Test HCG BETA 0,1 mIU/ml - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-04, 16:53   #1
gosiak0802
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7

Test HCG BETA 0,1 mIU/ml


Witam
Mam pytanie. Nie dostałam ostatnio krwawienia podczas 7 dniowej przerwy. Raz w tygodniu zapomniałam wziąść tabletki wcześniej ale nie mineło 12 godzin opóźnienia tak więc wziełam zapomnianą tabletkę i potem kolejną. Przed 7 dniową przerwą kochałam się z mężem, i nie dostałam krwawienia w ciągu 7 dniu, więc zrobiłam test ciążowy i rozpoczełam kolejne opakowanie. Mineło do stosunku 14 dni robiłam sporo testów i dziś również zrobiłam test beta i wynik wyszedł

0,1
mIU/ml
Co on oznacza? Jest poniżej tak więc chyba nie jestem w ciąży ?! Czy po 14 dniach mogę wierzyć temu wynikowi ??
Bardzo proszę o wasze zdanie.
gosiak0802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 19:09   #2
MeiMisaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 93
Dot.: Test HCG BETA 0,1 mIU/ml

Cytat:
Napisane przez gosiak0802 Pokaż wiadomość
Witam
Mam pytanie. Nie dostałam ostatnio krwawienia podczas 7 dniowej przerwy. Raz w tygodniu zapomniałam wziąść tabletki wcześniej ale nie mineło 12 godzin opóźnienia tak więc wziełam zapomnianą tabletkę i potem kolejną. Przed 7 dniową przerwą kochałam się z mężem, i nie dostałam krwawienia w ciągu 7 dniu, więc zrobiłam test ciążowy i rozpoczełam kolejne opakowanie. Mineło do stosunku 14 dni robiłam sporo testów i dziś również zrobiłam test beta i wynik wyszedł

0,1
mIU/ml
Co on oznacza? Jest poniżej tak więc chyba nie jestem w ciąży ?! Czy po 14 dniach mogę wierzyć temu wynikowi ??
Bardzo proszę o wasze zdanie.
Nie jesteś w ciąży w ciąży po 14 dniach wynik bety byłby dużo, dużo wyższy. Czasami się zdarza, że nie ma krwawienia, jeśli zdarzy się to znowu w następnym miesiącu, idź do ginekologa, może masz źle dobrane tabletki, albo jakieś inne zawirowania hormonów, ale przy takim wyniku to na pewno nie ciąża.
MeiMisaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 19:26   #3
KrwawaMary86
Zadomowienie
 
Avatar KrwawaMary86
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 067
Dot.: Test HCG BETA 0,1 mIU/ml

Nie jesteś w ciąży.
Podczas stosowania hormonów antykoncepcyjnych można nie dostać krwawienia z odstawienia. Należy wtedy zacząć brać normalnie tabletki a jeżeli nie dostanie się kolejnego krwawienia skontaktować się z ginekologiem (wszystko jest napisane w ulotce).
KrwawaMary86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 10:37   #4
gosiak0802
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7
Dot.: Test HCG BETA 0,1 mIU/ml

Dziewczyny wie co itak jestem zaniepokojona. Bo np cały czas mam upławy białe, żółte, na cyckach zrobiły mi się takie wokół priszczyki jakby białe. Nie wiem idę chyba jutro do lekarza bo tak cieżko być w niewiedzy
gosiak0802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 09:22   #5
eva94
Raczkowanie
 
Avatar eva94
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 199
Dot.: Test HCG BETA 0,1 mIU/ml

Moim zdaniem niepotrzebnie dramatyzujesz. Nie jestem zbyt doświadczona ale lekarz chyba i tak nie byłby w stanie wykryć tak wczesnej ciąży.
eva94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-06 10:22:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.