Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-12, 23:25   #1531
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Peeling jak peeling... można taki sam zrobić w domu tyle, że bez dodatkowych umilaczy smakowo-zapachowych. Raczej o to mi chodziło.

Swoją funkcję spełniał i spełnia w porządku. Po prostu cena sprawia, że jest to tylko gadżet. Nie chce mi się wierzyć, że pat&rub przez tę chwilę na ustach może robić coś znacznie więcej Raczej balsam pielęgnujący "po" coś tu zmienia? Oczywiście to tylko takie moje gdybanie, bo p&r nie miałam i nie mam powodu by Ci nie wierzyć. Jak wykończę Lusha to z chęcią się skuszę na pomarańczowe szaleństwo od Kini R. Zaintrygowałaś mnie
Zrobiony samemu nie ma takich walorów nawilżającyh jak ten z Pata. O czym się przekonałam.

Jak stosowałam sam balsam bez peelingu przez jakis czas, to jednak usta były w gorszym stanie, niż z peelingiem, wiec pisząc, ze u mnie patowy peeling robi troszkę dobrego, nie przesadziłam nic, a nic Ale oczywiście niekoniecznie u innych osób sprawdzi sie, tak jak u mnie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 23:31   #1532
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Na tym wątku?
Tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44085863

W grudniu to pewnie już nie będzie...
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 07:46   #1533
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja bym chciała kupić na -30 % ten cudowny strivectin podoczny.
Reszta mnie nie kusi bo mam wszystko.
Ewentualnie mogę w ramach wyjątku jakiś fajny tusz przygarnąć.

I przypomnialyscie mi ze chciałam Józefa dzikiego kupić
Beatko ja Strivectin kupuję na Allegro, bo choć nie wiem, ile kosztuje w Sephorze, to zdaje mi się, że nawet przy 30% rabacie wyjdzie drożej niż ja kupowałam u jednego sprzedawcy na All, gdzie za 30 ml kremu płaciłam 185 zł (przesyłka za free), a za 19 ml 125 zł.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś sporą próbkę tego Strivectin podocznego i powiem Ci że nie widzę większej róznicy w efektach miedzy nim a Shiseio Benefiance Anti Wrinkle, którego używam od wiosny.
Ja Shiseido zużyłam 2 słoiczki, a Strivectin powoli kończę drugie 19 ml opakowanie, a następna 30 ml tubka czeka na swoją kolej.
Shiseido wg mnie może lepiej nawilża, ale nie nadaje się na dzień, bo za tłusty, natomiast po dłuższym stosowaniu Strivectinu widzę dużo lepsze i trwalsze efekty, zwłaszcza pod kątem zmarszczek.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 08:01   #1534
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Beatko ja Strivectin kupuję na Allegro, bo choć nie wiem, ile kosztuje w Sephorze, to zdaje mi się, że nawet przy 30% rabacie wyjdzie drożej niż ja kupowałam u jednego sprzedawcy na All, gdzie za 30 ml kremu płaciłam 185 zł (przesyłka za free), a za 19 ml 125 zł.
Olu jesteś nieocenioną skarbnicą wiedzy i doświadczenia Już się zasadzałam na zakup drugiej tubki w sephorze, a tu taka wiadomość! Dziękuję! Kolejne pieniądze zaoszczędziłam dzięki Tobie

James odpuszczam "eksperyment wodny", bo nie mogę funkcjonować, minęło 3 tygodnie od kiedy limituję sobie płyny i skórę na czole i nosie (!!!) mam tak suchą, że aż się łuszczy (po nałożeniu podkładu wyglądam jakbym miała twarz w farfoclach ), ciało suche strasznie (a obficie smaruję i masuję wszystkim co mi przychodzi do głowy), ale co najgorsze, jak się dossałam do butelki wody to wypiłam pół litra na raz i chciałam jeszcze, no jakbym wróciła z wycieczki po pustyni. Nie wiem czy lepsze będzie wrócić do picia wody jak czuję, czy przeczekać jeszcze kilka tygodni, ale męczę się potwornie teraz.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 08:32   #1535
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Olu jesteś nieocenioną skarbnicą wiedzy i doświadczenia Już się zasadzałam na zakup drugiej tubki w sephorze, a tu taka wiadomość! Dziękuję! Kolejne pieniądze zaoszczędziłam dzięki Tobie

James odpuszczam "eksperyment wodny", bo nie mogę funkcjonować, minęło 3 tygodnie od kiedy limituję sobie płyny i skórę na czole i nosie (!!!) mam tak suchą, że aż się łuszczy (po nałożeniu podkładu wyglądam jakbym miała twarz w farfoclach ), ciało suche strasznie (a obficie smaruję i masuję wszystkim co mi przychodzi do głowy), ale co najgorsze, jak się dossałam do butelki wody to wypiłam pół litra na raz i chciałam jeszcze, no jakbym wróciła z wycieczki po pustyni. Nie wiem czy lepsze będzie wrócić do picia wody jak czuję, czy przeczekać jeszcze kilka tygodni, ale męczę się potwornie teraz.
Dziękuję za miłe słowa, polecam się na przyszłość .

Co do wody - ja również dużo piję (niegazowaną), bo lubię i uważam, że robiąc to odpowiadam po prostu na potrzeby własnego organizmu.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 08:44   #1536
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja mam kurka parę rzeczy na liście, choć już zdawało mi się, że absolutnie niczego nie potrzebuję.
Dostałam sms'a o 20% VIPach do 18.12. i chyba jednak z tego promo skorzystam, bo choć liczę po cichu na r abat 30% po świętach, to jednak nie wiem czy znajdę na to czas, no i te dzikie tłumy mnie przerażają.
hmmm ja się zwykle 27go wybieram do sklepu po świeże pieczywo, i nigdy w S. żadnych tłumów nie widziałam... a zawsze zachodzę przy okazji. Raczej pustki są. Dopiero przed samym sylwestrem się laski zlatują na promocję

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja bym chciała kupić na -30 % ten cudowny strivectin podoczny.
Reszta mnie nie kusi bo mam wszystko.
Ewentualnie mogę w ramach wyjątku jakiś fajny tusz przygarnąć.
nie przypominam sobie, by te -30% poświąteczne obejmowało pielęgnację
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 08:56   #1537
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Prawda,-30% tylko kolorówka.Jednak po świetach są promocyjne ceny zestawów i Strivectin jest zawsze,sama kilka takich zestawów kupiłam w korzystnej cenie.Ten krem pod oczy miałam już w dwoch różnych zestawach.Używałam Strivectina i Shisheido i jakoś specjalnej różnicy nie widzę,w ogóle to wg mnie EL reparator na noc pod oczy daje lepszy efekt.Tzn najlepiej mi służy
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 09:01   #1538
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja Shiseido zużyłam 2 słoiczki, a Strivectin powoli kończę drugie 19 ml opakowanie, a następna 30 ml tubka czeka na swoją kolej.
Shiseido wg mnie może lepiej nawilża, ale nie nadaje się na dzień, bo za tłusty, natomiast po dłuższym stosowaniu Strivectinu widzę dużo lepsze i trwalsze efekty, zwłaszcza pod kątem zmarszczek.
Z tym, ze nie używam kremów pod oczy na dzień, tylko na noc, wiec mnei to obojętne czy będzie tłusty czy nie Na dzień mam co innego.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 09:12   #1539
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
hmmm ja się zwykle 27go wybieram do sklepu po świeże pieczywo, i nigdy w S. żadnych tłumów nie widziałam... a zawsze zachodzę przy okazji. Raczej pustki są. Dopiero przed samym sylwestrem się laski zlatują na promocję

nie przypominam sobie, by te -30% poświąteczne obejmowało pielęgnację
To ja jestem w tej grupie lasek, które robią tłumy bliżej 31.12. .
Ja mam ok. 100 km do przybytków rozpusty typu S., D. czy MAC, więc zwykle 27.12 mi się nie udaje dotrzeć .

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Prawda,-30% tylko kolorówka.Jednak po świetach są promocyjne ceny zestawów i Strivectin jest zawsze,sama kilka takich zestawów kupiłam w korzystnej cenie.Ten krem pod oczy miałam już w dwoch różnych zestawach.Używałam Strivectina i Shisheido i jakoś specjalnej różnicy nie widzę,w ogóle to wg mnie EL reparator na noc pod oczy daje lepszy efekt.Tzn najlepiej mi służy
Widać co skóra, to inne potrzeby i inne efekty działania.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z tym, ze nie używam kremów pod oczy na dzień, tylko na noc, wiec mnei to obojętne czy będzie tłusty czy nie Na dzień mam co innego.
Ja bez kremu podocznego na dzień nie dałabym rady. A czego Ty w takim razie używasz?
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 09:14   #1540
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
TJa bez kremu podocznego na dzień nie dałabym rady. A czego Ty w takim razie używasz?
Ja Stri używam jako "bazy", a na niego kładę normalny krem, bo bez dodatkowego kremu to chybabym się zeschła na amen.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 09:20   #1541
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczyny w D.jest 1million za 219zł 100ml i do tego działa kod -15% czyli rabat się sumuje,właśnie kliknęłam dla syna.Może któraś skorzysta
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 09:46   #1542
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Olu dziekuje
To pewnie kupie na all, chyba ze jakis promocyjny zestaw sie trafi. Ale ja omijam galerie w tym okresie bo mnie tłumy przerażaja
Ja używam shiseido na noc , ale raczej nie kupie nastepnego opakowania.
Niestety nie zauwazyłam jego cudownego dzialania Zwykły tłusty krem. A ja mam bardzo, bardzo sucha skóre pod oczami
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-12-13 o 09:48
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 10:11   #1543
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44085863

W grudniu to pewnie już nie będzie...
Dzięki moze to i lepiej, że w grudniu nie bo juz za dużo wydatków, ale moze za jakiś czas
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 10:52   #1544
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Olu dziekuje
To pewnie kupie na all, chyba ze jakis promocyjny zestaw sie trafi. Ale ja omijam galerie w tym okresie bo mnie tłumy przerażaja
Ja używam shiseido na noc , ale raczej nie kupie nastepnego opakowania.
Niestety nie zauwazyłam jego cudownego dzialania Zwykły tłusty krem. A ja mam bardzo, bardzo sucha skóre pod oczami
Ja właśnie też jakiegoś super efektu Shiseido nie odnotowałam .
Jeśli jednak masz bardzo suchą skórę pod oczami, to nie wiem, czy Strivectin sam załatwi problem, bo ja bardziej zauważam rozprasowanie zmarszczek niż głębokie nawilżenie. Może więc zrobić tak jak Hihi pisze, czyli najpierw Strivectin, a potem jeszcze jakiś krem nawilżający. Nie wiem tylko, jak taki patent się sprawdza i jaki krem nadałby się do nałożenia na Strivectin, bo takich kombinacji jeszcze nie stosowałam.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 11:35   #1545
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość

James odpuszczam "eksperyment wodny", bo nie mogę funkcjonować, minęło 3 tygodnie od kiedy limituję sobie płyny i skórę na czole i nosie (!!!) mam tak suchą, że aż się łuszczy (po nałożeniu podkładu wyglądam jakbym miała twarz w farfoclach ), ciało suche strasznie (a obficie smaruję i masuję wszystkim co mi przychodzi do głowy), ale co najgorsze, jak się dossałam do butelki wody to wypiłam pół litra na raz i chciałam jeszcze, no jakbym wróciła z wycieczki po pustyni. Nie wiem czy lepsze będzie wrócić do picia wody jak czuję, czy przeczekać jeszcze kilka tygodni, ale męczę się potwornie teraz.
A ile dziennie pijesz?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 11:45   #1546
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44142634]A ile dziennie pijesz?[/QUOTE]Ograniczyłam się do około 2l płynów dziennie. Nie licząc płynów w zjadanych grejpfrutach, ale tego będzie max szklanka.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 11:52   #1547
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ograniczyłam się do około 2l płynów dziennie. Nie licząc płynów w zjadanych grejpfrutach, ale tego będzie max szklanka.
No, ale wiesz pewnie przeciez, ze taka ilosc wody nie mogla Ci skory wysuszyc. Pijesz normalna ilosc wody. Picie 2 litrow dziennie skory Ci nie wysuszy.
Na Twoim miejscu przyjrzalabym sie czynnikom zewnetrzym (klimatyzacja lub suche powietrze tam, gdzie najwiecej przebywasz; sezon grzewczy w pelni i to moze miec wplyw na stan skory), do tego na dworze mrozy. Przebadalabym na Twoim miejscu tarczyce, bo sucha skora moze byc z tarczyca powiazana. Zdecydowanie proponuje odwiedzic lekarza. Przyczyna suchej skory lezy gdzie indziej. 2 litry wody dziennie skory Ci nie wysuszy, bo to niemozliwe.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 12:07   #1548
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

James akurat tarczyce to ja leczę od dobrych kilku lat, jestem pod stałą opieką lekarską i akurat na chwile obecną jestem hormonalnie wyprowadzona w miarę na prostą i bliżej mi do nadczynności niż niedoczynności (poza tymi skórnymi objawami, o których piszesz), więc tutaj problemu bym nie upatrywała.

Piszę jednak o tym, że widzę zmiany teraz, w moim odczuciu na gorsze, i nie wydaje mi się, aby jak to sugerowałaś kilka tygodni temu, było to powodem picia nadmiernej ilości wody (wcześniej). Natomiast doszło u mnie wręcz nieustające i niezaspokojone pragnienie i mam wrażenie, że duża ilość płynów, którą piłam od zawsze (jak pisałam wcześniej, już jako kilkuletnie dziecko piłam więcej niż inne dzieci i badano mi pod tym kątem nerki oraz ewentualną cukrzycę), jest po prostu cechą jednostkową.

Chyba, że... w wyniku nagłego ograniczenia ilości spożywanej wody nastąpił u mnie w jakimś stopniu efekt odwodnienia obserwowany u kulturystów przed zawodami, ale to raczej mało prawdopodobne, bo do ilości wody, którą oni spożywają to nadal mi było daleko, a i nie ograniczyłam jej drastycznie. Ale nic innego mi do głowy nie przychodzi.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 12:30   #1549
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja mam kurka parę rzeczy na liście, choć już zdawało mi się, że absolutnie niczego nie potrzebuję.
Dostałam sms'a o 20% VIPach do 18.12.
Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość
Ja też raczej chyba tylko przez szybę popatrzę na -30% - chyba,że Gwiazdka będzie łaskawa ale całe szczęście,że rzucili te dodatkowe 20 % przed świętami.
Drogie Panie, czy ta promocja -20% w Sephorze jest dla wszystkich czy dla tych, co dostaly smsa?
Mam od lat karte S, ale nie dostaje zadnych smsow.

Pewnie bylo juz w tekscie, jesli tak, to przepraszam, ale nie mam czasu doczytac.

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość
Ja dostałam smsa i o ulotce nic nie piszą . Tylko informacja o 20% zniżki (po pokazaniu smsa) na cały asortyment do 18.12.
Juz doczytalam, ze tylko z smsem. Czy ktos wie, dlaczego smsy nie przychodza do wszystkich osob posiadajacych karte?
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 12:38   #1550
ancia13
Raczkowanie
 
Avatar ancia13
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 81
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
James akurat tarczyce to ja leczę od dobrych kilku lat, jestem pod stałą opieką lekarską i akurat na chwile obecną jestem hormonalnie wyprowadzona w miarę na prostą i bliżej mi do nadczynności niż niedoczynności (poza tymi skórnymi objawami, o których piszesz), więc tutaj problemu bym nie upatrywała.

Piszę jednak o tym, że widzę zmiany teraz, w moim odczuciu na gorsze, i nie wydaje mi się, aby jak to sugerowałaś kilka tygodni temu, było to powodem picia nadmiernej ilości wody (wcześniej). Natomiast doszło u mnie wręcz nieustające i niezaspokojone pragnienie i mam wrażenie, że duża ilość płynów, którą piłam od zawsze (jak pisałam wcześniej, już jako kilkuletnie dziecko piłam więcej niż inne dzieci i badano mi pod tym kątem nerki oraz ewentualną cukrzycę), jest po prostu cechą jednostkową.

Chyba, że... w wyniku nagłego ograniczenia ilości spożywanej wody nastąpił u mnie w jakimś stopniu efekt odwodnienia obserwowany u kulturystów przed zawodami, ale to raczej mało prawdopodobne, bo do ilości wody, którą oni spożywają to nadal mi było daleko, a i nie ograniczyłam jej drastycznie. Ale nic innego mi do głowy nie przychodzi.
Przepraszam, że się tak wtrącę, podczytuję wątek i ostatnio "obiły mi się o oczy" Twoje wypowiedzi na temat picia dużej ilości wody, itp. Ostatnio na jednym z blogów modowych autorka pisała o swoich przejściach chorobowych i jej opisy objawów jakoś tak bardzo mi się kojarzą z Twoimi. Chodzi mianowicie o moczówkę. Może coś w tym kierunku?
__________________
Odchudzam się:
75->70->60->55

BODY REVOLUTION


Been there, done that, got the T-shirt
ancia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 12:40   #1551
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Drogie Panie, czy ta promocja -20% w Sephorze jest dla wszystkich czy dla tych, co dostaly smsa?
Mam od lat karte S, ale nie dostaje zadnych smsow.

Pewnie bylo juz w tekscie, jesli tak, to przepraszam, ale nie mam czasu doczytac.

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------


Juz doczytalam, ze tylko z smsem. Czy ktos wie, dlaczego smsy nie przychodza do wszystkich osob posiadajacych karte?
Tak, rabat co do zasady jest dla tych, którzy dostali SMS lub kartkę (czasem taką laurkę rabatową wysyłają pocztą), choć słuchy chodziły, że posiadaczkom karty, które SMS'a czy kartki nie dostały, co bardziej uprzejme sephorzanki rabat nabijały.
Czemu teraz jest tak, że nie każdy posiadacz karty prawo do zniżek dostaje, tego nie wiem. Można dopytać u źródła, czyli dzwoniąc na infolinię. Ponoć już od jakiegoś czasu rabaty przychodzą losowo, choć przyznam, że dotąd w żadnych VIP'ach nie zostałam pominięta. Być może to kwestia tego, jak dużo i często dany posiadacz karty robi zakupy w S.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 12:42   #1552
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ancia13 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się tak wtrącę, podczytuję wątek i ostatnio "obiły mi się o oczy" Twoje wypowiedzi na temat picia dużej ilości wody, itp. Ostatnio na jednym z blogów modowych autorka pisała o swoich przejściach chorobowych i jej opisy objawów jakoś tak bardzo mi się kojarzą z Twoimi. Chodzi mianowicie o moczówkę. Może coś w tym kierunku?
O dziękuję Ci bardzo! Każda wypowiedź jest mile widziana, szczególnie, że najwyraźniej mój stan normalny nie jest.

Idę poczytać i ewentualnie poczynić ruchy w kierunku wizyty u kolejnego lekarza.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 13:23   #1553
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Juz doczytalam, ze tylko z smsem. Czy ktos wie, dlaczego smsy nie przychodza do wszystkich osob posiadajacych karte?
Jeśli masz po drodze to przejdź się może do Sephory, podaj kartę i zapytaj czy przysługuje Ci zniżka. Może mimo braku smsa zniżka na karcie i tak jest?

Sprawdzał to ktoś kiedyś? Mnie też raczej nie pomijają w VIPach więc nie wiem, ale na pewno warto spróbować.
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 13:28   #1554
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Jeśli masz po drodze to przejdź się może do Sephory, podaj kartę i zapytaj czy przysługuje Ci zniżka. Może mimo braku smsa zniżka na karcie i tak jest?

Sprawdzał to ktoś kiedyś? Mnie też raczej nie pomijają w VIPach więc nie wiem, ale na pewno warto spróbować.
Nie dosłownie,jednak zapomniałam bonu zniżkowego,fizycznie go nie miałam przy sobie,ale w systemie był i skorzystałam
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 13:37   #1555
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

No, tak, ale to jakby nie to samo
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 14:01   #1556
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Juz doczytalam, ze tylko z smsem. Czy ktos wie, dlaczego smsy nie przychodza do wszystkich osob posiadajacych karte?
a podałaś prawidłowy (aktualny) numer telefonu przy rejestracji?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 14:09   #1557
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a podałaś prawidłowy (aktualny) numer telefonu przy rejestracji?
Mnie nie przysylali nic, bo chyba ze dwa lata moje dane na zmiane czekaly .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 14:12   #1558
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44144908]Mnie nie przysylali nic, bo chyba ze dwa lata moje dane na zmiane czekaly .[/QUOTE]
eee... to słabo, zwłaszcza dla osób często przeprowadzających się... może trzeba podawać dane z wyprzedzeniem
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 14:53   #1559
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczeta piekne, znacie marki Taupage i Zign? Jak wypada rozmiarowka? Szukam plaskich butow zimowych. Doszlam ostatnio do wniosku, ze Ugg i im podobne sa brzydkie jak noc (moze moja milosc wroci) i szukam zwyczajnych, czarnych butow, ktore na najwiekszy wygwizdow sie nadadza. Waham sie miedzy tymi Taupage, tymi oblepionymi jakims ozdobnym zlomem i tymi TH.

Liste z kilkunastu zawezilam do tych trzech modeli, ale nie jestem pewna rozmiarowki tych dwoch pierwszych.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 15:08   #1560
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

ja głosuję za trzecimi. Te z ćwiekami lekki festyn, te pierwsze jakieś takie długie i cienkie, a dla takiego smerfusia jakim mówisz że jesteś to te TH najkrótsze będą najlepsze i jakoś tak zgrabnie wyglądają no i skórę maja fajną, taką jak lubię
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.