Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-02, 19:15   #2671
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Ja Calme równiez polecam Oczywiście te nawilżającą i równiez jak Hania nakładam ją na noc, bo w dzień sie troche po niej świece :/ Ja jestem tuż przed okresem no i oczywiście to przez to buźka się od kilku dni bardziej buntuje Nie wspomne już o dekolcie który jest cały w ropnych zaczerwinionych wokół krochach No a ja żeby było jeszcze mało tego to ruszam je niepotrzebnie...
Dzieki za te Calme,dziewczeta
Moge sie nia posmarowac tylko na noc,bo na dzien filterek przeciez.On tez tlusty,ale zmatowiony pudrem sypkim+skrobia jakos sie ma
Zostaw te krochy.Juz same krochy piekne nie sa,a strupy do tego?Kochana,lepiej zaloz bluzeczke,w ktorej swojego dekoldu nie zobaczysz,moze to cie troche przyhamuje.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-02, 19:41   #2672
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Oj cięzko ciężko mi musze rączki mieć praktycznie cały czas zajęte, bo inaczej zaraz paluszki idą w ruch Brakuje mi sił żeby powiedzieć "stop!" i przestać babrać to co i tak już jest samo w sobie zbabrane... W wakacje jakoś mi szło, teraz jest z tym gorzej, ale będe sie starała, obiecuje Chce wyleczyc tego buziala kapryśnego, no i plecki i dekolt również, chociaż żebym bólu nie odczuwała i nie miała co rozdrapywać i ruszać, kurde czy aż tak wiele wymagam Ehhh wysiadam chyba powoli :?
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-02, 19:54   #2673
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Oj cięzko ciężko mi musze rączki mieć praktycznie cały czas zajęte, bo inaczej zaraz paluszki idą w ruch Brakuje mi sił żeby powiedzieć "stop!" i przestać babrać to co i tak już jest samo w sobie zbabrane... W wakacje jakoś mi szło, teraz jest z tym gorzej, ale będe sie starała, obiecuje Chce wyleczyc tego buziala kapryśnego, no i plecki i dekolt również, chociaż żebym bólu nie odczuwała i nie miała co rozdrapywać i ruszać, kurde czy aż tak wiele wymagam Ehhh wysiadam chyba powoli :?
Nigdzie nie wysiadaszJak wysiadziesz-zabraknie ci wsparcia i sily woli,a to sama wiesz jak sie moze skonczyc dla skoryJak nie to,cos innego pomoze,do gory glowa.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-02, 21:08   #2674
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja te głowe już tyle razy do góry podnosiłam, że niedługo to szyja mi siądzie :P Dobra juz się biore w garśc Jutro zajmuje się czymkolwiek porzytecznym, angażującym raczki, żeby nie dziubać i nie skubać niczego niepotrzebnie...
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-02, 21:20   #2675
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Ja te głowe już tyle razy do góry podnosiłam, że niedługo to szyja mi siądzie :P Dobra juz się biore w garśc Jutro zajmuje się czymkolwiek porzytecznym, angażującym raczki, żeby nie dziubać i nie skubać niczego niepotrzebnie...
ja zaczynam A6W skakanke i hula hop tylko ze ja nie potrafie tym hula hop krecic:/
Jejku, jaki Ty masz smakowity avatarek.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-02, 21:22   #2676
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
ja zaczynam A6W skakanke i hula hop tylko ze ja nie potrafie tym hula hop krecic:/
Shadi a co to znaczy A6W, bo ja nie w temacie jak widac .

na razie nie mam aparatu. ponadto chyba nie odwaze sie umiescic foty na wizazu.

wieczorami moja buzia wyglada zdecydowanie gorzej .

Czekoladko
staraj sie nie ruszac buziaka. wiem, jakie to trudne .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-02, 21:49   #2677
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Aerobiczna 6 Weidera, taki zestaw ćwiczen na Fitnessie jest calutki wątek.

No Aniu, szkoda, że nie wstawisz, ale mozę sie jeszcze przekonasz
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-03, 05:26   #2678
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

u mnie narazie całkiem niexle, w sobote na noc miałam Zorac, buzia stała się delikatniejsza więc staram się nie wyciskać, choć może nie wychodzi mi to idealnie, ale jednak ograniczam się, sporo nawilżam żeby uniknąc łuszczenia zbędnego i nadmiernego, w weekend kolejny raz nakładam
używałam narazie tunującej SVR 50 i nie jest źle, pomimo że kolor wydaje się byc ciemny to na twarzy jako tako wygląda, bałam się zapychania ale narazie nic nie zauwazyłam niepokojącego
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 07:26   #2679
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

to dobrze bluegirl, ze jest lepiej .

Shadi dziekuje za informacje .

ja przez kilka ostatnich dni nakladam glico A. pewnie dzis dam sobie spokoj z nim i przejde na to cudo od pani mikrobiolog, a potem znowu glico A i tak w kolko . mam czerwone kropy, ktore bez korektora swieca jak latarnie .

ale paskudnie na dworze, brrrr .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 14:47   #2680
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
to dobrze bluegirl, ze jest lepiej .

Shadi dziekuje za informacje .

ja przez kilka ostatnich dni nakladam glico A. pewnie dzis dam sobie spokoj z nim i przejde na to cudo od pani mikrobiolog, a potem znowu glico A i tak w kolko . mam czerwone kropy, ktore bez korektora swieca jak latarnie .

ale paskudnie na dworze, brrrr .
Wierze,te kropska bez korektora potrafia dac sie czlowiekowi we znaki
ja wczoraj zaryzykowalam druga noc z zorakiem.Przez jakies dwie godz.po nalozeniu czulam swedzenie-dosc wkurzajace,ale nie za bardzo.Zanim poszlam spac-przeszlo.Dzis juz sie luszcze,zadnych podraznien nie widac.

AaniaA-na dworze nie jest upalnie,ale wcale nie jest paskudnieJest rzesko,oddycham z przyjemnoscia.W koncu smakuja gorace posilki-bo rogrzewaja.W taki ziab wspaniale siedzie sie pod kocykiem z ksiazka i goraca herbata.Koeljny powod zeby twierdzic,ze nie jest paskudnie-juz niedlugo zrobi sie bardziej zimno i bede mogla zalozyc nowa kurtke zimowa.

Dzis kupilam te Ziajke.
Zaraz zmykam robic moje ulubione duszone warzywa na miesku mielonym,ryz do tego...pycha.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 15:58   #2681
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez bluegirl
używałam narazie tunującej SVR 50 i nie jest źle, pomimo że kolor wydaje się byc ciemny to na twarzy jako tako wygląda
Ahh ten to ma kolorek swietnei mi maskwował rozne niedoskonałosci. Niestety sobie go nie wyobrazam na obłażacej skórze Dobrze,ze sie trrzymasz.

Aniu, fajnie, że glico dobrze tolerujeszJa mam dzisiaj po zoracu duze pdorażnienia, szczególnie koło oczu, ktore przeciez omijam, ała piecze własnei siedze nasmarowana calmą.
Little_Angel a Ty uzywasz zoracu 0.5? Ja sie nie lubie smarrowac się zoraciem bleeeprzez godzinę mam uczucie jakbym miała jaksi żel do włosow na twarzy. Chyba zacznę nakładac go 2 godz przed snem, może będzie lepiej.

Dla mnie taka pogoda to jeden plus - nie bedzie już biegania na dworze i niedługo bedzie mzona wskoczyc w puszyste sweterki i golfiki, mmm i nową kurtkę zimową
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-03, 16:16   #2682
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Ahh ten to ma kolorek swietnei mi maskwował rozne niedoskonałosci. Niestety sobie go nie wyobrazam na obłażacej skórze Dobrze,ze sie trrzymasz.

Aniu, fajnie, że glico dobrze tolerujeszJa mam dzisiaj po zoracu duze pdorażnienia, szczególnie koło oczu, ktore przeciez omijam, ała piecze własnei siedze nasmarowana calmą.
Little_Angel a Ty uzywasz zoracu 0.5? Ja sie nie lubie smarrowac się zoraciem bleeeprzez godzinę mam uczucie jakbym miała jaksi żel do włosow na twarzy. Chyba zacznę nakładac go 2 godz przed snem, może będzie lepiej.

Dla mnie taka pogoda to jeden plus - nie bedzie już biegania na dworze i niedługo bedzie mzona wskoczyc w puszyste sweterki i golfiki, mmm i nową kurtkę zimową
Tak,mam 0,5 zorac.Masz podrazniona skore wokol oczu bo zorac sie nie wchlania,a kiedy lezysz to go sobie nieswiadomie rozmazujesz po twarzy.Kiedy uzywalam differinu,mimo ze sie wchlanial(niby),robil mi dokladnie to samo-w zaden sposob nie moglam zamaskowac cieni pod oczami,bo mi skora zlazila i deramcol sie po niej walkowal

Ja nakladam tak 2,a nawet wiecej godz.przed snem(zawsze wczesnie biore prysznic,zeby sie potem cieszyc jak juz zmeczona jestem,ze nie musze sie myc,tylko siup pod kolderke).To mi daje komfort,ze cokolwiek na tej buzi mam,zdazy troszke wsiaknac w skore.

Taaa-bieganie-okropnosc.Bieganie na dworze-to juz masakra,nie cierpialam tego

AaniaA-oby glico dobrze na ciebie dzialalo razem z tym smarowidlem od mikrob.A co do zdjec-nie przejmuj sie.Moze przyjdzie takie czas,ze bedziesz ze swej buzki dumna i wtedy nam ja pokazesz.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 17:49   #2683
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Taaa-bieganie-okropnosc.Bieganie na dworze-to juz masakra,nie cierpialam tego
Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Dla mnie taka pogoda to jeden plus - nie bedzie już biegania na dworze i niedługo bedzie mzona wskoczyc w puszyste sweterki i golfiki, mmm i nową kurtkę zimową
Ja dzisiaj biegałam 30 minut na wuefiku To było cudowne Nareszcie normalny wf na którym się ćwiczy, a biegło sie super, bo pogoda idealna nie za zimno, nie za ciepło Buzialek leciutko, tak minimalnie się poprawił, ale takie zmiany widze tylko ja Niestety moje dziubanie nie obejdzie się bez szwanku, mam kilka dołeczków niestety, no i o bliznach to już nie wspominam A nadal mi łapki ciągnie do facjatki Ale dzisiaj np. wycisnęłam tylko dwa ropniaki brzydale które mi się dzisiaj zrobiły i jednego dziwnego krostka na dekolcie, no i z pleców zdrapałam strpki... bleee wstyd mi jak nie wiem... A w wakacje było już nieźle...
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 17:57   #2684
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj biegałam 30 minut na wuefiku To było cudowne Nareszcie normalny wf na którym się ćwiczy, a biegło sie super, bo pogoda idealna nie za zimno, nie za ciepło Buzialek leciutko, tak minimalnie się poprawił, ale takie zmiany widze tylko ja Niestety moje dziubanie nie obejdzie się bez szwanku, mam kilka dołeczków niestety, no i o bliznach to już nie wspominam A nadal mi łapki ciągnie do facjatki Ale dzisiaj np. wycisnęłam tylko dwa ropniaki brzydale które mi się dzisiaj zrobiły i jednego dziwnego krostka na dekolcie, no i z pleców zdrapałam strpki... bleee wstyd mi jak nie wiem... A w wakacje było już nieźle...
No cóż,cieszy mnie,ze nie meczysz sie biegajac
Co do pysiaka-no widzisz-od wyciskania sa blizny.Dobrze,ze nie jest ci to obojetne,bo cholernie ciezko sie ich pozbyc,nie wiem czy dermabrazja by pomogla nawet na takie dolki prawdziwe.Kilka niech juz sobie bedzie jako pamitaki po wojnieale wiecej nie trzebaNie drap pleckow.Mnie tez ciagnie do zdrapywania wszelkich strupkow(w ten sposob zrobilam sobie piekknaa blizne na lydce),ale to sie goi i goi...
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 23:05   #2685
rudarybcia
Raczkowanie
 
Avatar rudarybcia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Halberstadt
Wiadomości: 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do rudarybcia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Czesc Dziewczynki!!

Retin A Retin A i jeszcze raz Retin A!!!!!
od 6 tygodni naliczyłam aż 4 nowe syfy no po prostu cud nad wisłą!!!!!

moja buzia jak pupa, teraz walczę z przebarwieniami...też Retinkiem

pozdro
__________________
Kiedys bylem niezdecydowany, a teraz to juz sam nie wiem....
rudarybcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 02:49   #2686
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez rudarybcia Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczynki!!

Retin A Retin A i jeszcze raz Retin A!!!!!
od 6 tygodni naliczyłam aż 4 nowe syfy no po prostu cud nad wisłą!!!!!

moja buzia jak pupa, teraz walczę z przebarwieniami...też Retinkiem

pozdro
Dla cer problematycznych lepszy od retinu A jest zorac. Retin ma bogte, kremowe podłoże, może działać wypryszczająco.
Zorac - żel bez dodatków.

Zapraszam do zoracowego wątku:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post2831552

Co do sedna, nie ma leszpego preparatu poprawiającego wygląd cery niż preparat retinoidowy, zorac, atrederm - jednak filtry to mus, ale to wiecie.
Cała reszta to półśrodki. (tj. mazidła oczywiście)
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 05:40   #2687
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Ahh ten to ma kolorek swietnei mi maskwował rozne niedoskonałosci. Niestety sobie go nie wyobrazam na obłażacej skórze Dobrze,ze sie trrzymasz.
ja go całkiem polubiłam, nie jest ciężki, dobrze się nakłada, łóadnie wygląda na twarzy i rzeczywiście maskuje odrobinę co mnie bardzo cieszy, ale sama mama powiedziałą że ładnie w nim cera wygląda, nie zapycha jak narazie więc nie jest źle, jak się skończy biore się za próbki BioDermy a w miedzyczasie zakupię Anthelios Aqua Lait SPF 50+
i całą resztę zakupowych pragnień
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 09:41   #2688
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Dla cer problematycznych lepszy od retinu A jest zorac. Retin ma bogte, kremowe podłoże, może działać wypryszczająco.
Zorac - żel bez dodatków.
no to sie zmartwilam, ze retin A moze dzialac zapychajaco . juz mi Shadi o tym pisala.

rudarybciu no to swietnie, ze retin A tak na Ciebie dziala . oby tak dalej .

Little Angel i Shadi trzymajcie sie tam po tym zoracu .

Czekoladko dobrze, ze widzisz poprawe. to najwazniejsze .

u mnie srednio na jeza . skora sie przetluszcza. po tym glico A cos mi wylazi na czole - pewnie te zaskorniki . wydaje mi sie, ze to "cos" od pani mikrobiolog pomimo, ze wysusza cere (zmienia ph skory) to jednak w ogole nie oczyszcza. i teraz jest tak, ze glico A musi sobie z tym radzic .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 12:29   #2689
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Jejku dziewczyny musze się przyłączyć do tego wątku ! Wczoraj znów sobie urządziłam masakre na twarzy nie mogę sie powstrzymać Może z Wami będzie mi łatwiej. Tyle razy sobie obiecywałam i jak mam chwile załamania to wystarczy moment i już a cera faktycznie sie poprawia jak jej nie męcze
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-04, 13:02   #2690
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

oj uskow to przykro, ze Ty tez meczysz swoja buzie .

cholera jasna - gardlo mi siada przez te parszywce w nim . cos czuje, ze bedzie zle . a ja od tej niedzieli musze wziac jeszcze ostatnie 10 dawek szczepionki doustnej. rany, zeby tylko przetrwac to wszystko. nie moge sie rozlozyc .

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2006-10-04 o 15:02 Powód: :(
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 15:29   #2691
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Rudarybciu, pięknie Super, żeCi sie udało! A jak długo stsoujesz retin?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 15:34   #2692
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
oj uskow to przykro, ze Ty tez meczysz swoja buzie .

cholera jasna - gardlo mi siada przez te parszywce w nim . cos czuje, ze bedzie zle . a ja od tej niedzieli musze wziac jeszcze ostatnie 10 dawek szczepionki doustnej. rany, zeby tylko przetrwac to wszystko. nie moge sie rozlozyc .
Ach,to twoje gardelkoPrzysparza tobie ciagle zmartwienTa szczepionka doustna to chyba z tego co pamietam dzialala pryszczogennie(albo cos sobie wymyslilam).
A jakie masz wyniki krwi(hemoglobina,itp.)?Do bre?

Uskow-witam
Rudarybcia-oby efekt trwal jak najdluzej Ciesze sie,ze twoja buzia ma sie dobrze
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 15:37   #2693
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny musze się przyłączyć do tego wątku ! Wczoraj znów sobie urządziłam masakre na twarzy nie mogę sie powstrzymać Może z Wami będzie mi łatwiej. Tyle razy sobie obiecywałam i jak mam chwile załamania to wystarczy moment i już a cera faktycznie sie poprawia jak jej nie męcze
ohhh Uda Ci się nie ruszac, na pewno Ja mam tak, że nic nie grzebię i dopiero potem coś mnie napada i wyduszam, takie załamanie wtedy jest Ale od jutra już nie dusisz, a nawet od dzisiaj

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
oj uskow to przykro, ze Ty tez meczysz swoja buzie .

cholera jasna - gardlo mi siada przez te parszywce w nim . cos czuje, ze bedzie zle . a ja od tej niedzieli musze wziac jeszcze ostatnie 10 dawek szczepionki doustnej. rany, zeby tylko przetrwac to wszystko. nie moge sie rozlozyc .
Aniu Trzymaj się! A czujesz poprawę po tych szczepionkach? muszą pomóc!
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 15:42   #2694
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Jedyna rzecza,ktora ostatnio regularnie masakruje co nie co sa zaskorniki.Nie wiem po co to robie,zorac wystarczajaco podraznia,ze i bez wyciskania skora zlazi(wlasnie zlazi-ale delikatnie)
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 15:42   #2695
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Ach,to twoje gardelkoPrzysparza tobie ciagle zmartwienTa szczepionka doustna to chyba z tego co pamietam dzialala pryszczogennie(albo cos sobie wymyslilam).
oj tak, to gardlo, a wlasciwie te gnidy w nim to mnie wykoncza . a ta szczepionka doustna to tez jest na tego niby paciorkowca, gronkowca w gardle. ona rozni sie od tej autoszczepionki od pani mikrobiolog tym, ze jest gotowa z apteki i jest w tabletkach. natomiast ta slynna autoszczepionka jest zrobiona z moich wyhodowanych szczepow bakterii i jest w tylek .

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Aniu Trzymaj się! A czujesz poprawę po tych szczepionkach? muszą pomóc!
Shadi dziekuje . no wlasnie tak srednio na jeza. ta co teraz biore - efekty maja byc po skonczonej kuracji, ktora trwa trzy miesiace, dlugo prawda? wlasnie od niedzieli mam zjesc ostatnie 10 tabletek, odczekac 10 dni i smigac na wymaz, zeby zobaczyc czy cos sie poprawilo. ten czas to mnie wykonczy .

Cytat:
Napisane przez Little Angel
A jakie masz wyniki krwi(hemoglobina,itp.)?Do bre?
no moga byc te wyniki. jednak u mnie hemoglobina nigdy nie byla wysoka. zawsze mialam przy tej dolnej granicy. jak bylam w ciazy to bylo grubo ponizej normy. ale tak czy siak zrobie sobie te wyniki jeszcze raz po tych wszystkich moich szczepionkach, itd. Little Angel dziekuje Ci .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 15:44   #2696
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ło matko,a za co ?
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 15:50   #2697
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Ło matko,a za co ?
za przypomnienie o tych badaniach krwi . zapomnialam, ze mialam je powtorzyc, a teraz to na pewno nie zapomne .

a Ty juz tam nie ruszaj tych zaskornikow . przeciez Ty Little Angel jestes z nas najbardziej dzielna pod tym wzgledem. nie wiem co Cie podkusilo, zeby ruszac te "robaki" ?!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 16:50   #2698
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Aniu , Shadi, Angel dziękuję Wam Może z Wami mi sie uda To jak spotkania klubu AA ...
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 18:17   #2699
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Aniu , Shadi, Angel dziękuję Wam Może z Wami mi sie uda To jak spotkania klubu AA ...
Uskow-trzeba sie wspieracZebys wiedziala,to jak spotkania AA tyle,ze to jest AWJakos trzeba sobie z tym radzic.
Moze powiesz nam jak to wyglada z twoja buzia.Tylko wyciskasz,czy masz jakies "pryszczowe"problemy?

AaniaA-wiesz co,buzia wyglada dosc dobrze,oczyszcza sie,te zaskorniki zasychaja i zaczynaja same wylazic ze skory.Drazni mnie to i "pomagam"im,tyle ze niektore nie sa jeszcze gotowe do opuszczenia swoich dmowI z niewidocznych maluchow robia sie drobne zaczerwinienia i strupeczki.Po prostu chce zeby szybciej bylo ladniej i w rezultacie jest pozniej.No,ale reprymenda przyjeta-daje im spokoj

Ja powtorze badania na poczatku grudnia,zobacze co slychac u mojej watrobyMam nadzieje,ze skubana ma sie dobrze.


Cos mi sie przypomnialo.Mam nadzieje,ze Calma mnie nie zapcha,bo jest wspaniala

Edytowane przez Little Angel
Czas edycji: 2006-10-04 o 19:20 Powód: :)
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-05, 08:45   #2700
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Uskow-trzeba sie wspieracZebys wiedziala,to jak spotkania AA tyle,ze to jest AWJakos trzeba sobie z tym radzic.
oj tak, to spotkania AW .

Cytat:
Napisane przez Litle Angel
AaniaA-wiesz co,buzia wyglada dosc dobrze,oczyszcza sie,te zaskorniki zasychaja i zaczynaja same wylazic ze skory.Drazni mnie to i "pomagam"im,tyle ze niektore nie sa jeszcze gotowe do opuszczenia swoich dmowI z niewidocznych maluchow robia sie drobne zaczerwinienia i strupeczki.Po prostu chce zeby szybciej bylo ladniej i w rezultacie jest pozniej.No,ale reprymenda przyjeta-daje im spokoj
Little Angel jak ja bym chciala byc tak dzielna jak Ty .

ale czolo mi nawala . jestem wkurzona, zdesperowana i zrozpaczona jednoczesnie. boze, zeby to nie bylo poczatek czegos zlego . mam nadzieje, ze niedlugo bedzie to przechodzic i znowu chociaz czolko bedzie ladne.

o rany, nawet na nosie cos mi rosnie duzego . dzisiaj naprawde wygladam maskakrycznie. ponadto okres sie zaczyna, wiec mozecie sobie mnie wyobrazic.

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2006-10-05 o 12:50
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.