bardzo pozno i ciemno ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-29, 10:17   #31
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: bardzo pozno i ciemno ;)

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
no ja zwariuję...
Gosada robi dobre zdjęcia, ja robiłam z lampą, gdzie mojej cery nie było dobrze widać a Ty zachwycałaś się nią i moimi makijażami, z którymi nie dorastam Gosadzie do pięt.
dobrze wiemy przecież że to Ty... MM to forum dla makijaży a nie umiejętności graficznych.
Dlaczego Ty to zawsze robisz??? jedziesz po kimś na forum, możesz to zrobić na PW jeżeli już tak strasznie musisz. To naprawdę niesmaczne, jeżeli nie znikną takie chore uwagi z tego forum, które mają za zadanie komuś ubliżyć a nie ocenić jego pracę, to ja stąd zniknę. To naprawdę przykre co robisz, mnie osobiście to dołuje. Nie chcę już na to patrzeć.
Co do makijażu, jasne że tak, błysk skupia uwagę na sobie i ja kiedy wychodzę a cerę mam w fatalnym stanie, zaaawsze robię dużo błysku
Oj nie nie...nie ma mowy o zadnym zniknieciu...uwielbiam ogladac Twoje prace i nie zgadzam sie ze sa one gorsze...sa inne, bo mamy inny styl...inna urode...a te w stylu Charlize...OMG moje najulubiensze
a co do komentarza Lett...hmmmm napisala tak jak myslala, kazdy ma do tego prawo jesli chciala mi sprawic przykrosc wytykajac slabe punkty mojego wygladu to jej sie nie udalo bo mnie takie teksty nie ruszaja


Cytat:
Napisane przez lady opium Pokaż wiadomość
Piękny, świetlisty makijaż Na Sylwestra planuję podobny
A żenującymi uwagami się nie przejmuj, zresztą w ostatnich dniach to już kolejny dziwny wpis autorstwa dopiero co zarejestrowanej osoby...

Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie... Zawsze z dużą przyjemnością oglądam Twoje makijaże i czekam na dalsze
Dziekuje ooooo to czekam na fotki Twojego makijazu Sylwestrowego Pozdrawiam

Edytowane przez gosada79
Czas edycji: 2009-12-29 o 10:20
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 12:52   #32
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: bardzo pozno i ciemno ;)

Super
Uwielbiam ciemne makijaze...
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 17:53   #33
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: bardzo pozno i ciemno ;)

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Super
Uwielbiam ciemne makijaze...
Dzieki
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 10:32   #34
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: bardzo pozno i ciemno ;)

piękny wieczorowy makijaż

widzę że trollik się przyplątał Gosado, chyba wiesz kto to...zresztą jak widzę Moccari już rozszyfrowała
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-01-09 o 10:41
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 11:55   #35
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: bardzo pozno i ciemno ;)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
piękny wieczorowy makijaż

widzę że trollik się przyplątał Gosado, chyba wiesz kto to...zresztą jak widzę Moccari już rozszyfrowała
Dziekuje

Tak wiem kto to...widze ze to jedno z jej "kont specjalnych" na pisanie dla mnie komentarzy
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 14:52   #36
gosada_con_big_nose
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: bardzo pozno i ciemno ;)

troll

Edytowane przez eweska
Czas edycji: 2010-01-09 o 22:04
gosada_con_big_nose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 16:30   #37
vaveline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: bardzo pozno i ciemno ;)

troll

Edytowane przez eweska
Czas edycji: 2010-01-09 o 21:50
vaveline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 17:26   #38
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: bardzo pozno i ciemno ;)

piękny makijaż!!!wspaniale oko!!!dopracowany dól

do 2 osob wyzej a w zasadzie chyba jednej-skończ juz bo to się robi zenujace!!kto szukal akcpeptacji kto jak nie ty????poza tym wiele osob nabralo sie na twoja anielskosc a tu prosze chamstwo pelna para..........
ps.ja tez jestem mama przed 30 gotujaca obiadki itp.itd i na pewno nie szukam akceptacji-tak jak gosada rowniez nie-to forum jest inspiracja

Edytowane przez sylwia532
Czas edycji: 2010-01-09 o 18:10
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 21:43   #39
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: bardzo pozno i ciemno ;)

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
piękny makijaż!!!wspaniale oko!!!dopracowany dól
Dziekuje Sylwio
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 13:34   #40
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: bardzo pozno i ciemno ;)

Mi się podoba,aczkolwiek zrezygnowałabym z tego perłowego cienia pod łukiem brwiowym-tego najjaśniejszego Tak jakoś 'za dużo' z nim na powiece(?).
Poza tym elegacja-Francja
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 15:03   #41
fergieunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 697
GG do fergieunia
Dot.: bardzo pozno i ciemno ;)

Makijaż rewelacyjny na jakąś wiekszą imprezę. Precyzyjnie wykonany. Świetnie dobrana kolorystyka. Szkoda, że zlewa się z kolorem Twoich oczu.
__________________
Kto powiedział, że muszę być taka jak inni? Indywidualność jest piękna.

Oszczędzam na PERFUMY!!
fergieunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 18:39   #42
old_cow
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: bardzo pozno i ciemno ;)

Pozwolę sobie Bardzo podoba mi się Twój look, taki nie nudny, ale elegancki. Połączyłaś elementy klasyki i wyszło miodzio. Co do cery to masz bardzo ładny koloryt- nie jesteś skwarką ale nie jesteś też bledzioszkiem (wiem wiem są tu miłośnicy bieli). Ja lubię to co pośrodku, a Ty taką masz karancję. Zdjęcia jakościowo fajne. Przyszłam pooglądać Katosu a widzę, że tu są i inne śliczne malunki.
old_cow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 21:43   #43
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: bardzo pozno i ciemno ;)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;16369700]Mi się podoba,aczkolwiek zrezygnowałabym z tego perłowego cienia pod łukiem brwiowym-tego najjaśniejszego Tak jakoś 'za dużo' z nim na powiece(?).
Poza tym elegacja-Francja[/QUOTE]

Dziekuje za opinie zdawalam sobie sprawe z tego ze niektore z Was poczuja przesyt perly w tym makijazu, ze bedzie za ciezki jednak zdecydowalam sie odwzorowac ten makijaz jak najbardziej w zgodzie z inspiracja...Pixiwoo z YouTube pod luk brwiowy dala stalowy ja go zamienilam na jasniejszy, ale blysk pozostal wiem ze optymalnie jest dostosowac makijaz do urody, ksztaltu oka itp ale ja lubie eksperymenty Nie wyszlabym tak "do ludzi" ale w domu mozna zaszalec

Cytat:
Napisane przez fergieunia Pokaż wiadomość
Makijaż rewelacyjny na jakąś wiekszą imprezę. Precyzyjnie wykonany. Świetnie dobrana kolorystyka. Szkoda, że zlewa się z kolorem Twoich oczu.
Dziekuje masz racje troszke sie zlewa bo mam szare teczowki, troche to tez wina kiepskiego aparatu

Cytat:
Napisane przez old_cow Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie Bardzo podoba mi się Twój look, taki nie nudny, ale elegancki. Połączyłaś elementy klasyki i wyszło miodzio. Co do cery to masz bardzo ładny koloryt- nie jesteś skwarką ale nie jesteś też bledzioszkiem (wiem wiem są tu miłośnicy bieli). Ja lubię to co pośrodku, a Ty taką masz karancję. Zdjęcia jakościowo fajne. Przyszłam pooglądać Katosu a widzę, że tu są i inne śliczne malunki.
Dziekuje za komentarz i witam na MM moze jak sie oswoisz z forum to zaprezentujesz nam swoje makijaze
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 22:20   #44
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: bardzo pozno i ciemno ;)

ojejku jaka godzina! Toż Ty jesteś nocny marek
makijaż bardzo mi się podoba! po pierwsze, świetna kolorystyka i cieniowanie. bardzo mi się podoba technika jaką nakładasz cienie. Buzia łądnie wymodelowana - wyglądasz promiennie!

Muszę jeszcze takie swoje trzy grosze dorzucić Masz świetną fryzurkę ale zdecydowanie dodałabym Ci grzyweczką na bok. miałaś kiedyś taką?
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 22:32   #45
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: bardzo pozno i ciemno ;)

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
ojejku jaka godzina! Toż Ty jesteś nocny marek
makijaż bardzo mi się podoba! po pierwsze, świetna kolorystyka i cieniowanie. bardzo mi się podoba technika jaką nakładasz cienie. Buzia łądnie wymodelowana - wyglądasz promiennie!

Muszę jeszcze takie swoje trzy grosze dorzucić Masz świetną fryzurkę ale zdecydowanie dodałabym Ci grzyweczką na bok. miałaś kiedyś taką?
Dziekuje Ci Moja corka juz zrezygnowala z drzemek, rozrabia caly dzien,a przy niej nie moge wziac pedzla do reki, wiec pozostaja mi noce na rozwijanie mojego hobby co do grzywki to mialam taka grzywke asymetryczna i moze do niej wroce, bo ta fryzura juz mi sie troche znudzila zastanawiam sie tez nad zapuszczaniem wlosow...hmmm pewnie i tak nie wytrzymam etapu przejsciowego i jednak pobiegne do fryzjera.
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 22:39   #46
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: bardzo pozno i ciemno ;)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Dziekuje Ci Moja corka juz zrezygnowala z drzemek, rozrabia caly dzien,a przy niej nie moge wziac pedzla do reki, wiec pozostaja mi noce na rozwijanie mojego hobby co do grzywki to mialam taka grzywke asymetryczna i moze do niej wroce, bo ta fryzura juz mi sie troche znudzila zastanawiam sie tez nad zapuszczaniem wlosow...hmmm pewnie i tak nie wytrzymam etapu przejsciowego i jednak pobiegne do fryzjera.
Masz malutką córeczkę? To wspaniale Tylko szkoda, ze "łobuziaczek" nie da mamie się wystroić. Masz ładny kształt twarzy więc pasowałaby Ci zarówno krótsza jak i dłuższa fryzurka. Jeśli chodzi o krótszą to bym cie widziałą w lekkiej asymetri z dłuższą grzywką na bok, lekko opadajacą na oko. A jeśli chodzi o dłuższe to raczej prosta linia fryzurki i także grzyweczka
...I znowu rozgadałam się o włosach Eh..
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.