GŁODÓWKA! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-26, 14:50   #1
insomnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6

GŁODÓWKA!


hej dziewczyny mam nadzieję że ktoś przeczyta moją wiadomośc i przyłączy się do wątkuna którego temat mam tu zamiar coś napisać, jestes tu pierwszy raz i dużo czasu mineło zanim się skapowałam jak wogóle się zalogować i założyć jakiś nowy watek więc mam nadzieję że nie pójdzie to na marne
jakieś pare miesięcy temu przy wzroście 176m wazyłam blisko 95 kg (wiem że to strasznie dużo ale jednak, zdarza się) wtedy posatnowiłam ze sobą coś zrobić, zaczełam się odchudzać, przez jakieś około 2 miesiące mój posiłek codzienny skłądał się z jednego jogurtu naturalnego bez cukru (wiem że to głupota ale to był jedyny sposób aby zrzucić te 10 kilo!!!!!) więc po jakiś dwóch miesiącach zrzuciłam 14 kilo i wazyłam 80 kilo!! Taką wagę utzrymywałam jakoś do mojej studniówki (już nie na głodówce, jadłam już noramlnie posiłki jednak o wiele mniej niż przed głodówką (żołądek kurczy się po takim 2 miesięcznym odzywianiu i przyjmuje o wiele mniej). No więc do studniówki (bo jestem w maturalnej klasie) utzrymywałam 80 kilo , nietstey zaraz po niej (jakoś w lutym) do teraz przybrałam 6 kilo!!! mam obecnie 86 i od jutra znowu przechodzę na głodówkę, wiem że będzie bardzo ciezko ale muszę!! mój cel to 75 kilo!!! czy któraś z Was kiedyś byłą na głodówce?? i jak??
insomnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 14:55   #2
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: GŁODÓWKA!

Jeden jogurt? :/ ja rozumiem, że można stosować dietę oczyszczającą, ale to chyba mała przesada. W najnowszym SHAP'ie jest dieta detoks, ma trwać 7 dni. To, że powróciłaś do poprzedniej wagi to pewnie efekt jo jo. Wg mnie powinnaś pomyśleć o jakichś ćwiczeniach i wybrać się do dietetyka, aby ułożył Ci dietę, bo przez głodówkę, możesz jedynie rozregulować swój układ pokarmowy.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 15:31   #3
insomnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6
Re: GŁODÓWKA!

tak, jeden jogurt, ale taki półlitrowy z Zotta (Jogobella) no może szasem dałam się skusić na odrobinę truskawek albo jedno jabłko
ANKA napisał(a):
> Jeden jogurt? :/ ja rozumiem, że można stosować dietę oczyszczającą, ale to chyba mała przesada. W najnowszym SHAP'ie jest dieta detoks, ma trwać 7 dni. To, że powróciłaś do poprzedniej wagi to pewnie efekt jo jo. Wg mnie powinnaś pomyśleć o jakichś ćwiczeniach i wybrać się do dietetyka, aby ułożył Ci dietę, bo przez głodówkę, możesz jedynie rozregulować swój układ pokarmowy.

ANKA napisał(a):
> Jeden jogurt? :/ ja rozumiem, że można stosować dietę oczyszczającą, ale to chyba mała przesada. W najnowszym SHAP'ie jest dieta detoks, ma trwać 7 dni. To, że powróciłaś do poprzedniej wagi to pewnie efekt jo jo. Wg mnie powinnaś pomyśleć o jakichś ćwiczeniach i wybrać się do dietetyka, aby ułożył Ci dietę, bo przez głodówkę, możesz jedynie rozregulować swój układ pokarmowy.
insomnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 11:37   #4
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: GŁODÓWKA!

ja jestem na glodowce wlasnie, chce zrzucic z 7 kilo, jestem juz 7 dzien,planuje jeszcze 6 dni zeby razem bylo dwa tygodnie. ciezko jest, dwa razy zjadlam troche truskwek jak juz nie moglam wytrzymac. ale musze dzialac bo zadne diety i cwiczenia same niesety nie skutkuja u mnie to taka walka od malego juz w sumie. no i pomyslalam ze MUSZE w koncu cos zrobic, bo skoro zdrowe dziety plus cwiczenia to zamalo no to trzeba radykalniej. no i nie jem. narazie schudlam tylko 3 kilo co jak dla mnie na tygodniową glodowke to jest smiesznie malo ale moj ogranizm..nie wiem jak on to robi ale za cholere nie chce schudnąc. schudlam z 6 cm w pasie ale to chyba glownie przez skorczenie zolądka-chociaz nigdy nie jadlam duzo-naprawde. coz, bede sie dalej katowac. acha-mam 165cm waze w tej chwili 63 kilo. chce 55.
naprawde zazdroszcze moim 50-kilowym kolezankom ktore jedzą wszystko co przed mini nie ucieka, a ja cale zycie sie pilnuje i cale zycie jestem dwa razy taka jak one....

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

acha, pije zieelona herbate, herbatki przeczyszczające raz dziennie i koktail: woda,sok z cytryny,pieprz cayenee i mala lyzka syropu klonowego na sniadanie i obiad, na kolacje bez klonu.
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 14:58   #5
Urut
Raczkowanie
 
Avatar Urut
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seven Heaven
Wiadomości: 37
Dot.: GŁODÓWKA!

Nie lepiej zamiast się głodzić, ułożyc dietę nisko węglowodanową, z większą ilością białka i dorzucić do tego areoby? A nie katować organizm jakimiś głodówkami, będziecie mieć efekt jojo, zrzucie te kilka kilogramów, a za 2 miesiące przytyjecie dwa razy tyle. Dziewczyny opanujcie się.
__________________
Chcesz mieć płaski brzuch?
Zapraszam pod adres:
http://abs2.pl

ABS2.pl - Fanowska strona, wszystko o treningu ABS2 trening na mięśnie brzucha.

Kulturystyka&Fitness

Urut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 20:32   #6
madinka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17
Dot.: GŁODÓWKA!

http://www.glodowka.pl/index.php

przygotowania planuje od jutra chce podejść do tego fachowo aby nie ucierpiał na tym mój organizm, ostatnie tygodnie poświęciłam studiowaniu artykułów na ten temat i książek.Wyczytałam też,że łatwiej jest przejść przez pierwszą głodówkę oczyszczającą w grupie.A zatem może ktoś się przyłączy i razem ze mną zabierze do przygotowań??

pozdrawiam

Madinka86
madinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 20:35   #7
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: GŁODÓWKA!

na forum nie propagujemu głodówek. po za tym to nie ten dział-> zapraszam na froum dietetyka
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 20:40   #8
madinka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17
Dot.: GŁODÓWKA!

Kładę duży nacisk na zdrowie nie chciałam zrobić nic złego na forum jestem od niedawna i za bardzo jeszcze się nie orientuje,więc znikam na inny dział...co złego to nie ja ;-)
madinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 20:40   #9
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: GŁODÓWKA!

Głodówka to jest błędne koło, bo po niej od razu przytyjesz. Twoje komórki tłuszczowe zapamiętają, że się głodziłaś i jak tylko coś zjesz będą to magazynować, nawet jak już nie będą potrzebowały to i tak dalej będą magazynować z obawy o kolejne głodzenie
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 20:58   #10
madinka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17
Dot.: GŁODÓWKA!

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
Głodówka to jest błędne koło, bo po niej od razu przytyjesz. Twoje komórki tłuszczowe zapamiętają, że się głodziłaś i jak tylko coś zjesz będą to magazynować, nawet jak już nie będą potrzebowały to i tak dalej będą magazynować z obawy o kolejne głodzenie

Nim coś skomentujesz to przeczytaj proszę dokładnie post wraz z linkiem który przesłałam,rozwiązanie tego problemu jest opisane po za tym przygotowujesz swój organizm przed głodówką, wychodzisz z niej stopniowo,oczyszczasz się z toksyn,leczysz np.trądzik a nawet choroby serca ...poczytaj sobie naprawdę warto...nie jest to głodówka która opiera się na zjedzeniu dziennie jednego jogurtu jak to uprzednia forumowiczka opisała.Ta ma na zadaniu pozbyć się z naszego organizmu "brudów",które nagromadziły się po przez zjadanie teraźniejszych śmieci.Dlaczego 50 lat temu nie znano problemu pomarańczowej skórki na udach,pupie??Jadłospis się zmienił...forma produkowania pożywienia i co najważniejsze zmienił się tryb życia.

Pozdrwiam naprawde link warty uwagi,jakie macie zdanie na ten temat??

Madinka86
madinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 21:06   #11
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: GŁODÓWKA!

ok , ale jednak po takiej głodówce forumowiczka przytyła znowu i to aż 6 kilo, narazie tylko, moim zdaniem głodówka jestbezsensu

Edytowane przez cosmetologin
Czas edycji: 2009-06-07 o 21:09
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 21:11   #12
madinka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17
Dot.: GŁODÓWKA!

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
ok , ale jednak po takiej głodówce forumowiczka przytyła znowu i to aż 6 kilo, narazie tylko
Dlatego nie chce nawet o takiej metodzie rozmawiać bardzo mądre i zdrowe posunięcie!!przez dwa miesiące na jogurcie-bez komentarza
madinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 21:13   #13
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: GŁODÓWKA!

Cytat:
Napisane przez madinka86 Pokaż wiadomość
Dlatego nie chce nawet o takiej metodzie rozmawiać bardzo mądre i zdrowe posunięcie!!przez dwa miesiące na jogurcie-bez komentarza
Ja właśnie komentuje jej post
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 21:26   #14
madinka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17
Dot.: GŁODÓWKA!

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
Ja właśnie komentuje jej post

Nio to mamy podobne zdanie na ten temat

Skoro moja metoda jest sprzeczna z regulaminem proponowałabym dla takich osób metodę oczyszczania ale z udziałem warzyw i owoców z tego co wiem przynosi ona również wyśmienite efekty wypłukując toksyny
madinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 18:54   #15
laura0908
Przyczajenie
 
Avatar laura0908
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznan/Canada
Wiadomości: 16
Dot.: GŁODÓWKA!

Witam Ciesze sie ze znalalm ten temat widze, ze duzo jest sprzeciwow na temat glodowki, ale lepiej by bylo jakby wypowiadaly sie osoby z doswiadczeniem Ja przeszlam okres glodowki. Przez dlugi okres zmagalam sie z wysoka waga przy 163cm wazylam 60kg. Wiec stwierdzilam, ze musze cos z tym zrobic. Zaczelam glodowke, bylam na niej tydzien przez pierwsze 2 dni pilam soki i wode, a nastepne 5 dni pilam sama wode. Schudlam 6 kg po glodowce zrobilam sobie tydzien na samych warzylam. Przez tydzien jadlam sama marchewke gotowana, pilam wode a w 4 dzien dodalam do tego jablko. Schudlam kolejne 3kg Przez kolejny tydzien jadlam same owoce i warzyla i pilam sama wode. Schudlam 1,5-2kg. Razem przez trzy tygodnie schudlam 10kg Przez miesiac pilnowalam sie, nie jadlam po godzinie 17, odzywialam sie zdrowo bralam witaminy.. Zgubilam w tym czasie jeszcze z kilogram czy dwa.. Mowiac ogolnie glodowka odmienila moje zycie Po pol roku wyjechalam na wakacje gdzie zywilam sie samymi fast foodami;( Przez 3miesiace zlego odzywiania przytylam 5kg;( Dzisiaj waze 54kg przy wzroscie 163 i zamierzam powtorzyc moja dietke Uwazam, ze glodowka jest dobra, ale nalezy byc rozwaznym i ostroznym. Od jutra zaczynam glodowke czy ktos sie przylaczy??? Pozdrawiam
laura0908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 19:13   #16
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: GŁODÓWKA!

Cytat:
Napisane przez laura0908 Pokaż wiadomość
Witam Ciesze sie ze znalalm ten temat widze, ze duzo jest sprzeciwow na temat glodowki, ale lepiej by bylo jakby wypowiadaly sie osoby z doswiadczeniem Ja przeszlam okres glodowki. Przez dlugi okres zmagalam sie z wysoka waga przy 163cm wazylam 60kg. MASAKRYCZNIE NIEZDROWA DIETA!!!!!!!! Przez miesiac pilnowalam sie, nie jadlam po godzinie 17, odzywialam sie zdrowo (<- no, to rzeczywiście zdrowo) bralam witaminy.. Zgubilam w tym czasie jeszcze z kilogram czy dwa.. Mowiac ogolnie glodowka odmienila moje zycie Po pol roku wyjechalam na wakacje gdzie zywilam sie samymi fast foodami;( Przez 3miesiace zlego odzywiania przytylam 5kg;( Dzisiaj waze 54kg przy wzroscie 163 i zamierzam powtorzyc moja dietke Uwazam, ze glodowka jest dobra, ale nalezy byc rozwaznym i ostroznym. Od jutra zaczynam glodowke czy ktos sie przylaczy??? Pozdrawiam
nie propagujemy tu głodówek, proszę o zapoznanie się z regulaminem zanim napiszesz kolejną wypowiedź.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 22:35   #17
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: GŁODÓWKA!

Stosowałam, przed 5 dni nic nie jadłam. Nie było to miłe odczucie... ciągłe zimno i mdłości na widok jedzenia. Jakbym sie nie przyznała, że nic nie jem i nie wylądowała u lekarza to nie wiem czy by było za wesoło... NIE POLECAM! Czysta głupota ..
__________________
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:58   #18
nika021994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 197
Dot.: GŁODÓWKA!

dziewczyny, która ze mną bierze się za siebie? od jutra jem tylko same owoce i jogurty. tak przez tydzien, a nastepnie przejdę na głodówkę tygodniową. Wiem że łatwo się to mówi , a trudniej robi, ale trzeba.. mam 163 wzrostu i ważę 60 kg. tak więc chciala bym zżucic z 10 kg.. po głodówce zacznę jeść i chodzic na siłownię. Mam nadzieję ze się uda!
nika021994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.