Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-21, 18:14   #3391
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

dużo osób odkłada dentystę, a najlepiej isć od razu. gdybym poszła wczesniej, to bym tak nie cierpiała
dobrze, że włosy się trzymają
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 18:21   #3392
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ano, z kręgosłupem nie ma żartów... a coś poważnego?
Też kiedyś siatkówkę trenowałam ale stałam raczej z tyłu na odbieraniu jako, że się nigdy mocnych piłek nie bałam.
skoliozę mam od zerówki praktycznie, cały czas się leczyłam ćwiczenia, basen itd aż do teraz, bo szkoła wiadomo to dużo nauki i w ogóle, a po za tym ja już nie rosnę, więc już teraz nie ma takiego ryzyka, że coś będzie gorzej ogólnie nigdy jakoś nie narzekałam na ten kręgosłup, czasem co prawda boli, ale najważniejsze, że u mnie tego tak nie widać bardzo
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 18:30   #3393
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
dużo osób odkłada dentystę, a najlepiej isć od razu. gdybym poszła wczesniej, to bym tak nie cierpiała
dobrze, że włosy się trzymają
Wiem, wiem... Ale tak nie lubię choć jak tak słucham koleżanek, te znieczulenie etc... Ja dwa razy w życiu miałam tylko znieczulenie robione, bo ja ogólnie nie czuję bólu w zębach jak mi nawet kanałowe robią. Po sesji zacznę chodzić i leczyć zęby, mam kilka dziurek chyba, ale małych. Teraz nie mam czasu, bo do obcych nie chodzę a znajomy w mieście rodzinnym, w którym nie mieszkam Ale pójdę. Kiedyś trzeba.
Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
skoliozę mam od zerówki praktycznie, cały czas się leczyłam ćwiczenia, basen itd aż do teraz, bo szkoła wiadomo to dużo nauki i w ogóle, a po za tym ja już nie rosnę, więc już teraz nie ma takiego ryzyka, że coś będzie gorzej ogólnie nigdy jakoś nie narzekałam na ten kręgosłup, czasem co prawda boli, ale najważniejsze, że u mnie tego tak nie widać bardzo
SKolioza to jak się ma jedno ramię niżej? Bo ja tak mam, ale tez mocno nie widać i też mnie czasem boli - odcinku lędźwiowym szczególnie. Też tak masz?

Dziewczyny, a ma któraś TT compact?
Ja w sumie dużo jeżdżę, to by mi się w zwykłym pewnie zęby pogniotły
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 18:31   #3394
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem... Ale tak nie lubię choć jak tak słucham koleżanek, te znieczulenie etc... Ja dwa razy w życiu miałam tylko znieczulenie robione, bo ja ogólnie nie czuję bólu w zębach jak mi nawet kanałowe robią. Po sesji zacznę chodzić i leczyć zęby, mam kilka dziurek chyba, ale małych. Teraz nie mam czasu, bo do obcych nie chodzę a znajomy w mieście rodzinnym, w którym nie mieszkam Ale pójdę. Kiedyś trzeba.
ja zniecuzlenie miałam raz - ostatnio przy wyrywaniu i rozcinaniu.
i też nie chodziłam, bo się bałam do obcego, ale kumpel mi polecił jednego i tanio i dobrze robi i teraz dalej polecam
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 18:34   #3395
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Panterka?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2330982294.jpg (93,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg feline3.jpg (18,3 KB, 8 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 18:34   #3396
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

SKolioza to jak się ma jedno ramię niżej? Bo ja tak mam, ale tez mocno nie widać i też mnie czasem boli - odcinku lędźwiowym szczególnie. Też tak masz?
to boczne skrzywienie kręgosłupa, a ramie może być tego skutkiem, ale nie tylko, ja mam minimalnie niższe jedno biodro i ramię, ale nie widać tego praktycznie w ogóle chyba, że ktoś się zna i się przyjrzy bardziej
a tak mnie też tak boli, najczęściej jak mam okres i na zmianę pogody czasem, ale ja to w ogóle na zmiany pogody źle reaguje, kolana mnie też wtedy bolą
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 18:35   #3397
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 105
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
W Naturze można je dostać z tego co kojarzę. Ale oglądałam i mnie to nie przekonuje. Ja przerobiłam już wiele szczotek i grzebieni do 20 zł i wszystko było do a potrzebuję czegoś co rozczesze moje kołtuny i ściągnie kurz po całym dniu a grzebień choćby nie wiem jak cudowny -kurzu nie ogarnie. Owszem, mam zwyklaka z szeroko rozstawionymi zębami, ale służy głównie przy odżywkach.
Już sama nie wiem -dzika nie mogę doczyścić, wrócę do TŻa to Wam zrobię zdjęcia mojej szczoty z naturalnego włosia -wygląda jak to wyłysiałe nieszczęście


brr mówicie mi więcej, to nigdy nie pójdę poczekam, aż będę szczerbata nie no, w wakacje może pójdę... Jedną krzywą ósemkę obiecał mi mój dentysta wyrwać (ale też mówił, że póki nie boli to jej nie trzeba), bo ta pozioma to chirurgicznie i jeszcze na dole -a tam podobno gorzej się goją

Wiadomo, każdy musi znaleźć szczotkę/ grzebień odpowiedni dla swoich włosów, tak jest ze wszystkim.
Co do zębów, to ja miałam usuwaną właśnie dolną ósemkę. Jestem dokładnie tydzień po zabiegu. Opuchlizna już w dużym stopniu zeszła, moment krytyczny za mną.
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 18:47   #3398
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ja zniecuzlenie miałam raz - ostatnio przy wyrywaniu i rozcinaniu.
i też nie chodziłam, bo się bałam do obcego, ale kumpel mi polecił jednego i tanio i dobrze robi i teraz dalej polecam
O widzisz, to też z tych "nieczułych" jesteś?
Ja do dentystów teraz podchodzę z wielką rezerwą, bo mi raz numer taki zrobili... Poszłam do innego, bo mój był na urlopie a mnie bolały zęby. II wiecie co mi babka zrobiła? Zatruła je, by leczyć kanałowo. Na szczęście trutka mi wypadła, poszłam z tym już do swojego bo wrócił, a on w te zęby zajrzał i taką miał minę "" -zęby nadające się do leczenia mi babsztyl zatruł i od tamtej pory uważam, a tamtą dentystkę to mi szwagierka i teściowa polecały, szwagierka do niej chodzi...

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
to boczne skrzywienie kręgosłupa, a ramie może być tego skutkiem, ale nie tylko, ja mam minimalnie niższe jedno biodro i ramię, ale nie widać tego praktycznie w ogóle chyba, że ktoś się zna i się przyjrzy bardziej
a tak mnie też tak boli, najczęściej jak mam okres i na zmianę pogody czasem, ale ja to w ogóle na zmiany pogody źle reaguje, kolana mnie też wtedy bolą
z tymi bólami to tak jak ja tylko mnie kolana nie bolą a w dłoniach kości/stawy na zmianę. Starość nie radość
Cytat:
Napisane przez AnetqxD Pokaż wiadomość
Wiadomo, każdy musi znaleźć szczotkę/ grzebień odpowiedni dla swoich włosów, tak jest ze wszystkim.
Co do zębów, to ja miałam usuwaną właśnie dolną ósemkę. Jestem dokładnie tydzień po zabiegu. Opuchlizna już w dużym stopniu zeszła, moment krytyczny za mną.
dokładnie
Kurcze, wspołczuję, ale dobrze, że masz z głowy już
ja poczekam aż nie będę na studiach, bo jak mnie coś boli to ja kompletnie nie mogę się skupić na niczym

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Ja na allegro szukam, a na stronie TT taniej -.-
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 18:58   #3399
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
O widzisz, to też z tych "nieczułych" jesteś?
Ja do dentystów teraz podchodzę z wielką rezerwą, bo mi raz numer taki zrobili... Poszłam do innego, bo mój był na urlopie a mnie bolały zęby. II wiecie co mi babka zrobiła? Zatruła je, by leczyć kanałowo. Na szczęście trutka mi wypadła, poszłam z tym już do swojego bo wrócił, a on w te zęby zajrzał i taką miał minę "" -zęby nadające się do leczenia mi babsztyl zatruł i od tamtej pory uważam, a tamtą dentystkę to mi szwagierka i teściowa polecały, szwagierka do niej chodzi...
czy z nieczułych to może nie, ale nawet jak zaboli przy borowaniu, to chwilowy ból i słaby, więc po co od razu znieczulenie
ale z tą Twoją przygodą to masakra, w szoku jestem, jak można tak zrobić chora ta baba. zęby by Ci tylko zniszczyła. nie dziwię się, że masz uraz, bo sama bym miała pewnie.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 19:06   #3400
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
czy z nieczułych to może nie, ale nawet jak zaboli przy borowaniu, to chwilowy ból i słaby, więc po co od razu znieczulenie
ale z tą Twoją przygodą to masakra, w szoku jestem, jak można tak zrobić chora ta baba. zęby by Ci tylko zniszczyła. nie dziwię się, że masz uraz, bo sama bym miała pewnie.
Tak gadamy o tych zębach i mnie piątka zaczęła pobolewać siła sugestii mam nadzieję
No i racja. Ale i tak większość ludzi bierze chyba na dzień dobry znieczulenie
No chora chora. Nigdy więcej tam nie pójdę...

NO DOBRA, zamawiam TT
DORADŹCIE!!! Różowa czy panterka? Ostatni raz Was męczę i dam spokój. Promis!
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 19:27   #3401
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

słitaśna różówa xD

jakaś wzmianka o tym była na blogach i w wątku dla kręconowłosych, jednak do kręconych nie służy zbytnio, więc nie kupuję. mi pozostaje grzebień swoją drogą, musiałabym w końcu sfotografowac odrost, bo zapomniałam o nim
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 19:31   #3402
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
słitaśna różówa xD

jakaś wzmianka o tym była na blogach i w wątku dla kręconowłosych, jednak do kręconych nie służy zbytnio, więc nie kupuję. mi pozostaje grzebień swoją drogą, musiałabym w końcu sfotografowac odrost, bo zapomniałam o nim
a kumpela mówi, że panterkowa. AAaaaa chyba się nigdy nie zecyduję

No tak, bo kręciołków to się mało czesze... oj sfotografuj koniecznie!
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 19:39   #3403
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

jutro wypróbuję pierwszy raz vatikę. ciekawe jak zadziała na moje włosy
dotychczas stosowałam olejki babydream niebieskie, różowy i z alterry, i zdecydowanie alterra była najlepsza. włoski były strasznie mięciutkie. tylko szkoda, że buteleczka taka malutka. ale muszę poszukać na all innych olejów i popróbować, co najlepsze. jednak wolę zmieniać, bo różnorodność też dobrze wpływa na włosy.
w ogóle od kiedy olejuję, to strasznie na długość wystrzeliły i rosną jak głupie
muszę dziś ponadrabiać wpisy na blogach włosowych
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 19:43   #3404
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
jutro wypróbuję pierwszy raz vatikę. ciekawe jak zadziała na moje włosy
dotychczas stosowałam olejki babydream niebieskie, różowy i z alterry, i zdecydowanie alterra była najlepsza. włoski były strasznie mięciutkie. tylko szkoda, że buteleczka taka malutka. ale muszę poszukać na all innych olejów i popróbować, co najlepsze. jednak wolę zmieniać, bo różnorodność też dobrze wpływa na włosy.
w ogóle od kiedy olejuję, to strasznie na długość wystrzeliły i rosną jak głupie
muszę dziś ponadrabiać wpisy na blogach włosowych
U mnie Vatika najlepiej sprawdza się na końcówki

A co podczytujesz z blogów ciekawego?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 19:51   #3405
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

właściwie to tylko to http://obsessionhaircare.blogspot.com/
i czasem dziewczyny kręconowłose coś mają
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 20:01   #3406
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
właściwie to tylko to http://obsessionhaircare.blogspot.com/
i czasem dziewczyny kręconowłose coś mają
też obsession czytam
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 20:13   #3407
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

dziewczyny, a tak o tych olejach gadacie, używała któraś sesy? Bo tak mi się kojarzy i jak zadowolone byłyście, bo podobno te zioła w niej mogą wysuszać włosy..
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 20:15   #3408
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
dziewczyny, a tak o tych olejach gadacie, używała któraś sesy? Bo tak mi się kojarzy i jak zadowolone byłyście, bo podobno te zioła w niej mogą wysuszać włosy..
kat o tym pisała na swoim blogu, bo jego też czytuję
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 20:21   #3409
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

TwojaKokaina-> moja mina na wspomnienie o blogu ""

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
dziewczyny, a tak o tych olejach gadacie, używała któraś sesy? Bo tak mi się kojarzy i jak zadowolone byłyście, bo podobno te zioła w niej mogą wysuszać włosy..
Ja jestem wielką miłośniczką Sesy
Nie zauważyłam, aby wysuszała, ALE kilka godzin po jej zmyciu mam szalony puch na głowie, ale znika to i wtedy ukazują się cudownie gładkie, mięciutkie i wygładzone włosy bez przetłuszczenia.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 20:48   #3410
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
TwojaKokaina-> moja mina na wspomnienie o blogu ""


Ja jestem wielką miłośniczką Sesy
Nie zauważyłam, aby wysuszała, ALE kilka godzin po jej zmyciu mam szalony puch na głowie, ale znika to i wtedy ukazują się cudownie gładkie, mięciutkie i wygładzone włosy bez przetłuszczenia.
ok dzięki chyba muszę zajrzeć na Twój blog, dopiero teraz zauważyłam tam na dole odnośnik ja to zawsze ślepa jestem

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Weszłam i przy poście z BB od garniera zauważyłam, że masz taki sam kolor oczu co ja prawie
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 20:52   #3411
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
ok dzięki chyba muszę zajrzeć na Twój blog, dopiero teraz zauważyłam tam na dole odnośnik ja to zawsze ślepa jestem

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Weszłam i przy poście z BB od garniera zauważyłam, że masz taki sam kolor oczu co ja prawie
Też masz niebiesko-złoto/zielone hihi. U mnie w rodzinie wszyscy mają takie tylko moje jakieś ciemne. Może jesteśmy spokrewnione?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 20:57   #3412
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Też masz niebiesko-złoto/zielone hihi. U mnie w rodzinie wszyscy mają takie tylko moje jakieś ciemne. Może jesteśmy spokrewnione?
tak niebieskie, a w środku mam takie żółto zielone kółko u mnie nikt takiego nie ma przypadek? Ogólnie nie znam nikogo o takich oczach więc jak kogoś zobaczę to wiesz od razu oo ja też mam takie aaaa
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 21:06   #3413
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
tak niebieskie, a w środku mam takie żółto zielone kółko u mnie nikt takiego nie ma przypadek? Ogólnie nie znam nikogo o takich oczach więc jak kogoś zobaczę to wiesz od razu oo ja też mam takie aaaa
Ja spoza rodziny też nikogo. I już kilka razy słyszałam pod swoim adresem, że mam ładne oczy a takie ma mój tata, brat i kilkoro z rodzeństwa stryjecznego
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 21:09   #3414
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja spoza rodziny też nikogo. I już kilka razy słyszałam pod swoim adresem, że mam ładne oczy a takie ma mój tata, brat i kilkoro z rodzeństwa stryjecznego
no z dalszej rodziny to by się pewnie znalazło aaano komplementów też się nasłuchałam zawsze takie miłe to jest dla mnie, bo rzadko się spotyka taki kolor jednak
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 21:13   #3415
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
no z dalszej rodziny to by się pewnie znalazło aaano komplementów też się nasłuchałam zawsze takie miłe to jest dla mnie, bo rzadko się spotyka taki kolor jednak
Że rzadko dopiero Ty mi uświadomiłaś ja w rodzinie w te oka zaglądam to nigdy tak się nad tym nie zastanawiałam No, moja droga -śliczne oczka
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 21:24   #3416
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Że rzadko dopiero Ty mi uświadomiłaś ja w rodzinie w te oka zaglądam to nigdy tak się nad tym nie zastanawiałam No, moja droga -śliczne oczka
haha, że tak powiem nawzajem !


a co do szamponów mnie kusi ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...e-shampoo.html

ale trochę drogo jak na taką pojemność, przynajmniej dla mnie, zwykle nie przykładam takiej wagi do szamponów dlatego szkoda kasy mi trochę i się waham..
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 21:28   #3417
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

alterra ma granat z aloesem bardzo fajny i do tego naturalny
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 21:42   #3418
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja używam Alterry, ale odżywki.

Swoją drogą...co zrobić, żeby włosy były bardziej błyszczące? Farba się bardzo wypłukała i moje włosięta są totalnie matowe.

Jak już kiedyś pisałam - olejowanie mi nie służyło.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 21:45   #3419
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

obecnie z alterry tez mam tylko odżywkę. do tego szampon isany w domu, na stancji szampon z joanny + odżywką isany
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 21:52   #3420
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Eee zamówiłam panterkę aż do teraz się wahałam -czego ja taka niezdecydowana jestem w końcu rzuciłam monetą

A w ogóle kupiłam dziś szampon ten dziecinny z rosska. Zapomniałam sie powcwalić. To mój... 5 szampon ale chciałam w końcu spróbować
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.