Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-11, 22:34   #2311
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Ja? Gdzie?
No tu, ta laleczka z różdżką
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 22:55   #2312
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
No tu, ta laleczka z różdżką
We własnej osobie .
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 02:32   #2313
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Sandija, wracaj!
Alchemiczka, Ty też!

Ciekawe, czy one to przeczytają...

Kate, słuszna uwaga i tym "zbyt serio traktowaniu"... Ale sądząc po niektórych wątkach na różnych zresztą forach, niektórzy mają taką potrzebę walki i przejawiania jakieś takiej niebywałej zaciekłości i frustracji. Ale nie wiem, może po prostu nie zdarzyło mi się, żeby aż tak mnie ktoś "dziabnął", żeby jad wylewać przez internet. Mimo wszystko jednak nie wyobrażam sobie tego Jak się bić, to prosto w oczy.
Mam podobnie, gdy podczytuję, bo do czytania zmusić się nie potrafię, niektóre wątki to .
Słowo daję, paluchy by mi powykręcało gdybym się w niektóre dyskusje wdawała

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Myszi , to TY?
Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Ja? Gdzie?
Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
No tu, ta laleczka z różdżką
Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
We własnej osobie .



Świetne na początek dnia

A tak w ogóle to wiecie - szykuję się od rana do weekendowego uczelniano-pracującego zaliczeniowego szaleństwa .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 02:34   #2314
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Kate - miłego dnia
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 02:44   #2315
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Kate - miłego dnia
Wzajemnie
Czasem uda nam się tu o tej przedziwnej porze spotkać
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 07:20   #2316
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

ja tylko szybciutko cos naskrobie bo zaraz do szkoly uciekam, ale podczytuje was regularnie tylko z pisaniem troszke gorzej.. ale brak czasu..
a jutro juz ferie sie u mnie zaczynaja wiec do Wrocławia wyjezdzam
Nie wiem czy tu jeszcze zajrze, więc miłych tygodni stycznia Wam zycze
a śniegu nie ma
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 07:38   #2317
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Matowy mi odpowiada, mam już matową 12 i jest super
Ja z kolei nie umiem nakładać tych róży matowych, zawsze wychodzą mi ciapki

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Wracajcie dziewczyny

Wydaje mi się, że jak ludzie mają marne realne życie, to prowadzą ciekawsze życie zastępcze w internecie.
No niestety, tak zwany substytut życia towarzyskiego.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-12, 07:54   #2318
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Miłogo Dnia i Weekendu dziewczyny

Ja też nie wiedziałam o tych PW No, ale zostawmy już temat. Chociaż powiem szczerze, że trochę mnie śmieszą TE tematy tabu na wizażu. Taka trochę zmowa-milczenia i osoby których imienia-nie-wolno-wymawiać.
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 07:59   #2319
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Chociaż powiem szczerze, że trochę mnie śmieszą TE tematy tabu na wizażu. Taka trochę zmowa-milczenia i osoby których imienia-nie-wolno-wymawiać.
Mnie też. Dziecinada
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 08:14   #2320
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość


Świetne na początek dnia
Cieszę się, że mogłam pomóc.

3:32 - ja to się o tej porze przewracałam jeszcze z boku na bok, próbując zasnąć. Niby oczywiste w Twoim przypadku , ale ciągle mnie to dziwi.

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
... więc miłych tygodni stycznia Wam zycze
a śniegu nie ma
I całe szczęście .
Jak śnieg - to na święta, później mu już dziękuję.

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Chociaż powiem szczerze, że trochę mnie śmieszą TE tematy tabu na wizażu. Taka trochę zmowa-milczenia i osoby których imienia-nie-wolno-wymawiać.
Do tego jeszcze też nie zdążyłam się przyzwyczaić .
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 09:10   #2321
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Ja tez Was cały czas śledzę Dziewczyny
Tylko, że wiele spraw w zyciu prywatnym mi się troche zagmatwało ostatnio (tzw. chwilowa zła passa) i czasu oraz spokoju wewnętrznego mi brakowało ostatnio by się udzielać

Ale cudnie się Was czyta
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-12, 09:59   #2322
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Foxino powodzenia w rozwiązywaniu wszystkich spraw
Odzywaj sie do nas częściej
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 10:05   #2323
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Foxino powodzenia w rozwiązywaniu wszystkich spraw
Odzywaj sie do nas częściej
dzięki!
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 11:42   #2324
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Chociaż powiem szczerze, że trochę mnie śmieszą TE tematy tabu na wizażu. Taka trochę zmowa-milczenia i osoby których imienia-nie-wolno-wymawiać.

Oj, bardzo mnie to śmieszy, nie tylko na wizażu, ale tez na innych forach (F. i LU). Konflikt między Sandiją a F. znam z relacji z F., a nie z relacji wizażowej, pewnie dlatego patrzę na to z innego punktu widzenia.

Może okażę się paskudną osobą, ale ja jakoś niespecjalnie żałuję, że Sandija i Alchemiczka już nie moderują tego forum. Niespecjalnie dobrze się wtedy na biochemii czułam, zresztą wówczas o tym kilkakrotnie pisałam. Znacznie częściej bywałam wtedy na LU i F. niż na wizażu.

Moderowanie forum przez Justa79 i LV znacznie bardziej mi się podoba, jest mniej konfliktowe, forum się fajnie rozwija, rozwija się zwłaszcza pod względem merytorycznym, czego brakowało mi w poprzedniej fazie. Buziaki dla nowych modek.


Tak naprawdę w sieci brakuje mi jednej osoby - Smoczycy, uwielbiałam czytać jej posty, recenzje, nadal do nich wracam. Dla mnie - autorytet w dziedzinie pielęgnacji i malowanek.

Wciąż chcę coś napisać o tych różach, a pojawiają się inne tematy, jak słodkie kocięta Basi.

Margaretko - nr 12 burżuja jest matowy i jasnobrązowy? Skoro piszesz, że mamy podobny typ urody, to na pewno sobie go kupię. Zastanawiałąm się nad 10, 12 i 03, ale 12 najbardziej mi się podobało.

Anah - głowę bym sobie dała uciąć, że 95 ma drobinki - ale mnie zaskoczyłaś, że na buzi jest matowy. Niepotrzebnie wyrzucałaś ten róż burzuja - one są nieśmiertelne, jak się poczyta recenzje, to niektóre dziewczyny mają go po 10, 20 lat. Jeśli nakładasz go czystym pędzlem i nie zostawiasz na nim tłuszczu, przechowujesz w czystym, chłodny, ciemnym miejscu, to myślę, że mu się nic nie stanie. Mój Loreal jest 1,5 roku po terminie i nic mu nie jest.

Dzięki za porównanie rózu 01 Loreala i 95 Burzuja. Ja również swojego Lorela kładłam na powieki zamiast cienia i podobał mi się w tej roli bardziej niz jakikolwiek cień.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 11:52   #2325
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Tak naprawdę w sieci brakuje mi jednej osoby - Smoczycy, uwielbiałam czytać jej posty, recenzje, nadal do nich wracam. Dla mnie - autorytet w dziedzinie pielęgnacji i malowanek.
ostatnio chyba widziałam Smoczycę na gazetowym perfumeryjnym - nick chyba balbina alexandra cy cuś
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 11:54   #2326
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
ostatnio chyba widziałam Smoczycę na gazetowym perfumeryjnym - nick chyba balbina alexandra cy cuś
dzięki, nick się by zgadzał - ale z Ciebie detektyw.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 11:58   #2327
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Smoku bez obrazy, ale ja nie odczułam takiej różnicy o której Ty piszesz. Biochemia chyba nigdy nie była konfliktowa Nie licząc epizodu z wtargnięciem założycielek Femineusa. A nawet jak już wcześniej pisałam kiedyś było tu więcej osób i większy tłok, co może wynikało też z tego, że Biochemia była wtedy nowym działem.

Co do Smoczycy w 100% sie z Tobą zgadzam Szkoda, że już jej nie ma.
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 11:59   #2328
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
ostatnio chyba widziałam Smoczycę na gazetowym perfumeryjnym - nick chyba balbina alexandra cy cuś
A które to forum ?
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 11:59   #2329
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość

Wciąż chcę coś napisać o tych różach, a pojawiają się inne tematy, jak słodkie kocięta Basi.
No bo ja chcę Wam trochę ten wątek urozmaicić , w końcu jak ploty to na każdy temat no nie? A o różach, pudrach itp. można zawsze się wypowiedzieć np. w wątku "Foltry UV a makijaż" i z pewnością ani nikt przeszkadzać nie będzie, ani nie będzie to off topic
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-12, 12:00   #2330
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Oj, bardzo mnie to śmieszy, nie tylko na wizażu, ale tez na innych forach (F. i LU). Konflikt między Sandiją a F. znam z relacji z F., a nie z relacji wizażowej, pewnie dlatego patrzę na to z innego punktu widzenia.
Wiadomo. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia .

Mnie tylko razi takie właśnie przesadne załatwianie na PW spraw zaczętych na forum, a później jeszcze traktowanie tego jako tematu tabu.
Wiele razy w różnych przypadkach spotkałam się z odpowiedziami typu: "Nie wiesz co się działo na PW, na forum dla moderatorów, więc się nie pytaj i najlepiej nie odzywaj" .

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Moderowanie forum przez Justa79 i LV znacznie bardziej mi się podoba, jest mniej konfliktowe, forum się fajnie rozwija, rozwija się zwłaszcza pod względem merytorycznym, czego brakowało mi w poprzedniej fazie.
Ja myślę, że to ogólnie forum się rozwija, wiedza się powiększa, stąd poziom dyskusji teraz troszkę inny. Sandija z Alchemiczką moderowały przy raczkującym forum, na pewno było im trudniej.

Ja oczywiście szanuję i podziwiam nasze nowe Moderatorki . A o byłych piszę z tęsknotą również jako o użytkownikach, których wypowiedzi lubiłam czytać.

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Tak naprawdę w sieci brakuje mi jednej osoby - Smoczycy, uwielbiałam czytać jej posty, recenzje, nadal do nich wracam. Dla mnie - autorytet w dziedzinie pielęgnacji i malowanek.
oczy_na.gif
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 12:04   #2331
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Wiadomo. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia .

Mnie tylko razi takie właśnie przesadne załatwianie na PW spraw zaczętych na forum, a później jeszcze traktowanie tego jako tematu tabu.
Wiele razy w różnych przypadkach spotkałam się z odpowiedziami typu: "Nie wiesz co się działo na PW, na forum dla moderatorów, więc się nie pytaj i najlepiej nie odzywaj" .

Ja myślę, że to ogólnie forum się rozwija, wiedza się powiększa, stąd poziom dyskusji teraz troszkę inny. Sandija z Alchemiczką moderowały przy raczkującym forum, na pewno było im trudniej.

Ano właśnie! To słynne BO Szkoda, że nie zawsze można sie dowiedzieć o co chodzi

Myszi dobrze gada Sandija i Alchemiczka musiały po stokroć odpowiadać na te same pytania w różnych wątkach. Sama pytałam jak głupek Teraz też oczywiście tak sie dzieje, ale moim zdaniem na mniejszą skalę.
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 12:23   #2332
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Ja myślę, że to ogólnie forum się rozwija, wiedza się powiększa, stąd poziom dyskusji teraz troszkę inny. Sandija z Alchemiczką moderowały przy raczkującym forum, na pewno było im trudniej.

Załącznik 734934
Będę dosadna - pamiętam Sandiję jako zwykłą użytkowniczkę wizazu, nie modkę, pamiętam jej wypowiedzi, stan wiedzy biochemicznej i recenzje kosmetykówi ich dobór. Akurat jakoś tak wpadło mi to w oko. Alchemiczki nie pamiętam, niestety. Obie - bardzo miłe, fajne dziewczyny, pełne optymizmu i zapału, ale niestety wiedzy merytorycznej zbyt wielkiej na początku nie posiadały, stąd czerpanie pełnymi garściami. Myślę, że dlatego było im trudno.

Forum się rozwija - bo opiekują się nim osoby chętne do poszukiwań i rozwoju merytorycznego, a nie samych "achów nad filterkami", np. Justa szuka materiałów na różne tematy, przytacza badania.

Z mojej strony to mniej więcej tyle - resztę przemyśleń pozostawiam dla siebie.

Basiu - Twoje kocięta to bardzo miły biochemiczny temat.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 12:37   #2333
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
A które to forum ?
forum Gazety Wyborczej
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 12:37   #2334
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Smoku nie wszyscy mają taki sam sposób bycia. Sandija dzieki swojemu była przez wiele dziewczyn odbierana jako osoba bardzo sympatyczna i ciepła. Nowe osoby czuły sie tutaj dzięki temu bardziej "swojsko" Jeżeli wszyscy przekazywaliby sobie tutaj tylko te badania i rzetelne informacje nie wiem, czy bym, stad nie uciekła.
Zbytnia szczerość i "wlenie prosto z mostu" jest często odbierane przez ludzi jako zachowanie agresywne. Lubię osoby szczere nie owijajace w bawełnę, ale w sieci takie wypowiedzi odbiera sie inaczej, bo tak na dobrą sprawę to tutaj nikt dobrze sie nie zna. Dlatego czasami achy i ochy nad filterkami są potrzebne, chyba, że ktoś zaczyna przeginać w druga stronę jak np. Sandrunia

Kasiu dzięki
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 12:47   #2335
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Kasiu dzięki
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.ht...s_action=f_add
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 12:51   #2336
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Smoku nie wszyscy mają taki sam sposób bycia. Sandija dzieki swojemu była przez wiele dziewczyn odbierana jako osoba bardzo sympatyczna i ciepła. Nowe osoby czuły sie tutaj dzięki temu bardziej "swojsko" Jeżeli wszyscy przekazywaliby sobie tutaj tylko te badania i rzetelne informacje nie wiem, czy bym, stad nie uciekła.
Zbytnia szczerość i "wlenie prosto z mostu" jest często odbierane przez ludzi jako zachowanie agresywne. Lubię osoby szczere nie owijajace w bawełnę, ale w sieci takie wypowiedzi odbiera sie inaczej, bo tak na dobrą sprawę to tutaj nikt dobrze sie nie zna. Dlatego czasami achy i ochy nad filterkami są potrzebne, chyba, że ktoś zaczyna przeginać w druga stronę jak np. Sandrunia

Kasiu dzięki
Uskow - masz rację, każdy woli co innego. Ja jestem typem konkret i "kriziu miziu wizażykowa biochemia" mi się nie podobała (dzięki Erato za hitowy tekst).
Pewnie - same badania i czysta teoria jest nudna - dlatego czasem nudą zawiewa na LU, ale same ochy i achy nad filterkami i kwaskami - nic konstruktywnego nie wnoszą. Poza tym myślę, że ów hurraoptymizm okazał się dla wielu nowych osób zgubny - bo oczekiwały nie wiem, jakich cudów.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 13:08   #2337
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Uskow - masz rację, każdy woli co innego. Ja jestem typem konkret i "kriziu miziu wizażykowa biochemia" mi się nie podobała (dzięki Erato za hitowy tekst).
Pewnie - same badania i czysta teoria jest nudna - dlatego czasem nudą zawiewa na LU, ale same ochy i achy nad filterkami i kwaskami - nic konstruktywnego nie wnoszą. Poza tym myślę, że ów hurraoptymizm okazał się dla wielu nowych osób zgubny - bo oczekiwały nie wiem, jakich cudów.
No własnie o to mi chodziło Najważniejsze to umieć zachować umiar i nie przesadzać w żadną ze stron. JA jestem właśnie taka osobą, która ma przeróżne "napały" (przepraszam za wyrażenie, ale jest ono chyba najbardziej adekwatne do tego co chcę powiedzieć ) na kosmetyki, co zapewne wiąże sie z moją cerą tak daleka od ideału. W każdy kosmetyku pokładałam kiedyś wielkie nadzieje na uzdrowienie, które niestety nie przyszło i pewnie nie nadejdzie, ale Biochemia mnie z tego powoli leczy. (bo do końca to jeszcze zdrowa nie jestem)
Nauczyłam się jednak, najważniejszej i najbardziej sztandarowej rzeczy na wizażu. Nie ma złotego środka i nie wszystko wszystkim pasuje. Ale do tej pory miło mi się czyta, że coś komuś pomogło
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 13:13   #2338
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Fajnie, że się rozumiemy uskow - najwaniejsze to nie przesadzać w żadnym kierunku.

Musze wyłączyć ten wizaz, bo na jutrzejsze zajęcia pójdę nieprzygotowana.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 13:22   #2339
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

a u mnie domownicy z głodu poumierają
Miłej nauki Smoku
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 14:19   #2340
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
a u mnie domownicy z głodu poumierają
Miłej nauki Smoku
u mnie to standard takie sa konsekwencje nałogu wizazowego
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.