Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-31, 10:02   #2251
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Napisałam do nich nieprzyjemnego maila. Fotki załączyłam, zobaczymy jak mnie potraktują. Zła jestem i nie wiem co siostrze powiedzieć
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 10:11   #2252
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Domi, musze przyznac, ze skutecznie ostudzilas moj zapal co do zamowienia tego kremu... nawet nie chodzi o to ze jest inny (choc to tez dziwne, raczej nie informowali na stronie o zmianach w skladzie czy wygladzie produktu- a powinni) ale o to ze zmieniaja wielkosci, ceny tez raz takie a az inne.
czasem mam wrazenie ze oni robia co im sie podoba i w maja klientow.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 10:14   #2253
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

No mój zapał do kupowania w tej firmie w skali od 1-10 zmalał do -sryliona
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 10:23   #2254
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Z tego co pamietam pare miesiecy temu WI wrzucila fotki, na ktorych byly wlasnie rozne pojemnosci tego kremu.... ale nie moge znalesc tego posta

znalazlam tylko to:

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
na dole tej strony są 2 kremy B&E http://www.egmmineralmakeup.com/inde...ge=shop.browse

którego Wy używacie?
Czyli prawdopodobnie BE przeszedl przemiane....
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 10:32   #2255
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja pamiętam, że WI wrzuciła fotki słoiczków, ale sam krem sie nie różnił z tego co pamiętam Albo niewiele się różnił
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 10:43   #2256
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Z tego co pamietam pare miesiecy temu WI wrzucila fotki, na ktorych byly wlasnie rozne pojemnosci tego kremu.... ale nie moge znalesc tego posta

znalazlam tylko to:



Czyli prawdopodobnie BE przeszedl przemiane....
tutaj ja pisałam, że były 2 kremy takie same (chyba), ale miały dwie różne ceny. Jeden był tańszy, drugi droższy. Zamówiłam tańszego i to był ten zwykły B&E
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 10:51   #2257
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
tutaj ja pisałam, że były 2 kremy takie same (chyba), ale miały dwie różne ceny. Jeden był tańszy, drugi droższy. Zamówiłam tańszego i to był ten zwykły B&E
Ale teraz już nie ma tej różnicy w cenie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 10:54   #2258
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ale teraz już nie ma tej różnicy w cenie
tak tak, bo ja pisałam tamtego posta dosyć dawno już.
Napiszcie do EGM, niech wyjaśnią o co chodzi.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 11:05   #2259
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
tak tak, bo ja pisałam tamtego posta dosyć dawno już.
Napiszcie do EGM, niech wyjaśnią o co chodzi.
Ja waleczna specjalnie nie jestem, ale tego im nie popuszczę Czekam na odpowiedź, ale możliwe że jeszcze śpią
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 11:16   #2260
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja pamiętam, że WI wrzuciła fotki słoiczków, ale sam krem sie nie różnił z tego co pamiętam Albo niewiele się różnił
to po mojej wymiance z WI - wysłałam jej w oryginalnym słoiczku i okazało się, że był zdaje się 10 albo 20ml większy od tego który ona miała

a ja mam podobną sytuacje z kremem pod oczy. już pytałam Cathy jaki ma kolor, bo u niej na blogu śnieżno biały a ja dostałam jakiś różowawy budyń. no i Winly jeszcze mi napisała, że każdy ma inną konsystencję
(aha - kupowałam go jakoś pod koniec czerwca)
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 11:25   #2261
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

znaczy się, proszę ja was chyba dobrze, że nic nie wzięłam.....pomyśleć że myślałam o kremach

ale dalej o nich myślę

może to czarne to jakieś ulepszenie...pył wulkaniczny lub jakieś coś e
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2009-10-31 o 11:26
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 11:32   #2262
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość

a ja mam podobną sytuacje z kremem pod oczy. już pytałam Cathy jaki ma kolor, bo u niej na blogu śnieżno biały a ja dostałam jakiś różowawy budyń. no i Winly jeszcze mi napisała, że każdy ma inną konsystencję
(aha - kupowałam go jakoś pod koniec czerwca)
Ja mam krem pod oczy (z tego samego zamówienia, co "kropkowany" B&E) i jest on kremowo-biały (więc chyba mam tą samą wersję, co Cathy).
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 12:06   #2263
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

masakra jakas. mnie to najbardziej denerwuje brak jakiejkolwiek informacji wczesniej.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 12:21   #2264
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dominikab - jakiej wielkosci był ten stary B&E? Bo krem, który kupiłam wieki temu, chyba w kwietniu, ma słoiczek mniej wiecej takiego ksztaltu jak Twój zielony z kropkami i ma 30g pojemności. Wcześniej słoiczek był w wersji białej i o innym kształcie, ale pojemność podobna. Kiedy kupowałaś ten krem w większym słoiczku?
Ja już raczej go zamawiać nie będę, zwłaszcza po waszych doniesieniach o zmianie jego wyglądu, bedę sobie kręcić własne kremidła- przynajmniej zawartość słoika mnie nie zaskoczy...
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 14:46   #2265
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

chyba dodawanie produktów do listy wyprzedażowej u nich nadal trwa, bo co kilka minut pojawia się coś nowego
Najbardziej cieszą mnie dodane tam mydełka
Na razie z kategorii pielęgnacji twarzy tylko one się pojawiły, ale mam nadzieję, że niebawem dodadzą coś jeszcze
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 14:59   #2266
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Dominikab - jakiej wielkosci był ten stary B&E? Bo krem, który kupiłam wieki temu, chyba w kwietniu, ma słoiczek mniej wiecej takiego ksztaltu jak Twój zielony z kropkami i ma 30g pojemności. Wcześniej słoiczek był w wersji białej i o innym kształcie, ale pojemność podobna. Kiedy kupowałaś ten krem w większym słoiczku?
Ja już raczej go zamawiać nie będę, zwłaszcza po waszych doniesieniach o zmianie jego wyglądu, bedę sobie kręcić własne kremidła- przynajmniej zawartość słoika mnie nie zaskoczy...
Nie pamiętam kiedy dokładnie zamawiałam, ale to było coś koło maja. Słoiczek ma wys. 6,3cm, średnica 5,8cm i jest na nim napisane 1,5oz i 30g (tego drugiego nie jestem pewna bo jest trochę starty), a ten nowy ma 4,7cm wysokości i 4,9 cm średnicy i napisane 1,75 oz i 50 g Czyli mniejszy jest większy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 15:05   #2267
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

słuchajcie, czy w tej nowej promocji, trzeci produkt musi być co najmniej tej samej wartości do dwa pozostałe (w sensie, że gdy chcę dostać coś za 8$ to muszę zamówić co najmniej dwie rzeczy każda za 8$?)

bo zamówiłam szampon i zitzapa i poprosiłam o gratis odżywkę, a oni mi odpisali, że się nie załapuję na promocję ...... (suma sumarum dalej i tak napisali, że mi ją dołożą )
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 15:13   #2268
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
na dzien w minimalnej ilosci
dostałaś już ode mnie paczuszkę?
dostałam zaraz naskrobie PW

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
a ja mam podobną sytuacje z kremem pod oczy. już pytałam Cathy jaki ma kolor, bo u niej na blogu śnieżno biały a ja dostałam jakiś różowawy budyń. no i Winly jeszcze mi napisała, że każdy ma inną konsystencję
no właśnie mam dwie próbki kremu pod oczy, jedną od AnkiFranki a drugą od Cathy Są to zupełnie inne substancje!! Krem od AF ma budyniowatą konsystencję, jest różowawy, a krem od C ma konsystencję "normalnego" tłustego gęstego kremu i jest biały

poza tym mam juz pierwsze opinie po pierwszym zastosowaniu. Krem różowy budyniowy- gdy nałozyłam pod oczy, myślałam ze mi skórę wypali oczy zaczely szczypac jakby sie dostal krem do srodka (ale nie, skrzetnie omijalam najblizsze oklice oka) tak ze musialam natychmiast zmyc. 3 podejscia i za kazdym razem to samo. Dzis uzylam kremu od Kasi i zadnego pieczenia WTF?

fotki bym zrobila ale nie ma swiatla
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-10-31 o 15:46
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 15:27   #2269
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
poza tym mam juz wrazenie po pierwszym zastosowaniu. Krem różowy budyniowy- gdy nałozyłam pod oczy, myślałam ze mi skórę wypali oczy zaczely szczypac jakby sie dostal krem do srodka (ale nie, skrzetnie omijalam najblizsze oklice oka) tak ze musialam natychmiast zmyc. # podejscia i za kazdym razem to samo. Dzis uzylam kremu od Kasi i zadnego pieczenia WTF?

fotki bym zrobila ale nie ma swiatla
ja miałam właśnie tak samo przy pierwszym użyciu, ale ostatnio jak wam go pakowałam postanowiłam mu dać drugą szansę i było ok,
zastanawiam się generalnie czy przypadkiem w słoiczek od kremu pod oczy nie włożyli czegoś innego?..... z koloru i konsystencji przypomina trochę z bloga Kasi "Oatmeal Body Butter" (ale z kolei nie śmierdzi przypaloną owsianką )

spiszę jeszcze skład, możesz Kasiu porównać go z tym, który Ty masz?
Ingredients: Butyrospermum Parkii (Shea butter), Aloe Barbadensis (Aloe Leaf) Gel, Camellia Sinensis (Japanese Green Tea) Leaf Extract, Preservative

aha i mam biały słoiczek z 50g zawartości

Edytowane przez AnkaFranka
Czas edycji: 2009-10-31 o 15:28
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 15:29   #2270
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

zrobilam fotk, nie wiem czy widac dobrze
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 15:43   #2271
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

no roznice widac i to duuuza.
rozczarowana jestem bo ostatnio poczulam tesknote za kremami na dzien i chcialam ich kremiki. a teraz zrezygnowalam i nie wiem co wybrac juz...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 15:44   #2272
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
zrobilam fotk, nie wiem czy widac dobrze
No widać! Dwa zupełnie różne produkty! Kurde o kaman???
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 15:50   #2273
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

nie wiem moze faktycznie AnkaFranka dostala pojemnik z czyms innym przez pomyłkę taka byla wlasnie moja peirwsza mysl po uzyciu- pod oczy sie to nie nadaje, bo mi je wypali. Coż to mzoe byc a sklady Aga nic Ci nie dadzą, jeśli dali Ci pudelko od wlasciwego kremu to i sklad na pudelku ten sam widnieje. Inna sprawa z tym, co jest w srodku

EGM bardzo mnie rozczarowalo po blizszym poznaniu. Na poczatku bylam zachwycona firma, uwielbialam ja i wypisywalam tutaj, ze sa wspaniali... a po dluzszym czasie zostaje mi od nich juz tylko NTBT i ZZ, moze ten krem pod oczy tez sie okaze ok, ale zamawiac teraz aż strach podklady ich sa najgorszymi, jakie uzywalam, nie pasuja mi w ogole
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-10-31 o 15:51
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 16:00   #2274
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
spiszę jeszcze skład, możesz Kasiu porównać go z tym, który Ty masz?
Ingredients: Butyrospermum Parkii (Shea butter), Aloe Barbadensis (Aloe Leaf) Gel, Camellia Sinensis (Japanese Green Tea) Leaf Extract, Preservative

aha i mam biały słoiczek z 50g zawartości
moj jest granatowy
i sklad jest nieco inny.. To znaczy, początek jest taki sam, ale potem jest jeszcze kilka składników (emu, olej migdałowy, witaminy jakies)
Wychodzę na chwilę, więc skład wpiszę później ...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 16:09   #2275
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
nie wiem moze faktycznie AnkaFranka dostala pojemnik z czyms innym przez pomyłkę taka byla wlasnie moja peirwsza mysl po uzyciu- pod oczy sie to nie nadaje, bo mi je wypali. Coż to mzoe byc a sklady Aga nic Ci nie dadzą, jeśli dali Ci pudelko od wlasciwego kremu to i sklad na pudelku ten sam widnieje. Inna sprawa z tym, co jest w srodku

EGM bardzo mnie rozczarowalo po blizszym poznaniu. Na poczatku bylam zachwycona firma, uwielbialam ja i wypisywalam tutaj, ze sa wspaniali... a po dluzszym czasie zostaje mi od nich juz tylko NTBT i ZZ, moze ten krem pod oczy tez sie okaze ok, ale zamawiac teraz aż strach podklady ich sa najgorszymi, jakie uzywalam, nie pasuja mi w ogole
a może zmienili skład? przed chwilą sprawdzałam i na przykład na ich stronie z kosmetykami dla starszych pań jest napisane przy okazji opisu zestawu że eye&fine line cream jest między innymi z emu oil, ale już z kolei w "Ingredients" oczywiście emu oil nie ma, a jest taki skład jak ja mam, oj nie lubię Ci ja ich, oj nie, wrrr...... (nawet za tę free odżywkę )

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Zamówiłam jakiś czas temu dla mojej sis B&E no i wczoraj przyszedł. I to chyba koniec mojej współpracy z tą firmą! Słoiczek jest co najmniej 2x (jak nie 3x) mniejszy od poprzedniego, a w środku nie ma biało-kremowego puchu tylko jakaś mazia żółto-beżowa z czarnymi kropkami (tak tak też mam czrne kropki!) ! Co to k... ma być !!!
Spróbuję zrobić fotki porównawcze.
Czy ktoś używał tego nowego? Dobry jest? Bo nie wiem czy pisać do nich mail opierniczający czy dać to siostrze
Dominko, a czy możesz porównać ich składy? albo spisać tu skład tego "w kropki", pls. Mi akurat B&E nie pasował, a może ten kropkowany byłby jakiś bardziej przyjazny.
|Może oni zmieniają receptury, ale opisy na stronie za tym nie nadążają?? już sama nie wiem


aaaa i przy okazji zdjęcia na stronie "mature skin kit" jest w białym słoiczku właśnie taki różowy budyń (ale z kolei piszą też w skłądzie o emu, aaaaaaa, ratunku...... )

to ja już wolę Lure
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 16:11   #2276
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Strasznie długie te składy Zaraz spiszę
nowy: De-Ionized Water, Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit water, sophora Angustifolia Root Extract, Olea Europaea (olive) Oil, Prunis Dulcis (Almond) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Vitis Vinifera (grape) seed oil, dipalmitate (Kojic Acid), Capric/Caprilic Trigliceryde diacetil boldine, Butyrospermum parkii (Shea Butter), Magnifera Indica (Mango butter) seed oil, Vegetable Glycerin, ArctostaPhylo Uva Ursi (Bearberry) Leaf Extract, Niacinamide, Tetrahexyldecyl Ascorbate ( vitamic C ester), Glycyrhiza glabra (Licorice) Root extract, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Cucumis Sativis (cucumber) Fruit Extract, Cetyl Alcohol, Aloe Barbadencis (aloe) leaf extract, tocopherol (vitamin E) Cyclomethicone, Preservative
stary: De-Ionized Water, Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit water, sophora Angustifolia Root Extract,Olea Europaea (olive) Oil, Prunis Dulcis (Almond) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Vitis Vinifera (grape) seed oil,Capric/Caprilic Trigliceryde diacetil boldine, Butyrospermum parkii (Shea Butter), Magnifera Indica (Mango butter) seed oil, Vegetable Glycerin, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Cucumis Sativis (cucumber) Fruit Extract, Cetyl Alcohol, Aloe Barbadencis (aloe) leaf extract,tocopherol (vitamin E) Cyclomethicone, I COŚ CZEGO NIE MOGĘ ROZCZYTAĆ BO SIĘ STARŁO

Różnice są, parę rzeczy doszło (oznaczone grubszą czcionką) . Na końcu starszego jest chyba dokładnie oznaczony konserwant, w nowym tylko napisali "konserwant"
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-10-31 o 16:30
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 16:15   #2277
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Strasznie długie te składy Zaraz spiszę

to może zamiast spisywać, bo jest tego rzeczywiście troszkę sprawdź po prostu czy są takie jak na stronie
wklejam:
Bright and Even Cream
Ingredients: De-Ionized Water/Aqua,Glycyrrhiza glabra (Licorice Root Extract), Kojic Acid, Ericacea Arctostaphylos (bearberry) Extract, Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Water,Sophora Angustifolia Root Extract, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Dulcis (Almond) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Capric/Caprilic Triglyceride Diacetyl Boldine, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Mangifera Indica (Mango Butter) Seed Oil, Vegetable Glycerin, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Cucumis Sativis (Cucumber) Fruit Extract, Cetyl Alcohol, Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf Juice, Tocopherol (Vitamin E), Cyclomethicone, Preservative
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 16:32   #2278
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

A to nie jest tak, że składniki powinny być wymienione w takiej kolejności w jakiej ilości zostały użyte?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 16:37   #2279
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A to nie jest tak, że składniki powinny być wymienione w takiej kolejności w jakiej ilości zostały użyte?
no teoretycznie tak powinno być

czyli składy: nowy, stary i ten na stronie, różnią się od siebie. już wymiękam i odpuszczam sobie zrozumienie o co kaman (Dominko, nie wiem czy bawisz się w wymianki, ale byłabym chętna na wypróbowanie tego kropkowanego, jakby co )
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 16:42   #2280
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Nie wymienię, bo to nie dla mnie niestety
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.