cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-10, 19:18   #181
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek

To mi napisali z kliniki dermatologicznej, bo sama się tym ostatnio interesuję. Zabieg jednak polecają robić na jesień.Tyle mi na razie odpowiedzieli meilem , a po blizsze rzeczy jeszcze zadzwonię,
albo się przejdę, żeby mi to powyjasniali i obejrzeli od razu

Szanowna Pani!



W Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej PŁ dysponujemy kilkoma systemami
laserowymi do zamykania naczyniek (laser KTP, system IPL). Umożliwia to
zamknięcie naczynek w różnych częściach ciała i o różnej średnicy.

W przypadku rozszerzonych naczynek krwionośnych zlokalizowanych na skórze
twarzy najczęściej stosowany jest laser KTP.

Cena jednego zabiegu wynosi 180 zł w niektórych przypadkach zabiegi powtarza
się co 4 tygodnie. Jest to zależne od ilości naczyń oraz ich średnicy.

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest okres ciąży, miesiączka, stosowanie leków
światłouczulających, opalenizna oraz zmiany skórne (zmiany ropne, opryszczka
itp.)

Wiele decyzji zapada w trakcie konsultacji wstępnej. Koszt konsultacji
dermatologicznej 60 zł.

Szczegółowe informacje pod numerem telefo

no i tutaj podpis , numer telefonu, toze nie refundowane i ze szczyypie
raczej , a nie boli...Myślę, że po prostu powinnaś znależć takie miejsce w
swoim mieście i iść na konsultacje, no bo chyba obejrzenie tego jest
najwazniejsze
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 20:53   #182
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek

Hela, dziekuje bardzo u mnie w pieknym miescie Lodz (ale sciema ) jest cos takiego jak centrum terapii laserowej czy jakos tak. Musze sie tam udac bo podobno calkiem dobre miejsce.
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 21:18   #183
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek

Bo to jest właśnie stamtąd Bo ja też jestem z Łodzi
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 21:29   #184
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek

ooo, to super no to sie w przyszlym tyg wybiore, bo juz sobie zrobie w moim LO wolne i zadbam troche o moje naczynka. Jestem gotowa troche zaplacic zeby sie tego pozbyc. Mysle ze mama tez, bo ma taki sam problem. Jesli zadzwonisz czy cus to jak bedziesz mogla podziel sie wrazeniami a moze juz po zabiegu bedziesz
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 09:01   #185
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek

Słuchaj, jak się przejdziesz i będziesz coś wiedzieć szybciej niż ja to daj cynk na forum, albo na moją skrzynke tutaj w profilu na Wizażu Bo ja do końca czerwca niestety mam sesję i brak czasu, takze moze to ty bedziesz szybciej
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 11:39   #186
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek

Nie pamiętam dokladnie gdzie to czytałam - ale pamiętam wypowiedź pewnego dermatologa, że zamykanie naczynek laserem nie sprawdza się na nogach. Na nogi pan dr proponował coś innego - skleroterapię, czyli wstrzykiwanie jakiś substancji zasklepiających peknięte naczynie krwionośne.
Kilka razy już czytałam, że laser to nie na nogi... zapytaj na któryms z forów medycznych.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 11:41   #187
Szafirek20
Raczkowanie
 
Avatar Szafirek20
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek

zdecydowanie skleroterapia na nogi! mi tez odradzaono laser, a skleroterapia nawet sie sprawdziła ))
Szafirek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-11, 13:57   #188
gosiq
Raczkowanie
 
Avatar gosiq
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek

Szfirku, a czy możesz, jako praktyk, podać więcej szczegółów dotyczących skleroterapii? Chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej, np. na czym polega zabieg, ile kosztuje, jakie są ogólnie zalecenia w tym typie leczenia?
__________________
Much ado about nothing...
gosiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 16:40   #189
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Exclamation popękane naczynka...

witam,
jestem alergikiem a teraz własnie jest okres pyleń...katarek...kaszele k... łzawienie oczu... mam problem z popękanymi naczynkami przy "skrzydełkach"noska i na ramionach. Powinnam je pozamykac we wrzesniu??Uzywałam kremików na popekane naczynka od Oriflame na przebarwienia i naczynka po Vichy nic,...zero... help needed!!!
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 18:30   #190
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: popękane naczynka...

Czesc! Zamykaniem naczynek najlepiej zajac sie w miesiacach o optymalnej temp. od 10-18 stopni C. Kiedy nie ma intenswynego slonca ani mrozu. Wrzesien powinien juz byc dobrym miesiacem, jak tez wczesna wiosna <marzec, kwiecien> Kremy za duzo Ci nie pomoga moga jedynie zalagodzic zaczerwienienie i rumien, jedynie zabiegi u dermatologa i kosmetyczki moga zniwelowac popekane naczynka np. laser, jonoforeza itp. Pozdrawiam papa
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 09:23   #191
gosiqa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 593
GG do gosiqa
Dot.: popękane naczynka...

Też mam problem z naczynkami, niestety na policzkach, buuu
Stosowałam różności, najlepszy z kremów był Diroseal Avene, ale i tak marne efekty...
gosiqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-29, 15:31   #192
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Popękane naczynka :(

Ratunku...mam popękane naczynka Smaruję się kremem,ale odnoszę wrażenia,że nic się nie zmienia Od jakiego wieku można zamykać naczynka w gabinecie kosmetycznym?Mam 15 lat.
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 16:07   #193
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: Popękane naczynka :(

a jakiego kremu użuwasz Tusio? Może poprostu jest dla Ciebie nieodpowiedni? Ja poleciłabym ci udać się do kosmetyczki i porozmawiać z nią ona na pewno znajdzie wyjście z tej sytuacji i dobierze ci odpowiednie kosmetyki. Może też zaproponuje taki zabiegi z prądem (niebolesne) które podobno zamykają naczynka. Ale może doradzi coś innego dlatego biegnij z buźką do kosmetyczki i uszy do góry! będzie dobrze!
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 16:17   #194
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Popękane naczynka :(

Hmmm...używam Ziaji,PhytoAktiv.Odnoszę dziwne wrażenie,że pierwszy słoiczek lepiej działał niż ten,który teraz mam (a jest świeży)...ok,to pójdę do kosmetyczki Czy zabieg prądem faktycznie pomaga?Ile kosztuje?
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 16:48   #195
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: Popękane naczynka :(

Wiesz ja dokładnie nie wiem tego ale jak moja mama była w sanatorium to jej taki polecali i mówiła że świetnie rozjaśnia i popękane naczynka znikają! Jednak nie jest to kwestia jednego zabiegu tylko kilku serii dlatego myślę że nie należy do najtańszych. Najlepiej idź do dobrej kosmetyczki i tam o wszystko zapytaj
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 17:02   #196
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Popękane naczynka :(

Cytat:
Napisane przez Tusio
Ratunku...mam popękane naczynka Smaruję się kremem,ale odnoszę wrażenia,że nic się nie zmienia Od jakiego wieku można zamykać naczynka w gabinecie kosmetycznym?Mam 15 lat.
Jeśli jeszcze nie czytałaś, to tu masz trochę o cerze naczynkowej, kosmetykach i zabiegach:
http://www.wizaz.pl/poradnik_kosmetyczny_naczynka.php
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...biegi+naczynka
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...41769#poststop
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...biegi+naczynka
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...30386#poststop
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...biegi+naczynka
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...56287#poststop
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...biegi+naczynka
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...biegi+naczynka

I "cała kupa" tutaj (już mi się nawet wklejać nie chce):
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=75479
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 19:26   #197
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266
Dot.: Popękane naczynka :(

ja mam 16 lat i tez problmy z naczynkami ,ostatnio kupiłam krem z 1% wit. k i zobaczymy co będzie... wczesniej używałam kremu ochronnego z farmony i żel-maseczka z flos-leku.Co do zabiegów to słyszałam że nie są tanie a skutki u każdego inne dlatego ja sie boje wydać tyle kasy .Pamietaj że musisz używać wysokich filtórw, ochraniać się przed słońcem, uważać na mróz, duszne i gorące pomieszczenia, nie kąpać sie długo w gorącej wodzie , nie jeść czy pić gorących i b.zimnych potraw ani ostrych przypraw , słyszałam też że aloes nie wpływa korzystnie na popękane naczynka...jest wiele kremów na naczynka ale napewno wiesz że zaden ich nie zlikwiduje może jedynie je uspokoić, lekko zatuszować i ochronić aby nowe się nie pokazały.Co do kremów to jak już wspomniałas ziaja ma seria dla naczynkowców, eris ma cała serie pharmaceris N , flos lek ma mnuuustwo preparatów , podobno dobrych (zel-maseczna jak dla mnie -zadowalająca), dax cosmetics posiada również kremy (chyba z pestek winogron bo na opakowaniu były narysowane winogrona) a słyszałam też o nowszym produkcie firmy :Produkty Naturalne - kremy z aronią ale można je kupić jedynie w zestawie:krem na noc, na dzien i balsam do ciała za ok.45 zł , znalazłam tez zestaw u mnie w miescie ale myslałam ze bedzie można kupic osobno kazdy krem -ale jednak nie i dlatego ich nie kupiłam ale ty może doweidz się czegoś wiecej o nich...powinnas zaobserwować na co najgorzej reagują twoje naczynka... myć twarz letnią wodą nie wiem co jeszcze ci mogę przekazać , sama z tym walcze i boje sie ze za kilka lat bede jednym wielkim naczynkiem (bleeeh jak to zabrzmiało) i staram sie jak moge.. powodzenia papa
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 22:15   #198
Pazurek
Raczkowanie
 
Avatar Pazurek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 124
Jaki krem do skóry skłonnej do rozszerzonych i pękających naczynek

hej dziewczynki potrzebuje waszej porady napewno mi pomozecie bylam dzisiaj u dermatologa i pani mnie troche zmartwila, poniewaz powiedziala ze mam delikatna skore z tendencja do rozszerzonych i pekajacych naczynek (czy jakos tak) powiedziala ze powinnam zaczac stosowac kremy ochronne do wrazliwej skory oraz kremy do skory z rozszerzonymi i pekajacymi naczynkami bo widzi ze bedzie to w przyszlosci problemem dla mnie skoro juz teraz mi przeszkadza jedna malenka zmiana w widocznym miejscu na twarzy . Wiec moje pytanie brzmi :jakie kremy do twarzy mozecie mi polecic wlasnie do takiej skory jak moja
Pazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 22:24   #199
Pazurek
Raczkowanie
 
Avatar Pazurek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 124
Dot.: Popękane naczynka :(

Ja rowniez mam problem z rozszerzonymi i popekanymi naczynkami.Wizyta u dermatologa uswiadomila mi ze musze zaczac urzywac kremow ochronnych zeby problem sie nie nasilal. Dzieki wam znalazlam wiele cennych porad jak mam dbac o skore przedewszystkim twarzy. Dzieki dziewczyny
Pazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-29, 22:29   #200
Pazurek
Raczkowanie
 
Avatar Pazurek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 124
Dot.: popękane naczynka...

Ja tez mam ten problem co wy i wybieram sie na zbieg we wrzesniu mam nadzieje ze sie uda
Pazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 07:06   #201
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: popękane naczynka...

Ja mialam sie na zamykanie naczynek udac w ubiegla jesien, aleee hmm jakos tak wyszlo ze do dzisiejszego dnia nie widzieli mnie na tym zabiegu. Teraz to nie ide bo nie mozna z w.w pryczyn. Mame ktora jest jeszcze "wiekszym" naczynkowcem niz ja po ktorej odziedziczylam ta przypadlosc, juz zmusilam wrecz ze na 100% idziemy na to zamykanie jesienia. jak narazie obiecala ze pojdziemy ale pewnie znowu cos wypadnie,, zaczelam nowa szkole <wczoraj byly wyniki i mnie przyjeli> super z czego sie bardzo cieszze i pewnie nie bede miala czasu ehh pozyjemy zobaczymy. Pozdrawiam papa
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 07:25   #202
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Jaki krem do skóry skłonnej do rozszerzonych i pękających naczynek

Czesc1 No baa oczywiscie ze pomozemy. Hmm krem to zalezy ile zł chcesz na niego poswiecic. Ja niestety nie mam zbytnio kaski na zachwalany kremik avene czy vichy, uzywam tych tanszych ktore moim zdaniem sa dosyc dobre. A wiec dax cosmetics oferuje nam krem do cery z w.w. problemami sa dwie wersje do ceru suchej -- beznadziejna nie kupuj !!, oraz do cery mieszanej calkiem dobry mozna sprobowac. Ziaja tez ma taki krem w oferce, jak dla mnie tez beznadzieja a po za tym mnie uczulal. Soraya fajny kermik troche smierdzi ma dziwna konsystencje ktora mi nie odpowiadala taki jak gdyby ni to zel ni to wosk pszczeli, jednak rowniez mnie uczulal. Dr Irena Eris seria Lirene hmm te kremiki sa bardzo chwalone przez wieksza czesc dziewczyn ja jednak mam sceptyczne nastawienie do nich, dla mnie troche podrazniaja i zostawiaja nieprzyjemny filt ale to moze tylko moja skora tak reagowac, kremy Dr Ireny Eris seria Pharmaceris hmm dla mnie jeszcze gorsze niz seria Lirene bardzo mnie podrazniaja i uczulaja. Bielenda krem kasztanowy -- moj faworyt tani jak barszcz bardzo dobry, ma zielony kolor ktory rowniez maskuje zaczerwienienia i rumien, wersja na dzien moze byctroche za lekka np do cery suchej i normalnej, ale do mieszanej no i tlustej bedzie ok hmm mozna od razu zakupic jakas maseczke nawilzajaco i od czasu do czasu stosowac. Polecam z tej serii oba warianty na dzien i na noc + serum<nie wiem dokladnie czy to serum ale cos takiego w tubce> o konsystencji zelu SUPER! Po za tym flos lek ma w swojej ofercie krem dla naczynkowcow oceniam go rowniz dobrze jak bielende. Firma Ava seria Aronia rowniez polecam oba warianty. Dermika rowniez ma dobry kremik jednak jak dla mnie na jego efekty to troche za drogi.iwostinu nie polecam. Aha kreim polleny evy LEN & MULTI FLAVON bardzo dobry kosmetyk polecam rowniez. Jezli mialabys wszelkie watpliwosci zajrzyj na KWC podaje linka http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ategory_id=129
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 10:04   #203
_etna_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3
Dot.: popękane naczynka...

a ja kupiłam sobie krem Iwostin na naczynka - uważam że jest najlepszy z do tej pory testowanych przeze mnie kosmetyków na pękające naczynka i cena niewygórowana ))
_etna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 10:18   #204
Pazurek
Raczkowanie
 
Avatar Pazurek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 124
Dot.: popękane naczynka...

maja_s gratuluje dostania sie do szkoly a jesli chodzi o brak czasu to ja tez chodze juz 2 lata z okropna kropka na nosku bo nie mam czasu sie wybrac albo nie jest odpowiednia pora ale teraz we wrzesniu juz napewno pojde
Pazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 10:20   #205
Pazurek
Raczkowanie
 
Avatar Pazurek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 124
Dot.: popękane naczynka...

_etna_ mozesz podac cene tego kremu i miejsce gdzie go kupilas ???(sklep kosmetyczny czy apteka)
Pazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 10:32   #206
Pazurek
Raczkowanie
 
Avatar Pazurek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 124
Dot.: Jaki krem do skóry skłonnej do rozszerzonych i pękających naczynek

maja_s dzieki za obszerna i wyczerpujaca wypowiedz widze ze ty juz wyprobowalas mnustwo kremow mysle ,ze cos z tego wybiore ,a ten Bielenda krem kasztanowy ile kosztuje i gdzie go kupic. W aptece pani mi zaproponowala zestaw na dzien i noc nie wiem jakiej firmy,ale kosztowal prawie 100zl to troche zaduzo zeby wydac na krem
Pazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 11:53   #207
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: popękane naczynka...

Dziekuje Pazurku ja sie tez strasznie ciesze. Krem iwostinu mozna kupic w aptece zadziej w drogeriach kosztuje hmm cos kolo 35 zł bodajze. Pozdrawiam papa
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 12:55   #208
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Jaki krem do skóry skłonnej do rozszerzonych i pękających naczynek

Alez nie ma za co jak wiem to czemu nie pomoc. Ehh no wiesz panie w aptece mowia ze wszystko jest wspaniale a SZCZEGOLNIE kremy po 100 zl ! Krem bielendy kosztuje do 8 zł znajdziesz go w Drogerii Natura, Tesco, Chyba w Rossmanie. Pozdrawiam
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 13:21   #209
gosiq
Raczkowanie
 
Avatar gosiq
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
Dot.: Jaki krem do skóry skłonnej do rozszerzonych i pękających naczynek

A ja dorzucę do tego zażywanie Rutinoscorbinu lub Cerrutinu, aby wzmocnić naczynka "od środka"; unikanie słoneczka - stosuj kremy z wyskokimi filtrami, np. Bioderma, La Roche Posay, Avene, Vichy; unikanie alkoholu i gorących kąpieli, bo powodują niebezpieczne rozszerzanie się kruchych naczynek krwionośnych.
__________________
Much ado about nothing...
gosiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 17:15   #210
Pazurek
Raczkowanie
 
Avatar Pazurek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 124
Dot.: Jaki krem do skóry skłonnej do rozszerzonych i pękających naczynek

Dziewczyny, a co z solarium czy moglabym sie opalic bez twarzy ???
Pazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-02 13:00:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.