Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-26, 19:04   #751
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie! Potrzebuję koniecznie jakiś wysoki filtr (50 zwyż), po którym nie będę się świecić. Babydream chroni świetnie, ale niestety wyglądam jak smalec. Czy któraś z Was miała może ten z Evy Natury klik ?? Albo np. ten z Avene? Klik
ten z Avene jest zachwalany (niestety nie używałam, bo najzwyczajniej w świecie mnie na niego nie było stać)
ten pierwszy link wygląda jakby nie było w nim adresu
patrząc na twój awatar przypomniało mi się, że byłam kiedyś porównana do Gnijącej panny młodej kiedy koleżanka mnie wyciągnęła w środku nocy na spacer - nie miałam makijażu
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 19:08   #752
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dzięki za odpowiedź. Adres poprawiony. Jeszcze jeden ciekawy z Polleny znalazłam (za jedyne 14 zł. ) Link

Ależ to wspaniały komplement Ja uwielbiam Gnijącą Pannę Młodą i uważam, że jest na wszech miar urocza
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 19:20   #753
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Pixie

Dziewczyny ratujcie! Potrzebuję koniecznie jakiś wysoki filtr (50 zwyż), po którym nie będę się świecić. Babydream chroni świetnie, ale niestety wyglądam jak smalec. Czy któraś z Was miała może ten z Evy Natury Link?? Albo np. ten z Avene? Link
Ja mam z Iwostina i sie nie świece, a na pewno dużo mniej niz po babydreamie (ale ja nie mam tłustej cery, wiec nie mam z tym duzego problemu). Zresztą na świecenie jest przeciez biała glinka
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 19:26   #754
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Adres poprawiony. Jeszcze jeden ciekawy z Polleny znalazłam (za jedyne 14 zł. ) Link
tam jest napisane, że natłuszcza
uwielbiam białą glinkę, chociaż jak jej choć trochę za dużo nawalę to na twarzy po paru godzinach mam coś na kształt skorupyjutro może przetestuję zieloną
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 19:54   #755
Ktosia:-)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 33
GG do Ktosia:-)
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja porównałabym tłustość babydreama z Iwostinem. Jak dla mnie najmniej tłusta jest emulsja Lirene 50+, przy normalnej ilości wygląda jak zwykły krem, skóra jest matowa, w takich ilościach w jakich powinno nakładać się filtr () trzeba ją odrobinę zmatować ( mam cerę mieszaną) ale jest jak dla mnie nieporównywalnie przyjemniejsza w użyciu od innych filtrów właśnie z tego względu.
__________________
Emilia
Ktosia:-) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 20:03   #756
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
tam jest napisane, że natłuszcza
uwielbiam białą glinkę, chociaż jak jej choć trochę za dużo nawalę to na twarzy po paru godzinach mam coś na kształt skorupyjutro może przetestuję zieloną

No ja może nie mam skorupy, ale jak nałoże za dużo to ją troszke widac, tzn mam taką delikatną białą mgiełke, coś jakbym talk nałożyła tylko delikatniej ale żeby matowała naprawdę potrzeba jej niewiele, wiec nie trzeba jej dawac az tyle jedyna wadę zauważyłam na deszczu, gdy zapomnialam parasola, bo w połączeniu z wodą robi sie taka maź, "ciasto", które widać zwłaszcza na bokach twarzy... na szczęście glinka najbardziej potrzebna jest w czasie upałów

Dostałam przesyłkę z Pixie i lekkie zaskoczenie, bo zamiast 5 próbek dostałam 7 i nie wiem czy to jakiś gratis czy też pani Sylwia sie pomyliła i powinnam jej je odesłać? Te dwie probki za dużo to te same kolory, które zamówiłam (breena i calista) tylko nie 0, a 1
Jeszcze nie próbowałam żadnego, ale jak to zrobie to oczywiście, możecie spodziewać sie raportu. Na razie przez woreczek wydaje mi się, ze Pari 0 za rożowe, alive 0, breena za szare, ale calista i aubrey moga być ok ale wypróbuje to sie okaże na 100%

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Ktosia:-) Pokaż wiadomość
Ja porównałabym tłustość babydreama z Iwostinem. Jak dla mnie najmniej tłusta jest emulsja Lirene 50+, przy normalnej ilości wygląda jak zwykły krem, skóra jest matowa, w takich ilościach w jakich powinno nakładać się filtr () trzeba ją odrobinę zmatować ( mam cerę mieszaną) ale jest jak dla mnie nieporównywalnie przyjemniejsza w użyciu od innych filtrów właśnie z tego względu.
Hmm dziwne, bo u mnie Iwostin jest w miare matowy, nawet gdy nic na niego nie nałoże (żadnej glinki, pudry, podkladu), a babydreama musze czymś zmatować, bo inaczej świece sie jak latarnia ale ja mam suchą skóre, wiec może dlatego inaczej na nas wyglądają te dwa filtry
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 20:18   #757
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Margot, pani Sylwia zawsze dorzuca coś od siebie nawet jak kupowałam flat+3 próbki, dostałam oprócz tych moich 3 dwie dodatkowo

i jedną z ogromnych zalet jest cena - ja za saszetkę zapłaciłam 2,50zł, użyłam jej przez ostatnie chyba 2 tygodnie może połowę a jeszcze sporo mi się wysypało na stół
a ja mam to do siebie, że pudru używam dużo, gdyż często w ciągu dnia poprawiam makijaż, czasem nawet robię od nowa
a w sumie to z glinką nie muszę tak często poprawiać
i w końcu kupiłam sobie bibułki matujące, które, mam nadzieję, ułatwią mi życie przeszłam w ich poszukiwaniu 3 rossmany, szukałam w Tesco i dwóch drogeriach, po to, aby w końcu okazało się, że są w mojej drogeryjce, znajdującej się 30 sekund drogi od mojego bloku

mam pytanie do dziewczyn używających podkładów mineralnych: używacie jakichś termalek? jakich? i jak?

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-06-26 o 20:22
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 20:22   #758
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
w

Dostałam przesyłkę z Pixie i lekkie zaskoczenie, bo zamiast 5 próbek dostałam 7 i nie wiem czy to jakiś gratis czy też pani Sylwia sie pomyliła i powinnam jej je odesłać? Te dwie probki za dużo to te same kolory, które zamówiłam (breena i calista) tylko nie 0, a 1
Jeszcze nie próbowałam żadnego, ale jak to zrobie to oczywiście, możecie spodziewać sie raportu. Na razie przez woreczek wydaje mi się, ze Pari 0 za rożowe, alive 0, breena za szare, ale calista i aubrey moga być ok ale wypróbuje to sie okaże na 100%

mogłabyś napisać, skąd zamawiałaś, a jeśli z allegro to podać sprzedawcę?
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 20:30   #759
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
tam jest napisane, że natłuszcza
uwielbiam białą glinkę, chociaż jak jej choć trochę za dużo nawalę to na twarzy po paru godzinach mam coś na kształt skorupyjutro może przetestuję zieloną
Mówicie o glince z której robi się maseczki
Ach w ogóle to witam się bo ja tu pierwszy raz
Też szukam filtra na twarz-jak na razie trafiałam na same tłuściochy Ostatnio dostałam próbkę z biodermy dla cery trądzikowej ale cena jest kosmiczna za 40ml 60zł Ale muszę przyznać, że jest super-nic się nie świecę
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 20:36   #760
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
mogłabyś napisać, skąd zamawiałaś, a jeśli z allegro to podać sprzedawcę?
z allegro, użytkowanik "aigean"

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
Mówicie o glince z której robi się maseczki
Ach w ogóle to witam się bo ja tu pierwszy raz
Też szukam filtra na twarz-jak na razie trafiałam na same tłuściochy Ostatnio dostałam próbkę z biodermy dla cery trądzikowej ale cena jest kosmiczna za 40ml 60zł Ale muszę przyznać, że jest super-nic się nie świecę
tak o tej glince, do kupienia w aptece za 2,70 używamy jej jak pudru, pędzlem, do zmatowania twarzy

Edytowane przez Krolowa_Margot
Czas edycji: 2010-06-26 o 20:38
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 20:44   #761
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
tak o tej glince, do kupienia w aptece za 2,70 używamy jej jak pudru, pędzlem, do zmatowania twarzy
tylko najpierw sprawdź skład, powinien być tylko jeden składnik (kaolin clay)
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 21:03   #762
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Fiasco, okazjonalnie zdarza mi się do aplikacji minerałów "na mokro" stosować tonik ogórkowy Ziaji. Przyznaję, zdaje egzamin. Podobno jeszcze lepiej sprawdza się ten z wyciągiem z opuncji figowej, ale z uwagi na alergię nie jestem w stanie skonfrontować opinii przyjaciółki z rzeczywistością. Co do zaś wód termalnych... Ilekroć planuję jakiejś zakup, do głosu dochodzi pragmatyczna strona mojej osobowości (innymi słowy trudny do zwyciężenia wewnętrzny skąpiec).
Aha, zapomniałam napomknąć o sposobie użytkowania. Połowę specyfiku przelałam po prostu do buteleczki z atomizerem, umożliwiającym spryskanie pędzla. Podkład nakładam zwilżonym kabuki.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau

Edytowane przez wielokropek2
Czas edycji: 2010-06-26 o 21:08
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 21:06   #763
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
z allegro, użytkowanik "aigean"


tak o tej glince, do kupienia w aptece za 2,70 używamy jej jak pudru, pędzlem, do zmatowania twarzy
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
tylko najpierw sprawdź skład, powinien być tylko jeden składnik (kaolin clay)
Cholipa a ja mam dużo zielonej
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 21:36   #764
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
Aha, zapomniałam napomknąć o sposobie użytkowania. Połowę specyfiku przelałam po prostu do buteleczki z atomizerem, umożliwiającym spryskanie pędzla. Podkład nakładam zwilżonym kabuki.
a nie próbowałaś po prostu spryskać tym eee... pomalowanej już twarzy? próbowałam zwilżonym pędzlem nakładać podkład, aczkolwiek niezbyt mi to wychodziło
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 21:38   #765
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość

mam pytanie do dziewczyn używających podkładów mineralnych: używacie jakichś termalek? jakich? i jak?
Mam 2 sposoby nakładania minerałów na mokro.
1. Spryskuje Flata termalką lub hydrolantem biorę trochę proszku i wcieram w twarz. Uzyskuję ładny efekt. Mam wrażenie, że pokład lepiej się komponuje ze skórą niż na sucho.
2. Nakładam podkład normalnie na sucho, po czym spryskuję całą buźkę termalką lub hydrolantem i czekam aż się wchłonie. Jest to moja ulubiona forma nakładania minerałków i czasowo wcale nie dłuższa niż sposób 1. Mam wrażenie, że skóra jest odświeżona. Taka uwaga: hydrolant wchłania się dużo szybciej niż temalka.

Obecnie używam do tych zabiegów wody termalnej Avene lub hydrolantu oczarowego z BU (ostatnio mój faworyt ). Mam też wodę z Iwostinu, ale jest coś nie tak z dozownikiem i lecą mi z niego ogromne kroplę wody

21:40 trochę się spóźniałam
__________________

Edytowane przez Valie
Czas edycji: 2010-06-26 o 21:40
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 21:49   #766
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

dziękuję, Valie
nie wpadłam na to, aby poszukać czegoś na BU
bo zdecydowanie bardziej mi pasuje ten sposób ze spryskiwaniem twarzy, zwłaszcza, kiedy używam filtra. a, właśnie, nie koliduje z filtrami?...
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 21:53   #767
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Może to trochę "zmyć" filtr

Pochwalę się Wam - nareszcie wiem, jakim typem kolorystycznym jestem!
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 21:56   #768
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Szczerze mówiąc nie zastanawiałam się nigdy nad tym. No ale naturalny hydrolant nie zawiera w sobie chyba żadnych substancji, które mogą zdestabilizować filtr. Chyba, że zaczniesz trzeć twarzy, gdy jest jeszcze mokra, to nie tylko zetrzesz pokład, ale też filtr.
Poza tym lubię sobie myśleć, że jak spryskuję dodatkowo hydrolantem oczarowym to lepiej mi to robi na naczynka
__________________

Edytowane przez Valie
Czas edycji: 2010-06-26 o 21:57
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 21:59   #769
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
tylko najpierw sprawdź skład, powinien być tylko jeden składnik (kaolin clay)
ale jak jeden? ja mam tę: http://prostoznatury.pl/MASECZKA_GLI..._10_g-232.html i dziewczyny mówiły, że dobrą, ale ona ma dużo więcej rzeczy w składzie...
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 22:08   #770
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Dostałam przesyłkę z Pixie i lekkie zaskoczenie, bo zamiast 5 próbek dostałam 7 i nie wiem czy to jakiś gratis czy też pani Sylwia sie pomyliła i powinnam jej je odesłać? Te dwie probki za dużo to te same kolory, które zamówiłam (breena i calista) tylko nie 0, a 1
Jeszcze nie próbowałam żadnego, ale jak to zrobie to oczywiście, możecie spodziewać sie raportu. Na razie przez woreczek wydaje mi się, ze Pari 0 za rożowe, alive 0, breena za szare, ale calista i aubrey moga być ok ale wypróbuje to sie okaże na 100%
A kiedy zamawiałaś na allegro z Pixie? Bo ja w czwartek i ciekawi mnie kiedy do mnie paczuszka przyleci
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 22:12   #771
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
A kiedy zamawiałaś na allegro z Pixie? Bo ja w czwartek i ciekawi mnie kiedy do mnie paczuszka przyleci
W niedzielę, dostałam wczoraj, więc pewnie u ciebie zjawi sie zaraz po weekendzie
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 22:21   #772
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
ale jak jeden? ja mam tę: http://prostoznatury.pl/MASECZKA_GLI..._10_g-232.html i dziewczyny mówiły, że dobrą, ale ona ma dużo więcej rzeczy w składzie...
Też mam z tej firmy tylko, że zieloną-popróbowałam z ociupinką na pędzlu i matuje faktycznie, nie zrobiłam się zielona
Ja zaczynam z minerałami-znaczy próbuję zacząć bo czekam na pierwsze próbki z edm i się doczekać nie mogę
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 22:22   #773
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Grrr... Ale opakowanie ma fajne

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------


W Urodzie, ale swoje drogerie mają chyba tylko w Płocku i w jeszcze jakimś innym mieście. Miło się zaskoczyłam, bo nie podejrzewałam, że znajdę szafę Essence poza Naturą
Szczęściary . To my dalej możemy sobie tylko marzyć o nowej limitce (choć ta konkretna akurat mało mnie kusi )
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 23:27   #774
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Pani Sylwia jest naprawdę przemiłą osobą i skorą do pomocy Na pewno Ci pomoże
A można spytać czemu bambus Cię rozczarował? Planuję jego zakup, mam mega tłustą cerę i chciałabym go używać pod podkład z EDM i Pixie...
Rozczarował mnie, ponieważ nie zawsze matuje idealnie. (w przeciwieństwie do manhattanu). Choć i tak polecam, bo w czasie używania tego pudru nie pojawiły się żadne nowe wypryski itd. A poza tym inne dziewczyny chwalą, więc możesz spróbować, chociaż ja się tym matowieniem zawiodłam.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 00:05   #775
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Proszę o pomoc, przeglądam wątek ale nie mam konkretnych pudrów i podkładów... Szukam na prawdę na praaaawdę jasnego, prawie białego podkładu. I nie mogę znaleźć, super by było gdyby był tak do 60 zł... ktokolwiek widział ktokolwiek wie?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 00:22   #776
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

poszukaj zbiorczego wątku 'jasny podkład'
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 00:43   #777
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Znalazłam... Ale tam większość propozycji przerobiłam już, revlon photo ready 001 - kolor ok, ale podkład na twarzy zachowuje się okropnie, wszystkie essence sensique my secret, mary kay jasny porażka, l'oreal true match... maybelline affinitone, satin liquid (w 003 wyglądam jakbym miała brązowe plamy na twarzy) i praktycznie wszystko jest za ciemne.
Aktualnie używam pudru transparentnego, ale nadal nie znajduję podkładu idealnego... Jestem jak kartka papieru. Poza tym jestem zrezygnowana. I ja już nie wiem, poddaje się. Ostatnio kupiłam Bourjois healthy mix 51 - tragedia :P
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 01:23   #778
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja jak zwykle proponuję minerały Odcienie od czekolady, poprzez zielone oliwki aż do praktycznie zupelnie białych.

Tak chwalę te prochy, ze ktos mnie kiedys o reklamę posądzi Ale kosmetyki mineralne to najlepsza makijażowa rzecz, jaka mogła mnie spotkac

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2010-06-27 o 01:25
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 01:54   #779
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
ja jak zwykle proponuję minerały Odcienie od czekolady, poprzez zielone oliwki aż do praktycznie zupelnie białych.

Tak chwalę te prochy, ze ktos mnie kiedys o reklamę posądzi Ale kosmetyki mineralne to najlepsza makijażowa rzecz, jaka mogła mnie spotkac
To w takim razie mnie też niech podepną pod ten paragraf!
Podpisuję się pod tym obiema rękami! Już sobie nie wyobrażam życia bez prochów...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 02:00   #780
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

a jakiś taki sprawdzony przez was konkret?
(ja nigdy nie stosowałam minerałów, po prostu nie mam zaufania. ale co mi pozostało?:P)
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.