Lakiery hybrydowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-26, 20:20   #1
milenka1423
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10

Lakiery hybrydowe


Nie wiedziałam gdzie mogę zadać to pytanie , więc założyłam wątek , a mianowicie moje pytanie to czy któraś z Was używała lakierów Hybrydowych firmy "cosmetics zone" firma z łodzi , swoją sprzedaż oferują przez allegro , jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia proszę o informację
milenka1423 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 16:38   #2
milenka1423
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez mila7776 Pokaż wiadomość
Witam , jestem kosmetyczką od wielu lat do tej pory korzystałam z lakierów firmy Shellac , do zakupu hybryd firmy Cosmetics Zone namówiła mnie moja znajoma ( też na nich pracuje ) i o dziwo są REWELACYJNE . Mimo niskiej ceny jak za lakier hybrydowy mogą spokojnie konkurować jakościowo z lakierami Shellac lub Kabos. Mam wiele ich kolorków , jednak moim ulubionym jest numer 11 - śliczna czerwień , lub 48 - fajna kawa z mlekiem. Spokojnie lakier utrzymuje się około 14 dni , u niektórych klientek nawet dłużej.
Jak zakupicie jakieś ładne kolorki to podajcie numer to dokupię .
Cieszę się że znalazłam się na tym forum , mam nadzieję że znajdę tu ciekawe opinie dotyczące nowości w kosmetyce.
Pozdrawiam mila 7776
Także zakupiłam produkty firmy "cosmetics zone" i jestem naprawdę zadowolona. U Moich klientek trzyma się około 20 dni oczywiście już z lekkim odrostem , ale to jest nieuniknione. A co do kolorów ciekawy jest kolor 046 piękny ciemny fiolet ( Kolor ciemny , prawie czarny z poświatą fioletową i delikatnymi drobinkami ) kolor 048 kawa z mlekiem też piękny i ciekawy. Aktualnie jestem zadowolona
milenka1423 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 10:58   #3
_Koniczynka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Koniczynka_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bochnia/Małopolska
Wiadomości: 3 259
Dot.: Lakiery hybrydowe

Odświeżam wątek, bo zainteresowały mnie hybrydy Cosmetics zone. Podobno bardzo dobre jakościowo, a cena jest nieporównywalna do tych z wyższej półki.
Mam pytanie do dziewczyn które używają, czy mogłybyście powklejać kolory na paznokciach lub próbnikach? Nic nie mogę znaleźć w internecie, ich próbnik jakoś nic mi nie mówi, a chciałam zamówić, tylko zamawianie u nich kolorów to w sumie zupełnie w ciemno

Gdybyś jakiś moderator tu zaglądnął to fajnie byłoby dopiąć do tytułu wątku nazwę firmy, nie chciałabym zakładać kolejnego, a temat bardzo mnie interesuje.
__________________
_Koniczynka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 12:36   #4
czarnulka325
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 2
Dot.: Lakiery hybrydowe

Witam. Ja również używam lakierów cosmetics zone. Narazie posiadam tylko 4 kolory. Jestem zadowolona i jak narazie nie zamierzam korzystać z lakierów innych firm. Te są świetne i cena bardzo przystępna. Utrzymują się długo na paznokciach. Jedna moja klientka ostatnio powiedziała, że robiła w ziemi w ogrodzie cały dzień, a paznokcie jakie były takie są. Na moich paznokciach też trzymają się świetnie. Większość osób boi się, że po ściągnięciu żelu paznokcie będą zniszczone, jednak po prawidłowym ściągnięciu acetonem paznokcie wyglądają jak przed pomalowaniem. Dodaje zdjęcia z moimi kolorami. Jeśli chodzi o kolory, to są bardzo ładne, pięknie mienią się w słońcu i w sztucznym świetle. W rzeczywistości mają nieco inny odcień niż na palecie producenta, także również proszę Was o dodawanie zdjęć z waszymi kolorkami.
DSC08621.jpg

DSC08623.jpg
czarnulka325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 16:14   #5
milenka1423
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery hybrydowe

Jeśli chodzi o kolory posiadam narazie kilka
Są to kolory:
009-czerwień
001-róż do frencha
003-biały
048-kawa z mlekiem
046-chyba to był fiolet ten ciemny kolorek :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA300203.jpg (66,9 KB, 2675 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PB040240.jpg (131,1 KB, 2149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PB210343.jpg (74,6 KB, 2073 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0624.jpg (64,9 KB, 2125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PB210339.jpg (79,9 KB, 2252 załadowań)
milenka1423 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 23:29   #6
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja posiadam obecnie 4 kolorki: 008, 013, 044, PST 009

Kolorki ogólnie bardzo fajne, trwałość zależy od osoby.
W moim przypadku w stanie nienaruszonym ok tyg. Po około dwóch tyg. ściągam hybrydę z powodu widocznych odrostów oraz odwarstwiania się lakieru od paznokcia (nie odpryskują lecz tak jakby "rozdwajają"), niby nie jest to widoczne przy kolorowych pazurkach ale często można o coś zahaczyć i oderwać kawałek lakieru.
W przypadku mojej mamy pazurki trzymają się nawet do 3 tyg. !
W stanie nienaruszonym (tzn. bez odprysków, bez odwarstwień) niecałe 2 tyg. Wg mnie to wystarczająco.

Różnica w trwałości zależy może od tego kto co na co dzień robi. Ja mam obecnie 4 miesięczną córeczkę. Ręce mam praktycznie non stop w wodzie (pranie, mycie butelek, kąpiel itp.), mama natomiast pracuje w biurze, także wiadomo różnica spora.

Co do kolorów mogę powiedzieć co o nich sądzę:
*008 - czerwień mocno kryjąca -wyczytałam gdzieś, że czerwienie tej firmy są zdecydowanie najmocniejszymi kryjącymi kolorkami ze wszystkich kolorów dostępnych z palety. Kolorek dość krwisty ale nie tandetny, mogę polecić
*013 - ten kolor jest naprawdę piękny. Połączenie różu z fioletem - ciepły odcień.
*044 - fajny, aczkolwiek nie dla każdego. Noszę krótkie pazurki, ciemne odcienie pasują raczej na dłuższe. Drobinki fajnie mienią się w słońcu, coś jak w przypadku kamienia "piasek pustyni" tylko kolor to czekoladowy brąz - ciemny.
*PST009 - pomarańcz, coś jak w teledysku Rihanny - What's my name. Bardzo fajny, taki młodzieżowy

Planuję zakupić dwa dodatkowe kolorki 081, oraz któryś z 006, 064.
Jak tylko będę mieć jakieś foto to wkleję na forum.

Szukając po necie realnych zdjęć pazurków z cosmetics zone natrafiłam na bloga http://i2.pinger.pl/pgr46/3183401200...4/DSCN1889.JPG ( pełna strona to http://tipsyizabell.pinger.pl/ ), osoba ta pracuje na tych kosmetykach. Znajdziecie tam fotki pazurków i wzornika z niektórymi kolorami hybryd.

Co do wątku, może by tak założyć nowy? z nazwą cosmetics zone w tytule?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 17:11   #7
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dodaje fotki pazurków z kolorem 013 akurat taki mam aktualnie na palcach, jak widać fotka fotce nie równa;P dwie pierwsze robione komórką (stąd ta słaba jakość, lecz bardzo realny kolor), ostatnia robiona aparatem z lampą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0099.jpg (34,5 KB, 2085 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0103.jpg (59,7 KB, 1144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0030.jpg (69,6 KB, 1532 załadowań)
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-03, 21:38   #8
czarnulka325
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 2
Dot.: Lakiery hybrydowe

Kolor MET 002 PIĘKNY!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg met 002.jpg (45,0 KB, 1574 załadowań)
czarnulka325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 00:04   #9
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dodaję fotki hybryd z Cosmetics Zone. Celowo piszę nazwę producenta tych lakierów, może osoby które szukają coś na temat hybryd z tej firmy trafią na nasze forum i podzielą się swoimi zdjęciami jak i opiniami na ich temat. Strasznie mało jest informacji w necie, zdjęć realnych kolorków jeszcze mniej :/ Producent mógłby się postarać o lepszą prezentację kolorów jakich posiadają w sprzedaży. Wkurza mnie to że muszę kupować ich produkty na ślepo:/ ta ich paleta kolorystyczna jest do d*py :/ a szkoda bo lakiery są naprawdę fajne co Wy o tym sądzicie ?

Fotki są robione w dwóch miejscach, dodaję oba dla porównania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 044.jpg (91,6 KB, 1210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hybryda C Z.jpg (70,0 KB, 2084 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Hybryda Cosmetics Zone.jpg (133,5 KB, 1736 załadowań)
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 00:07   #10
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez milenka1423 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o kolory posiadam narazie kilka
Są to kolory:
009-czerwień
001-róż do frencha
003-biały
048-kawa z mlekiem
046-chyba to był fiolet ten ciemny kolorek :P
Czy kolor biały jest wystarczająco kryjący aby zrobić wyraźną białą końcówkę ? Ile warstw trzeba nałożyć, aby french wyglądał dobrze?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 09:38   #11
milenka1423
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery hybrydowe

Lakiery firmy " Cosmetisc Zone" są tak bardzo kryjące , że do zrobienia frencha wystarcza 1 warstwa to samo z czerwonym już po 1-nej warstwie paznokcie są ładnie pokryte czerwonym żywym kolorem
milenka1423 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 13:25   #12
morelka1987
Zadomowienie
 
Avatar morelka1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 213
Dot.: Lakiery hybrydowe

Czy mogłabym prosic o podanie składu tych lakierów ?

Czy jesli będę uzywac lakierów Cosmetics zone to mogę uzyć bazy i topu innej, tańszej firmy? czy będzie to miało wpływ na trwałość ?
__________________
Nasz dzień: 18.08.2012

Edytowane przez morelka1987
Czas edycji: 2013-05-17 o 13:44
morelka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 21:20   #13
agusia154
Raczkowanie
 
Avatar agusia154
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 37
GG do agusia154
Dot.: Lakiery hybrydowe

Też szukam odpowiedzi na podobne pytanie czy na baze cosmetics zone moge uzywac lakierow hybrydowych innej firmy i pozniej top cosmetics zone? mam kilka kolorkow z cosmetics zone ale maja maly wybor i chcialabym dokupic kilka interesujacych mnie z innej firmy..

ogólnie jestem jak na razie zadowolona z lakierow tej firmy wszystko jest ok ladnie kryja itd. tylko kiepska ta ich paleta kolorow kiepsko widac faktyczna kolorystyke
agusia154 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 16:05   #14
natalia_h
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 8
Dot.: Lakiery hybrydowe

Czy te alkiery costemics zone trzymaja sie na bazie innej firmy ? mam baze i nablyszczacz firmy gelish
natalia_h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 09:33   #15
milenka1423
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez natalia_h Pokaż wiadomość
Czy te alkiery costemics zone trzymaja sie na bazie innej firmy ? mam baze i nablyszczacz firmy gelish
Praktycznie wszystkie lakiery hybrydowe można łączyć z innymi firmami więc myślę , że tutaj problemu by nie było
milenka1423 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 10:21   #16
natalia_h
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 8
Dot.: Lakiery hybrydowe

właśnie się przymierzam do zakupy kilku kolorków tej firmy , tylko zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz , czy one dobrze się odmaczają w acetonie dobrze się ściagają ? Bo z tego co wiem lakiery INS i kilka innych firm nie chcę schodzic i trzeba je piłowac
natalia_h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 11:45   #17
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

łatwo schodzą, wystarczy kawałek wacika wcześniej nasączonego acetonem przyłożyć do płytki i zawinąć folią aluminiową, 10 minut i lakieru praktycznie nie ma, jakieś resztki jak zostają to ściągam patyczkiem i delikatnie matuje bloczkiem polerskim

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez agusia154 Pokaż wiadomość
Też szukam odpowiedzi na podobne pytanie czy na baze cosmetics zone moge uzywac lakierow hybrydowych innej firmy i pozniej top cosmetics zone? mam kilka kolorkow z cosmetics zone ale maja maly wybor i chcialabym dokupic kilka interesujacych mnie z innej firmy..

ogólnie jestem jak na razie zadowolona z lakierow tej firmy wszystko jest ok ladnie kryja itd. tylko kiepska ta ich paleta kolorow kiepsko widac faktyczna kolorystyke
a jakie kolorki posiadasz? może wkleisz jakieś fotki ja zamówiłam sobie na próbę hybrydę z SHS od alletipsy.. ponoć ładnie tez się trzyma i mają fajne kolorki, przetestuje i dam znać
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 11:49   #18
natalia_h
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 8
Dot.: Lakiery hybrydowe

O dziekuje Wam bardzo ! W takim razie jutro pewnie zamówie jakieś 3 kiolorki Postaram się wrzucić jakieś zdjęcia a jakie proponujecie jeśli chodzi o bordo ??
natalia_h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 13:05   #19
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja ma kolor 008, ładna czerwień a co do bordowego to na facebooku Cosmetics Zone, jakaś z klientek dodała zdjęcie pazurków z nr 022 można zobaczyć.
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 23:18   #20
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

kolor 081 na paznokciach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3274.jpg (112,9 KB, 1829 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3280.jpg (114,0 KB, 888 załadowań)
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 13:42   #21
natalia_h
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 8
Dot.: Lakiery hybrydowe

dodam niedługo kolor 016 na pazurkach tylko zrobie! ;P
natalia_h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 14:11   #22
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

właśnie zastanawiałam się nad tym kolorkiem 016 czekam na fotki
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 22:06   #23
karasia4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Dot.: Lakiery hybrydowe

niedawno kupiłam 063.fajny kolorek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03429.jpg (59,1 KB, 1619 załadowań)
karasia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 00:20   #24
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja proponuje kolor 081 przepiękny:P fotka niżej

PS. Zmyłam kolor beżowy (ShS 29) z palca serdecznego.. przyznam, że jestem trochę zawiedziona tymi produktami z ShS, czy jak kto woli INS (ponoć to jedno i to samo).. baza do niczego i jako podkład i jako wykończenie... kolor nałożony więc na produktach z Cosmetics Zone.
Musiałam przetestować zmywanie tego SHS'a i jak się mogłam spodziewać trzeba było piłować, dla mnie taka "hybryda" to nie hybryda:/ nie polecam:/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 081_b.jpg (77,4 KB, 1857 załadowań)
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 21:41   #25
milenka1423
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
ja proponuje kolor 081 przepiękny:P fotka niżej

PS. Zmyłam kolor beżowy (ShS 29) z palca serdecznego.. przyznam, że jestem trochę zawiedziona tymi produktami z ShS, czy jak kto woli INS (ponoć to jedno i to samo).. baza do niczego i jako podkład i jako wykończenie... kolor nałożony więc na produktach z Cosmetics Zone.
Musiałam przetestować zmywanie tego SHS'a i jak się mogłam spodziewać trzeba było piłować, dla mnie taka "hybryda" to nie hybryda:/ nie polecam:/
Ale piękna fotka kolorek też niezły
milenka1423 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 01:22   #26
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez milenka1423 Pokaż wiadomość
Ale piękna fotka kolorek też niezły
hmm piękna fotka.... znaczy pierścionek? heheh jeśli tak to muszę skromnie przyznać, że to moje dzieło (posrebrzany+kryształki Swarovskiego) pewnie za niedługo i w sprzedaży na allegro nie ma to jak reklama na forum w zakładce z pazurkami
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 14:38   #27
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny czy ktoras nie chce sie pozbyc baz, lakierow do manicure hybrydowego? chce sama zaczac przygode z tym manicure
posiadam watki wymiankowe


czy baza i to co ma byc na wierzchu moze byc 2w1? polecice jakas? nie za droga bo nie wiem czy bede to sobie robic i jakies lakiery?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 15:24   #28
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
ja proponuje kolor 081 przepiękny:P fotka niżej

PS. Zmyłam kolor beżowy (ShS 29) z palca serdecznego.. przyznam, że jestem trochę zawiedziona tymi produktami z ShS, czy jak kto woli INS (ponoć to jedno i to samo).. baza do niczego i jako podkład i jako wykończenie... kolor nałożony więc na produktach z Cosmetics Zone.
Musiałam przetestować zmywanie tego SHS'a i jak się mogłam spodziewać trzeba było piłować, dla mnie taka "hybryda" to nie hybryda:/ nie polecam:/
A Cosmetic Zone z tego co rozumiem, nie trzeba piłować, tylko odmacza się 10 min w acetonie, tak? Bo tak jest opisane na ich stronie.
Czy muszę mieć też ich aceton, czy obojętnie jaki?
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 16:28   #29
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
A Cosmetic Zone z tego co rozumiem, nie trzeba piłować, tylko odmacza się 10 min w acetonie, tak? Bo tak jest opisane na ich stronie.
Czy muszę mieć też ich aceton, czy obojętnie jaki?
nie trzeba piłować, ani nawet matowić wierzchniej warstwy przed ściągnięciem, ja używałam acetonu z jakiejś innej firmy, teraz kupiłam z Cosmetics Zone bo tamten mi się skończył, także może być byle jaki, nie ma większego znaczenia

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

dziewczyny śmiem twierdzić, że Estetiq, Olivia, Żellak (a.t.a) oraz Cosmetics Zone to jedno i to samo:/ ta sama rozlewnia a inne etykiety na buteleczkach, dobrze chociaż, że cena taka sama:P Wszystkie te firmy mają podobne kolorki, a nawet te same nr jeśli chodzi o paletę np. kolor 26,59,31,32 i wiele innych

Linki do stron z paletami dla porównania:
* wzornik z a.t.a więc wklejam link http://www.fantoma.pl/pl/p/Lakier-hybrydowy-uv-COLOR-ata-nrP3-15ml-PASTEL-MILK-BLUE/1390
* oraz Olivia http://www.venus-hurtownia.pl/olivia-lakier-hybrydywy/
* Estetiq jest na stronie http://www.biokur.pl/zel-hybrydowy-c...facturers_id=2
W przypadku Estetiq'a niektóre kolorki mają inne nr więc mogą mieć pomieszaną kolorówkę.

Jedyną różnicą jest to, że nie wszystkie kolorki mają w sprzedaży np. a.t.a ma kolory z dopiskiem "new" i tych pozostałe firmy nie mają w palecie.

Co do składu nie mam pozostałych firm, posiadam tylko kilka sztuk z Cosmetics Zone więc w razie czego mogę podesłać skład dla porównania.
wiecie? w sumie to nawet dobrze jeśli dobrze myślę co do podobieństwa firm to przynajmniej wiem czego mogę się spodziewać po lakierach z a.t.a czy Olivia (chyba, że się mylę:/) upatrzyłam już kolorek 102 i p7 z paletki a.t.a te kropeczki na wzorniku symbolizują błyszczące drobinki, mam kolor 044 z Cosmetics Z. i wiem jak to mniej więcej wygląda

dajcie znać w skrócie jak się trzyma Olivia, a.t.a... Estetiq wszyscy zachwalają więc nie pytam

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2013-05-27 o 16:33
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 07:52   #30
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
nie trzeba piłować, ani nawet matowić wierzchniej warstwy przed ściągnięciem, ja używałam acetonu z jakiejś innej firmy, teraz kupiłam z Cosmetics Zone bo tamten mi się skończył, także może być byle jaki, nie ma większego znaczenia
A jak odmaczasz? W miseczce czy zawijasz waciki folią na każdym palcu? I jak długo to trzeba faktycznie trzymać w przypadku Cosmetics Zone?
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.