Clinique - kolorówka - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-15, 18:15   #3781
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Pozbierałam swoje klinikowe kosmetyki i okazało się, że całkiem ich sporo (dwa błyszczyki tej firmy są jeszcze w rękach UC). Zapomniałam o jeszcze jednym pudrze, ale to też Blended 08 tak jak te na zdjęciach, przy czym jeden z nich to mieszanka Klinika, Guerlaina, Hauschki i Revlona. Dołączam zdjęcia
Bardzo udany zbiór Nie dziwię się, że taka ilość sama zakochałam się w Clinique od pierwszego kosmetyku i nie mogę przestać interesować się ich produktami
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 18:54   #3782
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A te błyszczyki w tych dłuższych tubkach to jakie ?
Majade już odpowiedziała
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 22:49   #3783
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Clinique - kolorówka


Dzięki Czy te błyszczyki nadają kolor ? Mają zapach ? Kleją się ? Nawilżają usta ? Przyznam, że śliczne kolorki są i taki duży wybór
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 08:49   #3784
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dzięki Czy te błyszczyki nadają kolor ? Mają zapach ? Kleją się ? Nawilżają usta ? Przyznam, że śliczne kolorki są i taki duży wybór

Błyszczyki nadają kolor bardzo zbliżony do tego w tubce, nie kleją się, są właściwie bezzapachowe (weź poprawkę na to, że jestem alergikiem i właściwie stale mam zapchany nos), właściwości nawilżające znikome. Właściwie to taka delikatna błyszczyko - szminka. Z zakupu jestem zadowolona, po ich użyciu trudno mi się przyzwyczaić do JT.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 12:18   #3785
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Błyszczyki nadają kolor bardzo zbliżony do tego w tubce, nie kleją się, są właściwie bezzapachowe (weź poprawkę na to, że jestem alergikiem i właściwie stale mam zapchany nos), właściwości nawilżające znikome. Właściwie to taka delikatna błyszczyko - szminka. Z zakupu jestem zadowolona, po ich użyciu trudno mi się przyzwyczaić do JT.
Faktycznie nie pachną, jak zresztą wszystko z kiników
Dodam jeszcze, ze te błyszczyki są bardzo mocno napigmentowane. Nie daje toto połysku tylko zdecydowany kolor jaki widac w tubce. I faktycznie średnio pielęgnują...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 13:29   #3786
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Błyszczyki nadają kolor bardzo zbliżony do tego w tubce, nie kleją się, są właściwie bezzapachowe (weź poprawkę na to, że jestem alergikiem i właściwie stale mam zapchany nos), właściwości nawilżające znikome. Właściwie to taka delikatna błyszczyko - szminka. Z zakupu jestem zadowolona, po ich użyciu trudno mi się przyzwyczaić do JT.
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Faktycznie nie pachną, jak zresztą wszystko z kiników
Dodam jeszcze, ze te błyszczyki są bardzo mocno napigmentowane. Nie daje toto połysku tylko zdecydowany kolor jaki widac w tubce. I faktycznie średnio pielęgnują...
Dzięki dziewczyny
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 09:05   #3787
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Majade, ty muffinkowy potworze
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 10:06   #3788
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Clinique - kolorówka

I znów słoiczkowe eyelineru na Tru:
http://us.strawberrynet.com/makeup.a...=C&LineId=5951
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 14:57   #3789
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Clinique - kolorówka

A do mnie dziś przyleciał maczek Camellia 06 I chyba stałam się maczkofilem
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 15:06   #3790
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

kolekcja lato 2008
ja się obrażam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Summer+Trend+'08+Group+Shot_INTL.jpg (80,4 KB, 116 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 15:16   #3791
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
kolekcja lato 2008
ja się obrażam
Hmm nie za bardzo mi sie podoba ta kolekcja... Jakos tak mało letnia i przypadkowa mi się wydaje tylko błyszczyk letni-taki arbuzowo-truskawkowy
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 15:18   #3792
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Hmm nie za bardzo mi sie podoba ta kolekcja... Jakos tak mało letnia i przypadkowa mi się wydaje
Ano właśnie, gonia w piętke od kilku sezonów- nowa "inna" szachownica, nowy błyszczyk do złudzenie przypominający stare wersje, e tam
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 15:49   #3793
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Clinique - kolorówka

testowałam dzisiaj wiosenną kolekcję Clinique i rzeczywiście potrójny róż ładny, aczkolwiek po zmieszaniu podobny na mojej skórze do Aglow - ciutkę delikatniejszy niż Aglow, ale odcieniem zbliżone, więc się wstrzymałam chwilowo z zakupem - przeprowadzę kolejny test i zobaczymy

Za to zachwyciłam się paskowym rozświetlaczem Diora - wsiąkłam i teraz muszę wydać 180 zł , bo nie wytrzymam jak go nie kupię wiem, głupia jestem, ale normalnie mnie chcica napadła na niego i mogłabym nawet z zakupu różu Clinique zrezygnować ... no i co ja mam robić ?
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 15:51   #3794
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Za to zachwyciłam się paskowym rozświetlaczem Diora - wsiąkłam i teraz muszę wydać 180 zł , bo nie wytrzymam jak go nie kupię wiem, głupia jestem, ale normalnie mnie chcica napadła na niego i mogłabym nawet z zakupu różu Clinique zrezygnować ... no i co ja mam robić ?
Mad, a który Ci sie spodobał? Bo są dwa
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 16:05   #3795
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Mad, a który Ci sie spodobał? Bo są dwa
oczywiście jak na rudzielca przystało ten złoto-brązowy

wsiąkłam na amen, czy zakup z okazji zbliżających się nieubłaganie urodzin wchodziłby w grę na miesiąc przed nimi
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 16:12   #3796
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
oczywiście jak na rudzielca przystało ten złoto-brązowy

wsiąkłam na amen, czy zakup z okazji zbliżających się nieubłaganie urodzin wchodziłby w grę na miesiąc przed nimi
Czyli Amber Diamond ? , według mnie oba piekne
Ciebe co najbardziej zachwyciło?

No i chyba pownnysmy pogadać na watku Diorowym
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 17:13   #3797
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Clinique - kolorówka

Ja mam Rose Diamond 01.Gdy go kupiłam nie do końca mi się podobał,myślałam nawet o oddaniu go.Teraz jestem nim zachwycona,używam go jako róż
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 17:42   #3798
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Clinique - kolorówka

Aneta? choco-latte na all chyba 1x uzyte:
cena wg mnie ok,ciut tylko wyzsza niz na tru:
http://www.allegro.pl/item330469155_...latte_111.html


a ja czekam az pink-chocolate pojawia sie na tru - bede wdzieczna za sygnał
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 17:55   #3799
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
A do mnie dziś przyleciał maczek Camellia 06 I chyba stałam się maczkofilem
To ile już tych kfiotków masz? Cały bukiecik

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Hmm nie za bardzo mi sie podoba ta kolekcja... Jakos tak mało letnia i przypadkowa mi się wydaje tylko błyszczyk letni-taki arbuzowo-truskawkowy
Mnie tam się nawet podoba. Błyszczyk faktycznie ma letni kolor, co prawda mało pasuje do paletki, a znów kolory złota i brązu na lato jak najbardziej Ale że przypadkowa, mało zgrana, to fakt.

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ano właśnie, gonia w piętke od kilku sezonów- nowa "inna" szachownica, nowy błyszczyk do złudzenie przypominający stare wersje, e tam
A to jest puder? Myślałam, że paletka cieni...

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
testowałam dzisiaj wiosenną kolekcję Clinique i rzeczywiście potrójny róż ładny, aczkolwiek po zmieszaniu podobny na mojej skórze do Aglow - ciutkę delikatniejszy niż Aglow, ale odcieniem zbliżone, więc się wstrzymałam chwilowo z zakupem - przeprowadzę kolejny test i zobaczymy
Mogłabyś bliżej opisać ten Bare Nudes?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 18:07   #3800
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość


Mogłabyś bliżej opisać ten Bare Nudes?
Bare Nudes składa się z 3 kolorów - największy prostokąt - zarazem najjaśniejszy to śliczna złota morela - przepiękny odcień i Clinique mógłby wypuścić róż tylko w takim odcieniu - to dopiero byłby hit
kolejny kwadracik to pomarańczowa brzoskwinia, a ostatni jest brązowy, po zmieszaniu dają ładny odcień, niezbyt mocny, z satynowym połyskiem, bez drobinek, na mojej skórze po zmieszaniu 3 kolorów efekt jest podobny do różu Clinique w odcieniu Aglow - różnica jest w tym, że Aglow jest lekko różową brzoskwinią z drobinkami, a Bare Nudes beżową brzoskwinią z połyskiem jaki maja maczki

PS. dotarł do mnie podkład Perfectly Real w odcieniu 61 - odcień po prostu GENIALNY - jasny lekko żółtawy beż, ślicznie wygląda na skórze, dla mnie to prawdziwy kolorystyczny ideał, niestety sam podkład już mi mniej pasuje, trochę mi się waży na skórze i muszę uważać przy nakładaniu, bo potrafi się nierówno rozłożyć
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 18:09   #3801
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Clinique - kolorówka

Testowałam dzis kolekcję Clinique'a - błyszczyki bardzo mi sie spodobały - chyba się na jeden skuszę. Puder ma ziemisty kolor. Cienie są matowe, czyli odpadają. Róże dają delikatną, półprzejrzystą mgiełkę - są ładne, ale nie wiem, czy warte zakupu. Bare Nudes dla mnie są beżowo brzoskwiniowe.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 18:50   #3802
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Bare Nudes składa się z 3 kolorów - największy prostokąt - zarazem najjaśniejszy to śliczna złota morela - przepiękny odcień i Clinique mógłby wypuścić róż tylko w takim odcieniu - to dopiero byłby hit
kolejny kwadracik to pomarańczowa brzoskwinia, a ostatni jest brązowy, po zmieszaniu dają ładny odcień, niezbyt mocny, z satynowym połyskiem, bez drobinek, na mojej skórze po zmieszaniu 3 kolorów efekt jest podobny do różu Clinique w odcieniu Aglow - różnica jest w tym, że Aglow jest lekko różową brzoskwinią z drobinkami, a Bare Nudes beżową brzoskwinią z połyskiem jaki maja maczki

PS. dotarł do mnie podkład Perfectly Real w odcieniu 61 - odcień po prostu GENIALNY - jasny lekko żółtawy beż, ślicznie wygląda na skórze, dla mnie to prawdziwy kolorystyczny ideał, niestety sam podkład już mi mniej pasuje, trochę mi się waży na skórze i muszę uważać przy nakładaniu, bo potrafi się nierówno rozłożyć
Właśnie...testowałam te cuda, wszystko byłoby ok gdyby tylko nie ten połysk, identyczny jak w maczkum rybia łuska i w obu wersjach się tak blyszczy ehhhh
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 19:12   #3803
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Bare Nudes składa się z 3 kolorów - największy prostokąt - zarazem najjaśniejszy to śliczna złota morela - przepiękny odcień i Clinique mógłby wypuścić róż tylko w takim odcieniu - to dopiero byłby hit
kolejny kwadracik to pomarańczowa brzoskwinia, a ostatni jest brązowy, po zmieszaniu dają ładny odcień, niezbyt mocny, z satynowym połyskiem, bez drobinek, na mojej skórze po zmieszaniu 3 kolorów efekt jest podobny do różu Clinique w odcieniu Aglow - różnica jest w tym, że Aglow jest lekko różową brzoskwinią z drobinkami, a Bare Nudes beżową brzoskwinią z połyskiem jaki maja maczki
Dzięki Kusisz strasznie

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
PS. dotarł do mnie podkład Perfectly Real w odcieniu 61 - odcień po prostu GENIALNY - jasny lekko żółtawy beż, ślicznie wygląda na skórze, dla mnie to prawdziwy kolorystyczny ideał, niestety sam podkład już mi mniej pasuje, trochę mi się waży na skórze i muszę uważać przy nakładaniu, bo potrafi się nierówno rozłożyć
A mnie on problemów nie sprawia żadnych. I z chęcią bym właśnie 61 sobie dokupiła, co by mieć na jesień/zimę, jakby tak przypadkiem miało ich zabraknąć na Tru kiedyś, ale za bardzo poszalałam i nie mam za co. Bo mój 64 jest dobry na teraz, ale mógłby być ciut jaśniejszy, bo nie ma tego efektu rozjaśnienia. Z drugiej jednak strony jest taki, jak moja skóra i pewnie co najmniej do końca maja kolorystycznie będzie mi pasował, a potem to znając życie i tak porzucę podkłady na korzyść kremu brązująco-tonujacego Bielendy.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Testowałam dzis kolekcję Clinique'a - błyszczyki bardzo mi sie spodobały - chyba się na jeden skuszę. Puder ma ziemisty kolor. Cienie są matowe, czyli odpadają. Róże dają delikatną, półprzejrzystą mgiełkę - są ładne, ale nie wiem, czy warte zakupu. Bare Nudes dla mnie są beżowo brzoskwiniowe.
Beżowo-brzoskwiniowe powiadasz. To takie, jak chciałam. Potwierdzasz to, co Mad pisze, na moje nieszczęście

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Właśnie...testowałam te cuda, wszystko byłoby ok gdyby tylko nie ten połysk, identyczny jak w maczkum rybia łuska i w obu wersjach się tak blyszczy ehhhh
Mnie tam akurat połysk maczkowy pasuje i to bardzo. Tyż na moje nieszczęście
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 19:14   #3804
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
To ile już tych kfiotków masz? Cały bukiecik
Tylko trzy
Był czwarty, ale poleciał
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 19:18   #3805
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Clinique - kolorówka

ja akurat efekt maczków uwielbiam, u mnie rybiej łuski nie ma, może to zależy od cery ???
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 19:30   #3806
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
ja akurat efekt maczków uwielbiam, u mnie rybiej łuski nie ma, może to zależy od cery ???
No ja też się właśnie nad tym zastanawiam...
U mnie nawet przy delikatnym nałożeniu robi się taka blyszczącą skorupa , normalnie paskuda
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 19:47   #3807
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
No ja też się właśnie nad tym zastanawiam...
U mnie nawet przy delikatnym nałożeniu robi się taka blyszczącą skorupa , normalnie paskuda
Ja u siebie żadnej skorupy nie widzę - efekt maczkowy jest wyraźny, ale delikatny
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 00:44   #3808
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Tylko trzy
Był czwarty, ale poleciał
Poleciał Posy czy Amarylis
A można będzie się załapać na fotki porównawcze Twoich maczków? Wiem, że już trochę takich fot było, ale od przybytku głowa nie boli No i jak dla mnie nie musi to być na już, bo i tak póki co nie planuję powiększać kolekcji.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Ja u siebie żadnej skorupy nie widzę - efekt maczkowy jest wyraźny, ale delikatny
Tak jak u mnie

**********

Kliknęłam właśnie Polar Blue na ebayu Wyjdą mnie tylko i aż 38zł z przesyłką do USA Do Polski byłoby 3-4$ drożej, ale i tak taniocha. Ale że mam okazję dostać je co prawda trochę później, ale bezpieczniejszą przesyłką, to wolę trochę poczekać, a mieć je i taniej i pewniej.
Stwierdziłam, że od czegoś trzeba zacząć, a Polar Blue też mi się podobają i widzę je w komplecie z granatem Red Earth, który zamierzam w niedalekiej przyszłości nabyć. Także w ten sposób upiekę dwie pieczenie na jednym ogniu, bo i wypróbuję sobie Klinikowe cienie i od razu będę miała stosowne kolorki do łączenia z granatem. Bo w mojej przepastnej kolekcji cieni, nie ma nic, co by się fajnie z granatem łączyło
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 05:18   #3809
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Poleciał Posy czy Amarylis
A można będzie się załapać na fotki porównawcze Twoich maczków? Wiem, że już trochę takich fot było, ale od przybytku głowa nie boli No i jak dla mnie nie musi to być na już, bo i tak póki co nie planuję powiększać kolekcji.
Poleciał Amarylis Był jednak zbyt jasny.
Zdjęcie postaram się zrobić - mam robić foty moim pigmentom, więc postaram się pamiętać o maczkach
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 06:25   #3810
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Bardzo udany zbiór Nie dziwię się, że taka ilość sama zakochałam się w Clinique od pierwszego kosmetyku i nie mogę przestać interesować się ich produktami

Dziękuję Organzza, nie zauważyłam Twojego wpisu.

Czy ktoś może mi polecić jakiś błyszczyk w kolorze jasnego brązu, może być też morela - sama nie wiem, czego dokładnie chcę. Zauważyłam, że brakuje mi tej tonacji (a jest to w końcu moja ulubiona kolorystyka w makijażu), a kolory na zdjęciach z Tru są przekłamane.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.