Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-28, 10:17   #3451
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

torby za 3 tysiaki sie przecieraja a co dopiero za tysiaka
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 10:19   #3452
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 10:20   #3453
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A gdzie tam - MK to taka sieciówka trochę Najlepiej kupować zagranicą - chyba tylko w PL MK jest uznawany za luksusowy, np. we Włoszech ceny są dużo niższe.
Oooooo, dzieki moze sie wybiore na weekendowy szoping do sierpnia jeszcze troche czasu, wiec na pewno wybiore najkorzystniejsza opcje

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
torby za 3 tysiaki sie przecieraja a co dopiero za tysiaka


---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;60999196]Treść usunięta[/QUOTE]

Uuuuu, nie popisali sie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 10:21   #3454
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 10:21   #3455
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Prawda

Dzięki dziewczyny

W ogóle żel na Bogdany nie dla mnie. Dopiero octenisept załatwił sprawę
a ja ubiłam olejkiem herbacianym z Alvy
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 10:22   #3456
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;60999376]Treść usunięta[/QUOTE]

smart shopping rulez
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 10:23   #3457
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

prawda
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-28, 10:26   #3458
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Irmina pw
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 10:30   #3459
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Witam



A ja jadę do Krakowa auto oglądać, trzymajcie kciuki, może będzie nasze
Za dobry zakup

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

dowie sie niedlugo bidulek, bo on funduje
Za zakup
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 10:30   #3460
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

dowie sie niedlugo bidulek, bo on funduje
dawkujesz mu takie informacje?


Marthusia do sierpnia, znając Twój talent wyszperania apromocji, to będziesz mieć gromadkę korsiaków
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 10:32   #3461
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Za dobry zakup

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------



Za zakup


---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
dawkujesz mu takie informacje?


Marthusia do sierpnia, znając Twój talent wyszperania apromocji, to będziesz mieć gromadkę korsiaków
Trzeba dbac o zdrowie Tz

oby nie, bo komornik mnie nawiedzi
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-28, 10:33   #3462
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Xandrine_Marie
Czy witaminę E nie wiem ale napewno wszystkie Bath&bodyworks mają masło shea w składzie i wszystkie tak pięknie nawilżają. Ja właściwie tylko tych żeli używam bo to nieliczne po których mnie skóra nie swędzi a przy tym ładnie pachną

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
pomysł świetny tym bardziej że korsomania wciąga jak zaraza ...
zalando wywala różnie i z różnych kolekcji, jateraz nie kupuje u nich bo nie dają worków ostatnio czaiłam się na https://www.zalando.pl/michael-micha...1h039-g11.html

dają tylko nie do wszystkich za to w outlecie nie dają




Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
tego sie obawiam
Jet Seta tez mam na oku zobaczymy, ktore beda w lepszej cenie

Nie mam juz co wymyslac na prezenty kosmetycznie jestem mniej wiecej spelniona tylko butow mi ciagle brakuje, ale coraz mniej fajnych modeli w promocji

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------



Takie kolorki lubie oby i w tym roku byly

Niezla cena

w tym roku obstawiam lavender na promo, generalnie trzeba zobaczyć jakie są sezonowe kolory obecnie i te będą pewnie przeceniac. W tamtym roku było pale blue, chili, watermelon, mandarin i nie wiem co jeszcze. Takich standardowych też trochę było.




[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;60998811]Treść usunięta[/QUOTE]

Masakra próbowałas reklamować?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 10:37   #3463
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
w tym roku obstawiam lavender na promo, generalnie trzeba zobaczyć jakie są sezonowe kolory obecnie i te będą pewnie przeceniac. W tamtym roku było pale blue, chili, watermelon, mandarin i nie wiem co jeszcze. Takich standardowych też trochę było.



nie masz co żałować, uwielbiam złote okucia ale w zestawieniu z białym kolorem w korkach bardzo żółte się te okucia wydają jeszcze na lepszą trafisz

Ja bym chciała Pearl Grey albo dark khaki mała
Sliczne kolorki bralabym wszystkie, gdyby nie brak $$$
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 10:37   #3464
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 10:38   #3465
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

O właśnie, zapomniałam o masełku jeszcze. Coś czuję, że B&BW staną się moimi ulubionymi żelami Tylko muszę jeszcze zylion z innych firm wykorzystać zanim pójdę po nowe
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 10:43   #3466
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Witam w sobotę
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 10:47   #3467
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Trzeba dbac o zdrowie Tz

oby nie, bo komornik mnie nawiedzi
własnie zdrowie

ide po truskawki i szparagi nara
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 11:00   #3468
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Hejka dziołszki, co tam u Was?

U mnie denko na potęgę. Jakoś ostatnio nie miałam weny do kupowania i postanowiłam przyoszczędzić Ostatnie moje zakupy to tylko woda termalna Uriage (udało mi się 300ml dorwać za 2 dyszki), maść Retimax 1500 (oby działała cuda), węgiel (taki na ból brzucha aka sraczkę, z którego będę robić maseczki oczyszczające - na twarz, a nie dupsko ), z alledrogo czepki kosmetyczne do masek na włosy. I wsio.

Jak stosujecie Uriage? Zamiast toniku? A na makijaż też? Bo słyszałam, że można, tylko nie ogarniam jak to się robi. Już po przypudrowaniu i wykonaniu całego makijażu?

Tak w ogóle to moja skóra ostatnio się odwodniła na maxa. No i czemu? Wypróbowałam krem Clinique Thirst Relief i o matko bosko. Moje policzki przypominały mniej więcej to => Straszna kiepścizna. Nie polecam

Co do denka (wybaczcie, nie robię fotek, bo od razu wyrzucam pudełka, nie lubię zalegających rzeczy ):

Rzeczy, które się fajnie u mnie sprawdziły:
- Yves Rocher - żel-krem nawilżający 24H - przyjemny codzienniaczek pod makijaż, nie nawilża jakoś baaaardzo mocno, ale na delikatne nawilżenie i brak efektu tłustej powłoki pod makijażem jest bardzo spoko
- Geomar - peeling odświeżający z mentolem - wykorzystałam resztkę na peeling skóry głowy i super chłodzi Nowe opakowanie czeka na wakacyjne upały. Zdecydowanie wolę Geomary niż inne marki. Choć jak wykończę wszystko, to na pewno skuszę się na coś z Body Boom, może kokoska
- Alterra - baaardzo polubiłam tę taniutką markę. Szampon do włosów Sensitive z migdałami i jojobą działa u mnie cuda i na szczęście ani jeden włos mi po nim nie wypadł Do żeli pod prysznic dodawałam ostatnio z Alterry olejek do ciała z limonką i oliwką i skóra też jest pięknie nawilżona. Kiedyś skusiłam się też na hydro krem pod oczy z winogronami i białą herbatą i muszę przyznać, że nawet fajny, a dałam za niego chyba z 4 zł Jest delikatny i jak ktoś potrzebuje tylko lekkiego nawilżenia, a nie musi walczyć z duużymi zmarchami, to polecam
- Skin79 - przetestowałam już kilka maseczek w płachcie i jak dotąd najbardziej odpowiada mi aloesowa (delikatnie nawilża, więc na jakieś krótkie wyjazdy się dobrze sprawdzi) i angry cat (trochę uspokaja wrażliwą skórę); testuję emulsję nawilżającą ze ślimokiem i póki co jest bardzo ok - ale przy codziennym stosowaniu lekko obciążała skórę, więc stosuję raz na 2-3 dni i wtedy jest bardzo spoko
- Holika Holika - z maseczek w płachcie najbardziej spodobała mi się jak dotąd miodowa (lepiej się sprawdza wieczorem)
- Ecospa - korund - mam wrażenie, że to jedyna opcja peelingu mechanicznego w moim przypadku (wrażliwej cery), naprawdę jestem bardzo zadowolona, dodaję szczyptę korundu do oleju lub żelu myjącego do twarzy i skóra jak pupcia niemowlęcia
- Muszę pochwalić też bardzo bardzo bardzo krem z BBrown Vitamin Enriched. Po tym mega pieczeniu spowodowanym Clinique otworzyłam BBrown licząc, że jak ma witaminy, to a nuż pomoże i pomógł totalnie Po 1 nocy skóra wróciła do stanu zanim się dorobiłam świetlistych kuli ognia na policzkach. Także bardzo udany zakup. Będę testować jeszcze pod makijaż
- Spodobało mi się też nawilżenie żelu pod prysznic z B&BW - wszystkie one mają w składzie witaminę E?

Rzeczy takie... meh...:
- B&BW mgiełka Pink Chiffon - na początku zapach mi się podobał, że taki lekko słodkawy, ale nie mega słodki (choć i takie zapachy lubię), odstawiłam mgiełkę na miesiąc, teraz do niej powróciłam i tak jakoś bez szału. Jak dotąd z tej marki najbardziej kocham zapach Sweet Cinnamon Pumpkin
- Garnier - odżywka Tesori di Miele (czyli ta z propolisem/miodem) - szkody wielkiej nie zrobiła, ale żeby była jakaś super to też nie
- Skin79 - maseczka w płachcie Glacial Water - totalne rozczarowanie, mega się lepiłam po niej, trochę podrażniła skórę; peeling do twarzy z miodem i brązowym cukrem - czuję po 1 zastosowaniu, że to raczej kompletna pomyłka z mojej strony, bo drobinki nie są wcale takie małe i drażnią skórę, ale za to miodowe nawilżenie jest w tym produkcie bardzo fajne, więc jak żyć?
- Holika Holika - maseczki - aloesowa i z mango - aloesowa niezbyt chciała się wchłonąć, a mango takie bez szału
- Clarins - Mission Perfection - serum - nie robi totalnie nic, przy dłuższym stosowaniu może zacząć podrażniać
- L'Oreal - Infallible 24H - podkład (niby nawilżający) - przy codziennym stosowaniu może podrażniać i przesuszać, a miał nawilżać
- BBlender Pure (do nakładania kremu) - zbędny gadżet jednak, o wiele lepiej nakłada mi się krem dłońmi, sytuacje, w których gąbka się sprawdza - to wyjęcie kremu z trudno dostępnych zakamarków słoiczka
- e-naturalne - olej z pestek truskawek - nie jest zły, ale z moją cerą nie robi nic szczególnego

Ufff, nagadałam się No ale dawno mnie nie było, jestem usprawiedliwiona Maruda - życzę żeby synuś zdrowiał Wszystkim wychodzącym za mąż życzę szczęścia i wyrozumiałości małżów co do zamówień A mamusiom - witam nowe wizażowe szkraby, oby rosło nam pokolenie świadomych kosmetycznie Polaków

I ostatnie pytanie - zamawia któraś z Was subskrypcję Naturalnie z pudełka? Opłaca się brać? Fajne kosmetyki dają? I jak się wykupi tę opcję na 4 miesiące, to czy automatycznie wysyłają pudełka, czy się trzeba i tak co miesiąc o nie bić?
klask i: za denko. No ale nie rób se jaj, kup coś
Miałam to samo po kremie z Clinique Po przetestowaniu wielu ich produktów stwierdziłam, że jedynym produktem wartym zainteresowania może być ten tonik złuszczający. Ale jak go wykończyłam, to i tak do niego nie wrociłam
Z Alterry polecam krem witaminowy w tubce, na opakowaniu ma kiwi i żurawinę- tak pięknie nawilża stopy, że o matko
Pink Chiffon mam cały zestaw- krem do ciała, balsam i wodę perfumowaną- przyjemny zapach, ale nietrwały. Taki na lato

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Xandrine_Marie
Czy witaminę E nie wiem ale napewno wszystkie Bath&bodyworks mają masło shea w składzie i wszystkie tak pięknie nawilżają. Ja właściwie tylko tych żeli używam bo to nieliczne po których mnie skóra nie swędzi a przy tym ładnie pachną
Ja z BBW polecam kremy do ciała Jeśli ktoś ma wybór- krem do ciała czy balsam, brać krem. Bardzo odżywczy, nawilżający, gęsty, ale ładnie się rozsmarowuje i wchłania, zostaje na skórze cały dzień ale się nie lepi i po minucie można się ubrać, ładnie pachnie Jestem na tak

No i donoszę, że w Pat&Rub -25% na wszystko z kodem majówka2
Kliknęłam peeling kawowy do ust, bo zobaczyłam, że w S. jest tylko różany i pomarańczowy Nie wiem czemu, kawowy jest z nich najlepszy
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 11:28   #3469
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Xandrine_Marie, super denko

Ja juz chyba nic wiecej nie zuzyje w tym miesiacu, zaraz zrobie fote swojego dna
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-28, 11:35   #3470
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Moje majowe dno
Collistar bb magica to purchawa z 2012r. nie wiem, jak to sie uchowalo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1464431627887.jpg (55,1 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1464431641049.jpg (43,5 KB, 53 załadowań)
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 11:39   #3471
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Zrobilam tez denko szafowe 2 wielkie wory do oddania z ciuchami i torbami musze kupic sobie kilka torebek, bida az piszczy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 11:42   #3472
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Zrobilam tez denko szafowe 2 wielkie wory do oddania z ciuchami i torbami musze kupic sobie kilka torebek, bida az piszczy
Do nowych torebek potrzebujesz nowych butów
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 11:44   #3473
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Do nowych torebek potrzebujesz nowych butów
pewnie! Permanentnie potrzebuje nowych butow
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 11:46   #3474
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Moje majowe dno
Collistar bb magica to purchawa z 2012r. nie wiem, jak to sie uchowalo
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 11:47   #3475
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Do nowych torebek potrzebujesz nowych butów
A do nowych butów pasujących szminek
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 11:50   #3476
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
A do nowych butów pasujących szminek
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 11:53   #3477
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 11:54   #3478
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała wypróbować ich maseczki do twarzy i szampon mocno oczyszczający
Jakaś konkretna maseczka Cie interesuje? Podlinkujesz szampon?

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
I ostatnie pytanie - zamawia któraś z Was subskrypcję Naturalnie z pudełka? Opłaca się brać? Fajne kosmetyki dają? I jak się wykupi tę opcję na 4 miesiące, to czy automatycznie wysyłają pudełka, czy się trzeba i tak co miesiąc o nie bić?
Ja uważam że nie warto. Pudełka są za drogie jak na zawartość, do tego część produktów to taka pseudo natura.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 12:02   #3479
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;61002496]Treść usunięta[/QUOTE]

nie macie litosci dla mojego portfela
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 12:03   #3480
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Witam



A ja jadę do Krakowa auto oglądać, trzymajcie kciuki, może będzie nasze
powodzenia
ja niedługo sprzedaję swój

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Hejka dziołszki, co tam u Was?

U mnie denko na potęgę. (...)
za konkretne denko. Żele z BBW są bardzo fajne, gęste, wydajne i pachnące. Jakiś czas temu miałam Sea Island Cotton, pachnie jak świeże pranie mam kilka mgiełek i balsamów ale rzadko używam, żele dla mnie najlepsze

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
klask i: za denko. No ale nie rób se jaj, kup coś
Miałam to samo po kremie z Clinique Po przetestowaniu wielu ich produktów stwierdziłam, że jedynym produktem wartym zainteresowania może być ten tonik złuszczający. Ale jak go wykończyłam, to i tak do niego nie wrociłam
Z Alterry polecam krem witaminowy w tubce, na opakowaniu ma kiwi i żurawinę- tak pięknie nawilża stopy, że o matko
Pink Chiffon mam cały zestaw- krem do ciała, balsam i wodę perfumowaną- przyjemny zapach, ale nietrwały. Taki na lato



Ja z BBW polecam kremy do ciała Jeśli ktoś ma wybór- krem do ciała czy balsam, brać krem. Bardzo odżywczy, nawilżający, gęsty, ale ładnie się rozsmarowuje i wchłania, zostaje na skórze cały dzień ale się nie lepi i po minucie można się ubrać, ładnie pachnie Jestem na tak

No i donoszę, że w Pat&Rub -25% na wszystko z kodem majówka2
Kliknęłam peeling kawowy do ust, bo zobaczyłam, że w S. jest tylko różany i pomarańczowy Nie wiem czemu, kawowy jest z nich najlepszy
Ja akurat lubię ten kremik Clinique - dla mnie jest lekki, szybko się wchłania i przyzwoicie nawilża.

Kliknęłam w Pat&Rub zestaw maseczek. Ostatnio jestem bardzo maseczkowa
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-01 19:09:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.