Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-18, 20:04   #1321
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość

Dziewczyny, mogę prosić o kciuki? Jutro kolejny raz podchodzę do egzaminu na prawo jazdy i aż mi niedobrze..
Będzie dobrze,nie nerwuj się
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 22:39   #1322
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

zetuzetia

A jeszcze wracając do olejowania to ja nie polecam olejku Alterra granat i avocado.
U mnie spowodował swędzenie skóry głowy i zaczerwienienie w okolicach czoła, które zeszło dopiero po kilku dniach . na początku nie skojarzyłam tego z olejkiem i niestety zafundowałam sobie ponownie podrażnienie skóry.
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 23:10   #1323
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Może spróbuj zrobić koczka na czubku głowy? ja tez najbardziej lubię spać na brzuchu i w niczym mi ten koczek nie przeszkadza

Dziewczyny, mogę prosić o kciuki? Jutro kolejny raz podchodzę do egzaminu na prawo jazdy i aż mi niedobrze..
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 23:56   #1324
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziewczyny co polecacie mocno oczyszczającego? Mam masę blizn, podskórnych gulek, bolących pryszczy z białą końcówką na linii żuchwy. Zazwyczaj wywalało mnie raz w miesiącu, a teraz już tak mam od dwóch bez przerwy. Muszę się tego pozbyć. Nakładam maseczkę Noni oczyszczającą ale na brodzie efektów brak.
Chcę wypróbować tą kurację Hauschkową ale zanim ją kupie potrzebuję doraźnego ratunku. Help

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja zawsze wieczorem idę spać w skarpetkach a rano już ich na nogach nie mam tylko pod łóżkiem. No chyba, że w domu bardzo zimno to wtedy są na nogach.
Mam dokładnie tak samo

zetuzetia Ja zdałam za 3 razem, szlam bardzo zdenerwowana, tuż przed Tż mi powiedział żebym szybko jeździła bo nie ważne czy zdam, tylko on jest głodny i chce jak najszybciej wracać do domu. I myślałam o tym że chłop głodny czeka a nie ze samochód mi gaśnie, bo mi się noga z nerwów trzęsie

Ale reklamujecie to olejowanie. U mnie takie zwykłe się średnio sprawdzało bo włosy były od nadmiaru wilgoci takie ciężkie i mięsiste, ale chyba dawałam za dużo tego oleju. Super efekty widziałam natomiast jak wcierałam olejek razem z odżywką w celu zabezpieczenia włosów przed sauną. Może teraz będę wcierała sam olejek i bardziej systematycznie. Olejki Khadi pachną?
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 00:17   #1325
lvi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziewczyny mam pytanie. Co polecacie do pielęgnacji biustu..no wiecie aby był bardziej jędrny

I szukam czegoś do golenia dla mojego TŻ..naturalnego, nie drogiego.
Myślałam, że uda mi się znaleźć coś z BU dla niego, ale marnie to widzę
__________________
lvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 00:29   #1326
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez lvi Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Co polecacie do pielęgnacji biustu..no wiecie aby był bardziej jędrny

I szukam czegoś do golenia dla mojego TŻ..naturalnego, nie drogiego.
Myślałam, że uda mi się znaleźć coś z BU dla niego, ale marnie to widzę
Ivi dla Tż też szukałam czegoś naturalnego ale okazało się że toleruje tyko http://www.m-shop.eu/Bond_Spacequest...00ml-2179.html -tani ,może niech ten specyfik spróbuje
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 09:02   #1327
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny co polecacie mocno oczyszczającego? Mam masę blizn, podskórnych gulek, bolących pryszczy z białą końcówką na linii żuchwy. Zazwyczaj wywalało mnie raz w miesiącu, a teraz już tak mam od dwóch bez przerwy. Muszę się tego pozbyć. Nakładam maseczkę Noni oczyszczającą ale na brodzie efektów brak.
Chcę wypróbować tą kurację Hauschkową ale zanim ją kupie potrzebuję doraźnego ratunku. Help



Mam dokładnie tak samo

zetuzetia Ja zdałam za 3 razem, szlam bardzo zdenerwowana, tuż przed Tż mi powiedział żebym szybko jeździła bo nie ważne czy zdam, tylko on jest głodny i chce jak najszybciej wracać do domu. I myślałam o tym że chłop głodny czeka a nie ze samochód mi gaśnie, bo mi się noga z nerwów trzęsie

Ale reklamujecie to olejowanie. U mnie takie zwykłe się średnio sprawdzało bo włosy były od nadmiaru wilgoci takie ciężkie i mięsiste, ale chyba dawałam za dużo tego oleju. Super efekty widziałam natomiast jak wcierałam olejek razem z odżywką w celu zabezpieczenia włosów przed sauną. Może teraz będę wcierała sam olejek i bardziej systematycznie. Olejki Khadi pachną?
mi na wszelkie niespodzianki bardzo pomaga triacneal od Avene - chociaż ja nie mam takich problemów jak Ty (raczej rozszerzone pory i zaskórniki) to kiedyś pozbyłam się dzieki niemu trądziku grudkowego
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 09:11   #1328
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
zetuzetia

A jeszcze wracając do olejowania to ja nie polecam olejku Alterra granat i avocado.
U mnie spowodował swędzenie skóry głowy i zaczerwienienie w okolicach czoła, które zeszło dopiero po kilku dniach . na początku nie skojarzyłam tego z olejkiem i niestety zafundowałam sobie ponownie podrażnienie skóry.
No dobrze, że napisałaś, to musze jeszcze raz przemysleć, bo swojego czasu dziewczyny bardzo chwaliły i planowałam sobie kupić....
Zresztą na mnie to i tak chyba sesa najlepiej działa
Ale khadi musze wypróbowac
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny co polecacie mocno oczyszczającego? Mam masę blizn, podskórnych gulek, bolących pryszczy z białą końcówką na linii żuchwy. Zazwyczaj wywalało mnie raz w miesiącu, a teraz już tak mam od dwóch bez przerwy. Muszę się tego pozbyć. Nakładam maseczkę Noni oczyszczającą ale na brodzie efektów brak.
Chcę wypróbować tą kurację Hauschkową ale zanim ją kupie potrzebuję doraźnego ratunku. Help




Ale reklamujecie to olejowanie. U mnie takie zwykłe się średnio sprawdzało bo włosy były od nadmiaru wilgoci takie ciężkie i mięsiste, ale chyba dawałam za dużo tego oleju. Super efekty widziałam natomiast jak wcierałam olejek razem z odżywką w celu zabezpieczenia włosów przed sauną. Może teraz będę wcierała sam olejek i bardziej systematycznie. Olejki Khadi pachną?
Próbowałaś mydło alep premium 70% i olej nigella?
Super oczyszcza tez mydło z błotem z morza martwego alep.
Ale jak tak intensywnie oczyszczasz to i nawilżaj bardzo, bardzo!!! Bo jak silnie oczyszczasz i źle nawilżasz to będzie coraz gorzej.
Mi na brzydka paszcze dobrze działa krem z serii puryfing AMB i oczyszczający alvy. Ale nie wiem, czy nie za słabe są w takiej sytuacji...
Ja bym postawiła na nigelle - z mojego tż prawie boga zrobiła
Olejowanie fajna sprawa - byc może za dużo uzywałas. Spróbuj jeszcze raz, nałóż najwyżej 2 łyżki stołowe na skórę głowy, po włosach rozprowadzisz rozczesując je i to im wystarczy, ewentualne pozostałości najlepiej wetrzyj w końcówki.
Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
Ivi dla Tż też szukałam czegoś naturalnego ale okazało się że toleruje tyko http://www.m-shop.eu/Bond_Spacequest...00ml-2179.html -tani ,może niech ten specyfik spróbuje
no nawet nie żartuj....... Z tego co zrozumiałam Ivi pytała o naturalny kosmetyk do golenia.
Cytat:
Napisane przez lvi Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Co polecacie do pielęgnacji biustu..no wiecie aby był bardziej jędrny

I szukam czegoś do golenia dla mojego TŻ..naturalnego, nie drogiego.
Myślałam, że uda mi się znaleźć coś z BU dla niego, ale marnie to widzę
Przykładowe kosmetyki do golenia dla męża masz tu - jest ich wiecej i w różnych sklepach, ten link tak dla orientacji wrzuciłam.
Put&rub mają ponoc bardzo fajny produkt do pielegnacji biustu niestety ja żadnego nie uzywałam.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-12-19 o 09:14
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 09:17   #1329
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Kremu w końcu nie kupiłam, bo w moim Rossmannie Noni wywiało, a z Alterry był tylko orchidea
Kupiłam za to maseczkę oczyszczającą z Noni i mam mocno mieszane uczucia... Dzioba nie oczyściła, no może troszeczkę, ale za to ładnie zmiękczyła (o ile można tak napisać). Skóra potrzebowała potem hydrolatu i troszkę oleju, ale od początku był jasna i mięciutka. I zapach zdecydowanie na plus
Mąż jak przestał się śmiać (a on zawsze na maseczki tak reaguje ) to cały czas się tulił i wąchał, a w końcu usłyszałam: pachniesz jak sałatka owocowa... zgłodniałem
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 09:37   #1330
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

A własnie! Noni!!
No musze sie pochwalić - musze, bo rzadko mam takie powody do dumy z samej siebie
Spotkałysmy się z Kotwilką i Agą pod rossem i jeszcze do tego Kotwilka mi oświadczyła, że są w nim produkty noni....... a ja nie weszłam!!!! Dziewczyny - NIE WESZŁAM
i teraz żałuję.....

A odnośnie wczorajszego olejowania - nałożyłam mieszanke sesy i rycynowego. Po pierwsze - włosy mi nie wyszły a po drugie są bardziej sprężyste niż po samej sesie bardzo mi sie podoba efekt, będe tak zawsze robiła
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-12-19 o 09:40
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 09:47   #1331
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Może spróbuj zrobić koczka na czubku głowy? ja tez najbardziej lubię spać na brzuchu i w niczym mi ten koczek nie przeszkadza

Dziewczyny, mogę prosić o kciuki? Jutro kolejny raz podchodzę do egzaminu na prawo jazdy i aż mi niedobrze..
Mam nadzieję , że zdażyłam
Będzie dobrze

Kurza stopa a u mnie nie ma noni
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-12-19 o 09:48
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 09:49   #1332
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
Ivi dla Tż też szukałam czegoś naturalnego ale okazało się że toleruje tyko http://www.m-shop.eu/Bond_Spacequest...00ml-2179.html -tani ,może niech ten specyfik spróbuje
Hm... ale to jest wątek o kosmetykach naturalnych, więc proszę trzymajmy się tego temat. Jeśli ktoś ma ochotę polecić coś niezbyt naturalnego to polecam jednak inne wątki, albo wiadomość prywatną.
Cytat:
Napisane przez lvi Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Co polecacie do pielęgnacji biustu..no wiecie aby był bardziej jędrny

I szukam czegoś do golenia dla mojego TŻ..naturalnego, nie drogiego.
Myślałam, że uda mi się znaleźć coś z BU dla niego, ale marnie to widzę
Do biusto podobno jest świetny krem Pat&Rub Sama się na niego czaję)
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Kremu w końcu nie kupiłam, bo w moim Rossmannie Noni wywiało, a z Alterry był tylko orchidea
Kupiłam za to maseczkę oczyszczającą z Noni i mam mocno mieszane uczucia... Dzioba nie oczyściła, no może troszeczkę, ale za to ładnie zmiękczyła (o ile można tak napisać). Skóra potrzebowała potem hydrolatu i troszkę oleju, ale od początku był jasna i mięciutka. I zapach zdecydowanie na plus
Mąż jak przestał się śmiać (a on zawsze na maseczki tak reaguje ) to cały czas się tulił i wąchał, a w końcu usłyszałam: pachniesz jak sałatka owocowa... zgłodniałem
Taak, ona ślicznie pachnie i jak dostała mi się do buzi psipadkiem to mogę potwierdzić, że nawet smakuje pomarańczką
Mój jak widzi mnie w maseczkach to mówi, że jestem Czesio

Zetuzunia
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 10:50   #1333
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Taak, ona ślicznie pachnie i jak dostała mi się do buzi psipadkiem to mogę potwierdzić, że nawet smakuje pomarańczką
Mój jak widzi mnie w maseczkach to mówi, że jestem Czesio

ja najczęściej jestem shrekiem
Ostatnio tz tak krzyknął na mój widok (oczywiście jaja sobie ze mnie robił, że niby tak go mój widok przeraził ), że az pies uciekł na górę
Pies zwiał, bo sie krzyku wystraszył - ale oczywiście od tej pory krążą anegdotki po znajomych, że nawet pies sie wystraszył mojego wyglądu......

Kurcze, dziewczyny, ale mam fajne dzisiaj włoski!!!!
Sesa+rycyna to jest to!!!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-12-19 o 10:53
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 10:51   #1334
lvi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Pat Rub..ponad 100 zł ..Troszkę za dużo...myślałam o czymś tańszym bo za dużo mam już tych potrzeb biochemia..perfumy. .minerały..olejki itp itd jak tak dalej pójdzie to zbankrutuje
__________________
lvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 10:59   #1335
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

ja najczęściej jestem shrekiem
Ostatnio tz tak krzyknął na mój widok (oczywiście jaja sobie ze mnie robił, że niby tak go mój widok przeraził ), że az pies uciekł na górę
Pies zwiał, bo sie krzyku wystraszył - ale oczywiście od tej pory krążą anegdotki po znajomych, że nawet pies sie wystraszył mojego wyglądu......

Kurcze, dziewczyny, ale mam fajne dzisiaj włoski!!!!
Sesa+rycyna to jest to!!!
No wiesz co, tak się śmiać z Ani! Niedobry Tż

Oszukujesz! Ty nie możesz mieć już mieć ładniejszych włosów
Cytat:
Napisane przez lvi Pokaż wiadomość
Pat Rub..ponad 100 zł ..Troszkę za dużo...myślałam o czymś tańszym bo za dużo mam już tych potrzeb biochemia..perfumy. .minerały..olejki itp itd jak tak dalej pójdzie to zbankrutuje
To może masaże oliwka różową babydream, albo maski ujędrniajace z błota syberyjskiego? i oczywiście ćwiczenia na biust i masaże na przemian zimną i ciepłą wodą
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 11:09   #1336
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez lvi Pokaż wiadomość
Pat Rub..ponad 100 zł ..Troszkę za dużo...myślałam o czymś tańszym bo za dużo mam już tych potrzeb biochemia..perfumy. .minerały..olejki itp itd jak tak dalej pójdzie to zbankrutuje
To tak jak Gayenka napisała - różowa seria babydreama (rossmann), jest tez lotion, to produkty dla kobiet w ciąży
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
No wiesz co, tak się śmiać z Ani! Niedobry Tż

Oszukujesz! Ty nie możesz mieć już mieć ładniejszych włosów

To może masaże oliwka różową babydream, albo maski ujędrniajace z błota syberyjskiego? i oczywiście ćwiczenia na biust i masaże na przemian zimną i ciepłą wodą
mogę, mogę
ale dziękuję - się dowartościowałam

Ooooo ....... poleżec sobie z błotem na cyckach trzeba to przemyslec
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 11:13   #1337
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Aniu co do błotka to przypomniałam sobie, że Korah kiedyś polecała takie:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-501916
Zobacz jaka recenzja
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 11:16   #1338
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Aniu co do błotka to przypomniałam sobie, że Korah kiedyś polecała takie:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-501916
Zobacz jaka recenzja
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 11:18   #1339
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez lvi Pokaż wiadomość
Pat Rub..ponad 100 zł ..Troszkę za dużo...myślałam o czymś tańszym bo za dużo mam już tych potrzeb biochemia..perfumy. .minerały..olejki itp itd jak tak dalej pójdzie to zbankrutuje
Nie wiem,jakie tam masz wymagania,ale osobiście na biust i dekolt polecam olej wspaniały - (zwłaszcza rano używam,na noc mam aktualnie nawilżające masełko - na ile to możliwe staram się nie rozdrabniać pielęgnacji na poszczególne części ciała) a w między czasie okłady/maseczki z białej glinki Logony (olej jest bardzo odżywczy i na dekolcie minimalnie mnie czasem zapycha - dlatego włączyłam glinkę,żeby oczyszczała,ale ona okazała się genialnie ujędrniająca
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 11:44   #1340
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Kiepski mam ten grudzień. Złapał mnie dzisiaj kanar i właściwie to nie było tak, że nie miałam biletu. Miałam bilet, kupiłam, ale wsadziłam go do biletów skasowanych i jak wchodziłam do tramwaju to gadałam ze znajomymi i wyciągnęłam bilet, szybko looknęłam i patrze nieskasowany to kasuję. Okazało się, że bilet był skasowany po drugiej stronie, na tej białej części, a ja nie pomyślałam aby bilet odwrócić. Tusz nie był na tyle mocny aby przebijać, więc tym bardziej nie odwróciłam i tym oto sposobem za niedopatrzenie mam karę do zapłacenia. -.-' Odechciało mi się od razu jechać na praktyki i wróciłam do domu.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 11:48   #1341
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Kiepski mam ten grudzień. Złapał mnie dzisiaj kanar i właściwie to nie było tak, że nie miałam biletu. Miałam bilet, kupiłam, ale wsadziłam go do biletów skasowanych i jak wchodziłam do tramwaju to gadałam ze znajomymi i wyciągnęłam bilet, szybko looknęłam i patrze nieskasowany to kasuję. Okazało się, że bilet był skasowany po drugiej stronie, na tej białej części, a ja nie pomyślałam aby bilet odwrócić. Tusz nie był na tyle mocny aby przebijać, więc tym bardziej nie odwróciłam i tym oto sposobem za niedopatrzenie mam karę do zapłacenia. -.-' Odechciało mi się od razu jechać na praktyki i wróciłam do domu.
to pech.......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 11:53   #1342
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to pech.......
A mimo to nie jestem zła. Nie warto tracić zdrowia na takie coś. Oczywiście dla mnie ta kasa do zapłacenia to sporo, ale wiele razy jeździłam faktycznie bez biletu, więc się zwróciło. To jest kolejna lekcja życiowa, więcej spostrzegawczości.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 11:57   #1343
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A mimo to nie jestem zła. Nie warto tracić zdrowia na takie coś. Oczywiście dla mnie ta kasa do zapłacenia to sporo, ale wiele razy jeździłam faktycznie bez biletu, więc się zwróciło. To jest kolejna lekcja życiowa, więcej spostrzegawczości.
słuszne podejście, bardzo mi sie podoba
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:05   #1344
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
słuszne podejście, bardzo mi sie podoba

Oj... dopiero uczę się takiego podejścia. Pamiętam, że jeszcze 4-5 lat temu denerwowało mnie wszystko, nawet źle odłożona bluzka, krzyczałam i robiłam dzikie awantury. Z czasem pomyślałam, że nie warto aż tak się denerwować o wszystko. A teraz? A teraz patrzę na życie jak na lekcję, ale to nie takie łatwe.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:09   #1345
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

p4w Nie chce się już tego typu kremami smarować bo wysuszają, istniejące pryszcze złażą a wyłażą kolejne. Już sobie taki teatrzyk na ryjki Effaclarem K zorganizowałam. Może jak znowu będę piękna i gładka pokuszę się o walkę z bliznami... Najlepiej jakimś tonikiem

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Próbowałaś mydło alep premium 70% i olej nigella?

Używałam mydeł do twarzy i zawsze takie mydło kończyło do mycia ciała bo wysuszało mnie i skóra była nieprzyjemna w dotyku. Na noc nie nakładam kremu więc myje ryjek żelem z oczaru. A może zamiast mydła z glinką mogę dołożyć odrobinkę glinki do żelu do twarzy? Bo zielona glinka jest dobra w oczyszczaniu, nie?
Mam nadzieje ze znikną te potwory z mojej brody, nie chcę inwestować wiele w ich wyganianie bo od stycznia chcę zacząć kuracje Hauschkową i ona musi sobie z nimi poradzić.

Siedzę dziś z dwoma łyżkami oliwy na głowie, w sumie nie dawałam jej dużo więcej ale zobaczę jakie dziś będą moje kudełki po umyciu. Zmuszę się do systematyczności w olejowania i do lata proszę o taflę, długich, błyszczących włosów

gayenka, anula_ga A ja w przeciwieństwie do Waszych potworków maseczkowych, w maseczce Noni jestem piękna, ona nadaje mojej skórze idealny kolor, niemal jak podkład. Nie widać moich rumieńców jak Rumcajs.

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Aniu co do błotka to przypomniałam sobie, że Korah kiedyś polecała takie:https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-501916
Zobacz jaka recenzja
Przeczytałam i lecę po błoto na mój ryjek

Edytowane przez 2016100512001
Czas edycji: 2011-12-19 o 12:20 Powód: dopisuje
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:12   #1346
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
p4w Nie chce się już tego typu kremami smarować bo wysuszają, istniejące pryszcze złażą a wyłażą kolejne. Już sobie taki teatrzyk na ryjki Effaclarem K zorganizowałam. Może jak znowu będę piękna i gładka pokuszę się o walkę z bliznami... Najlepiej jakimś tonikiem
rozumiem, naturalny i łagodny to on nie jest na pewno
wysuszają to fakt, ale nie wiem czy czytałaś, ze taka masakra to zawsze na początku jest

ja używałam co 2-3 dzień, a w miedzy czasie robiłam maseczki nawilżające i kremy tylko nawilżające i susz nie był tak dokuczliwy w czasie kuracji... teraz zima, więc dobry czas na eksperymenty z tym kremem

swoją drogą to nie wierzę w nic cudownego co działa przeciwtrądzikowo i nie wysusza jednocześnie - niestety albo jedno albo drugie...

moze dziewczyny coś innego doradzą
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2011-12-19 o 12:13
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:17   #1347
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
swoją drogą to nie wierzę w nic cudownego co działa przeciwtrądzikowo i nie wysusza jednocześnie - niestety albo jedno albo drugie...

moze dziewczyny coś innego doradzą
Witaminy. Moja dermatolog zawsze leczyła mnie witaminami. Tylko, że ja jestem przeciwniczką brania tabletek i przestałam je brać, ale póki brałam to z pryszczami miałam prawie zerowe problemy. Polecałam tą dermatolog wielu znajomym i każdy był zadowolony, nie ważne z jakim problemem się udawał.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:22   #1348
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość


Używałam mydeł do twarzy i zawsze takie mydło kończyło do mycia ciała bo wysuszało mnie i skóra była nieprzyjemna w dotyku. Na noc nie nakładam kremu więc myje ryjek żelem z oczaru. A może zamiast mydła z glinką mogę dołożyć odrobinkę glinki do żelu do twarzy? Bo zielona glinka jest dobra w oczyszczaniu, nie?
Mam nadzieje ze znikną te potwory z mojej brody, nie chcę inwestować wiele w ich wyganianie bo od stycznia chcę zacząć kuracje Hauschkową i ona musi sobie z nimi poradzić.

Siedzę dziś z dwoma łyżkami oliwy na głowie, w sumie nie dawałam jej dużo więcej ale zobaczę jakie dziś będą moje kudełki po umyciu. Zmuszę się do systematyczności w olejowania i do lata proszę o taflę, długich, błyszczących włosów

gayenka, anula_ga A ja w przeciwieństwie do Waszych potworków maseczkowych, w maseczce Noni jestem piękna, ona nadaje mojej skórze idealny kolor, niemal jak podkład. Nie widać moich rumieńców jak Rumcajs.
Ja bym sie nie odważyła chyba oczyszczać twarzy glinka i nic nie nakładać....
Jeśli nie używasz na noc niczego nawilżającego i odzywczego to mydła silnie oczyszczającego tez nie polecam - myślałam, że po wieczornym oczyszczaniu cos nakładasz.
A może przemysl, czy te kłopoty z cera nie zaczęły sie z momentem intensywniejszego oczyszczania?
Ja oliwy na włosy nigdy nie uzywałam, więc nie wiem jakich efektów możesz sie spodziewać. Może to głupie, ale sama oliwa wydawała mi sie zawsze za ciężka do moich włosów
Na mnie wołaja shrek jak chodzę z zieloną glinką na paszczy ostatnio, mając maseczke z błota syberyjskiego, nawyzywali mnie od potwora z bagien......w zasadzie cuchnęłam ta maseczką chyba własnie tak, jak cuchnie potwór z bagien
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:51   #1349
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Kochane ale szybko piszecie
p4w Nawet to wysuszenie nie było tak uciążliwe, jak fakt ze zaczęłam stosować kwasy na ładną brodę, żeby zlikwidować blizny, które ładnie złaziły ale wywalało mnie masą pryszczy, wiedziałam że początki są trudne, skóra się oczyszcza ale u mnie to trochę fikcja bo zamiast tylko likwidować blizny krem powodował kolejne

SekretnyWachlarz Jakies konkretne witaminy?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A może przemysl, czy te kłopoty z cera nie zaczęły sie z momentem intensywniejszego oczyszczania?
Ja oliwy na włosy nigdy nie uzywałam, więc nie wiem jakich efektów możesz sie spodziewać. Może to głupie, ale sama oliwa wydawała mi sie zawsze za ciężka do moich włosów
Nie, oczyszczam dość delikatnymi zelami... kłopoty to mieszanka pozostałości po kwasach i mhhh... doszłam do wniosku ze pryszcze tylko i wyłącznie na brodzie są wynikiem tego że ślinie się nocy, mam na zębach aparat i przy nim to katastrofa Tylko się nie śmiać ze mnie.
A oliwę moje włosy pokochały bardziej od kokosa, oliwki hipp i rycynowego. Jak pojadę do domu na Święta to wypróbuje winogronowy albo lniany bo wiem ze któryś mają w domu do sałatek
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:56   #1350
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Oliwa na włosy działa bardzo dobrze
Polecam mieszanie oliwy, rycynowego i... albo orzechów włoskich, albo macadamia, albo co jeszcze pod ręką jest
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.