Sklep Naturalne Piękno - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-18, 11:59   #421
paatrycja_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 36
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

hej
a co myslicie o przepisach?
http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100026
ja szukam jakiegos fajnego lekkiego a w miare kryjacego i matujacego naturalnego podkładu?

na NP jest przepis na taki podkład
http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100035
Naturalny podkład Fond de Teint

oraz
http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100035
Krem kryjący na dzień

robił to ktos?
a moze mozecie polecic jakies inne fajne naturalne podkłady?
paatrycja_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 20:26   #422
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Jako, że w weekend Naturalne-Piękno miało akcję darmowej wysyłki skusiłam się na moje drugie tam zamówienie (mimo, że pierwsze wspominam źle, ale co tam). Skusiła mnie głownie ich maseczka algowa peel-off. Wziełam tą z Acerolą i Wit. C. I muszę tym razem bardzo pochwalić ten sklep . Zamawiałam w niedzielę wieczorem, a we wtorek rano miałam paczkę w rękach to raz. Dwa zmienili opakowania olejków, ekstraktów itd - teraz są z normalnymi takimi jak na Mazidłach kroplomierzami (też szklane buteleczki), do tego śliczne etykietki. Naprawdę estetyka opakowań chyba najlepsza ze wszystkich sklepów z półproduktami, do tego naprawdę porządne buteleczki i pojemniczki. Nawet próbki gratisowe (te 5ml) są w szklanych butelkach z kroplomierzem, co mnie osobiście bardzo zaskoczyło na plus.
Po trzecie, tym razem moje produkty mają stosunkowo długie daty ważności.
Po czwarte, mimo że maseczkę peel-off użyłam dopiero raz już jestem z niej super zadowolona i naprawdę polecam (to moja pierwsza maseczka peel-off, więc nie mam porównania z innymi i może wszystkie maseczki peel-off takie są, nie wiem, ale ta mi bardzo przypasowała, naprawdę widzę różnice po jej zastosowaniu).
Poza maseczką wziełam jeszcze NMF, Cremol HIG, olej z porzeczki, orzechy piorące (też testuję) i nawilżające mleczko do twarzy. Co do mleczka na razie mam mieszane uczucia, bo maże się na biało jak ich kremy, ale za to jest świetne jako baza lekkiego kremu pod oczy (zawsze mi się nie chce kręcić kremów pod oczy, bo dużo z nimi roboty, a że ich nie konserwuję, więc używam tylko przez tydzień no max 2tyg, a z tym mleczkiem jest o tyle fajnie, że tylko wkraplam substancje aktywne te co chcę i mieszam i w minutę mam krem. I taki krem to już nie problem kręcić co tydzień . A działa tak jak żaden "sklepowy" krem. Ale że mleczko ma 100ml pojemności to muszę mu jeszcze jakieś inne zastosowanie.)

Troszkę się rozpisałam . Ale, że chyba mało kto tu zagląda to nie mam większych wyrzutów sumienia
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 22:08   #423
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

ja sobie chwalę u nich tanie glinki
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 18:00   #424
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
ja sobie chwalę u nich tanie glinki
Ja też - zwłaszcza Rhassoul w wielkim 0,5 kg opakowaniu
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 18:55   #425
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Pokaż wiadomość
Ja też - zwłaszcza Rhassoul w wielkim 0,5 kg opakowaniu
tak, zdecydowanie swego czasu kupiłam u nich chyba z 7 różnych 0opakowań, wyszło prawie 2kg samych glinek
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 16:06   #426
am85
Raczkowanie
 
Avatar am85
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 56
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Od dłuższego czasu cisza w tym temacie, więc może odświeżę trochę wątek.
Zrobiłam ostatnio moje pierwsze zamówienie w Naturalnym Pięknie i jestem ogromnie zaskoczona działaniem sklepu. Oczywiście na plus!
Zaznaczam, ze nie są to moje pierwsze zakupy biochemiczne – mam na razie porównanie tylko z Mazidłami i ZSK.
Przejdę do meritum.
Moje skromne zakupy zrobiłam we wtorek 8 stycznia, godzina 20.30 (pisze to, ponieważ nie jest to bez znaczenia) Kupowałam tylko sprawdzone rzeczy, które mam aktualnie na wykończeniu (glinkę biała, marokańską, witaminę c i kilka olejków eterycznych) i oczekiwałam w miarę szybkiej wysyłki.


Pierwszy +
przy składaniu zamówienia pomyliłam się i wrzuciłam do koszyka 2 szt tego samego olejku. Zauważyłam to dopiero po opłaceniu, jak odczytałam potwierdzenie zamówienia. Napisałam na adres sklepu o mojej pomyłce i poprosiłam o zamianę zdublowanego olejku na inny. Tego samego dnia (!) otrzymałam maila, że oczywiście nie ma problemu.


Drugi + za czas wysyłki
dziś jest czwartek i przesyłka już do mnie dotarła. I nie był to kurier W środę rano otrzymałam maila z informacją o zrealizowanym zamówieniu z numerem przesyłki do śledzenia. A wątpiłam w realność otrzymania paczki, bo miała dość długi dystans do pokonania – mieszkam 50 km od Zakopanego.


Cena przesyłki – tylko 8 zł. Dla mnie bomba!


Trzeci + za możliwość wyboru gratisu. Nie jestem zdana na łaskę, ze coś może dostanę i nie wiem do końca co to będzie, ale realnie wybieram to, co chce wypróbować. I próbka – bo wzięłam algi ascophyllum – jest naprawdę spora – 15 g.


Czwarty + za jakość i cenę zamówionych przedmiotów. Robiłam sobie kalkulacje zakupów na ZSK i wyszło mi 16 zł więcej i to bez glinki ghassoul, której na ZSK nie ma. Naprawdę nie mam się do czego przyczepić.


Bardzo żałuje, że tak późno odkryłam ten sklep. Wcześniej, kiedy robiłam zakupy na ZSK czekałam kilka dni na sam fakt informacji o zrealizowaniu zamówienia.


Jedyne, do czego mogę się przyczepić do brak m.in. kwasów i większej ilości półproduktów, które są dostępne np. na ZSK ale mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni.


Ogólnie polecam ten sklep z czystym sercem!
am85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 14:14   #427
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Wątek dogorywa, więc go odświeżam (swoją drogą- da się zasubskrybować wątek bez pisana w nim?).
Sklep odkryłam dzięki blogowi Czarszki, który raz na jakiś czas odwiedzam. Ma ciekawy asortyment i sensowne ceny.
Dodatkowo dzisiaj dowiedziałam się, że w ofercie pojawiły się zestawy z przepisów wspomnianej blogerki.
I tą informacją mogę wreście sensownie zasubskrybować wątek, żeby nie przepadł w mojej pamięci i śledzić go, z nadzieją, że jeszcze kiedyś odżyję. A w wolnej chwili zgłębię stare wpisy, co warto kupić.
http://www.youtube.com/watch?v=nImGE...piLaueCeR-EIJA
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 11:58   #428
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Wątek dogorywa, więc go odświeżam (swoją drogą- da się zasubskrybować wątek bez pisana w nim?).
Sklep odkryłam dzięki blogowi Czarszki, który raz na jakiś czas odwiedzam. Ma ciekawy asortyment i sensowne ceny.
Dodatkowo dzisiaj dowiedziałam się, że w ofercie pojawiły się zestawy z przepisów wspomnianej blogerki.
I tą informacją mogę wreście sensownie zasubskrybować wątek, żeby nie przepadł w mojej pamięci i śledzić go, z nadzieją, że jeszcze kiedyś odżyję. A w wolnej chwili zgłębię stare wpisy, co warto kupić.
http://www.youtube.com/watch?v=nImGE...piLaueCeR-EIJA
da się - narzędzia -> subskrybuj ten wątek
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 18:59   #429
Pani Zemsta
Raczkowanie
 
Avatar Pani Zemsta
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 81
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

dla zainteresowanych - na Calayi trwa akcja darmowej dostawy. Od 99 zł , ale uwaga od 26 września do 21 grudnia
__________________
Mój blog o domowych kosmetykach i naturalnej pielęgnacji:


https://artemisya-natural-beauty-handmade.blogspot.com/
Pani Zemsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 17:02   #430
Emma Owl
Przyczajenie
 
Avatar Emma Owl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez banana split Pokaż wiadomość
Czekam właśnie na olej canola (chyba tylko w NP go mają, chwała im, bo b. mi zależało), bazę balsamową, olejek bergamotkowy i próbkę cupuacu. Jednocześnie wyczekuję wielgachnego zamówienia ze ZSK, nie wiem co to się będzie działo w mojej kuchni w poniedziałek
Również jestem alergiczką, i po balsamie z olejem canola wylądowałam w szpitalu z obrzękiem :-( W szpitalu zrobiliśmy próbę na olej i niestety znów pojawił się obrzęk.
Bardzo ostrożnie wprowadzam teraz substancje- po jednej i obserwuję.
Zaopatruję się w ZSK i to z ich pomocą się wyratowałam.
Tez czekam na wielkie zamówienie- ale ja kupuję nawet glukozydy do produkcji żeli pod prysznic czy szamponu.
Emma Owl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 20:37   #431
jowinia
Raczkowanie
 
Avatar jowinia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: polska zet
Wiadomości: 114
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Emma Owl Pokaż wiadomość
Również jestem alergiczką, i po balsamie z olejem canola wylądowałam w szpitalu z obrzękiem :-( W szpitalu zrobiliśmy próbę na olej i niestety znów pojawił się obrzęk.
Bardzo ostrożnie wprowadzam teraz substancje- po jednej i obserwuję.
Zaopatruję się w ZSK i to z ich pomocą się wyratowałam.
Tez czekam na wielkie zamówienie- ale ja kupuję nawet glukozydy do produkcji żeli pod prysznic czy szamponu.

ok, ale to nie wina tego sklepu akurat, że jesteś uczulona na dany olej, bo taki trochę wydaje się być wydźwięk tego posta. Calaya ma dużo dobrych produktów, a alergię można mieć na wszystko i od każdego producenta.
jowinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 11:50   #432
Emma Owl
Przyczajenie
 
Avatar Emma Owl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez jowinia Pokaż wiadomość
ok, ale to nie wina tego sklepu akurat, że jesteś uczulona na dany olej, bo taki trochę wydaje się być wydźwięk tego posta. Calaya ma dużo dobrych produktów, a alergię można mieć na wszystko i od każdego producenta.

Oczywiście że to nie wina sklepu, tylko mojej nieostrożności.
Kupiłam kosmetyk ten sam, który stosowałam od kilku lat. Nie czytałam etykiety.
A było napisane o ulepszeniu mleczka do ciała olejem canola.

http://alergicznedziecko.pl/o-co-cho...olejem-canola/
Z "mojego" mleczka też został wycofany, niedługo po "ulepszeniu"
Po prostu canola w Polsce ma inne właściwości niż kanadyjski czy amerykański.

Zakupu pechowego mleczka renomowanej, aptecznej firmy dokonałam jak zwykle w aptece.
Z ZSK korzystam ponad rok, od powrotu ze szpitala.
Poza tym alergia często ma przebieg "kroczący" i można uczulać się na substancje mimo że kiedyś były dla nas bezpieczne.
Tak jak testy alergiczne - po kilku miesiącach mogą być już nieaktualne.
Emma Owl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-02, 11:54   #433
AnnaMooocarna
Przyczajenie
 
Avatar AnnaMooocarna
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Chciałabym odświeżyć temat. Ze sklepu korzystam już kilka lat. Moim zdaniem jeden z najlepszych sklepów z surowcami kosmetycznymi.
Przez te kilka lat miałam różne sytuacje w tym sklepie. To co mi się w nim podoba to:
- chat (zadaje pytania i na bieżąco dostaje odpowiedzi. Bardzo przydatne gdy samemu robi się kosmetyki i nie wiemy co z czym połączyć lub mamy jakieś pytanie do przepisu).
- szyba i tania wysyłka bo już od 4,49 (paczka do 1kg)
- bardzo miła obsługa telefoniczna
- dużo ciekawych przepisów na stronie
- teraz sporo promocji i wyprzedaży
- przepisy na etykietach produktów

Wiadomo, że nie ma rzeczy idealnych więc są też minusy:
- wyszukiwarka na sklepie, która wyskakuje jak sprawdzam promocje
- brak przepisów na niektórych surowcach na stronie sklepu

Robił ktoś z koleżanek ostatnio zakupy ? jakieś spostrzeżenia ?
__________________
Blog o naturalnych kosmetykach
AnnaMooocarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 12:12   #434
blanka789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 59
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Ostatnio zamówiłam tam olejek malinowy po którym mam spaloną skórę na twarzy, a olejek ten ma właściwości przeciwsłoneczne jak wiadomo i inny którego używałam spełniał tę funkcję w 100%. Myślałam, że będę tam zamawiać ponownie, ale po takiej akcji na pewno nie. W dodatku moja opinia o produkcie na stronie nie została zatwierdzona przez administratora i nikt się ze mną nie skontaktował w celu wyjaśnienia sprawy, chociaż podałam swoje nazwisko od opinią.
blanka789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-08 13:12:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.