04
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 19:06   #18
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sadzcie o kremie do twarzy -EUCERIN 12% OMEGA ,darko1 moze juz go wytestowalas? JAKO nawilzanie na noc ?

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------


czyli oleje olejki wogole nie nawilzaja skory ,tylko ja zatluszczaja? to po co je wogole stosowac
...
nie podoba mi się skład tego kremu,trójglicerydy,silik ony...po co to...ja ci podałam dobre kremy,ale Ty uparta jesteś oleje nawilżają poprzez to,że uzupełniają lipidy w skórze,szczelniają niejako naskórek..uelastyczniają go co powoduje,że wilgoć ze skóry nie odparowuje na zewnątrz..same z siebie nie dostarczają wilgoci. Sylveco kupisz najprościej ze strony producenta,lub w sklepach e ekologicznymi kosmetykami,również w zielarniach,sklepach ze zdrową żywnością i niektórych aptekach....a filtry ważna sprawa,skórze wrażliwej absolutnie służy 50 w lecie !!!! zachęcam cię do wypróbowania filtrów azjatyckich np Missha...sa jak nawilżające melczko...ja po całym dniu na słońcu nie mam sladu po rumieniu ! można kupic na ebayu,allegro..tn filtr co uzywasz moze jest i dobry,ale nie sądze,że dla twojej skóry najwłaściwszy.
......
teraz cos do sklepów weszło takiego:Mixa..są 3 rodzaje kremów niby dermatologiczne itd....oczywiście nie kupiłam bo skład nie powala..w kremie do suchej skóry parafina,w innych trójglicerydy....no ale cena niewysoka,jak kto sie uprze to niech próbuje https://wizaz.pl/search/index.php?fr..._type=kosmetyk

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-06-18 o 19:34
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 21:00   #19
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
nie podoba mi się skład tego kremu,trójglicerydy,silik ony...po co to...ja ci podałam dobre kremy,ale Ty uparta jesteś oleje nawilżają poprzez to,że uzupełniają lipidy w skórze,szczelniają niejako naskórek..uelastyczniają go co powoduje,że wilgoć ze skóry nie odparowuje na zewnątrz..same z siebie nie dostarczają wilgoci. Sylveco kupisz najprościej ze strony producenta,lub w sklepach e ekologicznymi kosmetykami,również w zielarniach,sklepach ze zdrową żywnością i niektórych aptekach.
......
teraz cos do sklepów weszło takiego:Mixa..są 3 rodzaje kremów niby dermatologiczne itd....oczywiście nie kupiłam bo skład nie powala..w kremie do suchej skóry parafina,w innych trójglicerydy....no ale cena niewysoka,jak kto sie uprze to niech próbuje https://wizaz.pl/search/index.php?fr..._type=kosmetyk
Dobra to bede probowala zakupic ten krem SYLVECO-ale wyczytalam ze jego nie mozna non stop stosowac to dorzuc jeszcze jakis krem
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-18, 21:28   #20
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
Dobra to bede probowala zakupic ten krem SYLVECO-ale wyczytalam ze jego nie mozna non stop stosowac to dorzuc jeszcze jakis krem
...
nie no jak nie można,co ty tam wyczytujesz w tym internecie ? Lekki brzozowy na dzien,rokitnikowy na noc,rokitnikowy nie farbuje skóry-zwłaszcza ten lekki...z innych to Fitomed,Apis...własnie sobie przypomniałam o jeszcze jednymbaardzo fajnym kremie polskiego producenta,kupowałam całą serie na ich stronie,bo jedyne mleczko do demakijażu które lubie jest własnie od nich:Mincer Pharma-seria antyalergiczna z BACOCALMINE,świetny kremik nawilżająco-łagodząco-antyalergiczny mają w tej serii ,bo ten składnik redukuje nadwrażliwośc skóry. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5....html,coprawda zawiera troszkę parafiny ale na dalszej pozycji.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 01:52   #21
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

nie mieszkam w polsce wiec troche mi ciezko o polskie kosmetyki ale bede probowac

darko1 swego czasu zauwazylam ze bardzo dobrze mi sluza lekkie kremo emulskie dosyc rzadkie ,przezroczyste

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-06-19 o 03:34
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 08:45   #22
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
nie mieszkam w polsce wiec troche mi ciezko o polskie kosmetyki ale bede probowac

darko1 swego czasu zauwazylam ze bardzo dobrze mi sluza lekkie kremo emulskie dosyc rzadkie ,przezroczyste
...
ja generalnie zaczynam od składu Kochanie,bo tu jest cały dynks...a nie masz kogos w Polsce kto ci zamówi i wyśle za granice?

a gdzie Ty w ogóle mieszkasz,na skóre ma np tez wpływ woda,klimat...ja sie produkuje na polskie warunki za granica możesz taniej dostac n p Dermalogice-świetna seria dla wrażliwej skóry !!!

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-06-19 o 09:02
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 09:16   #23
gosiax21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 24
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

dermatologiem nie jestem ! więc mogę się mylić przyznaję ... bardziej niż na cerze znam się na makijażach. i pisałam tu o swoich doświadczeniach ... moja skóra po słońcu jest ładniejsza i nie zauważyłam nigdy jakiegoś potwornego, wzmożonego nawrotu trądziku po czasie. to nie reklama po prostu używam tych kosmetyków.
gosiax21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 09:22   #24
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

Cytat:
Napisane przez gosiax21 Pokaż wiadomość
dermatologiem nie jestem ! więc mogę się mylić przyznaję ... bardziej niż na cerze znam się na makijażach. i pisałam tu o swoich doświadczeniach ... moja skóra po słońcu jest ładniejsza i nie zauważyłam nigdy jakiegoś potwornego, wzmożonego nawrotu trądziku po czasie. to nie reklama po prostu używam tych kosmetyków.
.....
spoko uszkodzenia posłoneczne wychodzą dopiero po paru latach.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 09:32   #25
gosiax21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 24
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

przestraszyłaś mnie teraz
gosiax21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 10:21   #26
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

Cytat:
Napisane przez gosiax21 Pokaż wiadomość
przestraszyłaś mnie teraz
...
nie przestraszyłam,tylko uwrażliwiam Cię na ten temat,twarz chowamy przed słońcem i 50filtr...i to nie jest za dużo,zważywszy na to,że filtr w ciągu dnia się ściera z twarzy,moga go zdestabilizowac kosmetyki kolorwe,mało kto reaplikuje go po 3-4 godzinach a tak zalecają producenci.....słonko chwilowo może sie wydawac,że pomaga na problematyczną skóre,a potem najczęściej nastepuje sprzężenie zwrotne i problem powraca w nasilonym stopniu..przebarwien się nabywamy juz we wczesnej młodosci,jaka nastolatka dba o dobrą pielęgnacje i ochrone...dopiero z czasem te głębsze przebarwienia wychodza na powierzchnie...tak samo wnerwiają mnie mamusie wypuszczające swoje dzieci na pełne słonce,najlepiej nad wodą,bez ochrony,bez chustki na głowe...mam od razu ochote przylać takiej Mamuśce.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:07   #27
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...

a gdzie Ty w ogóle mieszkasz,na skóre ma np tez wpływ woda,klimat...ja sie produkuje na polskie warunki za granica możesz taniej dostac n p Dermalogice-świetna seria dla wrażliwej skóry !!!
w kraju o podobym klimacie do POLSKI ale musze rozjerzec sie za kosmetykami tej firmy DERMAGOLIC nie zwaracal uwagi na ta firme ,a proowalas? i co konkretnie polecisz ??

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
n słonko chwilowo może sie wydawac,że pomaga na problematyczną skóre,a potem najczęściej nastepuje sprzężenie zwrotne i problem powraca w nasilonym stopniu..przebarwien się nabywamy juz we wczesnej młodosci.
dokladnie tak jak pisze darko1 skora sobie zapamietuje na poczaku te nasze pierwsze opalanie moze wydawac nam sie fajne ladne ,ale to zludne

ALE POWMAWIALI nam ze tylko skora opalona brazowa jest fajna... niestety to nie jest prawda,wiekszosc dala sie na ten kolor KUPY nabrac niestety ,jak to mowi moj kolega

PRZECIEZ jasna karnacja, MLECZNA skora jest piekna !!! zadbana jasna mleczna skora ARABOWIE wiedza o tym juz od dawnych lat i chowaja ja jak moga przed sloncem


Moja znajoma spotykala sie z ciemnym facetem prawie murzynem i ten jej dokuczal specjalnie czasami ze ona taka blada niby.. wpadla w kompleksy zaczela sie opalac ... bo on jej tak wmowil.. mowil jej nawet z tego co wspominala "ze on jest ladniejszy bo on ma ciemna skore" Lol...

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-06-19 o 19:15
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:26   #28
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Co zrobic jak wszytskie kosmetyki kolorowe(podklad,roz) ZNIKAJA mega szybko wsi

DERMALOGICA-to amerykańska firma...ma kilka oddzielnych linii,między innymi serie dla skóry nadwrażliwej,i jest tam wszystko od żel i mleczek do demakijażu,przez maseczki,boostery i kremy az po sera...można np pomieszac linie nawilżającą z tą do wrażliwej skóry...na ebayu,allegro jest sporo próbek tych kosmetyków.

Moim hitem bez którego nie wyobrażam juz sobie życia jest DailyExfoliant-ryżowy peeling enzymatyczny do czestego stosowania.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-06-20 o 17:40
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.