Clinique - kolorówka cz. II - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-05, 09:40   #991
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
serio? Opisz mi efekt jaki daje na oku, kolor itd

To bardzo ciekawy odcien, trudny do opisania. Wedlug mnie to brazowoszaryzkropelkawrzo su Nie wiem z czym moznaby go porownac Bardzo go lubieMozna ladnie stopniowac intensywnosc koloru.

Kce zdjecia?
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 09:44   #992
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
To bardzo ciekawy odcien, trudny do opisania. Wedlug mnie to brazowoszaryzkropelkawrzo su Nie wiem z czym moznaby go porownac Bardzo go lubieMozna ladnie stopniowac intensywnosc koloru.

Kce zdjecia?
A moze podobny do najciemniejszego z trójki Sandy Sky Isa Dory?? Z opisu by na to wychodziło.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 09:52   #993
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A moze podobny do najciemniejszego z trójki Sandy Sky Isa Dory?? Z opisu by na to wychodziło.

Nie znam tej paletki niestety

Tymczasem marze o Crystal Berry i Kittykacieeeee
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 09:53   #994
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
lip, znalazłam Twoje zdjęcia cieni na ręce Masz Deco-dence. Jakie to dokładnie kolory?? Możesz wrzucić fotkę w pudełeczku i na oczach??


Mam Kociaczka
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 09:55   #995
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
To bardzo ciekawy odcien, trudny do opisania. Wedlug mnie to brazowoszaryzkropelkawrzo su Nie wiem z czym moznaby go porownac Bardzo go lubieMozna ladnie stopniowac intensywnosc koloru.

Kce zdjecia?
kce

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Tymczasem marze o Crystal Berry i Kittykacieeeee

ja też bym Kociaka chciała
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 10:03   #996
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość


Mam Kociaczka
Wiem i zazdraszczam
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 10:18   #997
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Czaiłam sie na niego dosyć długo, na all się nie pojawiał wiec sie wkurzyłam i kupilam w Marionaud, podobnie jak BeWitched. Stwierdziałam ze nie bede czekac w nieskoczoność
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 13:55   #998
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Całkiem poważnie radzę w tej sytuacji korektor Rubinstein Magic Concealer Ma 15 ml, jest pierońsko wydajny, ma świetne kolory i super się sprawdza stosowany na całą twarz. Dobrze kryje a nie wysusza, nawet nieżle matuje, maleńka kropelka starcza na pół twarzy Super sprawa!
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Potwierdzam za Majade - HR Magic Ja go siepie na cala twarz i nigdy nie mialam w reku czegos lepszego - kryje idealnie, a sam w sobie jest lzejszy od wielu podkladow. Zazwyczaj podklady kryjace bardzo traca na lekkosci, a w Magic jego lejaca wrecz konsystencja wcale nie wplywa na zmniejszone krycie, jest mocno napigmentowany. Ja go z powodzeniem stosuje na filtr, najpierw gruba warstwa LRP, potem puder jedwabny hauszki i na to wklepuje miejsce po miejscu HR Magic i jest gites. Moze sie wydawac dziwne, ze plynny korektor nakladam na puder ale slowo daje, ze nic mi sie nie roluje, hauszka stapia sie z filtrem matujac go i nie koliduje z korektorem.

Nosek twoj av jest

Aha, jeszcze cos - tusz HI to dziadostwo
Zaniedbałam ostatnio troche wizaż, przepraszam za spozniona odpowiedz

Korektor na cala twarz ciekawe
Chcialabym jednak cos o większej pojemności, przyjaznego skórze, o fajnym składzie..najchetniej 100% natury

Sprawdze ten korektor, 2 w 1 bylo by super Jedwabny Hauschki mam

Dziewczyny, a te kompakty superbalanced, aktualnie na truskawie w promocji.. ktory by byl najbardziej zblizony do maybelline - cameo,
revlon natural beige ?
Jasny, naturalny beż w strone zólci

Edytowane przez psycha
Czas edycji: 2008-09-05 o 14:18
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 17:04   #999
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Zaniedbałam ostatnio troche wizaż, przepraszam za spozniona odpowiedz

Korektor na cala twarz ciekawe
Chcialabym jednak cos o większej pojemności, przyjaznego skórze, o fajnym składzie..najchetniej 100% natury

Sprawdze ten korektor, 2 w 1 bylo by super Jedwabny Hauschki mam

Dziewczyny, a te kompakty superbalanced, aktualnie na truskawie w promocji.. ktory by byl najbardziej zblizony do maybelline - cameo,
revlon natural beige ?
Jasny, naturalny beż w strone zólci
HR polecam naprawdę ze szczerego, na całą twarz a pojemność to w tym przypadku atut, naprawdę kropeczką pokrywa się pół twarzy

Superbalanceda promocyjnego waniliowego spodziewam się na dniach (chyba, że pozdrowi mnie Bytom) i zaraz dam znać co to za jeden
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 17:23   #1000
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Ice daję porównanie Like Mink z Choco-latte.

Jasniejszy z LM jest podobny do tego obok rudego z CL, ale jest ciut jasniejszy i ma mniej brązu, wydaje mi się, że ma troszkę mniejszy połysk niż ten z CL. Nie zrobiąłm fotki an skórze bo nic nie było widać


Natomiast ciemniejszy z LM jest podobny do rudego z CL al: jest jasniejszy, ma bardziej widoczne drobinki niż rudy CL i ma inny odcień - jest bardziej miedziany.


Lip: moge prosić o te fotki Deco dence w opakowaniu i na oczku??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2483.jpg (55,5 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2484.jpg (59,1 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2486.JPG (111,3 KB, 67 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 17:31   #1001
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Hosenko, dziękuję bardzo.Właśnie dzięki Tobie zaoszczędziłam trochę pieniędzy, bo nie skusze się jednak na Like Mink i zostanę przy Choco-latte.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 19:34   #1002
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość


Natomiast ciemniejszy z LM jest podobny do rudego z CL al: jest jasniejszy, ma bardziej widoczne drobinki niż rudy CL i ma inny odcień - jest bardziej miedziany.


Lip: moge prosić o te fotki Deco dence w opakowaniu i na oczku??
Calkiem zapomnialam Niestety teraz cienie sa zagramanica i sesji nie bedzie W poscie 103 jest zdjecie w pudelku.
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 22:43   #1003
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
HR polecam naprawdę ze szczerego, na całą twarz a pojemność to w tym przypadku atut, naprawdę kropeczką pokrywa się pół twarzy

Superbalanceda promocyjnego waniliowego spodziewam się na dniach (chyba, że pozdrowi mnie Bytom) i zaraz dam znać co to za jeden

Niecierpliwe czekam na relacje
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 19:03   #1004
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość

Niecierpliwe czekam na relacje
Niestety, podejrzanie długo go nie ma


Definitywnie kończe zabawę z błyszczykami klinika. W krótkim czasie z dwoma błyszczykami spotkała mnie taka sama historia jak Psychę. Otóż błyszczyki po krótkim czasie po otwarciu zaczynaja nieprzyjemnie smierdzieć. Ja rozumiem mało konserwantów ale to już lekka przesada. Jeden juz wywaliłam, teraz ta sama historia powtarza się z Whisperem otwartym koło stycznia- lutego. Na usta się już chyba nie nadaje. Owszem, był ze mną podczas urlopu w wysokich temperaturach ale bez przesady
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 19:11   #1005
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Lip: A powiedz mi, jaki one dają efekt na oku?? Są chłodne czy raczej ciepłe?? Intensywny kolor czy delikatny??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 21:29   #1006
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Niestety, podejrzanie długo go nie ma


Definitywnie kończe zabawę z błyszczykami klinika. W krótkim czasie z dwoma błyszczykami spotkała mnie taka sama historia jak Psychę. Otóż błyszczyki po krótkim czasie po otwarciu zaczynaja nieprzyjemnie smierdzieć. Ja rozumiem mało konserwantów ale to już lekka przesada. Jeden juz wywaliłam, teraz ta sama historia powtarza się z Whisperem otwartym koło stycznia- lutego. Na usta się już chyba nie nadaje. Owszem, był ze mną podczas urlopu w wysokich temperaturach ale bez przesady
Ja również, nigdy więcej, ale poczekaj, nie wyrzucaj... woń przypominająca ocet znika po jakims czasie. Moj znowu bezzapachowy

Wole JT... zaopatrzyłam się juz w drugi Juz nie przeszkadza mi to ze się kleją...uzywam codziennie, z ogromną przyjemnościa ...kto by pomyslal

Mam nadzieje, ze paczuszka szybko do Ciebie dotrze, trzymam kciuki
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 21:52   #1007
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Ja również, nigdy więcej, ale poczekaj, nie wyrzucaj... woń przypominająca ocet znika po jakims czasie. Moj znowu bezzapachowy

Wole JT... zaopatrzyłam się juz w drugi Juz nie przeszkadza mi to ze się kleją...uzywam codziennie, z ogromną przyjemnościa ...kto by pomyslal

Mam nadzieje, ze paczuszka szybko do Ciebie dotrze, trzymam kciuki
Tak jest, ja zdecydowanie też jestem miłośniczką JT (na truskawie przecena na violette i dragee http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=L#DETAIL )

Dziękuje za radę, mam nadzieję ze rzeczywiście ten zapach zniknie chociaż przyznam, ze jestem raczej skłonna wywalić zwłoki bo jakoś nie wyobrazam sobie aplikowania go na usta
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 15:23   #1008
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Witam;
mam pytanie,czy jako świeżo upieczona ofiara wielkiej fascynacji kolorówką Clinique mogę się zwrócić w tym wątku o pomoc w wyborze kosmetyków dla siebie? Bo już od dłuższego czasu siedzę po nocach i śledzę te wszystkie wątki i jakoś mi piękności od tego nie przybywa,a wręcz odwrotnie...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 17:33   #1009
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Witam;
mam pytanie,czy jako świeżo upieczona ofiara wielkiej fascynacji kolorówką Clinique mogę się zwrócić w tym wątku o pomoc w wyborze kosmetyków dla siebie?
Helou,no oczywiście
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 18:43   #1010
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

mhm0808 sluchamy (czytamy) uwaznie, czegoz to poszukujesz w stajni klinika
Cienie, podklad, pudry, roze, tusze? Pytaj smialo, w razie mozliwosci pomozemy. Najlepiej napisz jakie sa twoje oczekiwania i jaka masz cere jesli kusza cie jakies mazidla podkladowe
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 21:43   #1011
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Super,Dziewczyny więc tak:
Cel: wypięknienie jak najbardziej spektakularne...
Stan wyjściowy: typ kolorystyczny chłodny (chyba lato),mocny makijaż odpada,zresztą żle bym się czuła,bo się nigdy specjalnie jakoś nie malowałam(czas zacząć,ale rysy twarzy mam raczej mocne,takie konkretne:duże oczy,usta,nos. Cera nie zbyt jasna,raczej bezproblemowa,jeśli nie liczyć nieco porozszerzanych porów w okolicy nosa,mnóstwa piegów i lekkich przebarwień,trochę już widocznych zmarszczek mimicznych;żadnych niespodzianek,dbam o nią jak szalona(jeśli wypada mi się tak chwalić).Największym problemem są zawsze podpuchnięte oczy alergika.
Na razie mam (z Clinique'a:kore ktor airbrush 04,tusz naturally glossy (czy jakoś tak) 02,blended face powder08,cień pojedyńczy 103 Bewitched (już przed wakacjami kupiłam i użyłam 1 raz-jak mnie pani w sklepie pomalowała
Ta właśnie pani namawiała mnie na maczka lub potrójny róż z limitowanego zestawu,ale stwierdziłam,że za bardzo się błyszczą, jak na początek (tej przygody).
A teraz bardzo bym pragnęła bronzera,co by go nakładać na całą twarz,albo Up lighting Illuminator,tylko co na wierzch?Puder? Albo jakiś podkładzik delikatny a rozświetlający?
Strasznie się nakręciłam na te kosmetyki,będę ogromnie wdzięczna za wszelkie sugestie i sorry za taki długi,autotematyczny post
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 09:01   #1012
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Hej
Napisalas jakie kosmetyki juz masz ale ani slowa jak sie sprawuja, wiec nie wiem czy szukac dalej w tym kierunku czy zamiennikow?
Czy puder sypki #08 jest dla ciebie odpowiedni - kolor, stopien jasnosci, tekstura? Jakie lubisz kolory cieni? Widze, ze stawiasz na makijaz naturalny ale to nie musi od razu oznaczac brazow
Dalej... Jezeli twoja cera nie wymaga mocnego krycia, nie masz z nia wiekszych problemow i przede wszystkim zalezy ci na naturalnym efekcie, to w kwestii podkladow lepiej postawic na cos tonujacego, np. podklad nawilzajacy http://www.clinique.com/templates/pr...T_ID=PROD12045 lub filtr tonujacy http://www.clinique.com/templates/pr...CT_ID=PROD7982 oba produkty do kupienia w Polsce i bez problemu w sieci
Jezeli pasuje ci puder Blended #08, to szukaj wsrod najjasniejszych kolorow, Clinique nie ma ekstremalnie jasnych odcieni i ich kolorystyka zaczyna sie od jasno-normalnych odcieni.
Jesli chodzi o Illuminator - to moze byc dobry pomysl jesli nie lubisz nachlanego blysku, rozswietlacz mozesz uzywac w kilku kombinacjach, np. nalozony jedynie na startegiczne miejsca (szczyty kosci policzkowych, skronie) i albo przypudrowac go albo nalozyc na niego podklad . Mozesz tez wymieszac odrobine z podkladem i nakladac takie mazidlo na cala twarz, wtedy cera zyska lekki glow (wtedy twarzy mozesz wcale nie pudrowac lub przypruszyc ja tylko w strefie T) albo jeszcze inaczej - nalozyc rozsweitlacz na juz polozony podklad, kombinacje dowolne Najodpowiedniejszy prawodopodobnie bedzie odcien Natural.
Brazer - skoro chcesz go uzywac na cala twarz, to w gre wchodzi jedynie puder prasowany i to prawdopodobnie w kolorze Sunkissed. Byl kiedys jeszcze sypki brazer ale obecnie dorwanie go graniczy z cudem. Szachownice i kwiatkowe roze daja zbyt duzy blysk kosztem koloru, wiec nie nadaja sie na cala twarz, tak jak slusznie zauwazylas
Aha, dobrym rozwiazaniem na przybrazowienie twarzy jest tez ten produkt - http://www.clinique.com/templates/pr...CT_ID=PROD7595 Mozesz go mieszac z podkladem i nakladac na cala twarz, wtedy odpada kwestia dodatkowego pudru.
Szukasz blyszczyka? Z calego serca polecam Full Potential Lips - trzymaja sie wyjatkowo dlugo, daja efekt gladkiej tafli wody ale bez tego ordynarnego vinylowego akcentu a'la Playboy
Co do cieni - wybierz cos z serii Soft Shimmer, sa troche mniej napigmentowane niz cienie Velvet (matowe), a nie sa bardzo blyszczace, wiec idelanie nadadza sie do naturalnego, dziennego makijazu. Ja od nich wlasnie zaczynalam prawdziwa przygode z makijazem oka - trudno sobie nimi krzywde zrobic, poza tym swietnie sie ze soba lacza, co ulatwia makijaz.
Wracajac do opisu twojego ksztaltu twarzy, to przydaloby sie modelowanie Zalatwisz to albo brazerem albo rozswietlaczem albo rozem. Roze Clinique sa bardzo chwalone ale wiedz, ze sa dosc miekkie i trzeba miec do nich lekka reke, na szczescie nie blyszcza jaks szalone, wiec powinny ci pasowac Zaraz znajde linka do rysunku gdzie swietnie jest pokazane jak nalezy modelowac twarz i go wkleje.
Jeszcze cos mi sie przypomnialo, pisals o podpuchnietych oczach. Clinique ma dosc tresciwe korektory, ktore moga dodatkowo obciazac delikatna skore wokol oczu, w tym temacie zbocze i doradze ci korektor innej firmy - Helena Rubinstein Magic Concealer http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12996 (zawiera wyciag z rumianku i jest bardzo lekki, a kryje fantastycznie), naprawde polecam Dla ciebie powienien byc dobry kolor 2.
OK, na razie tyle

Edit. Schemat nakladania brazera i rozswietlacza.
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1325
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 10:23   #1013
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

O Meine! Kobietko! Dziękuję Ci przeserdecznie!!!
Zaraz się jutro udam do sklepu firmowego i wszystko sobie empirycznie...mmmm mniam mniam.
Bardzo się cieszę z Twojej porady,bo jak się wie mniej więcej,czego się chce,to jest zupełnie inna gadka z Paniami sprzedającymi;nie jest się takim bezradnym w obliczu wszelkiej obfitości,jaką Ci Pani oferuje... Jeśli wiesz,co mam na myśli...
Jeszcze raz bardzo dziękuję.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 11:20   #1014
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

mhm0808, ja ze swojej strony mogę tylko poprzeć Vril
polecam cienie Clinique, rzeczywiście są idealne do naturalnego wyglądu, doskonałej jakości, i b. ciężko zrobić sobie nimi krzywdę zwłaszcza na początek są idealne; osobiście preferuję soft shimmer i velvet;
i róże, te zwykłe, mają ładne odcienie, i dają dodatkowo taki minimalny glow, na co dzień świetne
(omg, ale się wypowiedziałam, same superlatywy, bardzo pomocnie )
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 11:28   #1015
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Kurcze,przeanalizowałam to jeszcze "na sucho" i muszę przyznać,że mnie ten Illuminator bardzo kusi. Jakbym go wzięła i filtr tonujący (mam jeszcze sporo DDML-a,to bym rano kładła pod niego),to by było dobrze? Czy trzeba by jeszcze róż dla pełnego efektu? Chyba już nie,prawda? Czy może ten Sunkissed? Żebym się nie rujnowała niepotrzebnie...
Problem w tym,że nigdy za ładna to ja nie byłam,i raczej makijażowo trudna (wiele eksperymentalnych makijaży,takich półprofesjonalnych,w sklepach robionych mam już za sobą... Pewnie dlatego się tak miotam,ech...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 11:47   #1016
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Kurcze,przeanalizowałam to jeszcze "na sucho" i muszę przyznać,że mnie ten Illuminator bardzo kusi. Jakbym go wzięła i filtr tonujący (mam jeszcze sporo DDML-a,to bym rano kładła pod niego),to by było dobrze? Czy trzeba by jeszcze róż dla pełnego efektu? Chyba już nie,prawda? Czy może ten Sunkissed? Żebym się nie rujnowała niepotrzebnie...
Problem w tym,że nigdy za ładna to ja nie byłam,i raczej makijażowo trudna (wiele eksperymentalnych makijaży,takich półprofesjonalnych,w sklepach robionych mam już za sobą... Pewnie dlatego się tak miotam,ech...
O jakim Illuminator mówicie ? Tym z EL ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 12:31   #1017
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
O jakim Illuminator mówicie ? Tym z EL ?
o tym

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Na razie mam (z Clinique'a:kore ktor airbrush 04,tusz naturally glossy (czy jakoś tak) 02,blended face powder08,cień pojedyńczy 103 Bewitched (już przed wakacjami kupiłam i użyłam 1 raz-jak mnie pani w sklepie pomalowała
Ta właśnie pani namawiała mnie na maczka lub potrójny róż z limitowanego zestawu,ale stwierdziłam,że za bardzo się błyszczą, jak na początek (tej przygody).
A teraz bardzo bym pragnęła bronzera,co by go nakładać na całą twarz,albo Up lighting Illuminator,tylko co na wierzch?Puder? Albo jakiś podkładzik delikatny a rozświetlający?

http://www.clinique.com/templates/pr...T_ID=PROD11516
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 14:40   #1018
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

mhm0808 sama uzywam nawilzacza Clinique ale w wersji zelowej - DDMG
Wybrane mazidla mozesz nakladac w takich kombinacjach:
DDML -> Illuminator na wybrane partie lub na cala twarz -> filtr tonujacy -> puder -> brazer lub roz lub oba
DDML -> Illuminator zmieszany z filtrem -> puder -> brazer lub roz lub oba
DDML -> filtr tonujacy -> Illuminator na wybrane partie - puder -> brazer lub roz lub oba
Jesli zastanawiasz sie nad wyborem miedzy brazerem a rozem, to proponuje siegnac po brazer, ejst bardziej uniwersalny, mozesz nim dowolnie modelowac twarz, nie musisz sie ograniczac jedynie do policzkow Ale przede wszyetkim odwiedz sklep stacjonarny i obejrzyj kolory na zywca

Daj znac jak juz bedziesz po wizycie w sklepie Pamietaj, nie ma co kupowac na sile i na szybko, lepiej sie najpierw dopytac co i jak zeby niepotrzebnie nie dublowac zakupow jezeli mozna cos zamienic czyms innym.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 15:48   #1019
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

Dzięki Fajny ten rozświetlacz Clinique ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 10:19   #1020
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

No ja nie mam doświadczenia z rozświetlaczami,ale ten mnie zadziwił,naprawdę.
W sklepie mnie pani maznęła po dłoni dwukrotnie (naturalnym,którego niestety już tam nie ma i nie będzie,bo to limitowana edycja na sezon,który się właśnie skończył,i ciemniejszym,różowym,nie dla mnie niestety...) Ze 40 minut spędziłam w sklepie.
Potem byłam na manikiurze. Potem pojechałam autobusem do domu. Zrobiłam rodzinie obiad,wielokrotnie myjąc ręce. Potem wyszliśmy do kościoła. I okazało się,że obie dłonie mam tak rozświetlone i błyszczące,niby jakaś księżniczka skrzyżowana z aniołem,no cud po prostu i poświata( w wydaniu matki polki,co to odeszła od garów...
Bardzo byłam przekonana,że ten Illuminator kupię,( plus filtr tonujący),ale ponieważ go nie było,kupiłam Supermoisture makeup,także polecany przez vril ( do vril ,bo on sam w sobie ma takie delikatne rozświetlenie... Wzięłam też bronzer,zamiast różu,jako bardziej uniwersalny i to wszystko plus sypki puder,który miałam już wcześniej,dało bardzo ładny efekt,takiego jakby wysubtelnienia mojej twarzy,no bardzo jestem zadowolona,chociaż sporo kasy wydałam na raz. I w tym miejscu raz jeszcze dziękuję,Dziewczyny,za pomoc
Wiadomo,że połowa tego sukcesu należy się Pani,która mnie malowała... ciekawe,jak ja sobie będę z tym radzić.
A,i jeszcze jedno:pozostała otwarta kwestia filtra. Namawiała mnie sprzedawczyni na Repairwear z SPF 15... To się teraz będę zastanawiać,czy warto? Ja zawsze lecę na aptecznej pielęgnacji,no,ale to kusi,oj,kusi...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-09 13:14:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.