Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-25, 21:22   #2431
sratatataaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

halooo haloo to forum jeszcze instnieje? bo jestem nowa ;P
sratatataaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 21:25   #2432
sratatataaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

to forum jeszcze istnieje?
sratatataaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 23:09   #2433
ollena
Raczkowanie
 
Avatar ollena
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 344
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez sratatataaaa Pokaż wiadomość
to forum jeszcze istnieje?
tak istnieje, bez paniki

co do korektorów to ja od kilku lat używam antybakteryjnego avon clearskin...
sama nie wiem jak go ocenić, nie mam porównania, ale brak szczególnych zastrzeżeń. jak nic nie rozdrapię to raczej dobrze kryje

Edytowane przez ollena
Czas edycji: 2009-01-25 o 23:14
ollena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 23:18   #2434
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
myslałąm ze o podkłąd chodzi;p;pbo oglnie czytam o podkłądach bo ma w planach kupic;p hehe

jak chesz kryjacy podklad to dermablend kupuj zawsze ratuje mi sytuacje
gyby nie on to czesto polowe twarzy musialabym zamalowac korektorem...

Edytowane przez QsQs
Czas edycji: 2009-01-25 o 23:19
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 23:26   #2435
sratatataaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

wiiiiatam więc jestem tu nooowa! to może pokrótce przedstawie me dolegliwość.. pomimo, że przerabiałyście to samo sto razy miło mi będzie się wyżalić.
Od początku.. kiedyś jak każda z nas pewno, miałam mega idealną cere, potem wiadomo gimnazjum wiek dojrzewania, tyle, że ja z malutkiej kropki na twarzy robiłam ała na 2cm.. ale zawsze jakoś korektor tydzień dwa i po sprawie.. potem przyszło liceum, tragiczny dla mnie czas, mega stres.. i anemia. Od której to prawdopodobnie dostałam dziwne zaskórniki, chodź sama nie wiem, może od grzywki? znęcałam się nad swoim czołem niesamowicie, miałam mega blizny i pomimo, że od trzech lat tylko sporadycznie je dotykam, to przy steczności ze słońcem odrazu są widocznie. Jednak gdy tylko zaskórniki z czoła mi zeszły zaczeły się okolice ust, tak notorycznie poprawiałam blizny, co by nie daj Boże nie zeszły, potem już masakra na całych policzkach, teraz od czasu d czasu pare zaskórników wychodzi, to aż żal nie zmasakrowac połowy twarzy.. wymyślam tysiące rzeczy żeby przestać.. wystarczy kłutnia z mamą, wkurzająca praca szkoła.. i już odechciewa się do sedna wszystkiego! siostra wymyśliła, że jak coś wycisne, to za każdego będe jej musiała 5 zł płacić, to się wycfaniłam od tygodnia nie wyciskam polików, za to czoło ostro potraktowałam, bo zakrywa je grzywka.. byłam u kosmetyczki, nic mi nie pomogła, mikrodermabrazje są fajne, myślałam, że jak wydam na siebie troche kasy to przestane, a jednak.. eh często przez to rycze.. a koleżanki się śmieją, bo one mnie widzą tylko w makijarzu i nie wiedzą, co widze jak widze swoją twarz w lustrze przed snem .. to na tyle.. po 2 miesiącach podglądania forum, postanowiłam się dołączyć..
sratatataaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 13:52   #2436
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez sratatataaaa Pokaż wiadomość
wiiiiatam więc jestem tu nooowa! to może pokrótce przedstawie me dolegliwość.. pomimo, że przerabiałyście to samo sto razy miło mi będzie się wyżalić.
Od początku.. kiedyś jak każda z nas pewno, miałam mega idealną cere, potem wiadomo gimnazjum wiek dojrzewania, tyle, że ja z malutkiej kropki na twarzy robiłam ała na 2cm.. ale zawsze jakoś korektor tydzień dwa i po sprawie.. potem przyszło liceum, tragiczny dla mnie czas, mega stres.. i anemia. Od której to prawdopodobnie dostałam dziwne zaskórniki, chodź sama nie wiem, może od grzywki? znęcałam się nad swoim czołem niesamowicie, miałam mega blizny i pomimo, że od trzech lat tylko sporadycznie je dotykam, to przy steczności ze słońcem odrazu są widocznie. Jednak gdy tylko zaskórniki z czoła mi zeszły zaczeły się okolice ust, tak notorycznie poprawiałam blizny, co by nie daj Boże nie zeszły, potem już masakra na całych policzkach, teraz od czasu d czasu pare zaskórników wychodzi, to aż żal nie zmasakrowac połowy twarzy.. wymyślam tysiące rzeczy żeby przestać.. wystarczy kłutnia z mamą, wkurzająca praca szkoła.. i już odechciewa się do sedna wszystkiego! siostra wymyśliła, że jak coś wycisne, to za każdego będe jej musiała 5 zł płacić, to się wycfaniłam od tygodnia nie wyciskam polików, za to czoło ostro potraktowałam, bo zakrywa je grzywka.. byłam u kosmetyczki, nic mi nie pomogła, mikrodermabrazje są fajne, myślałam, że jak wydam na siebie troche kasy to przestane, a jednak.. eh często przez to rycze.. a koleżanki się śmieją, bo one mnie widzą tylko w makijarzu i nie wiedzą, co widze jak widze swoją twarz w lustrze przed snem .. to na tyle.. po 2 miesiącach podglądania forum, postanowiłam się dołączyć..
Witamy. Mam podobny problem, też wyciskam czoło chociaż nie mam grzywki i ciężko to potem zakryć. Na szczęście robię to coraz rzadziej i mam nadzieję, że niedługo się odzwyczaję.

Co do studniówki to udało mi się te wszystkie popierdółki zakryć i na zdjęciach nic nie widać . Także jestem zadowolona .
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 14:56   #2437
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez sratatataaaa
potem przyszło liceum, tragiczny dla mnie czas, mega stres.. i anemia. Od której to prawdopodobnie dostałam dziwne zaskórniki, chodź sama nie wiem, może od grzywki?
Skąd pomysł, że to od anemii? Jest jakaś hipoteza, która wiąże anemię z trądzikiem?
Może anemia i trądzik zbiegły się u Ciebie w czasie? Logicznie myśląc, anemia jest chorobą związaną z krwią, żelazem, hemoglobiną, nie ze skórą, więc ona i trądzik raczej nie mają ze sobą nic wspólnego. Objawia się ona raczej przemęczeniem różnego rodzaju, nie wykwitami skórnymi. Tym bardziej, że nawet lekarze nie podejrzewają anemii jako przyczynę wystąpienia lub nasilenia trądziku.

U mnie poprawy ciąg dalszy. Buzia wygląda ładnie, mam zaledwie pojedyncze krostki, które jako tako da się zakryć korektorem.
Zaczęłam podejrzewać, że krem z Bielendy może mnie zapychać Przez kilka dni nie używałam Brevoxylu, bo skóra była w średniej kondycji, tylko nawilżałam i mam dziwne wrażenie, że pojawiły się nowe grudki. Mam na myśli, że Brevoxyl ma tak silne działanie złuszczające, że pokonuje to zapychanie spowodowane kremem (to w ogóle możliwe?). Może doszukuję się dziury w całym, ale zdążyłam już włożyć trochę w wysiłku, żeby osiągnąć obecny stan i bardzo nie chcę powrócić do poprzedniego.
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 15:29   #2438
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ostatnio czytałam, to ktoś pisał o tym czosnku, żeby nakładać i znikną;]
tylko na co jest dobry? na gule czy ropniaki?
__________________
`` Greckie wino ma smak Twoich ust. Namiętnych ust. Gorących tak, jak żar.``...
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 16:07   #2439
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
dermacol, to bardzo mocno kryjący fluid..na dobra sprawe powino sie go mieszać z jakimś specjalnym fixem..albo kremem..ale sam, super się sprawdza jako korektor...super maskuje cienie pod oczami..można go dostac najczesciej w malych sklepikach kosmetycznych...
to najlepszy fluid jaki znam <yes> moja babcia go urzywa odkad pamieta i sama kiedys mi go kupila kazala mi uzywac go z nivea poniewaz jest bardzo gesty i ja bardzo go sobie zachwalam ! moja babacia ma 60 lat nie stosuje zadnych kremow podkladow itp itd tylko dermatolog+nivea a nie ejdna z nas mogla by jej zazdrosic skory serio naprawde ja polecam
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 16:18   #2440
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja teraz coraz czesciej zastanawiam sie nad zmiana podkladu na puder/podklad mineralny ktory calkowicie zastapi podklad. Mam na mysli everyday minerals, wysylaja za darmo probki z USA

jestem juz na 90% przekonana, jak bede miec wolne usiade i poczytam czy moja tlusta cera to przezyje Zanim przekopie caly watek o mineralach zapytam tutaj czy mialyscie stycznosc z mineralkami?

u mnie coraz lepiej ze zaczynam myslec o rzuceniu podkladu
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 16:28   #2441
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Skąd wysylają za darmo próbki? Mogę prosić o link?

Co nieco o minerałach słyszałam. Podobno świetna sprawa
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 16:48   #2442
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
Witamy. Mam podobny problem, też wyciskam czoło chociaż nie mam grzywki i ciężko to potem zakryć. Na szczęście robię to coraz rzadziej i mam nadzieję, że niedługo się odzwyczaję.

Co do studniówki to udało mi się te wszystkie popierdółki zakryć i na zdjęciach nic nie widać . Także jestem zadowolona .
o to super ze udało ci sie zakryc a dobrze ze bawiłąs?:P
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 16:49   #2443
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
Ja teraz coraz czesciej zastanawiam sie nad zmiana podkladu na puder/podklad mineralny ktory calkowicie zastapi podklad. Mam na mysli everyday minerals, wysylaja za darmo probki z USA

jestem juz na 90% przekonana, jak bede miec wolne usiade i poczytam czy moja tlusta cera to przezyje Zanim przekopie caly watek o mineralach zapytam tutaj czy mialyscie stycznosc z mineralkami?

u mnie coraz lepiej ze zaczynam myslec o rzuceniu podkladu
oo jak cos daj znac ciekawie to brzmi mozetez bym sie przerzuciłą
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:14   #2444
sratatataaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja używam podkładu sorayi, wymieszanego z gruszowym kremem perfekty, potem miejscowo kłade korektor, który niestety troche się odznacza i mnie drażni. Na koniec puder i jakoś wyglądam. Byłyście kiedyś na mikrodermabrazji?
sratatataaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:44   #2445
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

nie pamietam stronki ale na podforum pytania do wizazyski jest watek o mineralach everyday minerals, trzeba zaplacic za przesylke co przy obecnym kursie dolara jakies 20 zl wyjdzie. Dostajesz 5 probek (podklad, puder, roz) Wszytsko jest opisane w watku. Sama sie zaglebiam w lekture powoli

mineraly maja to do siebie ze superkryja - uzywalam podroby i moge przyznac ze krycie super, nie zatykaja porow. To kusi najbardziej bo wydaje mi sie ze podklad jednak pogarsza sprawe w moim przypadku.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 18:02   #2446
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Nie lubię takich imprez także to dla mnie żadna atrakcja. Ale było fajnie
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 18:07   #2447
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
nie pamietam stronki ale na podforum pytania do wizazyski jest watek o mineralach everyday minerals, trzeba zaplacic za przesylke co przy obecnym kursie dolara jakies 20 zl wyjdzie. Dostajesz 5 probek (podklad, puder, roz) Wszytsko jest opisane w watku. Sama sie zaglebiam w lekture powoli

mineraly maja to do siebie ze superkryja - uzywalam podroby i moge przyznac ze krycie super, nie zatykaja porow. To kusi najbardziej bo wydaje mi sie ze podklad jednak pogarsza sprawe w moim przypadku.
a czego uzywasz?:Pteraz?
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 18:08   #2448
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
Nie lubię takich imprez także to dla mnie żadna atrakcja. Ale było fajnie
ahasss to dobrze heh
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 18:17   #2449
she922
Raczkowanie
 
Avatar she922
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 55
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

przyłącze sie do wątku
A mianowicie mam identyczny problem. Byłam u dermatolog, która mi przepisała antybiotyk zwany Zineryt o ile dobrze pamietam i cudo! potem wiadomo... skończył sie lek to i leczenie wiec wyduszałam itp czego do dzis zaluje. Poszłam gdzies 4 mies. temu do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy - profesjonalne. Cera po tym rzeczywiście była jak pupa niemowlęcia ale bolało jak diabli ;] nie chodze wiecej bo wole wydac ta kase na lepsze kosmetyki. ogolnie zaplacilam 120zł a to powinnam powtarzac co półtora miesiaca wiec wydatek jednak jest. Przy tamtej wizycie dermatolog azała mi stosować (jak już musze sie malowac...) podkład firmy La Roche-Possay co jest drugim cudem zdziałanym przez nią. Teraz używam tylko tych kosmetyków które są coprawda troche droższe ale po 1:
na długo starczaja
po 2 - sa idealne dla cery wrażliwej i tłustej
po 3 - świetnie działa przy niewielkim zużyciu (uwaga przy zbyt dużą ilościa nałożonego fluidu robi sie efekt maski)

Na świeta "zamówiłam " sobie właśnei te kosmetyki, z czego polecam :
płyn miceralny (do oczyszczania i codziennej pielegnacji)
żel effaclar H
krem seboregulujący (EKSTRA!!) - reguluje ilosc sebum i matuje )

mozna załozyc karte stalego klienta i po paru zakupach wybrac produkt dodatkowy za darmo z podanych opcji. ja juz swoj kupon jeden wyslalam.
w jakiejs lepszej aptece na pewno dostaniecie próbki i broszury informacyjne gdzie wszystko jest dokładnie opisane.

PS. na 30 lutego znów ide do mojej pani dermatolog zobaczymy co powie... bo nie mam idealnej cery ale tego chyba nie da sie osiagnac tak "rach ciach" wiec do dziela moje panie )

I NIE WYDUSZAĆ! ja czasami stosuje metode: "ty *****, myślisz że cie teraz wycisne?" i patrze jak sie z dnia na dzien przesusza i w koncu nie ma po nim śladu
she922 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 18:21   #2450
she922
Raczkowanie
 
Avatar she922
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 55
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

aaa powiem wam tylko (tym które nie wiedza) - oczyszczanie twarzy trzeba robic regularnie bo jak mi to wytłumaczył kosmetyk (tak to jest facet ):
sebum nieustannie krąży w naszej skorze i raz wycisniete szczególnie w warunkach niehigienicznych (brudne rece, albo nieoczyszczona twarz), daje efekt odwrotny od zamierzonego bowiem skóra zwieksza ilosci produkowanego sebum i jest jeszcze wiecej tradzika. On najpierw ci oczyszcza twarz potem peeleng potem tona róznych maseczek, nastepnie makabryczne bezlitosne wyduszanie, i na koniec chlodzaca maseczka z alg i kremiki + jakies probki do domku. ja sprobowalam raz i raczej nie powtorze choc znam osoby ktore robia juz to cyklicznie.
she922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 18:43   #2451
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

zebym ja potarfiłatrzymac rece przy sobie eheh:;p no;p
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 18:44   #2452
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Na guli wyszło coś białego, więc skorzystałam z okazji i wycisnęłam.. nie myślałam o konsekwencjach, po prostu chciałam się pozbyć tego wielkiego, bolącego paskudztwa... no i niby jest trochę mniejsza ale wygląda tragicznie,gorzej niż przed wycisnięciem Wolałabym już te pryszcze na zewnątrz niż podskórne
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 20:45   #2453
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Pokaż wiadomość
Wolałabym już te pryszcze na zewnątrz niż podskórne
Jakbys miala na zewnatrz to wolalabys miec podskorne a na pewno wolalabys w ogole nie miec
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 21:28   #2454
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Jakbys miala na zewnatrz to wolalabys miec podskorne a na pewno wolalabys w ogole nie miec
kazda z nas chciałąby ich nie miec: zeby to był tylko sen
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 14:12   #2455
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

no to ja się dołączam
ogólnie mam całkiem ładną cere, tylko zaczerwienienia i wągry przy nosie i troche na brodzie.
zaczynam walke ale cięzko się od tego wyciskania powstrzymac ;D mam teraz dwa takie śliczne wągierki, takie wypukłe, duże, aż sie proszą żeby wycisnąc, ale jestem dzielna, od 2 dni walcze z pokusa, wczoraj zrobiłam peeling mocny ziaja pro i maseczke sciągajaca z tej samej serii a na wągry olejek tea tree oriflame ktory własnie mi się kończy
wgl poszukuje dobrego kremu nawilżająco-matującego na dzień i jakiegos normalizująco-antybakteryjno-usuwająco wągry-ego na noc
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 15:34   #2456
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
a czego uzywasz?:Pteraz?
revlon colorstay z softlexem
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 16:21   #2457
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Jakbys miala na zewnatrz to wolalabys miec podskorne a na pewno wolalabys w ogole nie miec
na zewnątrz też mi wychodzą i jakoś za gulami nie tęsknię
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 15:44   #2458
xxK.a.s.i.axx
Przyczajenie
 
Avatar xxK.a.s.i.axx
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Wiadomości: 20
GG do xxK.a.s.i.axx Send a message via Skype™ to xxK.a.s.i.axx
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja miałam tak, że jak mi się powoli zaczęły kończyć na wierzchu to mi te pod spodem dały znać!!! :[
ogólnie moje pryszcze to są sprytne, jak nie mają miejsca(bo wszedzie kładę krem) to się wciskają na brwi
ja np. na podskórne od razu (trzeba szybko że by sie dobrze nie rozwinęły) stosuję maść ichtiolową. bardzo dobra, bardzo szybko zmiejsza pryszcza. ale niestety pod skórą i tak zostaje taka gruda, tyle tylko że znacznie zmniejszona, a jak się zacznie znowu ruszać, to od nowa polska ludowa;D
poradżcie mi jak ja siebie mogę zmotywować żeby trzymać ręce z dala od twarzy??? :/ ja po prostu nie moge wytrzymać jak widzę te paskudne czarne wągry na i przy nosie(najgorsze miejsce obecnie na mojej twarzy). tak je dusze że teraz non stop mam czerwone skrzydełka u nosa :/
jak się odzwyczaiłyście od tego paskudnego nawyku? komuś się w ogóle udało?
__________________

xxK.a.s.i.axx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 15:53   #2459
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez xxK.a.s.i.axx Pokaż wiadomość
ja miałam tak, że jak mi się powoli zaczęły kończyć na wierzchu to mi te pod spodem dały znać!!! :[
ogólnie moje pryszcze to są sprytne, jak nie mają miejsca(bo wszedzie kładę krem) to się wciskają na brwi
ja np. na podskórne od razu (trzeba szybko że by sie dobrze nie rozwinęły) stosuję maść ichtiolową. bardzo dobra, bardzo szybko zmiejsza pryszcza. ale niestety pod skórą i tak zostaje taka gruda, tyle tylko że znacznie zmniejszona, a jak się zacznie znowu ruszać, to od nowa polska ludowa;D
poradżcie mi jak ja siebie mogę zmotywować żeby trzymać ręce z dala od twarzy??? :/ ja po prostu nie moge wytrzymać jak widzę te paskudne czarne wągry na i przy nosie(najgorsze miejsce obecnie na mojej twarzy). tak je dusze że teraz non stop mam czerwone skrzydełka u nosa :/
jak się odzwyczaiłyście od tego paskudnego nawyku? komuś się w ogóle udało?
No ja już nie wyduszam. Co do tej maści ichtiolowej to skoro zostają po niej grudy to widocznie zapycha. U mnie lepiej, a co mnie uratowało? Zapomniany sudocrem
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 16:00   #2460
ollena
Raczkowanie
 
Avatar ollena
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 344
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
No ja już nie wyduszam. Co do tej maści ichtiolowej to skoro zostają po niej grudy to widocznie zapycha. U mnie lepiej, a co mnie uratowało? Zapomniany sudocrem
jak może ją zapychać jak właśnie stosuje to na tę grudę :P (tylko ona się zmniejsza, a nie całkowicie likwiduje :P)
ja też stosuję sudocrem! najlepszy zabieg na szybkie zasuszenie strupków: punktowo zineryt i właśnie to cudo :P ale trzeba często powtarzać.
właśnie w ten sposób pozbyłam się wszystkich strupków przez tydzień (a było ich trochę, niektóre paskudne)
ollena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.