Plamienia po poronieniu a planowanie ciązy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-09, 09:54   #1
SylviaOS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2
Red face

Plamienia po poronieniu a planowanie ciązy


Panie Doktorze proszę o pilną odpowiedź,
5 -cy temu czyli koniec paźdz, 2005 miałam zabieg po obumarłej ciąży. Krwawienia trwały około 5 tyg. po czym dostałam skierowanie na drugie łyżeczkowanie, ale dzień przed na szczęcie krwawienia znacznie się zwiększyły , była to pierwsza m-czka. Późnie wszystko ustało,ale przy drugim i kolejnych cyklach pojawiły się plamienia gdzię od połowy cylku tj. 16 dzień cyklu. Jestem tym zaniepokojaona, ponieważ planujemy po pół roku następną ciążę. Czy jest to przeciwskazaniem?PS odwiedziałam od tego czasu ginekologa 3 razy, który przypisał mi ergotaminum i kwas ...w czasie plamień i lactovaginal oraz sterovag(na upławy). Nie sugerował żadnych badań.Proszę gorąco o poradę?Acha - cytologia II stopień. Czekam z niecierpliwością czy możemy podjąć starania?Będę bardziej uspokojona.
SylviaOS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 07:56   #2
SylviaOS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2
Dot.: Plamienia po poronieniu a planowanie ciązy

Cytat:
Napisane przez SylviaOS
Panie Doktorze proszę o pilną odpowiedź,
5 -cy temu czyli koniec paźdz, 2005 miałam zabieg po obumarłej ciąży. Krwawienia trwały około 5 tyg. po czym dostałam skierowanie na drugie łyżeczkowanie, ale dzień przed na szczęcie krwawienia znacznie się zwiększyły , była to pierwsza m-czka. Późnie wszystko ustało,ale przy drugim i kolejnych cyklach pojawiły się plamienia gdzię od połowy cylku tj. 16 dzień cyklu. Jestem tym zaniepokojaona, ponieważ planujemy po pół roku następną ciążę. Czy jest to przeciwskazaniem?PS odwiedziałam od tego czasu ginekologa 3 razy, który przypisał mi ergotaminum i kwas ...w czasie plamień i lactovaginal oraz sterovag(na upławy). Nie sugerował żadnych badań.Proszę gorąco o poradę?Acha - cytologia II stopień. Czekam z niecierpliwością czy możemy podjąć starania?Będę bardziej uspokojona.
Czy ktoś tam jest?
Pilne, proszę o poradę. Dalej ogarnia mnie strach. Dzisiaj jest 23dc i plamienia dalej są.
SylviaOS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.