Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-30, 12:23   #331
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Anula ja w grupie miałam dziewczynę, która miała siano od samego czubka głowy. Widziałam już siano na końcach, widziałam od połowy, ale od samego czubka? Zawsze tej dziewczynie chciałam powiedzieć aby je ścięła, a potem o nie zadbała. Tylko jak tu ściąć jak od samego czubka zniszczone, przesuszone, sianowate i rozdwojone?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 12:25   #332
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Już udzielam się troszkę w wątku ale dawno temu - to była jego 3 część chyba ...
Oj wiem wiem, kuszeniu nie sposób się oprzeć - wszystko zawsze jest takie niezbędne i nie może czekać

Od kilku miesięcy szaleję na punkcie azjatyckiej pielęgnacji którą miksuję z naturalną - organiczna, a na domiar złego znalazłam bardzo ciekawe azjatyckie kosmetyki organiczne - ostatkiem sił powstrzymuje się przed zakupem
Ja Cię pamiętamdlatego Cię nie witałam

Nic nie widzę
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Własnie wiele firm ma kolory w układzie - dobierasz kolor, a jasność to tylko kwestia oziomu danego koloru.
Edm własnie ma kazdy kolor od czapy......... nie można poziomować stopnia jasności w kolorze, który nam pasuje, tylko trzeba szukac koloru na nowo


Zmieniając temat - widziałam ostatnio w tramwaju dziewczynę i niewiele brakowało, zebym podała jej kartke z adresem wizażu
Miała włosy do pasa, związane w kucyk. Od połowy długości były porozdwajane - znaczy nie porozdwajane, bo jeden włos miał po 5-6 odnóżek, z których część dzieliła sie dalej no mówię Wam - masakra! W życiu nie widziałam czegos takiego! A przeciez skoro jej włos skłonny był podzielić sie na 6 części, które dalej jeszcze sie dzieliły, to znaczy, że ma naprawdę mocne, grube włosy! No tylko o nie dbać!
To pewnie dlatego moje włosy sie nie rozdwajają.......... one sa po prostu zbyt cienkie, żeby móc sie jeszcze podzielić
tez ostatnio miałam taką sytuację...laska szła i miała tak obrzydliwie zniszczone włosy,że aż mnie cebulki moich włosów zabolałyPowiedzi ałam do mamy,widać,że dziewczę nie wie co wizaż
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 12:28   #333
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Anula ja w grupie miałam dziewczynę, która miała siano od samego czubka głowy. Widziałam już siano na końcach, widziałam od połowy, ale od samego czubka? Zawsze tej dziewczynie chciałam powiedzieć aby je ścięła, a potem o nie zadbała. Tylko jak tu ściąć jak od samego czubka zniszczone, przesuszone, sianowate i rozdwojone?
lato jest........... niech się ogoli
moja Młoda miała pół głowy zgolone i dała radę
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
tez ostatnio miałam taką sytuację...laska szła i miała tak obrzydliwie zniszczone włosy,że aż mnie cebulki moich włosów zabolałyPowiedzi ałam do mamy,widać,że dziewczę nie wie co wizaż

wizaż bawi, wizaz uczy......... i drenuje portfele
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 12:40   #334
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja Cię pamiętamdlatego Cię nie witałam

Nic nie widzę


:
Ależ mi miło

Ja przekonuję samą siebie, że w tym miesiącu nie powinnam kupować żadnych kosmetyków bo są wyprzedaże

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


Pamiętam i własnie dlatego nie witałam Cię na wątku
Bardzo mi miło

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość

O super! A mogłabyś polecić krem BB z ładnym składem [COLOR="Silver"]
Jeszcze nie znalazłam takiego, który miałby idealny kolor + skład.
Jak na razie najbardziej pasuje mi mizon - ale cicho sza bo on nie kwalifikuje się jako organiczny
Z bardziej organicznych - tak przynajmniej określa się producent - jest elishacoy, ale nie mogę znaleźć składów

Znalazłam składy - średnio - http://hope-inablog.com/elisha-coy-2...redient-lists/
__________________


Edytowane przez Aleksandrap
Czas edycji: 2012-06-30 o 13:07
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 12:45   #335
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Anula, na to nie wpadłam.
A w ogóle nie wiesz gdzie mogłabym dorwać odżywkę z Lavery na przecenie? Strasznie ją polubiłam, bardziej niż Alterrę, ale za normalną cenę nie kupię.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 12:50   #336
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Anula, na to nie wpadłam.
A w ogóle nie wiesz gdzie mogłabym dorwać odżywkę z Lavery na przecenie? Strasznie ją polubiłam, bardziej niż Alterrę, ale za normalną cenę nie kupię.

jak gdzieś zobaczę w promocji to dam znaka
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 13:40   #337
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Margoltka - henna lushowska ma jakiś termin wazności?
Bo ja bym chyba wszystkie kolory wzięłą, tylko nie wiem w jakim czasie to zuzyjemy......
Mnie ciekawi czy którymś kolorem tej henny możną uzyska taki miodowy, ale jasny brąz. Byleby w czerń nie wpadał, ani w przesadną czerwień.
Ostatnio jakoś marzy mi się taki kolor plus delikatne refleksy, czyli gra świateł, ale to tylko u fryzjera i to dobrego, bo inaczej chamska zebra murowana

Witam nową Koleżankę Biochemiczkę
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2012-06-30 o 13:42 Powód: bład
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 13:56   #338
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Mnie ciekawi czy którymś kolorem tej henny możną uzyska taki miodowy, ale jasny brąz. Byleby w czerń nie wpadał, ani w przesadną czerwień.
Ostatnio jakoś marzy mi się taki kolor plus delikatne refleksy, czyli gra świateł, ale to tylko u fryzjera i to dobrego, bo inaczej chamska zebra murowana

Witam nową Koleżankę Biochemiczkę

wiesz....... tak myslę, że ciężko będzie
ewentualnie tą bezbarwną henna khadi pomieszana z tym kasztanowym odcieniem, ale on tez w czerwien wpada.......
Z khadi kolor jasby albo orzechowy brąz próbowałaś?
Ewentualnie jeszcze inne firmy mają jasne farby roślinne, ale pewnie Ty byś lusha chciała
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 14:06   #339
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

wiesz....... tak myslę, że ciężko będzie
ewentualnie tą bezbarwną henna khadi pomieszana z tym kasztanowym odcieniem, ale on tez w czerwien wpada.......
Z khadi kolor jasby albo orzechowy brąz próbowałaś?
Ewentualnie jeszcze inne firmy mają jasne farby roślinne, ale pewnie Ty byś lusha chciała
Próbowałam tymi kolorami. orzechowy miał zielony poblask, zaś jasny brąz wychodzi czasem zbyt ciemny. Poza tym, w porównaniu z Margoltki ostatnim farbowaniem Lushem, farby Khadi zdają się mieć mdłe kolory, dlatego kusi ten Lush

Podoba mi się poświata lekko ruda, ale w słońcu. Ogólnie rudy podoba mi się na innych. U mnie, mimo ciemnej raczej cery z natury i zielonych oczu (ukraińska krew po dziadkach), zbyt rudy kolor mam wrażenie ""rudzi" całą moją twarz. Czuje się czerwona i już.

Aha, dla zainteresowanych, ostatnie farbowanie Khadi nie wzmogło wypadania włosów, więc to pewnie nie jej wina.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2012-06-30 o 14:11
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 14:16   #340
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Mnie ciekawi czy którymś kolorem tej henny możną uzyska taki miodowy, ale jasny brąz. Byleby w czerń nie wpadał, ani w przesadną czerwień.
Ostatnio jakoś marzy mi się taki kolor plus delikatne refleksy, czyli gra świateł, ale to tylko u fryzjera i to dobrego, bo inaczej chamska zebra murowana

Witam nową Koleżankę Biochemiczkę
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 14:20   #341
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Nie chciałam, żeby to jakoś dziwnie zabrzmiało. Przperaszam. Po prostu po tym, co przeczytałam odnioslam wrażenie, że piszemy o zupełnie różnych kosmetykach. Dla mnie krem jest w miarę lekki i praktycznie bezzapachowy. Ale jak widać po samoopalaczu dla mnie śmierdzi niemiłosiernie, a dla Cloche jest delikatny. Czasami dlatego boję się coś polecać, bo każdej co innego pasuje.
Dokładnie, chociaż nie wykluczone, że mogą się te kremy różnić, po przygodzie z oliwkami P&R wszystko jest możliwe. Myślę, że każda z nas ma teraz lekkiego fioła na punkcie kosmetyków podejrzewanych o nazwijmy to "syndrom P&R" Więc i ja się teraz zaczęłam nad tym kremem zastanawiać, ale nie mogę powiedzieć, że jest całkiem beznadziejny, nie jest zły, ale do mojego ideału sporo mu brak

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dodam, że za namową Korah odstawiłam serum silikonowe na końcówki. Jak obetnę te paskudy, to się okaże, kto jest winny.
Melya spróbować nie zaszkodzi, a może się uda uratować końcówki i znaleźć dobre zastępstwo dla silikonów

Ja dzisiaj potraktowalam wlosy balsamem Phenome do ciała smoothing. Ekstra gładkie końcówki mam

Swoją droga dziewczyny, balsam smoothing w ogóle jest boski, niestety drożyzna i mało wydajny. Miała ktoraś Super wygładza i nawilża skorę

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
To mnie nie przypadł do gustu
Moim zdaniem nie był cynkowy ale nie odpowiadał mi zapach ( niby delikatny ale zupełnie nie w moim guście, chociaż lubię i róże i migdały a tu wyszło coś dziwnego...).
Nawilżenie też było jak dla mnie za słabe.
O wiele lepsze było masełko macadamia
Ja też wolę macadamie, chociaż też nie jest jakiś super ekstra, ale dobry i ślicznie pachnie, natomiast moim niekwestionowanym hitem nadal pozostaje balsam mango anti-age

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jakoś ja generalnie dobierania odcieni w edm niemiło wspominam......... mam wrażenie bałaganu w kolorach - wolę te firmy, gdzie jest dany kolor i posiada kilka poziomów jasności, a tutaj każdy ma swoją odrębną nazwę i za diabła nie umiem sie w nich połapać jakoś mi nie lezy taki układ zwyczajnie..........
Ja pamiętam, że dobieralam średnie odcienie najbliżej mojej tonacji, a okazały się i tak za jasne do mojej cery, ale to było wieki temu jeszcze przed wycofaniem tego ogromnego wyboru odcieni. Karnację mam średnio jasną, nie najjaśniejszą, ale i tak blada jestem

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Zmieniając temat - widziałam ostatnio w tramwaju dziewczynę i niewiele brakowało, zebym podała jej kartke z adresem wizażu
Miała włosy do pasa, związane w kucyk. Od połowy długości były porozdwajane - znaczy nie porozdwajane, bo jeden włos miał po 5-6 odnóżek, z których część dzieliła sie dalej no mówię Wam - masakra! W życiu nie widziałam czegos takiego! A przeciez skoro jej włos skłonny był podzielić sie na 6 części, które dalej jeszcze sie dzieliły, to znaczy, że ma naprawdę mocne, grube włosy! No tylko o nie dbać!
To pewnie dlatego moje włosy sie nie rozdwajają.......... one sa po prostu zbyt cienkie, żeby móc sie jeszcze podzielić

obawiam się, że nie ma innej możliwości dobrania koloru jak testowanie
nie bardzo mam na to ochotę - ale uznałam, że 3-4 kolory zamówię. Jak będą do d... to dam sobie spokój.

Pamiętam i własnie dlatego nie witałam Cię na wątku
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Anula ja w grupie miałam dziewczynę, która miała siano od samego czubka głowy. Widziałam już siano na końcach, widziałam od połowy, ale od samego czubka? Zawsze tej dziewczynie chciałam powiedzieć aby je ścięła, a potem o nie zadbała. Tylko jak tu ściąć jak od samego czubka zniszczone, przesuszone, sianowate i rozdwojone?
Mnie kiedyś wiele lat temu facet w autobusie zaczepił, stwierdził wprost czemu mam takie suche włosy, czy używam odżywki? Siedział za mną Ja się odwróciłam, patrzę, a to łysy totalnie koleś
Więc równie uszczypliwie stwierdziłam, że lepsze takie, niż żadne

Zaczęliśmy gadać i okazało się, że facet był fryzjerem

Co do osób, o których mówicie, to ja się nie dziwię, ja też kiedyś nie miałam pojęcia o tym, jak włosy powinny wyglądać, nie robiło mi żadnej różnicy, kiedy były zniszczone a kiedy piękne i zdrowe. Może dlatego, że mama wpajała mi, że taka ich uroda, nie zwracano mi uwagi nawet wśród znajomych. Poza tym nie miałam jeszcze jakby to powiedzieć wyrobionego poczucia estetyki pod tym względem. To się u mnie zaczęło dopiero ok. 20 roku życia.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-06-30 o 14:56
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 15:04   #342
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dokładnie, chociaż nie wykluczone, że mogą się te kremy różnić, po przygodzie z oliwkami P&R wszystko jest możliwe. Myślę, że każda z nas ma teraz lekkiego fioła na punkcie kosmetyków podejrzewanych o nazwijmy to "syndrom P&R" Więc i ja się teraz zaczęłam nad tym kremem zastanawiać, ale nie mogę powiedzieć, że jest całkiem beznadziejny, nie jest zły, ale do mojego ideału sporo mu brak


Mnie kiedyś wiele lat temu facet w autobusie zaczepił, stwierdził wprost czemu mam takie suche włosy, czy używam odżywki? Siedział za mną Ja się odwróciłam, patrzę, a to łysy totalnie koleś
Więc równie uszczypliwie stwierdziłam, że lepsze takie, niż żadne

Zaczęliśmy gadać i okazało się, że facet był fryzjerem
Po prostu umarłam! Syndrom P&R Niezłe określenia tu powstają

Odnośnie fryzjera, to cud, żeś języka w buzi nie zapomniała i stać Cię było na jakąś gadkę. Fakt, facet, który zaczepia w ten sposób dziewczynę musi być albo fryzjerem albo gejem
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 15:26   #343
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Po prostu umarłam! Syndrom P&R Niezłe określenia tu powstają

Odnośnie fryzjera, to cud, żeś języka w buzi nie zapomniała i stać Cię było na jakąś gadkę. Fakt, facet, który zaczepia w ten sposób dziewczynę musi być albo fryzjerem albo gejem
A często 2in1
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 15:43   #344
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A często 2in1
Z ust mi to wyjęłaś, jakkolwiek by to nie zabrzmiało
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 15:58   #345
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Jeszcze nie znalazłam takiego, który miałby idealny kolor + skład.
Jak na razie najbardziej pasuje mi mizon - ale cicho sza bo on nie kwalifikuje się jako organiczny
Z bardziej organicznych - tak przynajmniej określa się producent - jest elishacoy, ale nie mogę znaleźć składów

Znalazłam składy - średnio - http://hope-inablog.com/elisha-coy-2...redient-lists/
Dzięki Taki prawdziwy BB krem, ale z pięknym składem byłby marzeniem. Ten z Pat&Rub nie będzie BB, tylko w typie BB. Czyli będzie to najprawdopodobniej coś na kształt naturalnego Garnier'a. Niby BB, ale daleko do oryginału.


Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Mnie ciekawi czy którymś kolorem tej henny możną uzyska taki miodowy, ale jasny brąz. Byleby w czerń nie wpadał, ani w przesadną czerwień.
Ostatnio jakoś marzy mi się taki kolor plus delikatne refleksy, czyli gra świateł, ale to tylko u fryzjera i to dobrego, bo inaczej chamska zebra murowana

Witam nową Koleżankę Biochemiczkę
Wiesz wszystko jest możliwe. Dziewczyny mieszają Cassię, z Jasnym brązem Khadi i gdzieś na forum uzyskały tylko delikatne refleksy. U mnie Khadi jednak wychodzi bardziej czerwono, niż rudo. Może Lush z odżywką i odpowiednim czasie trzymania na głowie też dałby miodowy efekt. Wszystko jednak zależy od koloru wyjściowego. U mnie henna nigdy nie wyszłaby miodowa, choćbym stała z nią na głowie. Mam zbyt ciemny kolor wyjściowy.


A tak na marginesie zrobiłam małe porównanie masełek do ciała Pat&Rub. Żurawinowe dużo intensywniej i gorzej pachnie, od kokosowego. Kokosowe choć pachnie cytryną jest mniej męczące, bardziej delikatne i ulotne. Żurawinowe przyprawiło mnie w tym upale o ból głowy. Jeszcze ten "podsmrodek" samoopalacza - masakra.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 16:06   #346
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

no i też zamówiłam szampon z chilli i odzywkę drożdżową i kremik dla dzieci też dorzuciłam do koszyka

Anula ty jesteś straszny i okrutny kusiciel

mnie też interesują te nowe podkłady EDM, zwłaszcza ze Margo pisze że są kremowe.-ciekawe który kolorek byłby najbliższy winged butter?
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 16:18   #347
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
no i też zamówiłam szampon z chilli i odzywkę drożdżową i kremik dla dzieci też dorzuciłam do koszyka

Anula ty jesteś straszny i okrutny kusiciel

mnie też interesują te nowe podkłady EDM, zwłaszcza ze Margo pisze że są kremowe.-ciekawe który kolorek byłby najbliższy winged butter?
będą super! I obie będziemy zadowolone
no to chyba mamy podobne paszcze , bo mi tez winged butter pasował
ja wezmę 4 próbki: sand, nude, honey i true beige. Inne zupełnie bez szans, przynajmniej tak mi się wydaje......ale okaże się jak przyjdą
nie mam pojęcia, który będzie najbardziej zbliżony do wb - byc może żaden
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 16:49   #348
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
będą super! I obie będziemy zadowolone
no to chyba mamy podobne paszcze , bo mi tez winged butter pasował
ja wezmę 4 próbki: sand, nude, honey i true beige. Inne zupełnie bez szans, przynajmniej tak mi się wydaje......ale okaże się jak przyjdą
nie mam pojęcia, który będzie najbardziej zbliżony do wb - byc może żaden
Ja też w nie celuję
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 17:07   #349
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

witam
ostatnio nawet nie mam czasu na zakupy...
zaczęłam pracę, więc 6 dni w tygodniu mam zajęte
i pochwalę się, że zdałam maturę

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
No zobaczymy jak to będzie z tym mydłem, dam znać.
Weź ten, co pachnie jak landrynka super jest, ale nie bierz tego z kofeiną.
ja ostatnio kupiłam ten z kofeiną i jest ok
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 17:23   #350
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
witam
ostatnio nawet nie mam czasu na zakupy...
zaczęłam pracę, więc 6 dni w tygodniu mam zajęte
i pochwalę się, że zdałam maturę


ja ostatnio kupiłam ten z kofeiną i jest ok
za jedno i drugie
gratuluję - matura z głowy!
Chwal się, chwal - jest czym
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 17:38   #351
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A próbowałaś może stylizatorów JMO? Strasznie mnie ciekawią, muszę kiedyś z kimś wziąć na spółę bo ciekawa jestem strasznie, ale żeby 100zł płacić.. Chyba jeden z nich jest w próbkach, pamiętacie dziewczyny w jakim warszawskim sklepie próbki JMO sprzedawali? ;>
ja zamawiałam w sklepie Naturnika próbkę stylizatora i jak dla mnie niezbyt fajny może nie umiem go nakładać
mam wrażenie, ze skleja, nie wnika we włosy tylko tak dziwnie...
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 17:44   #352
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Sprawiłam sobie nowy balsam Alterry i olejek antycellulitowy Alverde w nagrodę za dobre wyniki maturalne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 74ed76b3f0e5bec4bbfd86721dfd9f9e0f5ccc77.jpg (23,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cellulite_koerperoel_zitrone_rosmarin-data.jpg (27,7 KB, 7 załadowań)
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 17:48   #353
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

To złapał nas ten sam wirus,bo mnie gaia nic,a nic nie obchodzi
u mnie podobnie

kusi mnie marka Caudalie, jakie są Wasze opinie?
głównie pianka oczyszczająca i ich eliksir rozświetlający
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 18:06   #354
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Sprawiłam sobie nowy balsam Alterry i olejek antycellulitowy Alverde w nagrodę za dobre wyniki maturalne
należała sie nagroda
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 18:26   #355
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
u mnie podobnie

kusi mnie marka Caudalie, jakie są Wasze opinie?
głównie pianka oczyszczająca i ich eliksir rozświetlający
Eliksir miałam - jako utrwalacz/odświeżacz makijażu zupełnie się nie sprawdził. Nie spełniał żadnej z tych funkcji i do tego dawał efekt tapety
Zużyłam go jako coś a'la serum - używałam przed kremem/emulsją na noc. I tu pełne zaskoczenie - ładnie ujednolicił koloryt i odżywił buzie.
Jak dla miał bardzo specyficzny zapach - mocny i bardzo ziołowy, rozpylacz jest raczej kropelkowy niż mgiełkowy. Zużyłam małe opakowanie.
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 18:27   #356
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Sprawiłam sobie nowy balsam Alterry i olejek antycellulitowy Alverde w nagrodę za dobre wyniki maturalne
daj znać jak zapach balsamu, bo miałam 2 wersje i po dłuższym czasie zapach był mega męczący olejek na włosy, czy na ciało?
gratuluję wyników
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 18:27   #357
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Sprawiłam sobie nowy balsam Alterry i olejek antycellulitowy Alverde w nagrodę za dobre wyniki maturalne
Też kupiłam ostatnio ten olejek i jestem zadowolona. Miła odmiana od innych oliwek.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 18:29   #358
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Eliksir miałam - jako utrwalacz/odświeżacz makijażu zupełnie się nie sprawdził. Nie spełniał żadnej z tych funkcji i do tego dawał efekt tapety
Zużyłam go jako coś a'la serum - używałam przed kremem/emulsją na noc. I tu pełne zaskoczenie - ładnie ujednolicił koloryt i odżywił buzie.
Jak dla miał bardzo specyficzny zapach - mocny i bardzo ziołowy, rozpylacz jest raczej kropelkowy niż mgiełkowy. Zużyłam małe opakowanie.
dziękuję za opinię

właśnie ciekawiło mnie to jakby się sprawdzał z makijażem...
teraz używam rano serum JMO, później filtr JMO i na to podkład Meow / Hauschka / Clinique
w poniedziałek będę mieć minerały Lumiere
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 18:38   #359
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
daj znać jak zapach balsamu, bo miałam 2 wersje i po dłuższym czasie zapach był mega męczący olejek na włosy, czy na ciało?
gratuluję wyników
Mnie znudził balsam o zapachu pomarańczy z wanilią, więc kupiłam ten. Zapach jest bardzo przyjemny i świeży Będę używać ich na zmianę.
Olejek kupiłam z myślą o wcieraniu w uda i pośladki, ale sprawdzę też, jak działa na włosy

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Też kupiłam ostatnio ten olejek i jestem zadowolona. Miła odmiana od innych oliwek.
Słyszałam dużo pochlebnych opinii na jego temat i w końcu nie wytrzymałam
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 18:53   #360
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dzięki Taki prawdziwy BB krem, ale z pięknym składem byłby marzeniem. Ten z Pat&Rub nie będzie BB, tylko w typie BB. Czyli będzie to najprawdopodobniej coś na kształt naturalnego Garnier'a. Niby BB, ale daleko do oryginału.

.
Tu znalazłam jeszcze listę kremów bb bez parabenów - http://azjatyckiekosmetyki.blogspot....parabenow.html - może coś cie zainteresuje. Polecam blog - tłumaczenie składów ze znaczków na nasze
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.