Prostownica Bosch BrilliantCare Quattro-Ion PHS5263 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Bosch Quattro-Ion

Notka

Bosch Quattro-Ion sprawdź opinię wizażanek

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-01, 11:57   #1
julitax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1

Prostownica Bosch BrilliantCare Quattro-Ion PHS5263


W dniu wczorajszym tj.30.06.204 zostałam szczęśliwą posiadaczką prostownicy Bosch BrilliantCare Quattro-Ion .Kurier z tym cudem pojawił się w najlepszym możliwym momencie-miałam umyte włosy i tylko czekałam jak wyschną aby zabrać się za prostowanie moją dotychczsową prostownica Roventy. Pierwsze odczucie po odpakowaniu -elegancka , ciut futurystyczna dzięki czerwonym ledowym lampkom.Fajnie trzyma się w dłoni i jest o niebo bardziej lekka od mojej poprzedniej prostownicy , duże bardzo gładkie płytki..Po podłączeniu do prądy szybko się nagrzewa , intuicyjny wybór mocy nagrzewania poprzez przesunięcie suwaczka na odpowiedni stopień bardzo pomocny.Po przyciśnięciu czerwonego magicznego guziczka zapala się rządek czerwonych lampek sygnalizujących , że Quattro -Ion działa.
Wnioski poużyciu-fajnie i lekko się "prowadzi "po włosach włosy wyprostowane , dzisiaj drugi dzień i efekt prostowania jest jak najbardziej ok, błyszczące a co za tym idzie jakby zdrowsze.Jak na ten moment prostownica Boscha to mój numer jeden

julitax jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Bosch Quattro-Ion


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:57:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.