Zapalenie przydatków ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-08, 08:37   #1
rossa1232
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 115

Zapalenie przydatków ?


Zacznę od tego że mam 16 lat, wizytę u ginekologa umówioną niestety dopiero na ostatni tydzień sierpnia a do tego nie wiem czy dojdzie do wizyty gdyż mam okres nieregularny ,cykl 21 dni i niestety wychodzi mi na tą wizytę okres ;( Bardzo sie martwię że mam zapalenie przydatków,boli mnie podbrzusze nie mocno ale dosc lekko,mam obfity okres,był też ból w okolicach bioder i pleców,chodzę też często do toalety,śluz nie jest niestety za ciekawy. Jest możliwa taka choroba w tak młodym wieku ? . Przeczytałam że można byc bezpłodną czego bardzo się wystraszyłam gdyż wiadomo w przyszłości chciałabym miec jakies dzieci.
Z góry dziękuję za odpowiedzi
rossa1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 08:52   #2
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Zapalenie przydatków ?

Jak to nieregularny okres co 21 dni?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 08:58   #3
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Zapalenie przydatków ?

Cytat:
Napisane przez rossa1232 Pokaż wiadomość
Zacznę od tego że mam 16 lat, wizytę u ginekologa umówioną niestety dopiero na ostatni tydzień sierpnia a do tego nie wiem czy dojdzie do wizyty gdyż mam okres nieregularny ,cykl 21 dni i niestety wychodzi mi na tą wizytę okres ;( Bardzo sie martwię że mam zapalenie przydatków,boli mnie podbrzusze nie mocno ale dosc lekko,mam obfity okres,był też ból w okolicach bioder i pleców,chodzę też często do toalety,śluz nie jest niestety za ciekawy. Jest możliwa taka choroba w tak młodym wieku ? . Przeczytałam że można byc bezpłodną czego bardzo się wystraszyłam gdyż wiadomo w przyszłości chciałabym miec jakies dzieci.
Z góry dziękuję za odpowiedzi

Tak, jest możliwa. Zapalenie przydatków nie jest chorobą drastycznie zależną od wieku.
Na Twoim miejscu spróbowałabym się umówić do kogoś innego, by termin był szybciej. Zapalenie przydatków to nie przelewki, ale nie panikuj. Poszukaj innego lekarza i tyle.

Inna rzecz, że to wcale nie musi być zapalenie przydatków - co nie zmienia faktu, że TRZEBA skonsultować to z ginekologiem.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 09:02   #4
rossa1232
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 115
Dot.: Odp: Zapalenie przydatków ?

Chodzi o to że tak wyliczając mam go co 21 dni. Naprawde w tym jest chaos i bardzo różnie z nim jest. np teraz niedawno miałam okres i to po 3 tygodniach od ostatniego.

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Poszukanie innego raczej nie będzie możliwe. Z moją mamą nie da się porozmawiac na " takie tematy " i dla niej do ginekologa idzie się w wieku 18 lat i nie wcześniej więc sama na własną rękę umówiłam się do pani która jako jedyna w moim miescie przyjmuje od 14 lat a od 16 bez rodzica .
rossa1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 09:14   #5
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Odp: Zapalenie przydatków ?

Cytat:
Napisane przez rossa1232 Pokaż wiadomość
Poszukanie innego raczej nie będzie możliwe. Z moją mamą nie da się porozmawiac na " takie tematy " i dla niej do ginekologa idzie się w wieku 18 lat i nie wcześniej więc sama na własną rękę umówiłam się do pani która jako jedyna w moim miescie przyjmuje od 14 lat a od 16 bez rodzica .

Jesteś pewna, że to jedyny taki lekarz? To, że ktoś tego nie deklaruje na np. stronie nie musi znaczyc, że tak nie robi. Ja byłam pierwszy raz u gina tez w wieku 16 lat, normalny ginekolog i nikt nie miał z moim brakiem pełnoletności problemu.
Poszukaj.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 09:18   #6
rossa1232
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 115
Dot.: Odp: Zapalenie przydatków ?

Moja 25 letnia siostra próbowała mi pomóc i umówic mnie do ginekologa który przyjął naszą wspólną znajomą która miała 17 lat . Jeśli jednak chodziło o mnie powiedziano mi że musi byc rodzic i koniec. ; p w jeszcze innym musze miec 18 lat albo rodzic także ciężko tutaj u mnie.
rossa1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 09:20   #7
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Odp: Zapalenie przydatków ?

Cytat:
Napisane przez rossa1232 Pokaż wiadomość
Moja 25 letnia siostra próbowała mi pomóc i umówic mnie do ginekologa który przyjął naszą wspólną znajomą która miała 17 lat . Jeśli jednak chodziło o mnie powiedziano mi że musi byc rodzic i koniec. ; p w jeszcze innym musze miec 18 lat albo rodzic także ciężko tutaj u mnie.

Ja bym dzwoniła po kolei po gabinetach i pytała.
A może sprawę by rozwiązało, gdyby siostra poszła z Tobą?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 09:32   #8
rossa1232
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 115
Dot.: Odp: Zapalenie przydatków ?

Właśnie chodzi o to że siostra właśnie chciała ze mną ale jedna powiedziała właśnie że nie mam 18 lat i musi byc rodzic a w drugim że też rodzic a nie siostra.Chyba będę musiała podzwonic bo jakie wyjście. Dla mnie to parodia żeby był problem pójsc samemu do ginekologa bo np musi byc rodzic albo 18 lat nie mam ; p
rossa1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 09:39   #9
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Odp: Zapalenie przydatków ?

Cytat:
Napisane przez rossa1232 Pokaż wiadomość
Właśnie chodzi o to że siostra właśnie chciała ze mną ale jedna powiedziała właśnie że nie mam 18 lat i musi byc rodzic a w drugim że też rodzic a nie siostra.Chyba będę musiała podzwonic bo jakie wyjście. Dla mnie to parodia żeby był problem pójsc samemu do ginekologa bo np musi byc rodzic albo 18 lat nie mam ; p
Próbuj. Poszukaj, może coś znajdziesz w wątku o dobrych ginekologach?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 09:43   #10
rossa1232
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 115
Dot.: Odp: Zapalenie przydatków ?

Znalazłam jedną Panią ginekolog wizyta niestety płatna ale coś wymyślę.
rossa1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 09:47   #11
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Odp: Zapalenie przydatków ?

Cytat:
Napisane przez rossa1232 Pokaż wiadomość
Znalazłam jedną Panią ginekolog wizyta niestety płatna ale coś wymyślę.

O widzisz.
Może warto zapłacić?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 09:55   #12
rossa1232
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 115
Dot.: Odp: Zapalenie przydatków ?

No jak dla mnie warto. Nie warto jest czekac i bóg wie co sie dzieje i sie jeszcze pogorszy.
rossa1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 09:56   #13
kobieta oszczedna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 115
Dot.: Zapalenie przydatków ?

Miałam kiedyś zapalenie przydatków. Objawy to był m.in. rwący ból jajnika, gorączka, plamienie. Wydaje mi się, że to zbyt poważna sprawa, żeby tyle z nią czekać. Pożycz od siostry pieniądze i biegnij do lekarza!
kobieta oszczedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 17:08   #14
0f2b17eeea1ad9572e182bfdbef701be79cfd893_5fea71824b8c9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 29
Dot.: Zapalenie przydatków ?

Dlaczego nie pójdziesz najpierw do internisty, jeśli tak się boisz? Tacy powinni przyjmować tego samego dnia i może Ci pomóc - da jakieś skierowanie.
0f2b17eeea1ad9572e182bfdbef701be79cfd893_5fea71824b8c9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 10:01   #15
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Zapalenie przydatków ?

Internista za bardzo nie pomoże - leczyłby w ciemno.
Jesli autorka współzyje to zapalenie przydatków dośc prawdopodobne; jesli nie to mało prawdopodobne chyba,że ma jakieś źródła infekcji (chore zęby itd) to jest to jednak możliwe.
Może Ci siostra zafunduje wizytę? Poza tym mogłabyś powiedzieć mamie o bólach - wtedy mogłaby zmienić zdanie...
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 16:53   #16
rossa1232
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 115
Dot.: Zapalenie przydatków ?

Witam ponownie Jestem już po wizycie u lekarza Na szczęście nie mam żadnych torbieli,zapalenia przydatków ale ginekolog powiedziała mi że wytwarzam za dużo jakiegoś hormonu ( nie pamiętam nazwy jaki to hormon ) Zaproponowała mi Diane 35. I tutaj jest moje pytanie : Przeczytałam o nich wiele opinii,tych dobrych jak i złych ale wystraszyłam się tych złych i na prawdę szczerze boje sie trochę tych tabletek. Widzę że mają okropne opinie i zastanawiam się czy badając mnie lekarka dobrze je dobrała.Jakie macie zdanie na ich temat i jeśli któraś z was brała- jakie macie o nich zdanie, i czy jest sie czego bac ? . Bardzo dziękuję za odpowiedzi
rossa1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 18:06   #17
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Zapalenie przydatków ?

Cytat:
Napisane przez rossa1232 Pokaż wiadomość
Witam ponownie Jestem już po wizycie u lekarza Na szczęście nie mam żadnych torbieli,zapalenia przydatków ale ginekolog powiedziała mi że wytwarzam za dużo jakiegoś hormonu ( nie pamiętam nazwy jaki to hormon ) Zaproponowała mi Diane 35. I tutaj jest moje pytanie : Przeczytałam o nich wiele opinii,tych dobrych jak i złych ale wystraszyłam się tych złych i na prawdę szczerze boje sie trochę tych tabletek. Widzę że mają okropne opinie i zastanawiam się czy badając mnie lekarka dobrze je dobrała.Jakie macie zdanie na ich temat i jeśli któraś z was brała- jakie macie o nich zdanie, i czy jest sie czego bac ? . Bardzo dziękuję za odpowiedzi

A na jakiej podstawie lekarka to stwierdziła?
Jeśli "na oko" to idź do innego lekarza.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 08:46   #18
rossa1232
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 115
Dot.: Zapalenie przydatków ?

Było badanie na fotelu i usg dopochwowe. I na tej podstawie stwierdzila ze nie ma nic zlego a za duzo jest jakiegos hormonu. (mam problem z nadmiernym owlosieniem i okresem )
rossa1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 08:48   #19
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Zapalenie przydatków ?

Cytat:
Napisane przez rossa1232 Pokaż wiadomość
Było badanie na fotelu i usg dopochwowe. I na tej podstawie stwierdzila ze nie ma nic zlego a za duzo jest jakiegos hormonu. (mam problem z nadmiernym owlosieniem i okresem )

Na Twoim miejscu poszłabym do innego lekarza - zaburzenia hormonalne diagnozuje się na podstawie wyników badań krwi...
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 20:58   #20
rossa1232
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 115
Dot.: Zapalenie przydatków ?

Cóż, Ta Pani ma bardzo dobre opinie. Aktualnie nie mogę isc do innego bo u tej pani byłam prywatnie. Tarczyce miałam np kilka miesięcy temu i było dobrze ale po prostu jest problem z okresem a owłosienie jest nadmierne i po prostu nie takie jak powinno.

Edytowane przez rossa1232
Czas edycji: 2013-08-21 o 20:59
rossa1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 21:42   #21
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Zapalenie przydatków ?

Cytat:
Napisane przez rossa1232 Pokaż wiadomość
Cóż, Ta Pani ma bardzo dobre opinie. Aktualnie nie mogę isc do innego bo u tej pani byłam prywatnie. Tarczyce miałam np kilka miesięcy temu i było dobrze ale po prostu jest problem z okresem a owłosienie jest nadmierne i po prostu nie takie jak powinno.
Zastanów się czy warto zaczynać taka kurację, to są hormony, na jedno pomogą na drugie mogą zaszkodzić. Jestes jeszcze młodziutka może znalazłby sie inny sposób aby zmniejszyć Twoje dolegliwości. Jak doradzają inne osoby ja również na Twoim miejscu wybralabym się do innego lekarza nawet jesli musisz troche poczekac na wizyte. Druga sprawa, czy wpółżyjesz? jesli tak, tabletki dodatkowo ochronią Cię przed niepożądana ciążą.
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 12:09   #22
rossa1232
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 115
Dot.: Zapalenie przydatków ?

Mam kolejne pytanie.Otóż biorę tą Diane 35 już jakiś chyba 3 tydzien ( bynajmniej zostały mi 4 tabletki do pierwszej 7 dniowej przerwy ) żauważyłam że owłosienie juz nie jest takie uciążliwe, włosy się nie przetłuszczają, na twarzy mam 3 krostki które za cholerę nie chcą zejsc. I tu jest moje pytanie.Naczytałam się że po odstawieniu twarz pogarsza się ze zdwojoną siłą a chciałabym uniknąc problemów skórnych gdyż z trądzikiem nie miałam i nie mam problemu. ( tabletki zostały przepisane na regulację okresu, nadmierne owłosienie ) Oczywiscie bez badania krwi które powinno byc zrobione ( żałuję że nie poprosiłam ale to był pierwszy raz i nie wiedziałam że tak powinno byc ) I nie wiem czy odstawic je, i nie brac żeby uniknąc pogorszenia twarzy i "uciekac " póki nie jest zle czy brac jeszcze te 2 blistry ? ( mam 3 blistry i wtedy jestem umówiona do pani ginekolog z czego 1 blister juz konczę ) Jak będzie najrozsądniej ? Polak mądry po szkodzie a ja chcę uniknąc szkody ; ) z góry serdecznie dziękuję za odpowiedzi.
rossa1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 19:55   #23
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Zapalenie przydatków ?

Cytat:
Napisane przez rossa1232 Pokaż wiadomość
Mam kolejne pytanie.Otóż biorę tą Diane 35 już jakiś chyba 3 tydzien ( bynajmniej zostały mi 4 tabletki do pierwszej 7 dniowej przerwy ) żauważyłam że owłosienie juz nie jest takie uciążliwe, włosy się nie przetłuszczają, na twarzy mam 3 krostki które za cholerę nie chcą zejsc. I tu jest moje pytanie.Naczytałam się że po odstawieniu twarz pogarsza się ze zdwojoną siłą a chciałabym uniknąc problemów skórnych gdyż z trądzikiem nie miałam i nie mam problemu. ( tabletki zostały przepisane na regulację okresu, nadmierne owłosienie ) Oczywiscie bez badania krwi które powinno byc zrobione ( żałuję że nie poprosiłam ale to był pierwszy raz i nie wiedziałam że tak powinno byc ) I nie wiem czy odstawic je, i nie brac żeby uniknąc pogorszenia twarzy i "uciekac " póki nie jest zle czy brac jeszcze te 2 blistry ? ( mam 3 blistry i wtedy jestem umówiona do pani ginekolog z czego 1 blister juz konczę ) Jak będzie najrozsądniej ? Polak mądry po szkodzie a ja chcę uniknąc szkody ; ) z góry serdecznie dziękuję za odpowiedzi.

Najrozsądniej będzie teraz brać dalej. Przerywanie - narobisz sobie strasznego bałaganu w hormonach.

Badania krwi moze zlecić i lekarz rodzinny, nie musi to byc ginekolog.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 20:08   #24
rossa1232
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 115
Dot.: Zapalenie przydatków ?

Czyli można poprosic lekarza rodzinnego o takowe skierowanie na badanie krwi ?
Da sie zapobiec jakoś temu żebym nie daj boże miała duże problemy z cerą ?
rossa1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 20:36   #25
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Zapalenie przydatków ?

Cytat:
Napisane przez rossa1232 Pokaż wiadomość
Czyli można poprosic lekarza rodzinnego o takowe skierowanie na badanie krwi ?
Da sie zapobiec jakoś temu żebym nie daj boże miała duże problemy z cerą ?

Oczywiście że tak

Nie. Bo i przewidzieć się nie da, czy faktycznie problemy się pojawia.
Tylko nie wiem czy wiesz, że rozchwiana gospodarka hormonalna to nie tylko problemy z cerą... nie eksperymentuj sama.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 21:41   #26
rossa1232
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 115
Dot.: Zapalenie przydatków ?

Nie eksperymentuje biore tabletki zgodnie z zaleceniami lekarza ; ) i oczywiscie jestem pod jego stałą opieką i po 3 miesięcznej kuracji odrazu mam wizytę Boje się tylko tego co bedzie po odstawieniu no i przydało by się zrobic badania z krwi. Wiem i również że zdrowiem mogą byc problemy, jestem tego świadoma Ale cóż okres muszę uregulowac.tak samo czy jest normalne ze aktualnie odczuwam klujacy bol lewego jajnika ? (tylko w pozycji kiedy leze i podciagam sie by siasc lub ponownie sie polozyc ) boje sie ze przez tabletki juz mam torbiel ;(

Edytowane przez rossa1232
Czas edycji: 2013-09-14 o 23:31
rossa1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.