Poszukuję puchowej kurtki o fasonie grzybka i rękawami 7/8 :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-31, 09:19   #1
Niunkowska
Raczkowanie
 
Avatar Niunkowska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 221
Cool

Poszukuję puchowej kurtki o fasonie grzybka i rękawami 7/8 :)


Witam serdecznie Na forum jestem zalogowana już długo, ale zawsze znajdowałam tu odpowiedzi bez rozpoczynania nowych wątków. Teraz jednak muszę, bo sama nic nie znalazłam
Wczoraj widziałam dziewczynę w bardzo ładnej kurtce puchowej, która miała ciekawy fason i też chciałabym taką mieć
Kurtka miała bardzo prosty kształt, nie miała kaptura i sięgała do kości biodrowych, przy czym leciutko rozszerzała się...taki grzybek Co więcej rękawy miała nie całkiem długie, takie mniej więcej 7/8. Nie miała ściągaczy.
Czy możecie mi pomóc? Może gdzieś widziałyście podobny krój? Tylko właśnie kurtki puchowej
Z góry dziękuję.
Niunkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 18:46   #2
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Poszukuję puchowej kurtki o fasonie grzybka i rękawami 7/8 :)

Cytat:
Napisane przez Niunkowska Pokaż wiadomość
Witam serdecznie Na forum jestem zalogowana już długo, ale zawsze znajdowałam tu odpowiedzi bez rozpoczynania nowych wątków. Teraz jednak muszę, bo sama nic nie znalazłam
Wczoraj widziałam dziewczynę w bardzo ładnej kurtce puchowej, która miała ciekawy fason i też chciałabym taką mieć
Kurtka miała bardzo prosty kształt, nie miała kaptura i sięgała do kości biodrowych, przy czym leciutko rozszerzała się...taki grzybek Co więcej rękawy miała nie całkiem długie, takie mniej więcej 7/8. Nie miała ściągaczy.
Czy możecie mi pomóc? Może gdzieś widziałyście podobny krój? Tylko właśnie kurtki puchowej
Z góry dziękuję.
ja widzialam i mierzylam w liu jo tego typu kurtke, ale to nie byla raczej kurtka zimowa, tylko taka na teraz.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 22:50   #3
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Poszukuję puchowej kurtki o fasonie grzybka i rękawami 7/8 :)

Widziałam kiedyś taką na allegro, ale teraz nie mogę jej znaleźć :/
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 20:17   #4
Niunkowska
Raczkowanie
 
Avatar Niunkowska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 221
Dot.: Poszukuję puchowej kurtki o fasonie grzybka i rękawami 7/8 :)

Dzięki dziewczyny Nie potrafię ocenić czy kurtka którą widziałam była gruba - dziewczyna przeszła obok i zapadła mi w pamięć (jej okrycie wierzchnie oczywiście), ale nawet nie pamiętam jakiego była koloru
Na stronie Liu Jo nie widzę kurtek, ale może dlatego, że ich strona jest dość uboga w zdjęcia kolekcji.
Ale po Twojej sugestii kaja, znalazłam coś takiego na all: http://allegro.pl/liu-jo-zima-2013-14-i3645757385.html
Ta, którą widziałam nie była aż tak krótka i rękawy też miała dłuższe, ale trop dobry
Czy jeszcze coś komuś przychodzi do głowy?

Edytowane przez Niunkowska
Czas edycji: 2013-11-04 o 20:22
Niunkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 00:58   #5
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Poszukuję puchowej kurtki o fasonie grzybka i rękawami 7/8 :)

Cytat:
Napisane przez Niunkowska Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Nie potrafię ocenić czy kurtka którą widziałam była gruba - dziewczyna przeszła obok i zapadła mi w pamięć (jej okrycie wierzchnie oczywiście), ale nawet nie pamiętam jakiego była koloru
Na stronie Liu Jo nie widzę kurtek, ale może dlatego, że ich strona jest dość uboga w zdjęcia kolekcji.
Ale po Twojej sugestii kaja, znalazłam coś takiego na all: http://allegro.pl/liu-jo-zima-2013-14-i3645757385.html
Ta, którą widziałam nie była aż tak krótka i rękawy też miała dłuższe, ale trop dobry
Czy jeszcze coś komuś przychodzi do głowy?
to jest bodajze ta która ogladalam, ale w sklepie jesli dobrze pamietam jej cena byla ponizej 1000zł.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.