Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-26, 23:14   #1771
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Ja tak robię zawsze ostatnio starałam się to opisać słowami ale nie wyszło więc tym razem wytłumaczyłam tak j.w.
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
jakoś zawsze o tym sposobie zapominam
a ja dość często wstawiam linki, więc idę na łatwiznę i sobie ułatwiam Choć nie powinnam się przyznawać, bo informatyczce (od siedmiu boleści ) ze znajomością html'a takie rzeczy nie przystoją
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 23:22   #1772
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a ja dość często wstawiam linki, więc idę na łatwiznę i sobie ułatwiam Choć nie powinnam się przyznawać, bo informatyczce (od siedmiu boleści ) ze znajomością html'a takie rzeczy nie przystoją
Oj tam, po to ludzie wymyślają takie rzeczy żebyśmy mogli ułatwiać sobie życie
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 09:15   #1773
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cathy przeczytalam na blogu, co sie stalo z cieniami, moje kondolencje, duza strata. Wysypalas chociaz te, ktore zdazylas juz przetestowac, czy poszly sie pasc rowniez te, ktorych nie zdazylas uzyc? Wielka szkoda. Zycze na to konto wielu atrakcyjnych promocji na mineraly zebys szybko odzyskala zbior, a nawet go powiekszyla
Co do mineralow nie mam zadnych skrupulow, skoro sie nie psuja, to niech ich przybywa, a co?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 09:55   #1774
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Vril masz genialny podpis! Dokładnie tak samo myślę
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 10:53   #1775
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cathy moje kondolencje. Ja bym się chyba naprawdę poryczała - z wściekłości na swoją niezdarność.

Dobrze że wytłumaczyłyście o co chodzi z wątkiem zakupowym. Faktycznie jest problem, na który trudno znaleźć rozwiązanie. Prosiłam już nieraz o niezadawanie zbędnych pytań, o nierobienie offtopów, ale zwłaszcza nowe osoby mają to gdzieś. Mam przenosić wszystkie offtopowe pytania na plotkowy? Nie wiem czy nadążymy z Rozwielitką. Nowy wątek - czysto informacyjny, czyli jeden post na jedno zamówienie, edytowany na bieżąco przez organizatorkę (to ważne) może i by się sprawdził, chociaż póki co mam wątpliwości. Dobrym wyjściem jest też umieszczanie przez organizatorkę linku do swojego postu w podpisie i też edytowanie tego postu na bieżąco. No a już naj najlepiej rozwiązała to Foxxxy, ale trudno oczekiwać że wszystkie osoby zrobią sobie taki arkusz (chociaż osobiście zachęcam).

Ale jeszcze jedno muszę napisać. Dziewczyny nie ma nic złego w odsyłaniu kogoś do wyszukiwarki, lub wskazanie gdzie można znaleźć odpowiedź na zadane pytanie. Podejście "wolę się już nie odzywać" nie jest moim zdaniem dobre. Z tego co przeczytałam wiele z was ma taką metodę, moim zdaniem lepiej odpisać od razu, że odpowiedź jest tu lub tu, niż czekać aż ktoś po raz enty odpowie na to samo pytanie. Wiem, ze czasem ręcę opadają i też mi się już oberwało za to że odsyłam do wyszukiwarki ale jak będziemy tak robić wszystkie to się nowe osoby nauczą.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 11:47   #1776
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dominkab wzajemnie

Frantic racja Linki w podpisie obowiazkowo, post glowny edytowany na biezaco i odsylanie do wyszukiwarki tak dlugo az zadziala - jesli nowy uzytkownik zostanie na kilku watkach naraz "wychowany", ze nie ma nic na tacy, to albo poslucha i stanie sie szanowanym pelnoprawnym czlonkiem wizazowej spolecznosci albo sie obrazi i ucieknie trzaskajac drzwiami, udowadniajac tym samym, ze dobrze zrobil, bo nie ma tu dla takich miejsca. Zasada jest prosta - kazdy ma prawo do informacji, a gdzie jest prawo jest i obowiazek - chcesz wiedziec - naucz sie, poszukaj, dowiedz, nie wykorzystujac przy tym innych. Z zalozenia kazdy tutaj jest dla przyjemnosci i milego spedzania czasu, a nie dla pracy na ugorze, wiec szanujmy nawzajem swoj czas.
Co do watku zakupowego - idzie on szybko, niedlugo beda kolejne czesci, jak zaczniemy "akcje wychowawcza" juz teraz, jednoglosnie i zdecydowanie, to jest duza szansa, ze w nastepnych odslonach watku bedzie panowal porzadek.

Frantic jesli chodzi o posty nie majace zwiazku z watkiem i wybitnie "zapychajace" go, proponuje je kasowac definitywnie, a nie przenosic, a w tym miejscu zostawiac jedynie adnotacje od moderatora, ze wszelkie "smieci" bede nieodwolalnie kasowane. Brzmi to ostro i bezwzglednie ale kazdy logujac sie tutaj akceptowal regulamin, gdzie sa wyznaczone takie zasady, poza tym, jak mowie, chodzi o odrobine przyzwoitosci i nie zawracanie gitary ale ruszenie tylka i samodzielnosc, a nie o roszczeniowa postawe wobec swiata, wiec Frantic i Rozi nie miejcie skrupulow egzekwujac regulamin, ulatwiajac nam tym samym funkcjonowanie na Wizazu. A jak gdzies sama dojrze, ze ktos na was skacze po tym, jak probujecie zwracac uwage, to spiore na kwasne jablko, a co?
Znajomosc zasad panujacych na portalu, tak samo jak czytanie pierwszego postu powinno stac sie regula. Na poczatku przebijanie sie przez posty odsylajace tez bedzie meczace ale o wiele lepsze niz czytanie "wyjasniajacych opisow" wciaz od nowa. Wystarczy jeden rzut oka zeby rozpoznac taki odsylacz, nie wglebiajac sie w jego tresc i mozna isc dalej. Na dluzsza mete powinno to nam ulatwic funkcjonowanie na forum, a i nowi uzytkownicy zmuszeni do samodzielnosci szybciej sie zaadaptuja, niz bladzac po Wizazu wypatrujac dobrej duszy, ktora ich poprowadzi za raczke. Potrafisz obslugiwac komputer, potrafisz poruszac sie po internecie i zalogowac sie tutaj, wiec tak samo dobrze poradzisz sobie z wyszukaniem potrzebnych ci informacji. Amen.
Finito.

Edit.
Foxxxy pomysl z arkuszem do wgladu jest swietny A myslalam, ze tylko ja lubie te bajery od Google

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-06-27 o 12:18
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 12:10   #1777
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja ze swojej strony dodam tyle, że jak ktoś chciałby sobie skopiować tabelę, z mojego załącznika to ja NIE MAM NIC PRZECIWKO !!! Jak ktoś chciałby żeby mu wysłać to pisać na priv Zastrzegam prawo do Logo

Edit Mam coś dla kogoś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bo.jpg (13,9 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-06-27 o 12:16
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 12:28   #1778
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Frantic, Vril - dziękuję Już mi przeszło i dzisiaj w zasadzie tylko pustka w szufladzie mi przypomina o tym, że tyle cieni poszło się czesac I szkoda, że niektorych nie miałam na oczach ani razu.. e tam, nic... Przyjda nastepne na ich miejsce
Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Ja ze swojej strony dodam tyle, że jak ktoś chciałby sobie skopiować tabelę, z mojego załącznika to ja NIE MAM NIC PRZECIWKO !!! Jak ktoś chciałby żeby mu wysłać to pisać na priv Zastrzegam prawo do Logo

Edit Mam coś dla kogoś
idealne logo dla naszej chwilowo nieobecnej tutaj Tylko ja bym dodała jeszcze coś takiego :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pastereczka.jpg (17,0 KB, 55 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-06-27 o 12:35
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 12:32   #1779
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

calkowicie zgadzam sie z Vril. i mysle ze to co proponuje ma szanse dac jakis skutek, bo jednak nie kazda Wizazanka czyta wszystkie posty tutaj, gdzie marudzimy i ustalamy pewne zasady odnosnie informacji udzielanych w watku zakupowym. a nawet jesli czytaja, to nie zawsze sie stosuja.
tak wiec- kasowanie- jak najbardziej. oczywiscie z adnotacja ze post zostal skasowany gdyz byl niezgodny z tematyka i zalozeniami watku. i "zachecenie" do szukania informacji na odpowiednich watkach firmowych badz innych.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 12:53   #1780
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dobre Dobre Cathy jeszcze Tylko napis i będzie gites
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 13:05   #1781
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Dobre Dobre Cathy jeszcze Tylko napis i będzie gites
mówisz i masz

rety, ale mi się nudzić musi Za obiad się idę wziąć, bo moja córka za 3 godziny wraca, a ja jeszcze pomysłu nawet nie mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pastereczka kopia.jpg (19,7 KB, 66 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-06-27 o 13:12
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 13:08   #1782
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

No to teraz czekamy na Wilka, bo O Wilku mowa a Wilka ....gdzie ?
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 13:55   #1783
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cathy wszystko zależy od terminu. Mi odpowiada przełom lipca i sierpnia czyli tak jak proponowałaś. Mogę do 12-ego sierpnia, potem niestety wyjeżdżam jak dobrze pójdzie A tak to nie widzę przeszkód, samochód mam, nocleg w Warszawie też (wiem że to nie Zegrze, ale darmowy więc się będę przemieszczać i tyle ) Może się uda zobaczyć
A Wilk to się przeprowadza chyba
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-06-27 o 13:56 Powód: +
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 14:53   #1784
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

zaczelam lektre od plotkowego
chyba mózg mi przegrzalo przy pakowaniu (rozpakowac wszystkiego nie zdolalam jeszcze ) bo sie przez pare sekund zastanawialam dla kogo ta dziewczynka hehehe dobre
ale mnie duzo ominelo
foxxxy ale cudo tabelka
cathy podreperuje Twoj zbior
ale Wy (od zdjec ostatnich) ladne
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 15:08   #1785
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dominkab wzajemnie

Frantic racja Linki w podpisie obowiazkowo, post glowny edytowany na biezaco i odsylanie do wyszukiwarki tak dlugo az zadziala - jesli nowy uzytkownik zostanie na kilku watkach naraz "wychowany", ze nie ma nic na tacy, to albo poslucha i stanie sie szanowanym pelnoprawnym czlonkiem wizazowej spolecznosci albo sie obrazi i ucieknie trzaskajac drzwiami, udowadniajac tym samym, ze dobrze zrobil, bo nie ma tu dla takich miejsca. Zasada jest prosta - kazdy ma prawo do informacji, a gdzie jest prawo jest i obowiazek - chcesz wiedziec - naucz sie, poszukaj, dowiedz, nie wykorzystujac przy tym innych. Z zalozenia kazdy tutaj jest dla przyjemnosci i milego spedzania czasu, a nie dla pracy na ugorze, wiec szanujmy nawzajem swoj czas.
Co do watku zakupowego - idzie on szybko, niedlugo beda kolejne czesci, jak zaczniemy "akcje wychowawcza" juz teraz, jednoglosnie i zdecydowanie, to jest duza szansa, ze w nastepnych odslonach watku bedzie panowal porzadek.

Frantic jesli chodzi o posty nie majace zwiazku z watkiem i wybitnie "zapychajace" go, proponuje je kasowac definitywnie, a nie przenosic, a w tym miejscu zostawiac jedynie adnotacje od moderatora, ze wszelkie "smieci" bede nieodwolalnie kasowane. Brzmi to ostro i bezwzglednie ale kazdy logujac sie tutaj akceptowal regulamin, gdzie sa wyznaczone takie zasady, poza tym, jak mowie, chodzi o odrobine przyzwoitosci i nie zawracanie gitary ale ruszenie tylka i samodzielnosc, a nie o roszczeniowa postawe wobec swiata, wiec Frantic i Rozi nie miejcie skrupulow egzekwujac regulamin, ulatwiajac nam tym samym funkcjonowanie na Wizazu. A jak gdzies sama dojrze, ze ktos na was skacze po tym, jak probujecie zwracac uwage, to spiore na kwasne jablko, a co?
Znajomosc zasad panujacych na portalu, tak samo jak czytanie pierwszego postu powinno stac sie regula. Na poczatku przebijanie sie przez posty odsylajace tez bedzie meczace ale o wiele lepsze niz czytanie "wyjasniajacych opisow" wciaz od nowa. Wystarczy jeden rzut oka zeby rozpoznac taki odsylacz, nie wglebiajac sie w jego tresc i mozna isc dalej. Na dluzsza mete powinno to nam ulatwic funkcjonowanie na forum, a i nowi uzytkownicy zmuszeni do samodzielnosci szybciej sie zaadaptuja, niz bladzac po Wizazu wypatrujac dobrej duszy, ktora ich poprowadzi za raczke. Potrafisz obslugiwac komputer, potrafisz poruszac sie po internecie i zalogowac sie tutaj, wiec tak samo dobrze poradzisz sobie z wyszukaniem potrzebnych ci informacji. Amen.
Finito.

Edit.
Foxxxy pomysl z arkuszem do wgladu jest swietny A myslalam, ze tylko ja lubie te bajery od Google
Amen! Kasować bezwzględnie
I dla każdego Foxiakowa tabelka

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
mówisz i masz

rety, ale mi się nudzić musi Za obiad się idę wziąć, bo moja córka za 3 godziny wraca, a ja jeszcze pomysłu nawet nie mam

Siedzę i śmieję się jak głupek
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 15:22   #1786
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

genialne dziewczynki
wyobrazcie sobie (a propos zakupow i mozliwych oraz niemozliwych rzeczy) ze przyszlo zamowienie z USA skladane ROK TEMU, "zaufany czlowiek w stanach" nie mial czasu wczesniej wyslac zamowienia za 2tys... heh ale doszlo, wprawdzie nie wiem po co mi teraz wypasione butelki dla niemowlat ale
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 15:33   #1787
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
genialne dziewczynki
wyobrazcie sobie (a propos zakupow i mozliwych oraz niemozliwych rzeczy) ze przyszlo zamowienie z USA skladane ROK TEMU, "zaufany czlowiek w stanach" nie mial czasu wczesniej wyslac zamowienia za 2tys... heh ale doszlo, wprawdzie nie wiem po co mi teraz wypasione butelki dla niemowlat ale


to może i moja lalka się znajdzie

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

aha, vril - popieram Twoją strategię - choć ja mam obawy czy da rezultaty, ale nie spróbujemy to się nie przekonamy
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 15:42   #1788
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Pastereczka Pan zaufany widac na poczte sie wybieral na czworakach i do tylu...
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 16:08   #1789
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
genialne dziewczynki
wyobrazcie sobie (a propos zakupow i mozliwych oraz niemozliwych rzeczy) ze przyszlo zamowienie z USA skladane ROK TEMU, "zaufany czlowiek w stanach" nie mial czasu wczesniej wyslac zamowienia za 2tys... heh ale doszlo, wprawdzie nie wiem po co mi teraz wypasione butelki dla niemowlat ale
O kurczę! No to ładnie...

Ale dobrze że chociaż to teraz masz Wystaw na allegro razem z innymi rzeczami hehe (to tak a propo podpisu Vril )

ps.Ciekawe czy mnie już ktoś wyśledził W sumie mam inny nick na allegro ale odrobinę podobny
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 16:13   #1790
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Vril tak ogolnie juz mialam do Cie napisac przy okazji różnych konkretnych dyskusji, ze Twoj zdrowy rozsadek powinien być zaraźliwy, lub( ad podpisu) sprzedawany na allegro hehe

Ostatnio w zasadzie interesuja mnie ze 3 firmowe wątki, makijaze i plotki, na reszcie smieci i nudy jakby troszkę
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 16:27   #1791
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Skoro mowa o allegro Potrzebna mi bluza, zwykła najzwyklejsza, zasuwana na suwak z kapturem i kieszeniami na skos (żeby ręce wygodnie się wkładało ). Bez żadnych napisów, ozdóbek, haftów itp. Nie natknęła się żadna z Was na allegro albo w sklepie na taką? Przeglądałam ileś stron na allegro ale nie sposób jest przejrzeć tam wszystkie strony
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 16:32   #1792
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

kolezanka kupila taką, tylko kaptur jest wykladany takim niby pluszem z TCM czyli tchibo kolo 60 zl na przecenie i jest jakosci niezwyklej, bylam zaskoczona, wiem ze maja sklep internetowy rowniez. Ja kupuje z abercrombie ale ta zawsze jakis znaczek czy cos zebym wiedziala na co tyle kasy wydaje, old navy i gap polecam tez jesli chodzi o jakosc, old nay nie jest za droga nawet - juz nie mowie o cenach w USA:P

http://www.tchibo.pl/is-bin/INTERSHO...hase_4&kw=2309
old navy, na stronce 10-19dol, wysylaja tylko do usa, kolorow moc, jakosc super
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-06-27 o 16:45
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 16:38   #1793
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ja mam podobna z Re-reserved, jakieś 50zł
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 16:41   #1794
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Co za ulga, ze wiecej osob mysli podobnie
Zdarza mi sie czasem zapedzac o krok za daleko w tym "rozsadkowaniu" ale staram sie te wtopy prostowac od razu i przyznawac do bledu.
Jestem pragmatykiem do kwadratu, nie dla mnie gdybania i mrzonki, ani jak to mowia u mnie "rozbijanie gowna na atomy", twarde konkrety to moja domena Cholera, moglam sluchac babci i szkolic sie na prokuratora

Z forum mineralnego mam zasubskrybowane trzy watki, reszty czytac niezdzierzam, wpadam tylko z doskoku i natychmiast (zazwyczaj) wychodze. To podforum i tak jest chyba najbardziej zdyscyplinowane ze wszystkich ale czasem nawet i tu mam ochote walic glowa w sciane. Lubie porzadek, trudno, mozna miec gorsze zboczenia.
Pozdrawiam wszystkich
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 16:42   #1795
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
kolezanka kupila taką, tylko kaptur jest wykladany takim niby pluszem z TCM czyli tchibo kolo 60 zl na przecenie i jest jakosci niezwyklej, bylam zaskoczona, wiem ze maja sklep internetowy rowniez. Ja kupuje z abercrombie ale ta zawsze jakis znaczek czy cos zebym wiedziala na co tyle kasy wydaje, old navy i gap polecam tez jesli chodzi o jakosc, old nay nie jest za droga nawet - juz nie mowie o cenach w USA:P
No właśnie to przez tę z Tchibo zachciało mi się takiej bluzy ale w sklepie internetowym wyprzedane są
No nic w tym tyg mamy robić przedwyjazdowe zakupy więc porozglądam się Właśnie rozmawiałam z koleżanką i mówiła że widziała takie w Peek&Cloppenburg firmy Madonna po 39 zł z gwarancją na 2 lata
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 17:18   #1796
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

wpadam się pożegnać wszystkim kupującym-udanych zakupów, wszystkim wyjeżdżającym-udanego wypoczynku, wszystkim bez wyjątku-po buziaku
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 17:21   #1797
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

udanej pogody i nastroju wakacyjnego!
rób fotki
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 17:32   #1798
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wpadam się pożegnać wszystkim kupującym-udanych zakupów, wszystkim wyjeżdżającym-udanego wypoczynku, wszystkim bez wyjątku-po buziaku
A Tobie Aga przede wszystkim ślicznej pogody i miłego wypoczynku.

Jak ja Ci zazdroszczę - do mojego urlopu zostały jeszcze 3 tygodnie
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 17:45   #1799
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Aguś udanego urlopu i pięknej pogody. I wracaj tu do nas wypoczęta!

Pastereczko jak tam poszła przeprowadzka, dałaś radę się ze wszystkim spakować?

No to w takim razie posty całkowicie offtopowe kasujemy i bardzo proszę Was o współpracę w kwestii odsyłania do wyszukiwarki lub konkretnych wątków.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 17:48   #1800
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Wypoczywaj Aga
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.