brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-22, 22:52   #1
aleale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8

brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??


Czesc,

Od paru miesiecy zauwazam u siebie totalny brak jedrnosci twarzy, szczegolnie bruzdy kolo nosa, skora kolo ust.

Zastanawiam sie jakie sa tego przyczyny? Pewnie wiek - skonczylam 27 lat w tym roku

Jaki wplyw na jedrnosc/owal maja zmiany wagi? W tym roku schudlam ok 3kg, ale mam wrazenie ze te bruzdy pojawily sie dopiero jak ponownie przytylam..

Moze to glupie ale teraz sie zastanawiam czy powinnam znowu schudnac, czy moze przytyc zeby nabrac owalu.. (ale wiadomo jak to jest najczescie tyje sie wszczedzie tylko nie na twarzy..)

Drugie pytanie: czy ktoras z Was kiedykolwiek stosowala tzw facefitness, czyli cwiczenia twarzy? albo masaze? Czy to wogole cos daje?

Przeszukalam caly internet i pytam kolezanek, nie znalazlam odpowiedzi...A bardzo mnie to martwi..

Z gory dziekuje <3
aleale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 13:43   #2
nepolina
Zakorzenienie
 
Avatar nepolina
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 635
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

ja też bym się chętnie czegoś więcej na ten temat dowiedziała, mam podobny problem i dodatkowo dopiero 20 lat !!! ale ostatnio sporo przytyłam, więc może to jest przyczyna . teraz chcę schudną i boję się, że pogorszę sprawę...
__________________
Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze wziąć tę miłość w ręce i przenieść przez życie.
Piękne sukienki damskie XXL
nepolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 17:35   #3
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

Zauważyłam niedawno u siebie podobny problem - mam 31 lat. Niedawno też sporo schudłam, to na pewno też przyczyna utraty jedności skóry. Druga sprawa to zima... Ogrzewanie, wysuszenie skóry, chlorowana woda, która mam wrażenie, że ostatnio coraz bardziej mi szkodzi, szczególnie w zimie, kiedy skóra i tak jest dość wysuszona. No i latka lecą... generalnie skoki wagi na pewno nie są dobre dla organizmu i skóry.
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 19:20   #4
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

A co sądzicie o dermavand,czy ktoś słyszał o tym urzadzeniu, a może ktoś stosuje?
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 10:12   #5
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

Cytat:
Napisane przez nesca1705 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o dermavand,czy ktoś słyszał o tym urzadzeniu, a może ktoś stosuje?
Pierwszy raz słyszę, co to za wynalazek?
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 20:53   #6
urwanyguzik
Rozeznanie
 
Avatar urwanyguzik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 568
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

Czy próbowałyście tego?
http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyn...twarzy/5714464
urwanyguzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 00:13   #7
aleale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

wlasnie o takie cwiczenia mi chodzi. nie jest to duzy problem robic codziennie, ale czy to cos wogole daje ??
nie chcialabym sobie tez zaszkodzic zbytnic masakrowaniem twarzy robieniem min i masazy..
aleale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 16:16   #8
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

Ćwiczeniami sobie nie zaszkodzisz,bo to sama natura,ale wymagajaca systematyczności przez wiele lat.
A co myślisz o dermawand z vita shop ?

Edytowane przez nesca1705
Czas edycji: 2013-01-25 o 16:17
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 18:57   #9
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

Cytat:
Napisane przez nesca1705 Pokaż wiadomość
Ćwiczeniami sobie nie zaszkodzisz,bo to sama natura,ale wymagajaca systematyczności przez wiele lat.
A co myślisz o dermawand z vita shop ?
Dremawand a dremavadn to zupełnie coś innego; pisz dokładnie co masz na myśli. Osobiście, jeśli miałabym wydać 300 zł, to wolałabym profesjonalną mikrodermabrazję lub dołożenie do jakiegoś wypełniacza...
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 14:57   #10
Milu Milu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

Ja polecam ćwiczenia opracowane przez Evę Fraser, na chomiku można znaleźć tę książkę w PDF. Sama wykonuję od 5 mieś i są efekty!!!! p.s. mam 25 lat

wykonuję je raz dziennie, wieczorem, po wklepaniu kremów i innych mazideł, zasiadam przed lusterkiem i ćwiczę mięśnie są różne stopnie zaawansowania ćwiczeń, przechodzi się od etapu do etapu. Nie tych etapów przyśpieszać, bo chodzi o to aby uruchamiać stopniowo mięsnie twarzy i przyzwyczajać je stopniowo do ćwiczeń - przecież tyle lat niektóre były zastygnięte... gorąco polecam!

Edytowane przez Milu Milu
Czas edycji: 2013-01-26 o 15:04
Milu Milu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 18:25   #11
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

Dla skóry twarzy jest najlepiej gdy pozostaje nieruchoma- przecież po to się robi np. botoks, żeby zablokować mięśnie, i dzięki temu jest on skuteczny. Botoks to akurat skrajność, ale im mniej ruszamy skórą tym lepiej - i to się tyczy i mimiki, i codziennych powtarzanych gestów typu marszczenie czoła, i tych grymasów, które nam proponują w ramach "ćwiczeń".
Można sobie twarz i szyję delikatnie oklepywać i naciskać punkowo, robiąc w ten sposób masaż, ale nigdy nie należy przemieszczać i naciągać skóry.

A ta kobieta z filmiku, Patrycja Kondracka, ile ma lat? Na tym wideo wygląda jakby miała straszne zmarchy na szyi, więc chyba nie do końca jej służy ten fitness-albo może to tylko takie pechowe wideo. I zmarszczki wokół ust też ma okropne.
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 18:40   #12
agacio
Zadomowienie
 
Avatar agacio
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z laptopka ;)
Wiadomości: 1 187
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

zwitczenie o którym piszesz nie jest wynikiem utraty wagi bynajmniej 3kg nie powoduje "obwiśnięcia" skóry. Możliwe że jest to spowodowane nieodpowiednią pielęgnacją mam na myśli taką przewlekłą, złe nawilżennie skóry twarzy. Udaj się do kosmetyczki która oceni fachowym okiem stan i rodzaj Twojej cery, zaproponuje odpowiednie zabiegi dla Ciebi mikro, kwasy... Zgadzam się z poprzedniczką ze swojej strony polecam masaż kosmetyczny zale odpowienimi ruchami masażu, w odpowiednim kierunku, przez określoną ilość czasu najlepiej codziennie i na odpowiednim preparacie takim, który nie wchłonie się w skórę a będzie dawał poślizg. Skóry nie wolno naciągać, dany ruch masażu powinien obejmować okreslony mięsień twarzy. Najlepiej udaj się do kosmetyczki która takowy masaż wykona i pokaże Ci (najlepiej przed lustrem) jak wykonać automasaż. Pozdrawiam.
__________________
sudokuholiczka

literakomaniaczka

Mój wątek wymiankowy zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733577

27
agacio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 23:33   #13
Margerita Orange
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

mojej kolezanki mama uzywa krem z eucerinu poprawiajacy owal twarzy (nie wiem dokladnie jak sie nazywa) i bardzo go chwali,ale nie wiem od jakiego wieku mozna go uzywac.
przyczyna moze byc klimatyzacja i woda chlorowana. tez jakis czas temu zauwazylam, ze moja skora twarzy wiotczeje, a ze wowczas zaczelam nowa prace i tymczasowe zamieszkanie, to szukalam tam przyczyn...i znalazlam...gdy myje twarz uzywam teraz wody mineralnej, nawilzam powietrze i buzke (wiekszosc kupnych kremow niestety mnie podraznia, wiec robie wlasne,badz uzywam samych olejow na noc). wlaczylam tez nawilzanie od wewnatrz (olej lniany,perfect skin,kwas hialuronowy)...no i skora powrocila do normy )) jedynie nie mam sposobu na wlosy. ciezko je myc w wodzie mineralnej, a nie wiem co moze im pomoc,zeby przestaly wypadac. pozdrawiam
Margerita Orange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 00:10   #14
aleale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Smile Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

dzieki za odpowiedzi, znowu ile osob, tyle opinii

jesli chodzi o teorie z cwiczeniem twarzy to wydaje mi sie sensowna, miesnie niecwiczone wiotczeja i to fakt. a w twarzy przeciez jest wiele miesni.. botoks pomaga na zmarszczki ale twarz opada.. ja nie mam zmarszczek a wlasnie brak jedrnosci..

z drugiej strony dobrze nawilzam i bardzo o to dbam, stad moja teoria z miesniami - czytalam, ze jak sie chudnie to w pierwszej kolejnosci traca miesnie..

poprobuje ta eva fraser.. mowisz ze widzisz efekty, tzn jakie ?

pozdrowienia!
aleale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 13:40   #15
urwanyguzik
Rozeznanie
 
Avatar urwanyguzik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 568
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Dla skóry twarzy jest najlepiej gdy pozostaje nieruchoma- przecież po to się robi np. botoks, żeby zablokować mięśnie, i dzięki temu jest on skuteczny. Botoks to akurat skrajność, ale im mniej ruszamy skórą tym lepiej - i to się tyczy i mimiki, i codziennych powtarzanych gestów typu marszczenie czoła, i tych grymasów, które nam proponują w ramach "ćwiczeń".
Można sobie twarz i szyję delikatnie oklepywać i naciskać punkowo, robiąc w ten sposób masaż, ale nigdy nie należy przemieszczać i naciągać skóry.

A ta kobieta z filmiku, Patrycja Kondracka, ile ma lat? Na tym wideo wygląda jakby miała straszne zmarchy na szyi, więc chyba nie do końca jej służy ten fitness-albo może to tylko takie pechowe wideo. I zmarszczki wokół ust też ma okropne.
A niećwiczony brzuch jak ma się umięśnić? Będzie zwisającą oponką. Oklepywanie też chyba mu nie pomoże. Trzeba go trenować jak i mięśnie twarzy.
Starzenie się to kwestia genetyki może bez tych ćwiczeń jej szyja wyglądałaby o wiele gorzej?
http://www.youtube.com/watch?v=gNNZhd4pZQk
urwanyguzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 15:26   #16
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

Cytat:
Napisane przez urwanyguzik Pokaż wiadomość
A niećwiczony brzuch jak ma się umięśnić? Będzie zwisającą oponką. Oklepywanie też chyba mu nie pomoże. Trzeba go trenować jak i mięśnie twarzy.
Starzenie się to kwestia genetyki może bez tych ćwiczeń jej szyja wyglądałaby o wiele gorzej?
http://www.youtube.com/watch?v=gNNZhd4pZQk
W tym przypadku nie należy robić analogii gimnastyki twarzy do ciała.
Fakt, że za jędrność ciała odpowiadają głownie proporcje mięśni i tkanki tłuszczowej, i wysportowana 50-latka będzie miała o wiele młodziej wyglądające ciało niż jej niećwiczące rówieśniczki.

Ale mięśnie nie odpowiadają za jędrność i młody wygląd twarzy - tutaj znaczenie ma przede wszystkim stan skóry (plus tkanka tłuszczowa- im więcej tym lepiej, więc odwrotnie niż w przypadku ciała). A za jędrność skóry jest z kolei odpowiedzialny kolagen i elastyna. Ćwiczeniami mięśni się nic nie wskóra jeśli skóra straciła elastyczność.

Za to dobrze jest te mięsnie zrelaksować i rozkurczyć, żeby nie nabawić się zmarszczek mimicznych- czyli robić sobie takie masaże polegające na punktowym uciskaniu twarzy i oklepywaniu jej opuszkami palców - na yt jest mnóstwo instruktaży. Taka profilaktyka powinna jakoś podziałać na kurze łapki i zmarszczki na czole.

A zmarszczki na szyi i dekolcie to jednak przede wszystkim działanie UV (zresztą na twarzy też, ale tutaj jeszcze dochodzi mimika).

Co do wahań wagi - wiadomo, że nie jest to nigdy dobrze rzecz dla skóry, ale zmiana 3kg to faktycznie raczej za mało, żeby się mogło drastycznie odbić na twarzy czy ciele.
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 08:12   #17
urwanyguzik
Rozeznanie
 
Avatar urwanyguzik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 568
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

Zmiana wagi może odbić się na twarzy w sposób zauważalny łącznie z drugim podbródkiem. To niby mało, a jednak wystarczy. Sama to przerabiałam. Zresztą nie chcę tu wchodzić w jakąś słowną przepychankę, bo nie na tym mi zależy. Chciałam tylko podać rozwiązanie innym potrzebującym. Zresztą pamiętam jak moja babcia wykonywała takie ćwiczenia w czasach komuny z ówczesnych poradników, więc nie jest to żadna nowość. Osobiście uważam, że należy gimnastykować twarz i właśnie zaczęłam to robić z tą panią. http://www.youtube.com/watch?v=gNNZhd4pZQk
W jednym z ćwiczeń na drugą brodę wyraźnie czuję jak pracują mięśnie i jest to niezaprzeczalne. Również po ćwiczeniach moja twarz jest rozgrzana, cieplutka i nie wydaje mi się, żeby działo się z nią coś złego.
Kto chce niech ćwiczy Każdy ma rozum i wolną wolę.
Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez urwanyguzik
Czas edycji: 2013-01-28 o 08:19
urwanyguzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 16:36   #18
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

Ja odstawiłam mycie buzi kranówką i przemywam ją teraz delikatnym płynem myjącym dla dzieci z wodą mineralną. Zainwestowałam w kilka kosmetyków m.in. tonik z kwasami AHA, serum z wit. C i krem z retinolem na noc, wysoki filtr na dzień, i efekty już widać Skóra już jest lepiej nawilżona, wygładzona, jędrniejsza. Warto zatem rozszerzyć podstawową pielęgnację w naszym wieku i od tego właśnie zacząć
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 17:46   #19
Ekofanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

troszkę już późno pewnie na zagłębianie się w temat ale nie mogę się z Tobą zgodzić widziałam na zywo Panią Patrycję trenerkę Facefitness i wyglada świetnie te zmarszczki na szyi ma od urodzenia tzw zmarszczki"porodowe" na żywo wyglada na 25 lat a ma 34 więc TV postarza, zrobiłam sobie u niej niedawno kurs trenera więc jak jest ktoś zainteresowany to prosze pisac teraz również u mnie ćwczenia facefitness, ja ćwicze od niedawna ale zakwasy na twarzy i poprawiony koloryt twarzy mówi samo za sienie rewelka!!!

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

witajosobiście nie polecam ksiązki pani frayser bo nic sie z niej nie dowiesz skomplikowała ćwiczenia opis jednego zajmuje całą stronę, ja na szczęście znalazłam książkę naszej rodaczki gdzie są zdjecia i krótkie sensowne opisy polecam sama zrobiłam u niej kurs w Warszawie i jak ktoś chce poćwiczyć facefitness to zapraszam do gabinetu
Ekofanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 17:49   #20
Ekofanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

Chciałam podzielić się z Tobą moimi odczuciami bo piszesz, że trudno coś znaleźć o tym face fitness,jestem posiadaczką polskiej autorki książki Sekret Młodości Ćwiczę regularnie -od miesiąca prawie codziennie. Widzę niesamowitą zmianę na mojej twarzy - zmarszczki są płytsze, ładna regulacja policzków, piękny podbródek i szyja.. Te ćwiczenia robię głownie dlatego że tj moje 30 minut relaksu, po którym wyglądam ładniej, młodziej i jestem zrelaksowana.


Serdecznie pozdrawiam
Ekofanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 19:24   #21
urwanyguzik
Rozeznanie
 
Avatar urwanyguzik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 568
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

Ćwiczę od dwóch tygodni i zauważyłam postępy. Zmniejszyła mi się 2 broda i mniej widoczne są popękane naczynka krwionośne (miałam ich 3 po ciąży). Nie wiem jak to określić, ale moja twarz ogólnie lepiej wygląda.
urwanyguzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 16:20   #22
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

Dziewczyny czy ćwiczenia po 50-tce mają sens,czy w książce o tym się mówi,czy rozróżnia się ćw. dla młodszych i starszych?
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 14:29   #23
urwanyguzik
Rozeznanie
 
Avatar urwanyguzik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 568
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

Cytat:
Napisane przez nesca1705 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ćwiczenia po 50-tce mają sens,czy w książce o tym się mówi,czy rozróżnia się ćw. dla młodszych i starszych?
Myślę, że ćwiczenia mają sens. Ja tej książki nie mam. Korzystam z internetowych ćwiczeń tej pani
http://www.youtube.com/watch?v=gNNZhd4pZQk
Jak nie będzie na Ciebie działać to zawsze możesz przestać, a nóż pomoże? Trzeba działać
urwanyguzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 02:38   #24
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

Cytat:
Napisane przez urwanyguzik Pokaż wiadomość
Myślę, że ćwiczenia mają sens. Ja tej książki nie mam. Korzystam z internetowych ćwiczeń tej pani
http://www.youtube.com/watch?v=gNNZhd4pZQk
Jak nie będzie na Ciebie działać to zawsze możesz przestać, a nóż pomoże? Trzeba działać
I Ci idzie? Ćwiczysz dalej? Są efekty?
__________________
Wygraj z depresją!
www.wygrajzdepresja.pl/wordpress
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 12:10   #25
urwanyguzik
Rozeznanie
 
Avatar urwanyguzik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 568
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
I Ci idzie? Ćwiczysz dalej? Są efekty?
Ćwiczę Jestem zadowolona z efektów
urwanyguzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 12:59   #26
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

Dołączam się do wątku ,ćwiczę od grudnia joge twarzy i jest efekt!
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 15:51   #27
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

Jak często ćwiczycie ,jak długo, po ile powtórzeń i które zestawy wybieracie?
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 08:00   #28
urwanyguzik
Rozeznanie
 
Avatar urwanyguzik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 568
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

Cytat:
Napisane przez LEW Pokaż wiadomość
Dołączam się do wątku ,ćwiczę od grudnia joge twarzy i jest efekt!
joga twarzy to brzmi niezwykle interesująco. Mogłabyś się podzielić informacjami na ten temat. Może jest jakiś link?
urwanyguzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 09:20   #29
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

Cytat:
Napisane przez urwanyguzik Pokaż wiadomość
joga twarzy to brzmi niezwykle interesująco. Mogłabyś się podzielić informacjami na ten temat. Może jest jakiś link?
linkami to nie bardzo bo chodze na zajęcia,ale generalnie w domu zabiera mi około 12 minut,jak wróce do domu poszukam czegoś w necie jak znajdę to co robię to podeslę
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 17:37   #30
Ekofanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: brak jędrności twarzy - przyczyny ??oraz facefitness- pomoc??

Wypowiem sie w kwestii jogi twarzy bo widzę, że poruszacie wątek joga wymaga specjalnej techniki i przygotowania żeby rzeczywiście zadziałała a ja jako kobiet pracujaca i mająca 2 dzieci nie znajduję niestety na to czasu polecam więc facefitness i ćwiczenia pani Patrycji , ponieważ sa praktyczne i łatwe często wykonuję je nawet jak jadę samochodem albo gotując widze efekty a na swoich zajęciach często korzystam z tych najłatwiejszych i czesto najskuteczniejszych ćwiczeń facefitness jest wiec zdecydowanie praktyczniejszy i równiez zawiera elementy jogi szczególnie w części masaż relaksujący
Ekofanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 21:44:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.