praca związana z podóżowaniem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-13, 22:31   #1
summer18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 153
Question

praca związana z podóżowaniem


Jakie znacie zawody które pozwalają łączyć te dwie rzeczy - prace z podróżami? Do tej pory przychodziły mi na myśl tylko stewardessy i pilotki wycieczek. Niestety ja nie miałabym cierpliwości żeby użerać się z ludźmi dlatego szukam czegoś innego. Na pewno możliwości takich jest wiele, potrzebuję tylko żeby ktoś pomógł mi je odkryć
summer18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 22:39   #2
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: praca związana z podóżowaniem

Opcji jest wiele, choćby praca w międzynarodowej firmie, albo takiej, która ma licznych kontrahentow za granicą i co jakiś czas trzeba dokądś pojechać. Ale w takich przypadkach jeździ najczęściej szef z tłumaczem lub sam, ewentualnie jakaś "szycha" biurowa.

Dziennikarz? Fotograf?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 22:40   #3
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: praca związana z podóżowaniem

modeling
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 05:15   #4
Schranz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z głośnika
Wiadomości: 3 314
Dot.: praca związana z podóżowaniem

charakteryzator, wizażystka ( praca przy sesjach ) , dziennikarz
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Schranz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 18:20   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: praca związana z podóżowaniem

Skoro uzeranie sie z ludzmi odpada to moze zostan pisarzem ,napisz cos w zaciszu domu a pozniej kase wydaj na smotne podroze.

W robocie zwiazanej z podrozami tez trzeba sie uzerac z ludzmi nawet jelsi robi sie to na Hawajach.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 12:29   #6
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: praca związana z podóżowaniem

Cytat:
Napisane przez summer18 Pokaż wiadomość
Jakie znacie zawody które pozwalają łączyć te dwie rzeczy - prace z podróżami? Do tej pory przychodziły mi na myśl tylko stewardessy i pilotki wycieczek. Niestety ja nie miałabym cierpliwości żeby użerać się z ludźmi dlatego szukam czegoś innego. Na pewno możliwości takich jest wiele, potrzebuję tylko żeby ktoś pomógł mi je odkryć
Wiekszosc podrozy sluzbowych wiaze sie z kontaktem z ludzmi, spotkaniami, konferencjami, targami itp.

Aczkolwiek zgadzam sie, ze z pewnymi ludzmi lepiej za wielkiej stycznosci nie miec - jednak w ogole rezygnowac z tego to "lekka" przesada.

Skoro nie do ludzi, to do czego Ty chcesz jezdzic? Krajobrazy? Zabytki? Zawsze mozesz napisac o tym jakis ilustrowany przewodnik.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 18:54   #7
summer18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 153
Dot.: praca związana z podóżowaniem

Bez przesady.. mam zamiar mieć kontakt z ludźmi, ale np. biznesowe kontakty służbowe przy wyjazdach z międzynarodowej firmy, a praca przy obsłudze pasażerów samolotu albo klientów biur podróży to chyba dwie różne rzeczy?? Zawsze mogę się mylić, ale przynajmniej tak mi się wydaje.
Akurat stoję teraz przed wyborem studiów mgr uzupełniających, więc jeśli wybiorę zarządzanie międzynarodowe to może akurat uda mi się zrealizować plany W końcu o niczym tak nie marze jak o pracy którą da się lubić dzięki za pomoc dziewczyny
summer18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 21:28   #8
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: praca związana z podóżowaniem

Np pracownik w firmie gdzie pracuje mój tata jest po licencjacie chyba na polibudzie lub na akademii morskiej (nie pamiętam) zajmuje się serwisem i przeglądami łodzi i statków, od początku roku był z tego co pamiętam przynajmniej w RPA, Chile, Hondurasie, USA 2 razy. A wcześniej też na Wyspach Bahama i w Rosji. Oczywiście musi znać angielski, no i prawie go w domu nie ma i zarobki dla niektórych wcale nie za duże coś koło 2000zl netto, ale za to co zobaczy to jego. Strasznie mu zazdroszczę ehh...

A pilot wycieczki wcale aż tak bardzo użerać się nie musi. Taki jeden w Grecji powiedział pod Olimpem, że on nigdzie nie idzie bo się boi i tak jest strasznie (miało być tylko podejście kawałek deptakiem i z poręczami żeby zobaczyć bliżej szczyt). Też powiedział, że on tam już był i mu się nie chce i jak ludzie chcą to mają wolne i mogą robić co chcą. Oczywiście prawie nikt nie poszedł bo ludzie byli leniwi i uwierzyli że tam chyba naprawdę jest strasznie, choć po tym deptaku szli ludzie z dzieckiem w wózku.

A może praca na jakimś promie
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.