Drogie podklady ;) - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-03, 21:10   #631
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

kanebo dostepne jest tylko w douglasie?
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:14   #632
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
kanebo dostepne jest tylko w douglasie?
chyba nie tylko, u mnie w meiscie jest w takiej malutkiej niefirmowej tzn . prywatnej perfumerii
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:17   #633
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
chyba nie tylko, u mnie w meiscie jest w takiej malutkiej niefirmowej tzn . prywatnej perfumerii
uff to super musze poszukac u mnie na bank nie bedzie ale moze w rzeszowie opza douglasem bedzie
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:22   #634
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
uff to super musze poszukac u mnie na bank nie bedzie ale moze w rzeszowie opza douglasem bedzie
to życze owocnych poszukiwań
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 00:20   #635
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ama1005 Pokaż wiadomość
Sisleys mam pytanie , też używam Colour Copy , powiedz proszę jaki krem pod niego stosujesz?
Clarins Multi Active Day Cream lub zimą Extra Firming Day Cream (ale ciiii bo on jest powyżej 30-stki a mi jeszcze trochę brakuje ).

Wiem, że ten podkład Deborah ma silikony w składzie, kremy Clarins również ale co niesłychane nic a nic mnie nie zapychają Jedna z dziewczyn z biochemii pisała, że sądząc po składzie ten podkład Deborah nie musi koniecznie zapychać...

EDIT:
Modlę się tylko by mi nie wycofali tego Deborah bo chyba się powieszę...


Też znam ten podkład Kanebo- jeden z lepszych
Nie pamiętam tylko jakie miało być jego działanie? No i składy chyba był niezbyt przyjazny...
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2009-03-04 o 00:22
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 07:21   #636
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Clarins Multi Active Day Cream lub zimą Extra Firming Day Cream (ale ciiii bo on jest powyżej 30-stki a mi jeszcze trochę brakuje ).

Wiem, że ten podkład Deborah ma silikony w składzie, kremy Clarins również ale co niesłychane nic a nic mnie nie zapychają Jedna z dziewczyn z biochemii pisała, że sądząc po składzie ten podkład Deborah nie musi koniecznie zapychać...

EDIT:
Modlę się tylko by mi nie wycofali tego Deborah bo chyba się powieszę...


Też znam ten podkład Kanebo- jeden z lepszych
Nie pamiętam tylko jakie miało być jego działanie? No i składy chyba był niezbyt przyjazny...
kanebo ma dzialanie nawilzajace mnie nie zapychal
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 07:50   #637
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
wszystkim wrazliwcom polecam podklad Kanebo

mimo ze obecna wersja jest gorsza od tej wycofanej to i tak dobra krycie srednie, ale ladne kolory i dobrze sie rozsmarowuje
cieszę się, że Ci się podoba mam obie wersje i róznica jest taka, że krycie zmniejszyło się, za to nawilżenie zwiększyło
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 07:53   #638
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
cieszę się, że Ci się podoba mam obie wersje i róznica jest taka, że krycie zmniejszyło się, za to nawilżenie zwiększyło
dla mnie on super kryje zwlaszcza moje naczynka ( nie mam porownania do poprzednika) ale ja bylam zadowlona tylko ten kolor taki ciemny wiec dalam go mamie ona tez jest zadowolona

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

czytalam dzisaj opinie o nim na KWC nie ma za dobrych ale dziewczyny ocenialy z probki
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 08:30   #639
smarzyca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 11
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Sensai Liquid Finish najjasniejszy to Soft Ivory , i jest jasny, mimo ze na stronie wyglada na dosc ciemny
Zostały one wycofane i nazywają sie fluid finish. Kolorki sa tez inne trochę, wiec sądzę, że warto poprosic o próbkę jesli nie jest sie pewnym.
smarzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 09:37   #640
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez smarzyca Pokaż wiadomość
Zostały one wycofane i nazywają sie fluid finish. Kolorki sa tez inne trochę, wiec sądzę, że warto poprosic o próbkę jesli nie jest sie pewnym.
Własnie Sensai to są te nowe Mam/miałam dwa odcienie i oba kupiłam w ostatnim czasie Zauważyłam swoją drogą, że krycie jest lepsze jeśli podkład rozesmarowuję paluchem - a bardzo tego nie lubię, zamiast wklepać gabeczką. Ale może to moja skóra taka śmieszna Dodam, że do ukrycia mam jakieś drobne przebarwienia i cienie pod oczami (z zasady nie używam korektora pod oczy).
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 10:58   #641
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Własnie Sensai to są te nowe Mam/miałam dwa odcienie i oba kupiłam w ostatnim czasie Zauważyłam swoją drogą, że krycie jest lepsze jeśli podkład rozesmarowuję paluchem - a bardzo tego nie lubię, zamiast wklepać gabeczką. Ale może to moja skóra taka śmieszna Dodam, że do ukrycia mam jakieś drobne przebarwienia i cienie pod oczami (z zasady nie używam korektora pod oczy).
a jakie miałaś odcienie? i czy kupowałaś w Polsce?

SiSleyS, widziałam że masz w zbiorze Benefiance, czy mogłabyś go porównać z Hydro-Liquid i wspomnianym Sensai
dodam, że skórę mam suchą, bardzo
ponadto dość jasną i odcień I20 jest dla mnie zbyt pomarańczowy, I00 w Polsce nie ma
miałam co prawda okazję "testować" Hydro bo załapałam się na makijaż w Douglasie ale wysuszył mi skronie - teraz nie wiem czy to wina samego podkładu czy też kremu nałożonego pod spód, który był leciutki
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 11:07   #642
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a jakie miałaś odcienie? i czy kupowałaś w Polsce?

SiSleyS, widziałam że masz w zbiorze Benefiance, czy mogłabyś go porównać z Hydro-Liquid i wspomnianym Sensai
dodam, że skórę mam suchą, bardzo
ponadto dość jasną i odcień I20 jest dla mnie zbyt pomarańczowy, I00 w Polsce nie ma
miałam co prawda okazję "testować" Hydro bo załapałam się na makijaż w Douglasie ale wysuszył mi skronie - teraz nie wiem czy to wina samego podkładu czy też kremu nałożonego pod spód, który był leciutki
kanebo dostepny jest w Polsce ja kupilam w douglasie




pozatym zauwarzylam ze w perfumeriach ,,polecaja" te podklady na ktore maja najwiekszy procent lub akurat Pani jest z danej firmy wiec tzreb aiwedziec i barc probki ja sobie dalam wcisnac tak clinique ten nawilzajacy z drobinkami dla mnie byl porazka
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 11:15   #643
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a jakie miałaś odcienie? i czy kupowałaś w Polsce?

SiSleyS, widziałam że masz w zbiorze Benefiance, czy mogłabyś go porównać z Hydro-Liquid i wspomnianym Sensai
dodam, że skórę mam suchą, bardzo
ponadto dość jasną i odcień I20 jest dla mnie zbyt pomarańczowy, I00 w Polsce nie ma
miałam co prawda okazję "testować" Hydro bo załapałam się na makijaż w Douglasie ale wysuszył mi skronie - teraz nie wiem czy to wina samego podkładu czy też kremu nałożonego pod spód, który był leciutki
Bardzo możliwe, że to wina kremu.
Ten Hydro Liquid w kompakcie raczej nie wysusza. Też mam skórę w kierunku suchej, ale niestety również mieszaną. Na każde minimalne wysuszenie reaguje natychmiastowym świeceniem... Hydro Liquid nie ma jakiejś super bogatej konsystencji ale czuć, że skóra nie wysusza się jakoś szczególnie pod nim.

Shiseido Benefiance jest na pewno bardziej kryjący i mocniej pielęgnujący. Może właśnie on sprawdzi się u Ciebie bo nakładając go na krem czuje się, że to taka kołderka dla skóry. Jeżeli chodzi o takie właściwości pielęgnujące to porównywałabym go do podkładu Dior Sculpt. Ten drugi chyba jeszcze mocniej kryje ale jest porządnym podkładem. Jedynym jaki mogłabym polecić z tej firmy. Nie wysusza, mocno pielęgnuje i nawilża skórę- będzie ukojeniem dla tych przesuszonych.
Załatw sobie próbki z obu, któryś z nich powinien Cię zadowolić

Kanebo nie ma co porównywać do tych podkładów bo jak dla mnie jest najmniej nawilżający... ale też dość lekki, co jest u mnie plusem na wiosnę i lato.


Podkład jest tak naprawdę dodatkiem do całości, krem powinien tu grać główną rolę.
Kupowałam w Polsce
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 11:50   #644
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Bardzo możliwe, że to wina kremu.
Ten Hydro Liquid w kompakcie raczej nie wysusza. Też mam skórę w kierunku suchej, ale niestety również mieszaną. Na każde minimalne wysuszenie reaguje natychmiastowym świeceniem... Hydro Liquid nie ma jakiejś super bogatej konsystencji ale czuć, że skóra nie wysusza się jakoś szczególnie pod nim.

Shiseido Benefiance jest na pewno bardziej kryjący i mocniej pielęgnujący. Może właśnie on sprawdzi się u Ciebie bo nakładając go na krem czuje się, że to taka kołderka dla skóry. Jeżeli chodzi o takie właściwości pielęgnujące to porównywałabym go do podkładu Dior Sculpt. Ten drugi chyba jeszcze mocniej kryje ale jest porządnym podkładem. Jedynym jaki mogłabym polecić z tej firmy. Nie wysusza, mocno pielęgnuje i nawilża skórę- będzie ukojeniem dla tych przesuszonych.
Załatw sobie próbki z obu, któryś z nich powinien Cię zadowolić

Kanebo nie ma co porównywać do tych podkładów bo jak dla mnie jest najmniej nawilżający... ale też dość lekki, co jest u mnie plusem na wiosnę i lato.


Podkład jest tak naprawdę dodatkiem do całości, krem powinien tu grać główną rolę.
Kupowałam w Polsce
Dziewczyny zapamietajcie to co napisała Sisleys - najważniejszy jest krem! Jak jest bardzo dobry tio i Affinitione będzie super leżał. Ja testowałam chyba większość z drogich podkładów i wszystkie były be..... na pewnym kremie ...dopiero po zmianie kremu - w moim przypadku był to Aqua Fusion Lancome - te podkłady jak jeden super leżały - ostatnio miałam Neovadiol Vichy i nawet Meybelline świetnie wygląda i się trzyma. Zachciało mi się czegoś z sieci mlm - i znów mam problemy.
Twarz to wizytówka - i bardzo dobry krem gra pierwsze skrzypce - w przeciwnym wypadku żaden podkład cudów nie uczyni.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 11:54   #645
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapamietajcie to co napisała Sisleys - najważniejszy jest krem! Jak jest bardzo dobry tio i Affinitione będzie super leżał. Ja testowałam chyba większość z drogich podkładów i wszystkie były be..... na pewnym kremie ...dopiero po zmianie kremu - w moim przypadku był to Aqua Fusion Lancome - te podkłady jak jeden super leżały - ostatnio miałam Neovadiol Vichy i nawet Meybelline świetnie wygląda i się trzyma. Zachciało mi się czegoś z sieci mlm - i znów mam problemy.
Twarz to wizytówka - i bardzo dobry krem gra pierwsze skrzypce - w przeciwnym wypadku żaden podkład cudów nie uczyni.
no to racja..chociaż jak się zapaćkasz jakimś kiepskim podkładem i cię zapcha to nawet najlepszy krem nie pomoże. Ja własnie teraz nie zmieniłam kremu, ale zmieniłam podkład i jest o niebo lepiej. Mam gładszą skórę i ogólnie wszystko się bardziej kupy trzyma
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 12:13   #646
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Bardzo możliwe, że to wina kremu.
Ten Hydro Liquid w kompakcie raczej nie wysusza. Też mam skórę w kierunku suchej, ale niestety również mieszaną. Na każde minimalne wysuszenie reaguje natychmiastowym świeceniem... Hydro Liquid nie ma jakiejś super bogatej konsystencji ale czuć, że skóra nie wysusza się jakoś szczególnie pod nim.

Shiseido Benefiance jest na pewno bardziej kryjący i mocniej pielęgnujący. Może właśnie on sprawdzi się u Ciebie bo nakładając go na krem czuje się, że to taka kołderka dla skóry. Jeżeli chodzi o takie właściwości pielęgnujące to porównywałabym go do podkładu Dior Sculpt. Ten drugi chyba jeszcze mocniej kryje ale jest porządnym podkładem. Jedynym jaki mogłabym polecić z tej firmy. Nie wysusza, mocno pielęgnuje i nawilża skórę- będzie ukojeniem dla tych przesuszonych.
Załatw sobie próbki z obu, któryś z nich powinien Cię zadowolić

Kanebo nie ma co porównywać do tych podkładów bo jak dla mnie jest najmniej nawilżający... ale też dość lekki, co jest u mnie plusem na wiosnę i lato.


Podkład jest tak naprawdę dodatkiem do całości, krem powinien tu grać główną rolę.
Kupowałam w Polsce
ja podkladow diora nie trawie wysuszyly i podraznily mi skore to samo lancome podraznil
chanel chanel nawet nawet

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapamietajcie to co napisała Sisleys - najważniejszy jest krem! Jak jest bardzo dobry tio i Affinitione będzie super leżał. Ja testowałam chyba większość z drogich podkładów i wszystkie były be..... na pewnym kremie ...dopiero po zmianie kremu - w moim przypadku był to Aqua Fusion Lancome - te podkłady jak jeden super leżały - ostatnio miałam Neovadiol Vichy i nawet Meybelline świetnie wygląda i się trzyma. Zachciało mi się czegoś z sieci mlm - i znów mam problemy.
Twarz to wizytówka - i bardzo dobry krem gra pierwsze skrzypce - w przeciwnym wypadku żaden podkład cudów nie uczyni.
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no to racja..chociaż jak się zapaćkasz jakimś kiepskim podkładem i cię zapcha to nawet najlepszy krem nie pomoże. Ja własnie teraz nie zmieniłam kremu, ale zmieniłam podkład i jest o niebo lepiej. Mam gładszą skórę i ogólnie wszystko się bardziej kupy trzyma
ja wlasnie szukam super kremu to znaczuy na naczynka po 25 roku zycia na zmarszczki mimiczne, i dla wrazliwcow (lancome nie moge uzywac bo mi wysuszyl nie wiem czy nie kupie sobie estee lauder bo lubie ksoetyki tej firmy mam juz jeden krem i sie sprawdza, a np clinique jak jeden maz mnie podraznily) wiem ze zaden nie spelni tych kryteriow ale zeby choc dwa
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 14:12   #647
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Drogie podklady ;)

Po prostu krem i podkład muszą się ze sobą zgrać
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 14:57   #648
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a jakie miałaś odcienie? i czy kupowałaś w Polsce?
Miałam 102, a teraz mam 202 (albo 203, w sumie to z godzinę wybierałam, więc mi się już kolory pomieszały
Tu są kolory: http://www.sensai-cosmetics.com/deta...ng=en&id=sf002
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 15:02   #649
czystytlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 171
Dot.: Drogie podklady ;)

zależy kto jaką ma cerę ja mam mieszaną i uwielbiam true match w takim słoiczku, cera jest taka gładka po nim koło 50 zł
czystytlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 10:05   #650
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Drogie podklady ;)

wlasnie mialam napisac ze strzelilam gafe - to jest fluid finish. na moja cere dzialaja bardzo dobrze, a Shiseido np. mnie uczula.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 13:41   #651
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Drogie podklady ;)

Dziewczyny mam pytanie

Noszę się z zamiarem kupna podkładu Estee Lauder Double Wear i mam kilka pytań

Czy on kryje tak dobrze jak Revlon Colorstay? Czy moze slabiej/ mocniej?

Jak jest z odcieniami? Czy jest w ogole opcja zebym dorwala kolor taki jak w Revlonie ma Ivory?
No i jaka jest pojemnosc podkladu? Bo buteleczki wydawaly mi sie male. Ale chyba ma te 30ml co?

Bardzo bym prosila o odpowiedzi i pomoc bo na zakupy kosmetyczne wybieram sie niedlugo...
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 17:52   #652
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Drogie podklady ;)

Ponawiam pytanie?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 18:02   #653
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie

Noszę się z zamiarem kupna podkładu Estee Lauder Double Wear i mam kilka pytań

Czy on kryje tak dobrze jak Revlon Colorstay? Czy moze slabiej/ mocniej?

Jak jest z odcieniami? Czy jest w ogole opcja zebym dorwala kolor taki jak w Revlonie ma Ivory?
No i jaka jest pojemnosc podkladu? Bo buteleczki wydawaly mi sie male. Ale chyba ma te 30ml co?

Bardzo bym prosila o odpowiedzi i pomoc bo na zakupy kosmetyczne wybieram sie niedlugo...

Immolation pojemnosć to 30 ml co do krycia nie porównam go do colorstaya bo nie mam ,ale dla mnie kryje on bardzo dobrze , w zasadzie az za dobrze niestety u mnie wyglada cos a'la tapeta , na mnie sie w ogole nie sprawdził , jest zbyt ciezki i troche wysuszył mi buzke , ale krycie ma mocne, najlepiej przetestuj w domku na spokojnie , popros bróbke jesli masz mozliwosc, bo double wear generalnie jest zachwalanym podkładem ,a dla mnie okazał sie totalną kichą , wiec dla kazdego co innego
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 18:11   #654
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Drogie podklady ;)

Dziękuje za odpowiedź

Czekam na opinie reszty wizażanek
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 06:57   #655
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Drogie podklady ;)

Immolation mam oba podkłady, Revlon to odcienie Buff i Sand Beige, a Double Wear Light (wersja podstawowa nie odpowiadała mi zupełnie, straszną maskę robiła) i na mojej skórze porównanie jest takie: Revlon nałożony cieniutką warstwą kryje świetnie i jest praktycznie niewidoczny, poza tym ma ogromną zaletę, która stawia go ponad wszystkie podkłady jakie mam, znam i uzywałam - jest bardzo trudno scieralny ze skóry, nie ma mowy, bym starła go ręką, szalikiem, czy kołnierzem kurtki/płaszcza. Double Wear mam najjasniejszy z dostępnych w Pl odcień, jednak wpada odrobinę w róż, nie jest to jakoś mocno widoczne, ale no niestety wpada, łatwo go zetrzeć ręką, kołnierzem, szalem itp.. kryje świetnie, aczkolwiek moim zdaniem jest bardziej widoczny niż revlon, wysusza mniej niż Revlon i w przypadku przesuszonej skóry mniej zbiera się w załamaniach skóry. Generalnie raczej go nie kupię ponownie, tym bardziej, że odkryłam rewelacyjny Kanebo i bardzo fajny Parure Extreme Mam nadzieję, że pomogłam.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 06:59   #656
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Drogie podklady ;)

dziękuje za opinie

Kurcze szkoda ze tak kiepsko wypada ten podklad bo napalilam sie na Niego
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 07:17   #657
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Drogie podklady ;)

też uważam, że podkłady Diora są mocno średnie. miałam forever i jednak w porównaniu do mat lumiere chanela, jest o wiele gorszy. co do diorsculpt, to dowiedziałam się w perf., że mieszane cery z rozszerzonymi porami on może zapchać, bo jest zbyt bogata konsystencja, także odpuściłam sobie, chociaż efekt po próbce był bardzo przyjemny najbardziej byle jaki jest jednak dla mnie shiseido dual balancing, świecę się po nim, jak żarówka
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 07:49   #658
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
też uważam, że podkłady Diora są mocno średnie. miałam forever i jednak w porównaniu do mat lumiere chanela, jest o wiele gorszy. co do diorsculpt, to dowiedziałam się w perf., że mieszane cery z rozszerzonymi porami on może zapchać, bo jest zbyt bogata konsystencja, także odpuściłam sobie, chociaż efekt po próbce był bardzo przyjemny najbardziej byle jaki jest jednak dla mnie shiseido dual balancing, świecę się po nim, jak żarówka
a mnie akurat sculpt pasuje bardzo. Jako jedyny zresztą z wysokiej półki, który na 100% mi podpasował. Narazie to mój ulubiony podkład
Co do pytania immolation to mnie DW nie pasuje. Za bardzo kryje, robi maskę. Poza tym dyskwalifikacja za flakon. Nienawidzę takich bezmyślnych opakowań. Chociaż jak by skrywał cuda to bym przebolała. Ale nie skrywa. Zdecydowanie lepszy jest dla mnie DW light. Chociaż już nie kryje tak mocno, więc nie dla wszystkich. Z kryjących za to niezły jest lancome colour ideal. Niby rzadki i lekki a jednak nieźle kryje. Daje jednak taki trochę płaski mat (mieszam go aktualnie z DW light własnie) , więc wolę sculpt dior'a .
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 09:10   #659
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Drogie podklady ;)

Dziewczyny czy znacie jakiś podkład podobny do Spectacular Heleny Rubinstein (odcień 20 Vanila)?
To jak narazie najlepszy podklad jakiego używałam, ale szukam dalej jakiegos cudu
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 09:27   #660
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Drogie podklady ;)

Ja poki co uzyam podkladu mineralnego astor (za 40 zl)
Jakby byl jakis mineralny o ekstra jakosci ( i idealnym odcieniu)moglabym sporo za niego dac. Albo cos innego co nie zatyka porow (0statnio mam z tym coraz wieksze problemy)
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.