Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-28, 02:11   #3541
Nadia18
Raczkowanie
 
Avatar Nadia18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 77
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hej Dziewczyny !
Doradźcie, mi proszę - czy mam rozjaśniać włosy, czy też nie. Ja już mam mętlik w głowie istny. Wy jesteście ekspertkami w tym temacie, więc zdaję się na Was.
To moje naturalne włosy- ciemny blond, mam jasną karnację, niebieskie oczy. Zastanawiam się nad rozjaśnieniem włosów, ale nie farbą.Fryzjerka mojej mamy doradziła mi, żebym farbą sobie rozjaśniała stopniowo, że najmniej mi zniszczy włosy. Ale ja mam dylemat, czy w ogóle je rozjaśniać. Chcę zmiany -właśnie na jaśniejszy kolor.
http://http://pics.h1483196.stratoserve r.net/pictures/album/enlarged/00/58/65/58657_4c76faea5bfb7.jpg
Będę wdzięczna za pomoc
Nadia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 06:08   #3542
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
dzięki za wsparcie

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------




Hmm powrót na studia.. jak ja się cieszę, że to już za mną

Nie streś się. Nie jest tak źle a i włoski wyglądają jakby były w dobrej kondycji a pzrecież to też ważne. Myślę, że najlepiej byś zrobiła i wypróbowała sprawdzoną już metodę i zrobiła n&e o którym piszemy. Każdej z nas się sprawdziło Spytaj wasienke ona robiła niedawno i jest bardzo zadowolona. Głowa do góry
no jestem jestem

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 06:47 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
zawsze przedłużałam na ringi teraz kupiłam zgrzewarkę i robiłam na keratynę.
Nie płacę nic,bo przedłużam z koleżanką nawzajem
płacę za włosy ( na allegro) ok. 1,15 zł za pasemko i zamawiam tak 80 pasemek
to tak jak ja też z koleżanka nawzajem sobie przedłużamy tyle że ona na ringi a ja na tulejki a i nie zamawiam taniochy z allegro bo już się zrazilam i teraz bym się bała że znów zamówie jakieś siano! A na keratyne też miałam ale strasznie mi wypadały i może ze 3 tyg je nosiłam, ale to pewnie dlatego że końcówki sama robiłam z mała ilością keratyny albo i może dlatego też że wcześniej nie użyłam specjalnego szamponu oczyszczającego ale muszę powiedzieć że może i mało trwała metoda ale za to wygodna i mniej widoczna nic się w głowę nie wbija hihi

HALO WSTAWAĆ NIE SPAĆ! już prawie 10 a wy gnijecie w łóżkach hehe

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2010-08-28 o 08:32
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 08:37   #3543
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
zawsze przedłużałam na ringi teraz kupiłam zgrzewarkę i robiłam na keratynę.
Nie płacę nic,bo przedłużam z koleżanką nawzajem
płacę za włosy ( na allegro) ok. 1,15 zł za pasemko i zamawiam tak 80 pasemek
ja tez miałam raz przedłużone przez koleżankę, ale tak do d***, że...
i po ringach tak mi włosy wypadały...masakra
chciałabym sobie przedłużyc, ale żeby to było profesjonalne zrobione, a nie kolejny raz takie coś a u fryzjera to tyle się płaci za to, że odechciewa mi się to robic

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ewcia jak wkleje swoje fotki to zobaczysz wygladam na 16 lat i nie zartuje, zobaczysz Tobie bym dala wlasnie 17-18.
A przedluzanie podobno niszczy, niestety
to czekam

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Evcia1306 Pokaż wiadomość
Mam pytanko najlepiej do osoby znajacej się na rzeczy hi hi
jakieś 3 tyg temu rozjaśniałam włosy w nastepujący sposób. Dość duza ilosc pasemek na włosach (ciemny brąz) po czym nałozenie na całe włosy farby (kolor karmel) sa takie pomieszane dość jasne pasemka i reszta brązik. I teraz moje pytanie chciałabym dowiedzieć sie co wyjdzie mi na głowie po nałozeniu kremu rozjaśniającego z Garniera na całe włosy???? Czy te jaśniejsze pasemka zrobią mi się jeszcze jasniejsze (bląd) a ten brąz zrobi się jasniejszym (brązem) czekam na odpwiedz z Góry Dziękuję

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

dziewczyny odpowiedzcie mi ważne
najlepiej wklej zdjęcie swoich włosów i wtedy będziemy mogły coś doradzic
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 08:38   #3544
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Aj Dziewczyny..rozpisałyście się tu o studiach a my to przeca jeszcze WAKACJE mamy co prawda pogoda na to nie wskazuje ale jednak... mi to się nawet o uczelni myślec nie chce, więc ten temat aktualnie wybijam ze swojego łba

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mój Tż z którym jestem 7 lat- w ten weekend rocznica!
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny wygląda na to ze my w większości długodystansowe
A tak serio mi się szykuje mega balanga od jutra bo w sobotę mam urodziny(nie zdradzę wam które!), w niedzielę rocznicę więc wiecie...
Jak wrócę to wam odpisze na wasze wątpliwości
A jakby się któraś w weekend jakimś cudem nudziła to niech wychyli za mnie strzemiennego
Wszystkiego dobrego z okazji urodzin i rocznicy napewno jeszcze wiele takich przed Wami - grunt to czuc mięte i się rozumiec bez słów - reszta sama przyjdzie
7 to ponoc szczęśliwa liczba, więc chyba szczęście nie powinno Was opuszczac
Ja z moim TŻtem to też już 5 lat wspólnie przebrnęliśmy ajj ale to zleciało.. motylki w brzuchu nadal fruwają w niektórych momentach więc czego chciec więcej


Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość

dziękuję tutaj masz jak się kręci te loczki prostownicą tą co właśnie kupiłam

http://www.youtube.com/watch?v=F8MruBqvJm8
jaaaaaaaa nie wiedziałam, że prostownicą można wyczarowac takie sprężynki
Super Ewcia Ci to wyszło sama je sobie robiłaś czy prosiłaś jakąś dobrą duszyczkę o pomoc?
Ja też jestem zdania, że bardzo ładnie Ci w loczkach chociaż w prostych wyglądasz dojrzalej


Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
hm dziś kupiłam farbkę. Londa color blend 25 ciemny popielaty blond. Podobno wychodzi czarna chłodna, a wymywa się do naturalnego ciemnego blondu. Nie ryzykowałam ze średnimi blondami popielatymi, bo z doświadczenia na moich włosach zawsze wychodzą zielono . Siedziałam dziś godzinę w Rossmannie. wyjęłam z koszyka chyba wszystkie próbniki i porównywałam w dziennym świetle... aż ekspedientki się na mnie dziwnie patrzyły i ochrona co chwilę niby to przypadkiem się koło mnie kręciła... hehe
cóż chciałam wziąc tą N&E satynowy ciemny blond, ale ona na próbniku jakaś taka miodowa mi się wydawała nawet poświata podchodziła pod jakiś zgniły kolor- wolałam nie ryzykowac. Przeglądałam też inne farbki, ale jakoś żadna nie podeszła mi do gustu. Postawiłam na londę. mam tylko nadzieję, że nie zrobi mi smug i nie będzie barwiła pościeli itp. Wzięłam 2 opakowania bo 1 może byc za mało.
Londą robiłam i sobie chwalę o tym kolorze nic nie słyszałam, ale wiem, że nie piecze skóra po niej na początku smrodzi okropnie, ale później człowiek chyba się przyzwyczaja nie pali włosów, zniszczeń większych nie zauważyłam
Dobrze, że wzięłaś 2 opakowania, bo 1 by Ci tylko na odrosty starczyło jest jej o ile dobrze pamiętam 50 ml + woda, ale ta farba jest mało wydajna.. ale za to kosztuje 10,99 więc cena wg mnie jest satysfakcjonująca
Życzę, żeby kolorek wyszedł Ci taki jaki chcesz Później proszę się nam pochwalic
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 08:49   #3545
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
to tak jak ja też z koleżanka nawzajem sobie przedłużamy tyle że ona na ringi a ja na tulejki a i nie zamawiam taniochy z allegro bo już się zrazilam i teraz bym się bała że znów zamówie jakieś siano! A na keratyne też miałam ale strasznie mi wypadały i może ze 3 tyg je nosiłam, ale to pewnie dlatego że końcówki sama robiłam z mała ilością keratyny albo i może dlatego też że wcześniej nie użyłam specjalnego szamponu oczyszczającego ale muszę powiedzieć że może i mało trwała metoda ale za to wygodna i mniej widoczna nic się w głowę nie wbija hihi

HALO WSTAWAĆ NIE SPAĆ! już prawie 10 a wy gnijecie w łóżkach hehe
ja już wstałam

a co do przedłużania to Tobie też nie niszczy to włosów?? a masz teraz przedłużone??

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
jaaaaaaaa nie wiedziałam, że prostownicą można wyczarowac takie sprężynki
Super Ewcia Ci to wyszło sama je sobie robiłaś czy prosiłaś jakąś dobrą duszyczkę o pomoc?
Ja też jestem zdania, że bardzo ładnie Ci w loczkach chociaż w prostych wyglądasz dojrzalej
a no można można sama sobie robiłam
dziękuję, no też jestem zdania, że w prostych wyglądam dojrzalej, ale jak jestem w loczkach i się mocniej pomaluje i inaczej ubiorę, to też jest ok

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Nadia18 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny !
Doradźcie, mi proszę - czy mam rozjaśniać włosy, czy też nie. Ja już mam mętlik w głowie istny. Wy jesteście ekspertkami w tym temacie, więc zdaję się na Was.
To moje naturalne włosy- ciemny blond, mam jasną karnację, niebieskie oczy. Zastanawiam się nad rozjaśnieniem włosów, ale nie farbą.Fryzjerka mojej mamy doradziła mi, żebym farbą sobie rozjaśniała stopniowo, że najmniej mi zniszczy włosy. Ale ja mam dylemat, czy w ogóle je rozjaśniać. Chcę zmiany -właśnie na jaśniejszy kolor. http://http://pics.h1483196.stratoserve r.net/pictures/album/enlarged/00/58/65/58657_4c76faea5bfb7.jpg
Będę wdzięczna za pomoc
masz takie piękne długie włosy szkoda byłoby je zniszczyc, a tym bardziej ścinac
na Twoim miejscu zrobiłabym sobie tylko kilka jaśniejszych refleksów, ale całości nie robiłabym na blond, bo moim zdaniem do Ciebie nie pasuje jasny blond
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 08:53   #3546
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
ja już wstałam

a co do przedłużania to Tobie też nie niszczy to włosów?? a masz teraz przedłużone??
nie uważam że mi to niszczyło włosy, jak już to przy zdejmowaniu mogłam trochę poprzecinac włosy więc może być ich mniej, a takto uważam że kondycja włosów między doczepianymi jest jeszcze lepsza bo są chronione przed wysoka temperatura suszarki czy prostownicy dzięki tym doczepionym, sama to zauważam w dotyku po zdjęciu włosów w tej chwili nie mam doczepionych i narazie nie zamierzam, jak już to w uk kupię sobie na clipy bo kto mi tam dopnie? ps. My z koleżanka po kursach jesteśmy to mamy założone profesjonalnie
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 08:56   #3547
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
HALO WSTAWAĆ NIE SPAĆ! już prawie 10 a wy gnijecie w łóżkach hehe
Ja też już zwlekłam tyłek z łoża


Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
a no można można sama sobie robiłam
dziękuję, no też jestem zdania, że w prostych wyglądam dojrzalej, ale jak jestem w loczkach i się mocniej pomaluje i inaczej ubiorę, to też jest ok
No to gratuluję, bo naprawdę efekt powalający


A ja Dziewczyny byłam wczoraj podciąc włosy. Tak z 2-3 cm pani mi zciachała i muszę przyznac, że duuużo lepiej wyglądają i są takie odżywione no normalnie jakby nie moje
A kolorek po kilku myciach tak się prezentuje:
Jednak nie mogę na tą Londę złego słowa powiedziec
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 09:03   #3548
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
nie uważam że mi to niszczyło włosy, jak już to przy zdejmowaniu mogłam trochę poprzecinac włosy więc może być ich mniej, a takto uważam że kondycja włosów między doczepianymi jest jeszcze lepsza bo są chronione przed wysoka temperatura suszarki czy prostownicy dzięki tym doczepionym, sama to zauważam w dotyku po zdjęciu włosów w tej chwili nie mam doczepionych i narazie nie zamierzam, jak już to w uk kupię sobie na clipy bo kto mi tam dopnie? ps. My z koleżanka po kursach jesteśmy to mamy założone profesjonalnie
no to macie super z koleżanką
ja nie mam tu takiej, któr by zrobiła za darmo albo chociaż za niższą cenę, bo w salonach to...szkoda gadac

szkoda, że nie masz teraz doczepionych, bo bym chciała zobaczyc jak to wygląda u Ciebie

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość


No to gratuluję, bo naprawdę efekt powalający


A ja Dziewczyny byłam wczoraj podciąc włosy. Tak z 2-3 cm pani mi zciachała i muszę przyznac, że duuużo lepiej wyglądają i są takie odżywione no normalnie jakby nie moje
A kolorek po kilku myciach tak się prezentuje:
Jednak nie mogę na tą Londę złego słowa powiedziec
dziękuję

a Twoje włoski śliczne widac, że odżyły po ścięciu
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 09:11   #3549
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no to macie super z koleżanką
ja nie mam tu takiej, któr by zrobiła za darmo albo chociaż za niższą cenę, bo w salonach to...szkoda gadac

szkoda, że nie masz teraz doczepionych, bo bym chciała zobaczyc jak to wygląda u Ciebie
już chciałam pisać że jak wrócę do domu to wstawie jakieś stare zdjęcie ale zapomniałam że miałam format i wszystko przepadło :p
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 09:16   #3550
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja 20 skończyłam w lipcu
Ewcia ciesz się,bo po 18 już szybko mija

a włosków zniszczyć nie chcę, ale zawsze przedłużam więc chciałam uzyskać normalny kolor,żeby przedłużyc...
rok temu bawiłam się rozjaśniaczem,zniszczyłam i musiałam ściąć,a teraz zapuszczam i już mam takie do ramion,a rok temu ścięlam na krótko.
hehe ja też 20 skończyłam w lipcu
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 09:20   #3551
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
już chciałam pisać że jak wrócę do domu to wstawie jakieś stare zdjęcie ale zapomniałam że miałam format i wszystko przepadło :p
oj szkoda.
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 09:22   #3552
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ja też już zwlekłam tyłek z łoża




No to gratuluję, bo naprawdę efekt powalający


A ja Dziewczyny byłam wczoraj podciąc włosy. Tak z 2-3 cm pani mi zciachała i muszę przyznac, że duuużo lepiej wyglądają i są takie odżywione no normalnie jakby nie moje
A kolorek po kilku myciach tak się prezentuje:
Jednak nie mogę na tą Londę złego słowa powiedziec
bardzo ładnie wyglądają
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 09:30   #3553
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
oj szkoda.
ogólnie moje włosy od czubka są krótkie więc musiałam długo siedzieć nad ułożeniem ich bo było widać różnice między moimi a przedłużanymi, więc na zdjęciach było widać że to nie moje :p a zaraz, na facebooku mam na głównym fotke w przedłużanych ale na clipy, www.facebook.com/wasienka chyba :P w ogóle wydaje mi się że mniej widać w clipach że to nie moje włosy i w ogóle wygodne są zdejmujesz i zakładasz kiedy chcesz
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 09:40   #3554
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
ogólnie moje włosy od czubka są krótkie więc musiałam długo siedzieć nad ułożeniem ich bo było widać różnice między moimi a przedłużanymi, więc na zdjęciach było widać że to nie moje :p a zaraz, na facebooku mam na głównym fotke w przedłużanych ale na clipy, www.facebook.com/wasienka chyba :P w ogóle wydaje mi się że mniej widać w clipach że to nie moje włosy i w ogóle wygodne są zdejmujesz i zakładasz kiedy chcesz
zaprosiłam cię do znajomych na facebooku a co twojego koloru włosków uważam ze ładniej ci w blond! a co do przedłużania włosów to zdecydowanie clip in! mikroringi gniotą w głowę wyrywają włosy,bo sama próbowałam brrr... a klipy kiedy chcesz założysz i nie musisz się z nimi pieścić myc głowy na stojąco tylko ściągasz myjesz...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 09:44   #3555
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Zauważyłam,że prawie wszystkie dziewczyny dążą do zimnych,popielatych blondów,a ja chciałam założyć wątek o najlepszych farbach blond w ciepłym,złocistym,biszkop towym lub beżowym odcieniu
Czy są na forum jakieś złote blondynki,które chcą sie podzielic swoimi doświadczeniami związanymi z farbowaniem włosów?

kusi mnie recital preference odcień Berlin,ale boje się,żę wyjdzie mi za rudawy

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-08-28 o 14:47 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 09:51   #3556
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
zaprosiłam cię do znajomych na facebooku a co twojego koloru włosków uważam ze ładniej ci w blond! a co do przedłużania włosów to zdecydowanie clip in! mikroringi gniotą w głowę wyrywają włosy,bo sama próbowałam brrr... a klipy kiedy chcesz założysz i nie musisz się z nimi pieścić myc głowy na stojąco tylko ściągasz myjesz...
oooooo wreszcie ktoś kto twierdzi że w blondzie lepiej jupi no powiem ci że np wczoraj jak się szykowałam na kolację do rodziny Tż to jak tak się ładnie ubrałam i wyprostowałam włosy i umalowałam to naprawdę podoba mi się
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 09:55   #3557
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
ogólnie moje włosy od czubka są krótkie więc musiałam długo siedzieć nad ułożeniem ich bo było widać różnice między moimi a przedłużanymi, więc na zdjęciach było widać że to nie moje :p a zaraz, na facebooku mam na głównym fotke w przedłużanych ale na clipy, www.facebook.com/wasienka chyba :P w ogóle wydaje mi się że mniej widać w clipach że to nie moje włosy i w ogóle wygodne są zdejmujesz i zakładasz kiedy chcesz
no fajne te włoski
ja dzisiaj idę do fryzjera gdzie przedłużają i się zapytam ile kosztuje
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 10:00   #3558
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no fajne te włoski
ja dzisiaj idę do fryzjera gdzie przedłużają i się zapytam ile kosztuje
minimum 500zł
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 10:05   #3559
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
oooooo wreszcie ktoś kto twierdzi że w blondzie lepiej jupi no powiem ci że np wczoraj jak się szykowałam na kolację do rodziny Tż to jak tak się ładnie ubrałam i wyprostowałam włosy i umalowałam to naprawdę podoba mi się
no widzisz
naprawdę bardzo fajnie bo pamiętam fotkę którą wklejałaś na wątek
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 10:10   #3560
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Swietne te przedluzane wloski. Tez bym chciala ale nie umialabym sie na metodę zdecydowac.

Wklejam swoja fotke, moze mało wyrazna, opalona z wakacji, na codzien mam jasna cere, i zobaczcie - u mnie wogóle nie widac brwi
Tu wogole bez makijazu(zreszta i tak nie umiem sie umalowac), oczy przymkniete ale widac na teh fotce jak młodo wygladam - jak 16 stka
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 10:15   #3561
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
no jestem jestem

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 06:47 ----------



to tak jak ja też z koleżanka nawzajem sobie przedłużamy tyle że ona na ringi a ja na tulejki a i nie zamawiam taniochy z allegro bo już się zrazilam i teraz bym się bała że znów zamówie jakieś siano! A na keratyne też miałam ale strasznie mi wypadały i może ze 3 tyg je nosiłam, ale to pewnie dlatego że końcówki sama robiłam z mała ilością keratyny albo i może dlatego też że wcześniej nie użyłam specjalnego szamponu oczyszczającego ale muszę powiedzieć że może i mało trwała metoda ale za to wygodna i mniej widoczna nic się w głowę nie wbija hihi

HALO WSTAWAĆ NIE SPAĆ! już prawie 10 a wy gnijecie w łóżkach hehe
hej ja już wstałam
ja jestem zadowolona z przedłużania,bo już od kilku lat to robię. Przetestowałam już wiele włosów i też nie raz trafiałam na badziew
ale jest taka firma 4 great hair i włoski są super teraz zamawiałam i przez 3 miesiące odpadło mi jedno pasemko,a z jakością też super
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 10:18   #3562
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no widzisz
naprawdę bardzo fajnie bo pamiętam fotkę którą wklejałaś na wątek


---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
hej ja już wstałam
ja jestem zadowolona z przedłużania,bo już od kilku lat to robię. Przetestowałam już wiele włosów i też nie raz trafiałam na badziew
ale jest taka firma 4 great hair i włoski są super teraz zamawiałam i przez 3 miesiące odpadło mi jedno pasemko,a z jakością też super
a kupujesz azjaty czy indyjskie? Bo ja miałam azjaty i dla mnie są za sztywne
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 10:38   #3563
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witajcie jak obiecałam wklejam foty przed, produkt i po.
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 10:49   #3564
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ależ się rozpisałyście

Wasienka też jestem zdania, że w blond Ci ślicznie
Swoją drogą to zdjęcie z facebooka to chyba manufaktura?

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
no jestem jestem

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 06:47 ----------



to tak jak ja też z koleżanka nawzajem sobie przedłużamy tyle że ona na ringi a ja na tulejki a i nie zamawiam taniochy z allegro bo już się zrazilam i teraz bym się bała że znów zamówie jakieś siano! A na keratyne też miałam ale strasznie mi wypadały i może ze 3 tyg je nosiłam, ale to pewnie dlatego że końcówki sama robiłam z mała ilością keratyny albo i może dlatego też że wcześniej nie użyłam specjalnego szamponu oczyszczającego ale muszę powiedzieć że może i mało trwała metoda ale za to wygodna i mniej widoczna nic się w głowę nie wbija hihi

HALO WSTAWAĆ NIE SPAĆ! już prawie 10 a wy gnijecie w łóżkach hehe
Boże, też bym chciała miec koleżankę która potrafi włoski przedłużać, przydałoby mi się szczególnie teraz

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego z okazji urodzin i rocznicy napewno jeszcze wiele takich przed Wami - grunt to czuc mięte i się rozumiec bez słów - reszta sama przyjdzie
7 to ponoc szczęśliwa liczba, więc chyba szczęście nie powinno Was opuszczac
Ja z moim TŻtem to też już 5 lat wspólnie przebrnęliśmy ajj ale to zleciało.. motylki w brzuchu nadal fruwają w niektórych momentach więc czego chciec więcej

jaaaaaaaa nie wiedziałam, że prostownicą można wyczarowac takie sprężynki
Super Ewcia Ci to wyszło sama je sobie robiłaś czy prosiłaś jakąś dobrą duszyczkę o pomoc?
Ja też jestem zdania, że bardzo ładnie Ci w loczkach chociaż w prostych wyglądasz dojrzalej
Chyba faktycznie 7 jest szczęśliwa bo jak pisałam my też już ponad 7 latek i jest naprawdę super. A szczerze powiedziawszy trochę się obawiałam bo ktoś mi kiedyś taką głupotę sprzedał, że do 5 lat jest słodko i cukierkowo a później tylko gorzej

A ja zabobonna babka to się bałam, że tak będzie. Ale na szczęście jak każdy zabobon się nie sprawdza, także spokojnie


Też nie wiedziałam, że prostownicą loki można robić..
Człowiek nie używa + trochę techniki i się pogubić można
Możesz mnie oświecić jak to zorbiłaś?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 10:55   #3565
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ależ się rozpisałyście

Wasienka też jestem zdania, że w blond Ci ślicznie
Swoją drogą to zdjęcie z facebooka to chyba manufaktura?

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------



Boże, też bym chciała miec koleżankę która potrafi włoski przedłużać, przydałoby mi się szczególnie teraz

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------



Chyba faktycznie 7 jest szczęśliwa bo jak pisałam my też już ponad 7 latek i jest naprawdę super. A szczerze powiedziawszy trochę się obawiałam bo ktoś mi kiedyś taką głupotę sprzedał, że do 5 lat jest słodko i cukierkowo a później tylko gorzej

A ja zabobonna babka to się bałam, że tak będzie. Ale na szczęście jak każdy zabobon się nie sprawdza, także spokojnie


Też nie wiedziałam, że prostownicą loki można robić..
Człowiek nie używa + trochę techniki i się pogubić można
Możesz mnie oświecić jak to zorbiłaś?
tak manufaktura, godziny nadranne, po imprezie w elektrowni, nawet dobrze nie pamiętam że to foto było robione a jak bardzo chcesz teraz przedłużyć włosy i się nie męczyć to kup sobie zestaw clip in
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 11:01   #3566
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Adzi co do tej mgiełki to nie obciąża włosów, jest fajna, może rzeczywiście naobiecywali gruszek na wierzbie, ale wczoraj uzyłam na noc i dziś rano z takimi mięciutkimi się obudziłam także myślę, że jeśli cudów nie zdziała to chociaż lekko wygładzi

Wasienka super,że Ci się podoba najważniejsze, że pasuje ślicznie Ci w jasnych ( w ciemnych też zresztą). Niestety ja doszłam do tak jasnego blondu i stwierdziłam, że choć bardzo mi się podoba to jednak nie jest mi dobrze dziś farbuję LONDĄ.

Superedzia bosko

clip in jest naprawdę chyba najlepszą metodą- bezinwazyjnie w kilka minut można mieć długie włoski
http://www.youtube.com/watch?v=Gkz6v...eature=related tutaj dziewczyna sobie zagęszcza właśnie tą metodą super efekt
A 7 lat to już niezły staż- jak stare dobre małżeństwo Ja z TŻtem mamy dopiero 3, są problemy i owszem ale kochamy się i to jest najważniejsze
Także Kochane dużo miłości życzę
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-08-28 o 11:07
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 11:13   #3567
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Swietne te przedluzane wloski. Tez bym chciala ale nie umialabym sie na metodę zdecydowac.

Wklejam swoja fotke, moze mało wyrazna, opalona z wakacji, na codzien mam jasna cere, i zobaczcie - u mnie wogóle nie widac brwi
Tu wogole bez makijazu(zreszta i tak nie umiem sie umalowac), oczy przymkniete ale widac na teh fotce jak młodo wygladam - jak 16 stka
byłaś w chorwacji??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 11:14   #3568
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Adzi co do tej mgiełki to nie obciąża włosów, jest fajna, może rzeczywiście naobiecywali gruszek na wierzbie, ale wczoraj uzyłam na noc i dziś rano z takimi mięciutkimi się obudziłam także myślę, że jeśli cudów nie zdziała to chociaż lekko wygładzi

Wasienka super,że Ci się podoba najważniejsze, że pasuje ślicznie Ci w jasnych ( w ciemnych też zresztą). Niestety ja doszłam do tak jasnego blondu i stwierdziłam, że choć bardzo mi się podoba to jednak nie jest mi dobrze dziś farbuję LONDĄ.

Superedzia bosko

clip in jest naprawdę chyba najlepszą metodą- bezinwazyjnie w kilka minut można mieć długie włoski
http://www.youtube.com/watch?v=Gkz6v...eature=related tutaj dziewczyna sobie zagęszcza właśnie tą metodą super efekt
A 7 lat to już niezły staż- jak stare dobre małżeństwo Ja z TŻtem mamy dopiero 3, są problemy i owszem ale kochamy się i to jest najważniejsze
Także Kochane dużo miłości życzę

Dokładnie Mieć kogoś takiego.. hmm nie zmieściłabym się tu by wszelkie zalety wypisać, ale każdej życzę takiego męża i takiej miłości - prawdziwy skarb

Co do włosków to aż się rozochociłam i nawet się nad tym zastanowię tylko muszę poczekać aż włoski lekko odrosną bo z tyłu przy karku to mam krótkie prawie na jezyka


Aha no i co do spania, to od tego w końcu jest sobota (i niedziela) by móc dłużej pospać i poleniuchować
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 11:17   #3569
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Adzi co do tej mgiełki to nie obciąża włosów, jest fajna, może rzeczywiście naobiecywali gruszek na wierzbie, ale wczoraj uzyłam na noc i dziś rano z takimi mięciutkimi się obudziłam także myślę, że jeśli cudów nie zdziała to chociaż lekko wygładzi

Wasienka super,że Ci się podoba najważniejsze, że pasuje ślicznie Ci w jasnych ( w ciemnych też zresztą). Niestety ja doszłam do tak jasnego blondu i stwierdziłam, że choć bardzo mi się podoba to jednak nie jest mi dobrze dziś farbuję LONDĄ.

Superedzia bosko

clip in jest naprawdę chyba najlepszą metodą- bezinwazyjnie w kilka minut można mieć długie włoski
http://www.youtube.com/watch?v=Gkz6v...eature=related tutaj dziewczyna sobie zagęszcza właśnie tą metodą super efekt
A 7 lat to już niezły staż- jak stare dobre małżeństwo Ja z TŻtem mamy dopiero 3, są problemy i owszem ale kochamy się i to jest najważniejsze
Także Kochane dużo miłości życzę
mi to z tyłu trochę ciężko... ale jakbym miała komuś wpinać bez problemu bym to zrobiła
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 11:36   #3570
Nadia18
Raczkowanie
 
Avatar Nadia18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 77
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziękuję bardzo za odp. Ale ja nadal upieram się, żeby je rozjaśnić. Myślałam o dwóch odcieniach blondu : http://i2.pinger.pl/pgr238/f8d509b5001bd78549ca5ed3
http://http://www.sofeminine.co.uk/star/pictures-282153-doutzen-kroes.html
Nadia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.