Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-21, 20:44   #1891
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
No nie mam takich opakowań No to wszystko jasne, ja wszystkie testery miałam takie bez tych plastikowych osłonek i sama kombinowałam i je w różne rzeczy wciskałam ale to nie zdawało egzaminu :|
no widzisz, ja nie biorę testera do rąk w dwóch przypadkach jak jest używany, tylko nowe przytulam i jak nie ma takiej osłonki bo bez niej to tak jak piszesz szkoda zabawy i sprzątania, i inne kosmetyki się brudzą

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Piękne dzięki za miłe słowa i jeszcze raz pięknie dziękuję za to, że mnie do niego namówiłeś Co tu dużo mówić deep truth pakuję prawie do każdego makijażu i jest to zdecydowanie mój nr 1 jeśli chodzi o macowe kolorki

bardzo proszę jak katuje go w takim lekkim smoky, satin taupe na ruchomą, coś ciemnieszego w chłodnym brązie w załamanie, najczęściej smut, i do tego kreska na mokro przy rzęsach deep truth
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 20:55   #1892
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Najada do mnie też dotarły pigmenty - ślicznie dziękuję
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 21:09   #1893
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Hmmm... taki jakby czarny podkład
Ale może to tylko ja go tak odbieram
nic takiego nie odbieram
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 21:13   #1894
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ktoś tu szukał pustych "panów" przypomniało mi się, że mam link do sklepu, gdzie można kupić najróżniejsze. Sama się zastanawiałam nad tym i chętnie bym wzięła kilka sztuk KLIK!
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 21:31   #1895
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

jakby któraś z MAComaniaczek miała chęć na Swell Baby to zapraszam na priva
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 22:30   #1896
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
A weź mnie nie denerwuj, no! Powrzucałam sobie dla hecy to, co bym chciała z tej kolekcji do koszyka, a teraz siedzę i się wkurzam, że nie mam jakiego górala w Stanach .
Teraz powinnyśmy to zamówienie z USA robić, teraz, nie w lipcu. Potem to już nic nie zostanie dla nas .

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ktoś tu szukał pustych "panów" przypomniało mi się, że mam link do sklepu, gdzie można kupić najróżniejsze. Sama się zastanawiałam nad tym i chętnie bym wzięła kilka sztuk KLIK!
Ania, jakbyś zamawiała, to ja się piszę na 5-6 sztuk na pewno, co? Tylko nie dam rady się tym zająć teraz, bo już dosłownie siedzę na walizkach. Tylko czy ten sklep nie jakiś podejrzany, pusty taki ? Kupowałaś w nim już?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 22:57   #1897
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Zmywałam makijaż z duszą na ramieniu, ale na szczęście obyło się bez podraznień, Neo Orange póki co mi krzywdy nie zrobił, ale tez muszę przyznać, ze zmywałam go bardzo delikatnie, starałam sie nie rozcierać wacika po oku.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 23:02   #1898
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Hocus pocus
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 01:02   #1899
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Masz fajny zestaw cieni, do tego chyba bym na Twoim miejscu wzięła Cranberry, mozesz go wtedy połaczyć albo z Sable, albo z Patiną, albo Satin Taupe lub nawet z Vexem
Cranberry jesienią - teraz mam fazę na coś jasnego, wakacyjnego - może All That Glitters, albo Ricepaper? Jeszcze się zobaczy. Choć po twoim ostatnim makijażu na swatchowym zaczynam się coraz bardziej zastanawiać nad czymś mocnym - i pigmentami!

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję
Paletkę ma też BrandNewName. Z tego, co mówiła, wywnioskowałam, że również jest zadowolona . Teraz trzeba Ją zmolestować, żeby swoje wariacje na temat paletki zamieściła na swatchowym
Molestujmy, molestujmy!

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Pana Wojtka z Krakowa to jest on bardzo sympatyczny. Ma tylko taki sposób bycia, że można odnieść wrażenie, iż traktuje kogoś z fochem..... mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi
Ma gorsze i lepsze dni, choć ostatnio bardzo pozytywnie mnie zaskoczył (również nie wiedziałam, że to Pan Wojtek - powinnam zacząć sobie spisywać imiona MAC - ówek i MAC - owców, skoro zaczynam bywać tam regularnie)

Pomysłu potrzebuję na Parfait Amour - z czym go zestawiać - oprócz klasycznych fioletów i różów???
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 01:44   #1900
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

hej dziewczyny, ja wiem, że wam ciężko przerwać konwersację ale dajcie tylko znać czy myślicie, że to oryginały czy nie:
http://cgi.ebay.pl/MAC-217SE-Blendin...#ht_2063wt_932
http://cgi.ebay.pl/MAC-Make-Up-Brush...6#ht_548wt_905

i czy wiecie może jaka jest nazwa takiego cienia, który zachowuje się podobnie jak club, jest różowy, a pod wpływem czarnej kreski/koloru zmienia się na granat?
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 06:54   #1901
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Hocus pocus
Święte słowa!!!
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 08:02   #1902
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, ja wiem, że wam ciężko przerwać konwersację ale dajcie tylko znać czy myślicie, że to oryginały czy nie:
http://cgi.ebay.pl/MAC-217SE-Blendin...#ht_2063wt_932
http://cgi.ebay.pl/MAC-Make-Up-Brush...6#ht_548wt_905

i czy wiecie może jaka jest nazwa takiego cienia, który zachowuje się podobnie jak club, jest różowy, a pod wpływem czarnej kreski/koloru zmienia się na granat?
Na moje oko pędzle wyglądają na oryginalne, ale 100% pewności nie mam, bo - co do pędzelka 219 - nie ma całego zdjęcia (na końcu rączki powinien być widoczny napis, że wyprodukowano w Japan - pędzle wyprodukowane we Francji, np. 226 czy 210 - mają mniej wypukłe wytłoczenia na metalowej części), ale tak w ogóle to 219 na załączonym zdjęciu wygląda na oryginał, a co do 217 - MAC stosunkowo często (raz w roku ), w ramach limitowanych kolekcji, wypuszcza pędzelki w zestawach, ale ja takowego nigdy nie miałam, bo kupuję pędzle na sztuki i w normalnych rozmiarach, więc tutaj mam jeszcze mniej do powiedzenia . Czy był zestaw czerwony tego nie wiem, choć coś mi się kojarzy, że tak. Niestety też najczęściej podróbki są sprzedawane jako pędzle z zestawów lub w zestawach. Z tym że co do pędzli z zestawów, nawet oryginalnych, mówi się, że odbiegają nieco jakością od tych sprzedawanych regularnie, ale z autopsji tego stwierdzić nie mogę .
Więcej nie pomogę - bo nie wiem . Zawsze jest ryzyko, że się trafi na podróbę, ale ja też parę razy kupowałam limitowane pędzle na Ebay'u i się szczęśliwie nie nacięłam, w przeciwieństwie do Allegro (choć akurat nie co do MAC'a).
Może ktoś jeszcze się wypowie .
A co do cienia, który z różu przechodzi w granat - to nie mam bladego pojęcia .

Zapomniałam dodać, że pędzle z zestawów sa chyba produkowane w Chinach, w każdym razie jak kupowałam zestaw 6 cieni, do którego był załączony mały pędzlek, to na nim był napis China.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2011-06-24 o 13:58
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 08:21   #1903
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
i czy wiecie może jaka jest nazwa takiego cienia, który zachowuje się podobnie jak club, jest różowy, a pod wpływem czarnej kreski/koloru zmienia się na granat?
Stars n'Rockets

Niestety nawet nie mam czasu paletek obfocić ale jak zmaluję coś z paletką Quite Cute to obiecuję ze wrzucę

Z ostatnich zachwytów MACowych to chyba kupię na lato Studio Moisture Tint. Testuję go od tygodnia i jest świetny - nie kryje mocno (ale też nie takie jego zadanie) więc przebarwienia spod niego widać ale na twarzy jest fantastycznie lekki i rzeczywiście nawilża. Wcześniej na filtr używałam Face & Body ale teraz zmienię na Studio Moisture.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 08:21   #1904
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ania, jakbyś zamawiała, to ja się piszę na 5-6 sztuk na pewno, co? Tylko nie dam rady się tym zająć teraz, bo już dosłownie siedzę na walizkach. Tylko czy ten sklep nie jakiś podejrzany, pusty taki ? Kupowałaś w nim już?
Nie kupowałam, ale polecały go albo siostry Pixiwoo albo Goss, teraz pewna nie jestem
Obejrzę, zorientuję się co i jak i dam znać.
Corii, a ten fiolet PRO, który wrzuciłaś na swatchowy to nie czasami Nocturnal Plum? Hmm
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-06-22 o 08:27
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 09:09   #1905
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Cranberry jesienią - teraz mam fazę na coś jasnego, wakacyjnego - może All That Glitters, albo Ricepaper? Jeszcze się zobaczy. Choć po twoim ostatnim makijażu na swatchowym zaczynam się coraz bardziej zastanawiać nad czymś mocnym - i pigmentami!


Pomysłu potrzebuję na Parfait Amour - z czym go zestawiać - oprócz klasycznych fioletów i różów???
Vanth, jak na lato, to polecam potestowac mocne i nasycone kolorki cieni i pigmentów, bo kiedy jak nie w lato?

Parfait Amour fajnie wygląda ze Scene i Contrastem.


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
MAC stosunkowo często (raz w roku ), w ramach limitowanych kolekcji, wypuszcza pędzelki w zestawach, ale ja takowego nigdy nie miałam, bo kupuję pędzle na sztuki i w normalnych rozmiarach, więc tutaj mam jeszcze mniej do powiedzenia . Czy był zestaw czerwony tego nie wiem, choć coś mi się kojarzy, że tak. Niestety też najczęściej podróbki są sprzedawane jako pędzle z zestawów lub w zestawach. Z tym że co do pędzli z zestawów, nawet oryginalnych, mówi się, że odbiegają nieco jakością od tych sprzedawanych regularnie, ale z autopsji tego stwierdzić nie mogę .

Zapomniałam dodać, że pędzle z zestawów sa chyba produkowane w Chinach, w każdym razie jak kupowałam zestaw 6 cieni, do którego był załączony mały pędzlek, to na nim był napis Made in China.
Tak, był zestaw czerwony, nawet widziałam go chyba u Pixiwoo
Jeśli zas chodzi o jakość pędzli z zestawów, to jestem w posiadaniu jednego, który Martii rozdała na giveway'u na swoim blogu i powiem, że nie róznią się niczym od tych pełnowymiarówek, które mam. Operuje się nimi tak samo dobrze.
I to też prawda, ze zestawowe produkowane sa w Chinach.
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Corii, a ten fiolet PRO, który wrzuciłaś na swatchowy to nie czasami Nocturnal Plum? Hmm
Aniu, tak, chyba tak dziękuję ktos mi tu już zreszta mówił co to jest za kolor, ale zapomniałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 09:22   #1906
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Były przynjamniej dwie serie czerwonych pędzli - Enchanting Vermilion i Adoring Carmine, przy czym w EV był dostepny chyba tylko jeden zestaw i tam nie było pędzla 217, a w AC były 3 zestawy i w jednym z nich był 217 Na pędzlach z tych mini zestawów pisze China
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 11:05   #1907
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Na prośbę agniecha4791 umalowałam się dzisiaj Gorgeous Gold i wstawiłam na swatchowy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-06-22 o 12:20
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 12:13   #1908
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Z ostatnich zachwytów MACowych to chyba kupię na lato Studio Moisture Tint. Testuję go od tygodnia i jest świetny - nie kryje mocno (ale też nie takie jego zadanie) więc przebarwienia spod niego widać ale na twarzy jest fantastycznie lekki i rzeczywiście nawilża. Wcześniej na filtr używałam Face & Body ale teraz zmienię na Studio Moisture.
Też go uwielbiam, kryje delikatnie, fajnie wyrównuje koloryt, resztę załatwia korektor Tylko dziwnie pachnie, chemicznie bardzo...

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-06-22 o 17:30
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 15:49   #1909
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

W czasie sesji studenci się nudzą czyli...

Moja kolekcja MACowa, na życzenie swatche
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02582.jpg (63,0 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02583.jpg (34,2 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02589.jpg (54,4 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02590.jpg (45,1 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02595.jpg (29,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02597.jpg (32,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02581.jpg (59,4 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02593.jpg (83,2 KB, 71 załadowań)
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2011-06-22 o 18:14
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 17:07   #1910
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Moja kolekcja MACowa, na życzenie swatche
Dawaj obowiązkowo i poproszę o podpisanie pigmentów To w słoiczku to Coral Crepe może?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 17:12   #1911
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na prośbę agniecha4791 umalowałam się dzisiaj Gorgeous Gold i wstawiłam na swatchowy
Dzięki bardzo Makijaż cudny, chyba przekonam się do zieleni! GGold też wygląda rewelacyjnie chyba muszę się w nie zaopatrzyć

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
W czasie sesji studenci się nudzą czyli...

Moja kolekcja MACowa, na życzenie swatche
Piękna kolekcja
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 17:33   #1912
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
W czasie sesji studenci się nudzą czyli...

Moja kolekcja MACowa, na życzenie swatche
Ale skarby
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 17:45   #1913
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
W czasie sesji studenci się nudzą czyli...

Moja kolekcja MACowa, na życzenie swatche
śliczny zbiór
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 17:51   #1914
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Wielkie dzięki za informacje chciałam wypróbować słynne 217 i zastanawiam się nad nim, bo nie wiem kiedy uda mi się zamówić coś ze stanów, a tam mogłabym zamówić pełnowymiarowy pędzel wraz z innymi rzeczami (być może ktoś organizuje takie zamówienie to może mi dać znać ;])
właśnie czytam podzielone opinie na temat pełnowymiarowych wersji i podróżnych, ale przemyślę sprawe (w sumie czerwonych pędzli jeszcze nie mam, to też jakiś argument ;])

i ogromne dzięki za kolor cienia o którym pisałam
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 17:56   #1915
Rose Mary
Przyczajenie
 
Avatar Rose Mary
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny, nie wiecie może czy w Krakowie albo we Wrocławiu jest jeszcze kolekcja surf baby?
__________________
......:Candy:.....
Rose Mary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 17:56   #1916
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dawaj obowiązkowo i poproszę o podpisanie pigmentów To w słoiczku to Coral Crepe może?
Coral Crepe indeed
Zaraz edytuję zdjęcie z podpisanymi pigmakami

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Piękna kolekcja
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
śliczny zbiór
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ale skarby
Dziękuję Dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Rose Mary Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiecie może czy w Krakowie albo we Wrocławiu jest jeszcze kolekcja surf baby?
Zawsze można zadzownić, telefony w pierwszym poście
Myślę, że nawet jesli coś zostało to jest pochowane po szufladach i trzeba pytać obsługi
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2011-06-22 o 17:58
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 17:58   #1917
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki za informacje chciałam wypróbować słynne 217 i zastanawiam się nad nim, bo nie wiem kiedy uda mi się zamówić coś ze stanów, a tam mogłabym zamówić pełnowymiarowy pędzel wraz z innymi rzeczami (być może ktoś organizuje takie zamówienie to może mi dać znać ;])
właśnie czytam podzielone opinie na temat pełnowymiarowych wersji i podróżnych, ale przemyślę sprawe (w sumie czerwonych pędzli jeszcze nie mam, to też jakiś argument ;])

i ogromne dzięki za kolor cienia o którym pisałam
te małe pędzle są równie dobre, w każdym razie komplet, który mam nie odbiega jakością od standardowych
Myszołapka cudny zbiór
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 18:08   #1918
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo Makijaż cudny, chyba przekonam się do zieleni! GGold też wygląda rewelacyjnie chyba muszę się w nie zaopatrzyć [COLOR="Silver"]
Agniecha, na żywo oczywiście kolory były bardziej intensywne, zwłaszcza GGold był widoczniejszy, ale wiesz - aparat ...

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
te małe pędzle są równie dobre, w każdym razie komplet, który mam nie odbiega jakością od standardowych
To samo pisałam wyżej gdzieś, Pingiwniasta dobrze prawi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 18:47   #1919
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
W czasie sesji studenci się nudzą czyli...

Moja kolekcja MACowa, na życzenie swatche
piękne!!!

)

dziewczyny, nie ma wśród Was MAComaniaczek, żadnej z USA?? zakochałam się w tej blogowej kolekcji, uruchamiam wszystkie kontakty i póki co cisza ((
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 18:48   #1920
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Coral Crepe indeed
Zaraz edytuję zdjęcie z podpisanymi pigmakami
Aaa, wypatrzyłam niezdobytą, wytęsknioną Sweet Siennę . Dawno ją masz? Teraz już nigdzie jej dostać nie mogę, pozostaje mi czekać na jakieś wznowienie. Cuda, cuda! klask i:
Poproszę ślicznie o swatche Sienny, Shimmertime i Apricot Pink (czy ten ostatni jest z tych, co na oczy nie można?), dobra?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.