Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-06, 07:24   #1591
ToxicCherry
Raczkowanie
 
Avatar ToxicCherry
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 201
Dot.: Co z mroźnym blondem? / FOTKI

tzn, wiesz, moj kolor jest troche jasniejszy, niz na zdjeciu ale fryzjerka powiedziala mi, ze niby kolor wyjdzie od razu.. ale ja w to zbytnio nie wierze.
__________________
od 8.11 bez słodyczy i chipsów.
MEGA dokładka w wątku z wymianą

KLIK

ToxicCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 07:45   #1592
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Co z mroźnym blondem? / FOTKI

O Castingu 1021 było wspominane kilka razy:

-na watku o Castingach zbiorczym
-na watku o nowych odcieniach blond Castinga i Syossie (również dobra farba, robiłam, delikatna, perłowu mroźny blond 9-5)
-na watku o rozajsnianiu włosów

Sama robiłam tym kolorkiem wklejałam zdjęcia i opinie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 08:34   #1593
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Jejku dziewczyny jak wy zasuwacie.Ja teraz nie mam za bardzo czasu pisać do was ale staram się czytać.Mam gościa pod tytułem mamusie i wiadomo muszę się nią zając,wiedz cały dzień biegamy i zwiedzamy.Chce jej jak najwięcej pokazać.Ale jak tylko będę wolniejsza dołączę znów do dyskusji.
Snowww Pięknie.Ale już o Tym wiesz.
Chce tylko dodać tak na szybko ze odrost jest już tak duży jak po miesiącu ale dopiero minęło 2 i pól tygodnia.Jestem happy jak nie wiem co
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 08:56   #1594
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Paulcia no to czekamy z niecierpliwościa na Twoją wizytę u fryzjera a co będziesz robiła? na odrosty idziesz czy jak??
Ewcia chce zrobić wreszcie jakiś ładny blond bo obecnie na głowie mam coś w stylu kurczaka zanim te siano całkowicie mnie zniechęci i znowu zrobie na brąz odrosty jakieś tam już sie pojawiają, ale nie wielkie.
a co do tych szamponów dla dzieci to ja już sama nie wiem czy one są dla mnie dobre czy nie... tak jak caskada po nich chyba żadna maska nie daje rady i mimo olejowania są takie tępe i szorstkie, z drugiej strony dobrze mi ten olej zmywają i już nie wiem sama...
snowhitee powtarzam się ale Twoje włosy są naprawde extra! moje chyba nigdy nie będa wyglądały tak zdrowo
mysia m co Ty robisz tym włosom, że tak rosną? przepraszam jesli to przeoczyłam, ale zdradź chociaż odrobinke
ps. ja też zazwyczaj chodze spać z mokrymi albo wilgotnymi włosami...

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-10-06 o 09:12
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 09:09   #1595
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
super mysia a oprócz vitapilu radicala szampon i mgielka coś jeszcze używasz??

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

a po vitabilu nie jest ci niedobrze??? własnie się zastanawiam dlaczego akurat vitabil wybrałaś??? dobry jest???
one tak rosną po połaczeniu łykania vitapilu z wcierką z mgiełki. Niektórzy mówia, ze ta mgiełka jest masakryczna, bo wysusza włosy, nawet jak sie tylko na skalp daje. No nie wiem, bo producent zaleca do suchych i zniszczonych, zbey po całosci psikac, wiec chyba bez przesady? Ja tam jestem zadowolona. Na całosc nie daje, bo za bardzo zmiękcza włosy i mi się puszą.

po vitapilu jest mi niedobrze ALE tylko wtedy, gdy łykam go samego, bo on ma żelaza bardzo dużo (ponad 100%)i kwasu pantotenowego aż 1000% (tysiąc%) dziennego zapotrzebowania, wiec trzeba go łykac np ze śniadaniem, zeby się dobrze wchłonął. I wtedy nie mam żandych niedyspozycji, bo w innym wypadku, to ciągle byłam na kropelkach żoładkowych i mięcie.

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Paulcia no to czekamy z niecierpliwościa na Twoją wizytę u fryzjera a co będziesz robiła? na odrosty idziesz czy jak??

cascada no siano to ja miałam zanim ścięłam masakra...nie olejuje, bo wtedy miałam świecące włoski jak olejowałam, ale jakieś takie niemiłe...
ja polecam olejowanie, ale bardzo usztywnia włoski, to prawda. Moje sa po nim błyszczace bardzo, ale nie chca się skręcac.
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee piękne włosy

mysia 3 cm w miesiąc toż to jest normalnie masakra

Podpatrzyłam że dostanę na urodziny za kilka dni tę suszarkę

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...lour-Braun.htm

W koncu będę miała dobrą suszarkę
Dają czadu, fakt tylko bardzo się stresuję, ze to tak chwilowo.
fajniutka ta suszarka Moja ma dobrych pare lat, miliard razy lezała na ziemi, cała popękała, ale jeszcze daje radę
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 09:14   #1596
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Co z mroźnym blondem? / FOTKI

dziewczyny przeszukajcie watek " wlosy rozjasniamy i o zyciu rozmawiamy" sama wlasnie tez jestem na etapie schlodzenia koloru wlosow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 09:16   #1597
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mysia dam znać jak suszarka się sprawuje

Mysle ze to nie chwilowo-ze wlosy Ci ruszyły i beda rosly teraz szybciej, moze nie az 3 cm na miesiąc ale 2 na pewno
Takze na moje oko i wyliczenia w czerwcu będziesz miała (jeśli teraz masz 25 cm) 47,5cm
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 09:20   #1598
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ojj no jak urosna do 75cm to moge oddac te 10cm co do macania wlosow to ja nie mam takiej mani za to moj TZ taaaak, non stop mizia mi wlosy i odpedzic go nie mozna
snow a co cie przekonało do użycia tych tabletek Ha-Pantoten optimum na włosy takie dobre są??? bo mi niedługo sie kończy skrzypovita a ten Ha-Pantoten optimum, jest u mnie w aptece promocji za 9,99... i zastanawiam sie nad nim lub humavitem co bierze mysia

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
one tak rosną po połaczeniu łykania vitapilu z wcierką z mgiełki. Niektórzy mówia, ze ta mgiełka jest masakryczna, bo wysusza włosy, nawet jak sie tylko na skalp daje. No nie wiem, bo producent zaleca do suchych i zniszczonych, zbey po całosci psikac, wiec chyba bez przesady? Ja tam jestem zadowolona. Na całosc nie daje, bo za bardzo zmiękcza włosy i mi się puszą.

po vitapilu jest mi niedobrze ALE tylko wtedy, gdy łykam go samego, bo on ma żelaza bardzo dużo (ponad 100%)i kwasu pantotenowego aż 1000% (tysiąc%) dziennego zapotrzebowania, wiec trzeba go łykac np ze śniadaniem, zeby się dobrze wchłonął. I wtedy nie mam żandych niedyspozycji, bo w innym wypadku, to ciągle byłam na kropelkach żoładkowych i mięcie.
mysiu a ty co uważasz za lepsze Ha-Pantoten optimum,czy vitabil???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 09:24   #1599
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
snow a co cie przekonało do użycia tych tabletek Ha-Pantoten optimum na włosy takie dobre są??? bo mi niedługo sie kończy skrzypovita a ten Ha-Pantoten optimum, jest u mnie w aptece promocji za 9,99... i zastanawiam sie nad nim lub humavitem co bierze mysia
mysia bierze vitapil ja sama zaczynam się zastanawiać czy nie lepiej było zaryzykować z tym vitapilem, bo te 3cm na miesiąc to jakiś czad ale snowhitee ha-pantoten też chwaliła a po nim chociaż dobrze sie czuje (fakt jak zauważyła mysia, łykam ją zaraz po śniadaniu, więc już sama nie wiem) więc poczekamy zobaczymy wrazie czego jeszcze troche tabletek vitapilu w domu mam mysia Ty łykasz ten vitapil od 3 września, dobrze czytam i już zaczął tak działać?
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 09:28   #1600
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
mysia bierze vitapil ja sama zaczynam się zastanawiać czy nie lepiej było zaryzykować z tym vitapilem, bo te 3cm na miesiąc to jakiś czad ale snowhitee ha-pantoten też chwaliła a po nim chociaż dobrze sie czuje (fakt jak zauważyła mysia, łykam ją zaraz po śniadaniu, więc już sama nie wiem) więc poczekamy zobaczymy wrazie czego jeszcze troche tabletek vitapilu w domu mam mysia Ty łykasz ten vitapil od 3 września, dobrze czytam i już zaczął tak działać?
wiem... ale widzę że nie ma skrzypu w składzie vitabil... mysiu osobno bierzesz skrzyp???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 10:05   #1601
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
mysia bierze vitapil ja sama zaczynam się zastanawiać czy nie lepiej było zaryzykować z tym vitapilem, bo te 3cm na miesiąc to jakiś czad ale snowhitee ha-pantoten też chwaliła a po nim chociaż dobrze sie czuje (fakt jak zauważyła mysia, łykam ją zaraz po śniadaniu, więc już sama nie wiem) więc poczekamy zobaczymy wrazie czego jeszcze troche tabletek vitapilu w domu mam mysia Ty łykasz ten vitapil od 3 września, dobrze czytam i już zaczął tak działać?
to druga czy trzecia juz tura ja robie przerwy
trzeba brac w trakcie posiłku- najlepiej, a nie po.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
wiem... ale widzę że nie ma skrzypu w składzie vitabil... mysiu osobno bierzesz skrzyp???
nie biorę skrzypu - nie działa na mnie- sławna belissa ma go duzo i nie czyni mi nic na plus z porostem.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 10:25   #1602
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
to druga czy trzecia juz tura ja robie przerwy
trzeba brac w trakcie posiłku- najlepiej, a nie po.

nie biorę skrzypu - nie działa na mnie- sławna belissa ma go duzo i nie czyni mi nic na plus z porostem.
aha... no to jak kończe skrzypovitę przerzucam sie na vitabi jak takie cuda czyni
a który mi bardziej polecasz Ha-Pantoten optimum czy vitabil?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-10-06 o 10:27
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 10:39   #1603
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Kotka17, nie mam pojecia który Ci zadziała na porost. Ha-pantotenu nie próbowałam. Gdzies jest watek pt'najlepsze witaminy, kapsułki... cos tam dalej' bardzo obszerny, moze go odnajdziesz, tam pamietam były całe tabele ze składnikami.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 10:51   #1604
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Kotka17, nie mam pojecia który Ci zadziała na porost. Ha-pantotenu nie próbowałam. Gdzies jest watek pt'najlepsze witaminy, kapsułki... cos tam dalej' bardzo obszerny, moze go odnajdziesz, tam pamietam były całe tabele ze składnikami.
dzieki mysiu spróbuje tego vitabilu jak wykończę skrzypowię
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 11:01   #1605
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

vitapil, przez p, chyba że jest jeszcze vitabil?

ja chciałam tą skrzypowitę, bo ma wyciag z pokrzywy, nie musiałabym pic, ale jakos zrezygnowałam, zadowolona z niej jestes?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 11:15   #1606
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Co z mroźnym blondem? / FOTKI

Cytat:
Napisane przez ToxicCherry Pokaż wiadomość
tzn, wiesz, moj kolor jest troche jasniejszy, niz na zdjeciu ale fryzjerka powiedziala mi, ze niby kolor wyjdzie od razu.. ale ja w to zbytnio nie wierze.

hej
Ja przy takim kolorze położyłam drugi raz dekoloryzator i wyszło mi już zółtko, na to położyłam farbe z popielem i tak kłade od tamtej pory tj. 5-mce. I mam już jasne włosy, fotke dawałam dwie strony wcześniej
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 11:15   #1607
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
vitapil, przez p, chyba że jest jeszcze vitabil?

ja chciałam tą skrzypowitę, bo ma wyciag z pokrzywy, nie musiałabym pic, ale jakos zrezygnowałam, zadowolona z niej jestes?
sorki vitapil.... a od skrzypovity mam nowe małe włoski t troche mi przyśpiesza porost ale nie duzo... dlatego chce co innego a pijesz jeszcze pokrzywe do tego?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 11:29   #1608
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Miałyście rację, ze idzie się przyzwyczaić do pokrzywy, wczoraj zrobiłam sobie znów wieczorkiem i nawet nie wiem kiedy wypiłam cały kubeczek
Wprawdzie zastanawiam się nad piciem jej wcześniej bo jak pije wieczorem to muszę w nocy wstawać na sikanie a wcześniej tego nie robiłam

Dzisiaj nie wypowiadam się na temat moich włosów bo zaspałam godzinę potem panika w domu, na szczęście maż mi zrobił śniadanie ale już nie zdążyłam umyć głowy i teraz siedzę w pracy w kitce a ja tak nie cierpie wiązać włosów
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister

Edytowane przez marejta
Czas edycji: 2010-10-06 o 11:36
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 11:37   #1609
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

pokrzywe pije od stycznia tego roku, a wiec juz.. oo matko prawie 10 miesiecy z przerwami. Teraz pije bez przerwy, ale nie codziennie, tylko w tygodniu tj od pon do czwartku a potem pt-niedziela nie. Pokrzywa mi przyspiesza porost o 2 mm miesiecznie. Zawsze to cos.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 11:54   #1610
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
pokrzywe pije od stycznia tego roku, a wiec juz.. oo matko prawie 10 miesiecy z przerwami. Teraz pije bez przerwy, ale nie codziennie, tylko w tygodniu tj od pon do czwartku a potem pt-niedziela nie. Pokrzywa mi przyspiesza porost o 2 mm miesiecznie. Zawsze to cos.
nom... a ja jak ją piłam to wyłaziły mi gule na twarzy takie nie do wyciśnięcia i z niej zrezygnowałam...
ale ten vitapil... chyba sie na niego przezuce
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 12:07   #1611
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Miałyście rację, ze idzie się przyzwyczaić do pokrzywy, wczoraj zrobiłam sobie znów wieczorkiem i nawet nie wiem kiedy wypiłam cały kubeczek
ja dzisiaj piłam drugi raz i też jakoś szybciej poszło niż wczoraj ale ogólnie i tak jeszcze nie było łatwo ja dziś znowu związałam włosy i moje bawienie się nimi jest ograniczone, ale i tak jeszcze czasem próbuje je pomiziać mam nadzieje, że sie w końcu odzwyczaje
mysia ładne masz zdjęcie na profilu

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-10-06 o 12:08
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 12:17   #1612
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczynki ja jak skończę skrzpovitę to kupuję Ha-Pantoten

zerknie któraś na mój odrost i powie na jakim poziomie mam swoje naturalne włosy?? proszę
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 12:19   #1613
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Kotka kładziesz tego Syossa?
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 12:21   #1614
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
nom... a ja jak ją piłam to wyłaziły mi gule na twarzy takie nie do wyciśnięcia i z niej zrezygnowałam...
ale ten vitapil... chyba sie na niego przezuce
mnie tez. pierwszy miesiac to była porażka, ale teraz mam porcelanową cere dzieki tej pokrzywie, wiec polecam i miałam wąłsnie takie gule bolące, z których sączyła sie limfa, okropnie bolesne- organizm się oczyszczał, ale po kilku tygodniach pogoiło się i juz nie wróciło.

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj piłam drugi raz i też jakoś szybciej poszło niż wczoraj ale ogólnie i tak jeszcze nie było łatwo ja dziś znowu związałam włosy i moje bawienie się nimi jest ograniczone, ale i tak jeszcze czasem próbuje je pomiziać mam nadzieje, że sie w końcu odzwyczaje
mysia ładne masz zdjęcie na profilu
dzieki brzydkiego bym nie wstawiła

tez mam nałóg bawienia się włosami
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 12:28   #1615
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

tu są fotki zrobione dosłownie przed chwilką...
1-światło naturalne
2- sztuczne
3-w słońcu
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 12:28   #1616
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny musze poruszyc temat opalenizna+platynowe wlosy

Czy uzywacie jasnego pudru?

Ja wlasnie kupilam sobie glam bronze dla blondynek i chyba jest za ciemny i jeszcze klade ciemniejszy na policzki

co sadzicie?
nie lubie byc blada,ale tez nie pomaranczowa.
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 12:32   #1617
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Post Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Kotka kładziesz tego Syossa?
Kotka robi pasemka, też właśnie na nią czekam

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Dziewczyny musze poruszyc temat opalenizna+platynowe wlosy

Czy uzywacie jasnego pudru?

Ja wlasnie kupilam sobie glam bronze dla blondynek i chyba jest za ciemny i jeszcze klade ciemniejszy na policzki

co sadzicie?
nie lubie byc blada,ale tez nie pomaranczowa.
obok tego zdjęcia pudru to Ty??
ja używam tylko podkładu
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 12:37   #1618
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
mysia ładne masz zdjęcie na profilu
Podłączam się
Mysia new avatar - rewelka!

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Kotka robi pasemka, też właśnie na nią czekam
A to dzisiaj robi, tak?
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 12:38   #1619
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Podłączam się
Mysia new avatar - rewelka!
ja również się podpinam

no tak mi się wydaje, że dzisiaj... mam nadzieje, bo już się nie mogę doczekac...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 12:39   #1620
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Dziewczyny musze poruszyc temat opalenizna+platynowe wlosy

Czy uzywacie jasnego pudru?

Ja wlasnie kupilam sobie glam bronze dla blondynek i chyba jest za ciemny i jeszcze klade ciemniejszy na policzki

co sadzicie?
nie lubie byc blada,ale tez nie pomaranczowa.
ja używam najjasniejszego w kazdej ofercie, bo jestem blada jak ściana, ale nie lubię siebie opalonej, od kiedy jestem blondynką, bo wyglam staro i sztucznie, ale wszytsko zalezy od rysów twarzy i wieku.

książkowo podkład lub puder kompaktowy powinien byc o 1 ton jasniejszy niz skóra, gdyz wchłaniając sebum i tak zrobi się ciemniejsyz i wtedy go bedzie widac. natomiast puder bronzujacy, jak nazwa wskazuje ma byc ciemniejszy, tylko trzeba dobrac odcien do karnacji. Nalezy nim muskac buzie na krzyz i omiesc dekolt- wtedy wyglada naturalnie i udaje opaleniznę. Stosujemy go na podkład pociagniety juz pudrem transparentnym, zeby się równo rozłozył. I nie uzywamy juz rózu.

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Podłączam się
Mysia new avatar - rewelka!
ojej jaki aplauz.. dziękuje ślicznie

ewcia.. ąz się zaróżowiłam normalnie! dziękuję słońce!
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-10-06 o 12:40
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.