Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-04, 14:50   #3841
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Olej herbaciany zimnotłoczony z Naturalnego Piękna? To chyba ja wczoraj złożyłam zamówienie na 50 ml, chciałam go wypróbować
przepraszam mam nadzieję że szybko będzie dostępny
Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Myślę, że ja również maczałam w tym ręce...


czy ktoś wie gdzie można jeszcze zamówić ten specyfik??
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 17:05   #3842
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Mam też mleczko jedwabne, puder bambusowy z jedwabiem, puder perłowy i olej z pestek czereśni.
Puder perłowy znam już z Naturalnego Piękna, będę porównywać.
Mam prośbę, czy mogłabyś powiedzieć, który z tych pudrów jest lepszy,albo jakoś je porównać? Na razie w koszyku mam obydwa, ale nie ukrywam, że mój portfel wolałby tylko jedenMam skórę mieszaną, z tendencją do przesuszania.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 17:06   #3843
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

hm, nie jest źle. tydzień temu złożyłam zamówienie, dziś dostałam maila, że wysłali. ciekawe jak długo będzie szło...
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:01   #3844
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Mam prośbę, czy mogłabyś powiedzieć, który z tych pudrów jest lepszy,albo jakoś je porównać? Na razie w koszyku mam obydwa, ale nie ukrywam, że mój portfel wolałby tylko jedenMam skórę mieszaną, z tendencją do przesuszania.
.......
do matowienia skóry służy bambsowo-jedwabny....puder perłowy stosujemy jako srodek pielęgnacyjny..nie nadaje sie do matowienia skóry/podkładu/filtra..nakładamy go na ''gołą skórę'' przed innymi kosmetykami.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:12   #3845
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zrobiłam sobie maseczkę ze spiruliny i mleka koziego i całkiem całkiem Mojej ulubionej glinki Dermaglin nie przebiła, ale jest nieźle. Na pewno lepsze efekty niż po maseczce wulkanicznej z limonką.

A spirulina wcale tak nie śmierdzi. Ja mam ryby i spirulina z BU przy zwyczajnych pokarmach dla ryb to pikuś i nie rusza mnie wcale Natomiast przy hydrolacie z kocanki prawie umieram, rozpylanie na twarz w ogóle nie wchodzi w grę Nie wiem do czego zużyję, choćby nie wiem jak cudnie działal, nie dam rady się przyzwyczaić, dosłownie dech zapiera, nie wiem jak Wy to wytrzymujecie. Z olejem arganowym też się raczej pożegnam, bo zapach psiej kupy na twarzy jest dla mnie nie do przejścia.
Titane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:32   #3846
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

To fakt, kocanka powala ja ją ostatecznie wykorzystałam jako bazę do kremu z lukrecją - śmierdzi, ale przynajmniej moja ciocia się z nim męczy, a nie ja Poza tym nie mogę ścierpieć zapachu oczaru... no po prostu nie mogę... ale psikam się nim twardo rano i wieczorem na wydechu

Chciałabym, żeby na mnie te wszystkie sera działały moja skóra nie spija niczego, co ma jakikolwiek dodatek oleju, więc w lodówke stoi sobie Lemon, Tamanu, olej z pestek czereśni i żel hialuronowy (nie mam go z czym mieszać)... chyba pozostają mi tylko hydrolaty i maseczki
__________________
Projekt "Denko" - marzec: 3

Ograniczam zakupy kosmetyczne tzn... chciałabym bardzo...




Odpisz, proszę, u mnie
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:38   #3847
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Możesz dodawać do maseczek Ja zawsze dodaję do maseczki wulkanicznej i wtedy nie ściąga tak bardzo skóry.
Titane jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 19:42   #3848
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Przypominam o naszych wymiankach biochemicznych https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148972&page=14

Piszcie co macie niepotrzebnego, po co ma się marnować
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:42   #3849
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
do matowienia skóry służy bambsowo-jedwabny....puder perłowy stosujemy jako srodek pielęgnacyjny..nie nadaje sie do matowienia skóry/podkładu/filtra..nakładamy go na ''gołą skórę'' przed innymi kosmetykami.
właśnie tak czytałam o tych pudrach i z tego co rozumiem, perłowy działa jak baza pod podkład. To by się przydało, chyba się w końcu na obydwa skuszę
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:46   #3850
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jestem zachwycona pudrem bambusowym z jedwabiem. Dzisiaj nałożyłam po raz pierwszy i efekt powalił mnie na kolana , po prostu cudu , całkowity mat , kóry trwa i trwa ...zero porów , idealna cera , miałam wrażenie , że ubyło mi 10 lat a wszystko to zawdzięczam pewnej miłej wizażance z Krakowa od której dostałam próbke .
Mam tylko nadzieje , że za szybko mnie nie wysuszy
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:55   #3851
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

oj wy to macie dobrze możecie takimi pudrami załtwić problem i tyle )
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 21:09   #3852
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
-----------------
zapomniałam sie zapytać oserum flavo.przeczytałam ze wit.c kumuluje sie w skórze i że nie ma sensu używać go dzień w dzień.a jakbym uzywała go dwa dni pod rząd i dwa dni przerwy i tak ciagle to bedzie dobrze??
Ja z jednego źródła wyczytałam że po tygodniu wzrasta "odpowiedni" poziom wit C, a z innego że po 4 dniach, moze to indywidualna kwestia trybu życia . Ale na pewno wiem ze kumuluje się w skórze i najlepiej używać na zmiane z innym antyoksydantem, od siebie bardzo polecam niacynamid . Uwielbiam go
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:10   #3853
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
oj wy to macie dobrze możecie takimi pudrami załtwić problem i tyle )
Ty też możesz używać , jest niewidoczny , ale rozjaśnia twarz , mnie się ten efekt bardzo podoba
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:26   #3854
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Podzielam zachwyty nad pudrem bambusowo-jedwabnym! NIE BIELI, świetnie matuje (choć na weselu robiłam poprawkę), nie podkreśla złego ani nic po nim nie wyskakuje
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:40   #3855
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Podzielam zachwyty nad pudrem bambusowo-jedwabnym! NIE BIELI, świetnie matuje (choć na weselu robiłam poprawkę), nie podkreśla złego ani nic po nim nie wyskakuje
Używasz go codziennie , a co z wysuszaniem , tego się boje
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:42   #3856
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Używasz go codziennie , a co z wysuszaniem , tego się boje
Ja używam go co drugi dzień na zmianę z Dry-Flo, i skóry mi nie wysuszyl
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:43   #3857
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jestem pod wrazeniem,niedawno skladalam zamowienie i pomimo dlugiego weekendu expressowo wyrobili sie z paczka

Mleczko jedwabne do wlosow-jestem pod wrazeniem,nie obciaza wlosow,nie skleja,nawilza co sie czuje.Staja sie puszyste ale nie sypkie,ladnie sie ukladaja i.....najwazniejsze!podkresla skret wlosow oraz nadaje objetosci.W moim przypadku to prawie ideal bo mialam problem pod tym katem i przetestowalam tyle srodkow do podkreslenia skretu,ze zaden mnie na dluzej nie zauroczyl-poza tym roczesujac wlosy skret nie traci sprezystosci.

Tonik PHA 6% -uzywam juz ponad miesiac i coraz wieksze zadowolenie panuje na mojej twarzy nie wspominajac o skorze wygladzona,uspokojona,naw ilzona,wyrownany koloryt,drobne przebarwienia zanikaja i delikatnie sie oczyszcza,nawet przed okresowe niespodzianki juz tak nie mecza.Dolaczylam od jakiegos czasu serum oczyszczajace LHA z ZSK i moge powiedziec,ze mam swoj zestaw!


Na testy czeka olej z pestek czeresni bardzo milym akcentem do zamowienia byl gratis w postaci hydrolatu jasminowego-zaskoczyli mnie,in plus
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:52   #3858
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Titane Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie maseczkę ze spiruliny i mleka koziego i całkiem całkiem Mojej ulubionej glinki Dermaglin nie przebiła, ale jest nieźle. Na pewno lepsze efekty niż po maseczce wulkanicznej z limonką.

A spirulina wcale tak nie śmierdzi. Ja mam ryby i spirulina z BU przy zwyczajnych pokarmach dla ryb to pikuś i nie rusza mnie wcale Natomiast przy hydrolacie z kocanki prawie umieram, rozpylanie na twarz w ogóle nie wchodzi w grę Nie wiem do czego zużyję, choćby nie wiem jak cudnie działal, nie dam rady się przyzwyczaić, dosłownie dech zapiera, nie wiem jak Wy to wytrzymujecie. Z olejem arganowym też się raczej pożegnam, bo zapach psiej kupy na twarzy jest dla mnie nie do przejścia.
Faktycznie, olej arganowy cuchnie, ale ja ostatnio dodaję go do maseczek i peelingu z bromelainą - tutaj zachowuje się dość przyzwoicie
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:55   #3859
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Jestem zachwycona pudrem bambusowym z jedwabiem. Dzisiaj nałożyłam po raz pierwszy i efekt powalił mnie na kolana , po prostu cudu , całkowity mat , kóry trwa i trwa ...zero porów , idealna cera , miałam wrażenie , że ubyło mi 10 lat a wszystko to zawdzięczam pewnej miłej wizażance z Krakowa od której dostałam próbke .
Mam tylko nadzieje , że za szybko mnie nie wysuszy
Nie sądze zeby cię wysuszył,ja uzywam drugi tydzien i jest ok. uzywam tylko korektora teraz.nawet puder mineralny poszedl w odstawke.rzeczywiscie działa świetnie.chyba juz nie kupie zwykłego pudru.
własnie siedze z maseczka różana na twarzy, ta od ciebie jest troche lepiej niz z truskawkową.przynajmniej nie wygladam jakby ktos na mnie zwymiotował :p
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 22:01   #3860
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Faktycznie, olej arganowy cuchnie, ale ja ostatnio dodaję go do maseczek i peelingu z bromelainą - tutaj zachowuje się dość przyzwoicie
czemu zamówiłam tylko arganowy przynajmniej zużyję bez żalu do maseczek, ciekawe czy im zapachu nie popsuje
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 22:18   #3861
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

naprawde arganowy az tak smierdzi??
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 22:20   #3862
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
naprawde arganowy az tak smierdzi??
mam nadzieję, że mam skrzywiony węch i jakoś przypadnie mi do gustu. Pewnie jutro się przekonam....Dziewczyny, naprawdę jak psia kupa?
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 22:21   #3863
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
czemu zamówiłam tylko arganowy przynajmniej zużyję bez żalu do maseczek, ciekawe czy im zapachu nie popsuje

Ja sie przemoglam i jakos przy dluzszym uzywaniu juz tak mi nie przeszkadza tymbardziej,ze swoim dzialaniem wynagradza zapachowy dyskomfort
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 22:29   #3864
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Ja sie przemoglam i jakos przy dluzszym uzywaniu juz tak mi nie przeszkadza tymbardziej,ze swoim dzialaniem wynagradza zapachowy dyskomfort
a jaki działa u ciebie??
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 22:31   #3865
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
czemu zamówiłam tylko arganowy przynajmniej zużyję bez żalu do maseczek, ciekawe czy im zapachu nie popsuje
Zapach jest okropny, ale naprawdę szybko wietrzeje no i rano buźka jest taka gładziutka i miękka ... Warto się przemóc.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 22:45   #3866
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

To tak jak z kocanką -śmierdzi, ale jakie działanie... Z niej nie mam zamiaru zrezygnować!
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 01:46   #3867
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kasiarybka Pokaż wiadomość
To fakt, kocanka powala ja ją ostatecznie wykorzystałam jako bazę do kremu z lukrecją - śmierdzi, ale przynajmniej moja ciocia się z nim męczy, a nie ja Poza tym nie mogę ścierpieć zapachu oczaru... no po prostu nie mogę... ale psikam się nim twardo rano i wieczorem na wydechu
Ja też zaczełam zabawe z hydrolatami od spryskiwania się nimi .Nie podobałomi się .Potem zaczełam przecierać twarz wacikiem z hydrolatem , nawet kila razy , tak mi się podobało .Myśle , że przecierając twarz wacikiem , łatwiej znieść niektóre zapachy .Kocanki jeszcze nie próbowałam , wszystko przede mną

---------- Dopisano o 02:46 ---------- Poprzedni post napisano o 02:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
bardzo milym akcentem do zamowienia byl gratis w postaci hydrolatu jasminowego-zaskoczyli mnie,in plus

Hexxana - zaskoczenie in plus , bo ładnie pachnie jaśmin , czy to , że wogóle dali gratis Po prostu kusi mnie ten jaśmin
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 09:22   #3868
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dla mnie arganowy pachnie bardzo ładnie.Prażonymi orzechami . Uwielbiam go. Co nos to inne odczucie
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 12:30   #3869
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że mam skrzywiony węch i jakoś przypadnie mi do gustu. Pewnie jutro się przekonam....Dziewczyny, naprawdę jak psia kupa?
No tak mi się kojarzy, co poradzić


Za to pochwalę olej tamanu. Używam od kilku dni rano i wieczorem i aż boję się zapeszać, ale chyba działa W każdym razie widze poprawę i chyba zakupię większą butlę. Też trochę śmierdzi, ma taki ostry zapach, ale w sumie można przeżyć, a może nawet polubić Mieszam z HA i dobrze się wchłania, po kilku minutach można spokojnie nakładać makijaż i nawet się trzyma. Jak dla mnie nawilża lepiej niż olej różany i tak ładnie uspokaja skórę. Używam w duecie z hydrolatem rumiankowym, który też jest świetny.

I jeszcze pochwał ciąg dalszy serum Flavo c stoswane pod oczy chyba będzie moim odkryciem roku Fantastycznie rozjaśnia cienie. Ogólnie mam wrażenie, że mnie zapycha, tylko nie mam pojęcia dlaczego mam wersję bez kompleksu silikonowego. Natomiast pod oczy super.

Dopiero przyszła jedna paczka, a ja już mam gotową listę na następne zamówienie. To się jakoś leczy?
Titane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:20   #3870
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja ostatnio nałożyłam olej z róży rdzawej, ten ładnie się wchłonął, więc postanowiłam poeksperymentować i nałożyłam podkład... Co najciekawsze przez cały dzień moja skóra była matowa, a podkład utrzymywał się w nienaruszonym stanie. Bardzo fajna sprawa .
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.