Essencomaniaczki witają w cz. X - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-24, 12:07   #481
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
chciałam się delikatnie przypomnieć, tzn o porównaniu in the nude i gentle beige chociaż słownie
Pamiętam, pamiętam, ale stała się rzecz straszna - nie mogę znaleźć mojej Gentle Beige. Ale jak tylko znajdę to wrzucę
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 12:29   #482
latoszunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
GG do latoszunia
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
Jeszcze planuje zrobić recenzje pomadki almost famous, która też jest ekstra. Nie wiem czy będziecie na to chętnę??
ja jestem chętna, a co!

ja tak czekam na to BB i czekam, i czekam, i zaczyna mi się to nudzić. a to pierwsza limitowanka na którą mam naprawdę chrapkę, z żadnej jeszcze nigdy nic nie kupiłam. marzą mi się lakiery miętowy i niebieski i przez to powstrzymuję się, żeby nie kupić podobnych z innej firmy, bo mimo wszystko te kolory są idealne. no i eyeliner
latoszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 12:32   #483
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez latoszunia Pokaż wiadomość
ja jestem chętna, a co!

ja tak czekam na to BB i czekam, i czekam, i zaczyna mi się to nudzić. a to pierwsza limitowanka na którą mam naprawdę chrapkę, z żadnej jeszcze nigdy nic nie kupiłam. marzą mi się lakiery miętowy i niebieski i przez to powstrzymuję się, żeby nie kupić podobnych z innej firmy, bo mimo wszystko te kolory są idealne. no i eyeliner
Ja również miałam chrapkę na żelowy liner turkusowy. Podkreślam - miałam. Jakoś z czasem mi przeszło. Za dużo zachodu z tym wszystkim dla "głupiego" linera. Jak się pojawi i będzie taka informacja tutaj to pewnie zaglądnę do Douglasa, ale znając życie to zdążą mi go już wykupić. Więc się nie nastawiam. A do tego jeszcze musiałabym kupić pędzelek, bo też nie mam
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 12:36   #484
latoszunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
GG do latoszunia
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

ja co prawda nie myślę o BB dzień i noc, ale zaglądam i wiernie czekam. problem w tym, że to nie jest czekanie jak YR, które po prostu jak każda normalna limitka w końcu się pojawiło, tylko pytanie czy u nas w ogóle się pojawi, bo w kilku miastach już od dawna jest (a raczej była i termin zapowiadany na koniec maja też już dawno minął.
latoszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 12:48   #485
boguska
Raczkowanie
 
Avatar boguska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 365
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

I mi też już przeszło wyczekiwanie na BB. Są inne firmy z fajnymi lakierami, w które już się zaopatrzyłam i w sumie to mogłabym kupić jedynie złoty lakier z BB, bo do wszystkich innych już kupiłam odpowiedniki Szkoda, że maja nas gdzieś, ale nie ma co rozpaczać - nie tylko Essence produkuje dobre kosmetyki
boguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 13:30   #486
pineczka166
Raczkowanie
 
Avatar pineczka166
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 153
GG do pineczka166
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

a ja bym się jeszcze chciała dowiedzieć czy w rzeszowskiej naturze jest Catrice? myślę że tu się dowiem najprędzej
__________________
Nic nie jest warte by być z tego powodu
nieszczęśliwym

CODZIENNIE


Zapuszczam włosy

pineczka166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 13:35   #487
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

http://myfaveyeshadowatemybrain.blog...ls-soczys.html Swatche metalicznych kredków, jakby ktoś był zainteresowany Są fuj.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 13:55   #488
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez pineczka166 Pokaż wiadomość
a ja bym się jeszcze chciała dowiedzieć czy w rzeszowskiej naturze jest Catrice? myślę że tu się dowiem najprędzej
Niestety nie ma
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 14:29   #489
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
http://myfaveyeshadowatemybrain.blog...ls-soczys.html Swatche metalicznych kredków, jakby ktoś był zainteresowany Są fuj.
Są miękkie, ale zależy kto co lubi. Ja robię sobie nimi kreskę na górnej powiece i jest git. Nic się nie marzę. Fakt, ze przy takiej miękkości to zaraz mi się skończą

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja również miałam chrapkę na żelowy liner turkusowy. Podkreślam - miałam. Jakoś z czasem mi przeszło. Za dużo zachodu z tym wszystkim dla "głupiego" linera. Jak się pojawi i będzie taka informacja tutaj to pewnie zaglądnę do Douglasa, ale znając życie to zdążą mi go już wykupić. Więc się nie nastawiam. A do tego jeszcze musiałabym kupić pędzelek, bo też nie mam
Ja tak samo, tylko że mam pędzelek. Po prostu uzbieram sobie kasę i kupię z jakiejś innej firmy

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez boguska Pokaż wiadomość
I mi też już przeszło wyczekiwanie na BB. Są inne firmy z fajnymi lakierami, w które już się zaopatrzyłam i w sumie to mogłabym kupić jedynie złoty lakier z BB, bo do wszystkich innych już kupiłam odpowiedniki Szkoda, że maja nas gdzieś, ale nie ma co rozpaczać - nie tylko Essence produkuje dobre kosmetyki
Złoty jest boski, a powiedz mi jaki odpowiednik kupiłaś do czerwonego, bo głębia koloru mnie powaliła
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 14:41   #490
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
[COLOR=Blue]Są miękkie, ale zależy kto co lubi. Ja robię sobie nimi kreskę na górnej powiece i jest git. Nic się nie marzę. Fakt, ze przy takiej miękkości to zaraz mi się skończą[/COLOR
Ja lubię miękkie kredki, ale nie takie, które przy najmniejszym nacisku się łamią, a kreska po lekkim dotknięciu się maże
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 14:44   #491
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

ej, takie pytanie, są jeszcze w sprzedaży kredki longlasting? Bo ostatnio byłam w N., ale nie przyglądałam się, a nagle zapragnęłam mieć chociażby jedną
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 14:46   #492
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
ej, takie pytanie, są jeszcze w sprzedaży kredki longlasting? Bo ostatnio byłam w N., ale nie przyglądałam się, a nagle zapragnęłam mieć chociażby jedną
ja poluję na zieloną albo niebieską ale nie ma akurat tych u mnie
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 14:49   #493
boguska
Raczkowanie
 
Avatar boguska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 365
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Złoty jest boski, a powiedz mi jaki odpowiednik kupiłaś do czerwonego, bo głębia koloru mnie powaliła
Kupiłam Tango z Colour Alike, ale jeszcze nie przyszedł. Tu swatch: KLIK
boguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 15:31   #494
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
ja poluję na zieloną albo niebieską ale nie ma akurat tych u mnie
Mam obie (własciwie mam wszystkie.....). Niebieska wg mnie średnia, takanijakataka, zielona ma w sobie brokat więc nie każdemu będzie pasować- ja ją baaardzo lubię.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 15:34   #495
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mam obie (własciwie mam wszystkie.....). Niebieska wg mnie średnia, takanijakataka, zielona ma w sobie brokat więc nie każdemu będzie pasować- ja ją baaardzo lubię.
Najbardziej to chciałabym 06 z tego zdjęcia ale na KWC tego akurat nie ma. Za to jest 07 Easy Going która po opakowaniu też wydaje mi się świetna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2591.jpg (32,3 KB, 111 załadowań)
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 15:38   #496
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
W piątek mam zamiar się wybrać na małe zakupy Czaję się na pędzelek (do rozcierania cieni) i puder Blossoms (mam nadzieję, że jest w regularnej sprzedaży?). Wiem, że w kosmetykach były recenzje, ale powiedzcie mi tylko, czy to będzie taki... naturalny efekt? Stosuję podkłady matujące, co wygląda trochę sztucznie. W ogóle przydałoby mi się coś, co poprawiłoby wygląd zmęczonej cery. Dało promienny efekt. Ale nie chciałabym tutaj jakiegoś... bazarowego, tandetnego efektu. Nakładałabym jedynie tak jak róż. Co jeszcze chciałam dodać: mam cerę mieszaną, wolałabym uniknąć świecenia się jak latarnia morska. Któraś z Was miała podobne warunki? Polecacie/odradzacie?
Blossoms jest wspaniały na pewno nie daje nachalnego efektu, tylko bardzo delikatny - lekkiego rozbielenia i rozświetlenia, ktoś to fajnie określił jako "photoshopowania" ja go używam codziennie i ciesze się, że zrobiłam zapas. Może jeszcze da się go dorwać np. na all, albo na wymiankach, albo w koszyczkach wyprzedażowych (ale z tym ostatnim to już trzeba by było wielkie szczęście mieć)
Cytat:
Napisane przez latoszunia Pokaż wiadomość
ja się podłączam do prośby. tak przy okazji, strasznie wkurzają mnie te swatche 1 w nocy + tel. komórkowy. co mi po tym, widzę ze dziewczynie świecą sie usta i tyle. ja decydując się na robienie swatchy i wstawianie ich do internetu robiłabym to w świetle, które jak najlepiej oddałoby kolor danego kosmetyku. wiadomo, że czasem są problemy z oświetleniem, kolory wychodzą przekłamane, ale tego się nie czepiajmy, bo to bez porównania.
Heh... też mnie to wkurza.
Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ja po prostu jadę na ślepo pędzelkiem w miejscu gdzie jest granica między 2 kolorami nie jest idealnie, ale coś tam rozciera tylko pędzelka porządnego do rozcierania nie mam
Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
A ja na pedzel nakładam po trochu obu kolorów i wtedy miziam tam gdzie ma być roztarte albo z premedytacja najezdam pedzlem z innym kolorem na drugi kolor.
Ok, idealnei nie jest, ale inaczej to nie wiem jak
Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Ja nakładam jeden kolor kawałek dalej niż ma być taki super intensywny, potem wyrównuję to drugim, też najeżdżając, tylko z drugiej strony, na ten obszar 'roztarcia' Ewentualnie jest jeszcze opcja z kolorem transferowym, czyli mocną linię pomiędzy dwoma kolorami rozciera się pośrednim.
Dzięki dziewczyny
Ja po prostu brałam pędzelek do rozcierania i suchym rozcierałam granice cieni, ale wychodziła mi tylko brudna plama, więc spróbuję z nałożeniem innego cienia i dopiero roztarciem
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio jestem zachwycona tym holograficznym mystic purple Bardzo odpowiada mi ten cień we wszystkiego rodzaju fioletach i w połączeniach z brązami. Ostatnio zebrałam nawet komplementy za ładnie "zrobione oczko"

Abstrahując od tego chciałam Wam pokazać jaki efekt na moich rzęsach daje pomarańczowy MA. Zaznaczam, że moje naturalne rzęsy to nic nadzwyczajnego, rzadkie, krótkie i w ogóle blee...

p.s. Jeśli fotka będzie za duża to z góry przepraszam, ale nie potrafię jej zmniejszyć chociaż cały czas próbuję


p.s.2 dodaję dzisiejsze zdjęcie jeszcze przed makijażem, tak jak obiecałam wczoraj
Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
woow rzesy po same brwi jak mi sie skonczy rozowy MA to chyba sie zdecyduje na ten pomaranczowy
Podpisuję się pod pierniczkową wspaniały efekt
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 15:43   #497
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Najbardziej to chciałabym 06 z tego zdjęcia ale na KWC tego akurat nie ma. Za to jest 07 Easy Going która po opakowaniu też wydaje mi się świetna
O ile pamiętam to ta 07 jest fajna. Ale na prawdę mam ich tyle, że mieszają mi się. Jak tylko nowy kolor wchodził to był mój Strasznie żałuję że to stare złoto wycofali..... ech.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 15:45   #498
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O ile pamiętam to ta 07 jest fajna. Ale na prawdę mam ich tyle, że mieszają mi się. Jak tylko nowy kolor wchodził to był mój Strasznie żałuję że to stare złoto wycofali..... ech.
A mnie to i tak pustki bo są tylko czarne, brązowe i cieliste... Tych pięknych jasnych kolorów nie ma ani w Naturze ani w Douglasie
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 15:47   #499
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A mnie to i tak pustki bo są tylko czarne, brązowe i cieliste... Tych pięknych jasnych kolorów nie ma ani w Naturze ani w Douglasie
Jak nie zapomnę to je może posłoczuję w domku. Zawsze to im więcej zdjęć tym lepiej.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 15:49   #500
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jak nie zapomnę to je może posłoczuję w domku. Zawsze to im więcej zdjęć tym lepiej.
Byłabym bardzo wdzięczna choć w googlach znajduje mi swatche, ale wolę mieć takie Wizażankowe
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 16:12   #501
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Jaki bóóóóól.... Na allegro ktoś wystawił za 25 zł+ przesyłka. Chyba sobie podaruję. Ale skuszę się na ten róż (w kilku różnych odcieniach/kolorach). Bardziej jestem skłonna ku kupieniu tego beżowego. Jednak mam nadzieję, że pewnego pięknego dnia, gdy zawitam do jednej z drogerii me oczy dostrzegą piękno rozświetlacza Blossoms... Nie będę się mogła oprzeć jego urokowi, wezmę go natychmiast!

Oj, rozmarzyłam się.

Sprawdzam jeszcze na eBay, może uda się coś dostać.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 16:13   #502
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Jaki bóóóóól.... Na allegro ktoś wystawił za 25 zł+ przesyłka. Chyba sobie podaruję. Ale skuszę się na ten róż (w kilku różnych odcieniach/kolorach). Bardziej jestem skłonna ku kupieniu tego beżowego. Jednak mam nadzieję, że pewnego pięknego dnia, gdy zawitam do jednej z drogerii me oczy dostrzegą piękno rozświetlacza Blossoms... Nie będę się mogła oprzeć jego urokowi, wezmę go natychmiast!

Oj, rozmarzyłam się.

Sprawdzam jeszcze na eBay, może uda się coś dostać.
Wątpię, że w jakiejkolwiek drogerii go dostaniesz od tak leżącego na półce, ponieważ ten puder był najbardziej upragnionym kosmetykiem Wizażanek z tej limitki i rozszedł się zanim jeszcze pracownice zdążyły go dobrze położyć na półkę
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 16:23   #503
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Zabiłaś mnie...

Będę szukać. Może już nie tego dokładnie, ale zobaczę, może coś uda się zdobyć.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 16:57   #504
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez boguska Pokaż wiadomość
Kupiłam Tango z Colour Alike, ale jeszcze nie przyszedł. Tu swatch: KLIK
Kurde. Muszę w końcu kupić od nich lakiery. Aż wstyd, bo nie mam żadnego, a to firma z mojego miasta

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Ja lubię miękkie kredki, ale nie takie, które przy najmniejszym nacisku się łamią, a kreska po lekkim dotknięciu się maże
Mi się nie marze, może dlatego nic do niej nie mam Albo moje sie mnie boja i są grzeczne. O ja straszna

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Najbardziej to chciałabym 06 z tego zdjęcia ale na KWC tego akurat nie ma. Za to jest 07 Easy Going która po opakowaniu też wydaje mi się świetna
Jest bardzo fajna. Moja to jednak na pewno 07. Kolor boski. Gdzieś przy okazji zakupów chyba wrzuciłam swatcha na bloga.
Tak wrzuciłam :
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com...polowanie.html


---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Wątpię, że w jakiejkolwiek drogerii go dostaniesz od tak leżącego na półce, ponieważ ten puder był najbardziej upragnionym kosmetykiem Wizażanek z tej limitki i rozszedł się zanim jeszcze pracownice zdążyły go dobrze położyć na półkę
Jeszcze do niedawna u Nas były dwa, ale weszła nowa limitka. Może gdzieś są na zapleczu, ale pewnie Panie wyłożą za dłuuuuższy czas.

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
ej, takie pytanie, są jeszcze w sprzedaży kredki longlasting? Bo ostatnio byłam w N., ale nie przyglądałam się, a nagle zapragnęłam mieć chociażby jedną
Są. Ja mam taka morską, niebieską, lazurowa. Taka fajną, chyba numer 07
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 17:23   #505
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Nie mogłam ich lepiej uchwycić, bo mi aparat nawala.... Nie chce współpracować na zbliżeniach. Ech. Czas na nową zabawkę.
Ale do rzeczy. Pod "mazami" dopisałam numerki. Widać dzxięki temu jak zachowują się kredki po pojedyńczym pociągnięciu- 1, 2, 5, 9 i 12 (ta ostatnia ma srebrne drobinki) są bez zarzutu pod tym względem. 6, 8 i 11 wypadaja troszke słabiej a najgorzej 7 i 10.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3791.jpg (47,2 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3795.jpg (147,5 KB, 121 załadowań)

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2011-06-24 o 17:25
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 17:29   #506
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie mogłam ich lepiej uchwycić, bo mi aparat nawala.... Nie chce współpracować na zbliżeniach. Ech. Czas na nową zabawkę.
Ale do rzeczy. Pod "mazami" dopisałam numerki. Widać dzxięki temu jak zachowują się kredki po pojedyńczym pociągnięciu- 1, 2, 5, 9 i 12 (ta ostatnia ma srebrne drobinki) są bez zarzutu pod tym względem. 6, 8 i 11 wypadaja troszke słabiej a najgorzej 7 i 10.
Dziękuję ślicznie za pomoc w wyborze wszystkie kolorki w jednym miejscu pewnie skuszę się na jakieś dwie (czarną i fioletową już mam)


__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 17:34   #507
sarhara17
Zadomowienie
 
Avatar sarhara17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 895
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez latoszunia Pokaż wiadomość
ja jestem chętna, a co!

ja tak czekam na to BB i czekam, i czekam, i zaczyna mi się to nudzić. a to pierwsza limitowanka na którą mam naprawdę chrapkę, z żadnej jeszcze nigdy nic nie kupiłam. marzą mi się lakiery miętowy i niebieski i przez to powstrzymuję się, żeby nie kupić podobnych z innej firmy, bo mimo wszystko te kolory są idealne. no i eyeliner
zrobiłam recenzję pomadki na blogu

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Dziewczyny a jakoś dobra cielista kredka do oczu z essence. Byle nie ta long lasting bo mi w ogólne nie podeszła
sarhara17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 17:58   #508
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Wątpię, że w jakiejkolwiek drogerii go dostaniesz od tak leżącego na półce, ponieważ ten puder był najbardziej upragnionym kosmetykiem Wizażanek z tej limitki i rozszedł się zanim jeszcze pracownice zdążyły go dobrze położyć na półkę
fakt, też bym się zdziwiła :P
ja mam w szafie zachomikowany nawet jeden zapasowy XD
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 18:10   #509
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
zrobiłam recenzję pomadki na blogu

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Dziewczyny a jakoś dobra cielista kredka do oczu z essence. Byle nie ta long lasting bo mi w ogólne nie podeszła
Ja dziś patrzyłam na te kredki, kredki, za 4,99 zł i tam teraz weszła taka beżowo cielista. Miałam kupić, ale mam nadal swoją z Basic, więc się wstrzymałam. Spoza E najlepszą cielista jest 10 z Basic, jak niejednokr0tnie mówiłyśmy

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie mogłam ich lepiej uchwycić, bo mi aparat nawala.... Nie chce współpracować na zbliżeniach. Ech. Czas na nową zabawkę.
Ale do rzeczy. Pod "mazami" dopisałam numerki. Widać dzxięki temu jak zachowują się kredki po pojedyńczym pociągnięciu- 1, 2, 5, 9 i 12 (ta ostatnia ma srebrne drobinki) są bez zarzutu pod tym względem. 6, 8 i 11 wypadaja troszke słabiej a najgorzej 7 i 10.
Przez Ciebie znowu chce srebrną. O jak ja Cię nie lubię
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 18:10   #510
sarhara17
Zadomowienie
 
Avatar sarhara17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 895
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
[COLOR=Blue]Ja dziś patrzyłam na te kredki, kredki, za 4,99 zł i tam teraz weszła taka beżowo cielista. Miałam kupić, ale mam nadal swoją z Basic, więc się wstrzymałam. Spoza E najlepszą cielista jest 10 z Basic, jak niejednokr0tnie mówiłyśmy
tylko że krakowie chyba nie ma basic

Edytowane przez sarhara17
Czas edycji: 2011-06-24 o 18:12
sarhara17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.