Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-05, 21:02   #541
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
inaczej nie umiem musze tutaj, dlatego zamazalam oczy :
masz ladna pelna dolna warge - sprobuj jesli masz ochote cos malutkiego w kaciku ust.
ja nei pzrepadam za piercingiem gornej wargi, bo tam koczyk w trakcie mowienia czy jedzenia tak strasznie sie porusza, brrr, wysuwa sie tak jakos....
natowmiast jak jesty dobzre dobrana dlugosc w kaciku ust to ani nie pzreszkadza w funkcjonowaniu i wlasciie jest nieruchomy.
a jesli sie zrobi gobardzo blisko, zupelnie na granicy czerwieni ust to to wyglada bardzo seksownie, szczegolnie jak sie ma malenki diamencik

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

a powiedz co myslisz o przyroscie ogolnie - widac roznice chyba?
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 21:06   #542
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

no przyrost znakomity! w 4 miesiące wow :O i jeszcze podcinane, szok !? liczylas ile cm ci doszlo w te 4 mies?
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 21:22   #543
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
no przyrost znakomity! w 4 miesiące wow :O i jeszcze podcinane, szok !? liczylas ile cm ci doszlo w te 4 mies?
podcinalam jednak - i to nie raz - malutko, ale zawsze. i tym razem bardziej konkretnie.
sadzac po tych wlsoach pzry uszach i wokol uszu gdize bylo jakos 3 mm max - to musialo mi pzryrosnac 7 -8cm od tego ostatniego sciecia (od 20.08 zdaje sie, dobzre, ze mam dziennik i daty - niby nie tak dawno a jednak dawno).
mialabym naprawde solidnie odrosniete wlosy gdyby nie te wykruszenia, ktore spowodowaly, ze wlosy ostatnio staly w miejscu
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 21:26   #544
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

ja.. no nie gadaj, jestem zazdrosna gratulejszon

tak szybko ci rosną wlosy czy tak zadzialal nisim?
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 21:34   #545
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
ja.. no nie gadaj, jestem zazdrosna gratulejszon

tak szybko ci rosną wlosy czy tak zadzialal nisim?
moj sredni przyrost to jakies 1,5 - 1,7cm miesiecznie - tym razem sprawdzilam.
a z nisimem bylo jakos 2 cm na miesiac - wiec niewiele wiecej niby, ale wtedy gdy wychodzilam z zera na glowie to kazdy cm byl mile widziany.
teraz robie koleje podejscie do nisimu- bo zima, ogolny zastoj, no i jeszcze zorientowalam sie w tym gubieniu koncowek, podcielam zniszczone - wiec jesliby mial podgonic nawet te pol cm powyzej mojej normy to i tak bedzie fajnie.
mocno zajeta jestem, a te zabiegi z rycynami, olejami i innymi bajerami to strasznie pochlania czas i uwage, a tego mam akurat w deficycie.dlatego powrot do nisimu.
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 21:40   #546
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

ja tez bym uzywala, ale moje wlosy po nim nie są ladne. są sztywne i jakies, no nie podobaja mi sie. Pozatym juz mam taka dlugosc, ze nie rozpaczam. Niech spokojnie rosną. Mój przytrost miesięczny to 1,2cm. Wiec tak jak policzyc razy ilosc miesiecy to naprawde te twoje kilka mm robi roznicę . Tez nie mam duzo czasu wiec nie szaleje jak inne wlosomaniaczki. Teraz kupie te ampulki do wcierania na noc i jakąś maskę, chociaz odechcialo mi sie juz siedzenia z turbanami.
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 21:44   #547
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

no wiec wlasnie ja po tylu latach bez wlosow jakos nie umiem i nawet nie lubie sie wlsoami zajmowac - dlatego wlasnie ciachalam swoje wlosy tak krotko.
a teraz zrobie akcje nisim i po nim wracam do normalnych zachowan.
bo tez juz mam taka dlugosc, ze nie mam cisnienia, miesiac po miesiacu bedzie lepiej i dluzej, potem sie zrobi wiosna i wloski rusza jeszcze lepiej.
chyba ten najgorszy moment zapuszczania mamy juz za soba, nie legally?
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2010-01-05 o 21:47 Powód: dopisek
laudik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 21:46   #548
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

no ja tez wychodze z zalozenia ze moje zycie to nie tylko wlosy

fajnie miec ladne ale nie zeby spedzac kilka godzin dziennie na upiekszaniu ich :P
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 21:50   #549
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
no ja tez wychodze z zalozenia ze moje zycie to nie tylko wlosy

fajnie miec ladne ale nie zeby spedzac kilka godzin dziennie na upiekszaniu ich :P
poza tym ja uwazam, ze kazda dziewczyna, ktora choc raz zdecyduje sie na machniecie glowy na lyso - nabiera dystansu do takiej sparwy jak wlosy.
fajnie je miec - pewnie, ale bez nich tez moze byc fajnie

ja z kolei czuje sie nieco dziwacznie majac jakies wlosy po tylu latach
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 22:05   #550
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

ja dzieki temu ze machnelam wlosy na zero -hmm teraz mysle ze wiele mi to dalo (bardzo wiele). W sensie psychicznym, jakos dojrzalam ze wyglad to nie najwazniejsza sprawa, zaakceptowalam siebie (musialam) no i takie tam ze mimo to ze wszyscy mowili cos ty zrobila i w ogole naśmiewali się ! (wiesz w tym wieku to dla chlopaków szok jak dziewczyna moze sie tak "oszpecic" itd. dziewczyna ma byc laską z dlugimi wloskami i tipsikami ) a ja nabralam dystansu do tego co mowia inni i w ogole do wszystkiego

==> szukam szamponu do przetluszczających się bez silikonu
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 22:14   #551
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 105
GG do patrycja1984
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
ja dzieki temu ze machnelam wlosy na zero -hmm teraz mysle ze wiele mi to dalo (bardzo wiele). W sensie psychicznym, jakos dojrzalam ze wyglad to nie najwazniejsza sprawa, zaakceptowalam siebie (musialam) no i takie tam ze mimo to ze wszyscy mowili cos ty zrobila i w ogole naśmiewali się ! (wiesz w tym wieku to dla chlopaków szok jak dziewczyna moze sie tak "oszpecic" itd. dziewczyna ma byc laską z dlugimi wloskami i tipsikami ) a ja nabralam dystansu do tego co mowia inni i w ogole do wszystkiego

==> szukam szamponu do przetluszczających się bez silikonu
hej,dawno się nie odzywałam-ale przeczytałam twoją wypowiedż i muszę dodać od siebie,że mam podobnie jak Ty-teraz więcej dystansu do swojego wyglądu...kiedyś nie wyobrażałam siebie nawet z krótkimi włosami na chłopczycę a co dopiero z łysą jak kolano głową!!!ale mąż śmiał się i mówił,że jeśli patrzę tylko na włosy to chyba jestem pusta (tak subtelnie namawiał mnie na zgolenie włosów-zniszczonych,sianowatych i rzadkich)...teraz jestem w fazie "zapuszczonej chłopczycy" ogólnie cały ten eksperyment z goleniem głowy będę wspominała bardzo dobrze-mojej rodzinie i mężowi się podobałam
__________________
"Nie szukaj kogoś z kim możesz być, ale Kogoś bez kogo nie możesz żyć..."

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012


patrycja1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 22:18   #552
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

i jak je pielegnujesz? czy narazie z nimi nic nie robisz? i jakie odrastają gęściejsze? ;> opowiadaj opowiadaj i pokaz jakies foto !
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 22:25   #553
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 105
GG do patrycja1984
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

fotkę wstawię jutro-jak znajdę aparat...miałam ich nie malować-ale stwierdziłam,że brzydko wyglądam w moim naturalnym kolorze,więc strzeliłam sobie ciemny brąz i jak dla mnie-bomba...ogolnie myję je delikatnym dziecięcym szamponem,nakładam odżywkę i stylizuję gumą-to tyle... ale muszę przyznać,że jestem Ci wdzięczna za namówienie do ogolenia głowy-nie są super gęste-ale są gęstsze i przede wszystkim zdrowe!!! THX!!!
__________________
"Nie szukaj kogoś z kim możesz być, ale Kogoś bez kogo nie możesz żyć..."

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012


patrycja1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 22:50   #554
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

no tylko teraz o nie dbaj polecam ci waxa, kup tą maskę i nakladaj jak jest opisane na opakowaniu. Wloski od niej szybciej rosną i gęstnieją, regenerują się. Naprawde polecam

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycja1984 Pokaż wiadomość
fotkę wstawię jutro-jak znajdę aparat...miałam ich nie malować-ale stwierdziłam,że brzydko wyglądam w moim naturalnym kolorze,więc strzeliłam sobie ciemny brąz i jak dla mnie-bomba...ogolnie myję je delikatnym dziecięcym szamponem,nakładam odżywkę i stylizuję gumą-to tyle... ale muszę przyznać,że jestem Ci wdzięczna za namówienie do ogolenia głowy-nie są super gęste-ale są gęstsze i przede wszystkim zdrowe!!! THX!!!
widze ze mamy ten sam cel, nie farbowac do 1.5.10 wpadaj częściej i wstawiaj zdjęcia wloskow razem bedzie razniej zapuszczac :P
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 02:32   #555
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
poza tym ja uwazam, ze kazda dziewczyna, ktora choc raz zdecyduje sie na machniecie glowy na lyso - nabiera dystansu do takiej sparwy jak wlosy.
fajnie je miec - pewnie, ale bez nich tez moze byc fajnie

zgadzam się, ja co prawda miałam takie włosy juz 3 razy ( razem z tym ostatnim teraz) , ale za kazdym razem to jest takie fajne uczucie, że mam opinie innych gdzieś, bo moja pewność siebie jest niezachwiana i nie zalezy od byle włosów, poza tym własnie nie będe sie poddawała jakims kanonom urody, ze kobieta to musi to i tamto, tylko robie co mnie się podoba

Poza tym naprawdę taka zapałka to jest jakieś 2 msce, a potem to juz sie robi normalna , krótka fryzura i wszyscy, łącznie z toba zapominają o tej zapałce, jedynie fotki pozostają



teraz odpuściłam sobie troche "przyrostowanie", jest zima, strasznie mi spowolniły, jak widac rosna 1 cm miesięcznie, niezaleznie od tego czym je wspomagam, czekam, az na wiosne, lato ruszą
na 100 % nie będe farbować, przeciez po to ścięłam, by miec naturalne...
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 07:21   #556
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Dziewczyny a co potem robicie żeby z tych odrastających nie wyszła taka czapa? Mam gęste włosy i trochę się boję, że przy zapuszczaniu wyjdzie
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 10:24   #557
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co potem robicie żeby z tych odrastających nie wyszła taka czapa? Mam gęste włosy i trochę się boję, że przy zapuszczaniu wyjdzie
ja jestem z tych co maja efekt czapki.
niestety - tzreba pzrezyc - uklepywac, obciazac i czekac.
mi pzrejscie z czapki do momentu kiedy wszytskie sie polozyly na glowie zajelo jakies 3 miesiace.
nadal mam czapke - ale teraz to bardziej kask

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

i jeszcze w kwestii braku wlosow - moja glowa to byla moja wizytowka - moj znak rozpoznawczy. to jestem i bylam ja.
keidys na jakims spotkaniu po latach od matury, komantearz to skrocenia wloswo u jednej z kolezanek z ust jednego z kolegow - "ej, nie mozesz miec takich krotkich wlosow.
bez wlosow to tylko klaudia moze byc, tylko jej to pasuje, a ty musisz miec dluzsze."
smiesznie bylo to uslyszec, bo to bylo spotkanie chyba 15 lat po maturze,a oczywiscie wygladalam na nim jak w czasie licealnym.

ja jestem zdania, ze sa pewne typy, ktore zawsze beda pielegnowac, nawet nieszczesne 3 piora i takie, ktore sa zdolne do odwaznych akcji.
bo to pzreciez nie wlosy decyduja o naszej atrakcyjnosc, ale na pewno w jakims sensie okreslaja nasza osobowosc
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 10:51   #558
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co potem robicie żeby z tych odrastających nie wyszła taka czapa? Mam gęste włosy i trochę się boję, że przy zapuszczaniu wyjdzie
szczerze mówiąc czapa troche bedzie, w sumie nie czapa ale jak beda mialy 1,5 -2 cm to nie beda sie klasc tylko beda sterczec jak antenki, ale da sie przezyc, nie jest to nic takiego strasznego
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 11:22   #559
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Przyciełam się trochę Trudno ... tak czy inaczej będę mieć czapę. Mam bardzo gęste włosy, które bez cieniowania nie wyglądają atrakcyjnie.
Co do kobiecości..... wtrącę swoje trzy grosze
Kobiecość to nie posiadanie długich włosów Facet, który ma długie też jest kobiecy ?
W naszej kulturze przyjął się obraz dziewczynki z długimi włosami, która musi być grzeczna bo jest dziewczynką. Musi siadać jak dziewczynka, zachowywać się jak dziewczynka etc.
Pamiętam jak w dzieciństwie obcięto mi włosy. Z długich na krótkie..... Pamiętam jak wszyscy się ze mnie śmiali, że wyglądam jak chłopak.
Teraz obcinam się dobrowolnie I czuję się kobieco, bo kobiecość jest w nas, a nie w naszych włosach
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 11:24   #560
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Przyciełam się trochę Trudno ... tak czy inaczej będę mieć czapę. Mam bardzo gęste włosy, które bez cieniowania nie wyglądają atrakcyjnie.
Co do kobiecości..... wtrącę swoje trzy grosze
Kobiecość to nie posiadanie długich włosów Facet, który ma długie też jest kobiecy ?
W naszej kulturze przyjął się obraz dziewczynki z długimi włosami, która musi być grzeczna bo jest dziewczynką. Musi siadać jak dziewczynka, zachowywać się jak dziewczynka etc.
Pamiętam jak w dzieciństwie obcięto mi włosy. Z długich na krótkie..... Pamiętam jak wszyscy się ze mnie śmiali, że wyglądam jak chłopak.
Teraz obcinam się dobrowolnie I czuję się kobieco, bo kobiecość jest w nas, a nie w naszych włosach

tak jest - swiete slowa
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 12:08   #561
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

jeszcze zależy jak sie w tych wloskach czujecie, bo jesli dobrze to nie ma sensu tego zmieniać . Ja się sobie bardziej podobam w dlugich, jakoś do mnie pasują ale jesli bym sie dobrze czula w krótkich to nie meczylabym sie z zapuszczaniem bez sensu
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 12:46   #562
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Wiesz... ja czasami lubię coś zmienić Oszalałabym gdybym non-stop na głowie miała to samo. Jednak nie mam problemu z tym, żeby pójść do fryzjera i z włosów bardzo długich zrobić krótką fryzurę. Zawsze fryzjerzy mają pewne opory i pytają się "Czy aby napewno"
Jak się czujesz lepiej w długich to warto się przemęczyć. Przynajmniej odrosną Ci nowe zdrowe włosy I zrobisz z nimi to, co zechcesz
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 13:22   #563
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

być moze dlatego ze uwielbiam czesać, zawsze robilam sobie jakiś koczek, czy dobierany, wysoką kitkę, jakiegoś zawijasa i w ogole codziennie cos wymyslalam, a teraz jakos tak pusto i lyso, heh
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 13:27   #564
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Pomyśl, że z każdym dniem są coraz dłuższe
Też lubię bawić się swoim włosami, po tym jak dlugie obciełam na krótko to nie miałam za co złapać
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 14:44   #565
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

gdzie te zapalki nasze wszystkie sie dzisiaj podzialy?
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 14:55   #566
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Ha ha ha wszystkie zapałki zapuszczają czupryny
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 15:07   #567
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Ha ha ha wszystkie zapałki zapuszczają czupryny
apropo czupryny, pokaż swoją !!!
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 15:08   #568
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

nadrabiam wpisy z całego dnia znowu mam zajawkę na wizaż
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 15:10   #569
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
apropo czupryny, pokaż swoją !!!
Podaj maila Wyglada paskudnie bo został jakiś centymetr farby
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 15:14   #570
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

tutaj wstaw tylko zamarz oczy czy cos jak nie chcesz zeby cie rozpoznano
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.