Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-26, 08:55   #2941
mag-ia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 291
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

James
niestety tak działa forum otwarte, każdy może pisać, każdy komentować..., problem w tym,że Ty przyjmujesz tylko te komentarze, które się Tobie podobają.

"Chamski post", co konkretnie Cię obraża, bo chyba nie to,że jesteś "wartościową dziewczyną"?

Brednie,że napisała,że "facet to palant", bez przesady..., czy slowa piosenki 'facet to świnia" też bierzesz tak dosadnie?
Młodziutka jesteś i obyś nigdy nie spotkała na swojej drodze "palanta" przez duże P.

weź na luz, przejdź się do parku, spójrz w słońce... i uwaga teraz nie będzie miło ...
daj facetowi pooddychać własnym powietrzem, to może zatęskni...,


a może Ty stwierdzisz,że bez niego da się widzieć świat kolorowo
"Nie widziałam Cię już od miesiąca.
I nic. Jestem może bledsza,
Trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca,
Lecz widać można żyć bez powietrza."
— Maria Pawlikowska-Jasnorzewska

Edytowane przez mag-ia1
Czas edycji: 2011-03-26 o 08:57
mag-ia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:15   #2942
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

james, wiem że nie czekasz na moją opinię ale to nie Twoje forum, ze rozstawiasz wszystkich po kątach - zwracasz każdemu uwagę przy byle pretekście, a teraz besztasz każdego kto pisze nie to co Ty chcesz czytać

miałam napisać coś jeszcze ale ugryzę się w język, bo wiem ze jest Ci trudno choć osobiście uważam, ze przesadzasz na każdej linii

pozdrawiam i życzę powodzenia w pracy nad sobą

i nie atakuj mnie bo nie robi to na mnie wrażenia, a pozostałym którym osłonią swoją piersią atakowaną james uprzedzam, ze już się stąd wynoszę i nie będę więcej zakłócać jej spokoju
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2011-03-26 o 09:58
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:34   #2943
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Dobry
zapomnialam napisac, ze wczoraj przyleciala do mnie paczka z tuszem Armani maestro ale jeszcze testow nie bylo
swietnie, ciekawe jak sie spisze - daj znac jak pouzywasz

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
tak too
oslawione serum, to pod oczy mi nie podeszlo - mialam probke i wydawalo mi sie, ze troche wysuszylo mi skore, ale tego nie probowalam, a przyznam, ze zawsze mialam chec
czyli wpisuje na swoja wishliste + ten krem Time Zone i za jakis czas (po skonczeniu zapasow Clarinsa ) sobie wypróbuje
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:41   #2944
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

heh jakbym taka miala Was sluchac to bym miala liste zakupowa do ziemi
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:49   #2945
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez mag-ia1 Pokaż wiadomość
się wtrącę, jak się pisze w wątku publicznym to trzeba się liczyć z tym,że każdy czyta i każdy może odpowiedzieć...


Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:56   #2946
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Na marginesie calkiem, dla wielbicielek Lolity - nowa woda niedlugo!!
O, to już się nie mogę doczekać

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Dobry
zapomnialam napisac, ze wczoraj przyleciala do mnie paczka z tuszem Armani maestro ale jeszcze testow nie bylo
To mój ulubiony tusz, ciekawe jak się Tobie spodoba. U mnie czeka na testowanie Chanel Inimitable Intense, ale boję się, że nie będzie tak fajny, jak Armani i wciąż zwlekam z otwarciem
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 10:13   #2947
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

kochane, czy możecie mi podrzucić link do wątku plotkowego truskawkowego
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 10:19   #2948
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
kochane, czy możecie mi podrzucić link do wątku plotkowego truskawkowego
my sie tam nie udzielamy wiec go nie mamy
trzeba sobie poszukac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 10:22   #2949
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
my sie tam nie udzielamy wiec go nie mamy
trzeba sobie poszukac
znalazłam, ale to coś ma tylko 3 strony
zatem wolałam tu was zapytać
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=25373
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 10:38   #2950
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Ja doskonale pamietam dlaczego powstal watek plotkowy Tru, wlasnie przez takie telenowele, jak ta obecnie. Z zalozenia watki Tru na Wizazystce mialy dotyczyc wylacznie samego sklepu i zakupow na nim (vide pierwszy watek) ale kolejne czesci zaczely powaznie zbaczac na prywate, co powinno sie raczej znalezc na forum plotkowym, a nie tutaj. Mozliwosc powstawania prywatnych klubow na Wizazu dala kolejna szanse by trzymac sie meritum poszczegolnych tematow ale jakos nie wyszlo

A propos niesnaskow - po latach na necie stwierdzam, ze nadinterpretacja i megalomania to najczestsze powody klotni wsrod uzytkownikow.

I jeszcze jedno - regulamin jasno prawi, ze:
Cytat:
2. Tolerancja. Uznaj prawo innych do posiadania poglądów, których Ty nie podzielasz i życia "po swojemu" - jeśli tylko to jest w zgodzie z prawem.
oraz
Cytat:
Co stanie się, jeśli nie zastosujesz się do tego regulaminu?

* Możesz liczyć na alienację; Nikt nie lubi czepialskich, agresywnych osób... U nas zwanych trollami.
* Przy uporczywym i stałym dokuczaniu uczestniczkom dyskusji możesz liczyć na to, że zwrócisz na siebie uwagę administratorów. W przypadku recydywy kary będą zaostrzane w stosunku do danego Użytkownika;
* Admin lub moderator może usuwać Twoje posty lub odebrać w ogóle dostęp do forum.

I w temacie watkowym - pytano wczesniej o czestotliwosc dostawania maili "tesknimy za toba" - dostaje je regularnie co miesiac od listopada, za kazdym razem rabat jest o 1% wyzszy, zakupow na Tru nie robilam od maja zeszlego roku
Pozdrawiam Truskawki

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2011-03-26 o 10:39
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 10:46   #2951
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

to ja chyba za czesto robie zakupy na Tru.. nie dostalam ani jednego mejla
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 10:50   #2952
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

No to ja tylko jeszcze tylko jedno dodam. Jesli kiedyś zwróciłabym się do Was z jakimś problemem BŁAGAM! wypowiadajcie swoje zdania ostro i bez krępacji Nie obrażę się i postaram się wyciągnąc wnioski. Postaram się przemyśleć i najwyżej podyskutować. Dla mnie bardzo cenne jest spojrzenie na problem z innej strony, czasem dla mnie nieprzewidywalnej, ba...nawet obraźliwej. Czasem potrzebne jest jak ktoś napisze: kobieto! Taki problem jak Ty miałam pieć lat temu i to naprawdę pierdoła! Weź się w garść i nie histeryzuj !
Chętnie skorzystam z bagażu doświadczen innych osób, mimo,że moje własne doświadczenia też różowe nie są (tak, tak...na wizażu na poturbowanie zyciowe nie ma monopolu ). ale są na pewno inne. Dla mnie oczywiste jest , że jeśli dzielę się z kimś swoim problemem chcę usłyszeć JEGO zdanie a nie SWOJE, bo po co mi ono....swoje już doskonale znam . W ten sam sposób starałabym się pomóc innym i widzę nie tylko ja. Czasem nawet potrzebuję dostać kopa od kogoś i przyjacielem jest ten, który się odważy mi go sprzedać. Otaczanie się ludźmi , którzy będą się bali mi pomóc w obawie o urażenie mnie i atak, jest bezużyteczne. Prztakiwanie i głaskanie moze podłechce mi ego ale na pewno nie pomoże. Czasem nawet może wręcz pozwolić się kompletnie zmasakrować. To oczywiście moje zdanie, ale może komuś, kto zechce je przeczytać i zrozumieć, pomoże....
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 11:29   #2953
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
to ja chyba za czesto robie zakupy na Tru.. nie dostalam ani jednego mejla
ja tez nie chyba, ze dostalam na innego mejla, ale tam nie pamietam hasla!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 11:41   #2954
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
to ja chyba za czesto robie zakupy na Tru.. nie dostalam ani jednego mejla
ja tez nie dostalam, nigdy!

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
No to ja tylko jeszcze tylko jedno dodam. Jesli kiedyś zwróciłabym się do Was z jakimś problemem BŁAGAM! wypowiadajcie swoje zdania ostro i bez krępacji Nie obrażę się i postaram się wyciągnąc wnioski. Postaram się przemyśleć i najwyżej podyskutować. Dla mnie bardzo cenne jest spojrzenie na problem z innej strony, czasem dla mnie nieprzewidywalnej, ba...nawet obraźliwej. Czasem potrzebne jest jak ktoś napisze: kobieto! Taki problem jak Ty miałam pieć lat temu i to naprawdę pierdoła! Weź się w garść i nie histeryzuj !
Chętnie skorzystam z bagażu doświadczen innych osób, mimo,że moje własne doświadczenia też różowe nie są (tak, tak...na wizażu na poturbowanie zyciowe nie ma monopolu ). ale są na pewno inne. Dla mnie oczywiste jest , że jeśli dzielę się z kimś swoim problemem chcę usłyszeć JEGO zdanie a nie SWOJE, bo po co mi ono....swoje już doskonale znam . W ten sam sposób starałabym się pomóc innym i widzę nie tylko ja. Czasem nawet potrzebuję dostać kopa od kogoś i przyjacielem jest ten, który się odważy mi go sprzedać. Otaczanie się ludźmi , którzy będą się bali mi pomóc w obawie o urażenie mnie i atak, jest bezużyteczne. Prztakiwanie i głaskanie moze podłechce mi ego ale na pewno nie pomoże. Czasem nawet może wręcz pozwolić się kompletnie zmasakrować. To oczywiście moje zdanie, ale może komuś, kto zechce je przeczytać i zrozumieć, pomoże....

Ja mialam taka sytuacje, gdy przechodzilam kryzys z TZ - przyjaciolka mowila mi- zostaw go, bez niego bedzie Ci lepiej, poradzisz sobie doskonale sama. Nie posluchalam.
I wiecie co? Czasami zaluje, ze wtedy bylam tak zaslepiona emocjami, ze nie potrafilam spojrzec na wszystko tak jak ona.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja tez nie chyba, ze dostalam na innego mejla, ale tam nie pamietam hasla!
to wloz cos do koszyka i wpisz stary email,moze sie wyswietli znizka

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja tez nie chyba, ze dostalam na innego mejla, ale tam nie pamietam hasla!
to wloz cos do koszyka i wpisz stary email,moze sie wyswietli znizka
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 11:59   #2955
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25965746]
Po pierwsze nie znam Cie. Pisze na znajomym mi watku, gdzie wszystkie uczestniczki mnie znaja. Ja je rowniez. Watek jest publiczy. To prawda. Nie wiem jednak co sprawilo, ze poczulas sie predestynowana do udzielania mi idiotycznych rad.
Po drugie, nastepnym razem, zanim podzielisz sie z osoba, ktorej nie znasz przemysleniami, ktore wyzej wymieniona osobe zupelnie nie obchodza zastanow sie. Nic Ci dobrego z tego nie przyjdzie.
Po trzecie, to, co napisalas nijak ma sie do rzeczywistosci. Jesli Ty obracasz sie w towarzystwie "glupich nieodpowiedzialnych palantow" to pozostaje mi wyrazic tylko swoje ubolewanie. Jednak czuje sie w obowiazku uswiadomic Ciebie, ze nie wszyscy, jak widac, dobieraja sobie znajomych jak Ty.
Po czwarte, ze stwierdzeniem "te chłopy to głupie pały " proponuje przeniesc sie na watek "stek bzdur i stereotypow".
Po piate, upraszam o nieudzielanie sie wiecej w temacie moich problemow jako, ze wlasnie pomoglam Ci wyciagnac wlasciwe wnioski pt "to nie Twoja sprawa". Jest to uprzejma sugestia.
Zegam.[/QUOTE]
Widzę, że masz się już o wiele lepiej. Wróciła "dawna" james. Czytając jak potraktowałaś Dynię, aż się samo nasuwa stwierdzenie "i bądź tu dla kogoś miłym to takie otrzymasz podziękowanie". Po prostu brzydko. Bardzo brzydko.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25966680]Co do przebiegu dnia to spedzilam go z Illioskiem oczywiscie.

Twoja wypowiedz potwierdzila tylko moje slowa. Przeczytalas jeden post. Odpowiedzialas na niego w obrazliwych slowach nie majac tak naprawde pojecia o co chodzi.
Dla Milki mozesz byc cudowna osoba. Tego nie neguje. Sprobuj zrozumiec tez mnie. Obrazilas mnie, moje wybory i najblizsza mi osoba. Wylalas swoje zale nadinterpretujac moj post. Tyle. To, ze Cie "nerw chwycil" nie usprawiedliwa tego, co napisalas.

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------
Ja mam nadzieje, ze to zart bo czytajac niektore posty zaczynam tracic wiare w niektore Truskawki. Nie potrzebuje sie klocic, nie lubie tego. Jedyne, czego mi potrzeba to spokoj i brak stresu.

Naprawde nie wiem jak to mozliwe, ze nikt nie zauwazyl, ze zostalam obrazona. Najblizsza mi osoba rowniez. Nikt rowniez nei zauwazyl, ze dziewczyna napisala cos na podstawie jednego posta opierajac sie na wysnutych przez nia przypuszczeniach. Rowniez nie wiem, jak to mozliwe, ze nikt nie zauwazyl slow jakich uzywala.

Bardzo mi przykro z tego powodu. Obrazano mnie a to ja jestem ta gorsza. Widze, ze to chyba juz nie moje miejsce.[/QUOTE]
James masz OGROMNY problem ze sobą. Problem natury psychicznej. Czytając twoje posty nie sposób dojśc do wniosku, że powinnaś się leczyć i to jak najszybciej. Miewasz tak zmienne nastroje, myślenie, że nie wiem jak ty funkcjonujesz ? Na podstawie tego co tutaj piszesz to niestety nie dziwię się, że facet chce "powietrza", bo skoro na wątku przez internet potrafisz "podtruć' atmosferę, to tylko można domyśleć się co jest w domu na co dzień Być może jest to wynik jakichś twoich wcześniejszych przeżyć, które na to wpłynęły, ale jeśli jesteś świadomo tego, że potrzebujesz leczenia to zacznij to robić, bo tego typu choroby same raczej nie przechodzą. Im szybciej tym lepiej. Zacznij od dobrego psychiatry - to żaden wstyd-lekarz jak każdy inny. Może poza farmakologią poleci ci specjalistę od psychoterapii, który zajmuje się konkretnie tym problemem na jaki cierpisz, bo nie każdy kto ma dyplom psychologa pomoże na każdy problem. Napisałam się tutaj nie po to, żeby ci dowalić, ale żeby ci pokazać, że masz poważny problem i musisz go sama rozwiązać, bo tutaj widzimy, że żadna wizażanka ci nie pomoże, bo nawet masz problem z przyjęciem treści, które z założenia mają cię pokrzepić.
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25967326]
Nie jestes niegrzeczna.
Niestety niektorym nie da sie tak latwo pomoc. Przezylam przez 20 lat bardzo wiele. Moge powiedziec, ze naprawde przeszlam przez pieklo . Odcisnelo to na mnie ogromne pietno, z ktorym sobie nie radze. On probowal mi pomoc. Ja tej pomocy nie chcialam. Myslalam, ze minie, ze samo przejdzie, ze moze kiedys wybacze i zapomne. Nie jest tak. Jest coraz gorzej.
Nie chce wdawac sie w szczegoly; naprawde moje przezycia mialy na nas ogromny wplyw.
Ja sama sobie z tym nie radze. Nie moge wymagac, zeby on to dalej robil. Najpierw ja sama musze sobie pomoc. To teraz najwazniejsze dla mnie .
Sama sobie odpowiedziałaś, że potrzebujesz specjalistycznej pomocy.
---------------------------------------------------------------------
Jest mi teraz ciezko. Jestem swiadoma, ze znam sie z Wami tylko internetowo. Mimo to znajomosc z Wami wiele dla mnie znaczyla, pomagala mi. Wizazanka mnie obrazila nie majac pojecia o calej sytuacji. Przeczytala urywek i jak sama napisala "nerw ja poniosl". Sama to napisala. Nikt na to nie zareagowal. Jej osad byl chamski i niesprawiedliwy. Spoko, tym sie nie przejelam. Dla mnie sprawa jest zakonczona. Odpisalam i tyle.
Wy w pewien sposob bylyscie mi bliskie. Jesli piszecie zatem, ze ktos ma dobre intencje choc uzywa obrazliwych slow w moim kierunku i bliskiej mi osoby to dla mnie cos jest nei tak. Boli mnie to i sprawia ogromna przykrosc. Widocznie zle zrozumialam relacje z Wami. W koncu to tylko internet. To akurat moja wina. Teraz jest mi zle i nie potrzebuje, zeby ktos robil ze mnie wariatke/chama/obrazalskiego nadinterpretatora kiedy po prostu bronie siebie i swych wyborow, ktore ktos zaatakowal w chamski sposob.

W najblizszym czasie napisze co Zlosia z prosba o przekazanie komus Klubu do moderacji. Sama nie moge tego zrobic. Nie ma takiej opcji.

Pozdrawiam wszystkich i dziekuje za dane mi wczesniej wsparcie.[/QUOTE]
James starasz się traktować wizaż jako terapię, ale to ty chciałabyś być terapeutą. To do nikąd nie prowadzi. Twoje wypowiedzi są skrajne: Albo atakujesz, albo jesteś okropnie przygnębiona. Wpadasz ze skrajności w skrajność.
Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
James
nie rozumiem Twojego ataku na Dynię -> napisała lekko bojowego posta z gatunku solidarność jajników Każdy radzi i pociesza jak umie, zgodnie z swoimi przemyśleniami i swoim doświadczeniem. Nie zauważyłam ani jednego posta, który byłby nieżyczliwy.
Niestety nie akceptujesz jakichkolwiek wypowiedzi, które już na pierwszy rzut oka nie są zgodne z Twoim tokiem myślenia i Twoja wizją świata. Nawet nie próbujesz ich zrozumieć. Niestety Twoje odpowiedzi na takie posty nie są zbyt miłe i często nieszczególnie kulturalne.
Źle się teraz u Ciebie dzieje, ale nie możesz opluwać swoją frustracją całego świata. Każdy ma za sobą nieciekawe przeżycia i nikt nie ma prawa oceniać, czyje są gorsze. Powinnaś docenić, to, że Tyle osób obchodzi co się u Ciebie dzieje. Tyle osób poświęca swój czas, żeby Ciebie pocieszyć. Tyle osób dzieli się z Tobą swoimi doświadczeniami. Nie generuj kolejnych złych emocji.
Przemyśl, to proszę
Ujęłaś to idealnie
Cytat:
Napisane przez mag-ia1 Pokaż wiadomość
James
niestety tak działa forum otwarte, każdy może pisać, każdy komentować..., problem w tym,że Ty przyjmujesz tylko te komentarze, które się Tobie podobają.
Niestety, ale to szczera prawda.
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
james, wiem że nie czekasz na moją opinię ale to nie Twoje forum, ze rozstawiasz wszystkich po kątach - zwracasz każdemu uwagę przy byle pretekście, a teraz besztasz każdego kto pisze nie to co Ty chcesz czytać

miałam napisać coś jeszcze ale ugryzę się w język, bo wiem ze jest Ci trudno choć osobiście uważam, ze przesadzasz na każdej linii

pozdrawiam i życzę powodzenia w pracy nad sobą
Trudno się nie zgodzić z wypowiedzią.
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
No to ja tylko jeszcze tylko jedno dodam. Jesli kiedyś zwróciłabym się do Was z jakimś problemem BŁAGAM! wypowiadajcie swoje zdania ostro i bez krępacji Nie obrażę się i postaram się wyciągnąc wnioski. Postaram się przemyśleć i najwyżej podyskutować. Dla mnie bardzo cenne jest spojrzenie na problem z innej strony, czasem dla mnie nieprzewidywalnej, ba...nawet obraźliwej. Czasem potrzebne jest jak ktoś napisze: kobieto! Taki problem jak Ty miałam pieć lat temu i to naprawdę pierdoła! Weź się w garść i nie histeryzuj !
Chętnie skorzystam z bagażu doświadczen innych osób, mimo,że moje własne doświadczenia też różowe nie są (tak, tak...na wizażu na poturbowanie zyciowe nie ma monopolu ). ale są na pewno inne. Dla mnie oczywiste jest , że jeśli dzielę się z kimś swoim problemem chcę usłyszeć JEGO zdanie a nie SWOJE, bo po co mi ono....swoje już doskonale znam . W ten sam sposób starałabym się pomóc innym i widzę nie tylko ja. Czasem nawet potrzebuję dostać kopa od kogoś i przyjacielem jest ten, który się odważy mi go sprzedać. Otaczanie się ludźmi , którzy będą się bali mi pomóc w obawie o urażenie mnie i atak, jest bezużyteczne. Prztakiwanie i głaskanie moze podłechce mi ego ale na pewno nie pomoże. Czasem nawet może wręcz pozwolić się kompletnie zmasakrować. To oczywiście moje zdanie, ale może komuś, kto zechce je przeczytać i zrozumieć, pomoże....
Dokładnie.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:25   #2956
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33

to wloz cos do koszyka i wpisz stary email,moze sie wyswietli znizka
w sumie racja tylko jaki to byl mail
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:25   #2957
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
izabellini! bo ja własnie teraz serumowo poszukuję! to naprawdę taki cud?
dla lubiących wit C ponoć tak
no i niby sama natura
jak się spisuje poinformuję po zastosowaniu
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:26   #2958
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
w sumie racja tylko jaki to byl mail

tego to ja juz nie wiem!
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:31   #2959
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość

tego to ja juz nie wiem!
wlasnie ja tez nie
kutwa....
chyba cos na moja siostre

wiecie co...wymalowalam sie ostatnio tymi lipfusionami w promocji- ogolnie lepsze niz zwykle fusiony, tylko jakies takie drobinki maja jak do peelingu czy cus
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 12:31   #2960
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

dzień dobry
chciałbym napisać, że mi truskawa nie proponuje upustów ani na konto, gdzie mam 3 zamówienia, ani na to , na którym natrzaskałam 90. A na obu mam juz sporą pauzę w zakupach. Nie zasłużyłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif dancegirl2.gif (2,3 KB, 121 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:32   #2961
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wiecie co...wymalowalam sie ostatnio tymi lipfusionami w promocji- ogolnie lepsze niz zwykle fusiony, tylko jakies takie drobinki maja jak do peelingu czy cus
mów mje jeszcze najpierw Denny teraz Ty


oo nie połączyło posta, wybaczta
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:40   #2962
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
dzień dobry
chciałbym napisać, że mi truskawa nie proponuje upustów ani na konto, gdzie mam 3 zamówienia, ani na to , na którym natrzaskałam 90. A na obu mam juz sporą pauzę w zakupach. Nie zasłużyłam
no nie zasluzylas
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
mów mje jeszcze najpierw Denny teraz Ty


oo nie połączyło posta, wybaczta
wlasnie nie wiem co to jest czekalam az jakos zniknie czy sie rozpusci, ale na upierdliwego siedzialo!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:44   #2963
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
swietnie, ciekawe jak sie spisze - daj znac jak pouzywasz


oslawione serum, to pod oczy mi nie podeszlo - mialam probke i wydawalo mi sie, ze troche wysuszylo mi skore, ale tego nie probowalam, a przyznam, ze zawsze mialam chec
czyli wpisuje na swoja wishliste + ten krem Time Zone i za jakis czas (po skonczeniu zapasow Clarinsa ) sobie wypróbuje
tak bo ten krem to żdne cudo, wlasnie testuje jego miniaturke,ale serum razem z kremem, dla mnie rewelka
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
heh jakbym taka miala Was sluchac to bym miala liste zakupowa do ziemi
Ty teraz przestestujesz moj ideal, tylko stosuj serum na dzien i noc a i na to krem
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:46   #2964
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

wlasnie nie wiem co to jest czekalam az jakos zniknie czy sie rozpusci, ale na upierdliwego siedzialo!
a to jest widoczne czy tylko wyczuwalne?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:47   #2965
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
a to jest widoczne czy tylko wyczuwalne?
i wyczuwalne i widoczne niestety
niektore drobinki to prawie jak cukier
wyglada jakbys cos jadla i ci okruszki zostaly ale jak ponosze go dluzej to to moze sie jakos rozejdzie?:P
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:49   #2966
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
i wyczuwalne i widoczne niestety
niektore drobinki to prawie jak cukier
wyglada jakbys cos jadla i ci okruszki zostaly ale jak ponosze go dluzej to to moze sie jakos rozejdzie?:P
wow, tylko, żeby sie ptaki nie zleciały
ciekawa sprawa, Dimek a to jest jakoś ujęte w opisie kosmetyku? W sensie że sugestia o peelingu czy takim efekcie?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:51   #2967
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
wow, tylko, żeby sie ptaki nie zleciały
ciekawa sprawa, Dimek a to jest jakoś ujęte w opisie kosmetyku? W sensie że sugestia o peelingu czy takim efekcie?
nigdzie nie natrafilam na taka informacje na opakowaniu tez jej nie widze....watkie, ze cos sie z blyszczykiem stalo, ale do czego maja niby byc te kulki? maja jakos pobudzac usta czy co

Ladny Dymek zrobil makijaz??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:56   #2968
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Ladny Dymek zrobil makijaz??
dałam 5 gwiazdek

nie umiem sie tak malowac ciemnym kolorem żeby nie zrobic czarnej plamy


ładnie paulina maluje paznokcie??
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:57   #2969
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nigdzie nie natrafilam na taka informacje na opakowaniu tez jej nie widze....watkie, ze cos sie z blyszczykiem stalo, ale do czego maja niby byc te kulki? maja jakos pobudzac usta czy co

Ladny Dymek zrobil makijaz??
ładny, wyglądasz jak Laura Harring zagłosowałam!
Dimek, a czemu nie masz w sygnaturce wprost wpisanego zdania, żeby głosować? Nie wolno już tego robić?

dzięki za takie pobudzanie kulkowe... też wymyslili

Paulina a u Cię też głosowanie czy co należy robić?? tylko podglądać?
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2011-03-26 o 12:59
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:00   #2970
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ładny, wyglądasz jak Laura Harring zagłosowałam!
Dimek, a czemu nie masz w sygnaturce wprost wpisanego zdania, żeby głosować? Nie wolno już tego robić?

dzięki za takie pobudzanie kulkowe... też wymyslili

Paulina a u Cię też głosowanie czy co należy robić?? tylko podglądać?
tak mozna wejśc na wątek i dać gwiazdki na 1 poście
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.