Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-10, 21:37   #541
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Można solo, ale najfajniej jest w ekspresowych serach:
http://www.mazidla.com/index.php?opt...id=48&Itemid=2
Najprościej dodać po prostu kwasu hialuronowego, inne dodatki według uznania.
Jeszcze raz wielkie dzięki. Poczytam o serach na stronie, którą mi podałaś i może zaplanuję co wezmę w następnym zamówieniu.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 16:06   #542
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

cześć dziewczęta!!
jakoś tak czytam ten wasz temacik. i się trochę napaliłam na hydrolaty. ale nie rozumiem ich działania tj. używacie go jak tonik??
i jaki proponujecie dla cery tłustej z trądzikiem?? czy można kupić w aptece?? czy zamawiać z mazideł??
te pytania odzwieciedlają moją niewiedzę całkowitą ale dziekowałabym za odp stukrotnieee;-D
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 21:01   #543
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez berethalia Pokaż wiadomość
cześć dziewczęta!!
jakoś tak czytam ten wasz temacik. i się trochę napaliłam na hydrolaty. ale nie rozumiem ich działania tj. używacie go jak tonik??
i jaki proponujecie dla cery tłustej z trądzikiem?? czy można kupić w aptece?? czy zamawiać z mazideł??
te pytania odzwieciedlają moją niewiedzę całkowitą ale dziekowałabym za odp stukrotnieee;-D
Hydrolaty zastępują toniki albo mgiełki do twarzy i ciała . Co do wyboru - przeczytaj np. ten post:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=532
Wody kwiatowe Sanoflore można kupić w niektórych aptekach, ale tańsze i w większym wyborze są w sklepach internetowych, np. Mazidłach, ZrobSobieKrem i Biochemii Urody.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 18:54   #544
karamari
Rozeznanie
 
Avatar karamari
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 836
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Wody kwiatowe Sanoflore można kupić w niektórych aptekach, ale tańsze i w większym wyborze są w sklepach internetowych, np. Mazidłach, ZrobSobieKrem i Biochemii Urody.
Ach, no właśnie - co myślicie o tych wodach Sanoflore? Bo ostatnio natrafiłam na ten wynalazek i ujęły mnie nuty zapachowe, ale organoleptycznie nie sprawdzałam... I nie wiem, jak się sprawdzają same wody... Trochę kuszą, ale zniechęca mnie, że marka została kupiona przez koncern L'Oreala.
Ktoś ma, ktoś testował? Będę wdzięczna za opinie!
karamari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 19:07   #545
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Hydrolaty zastępują toniki albo mgiełki do twarzy i ciała . Co do wyboru - przeczytaj np. ten post:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=532
Wody kwiatowe Sanoflore można kupić w niektórych aptekach, ale tańsze i w większym wyborze są w sklepach internetowych, np. Mazidłach, ZrobSobieKrem i Biochemii Urody.
no no i w skrócie jednym zdaniem odpowiedziałaś na moje pytanko w sposob najlepszy poprzez konkret. dziękii
teraz na powaznie sie zastanowię nad jakimś hydrolatem. jak sie zdectduję napiszę;-)
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 09:56   #546
matte21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 151
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

kurcze, zrobilam sobie jakis czas temu taka mgielke do wlosow - hydrolat rozmarynowy , kilka kropli jedwabiu hydrolizowanego i keratyny i troszke pantenolu i teraz czytam ze taka mieszanina to ok tygodnia ma trwalosc a ja wielki hydrolat zuzylam pewnie wiele takich bledow popelniam i nawet o tym nie wiem .... raczej rpzestane z eksperymentowaniem - bo sie nie znam kompletnie i nawet nie wiem co powinnam wiedziec a co nie i tylko sobie krzywdy narobie!!! ((((( buuuuuuuuuuuuu
matte21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 12:12   #547
sweethard
Przyczajenie
 
Avatar sweethard
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 15
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

[QUOTE=mirrera;12002578]dzieki dziewczyny za słówka o absolucie champaka!
Jesteście świetne !!!

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

a co do olejków...
próbowałyście może olejek allergal lub dermogal? (wprawdzie nie jest to z mazideł ani innych sklepów z półproduktami, ale gotowy olejek zamknięty w jednorazowych "rybkach")...
wspominam o nim, bo dla mnie i moich sióstr jest NIESAMOWITY !!!
Prosty w składzie, łatwy i przyjemny w użyciu, a efekty SUPEROWE

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Dla mnie tez .... i jeszcze Q10 z tej serii .. na twarz i na wlosy daje.....

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
Olej śliwkowy to jeden z mocniejszych antyoksydantów (wraz z olejem szałwiowym, który również jest w serum), więc pokusa jeeeszcze silniejsza. Nie mam ochoty na serum z wit. C (rozjaśnienie ciemnej karnacji plus filtry równa się obawa otoczenia o moje zdrowie ), więc kombinuję jak wymiatać wolne rodniki bez niego, za pomocą biochemicznych cudów, których głownym zadaniem jest pomoc trądzikowej cerze. O dziwo udaje się, a mój portfel nie chudnie od wydatków na wit. C, samoopalacze, brązery. Zielona herbata, szałwia, śliwka, hydrolaty...
UWIELBIAM BIOCHEMIĘ!
Naprawdę dziękuję bardzo za te mądrości. Chyba to uniwersalna prawda, że świadome korzystanie z czegoś daje o wiele więcej satysfakcji niż bycie biernym konsumentem.
Znaczy ze poprawiaja kolor skóry ? bo ja tez nie lubie samoopalaczy ale nie chce byc biała i unikam vit C i innych wybielaczy ( poki jeszcze moge) ... Prosze napiszcie co POPRAWIA = ociepla kolor skory ...

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

jeszcze raz ja...

Jak widac zaczynam dopiero "przygode z biochemia" ..

Zaczynam NEW LIFE:

Dzis czekam na paczuszke z BU....

hydrolat z róży, olejek monoi, tamanu, maseczka wulkaniczna i morska, puder bambus z jedwabiem, i żel hial...

Zamowilam w aptece gł. do włosków : Tokovit, biostymine, gliceryne, nalewke z miłorzebu i korzeń rzewienia...

do tego kwasy omega i pycnogenol doustnie ...

no i zakupilam bolszom butle aloesu....

Czy ja nie zwariowałam ??????????????????
??

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Czy z TYCH produktów da sie moze cos pomysłowego zrobic oprócz nawilzania dwufazowego, toniku, ogólnego odżywiania....
???????????????????

Prosze ..pomóżcie....

od poniedziałku czytam i czytam to wasze forum i szukam i szukam i ........

coraz bardziej GUPIA sie czuje ....

Czy to co zamowilam ma sens wogóle ?

Bo to Q10 i aloes jak daje na paszczu i włoski to jestem przeszczesliwa ... znaczy moja mordka jest ....

AAaaaa ! i bylabym zapomniala i jeszcze CUD - HIT ...tez gdzies z wizazu ale juz zgubiłam skad mam "tonik aspirynowy" i jestem zachwycona...

PS. mam 36 lat, cere such-przetłuszczona + comiesieczne "trantrile" i czasem jakies podraznienia i różowatość i ziemistosc tez ( bo pale - mea culpa)

Prosze niech mi ktos napisze czy jest wogole w moim zamysle jakis sens ????????????
__________________
Wszystko co można kupić za pieniądze - jest tanie ...
sweethard jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 16:47   #548
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Dzisiaj doszły moje hydrolaty z mazideł Zapachowo nie powalają, ale liczy się efekt. Dostałam też próbkę hydrolatu bławatkowego, o którą prosiłam.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 14:05   #549
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Witam, mam pytanie odnośnie olejków eterycznych. Czy te olejki w ogóle nadają się do nakładania na skórę?
Szukając olejku pichtowego, udało mi się go dostać,ale potem doczytałam się,że na opakowaniu jest napisane ' aromaterapia'. Pisało,że jest do użytku zewnętrzego, do kąpieli, kominów itd.

Spojrzałam na skład-ABIES SYBIRICA, D-Limonene. A wiec olejek pichtowy i.. i co ?

To samo w przypadku olejku herbacianego. Na początku poprzedniego wątku, napisane jest ,że to jedyny czy jeden z dwóch olejków, który może być nakłądany na skórę bez rozcieńczania - w przypadku olejku eterycznego.
Czy takie olejki w ogole coś dają? W aptece nie mieli innych
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 16:30   #550
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Matte, kosmetyki robione w domu bez konserwantów zwykle są ważne ok. 2 tygodnie - i zwykle wymagają przechowywania w lodówce. Nie dotyczy to tylko jednofazowych kosmetyków olejowych, czyli olejków do twarzy i ciała oraz olejków myjących. Możesz też nabyć konserwant i wtedy okres ważności kosmetyków znacząco się wydłuży.

Sweethard, napisałaś tak chaotycznie, że nie wiem, o co Ci chodzi... Zamówiłaś produkty z BU, które mają konkretne przeznaczenie - dlaczego pytasz, co jeszcze z nich można zrobić? Masz maseczki, hydrolat i sok z aloesu jako tonik, olej tamanu i kapsułki Q10 Gala oraz kwas hialuronowy na twarz i cały zestaw specyfików na włosy. Czego Ci brakuje i co chcesz osiągnąć? Podpowiemy, kiedy sama uporządkujesz swoje potrzeby i myśli.
O kapsułkach Gala jest cały wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=358279
Kolor skóry ociepla macerat z marchewki - tylko trzeba go dozować bardzo ostrożnie, bo barwi i przedawkowany daje efekt żółci. Tak samo działa olej z rokitnika. No i rzucenie palenia

Narc, olejki eteryczne rozcieńczamy - wyjątkiem jest olejek drzewka herbacianego, lawendowy i (sama sprawdziłam ) balsam copocaiba z Mazideł. Możesz je nakładać punktowo na wypryski - zobaczysz, że dają bardzo dużo... Inne olejki, w tym pichtowy, rozpuszczamy w oleju albo rozpraszamy w wodzie (kąpiele, okłady, toniki itp.).
Olejek pichtowy, który masz, jest naturalny, możesz go używać na skórę, byle w rozcieńczeniu. "Użytek zewnętrzny" to właśnie to... A z ciekawości - jakiej firmy olejki kupiłaś?
__________________
Niezamienna_już_na_nic

Edytowane przez niezamienna_juz_na_nic
Czas edycji: 2009-08-15 o 16:35
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 09:59   #551
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość

Narc, olejki eteryczne rozcieńczamy - wyjątkiem jest olejek drzewka herbacianego, lawendowy i (sama sprawdziłam ) balsam copocaiba z Mazideł. Możesz je nakładać punktowo na wypryski - zobaczysz, że dają bardzo dużo... Inne olejki, w tym pichtowy, rozpuszczamy w oleju albo rozpraszamy w wodzie (kąpiele, okłady, toniki itp.).
Olejek pichtowy, który masz, jest naturalny, możesz go używać na skórę, byle w rozcieńczeniu. "Użytek zewnętrzny" to właśnie to... A z ciekawości - jakiej firmy olejki kupiłaś?
Firmy PROFARM Lębork ;-) Dziękuję ;*
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 14:32   #552
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Czy te olejki można kupić w aptece, albo zielarskim? Widziałam takie firmy Oleofarm, a tu w wątku, przeczytałam o LaboratoriaNatury i Profarm. Można je normalnie na twarz używać?

Bo niestety nie mam za bardzo możliwości kupienia przez internet.

Z tego co wyczytałam to do tłustej nadają się: jojoba, wiesiołek, lniany, konopny? Czy one przy dłuższym stosowaniu nie przesuszą, nie zapchają?

Wybaczcie, ale kompletnie się nie znam na tych olejkach Czytam, oj czytam wątek, ale nie nadążam, a chciałabym już wiedzieć, bo jutro jadę do zielarskiego i czeka mnie jedyna taka okazja zakupu
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 16:23   #553
myfeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 113
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Dzisiaj doszły moje hydrolaty z mazideł Zapachowo nie powalają, ale liczy się efekt. Dostałam też próbkę hydrolatu bławatkowego, o którą prosiłam.
Mam nadzieję, że to dobre miejsce na takie pytanie
Czy mogłabyś napisać ile hydrolatów zamówiłaś i ile wyniosła Cię przesyłka? Chciałabym zamówić, ale że sama nie zarabiam muszę liczyć na rodziców.
myfeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 18:50   #554
matte21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 151
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

wystarczy wejsc na biochemiaurody.com i bedziesz wiedziala po ile sa hydrolaty i przesylka. Ok 11 - 13 zł. Zależy gdzie zamawiasz... ehhh

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Napisalam do Pani Lidii z Mazideł w sprawie czegos [unktowego na pryszcze - wiec podziele sie z wami odpowiedzia

- " najlepszy będzie kwas migdałowy w wysokim stężeniu stosowany punktowo -
działa wysuszajaco i antybakteryjnie.
W załaczniku przesyłam przepis na peelingi migdałowe, które mozna
stosować punktowo. Najlepiej odrobine wlac na patyczek higeniczny do
uszu i smarować zmiany tradzikowe. Roztwór proszę przechowywać w łazience."

a z zalacznika

Peeling migdałowy 30%

Woda destylowana
60 % 3 gram 3,5 ml

Alkohol etylowy 95% (spirytus)
10 % 0,5 gram 0,6 ml

Kwas migdałowy (kwas hydroksylowy; eksfoliant)
30 % 1,5 gram 1,60 ml


Wykonanie: kwas migdałowy rozpuścić w spirytusie, następnie dodać wodę destylowaną o pokojowej temperaturze. Jeśli po dodaniu wody wytrąci się kwas migdałowy, należy zlewkę wstawić na chwilę do ciepłej kapieli wodnej i mieszać do rozpuszczenia.
Opis: 1-porcjowy peeling. Ilość ta wystarczy do posmarowania twarzy, szyi i ewentualnie dekoltu.
Zastosowanie: peeling należy stosować na czystą, umytą twarz. Dla wzmocnieniu efektu skórę można przetrzeć spirytusem.
Peeling najlepiej aplikować patyczkiem kosmetycznym do uszu – końcówkę zanurzać w roztworze i smarować twarz.
Trzymać na skórze 5 min.
Twarz zmyć wodą lub wodą z mydłem i następnie posmarować wybranym kremem\serum o działaniu nawilżająco-kojącym.
Peeling należy stosować nie częściej niż co 2 tygodnie.

Edytowane przez matte21
Czas edycji: 2009-08-16 o 18:56
matte21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 19:10   #555
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez myfeczka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że to dobre miejsce na takie pytanie
Czy mogłabyś napisać ile hydrolatów zamówiłaś i ile wyniosła Cię przesyłka? Chciałabym zamówić, ale że sama nie zarabiam muszę liczyć na rodziców.
Zamówiłam 4 hydrolaty za 3,60 zł. Przesyłka kosztowała 11 zł. Też liczyłam na rodziców
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 20:14   #556
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Czy te olejki można kupić w aptece, albo zielarskim? Widziałam takie firmy Oleofarm, a tu w wątku, przeczytałam o LaboratoriaNatury i Profarm. Można je normalnie na twarz używać?

Bo niestety nie mam za bardzo możliwości kupienia przez internet.

Z tego co wyczytałam to do tłustej nadają się: jojoba, wiesiołek, lniany, konopny? Czy one przy dłuższym stosowaniu nie przesuszą, nie zapchają?
Oleje Oleofarmu można spokojnie stosować na twarz, są dobrej jakości, wielokrotnie ich używałam i używam. Laboratoria Natury mają raczej niewielki wybór, a oleje bazowe Profarmu chyba nie są zimnotłoczone...
Dorzucę jeszcze inne oleje dobre do tłustej cery, które ma Oleofarm w swej ofercie: różany, słonecznikowy, z orzechów włoskich, z ogórecznika.
Dobrze dobrane oleje raczej dobrze działają na tłuste cery, bo regulują wydzielanie sebum. Co do zapychania - trzeba testować na sobie, niestety, tu nie ma reguły.
__________________
Niezamienna_już_na_nic

Edytowane przez niezamienna_juz_na_nic
Czas edycji: 2009-08-16 o 20:16
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 11:39   #557
myfeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 113
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Zamówiłam 4 hydrolaty za 3,60 zł. Przesyłka kosztowała 11 zł. Też liczyłam na rodziców
Myślałam, że będzie gorzej z przesyłką, ale teraz nie mogą się nie zgodzić ;P
Dziękuję bardzo za odpowiedź
myfeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 11:42   #558
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Proszę
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 12:42   #559
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

niezamienna_juz_na_nic dziękuje
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 14:57   #560
matte21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 151
Question Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

dziewczyny, który wg was tonik jest mocniejszy?
Tonik z kwasami AHA/BHA 10%
czy
Zestaw - Tonik różano-mleczny AHA 8% ?
matte21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 21:05   #561
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Aha/Bha 10% jest mocniejszy

sry za offtop
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 10:43   #562
matte21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 151
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

dziewczyny powiedzcie mi czym sie roznia kwasy HA na mazidlach i BU ? ktore wolicie kupowac? czy na mazidłach trzeba cos przygotowywać , żeby je zrobic ? jakos ciezko wytlumaczone jest na stronie roztwor, proszek ? nic nie rozumiem... są przepisy ale to juz z innymi dodatkami, a mi by zależalo na takim zwyklym....
roztwor mozna uzywac bezpośrednio na buzie i bedzie to juz w formie żelu z BU ? a proszek jak sie używa?
dziekuje za pomoc
matte21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 20:17   #563
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez matte21 Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie mi czym sie roznia kwasy HA na mazidlach i BU ? ktore wolicie kupowac? czy na mazidłach trzeba cos przygotowywać , żeby je zrobic ? jakos ciezko wytlumaczone jest na stronie roztwor, proszek ? nic nie rozumiem... są przepisy ale to juz z innymi dodatkami, a mi by zależalo na takim zwyklym....
roztwor mozna uzywac bezpośrednio na buzie i bedzie to juz w formie żelu z BU ? a proszek jak sie używa?
dziekuje za pomoc

Przepraszam, ale wydaje mi się, że to jest temat "oleje, olejki i hydrolaty", więc nie wiem czemu ciągle zadajesz tu pytania nie związane z tym wątkiem

Proponuję zadać to pytanie na wątku o Mazidłach, albo BU
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 07:43   #564
matte21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 151
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale wydaje mi się, że to jest temat "oleje, olejki i hydrolaty", więc nie wiem czemu ciągle zadajesz tu pytania nie związane z tym wątkiem

Proponuję zadać to pytanie na wątku o Mazidłach, albo BU
jejku, przepraszam bardzo ... nie wiem czemu ale jakos myslalam ze to oleje, olejki, hydrolaty itp.... czyli o wszysktim z naturalnej pielegnacji! Moj błąd... przepraszam jeszcze raz
matte21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 10:28   #565
sweethard
Przyczajenie
 
Avatar sweethard
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 15
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

niezmienna : Sweethard, napisałaś tak chaotycznie, że nie wiem, o co Ci chodzi... Zamówiłaś produkty z BU, które mają konkretne przeznaczenie - dlaczego pytasz, co jeszcze z nich można zrobić? Masz maseczki, hydrolat i sok z aloesu jako tonik, olej tamanu i kapsułki Q10 Gala oraz kwas hialuronowy na twarz i cały zestaw specyfików na włosy. Czego Ci brakuje i co chcesz osiągnąć? Podpowiemy, kiedy sama uporządkujesz swoje potrzeby i myśli.


DZieki o to wlasnie mi chodzilo...pogubilam sie po prostu...
__________________
Wszystko co można kupić za pieniądze - jest tanie ...

Edytowane przez sweethard
Czas edycji: 2009-08-20 o 10:30
sweethard jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 11:18   #566
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez sweethard Pokaż wiadomość
DZieki o to wlasnie mi chodzilo...pogubilam sie po prostu...
Jasne. Dobrze, że się to uporządkowało
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 14:33   #567
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

a myślicie, że takie o to kapusłki:
http://www.naturkaps.pl/uroda3.htm

nadają się do rozcięcia/otwarcia i smarowania?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 21:14   #568
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
a myślicie, że takie o to kapusłki:
http://www.naturkaps.pl/uroda3.htm

nadają się do rozcięcia/otwarcia i smarowania?
Jak najbardziej
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 13:20   #569
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Jak najbardziej
Ale fajnie, to idę rozcinać
Dziękuje za odp.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 11:54   #570
Niawka
Raczkowanie
 
Avatar Niawka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 333
GG do Niawka
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Dziewczyny widzę, że nie sposób łyknąć na raz waszego całego wątku dlatego postanowiłam, że zapytam ekspertek w dziedzinie olejowania od razuMogłybyście polecić jakiś dobry olejek do ciała poprawiający jędrność, skóry oczywiście. Moja skóra ostatnimi czasy pozostawia wiele do życzenia a balsamów w ogóle nie używam. Z góry wielkie dzięki za każda odpowiedź
Niawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-23 14:14:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.