Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-16, 14:46   #4081
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nieźle ja mam malutko: 1 pełnowymiarowy i chyba tylko 4 mini chyba muszę zacząć powoli się rozglądać za uzupełnieniem zapasów
U Ciebie to raczej optymalna ilość. U mnie , zdecydowanie mam bana na tusze do końca roku. .
Tylko ja mam mniej szminek niż większość tutaj, bo tylko 30
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 14:50   #4082
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Ja mam w użyciu jeden pełnowymiarowy i 2 mini i 2 mini w zapasie
to możesz szaleć, jak będą fajne oferty

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ja mam 3 nowe w zapasie (ale 1 nie wiem, czy będę używać) i 5 mini. A dopiero niedawno otworzyłam tego Guerlain, co teraz używam, i jeszcze mam jakiś otwarty na "wyjście do sklepu".
Ale pocieszyłyście mnie wczoraj z ustowymi - aż tak dużo nie mam I tylko ostatnie nabytki nieotwarte (błyszczyki sephorowe), bo to zapas, po który wkrótce sięgnę. A resztę szminek używam mniej więcej na bieżąco - wiadomo, jedne częściej, inne na większe wyjście, ale generalnie nie leżą
Ja też nie mam dużo ustowych poza tym co miesiąc co najmniej jedna sztuka idzie do pudła denkowego, wiec nie jest źle

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość



U Ciebie to raczej optymalna ilość. U mnie , zdecydowanie mam bana na tusze do końca roku. .
Tylko ja mam mniej szminek niż większość tutaj, bo tylko 30
To masz więcej szmin ode mnie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 14:52   #4083
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
no to jak jesteś to co się nie odzywasz

uuu kiszka z tym makijażem, można to jakoś poprawić??
da się, tylko czy kolejnym razem sie uda?
zastanawia mnie co jest z tym miejscem, bo juz 3 raz robiłam i ciagle jest kontur zwalony w tym samym miejscu
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 14:54   #4084
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
to możesz szaleć, jak będą fajne oferty



Ja też nie mam dużo ustowych poza tym co miesiąc co najmniej jedna sztuka idzie do pudła denkowego, wiec nie jest źle



To masz więcej szmin ode mnie
No mogę szaleć też nie mam dużo pomadek, max 17 niby sporo, ale na tym wątku to jedna z mniejszych "kolekcji"
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 14:57   #4085
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
No mogę szaleć też nie mam dużo pomadek, max 17 niby sporo, ale na tym wątku to jedna z mniejszych "kolekcji"
mam podobną liczbę szminek większość to miniaturki


Chciałabym ograniczyć się do jednego różu i jednej paletki cieni, ale to raczej niemożliwe
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 14:57   #4086
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
jestem prawie cały czas, dziś mam wolne i niewiele w domu zrobiłam


wkurzam się, bo chyba znowu mi sie nie zapigmentował ten sam fragment ust i jeszcze widzę mały bąbelek a brałam lek od opryszczki
To jednak te leki nie działają?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 14:58   #4087
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
moja siostra w zeszłym roku była prawie całe wakacje tam
Zazdroszczę (póki co klimatu, po przyjeździe powiem czy czegoś jeszcze )


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A brałaś na przelew i kuriera? Przy statusie jest Status: Zamówienie w trakcie realizacji: wpływ zapłaty jeszcze nie zaksięgowany
Brałam na przelew do sklepu
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-16, 15:01   #4088
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To jednak te leki nie działają?
no widzisz sprzedają takie badziewie
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 15:01   #4089
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
no widzisz sprzedają takie badziewie
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 15:04   #4090
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
mam podobną liczbę szminek większość to miniaturki


Chciałabym ograniczyć się do jednego różu i jednej paletki cieni, ale to raczej niemożliwe
Mam dwa róże i jedną paletkę cieni, której używam od wielkiego dzwonu zazwyczaj tuszuję rzęsy, jak mam więcej czasu, to maluję kreskę eyelinerem i wsio podziwiam u innych piękne cieniowania, dobór kolorów, jak się wymaluję cieniami to mam wrażenie, że jestem brudna albo wyglądam jak pobita
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 15:12   #4091
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
mam podobną liczbę szminek większość to miniaturki

Chciałabym ograniczyć się do jednego różu i jednej paletki cieni, ale to raczej niemożliwe
Zaraz mnie zdopingujecie, żebym jednak policzyła swoje szminki Od dwóch tygodni robię porządki kosmetyczne, ale jeszcze nie skończyłam... A róże mam tylko dwa, używam na zmianę. No i dwa mini w zestawach, ale to się nie liczy, zwłaszcza że jeden jest urodzinowym prezentem sephory

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Mam dwa róże i jedną paletkę cieni, której używam od wielkiego dzwonu zazwyczaj tuszuję rzęsy, jak mam więcej czasu, to maluję kreskę eyelinerem i wsio podziwiam u innych piękne cieniowania, dobór kolorów, jak się wymaluję cieniami to mam wrażenie, że jestem brudna albo wyglądam jak pobita
Ja też tylko kilka pojedynczych cieni + takie mini z zestawu. Rzadko maluję oczy na full. Ale chciałabym sobie kupić jakąś paletkę. Tylko w sumie nie wiem jaką. Większość dziewczyn ma po kilka czy kilkanaście, to pewnie nawet trudno doradzić jedną i to żeby pasowała na co dzień, i żeby się przydała przy większym wyjściu
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-16, 15:22   #4092
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
to możesz szaleć, jak będą fajne oferty



Ja też nie mam dużo ustowych poza tym co miesiąc co najmniej jedna sztuka idzie do pudła denkowego, wiec nie jest źle



To masz więcej szmin ode mnie
No co Ty ?!
A tak w ogóle macal już ktoś ten olejek do ust YSL

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
no widzisz sprzedają takie badziewie
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 15:25   #4093
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
To pamiętaj Chanel Inimitable to badziew i go nie lubimy
to pamiętam

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość

Tylko jak sprawić, żeby tak się stało w przypadku plastikowych butelek???
przydeptać obcasem
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 15:27   #4094
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

przydeptać obcasem
Uuu, widzę, że to już sprawdzony sposób
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 15:27   #4095
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ja też tylko kilka pojedynczych cieni + takie mini z zestawu. Rzadko maluję oczy na full. Ale chciałabym sobie kupić jakąś paletkę. Tylko w sumie nie wiem jaką. Większość dziewczyn ma po kilka czy kilkanaście, to pewnie nawet trudno doradzić jedną i to żeby pasowała na co dzień, i żeby się przydała przy większym wyjściu
Niee, ja spokojnie jestem w stanie polecić coś jako paletkę na wszystko obecnie mam 3, każda z nich jest w sam raz na wyjazd (choć do theBalm potrzebny jest beżowy cień na całą powiekę, bo w nich nie ma nic, co by mogło posłużyć. Chyba, że użyjesz pudru )
-Nude Tude - ładne kolory, które pasują do wszystkiego (oprócz może tych dwóch pierwszych, ale da się je czasem wpleść w makijaż ) kolorystyka raczej ciepła
-Balmsai - chłodniejsze odcienie brązów, da radę zrobić nią też brwi, ma 3 świetne kolory (granatowy, fioletowy i taki zielono-morski) ta ze mną jeździ na wakacje
-TF Semi Sweet - już nie jest aż tak mobilna jak tB, ale ma ładne kolory, jasne dla dziennego makijażu, ciemniejsze na coś na wieczór. Ten niebieski też wygląda fajnie na oku plus za większe cienie: beżowy i z drobinkami
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 15:34   #4096
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Gratuluję silnej woli. Ja mam w zapasie chyba 10 tuszy pelnowymiarowych i mnóstwo miniatur, ale liczba i tak rosnie.
mi się kolekcja bardzo skurczyła - mam tylko 3 pełnowymiarowe i z 8 miniatur. I odkryłam że mam w zapasie tylko jedną bazę muszę kupić i chyba zainwestuję w tego nowego Maximizera Diora bo ta poprzednia wersja była całkiem fajna
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 15:36   #4097
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Daj znać później jak maseczki
ja w zeszłym roku miałam jechać do Albanii ale jednak padło na Gruzję. W Albanii jest pięknie, oglądałam różne reportaże i czytałam blogi ludzi, którzy tam byli ale jednak radziłabym uważać i nie obnosić się z kasą, drogie zegarki i biżuterię zostawiłabym w domu
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 15:38   #4098
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Misia współczuję sprawy z ustami

podziwiam Was że potraficie wyjść na miasto bez pomalowanych oczu. Ja to się nie pokazuję nawet w warzywniaku bez kreski, cieni i tuszu. Jak nie mam pomalowanego oka to mi się wydaje dwa razy mniejsze i wyglądam jak prosiaczek - okrągła biała buźka i malutkie oczka

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Uuu, widzę, że to już sprawdzony sposób :d
:d:d:d:d:d:d:d
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 15:39   #4099
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Niee, ja spokojnie jestem w stanie polecić coś jako paletkę na wszystko obecnie mam 3, każda z nich jest w sam raz na wyjazd (choć do theBalm potrzebny jest beżowy cień na całą powiekę, bo w nich nie ma nic, co by mogło posłużyć. Chyba, że użyjesz pudru )
-Nude Tude - ładne kolory, które pasują do wszystkiego (oprócz może tych dwóch pierwszych, ale da się je czasem wpleść w makijaż ) kolorystyka raczej ciepła
-Balmsai - chłodniejsze odcienie brązów, da radę zrobić nią też brwi, ma 3 świetne kolory (granatowy, fioletowy i taki zielono-morski) ta ze mną jeździ na wakacje
-TF Semi Sweet - już nie jest aż tak mobilna jak tB, ale ma ładne kolory, jasne dla dziennego makijażu, ciemniejsze na coś na wieczór. Ten niebieski też wygląda fajnie na oku plus za większe cienie: beżowy i z drobinkami
O! Dzięki! Najbardziej przemawia do mnie ta ostatnia, bo właśnie oglądałam sobie (na razie w necie) semi sweet i chocolate bar. W tamtych dwóch jakoś opakowanie mnie zraża.
A Naked jest tu niepolecana? Bo nie wiem, czy przegapiłam.

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

podziwiam Was że potraficie wyjść na miasto bez pomalowanych oczu. Ja to się nie pokazuję nawet w warzywniaku bez kreski, cieni i tuszu. Jak nie mam pomalowanego oka to mi się wydaje dwa razy mniejsze i wyglądam jak prosiaczek - okrągła biała buźka i malutkie oczka

:d:d:d:d:d:d:d
Tusz tak, cienie nie - przynajmniej ja
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-16, 15:46   #4100
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Misia współczuję sprawy z ustami

podziwiam Was że potraficie wyjść na miasto bez pomalowanych oczu. Ja to się nie pokazuję nawet w warzywniaku bez kreski, cieni i tuszu. Jak nie mam pomalowanego oka to mi się wydaje dwa razy mniejsze i wyglądam jak prosiaczek - okrągła biała buźka i malutkie oczka

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------


:d:d:d:d:d:d:d
Pewnie też przyzwyczailas się do swojego wizerunku z makijażem. Ja kiedyś mocno malowałam oczy, po zmyciu wydawało mi się, ze wyglądam jak pół du*y za krzaka, a mam duże oczy z ciemną oprawą. Teraz mniej je maluje i nie przeżywam szoku przy demakijażu.

Edytowane przez 201805141508
Czas edycji: 2016-05-16 o 15:47
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 15:47   #4101
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Oby też się naczytałam, naoglądałam
Gratuluje wakacji kiedy lecisz? Tez mam limit 20 kg





Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
...
Dlaczego moje konto tego nie zauwazylo i swieci pustkami?


Na pocieszenie dostalam sms-a z S, ze moja paczka zostanie dzis dostarczona. Nic nie zamawialam, wiec... to musi byc moja karta






Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
O! Dzięki! Najbardziej przemawia do mnie ta ostatnia, bo właśnie oglądałam sobie (na razie w necie) semi sweet i chocolate bar. W tamtych dwóch jakoś opakowanie mnie zraża.
A Naked jest tu niepolecana? Bo nie wiem, czy przegapiłam.

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------



Tusz tak, cienie nie - przynajmniej ja
Ja mam Naked3 i lubie

Dzastinaaaaa, gratuluje zakupow
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 15:49   #4102
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

D. mnie zaraz doprowadzi do szału

Rano pisali w sprawie 1 z zamówień - anulowałam. Dzwoniłam w sprawie kolejnych 2 - obiecali wysłać dzisiaj do stacjonarki w GK. Teraz kolejne maile dostałam - że jednak ich nie wyślą do stacjo
Ależ oni mają burdel Zamieniłam więc stacjo na kuriera.
A najlepsze jest, że dostałam dzisiaj paragon fiskalny za zamówienie które anulowałam

Na infolinii powiedzieli mi, że mają problem z wydrukowaniem etykiety na przesyłkę do mojej konkretnej stacjonarki i dlatego do GK nie wysyłają ale do SCC juz tak
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 15:50   #4103
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Nastukałyście..


Dobra, żyję..

Dentysta trochę miał problemy, bo usunięcie trwało ok. 1h. Skubany są nie chciał wyjść i musiał na kawałki ciąć lekarz stwierdził czy czasem nie nie jestem jakąś wampirzycą skoro ząb siedzi jak zacementowany

Ból po usunięciu niesamowity, ale na szczęście mam ketonal, to ratuje mi jakoś życie. Połowa mojej twarzy wygląda jakby od chomika wszystko mnie boli, nawet szyja. Nic nie mogę jeść, wcinam tylko jogurty i lody. Maarthusia zastanów się!
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 15:51   #4104
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
O! Dzięki! Najbardziej przemawia do mnie ta ostatnia, bo właśnie oglądałam sobie (na razie w necie) semi sweet i chocolate bar. W tamtych dwóch jakoś opakowanie mnie zraża.
A Naked jest tu niepolecana? Bo nie wiem, czy przegapiłam.

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------



Tusz tak, cienie nie - przynajmniej ja
ja mam naked 3 i zła nie jest ale niczego nie urywa. Tzn kolory są fajne, bardzo "moje", fajnie się ze sobią komponują ale nie ma szans żeby przetrwały cały dzień bez bazy rolują się i z biegiem dnia tracą kolor.

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Pewnie też przyzwyczailas się do swojego wizerunku z makijażem. Ja kiedyś mocno malowałam oczy, po zmyciu wydawało mi się, ze wyglądam jak pół du*y za krzaka, a mam duże oczy z ciemną oprawą. Teraz mniej je maluje i nie przeżywam szoku przy demakijażu.

pewnie jest tak jak mówisz ale co poradzić lubie siebie jak mam pomalowane oczy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 15:53   #4105
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
D. mnie zaraz doprowadzi do szału

Rano pisali w sprawie 1 z zamówień - anulowałam. Dzwoniłam w sprawie kolejnych 2 - obiecali wysłać dzisiaj do stacjonarki w GK. Teraz kolejne maile dostałam - że jednak ich nie wyślą do stacjo
Ależ oni mają burdel Zamieniłam więc stacjo na kuriera.
A najlepsze jest, że dostałam dzisiaj paragon fiskalny za zamówienie które anulowałam

Na infolinii powiedzieli mi, że mają problem z wydrukowaniem etykiety na przesyłkę do mojej konkretnej stacjonarki i dlatego do GK nie wysyłają ale do SCC juz tak
Hmm ja dostałam maila, że przesyłka poszła już do GK. Mam nadzieję, że nie będzie takich jaj, że będę musiała jednak śmigać do scc
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 15:55   #4106
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dobra, żyję..

Dentysta trochę miał problemy, bo usunięcie trwało ok. 1h. Skubany są nie chciał wyjść i musiał na kawałki ciąć lekarz stwierdził czy czasem nie nie jestem jakąś wampirzycą skoro ząb siedzi jak zacementowany

Ból po usunięciu niesamowity, ale na szczęście mam ketonal, to ratuje mi jakoś życie. Połowa mojej twarzy wygląda jakby od chomika wszystko mnie boli, nawet szyja. Nic nie mogę jeść, wcinam tylko jogurty i lody. Maarthusia zastanów się!
Ojej
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 15:59   #4107
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Hello dziouszki

ale mam roboty no niezle mi sie poniedziałek zaczął


Love mam tak samo zawsze wydawało mi się że okulary odbiorą mi urodę i pomykałam jedynie w soczewkach, aż nagle okulary się trafnęły i można odczarować w sobie stare przyzwyczajenia




Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Nastukałyście..


Dobra, żyję..

Dentysta trochę miał problemy, bo usunięcie trwało ok. 1h. Skubany są nie chciał wyjść i musiał na kawałki ciąć lekarz stwierdził czy czasem nie nie jestem jakąś wampirzycą skoro ząb siedzi jak zacementowany

Ból po usunięciu niesamowity, ale na szczęście mam ketonal, to ratuje mi jakoś życie. Połowa mojej twarzy wygląda jakby od chomika wszystko mnie boli, nawet szyja. Nic nie mogę jeść, wcinam tylko jogurty i lody. Maarthusia zastanów się!
Iza ketonal mój nieodłączny wybawca

ten opis to sobie Iza mogłas darować, no po co tak obrazowo pisać...

też mnie to czeka : (
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug

Edytowane przez Rapsodia
Czas edycji: 2016-05-16 o 16:00
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 15:59   #4108
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Nastukałyście..


Dobra, żyję..

Dentysta trochę miał problemy, bo usunięcie trwało ok. 1h. Skubany są nie chciał wyjść i musiał na kawałki ciąć lekarz stwierdził czy czasem nie nie jestem jakąś wampirzycą skoro ząb siedzi jak zacementowany

Ból po usunięciu niesamowity, ale na szczęście mam ketonal, to ratuje mi jakoś życie. Połowa mojej twarzy wygląda jakby od chomika wszystko mnie boli, nawet szyja. Nic nie mogę jeść, wcinam tylko jogurty i lody. Maarthusia zastanów się!
To jakiś marny chirurg stomatologiczny - mój wyrywa 2 ósemki w 10min razem ze znieczuleniem, zabieg był zupełnie bezbolesny, później też nie bolało. A ile płaciłaś? Ja uważam, że lepiej dołożyć kasy i iść do dobrego chirurga stomatologicznego, niż ryzykować.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 16:01   #4109
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
ja w zeszłym roku miałam jechać do Albanii ale jednak padło na Gruzję. W Albanii jest pięknie, oglądałam różne reportaże i czytałam blogi ludzi, którzy tam byli ale jednak radziłabym uważać i nie obnosić się z kasą, drogie zegarki i biżuterię zostawiłabym w domu
Moją jedyną biżuterią jest zegarek żem prosty człowiek ale wiem, wiem, zostanie w domu, już mi raz TŻ udowodnił jak łatwo go zdjąć z ręki teraz uważam bardziej Jedynie z telefonem nic nie zrobię, a ma zaebiaszczą ZŁOTĄ OBUDOWĘ z Aliexpress może przez to wyglądać na droższy niż jest
Ogólnie to staram się pilnować z takimi rzeczami
A jak było w Gruzji ? W zeszłym roku TŻ ze znajomymi chcieli tam zrobić męski wypad, ale ostatecznie pojechali do Estonii (i tak właśnie w środku lata dostałam jednopalczaste wełniane rękawiczki z reniferem )

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
O! Dzięki! Najbardziej przemawia do mnie ta ostatnia, bo właśnie oglądałam sobie (na razie w necie) semi sweet i chocolate bar. W tamtych dwóch jakoś opakowanie mnie zraża.
A Naked jest tu niepolecana? Bo nie wiem, czy przegapiłam.
Naked nigdy nie miałam, ale macałam i kolorystyka do mnie nie przemawia zbyt monotonna. Podobno się osypują z UD wolałabym Naked Basics, ale mam sporo takich cieni w większych paletkach no i na jakiś wyjazd wolę mieć coś, co ma akcent kolorystyczny/błyskotki w sobie, są bardziej uniwersalne
A opakowania papierowe są o dziwo całkiem wytrzymałe często jeżdżą ze mną na weekendy (najstarsza ma 1,5 roku i około 40 razy była targana w walizce jak jeżdżę do domu) i sama paleta jak nowa, jedynie kartonik ochronny jest nieco rozluźniony na krawędziach


Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Gratuluje wakacji kiedy lecisz? Tez mam limit 20 kg
W połowie lipca a Ty dokąd? Wg mnie 20kg to sporo na tydzień ostatnio byłam na 2 tygodnie i walizka miała 17,8kg wielka, wypełniona po brzegi
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 16:02   #4110
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

[QUOTE=amyz;60459491][B]

podziwiam Was że potraficie wyjść na miasto bez pomalowanych oczu. Ja to się nie pokazuję nawet w warzywniaku bez kreski, cieni i tuszu. Jak nie mam pomalowanego oka to mi się wydaje dwa razy mniejsze i wyglądam jak prosiaczek - okrągła biała buźka i malutkie oczka [COLOR="Silver"]

/QUOTE]
dokladnie prosiaczek, też tak myslałam

o sobie oc.
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-18 17:48:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.